Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för 25mannatest 3

TävlingsinformationVisa resultatlista per organisationPressresultatlistaLadda upp ruttSkriv ut

Tävlingens namn: 25mannatest 3
Arrangörsorganisation: Sundsvalls OK
Datum: söndag 27 september 2020

Klasser: Visa alla | B1 tidig | B1 sen | B2 tidig | B2 sen | B3 tidig | B3 sen | B4 tidig | B4 sen

Bana 1 (vit) tidig

13 startande
PlacNamnOrganisationTidDiff
1Oskar KullbergSundsvalls OK19:17
2Fanny VikströmSundsvalls OK23:40+4:23
3Ida-Marie TuvessonSundsvalls OK24:02+4:45
4Linnea DufvaSundsvalls OK25:07+5:50
5Sofie LindSundsvalls OK27:45+8:28
6Olle DanielssonSundsvalls OK28:23+9:06
7Agnes WidegrenSundsvalls OK29:15+9:58
8Otilia WidegrenSundsvalls OK31:46+12:29
9Erik OlssonSundsvalls OK33:11+13:54
10Sigrid De VahlSundsvalls OK33:55+14:38
11Arvid AnelandhSundsvalls OK34:41+15:24
12Simon UnanderSundsvalls OK42:34+23:17
13Edith TuvessonSundsvalls OK48:16+28:59
Myra HugozonSundsvalls OKej start
Leonie KneiflSundsvalls OKej start
Wilma UnanderSundsvalls OKej start

Bana 2 (gul) tidig

12 startande
PlacNamnOrganisationTidDiff
1Elisabet EngbergSundsvalls OK30:26
2Peter LorentzsonSundsvalls OK39:16+8:50
3Irené LarssonSundsvalls OK44:37+14:11
4Ida Maria HugozonSundsvalls OK45:56+15:30
5Anna KullbergSundsvalls OK49:02+18:36
6Inger LorentzsonSundsvalls OK52:09+21:43
7Jonas LindSundsvalls OK55:07+24:41
8Christina FlordalSundsvalls OK1:01:31+31:05
9Oscar GripSundsvalls OK1:04:45+34:19
10Ruth HoffmanSundsvalls OK1:15:33+45:07
Anna WidmanSundsvalls OKej godkänd
Sara JakobssonSundsvalls OKutgått
Axel DanielssonSundsvalls OKej start
Albin TuvessonSundsvalls OKej start

Bana 3 (röd) tidig

23 startande
PlacNamnOrganisationTidDiff
1Charlotte VikströmSundsvalls OK54:10
2Kajsa HedinSundsvalls OK57:08+2:58
3Anna LundgrenSundsvalls OK59:21+5:11
4Alex AnderssonSundsvalls OK59:30+5:20
5Mats AnderssonSelånger SOK59:31+5:21
6Mikael ErikssonVK Uvarna1:01:27+7:17
7Wilma LindströmSundsvalls OK1:03:50+9:40
8Ola LindströmSundsvalls OK1:03:55+9:45
9Lisa JakobssonSundsvalls OK1:10:16+16:06
10Jon FlordalSundsvalls OK1:14:57+20:47
11Malin TuvessonSundsvalls OK1:21:18+27:08
12Karin LindSundsvalls OK1:26:03+31:53
13Linnea HellqvistSundsvalls OK1:31:19+37:09
14Fredrik HellqvistSundsvalls OK1:31:31+37:21
15Winn BjörklundSundsvalls OK1:33:44+39:34
16Susanna De SanctisSundsvalls OK1:40:26+46:16
Martin ErikssonSundsvalls OKdiskvalificerad
Sten Åke VedinSelånger SOKej godkänd
Sven Erik SundinSelånger SOKej godkänd
Klara EdströmSundsvalls OKej godkänd
Anna HoffmanSundsvalls OKej godkänd
Maria DanielssonSundsvalls OKutgått
Emil LundgrenSundsvalls OKutgått
Valter HoffmanSundsvalls OKej start
Andrei KuzminSundsvalls OKej start
Malin UnanderSundsvalls OKej start

Bana 4 (blå) tidig

22 startande
PlacNamnOrganisationTidDiff
1Mattias EdströmKovlands IF51:21
2Anders AxlingSundsvalls OK54:23+3:02
3Axel LundgrenSundsvalls OK54:38+3:17
4Olov VikströmSundsvalls OK55:11+3:50
5Tomas UnanderSundsvalls OK59:37+8:16
6Hugo NordlanderSundsvalls OK1:02:47+11:26
7Lars HolmquistSundsvalls OK1:04:25+13:04
8Erik ToomingasSundsvalls OK1:05:39+14:18
9Mattias LarssonSundsvalls OK1:06:06+14:45
10Simon NordlanderSundsvalls OK1:07:51+16:30
11Peter HolmquistSundsvalls OK1:12:09+20:48
12Magnus JonssonSundsvalls OK1:13:52+22:31
13Jörgen BlästaNjurunda OK1:14:01+22:40
14Pia LindholmSundsvalls OK1:15:31+24:10
15Lovisa DufvaSundsvalls OK1:15:47+24:26
16Johnny BlästaNjurunda OK1:23:18+31:57
17Joel De VahlSundsvalls OK1:36:48+45:27
18Kadri KalvoSundsvalls OK1:37:20+45:59
Ola TuvessonSundsvalls OKdiskvalificerad
Henrik LundgrenSundsvalls OKej godkänd
Erik JakobssonSundsvalls OKutgått
Hannes LindahlSundsvalls OKutgått
Ivan KuzminSundsvalls OKej start
Stina LindholmSundsvalls OKej start

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser