Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för 25manna

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: 25manna
Arrangörsorganisationer: IFK Tumba SOK / Mälarhöjdens IK
Datum: lördag 6 oktober 2012

Köping-Kolsva OK

2 startande
PlacNamnKlassStrtidStrplStrdiffTidVxlplDiff
131Köping-Kolsva OK 125manna7:13:02
1. Johanna Larsson40:29211+10:0140:29211
2. Marcus Eek47:09215+11:161:27:38193-18
3. Anna Birkestål40:29515+11:442:08:07200+7
3. Marie Larsson46:31924+17:462:14:09223+30
3. Rebecca Mårtensson47:551001+19:102:15:33204+11
3. Josefin Eriksson48:131019+19:282:15:51176-17
4. Rebecka Stafström26:06764+9:372:34:13185-15
4. Kenneth Larsson21:56339+5:272:37:47188-35
4. Helena Holmberg24:23596+7:542:38:32177-27
4. Elvira Danielsson23:15479+6:462:38:48158-18
5. Thomas Eek50:50644+16:193:25:03177-8
5. Jonas Vikström46:54378+12:233:25:26159-29
5. Henrik Holmberg50:03592+15:323:28:51163-14
5. Cristian Larsson55:33906+21:023:33:20168+10
6. Thomas Danielsson35:02370+9:284:03:53161-16
6. Christer Linderborg40:51714+15:174:05:54156-3
6. Ola Lindholm40:38705+15:044:06:04146-17
6. Samuel Hedlund39:03616+13:294:12:23146-22
7. Eric Englöf40:03581+14:094:43:56149-12
7. Niclas Larsson38:25482+12:314:44:29142-14
7. Niklas Landqvist35:12292+9:184:47:35138-8
7. Erik Waldemarsson45:10902+19:164:51:04138-8
23. Mats Birkestål33:30168+12:045:24:34142-7
24. Sofie Landqvist50:09151+15:486:14:43132-10
25. Janne Selkälä58:19122+15:087:13:02131-1
309Köping-Kolsva OK 225manna8:01:42
1. Karin Waldemarsson44:11273+13:4344:11273
2. Christer Johansson59:19341+23:261:43:30319+46
3. Pernilla Einan47:37986+18:522:31:07317-2
3. Karin Profors48:081017+19:232:31:38313-6
3. Sabina Hedlund54:241232+25:392:37:54313-6
3. Linn Engman1:18:471445+50:023:02:17337+18
4. Kerstin Vidner-Eriksson32:151189+15:463:03:53311-6
4. Bo Karlsson34:321259+18:033:12:26319+6
4. Alva Lamprecht41:231402+24:543:12:30310-3
4. Siv Frodin36:441331+20:153:39:01334-3
5. Joakim Sandberg1:12:021341+37:314:24:28325+14
5. Mats Landqvist1:15:521381+41:214:28:22323+4
5. Leif Wadman1:30:151437+55:444:34:08324+14
5. Roland Natanaelsson1:03:141195+28:434:42:15320-14
6. Jan Rehdin1:05:161403+39:425:33:38324-1
6. Per Stafström1:03:451389+38:115:37:533230
6. Sören Mårtensson1:20:551447+55:215:45:23322-2
6. Karin Svensson1:19:451445+54:116:02:00324+4
7. Bo Eriksson54:111250+28:176:39:34322-2
7. Anders Waldemarsson1:06:181387+40:246:44:11322-1
7. Stefan Hedlund1:12:151414+46:216:45:53321-1
7. Pelle Höök47:371039+21:436:49:37316-8
23. Kjell Frodin41:153447:41:15317-5
24. Gabriella Wadman1:02:103388:02:10306-11
25. Thomas Lageson1:01:423398:01:42309+3

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser