Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för 25manna

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: 25manna
Arrangörsorganisationer: Järfälla OK / Väsby OK
Datum: lördag 12 oktober 2013

25manna, sträcka 1

391 startande
PlacNamnLagTidDiff
1Leonid NovikovHiidenkiertäjät 133:33
2Fredric PortinPaimion Rasti 133:58+0:25
3Frédéric TranchandOK Hällen 134:00+0:27
4Lucas BassetOK Denseln 134:01+0:28
5Jani LakanenKauhavan Wisa 134:13+0:40
6David AnderssonKorsnäs IF OK / Malungs OK Skogsmårdarna 134:16+0:43
7Otto SimosasOK Orient 134:18+0:45
8Lukas PetterssonNjurunda OK 134:19+0:46
9Christian ArnessonUlricehamns OK 134:20+0:47
10Jonas NordströmHalden SK 134:21+0:48
10Martin RegbornHagaby GOIF 134:21+0:48
12Andrei HramovHiisirasti 134:22+0:49
13Fredrik MattssonOK Kåre 134:23+0:50
14Vetle Ruud BråtenIFK Göteborg 134:26+0:53
15Anatolijs TarasovsÄrla IF 134:27+0:54
16Daniel HájekTäby OK 134:28+0:55
16Christian KollbergJärla Orientering 234:28+0:55
16John HedlundKöping-Kolsva OK 234:28+0:55
19Joel FrancénTjällmo-Godegårds OK 134:30+0:57
20Martin VisterJärla Orientering 134:31+0:58
21Mikael KristenssonLeksands OK 134:32+0:59
21Jesper LysellRehns BK 134:32+0:59
23Mateusz WenslawOK Orion 134:33+1:00
23Simonas KrepstaIFK Moras OK 134:33+1:00
25Petteri MuukkonenVehkalahden Veikot 134:36+1:03
26Miika KirmulaAngelniemen Ankkuri 135:01+1:28
27Niklas AldénOK Linné 135:03+1:30
28Jarno ParkkinenRajamäen Rykmentti 135:06+1:33
29Jere PajunenAnttolan Urheilijat / Kalevan Rasti 135:18+1:45
30Aleksi NiemiTampereen Pyrintö 135:35+2:02
31Stepan KodedaMS Parma 136:41+3:08
32John BörjessonHestra IF 136:47+3:14
32Roman NazarovHellas Orientering 136:47+3:14
34Peter HodkinsonOK Södertörn 136:50+3:17
35Jere AhonenKangasala SK 136:52+3:19
36Mårten BoströmLynx 137:10+3:37
37Andreas HallIF Femman 137:12+3:39
38Tapani MäkinenKärkölän Kisa-Veikot / Mäntsälän Urheilijat 137:14+3:41
39Gustav HinderTolered-Utby Ol-klubb 137:15+3:42
40Gernot KerschbaumerOK Pan-Kristianstad 137:16+3:43
40Topi RaitanenPihkaniskat 137:16+3:43
42Christoph MeierOLV Baselland / Järla Orientering 437:18+3:45
43Marcus A KarlssonIK Hakarpspojkarna 237:21+3:48
44Per CarlborgLinköpings OK 137:22+3:49
44Samuel AnderssonIK Gandvik 137:22+3:49
46Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK 137:23+3:50
46Joakim AndénSödertälje-Nykvarn OF 237:23+3:50
48Johan HameliusOK Linné 237:24+3:51
49Vegard Brun SagaIL Tyrving 137:25+3:52
49Jacob WesterbergFinspångs SOK 137:25+3:52
51Johan ErikssonGävle OK 137:27+3:54
51Dmitry TsvetkovAngelniemen Ankkuri 237:27+3:54
51Albin ThunbergOK Alehof 137:27+3:54
54Yannick MichielsOK Ravinen 137:28+3:55
54Markus MartinelleSöders-Tyresö 137:28+3:55
54David FrankoMagnus Orienteering 137:28+3:55
57Daniel AttåsOK Tisaren 137:29+3:56
57Rasmus ElmelidSkåneslättens OL 137:29+3:56
57Aaro JulkunenLounais-Hämeen Rasti 137:29+3:56
60Andreas HöyeGöteborg-Majorna OK 137:30+3:57
60Luukas ValtonenHelsingin Suunnistajat 137:30+3:57
60Topias AholaNavi 137:30+3:57
63Mathias HallménAttunda OK 137:31+3:58
63Antti AnttonenJämsän Retki-Veikot 237:31+3:58
65Marcus JanssonKFUM Örebro OK 137:32+3:59
66Anton SjökvistStora Tuna OK 137:33+4:00
66Martin HunhammarJärfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 137:33+4:00
66Martin HogedalVänersborgs SK 137:33+4:00
66Edvard SundmanOK Raseborg 137:33+4:00
70Filip JacobssonDegerfors OK 137:34+4:01
71Anders JohanssonTullinge SK 437:35+4:02
71Krisztian LiszkaSöders-Tyresö 237:35+4:02
73vacant Jönköpings OK 137:36+4:03
73Henrik AnderssonBredaryds SOK 137:36+4:03
75Simon SmedbergOK Skogsfalken 137:37+4:04
76Henrik PilvingeSkogslöparna 137:38+4:05
77Sergej FedatsenkaSävedalens AIK 137:40+4:07
78Patrik KarlssonVäxjö OK 137:42+4:09
78Tuomo LaineHiidenkiertäjät 237:42+4:09
80Mikael DonnerOK77 137:50+4:17
81Andréas ThernOK Skogshjortarna 137:52+4:19
82Daniel BlomsterIF Sibbo-Vargarna 137:55+4:22
83Johan SjögrenOK Tyr 138:18+4:45
84Magnus GlänneforsTullinge SK 138:27+4:54
85Janis SarsOK Klemmingen 138:37+5:04
86Janne SelkäläKöping-Kolsva OK 138:50+5:17
86Otto StuhlhoferOK Landehof 138:50+5:17
88Tatu LeirimaaRastivarsat 138:51+5:18
89Robert NiewiedzialaRonneby OK 138:52+5:19
90Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn OF 138:55+5:22
91Erik GustafssonOK Nackhe / FK Friskus-Varberg 138:58+5:25
92Jussi TokolaMS Parma 239:00+5:27
93Martin OlssonTibro OK 139:02+5:29
94Fredrik BjernulfSundbybergs IK 139:03+5:30
95Viktor StenssonGöteborg-Majorna OK 439:04+5:31
96Aki YlitaloHauhon Sisu 139:07+5:34
97Viktor AntonssonEksjö SOK 139:08+5:35
97Oscar BjörckOK Älme / FK Finn / Markaryds FK 139:08+5:35
99Marcus BerggrenNyköpings OK 139:09+5:36
100Jarno Kallio-KönnöRasti-Kurikka 139:10+5:37
101Jonathan FröjdöPaimion Rasti 239:12+5:39
102Mathias WilhelmssonStora Tuna OK 239:13+5:40
103Jonas VåtzBoxholm-Mjölby OL 139:16+5:43
103Mikko KiveläKangasala SK 339:16+5:43
105Max SuderbysVästerås SOK 139:17+5:44
105Christoffer EskilssonHaninge SOK 139:17+5:44
107Pontus KarlssonMarkbygdens OK 139:18+5:45
108Martin EricsonOK Tyr 339:21+5:48
109Olle NäslundJämtland-Härjedalens OF 139:22+5:49
110Robin PousetteLånghundra IF 139:24+5:51
110Per JanssonOK Djerf 139:24+5:51
112Aleksei PavilainenHämeenlinnan Suunnistajat 139:26+5:53
112Sören NymalmPargas IF 139:26+5:53
114Aleksi TuovinenKuopion Suunnistajat 139:27+5:54
115Erik MemmiHalmstad OK 139:31+5:58
116Mikko HuhtinenTurun Suunnistajat 139:32+5:59
117Arvid VågLerums SOK 139:33+6:00
118Haakon IngvaldsenNydalens SK 139:34+6:01
118Mikael ÖstlundKvarnsvedens GOIF OK 139:34+6:01
120Kalle JohanssonGöteborg-Majorna OK 239:35+6:02
121Oskar LeinonenOK Kolmården 139:36+6:03
122Anton NilssonOK Tranan 139:37+6:04
123Mikael AnderssonIF Rigor 139:38+6:05
124Albin LillieströmOK Roxen 139:39+6:06
124Fredrik ÅkerlindVallentuna-Össeby OL 139:39+6:06
126Magnus JohanssonLahden Suunnistajat-37 239:40+6:07
127Robert JohanssonGöteborg-Majorna OK 339:42+6:09
128Karl-Johan WestbergIFK Moras OK 239:43+6:10
129Martin MobergNorbergs OK 139:44+6:11
130Mattias JohanssonIFK Lidingö SOK 239:47+6:14
131Anssi VesantoEspoon Suunta 139:49+6:16
132Petri RiikonenSuomusjärven Sisu / Perttelin Peikot 139:51+6:18
133Daniel KaipeLeksands OK 340:02+6:29
134Eetu SummanenRajamäen Rykmentti 240:03+6:30
135Emil KaleredOK Denseln 240:19+6:46
136Erik LindSäterbygdens OK / IFK Umeå 140:24+6:51
137Ville SaikkoLappeen Riento 140:32+6:59
137Björn NormarkTullinge SK 540:32+6:59
139Miika LaineKouvolan Suunnistajat 140:33+7:00
140Vasili StraltsouOK Rodhen 140:34+7:01
140Elmeri VähänenHyvinkään Rasti 140:34+7:01
142Henri TaanilaIkNV/KanSu/KyRa 140:35+7:02
143Joel LännevallOK Roslagen 140:36+7:03
144Mikael LundqvistFalkenbergs OK 140:37+7:04
145Per KarlssonOK Tylöskog 140:39+7:06
146Filip KarlssonIF Hagen 140:41+7:08
147Martin NilssonOK Pan-Kristianstad 240:42+7:09
148Tönis VaiksaarDalaportens OL 140:43+7:10
149Ville SundbergLynx 240:44+7:11
150Gunnar LindbergGustavsbergs OK 140:45+7:12
151Victor FlingmarkUddevalla OK 140:46+7:13
152Joona ViholainenSuunta Jyväskylä 140:47+7:14
152Raimo TurtinenSaarijärven Pullistus 140:47+7:14
154Markus SaloPunkalaitumen Kunto 140:49+7:16
155Jens MolinSödertälje-Nykvarn OF 440:50+7:17
156Tomi KapiainenRaja-Karjalan Suunnistajat 140:51+7:18
157Emil NilssonUmeå OK / Robertsfors IK 140:52+7:19
158Kevin StåhlOK Hammaren 140:55+7:22
159Mattias JohanssonÅmåls OK / Stigsökarna / Stångenäs AIS 140:56+7:23
160Kalle OnnelaKoovee 240:57+7:24
161Jörgen JohnssonOK Tor 140:58+7:25
162Anders BögevigOK Ravinen 440:59+7:26
163Anders PåhlmanIstrums SK 141:00+7:27
163Björn BeckiusVästerås SOK 241:00+7:27
165Lars SchagerströmGarphyttans IF 141:01+7:28
166Miika ArvolaKoovee 141:02+7:29
166Anders Felde OlaussenHalden SK 241:02+7:29
166Dan EngbergJärla Orientering 341:02+7:29
169Oskar HöglundMotala AIF OL 141:04+7:31
170Simon AnderssonForsa OK 141:06+7:33
171Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett 141:07+7:34
172Lena EliassonDomnarvets GOIF 141:09+7:36
173Tobias MattssonTrollhättans SOK 141:10+7:37
174Anders AxelssonSödertälje-Nykvarn OF 341:17+7:44
175Johan TörnrothHjobygdens OK 141:19+7:46
176Simon HectorSnättringe SK 141:20+7:47
177Per BerghTullinge SK 241:27+7:54
178Johan SandlundOK Njudung / Kexholms SK 141:35+8:02
179Johan AntonssonOK Löftan 141:36+8:03
180Patric de BoussardIFK Enskede 141:37+8:04
181Jesper Hansson LagerbergOK Södertörn 341:40+8:07
182Kari JussilaTampereen Pyrintö 241:46+8:13
183Maxime RauturierOK Hällen 241:47+8:14
184Richard TengströmFrämmestads IK 141:49+8:16
184Richard NordbergOK Ravinen 341:49+8:16
186Juha LuomaKortesjärven Järviveikot 141:50+8:17
187Lasse AhlqvistOK Raseborg 241:51+8:18
188Erik ÅhlinOK Måsen 141:52+8:19
189Olle NilssonOK Linné 341:54+8:21
190Juha VillaPäijät-Rasti 141:55+8:22
191Jonatan AronssonOK Tisaren 341:59+8:26
192Aki SaariRastikarhut 142:01+8:28
192David RisbergSkattkärrs IF 142:01+8:28
194Erik PalmfjordKatrineholms OK 142:02+8:29
195Rickard IngessonGamleby OK 142:04+8:31
196Christer AhlbergOK Nolaskogsarna 142:05+8:32
197Lasse-Pekka LahtiKangasala SK 242:06+8:33
197Johan ÅströmKFUM Örebro OK 342:06+8:33
197Heide PerssonAndrarums IF 142:06+8:33
200Magnus ThornellSurahammars SOK 142:07+8:34
201Ola Marius PedersenOppsal Orientering 142:08+8:35
202Johan NordströmIK Vikings OK / OK Älgen 142:09+8:36
203Johan LammFrölunda OL 142:10+8:37
204Magnus FalkenströmSkogsluffarnas OK 242:12+8:39
205Erik HanssonIK Ymer / Bredareds IF 142:14+8:41
206Patrick HigginsOK Linné 542:15+8:42
207Niclas TjernlundOK Vilse 87 142:16+8:43
207Kalle KokkilaEspoon Suunta 242:16+8:43
209Anders LindeborgOK Grip 142:20+8:47
210Pontus JanssonKungälvs OK 142:25+8:52
211Mathias Myrefelt NorlingerSkarpnäcks OL 142:27+8:54
212Erik PerssonEksjö SOK 242:29+8:56
213Robert PetterssonIF Thor 142:33+9:00
214Fredrik JohanssonOK Skogsstjärnan 142:38+9:05
215Josefine EngströmAlfta-Ösa OK 142:39+9:06
216Thomas SchiveOK Moss 142:43+9:10
217Erik SundbergStora Tuna OK 342:45+9:12
218Anders BrinkmanVandrarringen 142:49+9:16
219Mikko PiriläHämeenlinnan Suunnistajat 242:51+9:18
220Fredrik PerssonDomnarvets GOIF 242:52+9:19
221Adam NymanKristinehamns OK 142:58+9:25
222Sandro TruttmannIFK Moras OK 343:11+9:38
223Aleksei AlekseyonokIK Hakarpspojkarna 143:12+9:39
224Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK 143:15+9:42
225Viljam GrahnNärpes OK 143:17+9:44
225Tomas VikerOK Kåre / OK Skärmen 343:17+9:44
227Stefan P SvanströmOK Österåker 143:18+9:45
228Albin DetterfeltLinköpings OK 243:20+9:47
228Joel NilssonSjövalla FK / IFK Göteborg 243:20+9:47
230Peter StenbeckOK Kåre 243:21+9:48
231Matias VanhanenTurun Suunnistajat 343:23+9:50
232Emil RankkaOK Roxen 243:25+9:52
233Gabriel IreståhlSol Tranås 143:31+9:58
234Rasmus PerssonFalköpings AIK OK 143:36+10:03
235Jussi KoskinenHyvinkään Rasti 243:40+10:07
236Tomas ReibringNyköpings OK 243:41+10:08
237Peter AckebjerNybro OK 143:42+10:09
238Jörgen AxelssonTullinge SK 343:43+10:10
239Kjell AlmgrenOK Ravinen 243:45+10:12
240Björn AnderssonOK Dacke 143:46+10:13
241Jesper LindahlAkilles OK 143:47+10:14
242Valtteri AlankoIF Sibbo-Vargarna 243:51+10:18
243Mikko HöglundOlavin Rasti 143:52+10:19
244Tobias BjernulfSundbybergs IK 243:54+10:21
245Magnus KarlssonStorviks IF 143:57+10:24
246Fredrik HolgerssonSnättringe SK 244:02+10:29
247vacant OK Kāpa 144:16+10:43
247Emil EdinSidensjö IK 144:16+10:43
249Marcus BrandtTumba-Mälarhöjden OK 144:17+10:44
250Anton HallorOK Tisaren 244:19+10:46
251Henrik SundblomRånäs OK 144:20+10:47
252Magnus NordströmOK Älvsjö-Örby 144:22+10:49
253Jari JaakkolaMaarian Mahti 144:23+10:50
254Fabian WennerbergOK Klyftamo 144:30+10:57
255Jonas LindahlOK Milan 144:32+10:59
256Rasmus GrönlundLunds OK 144:34+11:01
257Tom CampbellLustens OK 144:39+11:06
258vacant OK Enen 144:41+11:08
259Antti KaivosaariJämsän Retki-Veikot 144:42+11:09
260Mikael IngelssonOckelbo OK / Järbo OK 144:44+11:11
261Vidar FaxénSävedalens AIK 244:45+11:12
262Martin LarssonForsa OK 244:47+11:14
263Erik MelinOK Linné 644:50+11:17
264Tomas EidsmoFreidig 144:52+11:19
265Erik SkaarLidköpings VSK / Ryda SK 144:54+11:21
266Johan SköldLinköpings OK 444:55+11:22
266Albin BergkvistBjursås OK / Grycksbo IF OK 144:55+11:22
268Jesper SjögrenOK Kullingshof 144:56+11:23
269Philipp von ArxLahden Suunnistajat-37 144:57+11:24
269Harald OttmerTormestorps IF 144:57+11:24
271Christofer NäsholmÄrla IF 244:58+11:25
272Marcus MattssonIFK Hedemora OK 145:00+11:27
272Rickard OlssonTibro OK 245:00+11:27
274Gustav BoquistIK Uven / FK Herkules / Göteborgs SK 245:01+11:28
274Morgan KarlssonNAIS Orienteringsklubb 145:01+11:28
276Simon JakobLeksands OK 245:04+11:31
276Tomas GlasbergMalax IF / Solf IK 145:04+11:31
278Giacomo PezzéOK Denseln 345:05+11:32
279Juha LoenbergSkarpnäcks OL 245:07+11:34
280André AnderssonVästerbergslagens OL 145:09+11:36
281Richard LundstedtGudhems IF / Mullsjö SOK / Tidaholm SOK Sisu 145:10+11:37
282Andreas NilssonMålilla OK / Vimmerby OK 245:16+11:43
283Erik HållströmGävle OK 245:17+11:44
284Fredrik CarlssonTäby OK 245:18+11:45
285Magnus BjörkOK Borgen / Tierps SOK 145:29+11:56
286Magnus HomannFrölunda OL / Bromma-Vällingby SOK / OK Orinto 345:32+11:59
287Peter SkalbergGotlands OF 145:49+12:16
288Antti VainioMS Parma 346:01+12:28
289Björn OlovssonOK Linné 446:08+12:35
290Jussi VirtanenKymin Suunnistajat 146:10+12:37
291vacant Østmarka OK 146:11+12:38
292Seppo KoskinenRasti-Jussit 146:23+12:50
293Alexander ForsAttunda OK 346:29+12:56
294Lars KarlssonValbo AIF / OK Ödmården / Oslättforspojkarnas IK 146:48+13:15
295Benjamin SellingHärnösands OK 146:50+13:17
296Håkan StoltSundsvalls OK 146:59+13:26
297Petrus HanhijärviEspoon Akilles 147:03+13:30
298Viktor SkoogKils OK 147:05+13:32
299Stefan WahlgrenGotlands OF 448:37+15:04
300Johan WehlinGOIF Tjalve / Skogspojkarnas OK 148:38+15:05
300Gustav NystedtSundsvalls OK 348:38+15:05
302Jens LindquistLånghundra IF 248:39+15:06
303Peter MarkendahlHagaby GOIF 248:53+15:20
304Anton GumaeliusWaxholms OK 149:16+15:43
305Roger LindénAttunda OK 249:17+15:44
306Tomas KarlssonLindebygdens OK 149:30+15:57
307Pekka LammiHelsingin Suunnistajat 249:54+16:21
308Simon KappelOK Södertörn 249:57+16:24
309Eero YlipulliVaasan Suunnistajat ry 150:03+16:30
309Jimmy DahlOK Kolmården 250:03+16:30
311Ulf ÖjeboIFK Lidingö SOK 350:04+16:31
312Björn NormanKFUM Örebro OK 250:15+16:42
313Oskar SvenssonOK Tyr 250:17+16:44
314Jerker LoréGotlands OF 350:20+16:47
315Henrik WickströmArboga OK 150:22+16:49
316Olli KaraTurun Suunnistajat 250:23+16:50
317David SundströmSöderhamns OK / Segersta OK 150:28+16:55
318Björn EskilssonHärlövs IF 150:29+16:56
319Jonas AllaredSundbybergs IK 350:36+17:03
320Martin FogelbergVästvärmlands OK 150:40+17:07
321Anders ErlandssonSundsvalls OK 251:17+17:44
322Jan EhnbergSala OK / OK Norden 151:20+17:47
323Jonas KarlssonStenungsunds OK / Kvillebyns SK / OK Skogsmunken 151:33+18:00
324Urban RisbergEskilstuna OL / Kjula IF / Stora Sundby GoIF 151:35+18:02
325Dag TryggöTrollhättans SOK 252:33+19:00
326vacant IFK Enskede 252:36+19:03
327Magnus WihlborgOK Gynge 152:40+19:07
328Lars VestlingIF Thor / Rasbo IK 352:48+19:15
329Jason BransomeSkogsluffarnas OK 153:25+19:52
330Christian RotvikerCentrum OK 153:31+19:58
331Erik Nygren-WåhlinOK Södertörn 453:34+20:01
332Joakim HakalaIF Femman 253:40+20:07
333Terje LundVästerås SOK 353:45+20:12
334Magnus JanssonOK Hällen 354:01+20:28
335Micael StammOK Klemmingen 254:04+20:31
336Peter JanssonIK Jarl Rättvik / HJS-Vansbro OK / Insjöns IF OK 154:13+20:40
337Mats CarlsvärdAlmby IK 154:16+20:43
338Antti LindqvistRastihaukat 154:18+20:45
338Viljam LiljerothPargas IF 254:18+20:45
340Johan MalmströmJärfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 254:20+20:47
341Marcus TimgrenGotlands OF 254:23+20:50
342Niklas ReinholdssonIF Thor 254:37+21:04
343Magnus RydlundHässleholms OK / Hästveda OK / OK Torfinn 154:50+21:17
344Klaus CsucsIFK Moras OK 454:58+21:25
345Per EdlundSigtuna OK 155:00+21:27
346Tommi KemppainenPihkaniskat 255:03+21:30
347Martin MårtensonOK Vivill 155:12+21:39
348Joakim HedlöfOK Österåker 255:24+21:51
349Tapio ViiriHirvensalon Heitto 156:09+22:36
350Ole Petter HaugenNydalens SK 256:12+22:39
351Joakim TostebergLinköpings OK 356:37+23:04
352Jerker ÅbergTumba-Mälarhöjden OK 256:38+23:05
353Love OttossonHaninge SOK 256:41+23:08
354Ville PasanenOK77 258:49+25:16
355Anders OvegrenLjusdals OK 159:01+25:28
356Johan LidmarSnättringe SK 359:09+25:36
357Therese LarssonHerrestads AIF / Ljungskile FK / OK Kroppefjäll 159:24+25:51
358Daniel PerssonRonneby OK 259:28+25:55
359Calle GerdtmanVingåkers OK 159:34+26:01
360Håkan CarnlandJämtland-Härjedalens OF 259:37+26:04
361Jonas SöderlundSkogslöparna / Hägglunds IoFK / OK Nipan 259:38+26:05
362Johan KammargårdenBjörkfors GOIF 159:56+26:23
363Liudmila SapronenkovaHellas Orientering 21:02:37+29:04
363Andreas JohanssonAnkarsrums OK / Vimmerby OK 11:02:37+29:04
365Anders JohanssonFinspångs SOK 21:02:38+29:05
366Ole Underthun JohansenIL Tyrving 21:03:32+29:59
367Jonas MarjamaaAlmby IK / OK Alferna / OK Letstigen 21:03:41+30:08
368Stellan TäckOK Hammaren 21:03:42+30:09
369Mats NilssonOK Klemmingen 31:04:21+30:48
370Dennis NykvistSelånger SOK / VK Uvarna 11:06:57+33:24
371Peter AugustssonIK Uven / FK Herkules / Göteborgs SK 11:08:00+34:27
372Thomas BengtssonOK Djerf 21:08:09+34:36
373Felicity BronnOK Nolaskogsarna 21:08:37+35:04
374Nils-Olof LarssonVänersborgs SK 21:08:39+35:06
375Fredrik BorgströmAvesta OK / Dalaportens OL / Rembo IK 21:08:56+35:23
376Joakim GimholtTrosabygdens OK 11:09:02+35:29
377Jukka HonkasaariRastiPiikkiö 11:10:25+36:52
378Glenn KarlssonRånäs OK 21:11:52+38:19
379Tommi KeronenTampereen Pyrintö 31:12:24+38:51
380Tobias VaaraLänna IF 11:12:44+39:11
381Tim SundbüeSträngnäs-Malmby OL 11:14:26+40:53
382Rasmus LundbergOK Bävern 11:16:07+42:34
383Antti ErämajaHauhon Sisu 21:17:17+43:44
384Vegard FjogstadOppsal Orientering 21:17:56+44:23
385Mikael BodinGällstadbygdens SOK 11:20:05+46:32
386Alexander WedinOK Rodhen 21:23:18+49:45
387Anders EricssonLunds OK / Skåneslättens OL 21:24:10+50:37
388Ville BexanderGustavsbergs OK 21:31:43+58:10
389Sören WilhelmssonFalköpings AIK OK / IF Hagen / Tidaholm SOK Sisu 22:20:23+1:46:50
Viktor LundénAvesta OK 1ej godkänd
André BruquièreRasti-Nokia 1ej godkänd
Emil SjööVästerviks OK / Rävetofta OK 1ej godkänd

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser