Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för Halloween Natten

TävlingsinformationVisa resultatlista per organisationPressresultatlistaLadda upp ruttSkriv ut

Tävlingens namn: Halloween Natten
Arrangörsorganisation: OK Djerf
Datum: onsdag 2 november 2011

Pumpa Banan

1 400 m, 26 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Amanda JanssonOK Djerf14:2110:15
1Elin LindbladOK Djerf14:2110:15
3Casper LarssonKristinehamns OK16:19+1:5811:39
4David JernbergKristinehamns OK16:25+2:0411:43
5John NoruddeDegerfors OK16:33+2:1211:49
6Carl LjungbergOK Djerf18:39+4:1813:19
7Anton LagerbladKristinehamns OK18:48+4:2713:25
8Simon RönningenKristinehamns OK18:49+4:2813:26
9Sebastian RehnKristinehamns OK18:52+4:3113:28
10Smilla LötgrenOK Djerf19:27+5:0613:53
11Alexeander JanssonOK Djerf19:28+5:0713:54
11Emma WahlströmOK Djerf19:28+5:0713:54
13Gustav LjungbergDegerfors OK21:09+6:4815:06
14Jonna LindbladOK Djerf23:33+9:1216:49
15Edvard PelanderOK Djerf28:24+14:0320:17
16Ylva JohanssonOK Djerf29:34+15:1321:07
17Anton ErikssonOK Djerf32:29+18:0823:12
18Arvid JohanssonOK Djerf35:54+21:3325:38
19Eric CarlsenOK Djerf44:13+29:5231:35
19Jessica CarlsenOK Djerf44:13+29:5231:35
21Carl CarlsenOK Djerf44:22+30:0131:41
21Tomas CarlsenOK Djerf44:22+30:0131:41
23Lovisa LagerbladKristinehamns OK50:20+35:5935:57
24Magda SalenbäckKristinehamns OK50:24+36:0336:00
Linnea WahlströmOK Djerfej godkänd
Linus JohanssonOK Djerfej godkänd

Spök Banan

2 300 m, 6 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Thord SalenbäckKristinehamns OK28:1212:15
2Amanda JohanssonKristinehamns OK35:29+7:1715:25
3Emma JohanssonKristinehamns OK35:39+7:2715:30
4Frida JohanssonOK Djerf38:10+9:5816:35
5Rebecka SalenbäckKristinehamns OK1:01:58+33:4626:56
6Lina JernbergKristinehamns OK1:02:04+33:5226:59

Skräck Banan

3 200 m, 12 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid
1Filip JacobssonDegerfors OK23:577:29
2Stefan GunnarssonKristinehamns OK33:42+9:4510:31
3Bertil JohanssonKristinehamns OK34:38+10:4110:49
4Christer NälemarkOK Djerf36:33+12:3611:25
5Cecillia WinqvistOK Djerf43:41+19:4413:39
5Linnea BryngelssonOK Djerf43:41+19:4413:39
7Robin SvennbergDegerfors OK46:12+22:1514:26
8Erica OlssonOK Djerf46:35+22:3814:33
9Fredrik WunderDegerfors OK46:44+22:4714:36
10Johan NilssonDegerfors OK46:47+22:5014:37
11Peter OlssonOK Djerf53:01+29:0416:34
Lars JacobssonDegerfors OKutgått

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser