Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för 25manna

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: 25manna
Arrangörsorganisationer: Järfälla OK / Väsby OK
Datum: lördag 12 oktober 2013

25manna, sträcka 10

385 startande
PlacNamnLagTidDiff
1Tove AlexanderssonStora Tuna OK 135:24
2Rahel FriederichLeksands OK 136:14+0:50
3Matleena BoströmRajamäen Rykmentti 136:26+1:02
4Jenny JohanssonIFK Göteborg 136:27+1:03
5Sara EskilssonHaninge SOK 136:42+1:18
6Karolin OhlssonJärla Orientering 137:44+2:20
7Alva OlssonLinköpings OK 137:52+2:28
8Nadiya VolynskaOK Orion 138:05+2:41
9Venla NiemiTampereen Pyrintö 138:06+2:42
10Yvonne GunellPargas IF 138:31+3:07
11Malin Leijon-LindOK Kolmården 138:36+3:12
12Natalia EfimovaHiisirasti 139:11+3:47
13Annika BillstamOK Linné 139:17+3:53
14Inga DambePaimion Rasti 139:27+4:03
15Karoliina SundbergLynx 139:29+4:05
16Ulrika UotilaKoovee 139:34+4:10
17Kristin LöfgrenVaregg Fleridrett 139:44+4:20
18Johanna ÖbergOK Hällen 139:54+4:30
19Julia NovikovaHiidenkiertäjät 140:16+4:52
20Anastasia DenisovaSävedalens AIK 140:33+5:09
21Susen LöschÄrla IF 140:43+5:19
22Lotta SaetreOK Landehof 141:05+5:41
23Svetlana MironovaHellas Orientering 141:09+5:45
24Anne M Hausken NordbergHalden SK 141:17+5:53
25Olga RieznychenkoIFK Moras OK 141:20+5:56
26Karine DharrevilleOK Denseln 141:22+5:58
27Johan GullOK Vilse 87 141:23+5:59
28Susanne LiukkonenSundsvalls OK 141:48+6:24
29Aleksandra VoytovaRasti-Kurikka 141:57+6:33
30Lina PerssonOK Skogsfalken 142:10+6:46
31Carina SvenssonBredaryds SOK 142:27+7:03
32Malin AnderssonOK Nolaskogsarna 142:33+7:09
33Helena KarlssonIFK Lidingö SOK 142:45+7:21
34Simone NiggliOK Tisaren 142:47+7:23
35Frida SætherFreidig 142:50+7:26
36Taija HuuskonenJämsän Retki-Veikot 142:59+7:35
37Anna StällbergTullinge SK 143:08+7:44
37Fanny FredrikssonIF Thor 143:08+7:44
39Satu TahvonenPaimion Rasti 243:09+7:45
40Elin WinbladHagaby GOIF 143:18+7:54
41Elna ForsbergIK Hakarpspojkarna 143:29+8:05
42Judith WyderGöteborg-Majorna OK 143:42+8:18
43Pernilla OlssonSkåneslättens OL 143:55+8:31
44My WestlundOK Tyr 143:56+8:32
45Alexandra BjärrenholtOK Rodhen 144:13+8:49
46Josefine KlintbergEksjö SOK 144:24+9:00
47Jenny BengtssonLånghundra IF 144:34+9:10
47Louise MarkstedtOK Södertörn 144:34+9:10
49Fanny AsketunOK Roxen 144:48+9:24
50Iveta DuchovaKangasala SK 144:54+9:30
51Hanne Lerche RaadalHalden SK 245:00+9:36
52Jenni SimolaFinspångs SOK 145:01+9:37
53Akvile PreiksaiteSödertälje-Nykvarn OF 245:02+9:38
54Karin Aneland-ThernOK Skogshjortarna 145:26+10:02
55Ida KallurOK Ravinen 145:36+10:12
56Marie EngOK Pan-Kristianstad 145:39+10:15
57Amanda BlennowFalköpings AIK OK 145:43+10:19
58Emilia StåhlbergEspoon Suunta 145:53+10:29
59Junia BirgerssonGotlands OF 145:54+10:30
60Tuulia VibergMS Parma 146:12+10:48
60Ann Louise KlasérKorsnäs IF OK / Malungs OK Skogsmårdarna 146:12+10:48
62Julia LauriOK Tisaren 246:15+10:51
63Sofia HolmgårdKils OK 146:30+11:06
64Sanni KiveläAngelniemen Ankkuri 146:39+11:15
65Maria JunevikLeksands OK 346:43+11:19
66Stefania CorradiniIFK Moras OK 246:44+11:20
67Amanda JohanssonOK Dacke 146:51+11:27
68Mirka SuutariKouvolan Suunnistajat 146:52+11:28
69Emma LähdekorpiNydalens SK 146:54+11:30
70Sari NurmelaVehkalahden Veikot 146:56+11:32
71Nina de BoussardIFK Enskede 146:57+11:33
72Lena JakobssonNybro OK 146:59+11:35
73Klara YngvessonUmeå OK / Robertsfors IK 147:03+11:39
74Åsa Zetterberg-ErikssonOK Djerf 147:05+11:41
75Daria LajnTäby OK 147:06+11:42
76Ida ForsénTullinge SK 447:13+11:49
77Saara NikkariLahden Suunnistajat-37 147:30+12:06
78Laura PajunenAnttolan Urheilijat / Kalevan Rasti 147:35+12:11
79Line CederbergVänersborgs SK 147:36+12:12
80Anna MartnerFrölunda OL 147:39+12:15
81Rebecca WaldenfjordJärfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 147:41+12:17
81Tiia MiettinenMS Parma 247:41+12:17
83Malin DahlbäckOK Österåker 147:47+12:23
84Elin PetterssonSjövalla FK / IFK Göteborg 247:51+12:27
85Linnéa JohnssonOK Nackhe / FK Friskus-Varberg 148:09+12:45
86Anna LarssonIF Hagen 148:11+12:47
87Eva HolmqvistOK Tor 148:16+12:52
88Jennifer WargTumba-Mälarhöjden OK 148:18+12:54
89Helena MatilainenHelsingin Suunnistajat 148:31+13:07
90Janika PuikkonenSuunta Jyväskylä 148:42+13:18
91Josefine KristianssonTrollhättans SOK 148:47+13:23
92Natalia DimitrovaOppsal Orientering 148:49+13:25
93Zsuzsa FeyIL Tyrving 148:50+13:26
94Hana HancikovaAlfta-Ösa OK 149:05+13:41
95Alice FrostOK Roslagen 149:11+13:47
96Miitu KorhonenKuopion Suunnistajat 149:15+13:51
97Minttu-Maija RepoOlavin Rasti 149:17+13:53
98Irina MihalkoRastivarsat 149:22+13:58
99Emma Pihl SkoogOK Linné 349:33+14:09
100Julia BjörkstrandIF Femman 149:38+14:14
101Jenny ErikssonOK Kåre 149:40+14:16
101Jannina GustafssonPihkaniskat 149:40+14:16
103Karolina HellbergSundbybergs IK 149:41+14:17
104Rafaela IlmoniOK77 149:44+14:20
105Rebecka OlssonOK Linné 249:52+14:28
106Maria WestherOK Tisaren 349:54+14:30
107Britta NorénBoxholm-Mjölby OL 150:09+14:45
108Laura DAngeloAttunda OK 150:11+14:47
109Ausrine KutkaiteSödertälje-Nykvarn OF 150:16+14:52
110Lisa WallinHestra IF 150:36+15:12
111Sofia JohanssonOK Alehof 150:38+15:14
112Sanna KarjalainenSuomusjärven Sisu / Perttelin Peikot 150:45+15:21
113Emelie UnossonIK Ymer / Bredareds IF 150:46+15:22
114Lena ÖhmanCentrum OK 150:49+15:25
115Elin GranstedtIK Hakarpspojkarna 251:03+15:39
116Adela IndrakovaIFK Lidingö SOK 251:22+15:58
117Elli PeltomäkiRastikarhut 151:42+16:18
118Matilda MartinssonFalkenbergs OK 151:57+16:33
119Taru YlikoskiKortesjärven Järviveikot 152:02+16:38
120Julia FrejdOK Ravinen 252:09+16:45
121vacant OK Kāpa 152:13+16:49
121Heli MarjomaaÅmåls OK / Stigsökarna / Stångenäs AIS 152:13+16:49
123Frida DanielssonVästerås SOK 152:19+16:55
124Rebecka HylanderNyköpings OK 152:20+16:56
125Riikka SuomalainenLappeen Riento 152:28+17:04
126Elin WallquistVäxjö OK 152:43+17:19
127Helena SödervallIK Gandvik 152:50+17:26
128Elin DahlinDomnarvets GOIF 252:51+17:27
129Anna LöwegrenKatrineholms OK 153:23+17:59
130Linnea TroengSkogslöparna 153:49+18:25
131Lisa LindgrenStora Tuna OK 254:05+18:41
132Maria LjungqvistOK Raseborg 154:10+18:46
132Veronika VavrovaMagnus Orienteering 154:10+18:46
134Anna-Sofia MarilaTampereen Pyrintö 254:12+18:48
135Marie Arnesson GallerOK Löftan 154:14+18:50
136Klara AxelssonMarkbygdens OK 154:47+19:23
137Bernadett KelemenHämeenlinnan Suunnistajat 154:55+19:31
138Anna KorallMotala AIF OL 154:59+19:35
139Heidi SmedsNärpes OK 155:05+19:41
140Elin PramlidOK Klemmingen 155:07+19:43
141Emma SimosasOK Orient 155:22+19:58
142Elin BjörkmanTäby OK 255:23+19:59
143Malin WidénUddevalla OK 155:51+20:27
144Maria NordströmGävle OK 156:04+20:40
145Ellen DavidssonForsa OK 156:09+20:45
146Emma DjerfLerums SOK 156:16+20:52
147Eva KabathovaSöders-Tyresö 156:42+21:18
148vacant Jönköpings OK 156:46+21:22
149Elsa EkelinKFUM Örebro OK 156:53+21:29
150Heini TarvainenNavi 156:57+21:33
151Karin JohanssonOK Hammaren 157:59+22:35
152Fanny KurppaAngelniemen Ankkuri 259:03+23:39
153Jenny AasaTullinge SK 259:05+23:41
154vacant OLV Baselland / Järla Orientering 459:06+23:42
155Camilla ÖhmanVallentuna-Össeby OL 159:39+24:15
156Vilma KarlssonSnättringe SK 11:00:04+24:40
157Sanni NorrbackaHyvinkään Rasti 11:00:05+24:41
158Carina SandbergSäterbygdens OK / IFK Umeå 11:00:44+25:20
159Anna-Lotta IrevallTjällmo-Godegårds OK 11:00:52+25:28
160Tuija LaineHauhon Sisu 11:01:04+25:40
161Tatiana RozovaIF Sibbo-Vargarna 11:01:15+25:51
162Stina AndreassonGustavsbergs OK 11:02:09+26:45
163Lisa JohanssonOK Tranan 11:02:20+26:56
164Christina PernebyIFK Lidingö SOK 31:02:45+27:21
165Karin KarlssonHalmstad OK 11:02:48+27:24
166Teija KujanpääLynx 21:02:50+27:26
167Daniela CepovaTurun Suunnistajat 11:03:25+28:01
168Annika KuhlinGöteborg-Majorna OK 31:03:58+28:34
169Kristin KällströmerNyköpings OK 21:04:16+28:52
170Lenka ZatloukalovaTullinge SK 51:04:33+29:09
171Linnéa HedlundKöping-Kolsva OK 11:04:35+29:11
172Karin E GustafssonHagaby GOIF 21:05:05+29:41
173Marie-Louise AxenborgGöteborg-Majorna OK 21:05:53+30:29
174Heli KetolaKoovee 21:06:00+30:36
175Lina HulanderUlricehamns OK 11:06:17+30:53
176Sara IvarssonOK Kullingshof 11:06:36+31:12
177Sara RudhAvesta OK 11:07:00+31:36
178Elisa TuomistoIkNV/KanSu/KyRa 11:07:30+32:06
179Mia JodalGöteborg-Majorna OK 41:07:40+32:16
180Sara HamreforsVästerås SOK 21:08:06+32:42
181Päivi JulkuKymin Suunnistajat 11:10:31+35:07
182Ingela SmedenmarkRonneby OK 11:11:53+36:29
183Moa JohansonOK Skogsstjärnan 11:14:19+38:55
184Gunilla KreissJärla Orientering 21:16:33+41:09
185Natalie JosefssonOK Hällen 21:17:09+41:45
186Pernilla BlomRehns BK 11:17:51+42:27
187Sara JelvegårdLinköpings OK 21:19:14+43:50
188Emelie MobergNorbergs OK 11:31:20+55:56
189Carina KaleredOK Denseln 21:41:34+1:06:10
190Matilda ErikssonVästerbergslagens OL 145:43
191Klara PålssonKungälvs OK 146:00
192Linda NordinEksjö SOK 246:02
193Eveliina MuukkonenKangasala SK 246:04
194Hanna GustavssonOK Tyr 346:08
195Veera KortelainenRaja-Karjalan Suunnistajat 148:09
196Malin LönnqvistSkarpnäcks OL 148:10
197Sara VikerOK Kåre / OK Skärmen 348:12
197Louise KlingstedtOK Södertörn 348:12
199Cecilia FochsenWaxholms OK 148:13
200Karin HedbergOK Linné 548:17
201Julia ErikssonOK Kolmården 248:18
202Rebecca ElmqvistGamleby OK 148:20
203vacant Østmarka OK 148:22
204Lina JohanssonSkattkärrs IF 148:23
205Frida AnderssonTolered-Utby Ol-klubb 148:32
206Josefin ErikssonKöping-Kolsva OK 248:34
206Anna RunessonOK Vivill 148:34
208Anna BerggrenGävle OK 248:36
208Olivia NilssonOK Älme / FK Finn / Markaryds FK 148:36
208Elin GunnarssonLinköpings OK 448:36
208Emmy ThelbergValbo AIF / OK Ödmården / Oslättforspojkarnas IK 148:36
212Hanna HellsingLindebygdens OK 148:39
213Maria GustafssonSävedalens AIK 248:41
214Anna CurtiusJärla Orientering 348:42
215Susanna MårtenssonStora Tuna OK 348:49
216Sara HelanderDomnarvets GOIF 148:50
216Anna EkbringOK Njudung / Kexholms SK 148:50
216Karin HolmOK Klyftamo 148:50
219Lisa AxelssonHjobygdens OK 148:55
220Kaisa TeerikoskiHirvensalon Heitto 148:58
221Marianne NjåsteinIL Tyrving 249:00
222Johanna EdinDalaportens OL 149:04
223Maija KinniTampereen Pyrintö 349:05
224Annukka HanhijärviEspoon Akilles 149:06
225Malin TengströmFrämmestads IK 149:11
226Terhi Koivu-TikkanenEspoon Suunta 249:14
227Elin LundgrenOK Tyr 249:15
228Susanne MoströmOK Nolaskogsarna 249:17
229Karolina NygrenGOIF Tjalve / Skogspojkarnas OK 149:21
230Mari TroengOK Linné 449:23
231Laura SinisaloKärkölän Kisa-Veikot / Mäntsälän Urheilijat 149:29
232Marie NordSol Tranås 149:35
233Anna-Lea RantalainenLahden Suunnistajat-37 249:38
233Inka SalonenHelsingin Suunnistajat 249:38
235Inger GuståsLinköpings OK 349:39
236Anette LarssonEskilstuna OL / Kjula IF / Stora Sundby GoIF 149:40
237Jenny GullqvistVästvärmlands OK 149:41
238Sara JohanssonOK Södertörn 249:42
238Felizia Wikner ZienkiewiczIF Rigor 149:42
240Heléne KlassonOK Ravinen 449:44
241Malin FallgrenGudhems IF / Mullsjö SOK / Tidaholm SOK Sisu 149:46
242Hanna GäfvertLjusdals OK 149:47
243Hanna TalviOjaRastihaukat 149:48
244Netta HjelmRastiPiikkiö 149:52
245Malin JacobsonOK Milan 149:54
245Sofia GumaeliusTibro OK 149:54
247Vilija RevaiteHellas Orientering 249:55
248Jenny PerssonKristinehamns OK 149:57
249Astrid BjørnerødOK Moss 149:58
250Kristiina VälimaaVaasan Suunnistajat ry 150:03
251Rebecka DannbergStorviks IF 150:09
252Sofia WallinIF Thor 250:10
253Sandra WesterströmOK Älvsjö-Örby 150:12
253Maria EricssonHerrestads AIF / Ljungskile FK / OK Kroppefjäll 150:12
255Anna AlgotsonOK Tylöskog 150:13
256Sarah-Jane GaffneyOK Ravinen 350:17
257Anna NystedtSundsvalls OK 350:20
258Katarina JohanssonSundsvalls OK 250:22
259Christina BirathStenungsunds OK / Kvillebyns SK / OK Skogsmunken 150:23
259Emmi JokinenHämeenlinnan Suunnistajat 250:23
261Viktoria LindbergOK Djerf 250:24
262Sanni KlemeläLounais-Hämeen Rasti 150:25
262Emelie AnderssonHässleholms OK / Hästveda OK / OK Torfinn 150:25
264Anu SaavalainenPunkalaitumen Kunto 150:28
265Sofie KarlssonKFUM Örebro OK 250:29
266Emma FalkOK Grip 150:30
267vacant Södertälje-Nykvarn OF 450:31
268Annelie HermanssonIFK Moras OK 450:33
269Karin JosefssonFinspångs SOK 250:37
270Sara Snogerup LinseLunds OK 150:40
271Åsa PetterssonIK Vikings OK / OK Älgen 150:44
272Marie BjörklundJämtland-Härjedalens OF 150:46
273Anna-Karin SchmutzLeksands OK 250:48
274Kristina Wall JungbjerIK Uven / FK Herkules / Göteborgs SK 150:49
275Karin Swärd LindbergVandrarringen 150:51
276Ewa Edström-ForsbergLånghundra IF 250:53
277Elina AlvoittuJämsän Retki-Veikot 250:54
277Carolina NealisLänna IF 150:54
279Carina Thynell LindelöwHärlövs IF 150:55
280Emelie LarssonÄrla IF 250:57
281Catarina CuibeKFUM Örebro OK 350:58
282Karin HvittfeldtIFK Moras OK 350:59
283Elin CarlssonTormestorps IF 151:01
283Ida KärnsundSala OK / OK Norden 151:01
285Leif SundlingNjurunda OK 151:05
285Agneta NordinVingåkers OK 151:05
287Beata LarssonRånäs OK 251:06
288Erika StrömbäckAnkarsrums OK / Vimmerby OK 151:07
288Louise SjölundSöderhamns OK / Segersta OK 151:07
290Matilda JonssonForsa OK 251:10
291Alice TörnlundOK Södertörn 451:11
292Anna LundhSurahammars SOK 151:14
293Anna TedhamreSnättringe SK 251:15
293Freia GustafssonRajamäen Rykmentti 251:15
295Jane JohanssonIstrums SK 151:16
296Jessica ErikssonSödertälje-Nykvarn OF 351:17
297Marie JohanssonOK Måsen 151:20
297Maria WallgrenSelånger SOK / VK Uvarna 151:20
299Ida WillénJämtland-Härjedalens OF 251:22
300Anne Berit EidNydalens SK 251:23
301Monique Stalås HörnstenOK Österåker 251:30
302Katri LouhiTurun Suunnistajat 251:33
303Julia ArvidssonMålilla OK / Vimmerby OK 251:35
304Elin WihlborgOK Gynge 151:38
305Camilla NygrenIF Thor / Rasbo IK 351:39
306Linda NyströmOK Roxen 251:42
306Ann-Christin BlennowFalköpings AIK OK / IF Hagen / Tidaholm SOK Sisu 251:42
308Helena JumppanenPihkaniskat 251:45
309Merja LahtinenPäijät-Rasti 151:49
310Maria MikaelssonTumba-Mälarhöjden OK 251:52
311Ingela ThoressonAndrarums IF 152:09
312UlrIca AspnäsSidensjö IK 152:27
313Ann RollerJärfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 255:22
314Stina MasesIK Jarl Rättvik / HJS-Vansbro OK / Insjöns IF OK 155:38
315vacant OK Enen 156:00
316Anna BjörklundBjursås OK / Grycksbo IF OK 156:25
317Emma NybergAvesta OK / Dalaportens OL / Rembo IK 256:34
318Åsa BergSigtuna OK 156:37
319Maria SjögrenIFK Hedemora OK 156:42
320Maiju KohonenRasti-Nokia 156:57
321Christina NordströmOK Pan-Kristianstad 257:00
322Anna FolkegårdSträngnäs-Malmby OL 157:52
323Mari SchutskoffKangasala SK 358:08
324Pihla PasanenRasti-Jussit 158:37
325Elisabeth TollemarkSkogsluffarnas OK 258:53
326Susanna EdströmHärnösands OK 159:00
327Tuija KatajamäkiKauhavan Wisa 159:04
328Agnetha le ClaireIK Uven / FK Herkules / Göteborgs SK 259:05
329Linn MöllerGotlands OF 459:06
330Martina SundbergIFK Enskede 259:08
331Ingrid StigsmarkKvarnsvedens GOIF OK 159:12
332Eija IhanainenSaarijärven Pullistus 159:14
333Kirsi LintulaIF Sibbo-Vargarna 259:26
334Susanne LundHaninge SOK 259:35
335Cathrine JohanssonOK Borgen / Tierps SOK 159:56
336Åsa NordlanderOK Linné 61:01:59
337Berit WetterArboga OK 11:02:51
338Linnéa HallbergOK Hammaren 21:03:26
339Sofie RedtzerAttunda OK 21:07:04
340Joana HolmlundMalax IF / Solf IK 11:07:10
340Ellen HenryssonTibro OK 21:07:10
342Susann SundelinIF Femman 21:07:29
343Alva AbrahamssonGällstadbygdens SOK 11:07:57
344Yvonne FranzénAlmby IK 11:08:10
345Emma EkbergLidköpings VSK / Ryda SK 11:08:16
346Amanda EklundRånäs OK 11:08:18
347Pirjo KurppaMaarian Mahti 11:08:22
348vacant Turun Suunnistajat 31:08:23
349Linda WesterbergTrollhättans SOK 21:08:26
350Ann-Britt LevinGotlands OF 21:09:21
351Maria BrinkPargas IF 21:09:26
352Lotta AgeDegerfors OK 11:09:33
353Gunnel JernstigVänersborgs SK 21:10:13
354Milla TurpiainenHyvinkään Rasti 21:10:22
355Sara LarssonOK Bävern 11:10:24
356Lisa Dömstedt DalénAlmby IK / OK Alferna / OK Letstigen 21:10:25
357Paulina HoffmanOK77 21:10:31
358Anne-Marie KarlssonGotlands OF 31:10:40
359Karin JanssonGarphyttans IF 11:10:41
360Elin MongårdSkogsluffarnas OK 11:10:48
361Lovisa JohanssonVästerviks OK / Rävetofta OK 11:10:55
362Evelina EricssonSöders-Tyresö 21:15:37
363vacant Skarpnäcks OL 21:16:12
364Malin RobertssonSundbybergs IK 21:18:04
365Randi HellesöySundbybergs IK 31:18:06
366Sofie KarlssonOckelbo OK / Järbo OK 11:18:10
367Sandra BomanLustens OK 11:18:12
368Maria GelinderAttunda OK 31:18:22
369Linnea ÖstlinBjörkfors GOIF 11:19:07
370Anna SjöströmLunds OK / Skåneslättens OL 21:21:32
371Camilla HäggdahlAkilles OK 11:21:35
372Helen BohlinTullinge SK 31:24:08
373Marie JacobssonOK Rodhen 21:25:43
374Karin IngelhagFrölunda OL / Bromma-Vällingby SOK / OK Orinto 31:35:08
375Ingrid HydénNAIS Orienteringsklubb 11:35:09
376Gun Molin JanssonOK Klemmingen 21:37:01
377Anette HagelinGustavsbergs OK 21:37:39
378Jenny AxelssonSnättringe SK 32:14:17
379Gun MillingerVästerås SOK 32:15:30
380Gunilla SahlOK Klemmingen 32:15:31
Essi KangasahoHiidenkiertäjät 2ej godkänd
Maria BroströmOK Denseln 3ej godkänd
Margit Sandem FjellengenIndre Østfold OK 1ej godkänd
Anette SjöbergOK Raseborg 2ej godkänd
Åsa PaulerSkogslöparna / Hägglunds IoFK / OK Nipan 2ej godkänd
Irja Yli-EerolaHauhon Sisu 2ej godkänd

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser