Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för 25manna

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: 25manna
Arrangörsorganisationer: Järfälla OK / Väsby OK
Datum: lördag 12 oktober 2013

25manna, sträcka 3

1564 startande
PlacNamnLagTidDiff
1Ida Marie Næss BjørgulHalden SK 124:43
2Katja MjösundMS Parma 125:04+0:21
3Emma ClaessonStora Tuna OK 125:29+0:46
4Reeta KolkkalaMS Parma 125:31+0:48
5Anna MårsellStora Tuna OK 126:03+1:20
6Fredrika VångellLinköpings OK 126:13+1:30
7Louise GöthforsGöteborg-Majorna OK 126:21+1:38
8Bettina AebiOK Tisaren 126:22+1:39
9Jennie RunessonGöteborg-Majorna OK 126:24+1:41
10Marion AebiOK Tisaren 126:26+1:43
11Emma BergmanGöteborg-Majorna OK 126:27+1:44
11FridaJönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF 126:27+1:44
11Gabija RazaityteHellas Orientering 126:27+1:44
14Tanja RyabkinaHellas Orientering 126:31+1:48
14Kristina RybakovaiteHellas Orientering 126:31+1:48
16Linda LindkvistLeksands OK 126:33+1:50
17Martina KarlssonStora Tuna OK 126:37+1:54
18Saara NorrgrannPaimion Rasti 126:38+1:55
18Carlotta ScaletOK Orion 126:38+1:55
20Helena AnderssonOK Tisaren 126:40+1:57
21Galina VinogradovaHalden SK 126:44+2:01
22Kine Hallan SteiwerHalden SK 126:46+2:03
23Kristina RobertoOK Linné 326:55+2:12
24Sofia TörnqvistIFK Lidingö SOK 126:57+2:14
25Sofie JohanssonOK Linné 126:59+2:16
25Anna BachmanIFK Lidingö SOK 126:59+2:16
27Sonja KyröläTampereen Pyrintö 127:00+2:17
28Johanna OlssonTäby OK 127:01+2:18
29Therese BergqvistKorsnäs IF OK / Malungs OK Skogsmårdarna 127:05+2:22
30Lotta KarholaTampereen Pyrintö 127:06+2:23
31Maija OjanenKangasala SK 127:08+2:25
32Anastasia TikhonovaMS Parma 127:11+2:28
33Rebecka NylinOK Tisaren 127:13+2:30
34Sarina JenzerIFK Lidingö SOK 127:14+2:31
35Elin Hemmyr SkantzeJärla Orientering 127:16+2:33
36Perrine ObstetarOK Denseln 127:18+2:35
37Hanna Haugen NordbrødenHalden SK 127:20+2:37
38Linda SjögrenIFK Lidingö SOK 227:21+2:38
39Annabella TolonenRajamäen Rykmentti 127:22+2:39
39Anastasia TrubkinaIFK Moras OK 127:22+2:39
39Anneke Hald BjorgumJärla Orientering 127:22+2:39
42Martina RuchOK Kåre 127:28+2:45
42Nina TemjakovaPaimion Rasti 127:28+2:45
44Tilda JohanssonOK Orion 127:29+2:46
45Anna ForsbergGöteborg-Majorna OK 127:32+2:49
46Hanna RaitanenRajamäen Rykmentti 127:46+3:03
46Linda TakeOK Tyr 127:46+3:03
48Lina BäckströmOK Linné 127:50+3:07
48Petra BaljeuLeksands OK 127:50+3:07
48Vilma BlennowFalköpings AIK OK 127:50+3:07
51Essi RoininenHelsingin Suunnistajat 127:53+3:10
52Linnéa HolmqvistHagaby GOIF 127:55+3:12
52Katarina BorgSödertälje-Nykvarn OF 127:55+3:12
52Bodil HalvarssonGöteborg-Majorna OK 227:55+3:12
55Rebecka LindbergOK Linné 127:57+3:14
55Päivi AutioHiisirasti 127:57+3:14
55Maria BergkvistIFK Moras OK 127:57+3:14
58Lisa CarlssonOK Linné 227:58+3:15
59Riikka HaltiaRajamäen Rykmentti 128:01+3:18
60Kristyna KovarovaHagaby GOIF 128:05+3:22
60Emma SilvennoinenPaimion Rasti 128:05+3:22
60Sanna PaukkunenMS Parma 128:05+3:22
60Helene SöderlundIFK Moras OK 228:05+3:22
64Anne-Mari LeskinenLynx 128:06+3:23
65Malin LeanderssonOK Tyr 128:08+3:25
66Rebecka AdolfssonOK Kåre 128:10+3:27
66Sofia SalomonssonLinköpings OK 128:10+3:27
68Kristine FjellangerVaregg Fleridrett 128:12+3:29
69Amelie EkströmOK Kåre 128:15+3:32
69Frida BakkmanIFK Lidingö SOK 128:15+3:32
71Matilda AnderssonOK Kåre 128:16+3:33
72Frida ErkersLeksands OK 128:18+3:35
72Marjo NiittynenKoovee 128:18+3:35
72Tuuli PaunonenKoovee 128:18+3:35
75Hanna HugossonSundsvalls OK 128:19+3:36
76Sanni KymäläinenTampereen Pyrintö 128:20+3:37
76Amy RankkaLinköpings OK 128:20+3:37
76Lovisa LarssonOK Linné 228:20+3:37
79Lisa RönnolsOK Linné 228:22+3:39
80Amilia BjörklundSävedalens AIK 128:26+3:43
81Emmi MähönenTampereen Pyrintö 128:32+3:49
81Maria KleijnSödertälje-Nykvarn OF 128:32+3:49
83Ida LindkvistLeksands OK 128:34+3:51
83Kerstin UiboupinHiidenkiertäjät 128:34+3:51
83Hilda ForsgrenOK Linné 228:34+3:51
83Lenka KnapovaSödertälje-Nykvarn OF 128:34+3:51
87Sofia GrawéÄrla IF 128:37+3:54
88Michala GuizzardiEksjö SOK 128:40+3:57
89Miina KankoKoovee 128:41+3:58
90Erika LindqvistSävedalens AIK 128:42+3:59
91Elisa ElstnerOK Linné 128:43+4:00
92Mia TainiKoovee 128:44+4:01
93Beatrice GustavssonEksjö SOK 128:45+4:02
94Pim HedbergOK Skogsfalken 128:46+4:03
94Sara BengtssonLånghundra IF 128:46+4:03
96Sanna ErikssonLinköpings OK 128:47+4:04
97Lovisa AdolfssonTullinge SK 128:48+4:05
98Linda LarssonTullinge SK 128:49+4:06
99Hanna-Maija KoskiKoovee 228:51+4:08
100Sieglinde KundischOK Pan-Kristianstad 128:56+4:13
101Lisa HolerEksjö SOK 128:58+4:15
102Amanda Falck WeberEksjö SOK 128:59+4:16
103Lisa PetterssonOK Kolmården 129:00+4:17
104Rebecka HeinrupTullinge SK 129:02+4:19
104Helena BäremoStora Tuna OK 229:02+4:19
104Sanna NymalmPargas IF 129:02+4:19
107Linn BrännebyOK Kolmården 129:05+4:22
108Laura PortinPaimion Rasti 129:08+4:25
108Hanna PalmIK Hakarpspojkarna 129:08+4:25
110Evely KaasikuKangasala SK 129:09+4:26
110Hanna PerssonGöteborg-Majorna OK 229:09+4:26
112Emma BromarkLånghundra IF 129:10+4:27
112Claire SandevoirOK Linné 329:10+4:27
114Yvonne AnderssonTullinge SK 129:11+4:28
115Linnéa AnderssonBredaryds SOK 129:15+4:32
116Stina NordinSundsvalls OK 129:17+4:34
117vacant Umeå OK / Robertsfors IK 129:20+4:37
117Alice HugossonSundsvalls OK 129:20+4:37
119Jaana Pietilä-AnnalaKangasala SK 129:26+4:43
120Maria JonssonNydalens SK 129:28+4:45
121Amanda RangertIK Hakarpspojkarna 229:31+4:48
121Annie ForsbergOK Ravinen 129:31+4:48
123Josefine WallenhammarHagaby GOIF 129:34+4:51
124Moa GustafssonUddevalla OK 129:35+4:52
125Elisa MurtolaVehkalahden Veikot 129:37+4:54
126Christina SmedbergOK Skogsfalken 129:38+4:55
126Ingela MattssonPargas IF 129:38+4:55
128Laura LeijolaHiidenkiertäjät 129:40+4:57
129Sara KarvonenLynx 129:41+4:58
130Indre ValaiteIFK Moras OK 129:42+4:59
131Linnea AdolfssonTullinge SK 429:43+5:00
132Frida GustafssonIFK Göteborg 129:44+5:01
133Josefin CarlssonIFK Göteborg 129:46+5:03
134Anna GustafssonIFK Göteborg 129:47+5:04
135Berit Sofie WiklundNydalens SK 129:48+5:05
136Jenny Tirén BergOK Ravinen 129:49+5:06
137Meri LouhisolaLynx 129:50+5:07
138Anna SjölanderOK Hällen 129:51+5:08
139Elin BjörkmanTäby OK 129:54+5:11
140Emelie SvalinVänersborgs SK 129:55+5:12
141Heidi ArnesenFreidig 129:56+5:13
142Anna-Maria RoubertUmeå OK / Robertsfors IK 129:57+5:14
142Ingvild TorgersenHalden SK 229:57+5:14
144Annika AsketunOK Roxen 129:58+5:15
145Heidi SalonenHelsingin Suunnistajat 129:59+5:16
146Sofie GustafssonOK Tyr 130:00+5:17
146Sini PekkalaEspoon Suunta 130:00+5:17
148Elin SvenssonIK Hakarpspojkarna 130:01+5:18
149Frida ForsbergOK Ravinen 130:03+5:20
150Maria MogensenOK Ravinen 130:04+5:21
150Kristin JakobssonKFUM Örebro OK 130:04+5:21
150Ingjerd MyhreJärla Orientering 130:04+5:21
153Linnea GustafssonOK Hällen 130:06+5:23
153Hanna HänströmTäby OK 130:06+5:23
153Ellinor ErikssonKFUM Örebro OK 130:06+5:23
156Kajsa HammarströmOK Hällen 130:07+5:24
156Elsa TörnrosTumba-Mälarhöjden OK 130:07+5:24
158Jonna JuvaAngelniemen Ankkuri 130:09+5:26
159Hilla LamminpääPaimion Rasti 230:11+5:28
159Sara RappIFK Moras OK 230:11+5:28
161Hanna NilssonOK Denseln 130:13+5:30
162Jo StevensonSödertälje-Nykvarn OF 230:14+5:31
163Anna StrandAttunda OK 130:16+5:33
164Lena Karlsson HolmerIFK Moras OK 130:17+5:34
165Carolin SvenssonHaninge SOK 130:19+5:36
166Kristina JohanderSödertälje-Nykvarn OF 230:20+5:37
166Ylva EricsonAlfta-Ösa OK 130:20+5:37
168Suvi HeittolaRasti-Kurikka 130:21+5:38
169Emeli PetterssonTullinge SK 330:22+5:39
169Jessica SjöbergTullinge SK 330:22+5:39
169Elin StrömIFK Lidingö SOK 330:22+5:39
172Moa EnmarkGävle OK 130:23+5:40
173Hanna LindströmOK Tranan 130:25+5:42
174Pinja KurppaAngelniemen Ankkuri 130:26+5:43
174Anna HåkanssonLinköpings OK 230:26+5:43
176Katja VanhalakkaKouvolan Suunnistajat 130:28+5:45
177Victoria LukashovaHiisirasti 130:29+5:46
178Kati FräntiRasti-Kurikka 130:34+5:51
179Anika GassnerLånghundra IF 130:35+5:52
179Susanna LaakkonenMS Parma 230:35+5:52
181Milla SaarimäkiAngelniemen Ankkuri 130:36+5:53
182Elin ErikssonVästerås SOK 130:37+5:54
182Maja PetterssonOK Kolmården 130:37+5:54
182Linnea LidströmOK Kolmården 130:37+5:54
185Ulrika HermanssonOK Orion 130:38+5:55
185Piia Latva-KiskolaRasti-Kurikka 130:38+5:55
185Johanna MaxénStora Tuna OK 330:38+5:55
188Malin PilvingeSkogslöparna 130:39+5:56
188Ylva KindlundhAlfta-Ösa OK 130:39+5:56
190Petra OlanderLånghundra IF 130:41+5:58
191Elin CarlssonIFK Lidingö SOK 230:42+5:59
192Simona KarachovaHagaby GOIF 130:44+6:01
192Johanna ErlandssonStora Tuna OK 130:44+6:01
192Amy NymalmPargas IF 130:44+6:01
192Mai Ly SorriGOIF Tjalve / Skogspojkarnas OK 130:44+6:01
196Emma AnderssonÄrla IF 130:45+6:02
196Signe DambePaimion Rasti 230:45+6:02
198Märta MollénSävedalens AIK 130:46+6:03
199Rebecca BjärrenholtOK Rodhen 130:47+6:04
200Märta SkogTullinge SK 430:48+6:05
201Christine SisellGävle OK 130:49+6:06
202Eva HallstenIFK Lidingö SOK 230:50+6:07
203Ellinor FranssonJärla Orientering 130:52+6:09
203Elin WoxlinAlfta-Ösa OK 130:52+6:09
205Monica BoströmOK Raseborg 130:54+6:11
206Johanna JonssonIK Hakarpspojkarna 130:56+6:13
206Annika CarlbergSundsvalls OK 130:56+6:13
208Nina BjersanderGotlands OF 130:57+6:14
209Anni ReimanAngelniemen Ankkuri 130:58+6:15
210Lisa PalmSävedalens AIK 131:00+6:17
210Therese WestherOK Tisaren 331:00+6:17
212Malin SandströmJärla Orientering 231:02+6:19
213Emma ViktorinKFUM Örebro OK 131:03+6:20
213Lena BjessmoJärfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 131:03+6:20
213Lina BlomqvistOK Skogsfalken 131:03+6:20
216Angela JohanssonOK Ravinen 331:04+6:21
217Elin JohanssonFinspångs SOK 131:05+6:22
218Sara TimnerSundsvalls OK 231:06+6:23
219Pia HellgrenOK Södertörn 131:10+6:27
219Ida HylanderNyköpings OK 131:10+6:27
221Elisa ViholainenSuunta Jyväskylä 131:11+6:28
221Elina MikaelssonOK Nolaskogsarna 131:11+6:28
221Theres EricssonOK Ravinen 231:11+6:28
221Lovisa CarlssonSjövalla FK / IFK Göteborg 231:11+6:28
225Lilja ÖstermanTurun Suunnistajat 131:12+6:29
226Sirpa LiukkonenHämeenlinnan Suunnistajat 131:13+6:30
226Elsa HolmgårdKils OK 131:13+6:30
228Sofia LevinOK Tyr 331:14+6:31
229Kristin Åberg NilssonJärfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 131:16+6:33
229Maaret RantanenJämsän Retki-Veikot 131:16+6:33
231Carin RosanderFinspångs SOK 131:17+6:34
231Johanna LarssonKöping-Kolsva OK 131:17+6:34
233Kirsi BoströmLynx 131:19+6:36
233Victoria HöstmanIF Femman 131:19+6:36
233Elvira BjörklundTrollhättans SOK 131:19+6:36
236Clara MannfolkUlricehamns OK 131:20+6:37
236Anna BirkestålKöping-Kolsva OK 131:20+6:37
236Sofie SvenssonIK Hakarpspojkarna 131:20+6:37
239Ebba EnvallIK Hakarpspojkarna 231:21+6:38
239Melina CarlssonStora Tuna OK 231:21+6:38
241Karen BjergaardNydalens SK 131:23+6:40
241Marina TrubkinaHellas Orientering 131:23+6:40
241Jenny WegmüllerOK Rodhen 131:23+6:40
241Cecilia ImarkTullinge SK 231:23+6:40
245Caroline HagströmFalköpings AIK OK 131:24+6:41
245Magdalena CarlsteinIFK Lidingö SOK 231:24+6:41
247Nina Asheim BirkelandHalden SK 231:25+6:42
247Anette ÖnerudOK Ravinen 231:25+6:42
247Annika JohanssonOK Tranan 131:25+6:42
250Marielle LarssonOK Södertörn 131:27+6:44
250Ida DalhammerOK Roxen 131:27+6:44
250Sanna SkoogSödertälje-Nykvarn OF 231:27+6:44
253Nina MäkiJämsän Retki-Veikot 131:28+6:45
254Niina LaaksoHiidenkiertäjät 131:29+6:46
254Nina AhlanderOK Denseln 131:29+6:46
256Elin NylundIF Femman 131:30+6:47
256Ida JohanssonSjövalla FK / IFK Göteborg 231:30+6:47
258Sara GarpenlundKFUM Örebro OK 131:31+6:48
258Ann FranzénOK Södertörn 131:31+6:48
260Sara LundstenOK Linné 331:32+6:49
261Emelie Karlsson-LandénIstrums SK 131:33+6:50
262Ludmila SokolovaMagnus Orienteering 131:35+6:52
263Paula PorkkaHiidenkiertäjät 131:37+6:54
264Vuokko JurvakainenSuunta Jyväskylä 131:38+6:55
265Kate MorrisonOK Linné 331:40+6:57
266Jeanette EnckellSödertälje-Nykvarn OF 231:43+7:00
266Erica PetterssonSjövalla FK / IFK Göteborg 231:43+7:00
268Suvi HarjuTampereen Pyrintö 231:44+7:01
269Linnea WahlgrenSjövalla FK / IFK Göteborg 231:45+7:02
270Hege FeiringIL Tyrving 131:47+7:04
271Hanna WåhlinOK Skogsfalken 131:49+7:06
272Terese HerlinAttunda OK 131:50+7:07
272Karin WaldemarssonKöping-Kolsva OK 131:50+7:07
274Janika LiitiäinenOK Orient 131:51+7:08
274Henna YliluikkiSuomusjärven Sisu / Perttelin Peikot 131:51+7:08
276Sara ForsgrenOK Nolaskogsarna 131:52+7:09
276Sara SchmidtTrollhättans SOK 131:52+7:09
278Lenka PoklopovaTäby OK 131:53+7:10
278Malin HultqvistIK Ymer / Bredareds IF 131:53+7:10
280Jenny HåkanssonOK Orion 131:54+7:11
280Sabrina MeriheinäIF Sibbo-Vargarna 131:54+7:11
282Sari KoskinenHiisirasti 131:55+7:12
283Emilia RantanenMS Parma 231:57+7:14
284Siri GrandalIL Tyrving 131:58+7:15
285Anna BogrenSundbybergs IK 132:00+7:17
285Lina LångStora Tuna OK 332:00+7:17
287Josefin PerssonTullinge SK 532:01+7:18
287Lovisa MannfolkUlricehamns OK 132:01+7:18
289Maria BacklundOK Hällen 132:02+7:19
290Cecilia BerganderEksjö SOK 232:03+7:20
291Linn RobertssonOK Ravinen 332:04+7:21
291Erika VilpponenOlavin Rasti 132:04+7:21
293Linnea WejåsNyköpings OK 132:05+7:22
293Annika SundströmVästerås SOK 232:05+7:22
295Lova EvebornOK Roxen 132:07+7:24
295Sanna TervakangasEspoon Suunta 132:07+7:24
295Lovisa MartinssonOK Tyr 232:07+7:24
298Elina KilpeläinenVehkalahden Veikot 132:10+7:27
298Lina WibronNjurunda OK 132:10+7:27
300Fanny DecknerSkarpnäcks OL 132:11+7:28
300Maria JonssonTullinge SK 332:11+7:28
302Aino MänkärläLynx 232:13+7:30
302Marie OlssonTibro OK 132:13+7:30
302Mikaela RönnbäckGotlands OF 132:13+7:30
305Jenny WåhlinDomnarvets GOIF 232:15+7:32
305Milla LohikainenRastivarsat 132:15+7:32
305Annika RidellIF Thor 132:15+7:32
305Lina AnderssonTrollhättans SOK 132:15+7:32
305Niina PapinsaariKangasala SK 232:15+7:32
310Jessica SöllvanderOK Rodhen 132:17+7:34
310Pernilla RantamäkiEspoon Suunta 132:17+7:34
312Karin SvenssonFinspångs SOK 132:19+7:36
313Hanna MårtenssonOK Skogsstjärnan 132:20+7:37
314Frida NeroGöteborg-Majorna OK 232:21+7:38
314Amanda KarlssonOK Ravinen 232:21+7:38
316Salla SaarijärviTampereen Pyrintö 232:22+7:39
316Johanna SjölundSundsvalls OK 232:22+7:39
318Johanna von FrenckellOK Raseborg 132:23+7:40
318Nina ThörnqvistSöders-Tyresö 132:23+7:40
318Maiju KovanenSuunta Jyväskylä 132:23+7:40
318Anu TahvanainenLahden Suunnistajat-37 132:23+7:40
322Kristina BergstrandSöders-Tyresö 132:24+7:41
322Piritta WartiainenKouvolan Suunnistajat 132:24+7:41
324Ingrid Helene SkantzeIL Tyrving 132:27+7:44
324Riina RintamäkiPihkaniskat 132:27+7:44
324Frida JohanssonOK Djerf 132:27+7:44
327Remi WidmerOLV Baselland / Järla Orientering 432:28+7:45
327Elin LindbergOK Djerf 132:28+7:45
329Caroline SandelinNärpes OK 132:29+7:46
330Sofia BörjeskogOK Tor 132:30+7:47
331Sophia BjörnlingerIK Hakarpspojkarna 232:31+7:48
331Ieva SargautyteIFK Moras OK 232:31+7:48
333Tekle Emilija GvildyteSöders-Tyresö 132:32+7:49
334Reetta PakkanenVehkalahden Veikot 132:33+7:50
335Svea HagrydhVänersborgs SK 132:34+7:51
335Sandra WassbladVänersborgs SK 132:34+7:51
335Anna KerkkonenJämsän Retki-Veikot 132:34+7:51
338Mari Angell-PetersenFreidig 132:35+7:52
339Lisa ElmbladBredaryds SOK 132:37+7:54
339Elina RätyHiidenkiertäjät 232:37+7:54
339Johanna HallbergUmeå OK / Robertsfors IK 132:37+7:54
339Ellinor FryxellTullinge SK 532:37+7:54
339Maria SalmiLappeen Riento 132:37+7:54
344Mona BierfeldtÄrla IF 132:38+7:55
345Isa EnvallIK Hakarpspojkarna 232:39+7:56
345Iina HasuOK Orient 132:39+7:56
347Carina HellgrenOK Ravinen 332:40+7:57
347Sara BerganderEksjö SOK 232:40+7:57
349Ronja HillTumba-Mälarhöjden OK 132:41+7:58
350Helena LindénVäxjö OK 132:43+8:00
350Miina RuokolainenOK77 132:43+8:00
352Laura PalmKangasala SK 132:44+8:01
352Astrid SimonssonSundbybergs IK 132:44+8:01
352Sofia LarssonHestra IF 132:44+8:01
352Maria NilssonDomnarvets GOIF 132:44+8:01
352Lena HermanssonIFK Moras OK 332:44+8:01
357Venla KinnalaTurun Suunnistajat 132:45+8:02
357Ebba AskeljungOK Klemmingen 132:45+8:02
359Vivian LindholmOK77 132:46+8:03
360Sandra Karlsson-BierfeldtÄrla IF 132:47+8:04
360Malin JonssonOK Tyr 132:47+8:04
360Malin DahlströmTullinge SK 432:47+8:04
360Annika Westberg-ArrakoskiOK77 132:47+8:04
360Ylva Grape AnderssonDalaportens OL 132:47+8:04
360Sanni MarttinenNavi 132:47+8:04
360Anita Seger-WehlinGOIF Tjalve / Skogspojkarnas OK 132:47+8:04
367Irene KosonenAnttolan Urheilijat / Kalevan Rasti 132:48+8:05
367Lena MalmströmGOIF Tjalve / Skogspojkarnas OK 132:48+8:05
369Astrid FiskumIL Tyrving 132:49+8:06
369Annika IvarssonLinköpings OK 232:49+8:06
369Josefin DahlstenEksjö SOK 232:49+8:06
372Annica CrispinOK Denseln 132:50+8:07
372Annika LundströmSundbybergs IK 132:50+8:07
374Sofie BergendahlIF Thor 132:51+8:08
374Laura JerkkuTurun Suunnistajat 132:51+8:08
376Pernilla TunisIF Femman 132:52+8:09
376Pia IsolähteenmäkiRastikarhut 132:52+8:09
376Mia LindbergBoxholm-Mjölby OL 132:52+8:09
379Kirsi KoivuniemiLahden Suunnistajat-37 132:54+8:11
380Linnea GustafssonUddevalla OK 132:55+8:12
380Polina KuznetsovaHämeenlinnan Suunnistajat 132:55+8:12
382Emelie HolmströmJärla Orientering 232:56+8:13
382Josefin MikaelssonOK Nolaskogsarna 132:56+8:13
384Ingela ErikssonGävle OK 132:57+8:14
384Tove ForshällenAttunda OK 132:57+8:14
384vacant OK Kāpa 132:57+8:14
387Agnes LundqvistJärfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 132:59+8:16
387Jutta JussilaTampereen Pyrintö 232:59+8:16
389Viktoria Petré LindholmBoxholm-Mjölby OL 133:00+8:17
390Anna SameliusGotlands OF 133:01+8:18
391Emma MartinelleSöders-Tyresö 233:02+8:19
391Yvonne GrehnOK Rodhen 133:02+8:19
391Eva WadmanVästerås SOK 133:02+8:19
391Ebba SöderlundTormestorps IF 133:02+8:19
395Elisabet EnmarkGävle OK 133:03+8:20
396Hanna VainionpääHämeenlinnan Suunnistajat 133:04+8:21
397Inna AntikainenTurun Suunnistajat 133:05+8:22
398Britta SahlinVänersborgs SK 133:07+8:24
399Pernilla BacklundNärpes OK 133:09+8:26
400Giedre DomarkaiteHellas Orientering 233:10+8:27
401Josefina NorinIFK Göteborg 133:11+8:28
401Joosefiina KukkonenAngelniemen Ankkuri 233:11+8:28
403Annika BygdénSödertälje-Nykvarn OF 333:12+8:29
404Paula PartanenHyvinkään Rasti 133:13+8:30
405Elin FältmanLeksands OK 333:15+8:32
406Lisa SundinSkogslöparna 133:16+8:33
406Niina ReponenPaimion Rasti 233:16+8:33
406Olena StrugalovaVaregg Fleridrett 133:16+8:33
406Anna NygårdVästerås SOK 133:16+8:33
410Päivi OravaRastivarsat 133:18+8:35
410Stina MagnussonOK Nolaskogsarna 133:18+8:35
412Sanna HämälistöSuomusjärven Sisu / Perttelin Peikot 133:19+8:36
413Dina AlexanderssonPargas IF 133:20+8:37
413Kaisa KlemettinenSuunta Jyväskylä 133:20+8:37
413Sara SkyggesonOK Nackhe / FK Friskus-Varberg 133:20+8:37
416Sofia GrahnHestra IF 133:21+8:38
416Hilda MattsonJärla Orientering 233:21+8:38
418Jaana RöytiöPaimion Rasti 233:22+8:39
418Annika BäckOK Kullingshof 133:22+8:39
418Heidi HaavistoKymin Suunnistajat 133:22+8:39
421Sofia JohanssonTrollhättans SOK 133:23+8:40
422Johanna NiittymäkiHämeenlinnan Suunnistajat 133:24+8:41
422Laura FenyvesiIFK Moras OK 233:24+8:41
424Johanne RaknerVaregg Fleridrett 133:25+8:42
425Ulrika RundbladFrämmestads IK 133:26+8:43
426Emilie WineshUddevalla OK 133:27+8:44
426Caroline Løchting ThunbergOK Roslagen 133:27+8:44
428Lotta sundbladEksjö SOK 233:29+8:46
429Hanna LaaksoRaja-Karjalan Suunnistajat 133:30+8:47
429Åsa LinnersjöSöders-Tyresö 233:30+8:47
431Jonna LindbergIFK Enskede 133:32+8:49
432Marie HedarOK Tor 133:33+8:50
433Salla KoskinenTurun Suunnistajat 233:34+8:51
433Anne Cecilie LøvaldTäby OK 233:34+8:51
435Jenni SabelHiisirasti 133:35+8:52
435Agneta GustavssonOK Tyr 333:35+8:52
437Marikki NygårdKuopion Suunnistajat 133:36+8:53
438Ida GawellIFK Enskede 133:37+8:54
439Satu SintonenPihkaniskat 133:38+8:55
439Inger OnsbringEskilstuna OL / Kjula IF / Stora Sundby GoIF 133:38+8:55
441Helena SellgrenGöteborg-Majorna OK 333:40+8:57
442Emma ForsbergOK Kåre / OK Skärmen 333:41+8:58
443Miia KaretjokiLahden Suunnistajat-37 133:42+8:59
444Julia SvenssonBredaryds SOK 133:43+9:00
444Emma TarandiIFK Lidingö SOK 333:43+9:00
446Dorothe SpillmannIF Thor 133:44+9:01
446Selma MoqvistLerums SOK 133:44+9:01
448Ronja JungåkerKorsnäs IF OK / Malungs OK Skogsmårdarna 133:46+9:03
448Elisabeth FriesUmeå OK / Robertsfors IK 133:46+9:03
448Johanna RagvaldOK Linné 433:46+9:03
451Salla TöyryläVehkalahden Veikot 133:48+9:05
451Annelie HakaNärpes OK 133:48+9:05
453Emelie KarlssonOK Landehof 133:49+9:06
454Sanna StenholmKils OK 133:52+9:09
455Nelli RehnLynx 233:53+9:10
456Sirkku MinkkinenRajamäen Rykmentti 133:56+9:13
456Terhi MykkänenKangasala SK 233:56+9:13
458Lisa Åberg SamorTjällmo-Godegårds OK 133:57+9:14
458Daniela RennerOK Södertörn 233:57+9:14
460Petra HalvarssonGöteborg-Majorna OK 233:58+9:15
460Julia Modig TjärnströmLinköpings OK 233:58+9:15
462Sara HägglundOK Hammaren 133:59+9:16
463Johanna TuosaLappeen Riento 134:00+9:17
463Marjut VarpulaEspoon Suunta 134:00+9:17
463Viktoria HelmerssonOK Ravinen 434:00+9:17
466Lina FredrikssonKorsnäs IF OK / Malungs OK Skogsmårdarna 134:01+9:18
466Elin AhlströmIFK Enskede 134:01+9:18
468Matilda MelénOK Kåre 234:02+9:19
469Gunilla KarlssonVäxjö OK 134:03+9:20
469Maja ErikssonDomnarvets GOIF 234:03+9:20
469Venla TurakainenHelsingin Suunnistajat 234:03+9:20
472Sandra BurénKöping-Kolsva OK 134:04+9:21
472Ann GranqvistOK Ravinen 434:04+9:21
472Amanda ClaessonSävedalens AIK 234:04+9:21
475Maria WallströmNyköpings OK 134:05+9:22
475Gunilla KallhaugeSnättringe SK 134:05+9:22
475Matilda OlssonIFK Lidingö SOK 334:05+9:22
478Åsa FlodmarkTullinge SK 434:07+9:24
478Åsa HolmgrenVästerås SOK 234:07+9:24
478Lena MasesStora Tuna OK 334:07+9:24
481Frida StrömgårdIK Ymer / Bredareds IF 134:09+9:26
481Ellen BromanOK Roslagen 134:09+9:26
481Maria KlamfeltTibro OK 134:09+9:26
484Steppi TrustmanOLV Baselland / Järla Orientering 434:11+9:28
485Jenny AllaredSundbybergs IK 134:12+9:29
485Susanne CoxLerums SOK 134:12+9:29
487Rebecka HoppeIF Thor 134:13+9:30
487Venla KääriäKymin Suunnistajat 134:13+9:30
489Vilma LamminpääOK Orient 134:14+9:31
490Lina LandergrenHestra IF 134:15+9:32
490Maria CastenborgNjurunda OK 134:15+9:32
490Åsa JernbergGävle OK 234:15+9:32
490Anine HallénNydalens SK 234:15+9:32
494Ebba ThuressonOK Pan-Kristianstad 134:16+9:33
494Elina JohnssonCentrum OK 134:16+9:33
496Helena AdebrantTumba-Mälarhöjden OK 134:17+9:34
496Elina GrahnNärpes OK 134:17+9:34
496Josefina BerntssonLinköpings OK 334:17+9:34
499Maria Krafft-HelgessonHestra IF 134:18+9:35
500Anna KuronenHelsingin Suunnistajat 134:19+9:36
500Nadja DahlströmSnättringe SK 134:19+9:36
500Elin LundqvistNybro OK 134:19+9:36
500Lenka KlimplováOK Kåre 234:19+9:36
500Karolina BjörkstedtAlmby IK 134:19+9:36
505Ulrika ErikssonStora Tuna OK 234:20+9:37
505Elsa AnderssonDomnarvets GOIF 134:20+9:37
505Karin FägerlindCentrum OK 134:20+9:37
508Lydia MartinssonOK Tyr 334:21+9:38
508Elin PoschSol Tranås 134:21+9:38
510Barbro LönnkvistTullinge SK 234:22+9:39
510vacant OK Kāpa 134:22+9:39
510Anni PakkanenIF Sibbo-Vargarna 234:22+9:39
510Mette PeterssonCentrum OK 134:22+9:39
514Erika JedarOK Tor 134:24+9:41
514Anna TidermanSnättringe SK 134:24+9:41
516Camilla SjökvistNorbergs OK 134:25+9:42
516Eva SköldSigtuna OK 134:25+9:42
518Jasmin SundbäckIF Sibbo-Vargarna 134:26+9:43
519Mila ZaharinovaOppsal Orientering 134:27+9:44
520Zuzana PetrasováMagnus Orienteering 134:28+9:45
520Anni MäkeläAngelniemen Ankkuri 234:28+9:45
520Arnhild KroghOppsal Orientering 134:28+9:45
520Anniina TuosaLappeen Riento 134:28+9:45
520Kerstin ImarkTullinge SK 234:28+9:45
520Ellen JanssonJärla Orientering 334:28+9:45
520Sofia LauriIFK Lidingö SOK 334:28+9:45
527Josefina BäckOK Raseborg 134:30+9:47
527Anna AlppiRastikarhut 134:30+9:47
527Erika FältmanLeksands OK 334:30+9:47
530Lovisa SvenssonOK Klemmingen 134:31+9:48
531Tuulia KivistöIF Sibbo-Vargarna 134:32+9:49
531Laura LeppäläHämeenlinnan Suunnistajat 234:32+9:49
533Stina BanckIF Hagen 134:34+9:51
534Kristine SvenssonFalköpings AIK OK 134:35+9:52
534Hege Holth JohannessenFreidig 134:35+9:52
536Sanna BatzSkarpnäcks OL 134:36+9:53
536Linnea KjellssonFalkenbergs OK 134:36+9:53
538Stina LarssonIF Hagen 134:37+9:54
538Mona Høiås SætherFreidig 134:37+9:54
538Lovisa NilssonSävedalens AIK 234:37+9:54
541Susanne KarlssonOK Denseln 234:40+9:57
542Matilda DammvikStora Tuna OK 234:41+9:58
543Ivana DurcovaMagnus Orienteering 134:42+9:59
544Emmi SantamäkiKangasala SK 234:43+10:00
544Lovisa NilssonOK Linné 434:43+10:00
546Christina SternerOK Njudung / Kexholms SK 134:46+10:03
547Eva Singman PalmVästerås SOK 134:47+10:04
548Lotta NilssonOK Alehof 134:48+10:05
548Marita FreimaneOK Södertörn 134:48+10:05
550Riitta MähönenTampereen Pyrintö 234:49+10:06
550Ulrika KindlundOK Tranan 134:49+10:06
550vacant Østmarka OK 134:49+10:06
553Carola RayOK77 134:50+10:07
553Jennifer AnderssonHaninge SOK 134:50+10:07
555Johanna SarenmarkLeksands OK 234:51+10:08
556Frida JunegardTullinge SK 534:52+10:09
556Frauke Schmitt GranHalden SK 234:52+10:09
556Clara CoxLerums SOK 134:52+10:09
559vacant Jönköpings OK 134:53+10:10
559Carolina AnderssonOK Roslagen 134:53+10:10
559Alice SödervallIK Gandvik 134:53+10:10
559Matilde DavidssonOK Klemmingen 234:53+10:10
563Pinja JylänkiHiidenkiertäjät 234:55+10:12
564Karin SjögrenTjällmo-Godegårds OK 134:56+10:13
564Elvira JohanssonOK Österåker 134:56+10:13
566Frida EngqvistSödertälje-Nykvarn OF 434:57+10:14
567Saana OrkolaHiidenkiertäjät 234:58+10:15
567Emma JohanssonCentrum OK 134:58+10:15
569Essi HakalaMS Parma 234:59+10:16
569Emma NilssonOK Tranan 134:59+10:16
571Emma BergmanOK Tyr 235:00+10:17
572Linda NilssonSkåneslättens OL 135:02+10:19
573Minna KonttilaKoovee 235:03+10:20
573Emma KindbomIF Hagen 135:03+10:20
573Frida JohanssonLinköpings OK 435:03+10:20
576Emilia MänttäriKuopion Suunnistajat 135:05+10:22
577Lilia EmaldynovaAngelniemen Ankkuri 235:06+10:23
578Susanna ForsellOK Raseborg 135:08+10:25
578Anette BergmanOK Tyr 235:08+10:25
580Sofia JohanssonOK Nackhe / FK Friskus-Varberg 135:09+10:26
580Hanna JohanssonSkattkärrs IF 135:09+10:26
580Elin GidingVallentuna-Össeby OL 135:09+10:26
583Amanda UusitaloKoovee 235:10+10:27
584Emma WidellOK Skogshjortarna 135:12+10:29
584Maria BergstrandMotala AIF OL 135:12+10:29
586Martina KarlssonOK Vilse 87 135:13+10:30
586Kirsi KorhonenNavi 135:13+10:30
588Lova KlasérKorsnäs IF OK / Malungs OK Skogsmårdarna 135:14+10:31
588vacant Jönköpings OK 135:14+10:31
588Anne JohanssonOK Dacke 135:14+10:31
588Vera ÖstermanTurun Suunnistajat 235:14+10:31
592Minna SaarinenKoovee 235:15+10:32
592Annelie AleniusBoxholm-Mjölby OL 135:15+10:32
594Alva RingiOK Kåre / OK Skärmen 335:16+10:33
594Eva PetterssonOK Dacke 135:16+10:33
596Maria ArvidssonGöteborg-Majorna OK 435:17+10:34
596Linnéa JohanssonIK Gandvik 135:17+10:34
596Madeleine AttforsSävedalens AIK 235:17+10:34
599Helena HagströmFalkenbergs OK 135:18+10:35
599Annika BrodinLindebygdens OK 135:18+10:35
601Elin Sundkvist BergKFUM Örebro OK 235:19+10:36
602Elsa AnderssonBredaryds SOK 135:20+10:37
603Sabine RothaugHalden SK 235:21+10:38
603Anette LantzOK Österåker 135:21+10:38
605Frida ZeijlonOK Hällen 235:22+10:39
606Johanna PetersonOK Denseln 235:23+10:40
606Jenny WinbladHagaby GOIF 235:23+10:40
608Ida BohlinOppsal Orientering 135:25+10:42
608Anneli HallblomOK Tisaren 335:25+10:42
608Emilia ÖstlundOK Kolmården 235:25+10:42
608Anne BodinAlmby IK 135:25+10:42
612Charlotte SandbergOK Roslagen 135:26+10:43
612Varpu VehomäkiOlavin Rasti 135:26+10:43
614Linn BylarsForsa OK 135:27+10:44
614Eva BülowHalmstad OK 135:27+10:44
616Therese KorkeakoskiOK Milan 135:28+10:45
617Anna Eklund TimnerKatrineholms OK 135:29+10:46
618Nina HallorOK Tisaren 335:31+10:48
618Bettina HoelgaardÄrla IF 235:31+10:48
620Julia KorhonenRaja-Karjalan Suunnistajat 135:32+10:49
620Tora WesterbergOK Kolmården 235:32+10:49
622Jenna LaukkarinenPihkaniskat 135:34+10:51
622Josephine RegnellVäxjö OK 135:34+10:51
622Marit SöderqvistOK Kåre 235:34+10:51
625Ellen SarasBjursås OK / Grycksbo IF OK 135:35+10:52
626Päivi EinonenLahden Suunnistajat-37 235:36+10:53
627Lena WesterlundOK Djerf 135:37+10:54
627Linnea DanielsAttunda OK 135:37+10:54
629Lotta ValentinGustavsbergs OK 135:38+10:55
629Linda EdströmSundsvalls OK 335:38+10:55
631Anna LjungqvistLunds OK 135:40+10:57
632Säde SuutariKouvolan Suunnistajat 135:41+10:58
632Angelica BrandqvistTibro OK 135:41+10:58
634Reeta RantanenMS Parma 235:42+10:59
635Emma LindgrenGotlands OF 135:43+11:00
636Åsa NybergGöteborg-Majorna OK 435:44+11:01
636Outi ReitmaaHiidenkiertäjät 235:44+11:01
636Minna NärhiJämsän Retki-Veikot 235:44+11:01
639Ellinor JohanssonOK Skogsstjärnan 135:46+11:03
639Maria HartOK Linné 535:46+11:03
641Ragnhild FemsteinevikVaregg Fleridrett 135:48+11:05
641Emma KarlssonOK Landehof 135:48+11:05
643Josefine SöderlundLeksands OK 235:49+11:06
643Susanne PerssonÄrla IF 235:49+11:06
645Laila IngelssonOK Hammaren 135:50+11:07
646Anna EkOK Grip 135:52+11:09
646Sofia HägglundOK Hammaren 135:52+11:09
646Lisbet LidmanIK Jarl Rättvik / HJS-Vansbro OK / Insjöns IF OK 135:52+11:09
649Agnes NylinOK Tisaren 235:53+11:10
650Elisabet LarssonSol Tranås 135:54+11:11
650Klara HolmgårdKils OK 135:54+11:11
652Birgitta WahlströmAlmby IK 135:55+11:12
653vacant Jönköpings OK 135:56+11:13
653Anna AsplundKungälvs OK 135:56+11:13
653Saga SanderOK Milan 135:56+11:13
656Annika SopoKuopion Suunnistajat 135:57+11:14
656Minna SahlstenSkarpnäcks OL 135:57+11:14
656Anna-Lena AnderssonVästerbergslagens OL 135:57+11:14
659Josefine LarssonSol Tranås 135:59+11:16
660vacant Østmarka OK 136:01+11:18
661Sara KarlssonOK Skogsstjärnan 136:02+11:19
662Ann-Kristin JanssonHjobygdens OK 136:03+11:20
663Amanda DelvénNyköpings OK 136:04+11:21
663Lovisa NordSol Tranås 136:04+11:21
663Anu VainionpääHämeenlinnan Suunnistajat 236:04+11:21
663Elin SundIF Femman 236:04+11:21
667Niina LiitiäinenOK Orient 136:05+11:22
667Emma LindellLinköpings OK 436:05+11:22
669Nella RontuAngelniemen Ankkuri 236:06+11:23
669Annika EricssonVäxjö OK 136:06+11:23
669Sussie BjörkmanDalaportens OL 136:06+11:23
669Maja HultbergOK Kolmården 236:06+11:23
673Marina AxelssonMarkbygdens OK 136:07+11:24
674EMMA ZETTERSTRÖMSkarpnäcks OL 136:08+11:25
675Marianne NilssonOK Pan-Kristianstad 136:09+11:26
676Anni VäyrynenKymin Suunnistajat 136:11+11:28
677Mikaela BorgmanIF Sibbo-Vargarna 136:12+11:29
677Agnes WesterbergTrollhättans SOK 236:12+11:29
679Lena RisbyOK Ravinen 336:13+11:30
679Anna SvärdIFK Enskede 136:13+11:30
679Maria RostLinköpings OK 336:13+11:30
682Terese WängdahlLinköpings OK 236:14+11:31
682Filippa AnderssonLidköpings VSK / Ryda SK 136:14+11:31
684Malena AhlströmVästerås SOK 236:15+11:32
684Hanna SjöbergGävle OK 236:15+11:32
684Sofia ForslingAvesta OK 136:15+11:32
687Johanna KarlssonOK Pan-Kristianstad 136:16+11:33
687Karin AlmgrenSöders-Tyresö 236:16+11:33
687Essi GustafssonSuomusjärven Sisu / Perttelin Peikot 136:16+11:33
687Marie RappIFK Moras OK 336:16+11:33
691Outi Ala-KasariRasti-Kurikka 136:18+11:35
692Anke XylanderSöders-Tyresö 136:19+11:36
692Marielle AnderssonOK Vilse 87 136:19+11:36
692Fanny BrodinIstrums SK 136:19+11:36
695vacant OK Kāpa 136:20+11:37
696Maria BryngelssonForsa OK 136:22+11:39
696Laura HolmbergRastikarhut 136:22+11:39
698Jenny MartikainenAnttolan Urheilijat / Kalevan Rasti 136:23+11:40
698Ida HöjskeldOK Klyftamo 136:23+11:40
700Linnea LarssonUlricehamns OK 136:24+11:41
701Elin BlickOK Alehof 136:25+11:42
701Niina LiukkonenNavi 136:25+11:42
701Anna-Lena LindströmSundsvalls OK 336:25+11:42
704Josefin ErlandssonOK Milan 136:27+11:44
704Malin NymanOK Tyr 236:27+11:44
706Cecilia EdströmSundsvalls OK 236:28+11:45
707Johanna KiiskiHelsingin Suunnistajat 136:30+11:47
707Karin AnderssonOK Tisaren 236:30+11:47
707Anneli CarlssonOK Älme / FK Finn / Markaryds FK 136:30+11:47
710Emma PetterssonOK Roxen 136:31+11:48
710Kajsa SpetzUlricehamns OK 136:31+11:48
710Frida KarlssonLinköpings OK 436:31+11:48
710Emilia AnderssonAnkarsrums OK / Vimmerby OK 136:31+11:48
714Bodil KindlundhAlfta-Ösa OK 136:32+11:49
714Malin YngströmOK Tisaren 236:32+11:49
714Eva-Lena JonssonNyköpings OK 236:32+11:49
717Ingela EkelövSkåneslättens OL 136:33+11:50
718Lotta SandroosRastikarhut 136:35+11:52
718Ebba Jansson JärplingOK Klemmingen 136:35+11:52
718Tuulikki SalmenkyläHelsingin Suunnistajat 236:35+11:52
721Karin Färnlöf ClarinIF Rigor 136:36+11:53
721Amanda Stensson-BohmanNybro OK 136:36+11:53
723Alisa RaitanenPihkaniskat 136:37+11:54
723Nea KoivunenKärkölän Kisa-Veikot / Mäntsälän Urheilijat 136:37+11:54
723Embla MorastHaninge SOK 136:37+11:54
723Ulrica FranssonMotala AIF OL 136:37+11:54
723Hanna BjörkstrandIF Femman 236:37+11:54
728Carina HallOK Tisaren 236:38+11:55
728EvaLena EricsonSödertälje-Nykvarn OF 336:38+11:55
730Camilla GraadIF Rigor 136:39+11:56
730Anna OlssonTibro OK 136:39+11:56
732Tiina AnttilaSuomusjärven Sisu / Perttelin Peikot 136:41+11:58
732Carina Berger/SvenssonMotala AIF OL 136:41+11:58
734Anna SkoglundKils OK 136:43+12:00
735Marie FröjdRehns BK 136:44+12:01
735Linn SanderGöteborg-Majorna OK 336:44+12:01
737Essi JalantoKangasala SK 236:46+12:03
737Sara JohanssonOK Linné 436:46+12:03
737Lovisa FalkHagaby GOIF 236:46+12:03
737Jenny JohanssonValbo AIF / OK Ödmården / Oslättforspojkarnas IK 136:46+12:03
741Ewa AlbrektssonOK Ravinen 236:47+12:04
742Lovisa JonssonNorbergs OK 136:48+12:05
742Carina DoyleSundbybergs IK 236:48+12:05
744Kiia IsokallioRasti-Nokia 136:49+12:06
744Monika EdstamLinköpings OK 436:49+12:06
744Maria SahlinArboga OK 136:49+12:06
747Kristina HäggblomOK Klyftamo 136:50+12:07
748Hanna ModinLunds OK 136:53+12:10
749Malin WidelundOK Kåre / OK Skärmen 336:54+12:11
750Leena KuusipohjaLahden Suunnistajat-37 136:55+12:12
751Maria LangVästerviks OK / Rävetofta OK 136:56+12:13
751Marie HögstrandMarkbygdens OK 136:56+12:13
753Annika StaafForsa OK 236:57+12:14
754Gunnel MånssonOK Vilse 87 137:00+12:17
755Eva HägnanderLidköpings VSK / Ryda SK 137:01+12:18
756Lina MatthewsTullinge SK 337:02+12:19
756Cecilia KnutsenGävle OK 237:02+12:19
758Ronja FrimanHyvinkään Rasti 137:03+12:20
758Monica BomanGävle OK 237:03+12:20
760Elin JohanssonSkattkärrs IF 137:04+12:21
761Sofie ÅbergTjällmo-Godegårds OK 137:05+12:22
761Emma BacktemanOK Denseln 237:05+12:22
761Kajsa JohanssonSkattkärrs IF 137:05+12:22
764Ann HyvönenSkattkärrs IF 137:06+12:23
764Ingela AnderssonLunds OK 137:06+12:23
766Gunilla LarssonIK Ymer / Bredareds IF 137:07+12:24
767Karin NilssonGarphyttans IF 137:08+12:25
768Magdalena JohanssonHalmstad OK 137:09+12:26
769Annukka LatvalaRasti-Jussit 137:10+12:27
770Monica WalleniusOK Skogsstjärnan 137:12+12:29
771Ina LindebergSkåneslättens OL 137:14+12:31
771Annika JosefssonOK Dacke 137:14+12:31
773Tarja SimolaLounais-Hämeen Rasti 137:15+12:32
774Carin MagnussonOK Tor 137:16+12:33
775Marjut LintunenRaja-Karjalan Suunnistajat 137:18+12:35
775Laura VirjulaNavi 137:18+12:35
777Anna-Lena JacobssonDegerfors OK 137:19+12:36
778Maja IngelssonOK Hammaren 137:20+12:37
779Miranda ReimerTormestorps IF 137:21+12:38
779Elisabet LarssonOK Älvsjö-Örby 137:21+12:38
779Karin LindellIF Thor / Rasbo IK 337:21+12:38
782Anne UddMarkbygdens OK 137:22+12:39
782Susanne SöderholmSträngnäs-Malmby OL 137:22+12:39
784Kajsa AxinHagaby GOIF 237:23+12:40
784vacant OK Enen 137:23+12:40
786Malin PerssonOK Denseln 337:25+12:42
787Riina PirttinenKortesjärven Järviveikot 137:26+12:43
787Tilda MarmelidOK Roxen 237:26+12:43
789Ida FurunäsIF Femman 137:27+12:44
789Agneta ErikssonUddevalla OK 137:27+12:44
789Kristin AndréeJärla Orientering 337:27+12:44
792Lena JanssonJärla Orientering 337:29+12:46
793Emma AlmehedFrölunda OL 137:30+12:47
794Lisa WesterSkogslöparna 137:31+12:48
794Johanna BörjessonDomnarvets GOIF 237:31+12:48
794Karin KarlssonHalmstad OK 137:31+12:48
797Therese RappIFK Moras OK 437:35+12:52
798Gunilla BomanVästerås SOK 237:36+12:53
799Hilla ToivanenRasti-Nokia 137:37+12:54
799Kajsa WetterströmTormestorps IF 137:37+12:54
801Monica FröjdSnättringe SK 237:39+12:56
802Marie ÖhmanVallentuna-Össeby OL 137:43+13:00
803Anni KivilaaksoLynx 237:44+13:01
804Cajsa BanckIF Hagen 137:48+13:05
804Leena TaniKouvolan Suunnistajat 137:48+13:05
806Svetlana RazumnayaHellas Orientering 237:49+13:06
807Sara BergmanOK Tyr 337:50+13:07
808Ann-Christin Nero ForsmanRonneby OK 137:51+13:08
809Anneli LaineRastivarsat 137:52+13:09
809Emma KällTumba-Mälarhöjden OK 137:52+13:09
811Lena Ott-GysslerLeksands OK 337:53+13:10
812Hanna KlaarSäterbygdens OK / IFK Umeå 137:54+13:11
812Sofia CarlssonLindebygdens OK 137:54+13:11
814Frida HectorSnättringe SK 237:56+13:13
814Irmalinn NilssonHärlövs IF 137:56+13:13
816Moa HedegårdOK Kolmården 237:58+13:15
816Charlotte OlssonOK Denseln 337:58+13:15
818Lena GrandinOK Linné 537:59+13:16
819Sara AlmehedFrölunda OL 138:00+13:17
819Terhi RajamäkiKangasala SK 338:00+13:17
819Stina SkyttnerLjusdals OK 138:00+13:17
822Marianne LissEskilstuna OL / Kjula IF / Stora Sundby GoIF 138:01+13:18
823Märta FröjdSnättringe SK 138:03+13:20
823Julia ScherlinNyköpings OK 238:03+13:20
825Ingela RydesäterRehns BK 138:06+13:23
826Johanna GranathTjällmo-Godegårds OK 138:07+13:24
826Fanny AnderssonGöteborg-Majorna OK 438:07+13:24
826Kersti LassingDalaportens OL 138:07+13:24
829Alice BarreforsIK Uven / FK Herkules / Göteborgs SK 238:11+13:28
829Ewa ScherlinOK Ravinen 438:11+13:28
829Anna TjellHärnösands OK 138:11+13:28
829Berit GummusIFK Moras OK 438:11+13:28
833Kia-Lotta HirvonenRastivarsat 138:12+13:29
833Sofia SmittSödertälje-Nykvarn OF 338:12+13:29
833Sofia FranssonMotala AIF OL 138:12+13:29
836Jenny UnanderSundsvalls OK 338:13+13:30
836Lina IversAttunda OK 238:13+13:30
836Mari PenttiläHämeenlinnan Suunnistajat 238:13+13:30
839Siri NordbergOK Skogshjortarna 138:17+13:34
840Lovisa LjungOK Njudung / Kexholms SK 138:18+13:35
841Suzy LarssonOK Skogshjortarna 138:20+13:37
841Aino-Maria HakalaKortesjärven Järviveikot 138:20+13:37
843Anna VirtanenHämeenlinnan Suunnistajat 238:22+13:39
844Lena NilssonOK Linné 538:23+13:40
844Elin SchagerströmGarphyttans IF 138:23+13:40
844Sofie DahlbergOK Denseln 338:23+13:40
847Mari LaurinenHyvinkään Rasti 138:24+13:41
848Karin ForsbergTullinge SK 238:25+13:42
848Susanne LüscherStora Tuna OK 338:25+13:42
848Charlotte IhrforsOK Linné 638:25+13:42
848Lotta StenströmSträngnäs-Malmby OL 138:25+13:42
852Sara ForsbergIK Uven / FK Herkules / Göteborgs SK 238:26+13:43
852Britta KjellssonFalkenbergs OK 138:26+13:43
852Nathalie AnderssonSträngnäs-Malmby OL 138:26+13:43
855Marie-Louise EngbergHärnösands OK 138:28+13:45
856Karin LundellOK Hällen 238:29+13:46
857Lenka KreckovaMagnus Orienteering 138:30+13:47
857Päivi PitkänenJämsän Retki-Veikot 138:30+13:47
857Charlotte JosefssonOK Vivill 138:30+13:47
860Sabina HedlundKöping-Kolsva OK 238:32+13:49
860Emmy HelmerssonHässleholms OK / Hästveda OK / OK Torfinn 138:32+13:49
862Annika BengtssonOK Alehof 138:34+13:51
863Lena PerssonGamleby OK 138:35+13:52
864Jenna PajunenAnttolan Urheilijat / Kalevan Rasti 138:36+13:53
864Marika HusbySkåneslättens OL 138:36+13:53
864Lisen EdlundKatrineholms OK 138:36+13:53
867Elisabeth JohanssonIFK Moras OK 438:38+13:55
868Sara JosarpOK Nackhe / FK Friskus-Varberg 138:39+13:56
868Kristin JanssonVästvärmlands OK 138:39+13:56
870Bodil WilénLeksands OK 338:41+13:58
870Susanna AdamssonHalmstad OK 138:41+13:58
870Miia JämsenJämsän Retki-Veikot 238:41+13:58
870Maria DåverhögVästvärmlands OK 138:41+13:58
870Henna NiemiTurun Suunnistajat 238:41+13:58
875Mia ForslinAttunda OK 238:42+13:59
876Satu MarilaTampereen Pyrintö 338:43+14:00
877Greta SnellmanOK Linné 638:45+14:02
878Sofie JohanssonGamleby OK 138:46+14:03
879Britt-Marie ForsgrenOK Tisaren 338:50+14:07
879Lydia NorinFrölunda OL 138:50+14:07
879Iina RidanpääEspoon Suunta 238:50+14:07
879Ulrika MeyersonOK Linné 538:50+14:07
883Kristina Roos LarssonOK Skogshjortarna 138:51+14:08
884Engla FläckBjursås OK / Grycksbo IF OK 138:53+14:10
884Teresa StafströmVästerås SOK 338:53+14:10
884Sofia AldénFinspångs SOK 238:53+14:10
887Maija HuhtalaRastihaukat 138:56+14:13
888Stine Madslien BakkenNydalens SK 138:57+14:14
888Hanna ForsDomnarvets GOIF 138:57+14:14
888Karina ÖstlundVästvärmlands OK 138:57+14:14
891Anita KlaarSäterbygdens OK / IFK Umeå 138:58+14:15
891Berit EkmanVallentuna-Össeby OL 138:58+14:15
893Jeanette AnderssonOK Dacke 138:59+14:16
893Lena LjungbergTumba-Mälarhöjden OK 238:59+14:16
895Outi BorgenströmIkNV/KanSu/KyRa 139:01+14:18
895Agneta OlivestamAnkarsrums OK / Vimmerby OK 139:01+14:18
897Louise StrandbergGustavsbergs OK 139:03+14:20
897Alena ZrelinaHellas Orientering 239:03+14:20
899Henna ErämajaHauhon Sisu 139:04+14:21
899Eva MolénSkarpnäcks OL 239:04+14:21
899Margit Sandem FjellengenIndre Østfold OK 139:04+14:21
902Leena KoivuniemiRasti-Nokia 139:05+14:22
903Ann-Sofie SvanbergOK Södertörn 339:06+14:23
904Anita KarlssonOK Södertörn 439:08+14:25
905Carina NilssonIK Gandvik 139:10+14:27
905Pirkko KalliolaMaarian Mahti 139:10+14:27
905Tiina JussilaTampereen Pyrintö 339:10+14:27
908Eva TykessonVästerviks OK / Rävetofta OK 139:11+14:28
909Charlotte ÖstermanVänersborgs SK 239:12+14:29
910Karin GustafssonSträngnäs-Malmby OL 139:14+14:31
911Carolina LarssonÅmåls OK / Stigsökarna / Stångenäs AIS 139:15+14:32
911Anna NorrbomSala OK / OK Norden 139:15+14:32
911Sara EngOK Pan-Kristianstad 239:15+14:32
914Heini HeikkiläEspoon Akilles 139:16+14:33
915Sari SundqvistLahden Suunnistajat-37 239:18+14:35
915Hanna SillanpääHyvinkään Rasti 139:18+14:35
915Elin SvenssonOK Älme / FK Finn / Markaryds FK 139:18+14:35
918Kristina AspvallRonneby OK 139:21+14:38
919Stina LindbergOK Djerf 139:22+14:39
919Ulla GranérOK Kullingshof 139:22+14:39
919Lena PetrisiVästerbergslagens OL 139:22+14:39
919Emma BlixtOckelbo OK / Järbo OK 139:22+14:39
919Sara SkyttnerLjusdals OK 139:22+14:39
924Johanna BörjessonStorviks IF 139:27+14:44
925Kerstin TjernlundOK Vilse 87 139:28+14:45
925Béatrice FalgaOK Denseln 239:28+14:45
927Emma NilssonOK Nackhe / FK Friskus-Varberg 139:29+14:46
928Camilla MorisKatrineholms OK 139:30+14:47
929Nina BejbomIK Ymer / Bredareds IF 139:31+14:48
929Hanna BoquistIK Uven / FK Herkules / Göteborgs SK 239:31+14:48
931Kristina NordlanderSundsvalls OK 239:33+14:50
932Päivi Mäkineste-MäkeläKauhavan Wisa 139:35+14:52
933Mervi HeinaroEspoon Suunta 239:36+14:53
934Lena Henriksson-ÅgrenRonneby OK 139:37+14:54
934Ida HameliusSäterbygdens OK / IFK Umeå 139:37+14:54
934Emelie LorénOK Landehof 139:37+14:54
937Ulrika BacklundDalaportens OL 139:39+14:56
937Märta-Stina KällOK Älme / FK Finn / Markaryds FK 139:39+14:56
939Alice HultinOK Löftan 139:40+14:57
939Elisabeth HedlöfRånäs OK 139:40+14:57
941Ellen HellesöySundbybergs IK 239:42+14:59
941Julia MunckOlavin Rasti 139:42+14:59
941Lena JansonArboga OK 139:42+14:59
944Susanne De BourgRonneby OK 139:43+15:00
945Isabelle SjöbergOK Österåker 139:44+15:01
946Christa BorgmanIF Sibbo-Vargarna 239:45+15:02
947Martina SallstedtOK Södertörn 239:46+15:03
947Mia GustafssonTolered-Utby Ol-klubb 139:46+15:03
947Elin SvenssonOK Pan-Kristianstad 239:46+15:03
950Emelie SvenssonIF Rigor 139:47+15:04
950Helena GrennbergOK Linné 439:47+15:04
952Lena LindmanFinspångs SOK 139:48+15:05
952Kristiina MoilanenMaarian Mahti 139:48+15:05
954Carina IvarssonOK Kullingshof 139:50+15:07
955Margareta Skarp RuntegenBoxholm-Mjölby OL 139:54+15:11
956Marika LiikolaPäijät-Rasti 139:57+15:14
957Marie HeikensköldTullinge SK 539:59+15:16
958Päivi KlemeläLounais-Hämeen Rasti 140:01+15:18
958Linda LarssonFrämmestads IK 140:01+15:18
958Stina BacklundGudhems IF / Mullsjö SOK / Tidaholm SOK Sisu 140:01+15:18
961Ann-Britt GöranssonAlmby IK 140:02+15:19
962Annika TuoresjärviKärkölän Kisa-Veikot / Mäntsälän Urheilijat 140:03+15:20
963Johanna KauppinenSaarijärven Pullistus 140:04+15:21
963Alice DAngeloAttunda OK 340:04+15:21
965Annika AasaIK Uven / FK Herkules / Göteborgs SK 240:05+15:22
965Josefine DahlstedtGOIF Tjalve / Skogspojkarnas OK 140:05+15:22
965Solvej CarlsonIFK Hedemora OK 140:05+15:22
968Veronica SjödinOK Klyftamo 140:06+15:23
969Mona HalldinTrosabygdens OK 140:07+15:24
970Nathalie LybertOK Ravinen 440:08+15:25
970Agneta HolgerssonSnättringe SK 240:08+15:25
970Tyra MellinGotlands OF 340:08+15:25
970Charlotta ÖstervallTumba-Mälarhöjden OK 240:08+15:25
974Sinikka IkonenSaarijärven Pullistus 140:10+15:27
974Lena NordTrosabygdens OK 140:10+15:27
976Charlotte BjörklundPargas IF 240:11+15:28
976Jenny EkströmStenungsunds OK / Kvillebyns SK / OK Skogsmunken 140:11+15:28
976Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK 240:11+15:28
979Helena Aldén-NieminenAkilles OK 140:12+15:29
980Kristina KarlssonLånghundra IF 240:13+15:30
980Julia MattssonTrollhättans SOK 240:13+15:30
982Karolina KarlssonNybro OK 140:15+15:32
982Eva AnderlingTäby OK 240:15+15:32
984Malin AndrénTibro OK 240:17+15:34
985Johanna WallinderGöteborg-Majorna OK 440:19+15:36
986Anna GustafssonKFUM Örebro OK 340:20+15:37
987Saara SirénRasti-Nokia 140:21+15:38
988Emmy AlbinssonJärfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 140:28+15:45
988Lena SöderlundTormestorps IF 140:28+15:45
990vacant Jönköpings OK 140:29+15:46
990Ane LaugenOK Linné 640:29+15:46
992Maria MagnussonKFUM Örebro OK 340:30+15:47
992Eva-Lena HahneIK Jarl Rättvik / HJS-Vansbro OK / Insjöns IF OK 140:30+15:47
994Lotta Lidman AlmqvistVästerviks OK / Rävetofta OK 140:31+15:48
995Essi SundströmTampereen Pyrintö 340:33+15:50
996Siri HjärtbergJärfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 240:34+15:51
997Margareta WadinOK Älvsjö-Örby 140:35+15:52
998Sara AnderssonNorbergs OK 140:37+15:54
999Elise RognsvågRehns BK 140:38+15:55
999Gith ThellsénOK Roxen 240:38+15:55
999Eveliina VälimaaVaasan Suunnistajat ry 140:38+15:55
1002Lovisa ÖstmanAvesta OK 140:39+15:56
1002Anna BörjesIK Jarl Rättvik / HJS-Vansbro OK / Insjöns IF OK 140:39+15:56
1002Laura RyynänenPihkaniskat 240:39+15:56
1005Camilla SvenssonVästerviks OK / Rävetofta OK 140:40+15:57
1005Cecilia DjerfVästerbergslagens OL 140:40+15:57
1005Ulrika NikolaussonGotlands OF 340:40+15:57
1008Maren Juveli PedersenOppsal Orientering 140:41+15:58
1009Lina JonhedKFUM Örebro OK 340:43+16:00
1009Lina LiljeholmAnkarsrums OK / Vimmerby OK 140:43+16:00
1011Linda Spjut-AsplundOLV Baselland / Järla Orientering 440:44+16:01
1012Anna MagnellKatrineholms OK 140:45+16:02
1012Yli-Eerola NeijaHauhon Sisu 140:45+16:02
1014Titti BergendahlOK Måsen 140:46+16:03
1015Lovisa SvenssonOK Klemmingen 140:47+16:04
1015Katariina KemppainenPihkaniskat 240:47+16:04
1017Therese AlfredssonSävedalens AIK 240:48+16:05
1018Mikaela BlomForsa OK 140:50+16:07
1018Mia GustafssonOK Kåre 240:50+16:07
1018Emelie AnderssonVänersborgs SK 240:50+16:07
1021Lena GumaeliusWaxholms OK 140:51+16:08
1021Päivi RaatikainenSaarijärven Pullistus 140:51+16:08
1021Kristina MarteliusAttunda OK 340:51+16:08
1024Marja-Liisa SalonenHauhon Sisu 140:53+16:10
1024Eve-Lina LarssonAttunda OK 340:53+16:10
1024Marica TynellRånäs OK 140:53+16:10
1027Kristin HanssonMarkbygdens OK 140:54+16:11
1028Kati KorhonenAnttolan Urheilijat / Kalevan Rasti 140:56+16:13
1028Amanda MartinssonFalkenbergs OK 140:56+16:13
1028Carina NyströmLänna IF 140:56+16:13
1031Jessica KarlssonNyköpings OK 240:58+16:15
1032Ingrid SchmiterlöwHjobygdens OK 140:59+16:16
1033Johanna SahlstedtSöders-Tyresö 241:00+16:17
1034Josefin CarlssonAttunda OK 241:01+16:18
1035Monika LysellOK Klemmingen 241:02+16:19
1036Linnea NordTrosabygdens OK 141:03+16:20
1037Anna-Karin ForsbergOK Kåre / OK Skärmen 341:04+16:21
1037Cecilia SpångbergLunds OK 141:04+16:21
1039Anna LiimatainenRastihaukat 141:06+16:23
1040Linn RönnolsTäby OK 241:07+16:24
1041Ulrika GranforsIF Rigor 141:08+16:25
1042Marja JuvonenRaja-Karjalan Suunnistajat 141:09+16:26
1043Sari KoskelaRasti-Jussit 141:10+16:27
1044Sofia HolmbergGöteborg-Majorna OK 341:12+16:29
1045Tuija JärvinenHauhon Sisu 141:16+16:33
1045Ann-Catherine HenrikssonPargas IF 241:16+16:33
1047Mari LainkariJämsän Retki-Veikot 241:17+16:34
1048Aulikki KorpioKauhavan Wisa 141:18+16:35
1048Kristin AnderssonBjursås OK / Grycksbo IF OK 141:18+16:35
1050Hanna LeppävuoriKuopion Suunnistajat 141:19+16:36
1050Lisa Jonsson HofbergSäterbygdens OK / IFK Umeå 141:19+16:36
1050Kristin RamsellLeksands OK 241:19+16:36
1050Jaana KoskinenRajamäen Rykmentti 241:19+16:36
1054Linnea BergstrandKungälvs OK 141:21+16:38
1054Maria LarssonDegerfors OK 141:21+16:38
1054Martina LöfvingTibro OK 241:21+16:38
1054Sara SvenssonHässleholms OK / Hästveda OK / OK Torfinn 141:21+16:38
1058Cecilia AlfredssonDegerfors OK 141:23+16:40
1058Hely SalmenojaHirvensalon Heitto 141:23+16:40
1060Louise WinqvistOK Djerf 241:24+16:41
1061Ida Otken-ErikssonOK Grip 141:25+16:42
1062Jenny JohanssonOK Alehof 141:26+16:43
1062Maria Engblom ZetterströmBjursås OK / Grycksbo IF OK 141:26+16:43
1062Katarina SahlstenSkarpnäcks OL 241:26+16:43
1065Gunilla LärfarsLeksands OK 241:29+16:46
1065Kia BratbergOK Hammaren 241:29+16:46
1067Aurora GjølsjøOK Moss 141:31+16:48
1068Sofie WestlinOK Måsen 141:32+16:49
1068Ann LindholmOK77 241:32+16:49
1070Marie AnebreidGudhems IF / Mullsjö SOK / Tidaholm SOK Sisu 141:33+16:50
1070Ingrid KlingOckelbo OK / Järbo OK 141:33+16:50
1070Åsa ErikssonIF Thor 241:33+16:50
1073Tove PihlströmOK Roxen 241:36+16:53
1073Åse BerganNydalens SK 241:36+16:53
1075Malin WinbladRehns BK 141:38+16:55
1075Margareta HaraldssonGustavsbergs OK 141:38+16:55
1077Maria HederIK Gandvik 141:39+16:56
1078Sara KalanderKFUM Örebro OK 341:40+16:57
1079Kristin HylanderNyköpings OK 241:41+16:58
1080Hilla VahvelainenMS Parma 341:42+16:59
1080Anna-Reetta ReunanenTampereen Pyrintö 341:42+16:59
1082Nora StålbergOK Hällen 241:43+17:00
1083Lena ArnoldssonGudhems IF / Mullsjö SOK / Tidaholm SOK Sisu 141:44+17:01
1083Liselott EricsonLinköpings OK 341:44+17:01
1085Anna-Sofia KoivuniemiMS Parma 341:45+17:02
1086Erika MickelsonAvesta OK 141:50+17:07
1087Lena RosanderFinspångs SOK 241:53+17:10
1088Virpi SnickarsMalax IF / Solf IK 141:54+17:11
1089Ann LyrbergValbo AIF / OK Ödmården / Oslättforspojkarnas IK 141:55+17:12
1090Susanne ErikssonKFUM Örebro OK 241:58+17:15
1090Towe Norén KarasOK Södertörn 441:58+17:15
1092Pia FrostIFK Moras OK 342:00+17:17
1093Maria SundbergOK Njudung / Kexholms SK 142:02+17:19
1093Heidi Korpela-KamilaKauhavan Wisa 142:02+17:19
1095Anna RosénOK Njudung / Kexholms SK 142:05+17:22
1095Therese SjöbergIFK Enskede 242:05+17:22
1095Åsa NordströmSigtuna OK 142:05+17:22
1098Linda ThelbergValbo AIF / OK Ödmården / Oslättforspojkarnas IK 142:06+17:23
1098Matilda RenlundOK Södertörn 342:06+17:23
1100Cecilia BomanLustens OK 142:07+17:24
1101Agneta LindblomIFK Enskede 242:08+17:25
1102Ann-Marie HolmströmLidköpings VSK / Ryda SK 142:09+17:26
1102Mira WångdahlSkarpnäcks OL 242:09+17:26
1104Stina Johanne SandbergNydalens SK 242:13+17:30
1105Sara GunnarssonIK Vikings OK / OK Älgen 142:15+17:32
1106Lena JakobssonVästerås SOK 342:17+17:34
1107Malin BergströmEskilstuna OL / Kjula IF / Stora Sundby GoIF 142:18+17:35
1108Ingela AlnessLånghundra IF 242:19+17:36
1109Britt-Marie PåhlmanIstrums SK 142:20+17:37
1110Johanna AlmlundHaninge SOK 142:24+17:41
1110Helena BjörzénLindebygdens OK 142:24+17:41
1112Louise-Marie NilssonOK Klemmingen 242:29+17:46
1113Beatrice HuhtaOK Måsen 142:30+17:47
1113Karin JosefssonIFK Hedemora OK 142:30+17:47
1115Marie GustafssonSundsvalls OK 342:31+17:48
1116Sophie ErikssonÄrla IF 242:32+17:49
1117Karin Fuhr LindqvistSkogsluffarnas OK 242:33+17:50
1118Barbro StigsmarkKvarnsvedens GOIF OK 142:34+17:51
1118Tove FranssonÄrla IF 242:34+17:51
1118Sofia PengerPargas IF 242:34+17:51
1121Monica Meum JohansenOK Moss 142:36+17:53
1122Helene Meum JohansenOK Moss 142:44+18:01
1123Kerstin YngströmOK Löftan 142:45+18:02
1123Ann-Marie YxfeldtIFK Hedemora OK 142:45+18:02
1125Anneli GordonÅmåls OK / Stigsökarna / Stångenäs AIS 142:46+18:03
1126Josefin AnderssonIFK Enskede 242:48+18:05
1127Marina DickforsAvesta OK 142:50+18:07
1128Agnes ElfvingIFK Moras OK 442:52+18:09
1129Hanna JanssonHjobygdens OK 142:54+18:11
1130Victoria CarlssonSkogslöparna / Hägglunds IoFK / OK Nipan 242:55+18:12
1131Agneta HasselkvistOK Milan 142:59+18:16
1132Kerstin FrencknerSödertälje-Nykvarn OF 343:01+18:18
1133Linnea PetrisiVästerbergslagens OL 143:02+18:19
1134Matilda TengströmFrämmestads IK 143:03+18:20
1135Iréne PerssonTäby OK 243:06+18:23
1136Anneli LindkvistGustavsbergs OK 143:07+18:24
1137Marjo HovirintaTurun Suunnistajat 343:09+18:26
1138Åsa BobergSöderhamns OK / Segersta OK 143:13+18:30
1139Erika RaskKungälvs OK 143:17+18:34
1140Emelie RoosOK Landehof 143:18+18:35
1141Agneta KarlssonRånäs OK 143:19+18:36
1142vacant Østmarka OK 143:21+18:38
1143Annelie SpolanderNorbergs OK 143:22+18:39
1144Marie Therese PerssonSödertälje-Nykvarn OF 443:24+18:41
1145Maja GunnarssonLerums SOK 143:25+18:42
1146Andromachi SavourasMS Parma 343:30+18:47
1147Monica RoosAttunda OK 243:31+18:48
1148Tessa TähtinenPäijät-Rasti 143:32+18:49
1148Riikka PelkonenPäijät-Rasti 143:32+18:49
1150Ellen NilssonNAIS Orienteringsklubb 143:33+18:50
1151Leena salmenkylä-mattilaHelsingin Suunnistajat 243:37+18:54
1152Karin HäggÅmåls OK / Stigsökarna / Stångenäs AIS 143:39+18:56
1153Karin BödecsVingåkers OK 143:40+18:57
1154Anu MarkkolaKärkölän Kisa-Veikot / Mäntsälän Urheilijat 143:42+18:59
1154Kristiina OksanenIkNV/KanSu/KyRa 143:42+18:59
1154Josefine StenbäckAkilles OK 143:42+18:59
1154Ann-Kristin CederbaumWaxholms OK 143:42+18:59
1154Maria StrömbergAvesta OK / Dalaportens OL / Rembo IK 243:42+18:59
1159Roosa MetsolaKymin Suunnistajat 143:44+19:01
1160Eija HauhiaRasti-Jussit 143:45+19:02
1160Jenny RayOK77 243:45+19:02
1162Petra VirtalaPargas IF 243:46+19:03
1162Sandra AxelssonVänersborgs SK 243:46+19:03
1164Erika UmelandIK Vikings OK / OK Älgen 143:48+19:05
1165Louise HildenborgEskilstuna OL / Kjula IF / Stora Sundby GoIF 143:52+19:09
1166Frida KrohnJämtland-Härjedalens OF 143:53+19:10
1166Lottie LindIK Vikings OK / OK Älgen 143:53+19:10
1168Annika SundvallJärla Orientering 343:55+19:12
1169Amanda SoppiHerrestads AIF / Ljungskile FK / OK Kroppefjäll 144:01+19:18
1170Anniina KössiKortesjärven Järviveikot 144:03+19:20
1170Anna GrenrosOK Södertörn 244:03+19:20
1172Caroline LiljebjörnNybro OK 144:06+19:23
1172Linnea EkskogKvarnsvedens GOIF OK 144:06+19:23
1172Agneta LindbergSkogslöparna / Hägglunds IoFK / OK Nipan 244:06+19:23
1175Cecilia ArvidsonOK Österåker 144:08+19:25
1176Elin NeckénOK Älme / FK Finn / Markaryds FK 144:11+19:28
1177Isa LundqvistJärfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 244:12+19:29
1178Linn EngmanKöping-Kolsva OK 244:13+19:30
1179Anita GalinHärnösands OK 144:14+19:31
1179Leena NoromaaEspoon Akilles 144:14+19:31
1181Anethe MansénSkarpnäcks OL 244:15+19:32
1182Christina JosefssonSkogslöparna 144:17+19:34
1182Linda HuhtalaTurun Suunnistajat 344:17+19:34
1182Sara MörskyRastihaukat 144:17+19:34
1185Caroline JohanssonSödertälje-Nykvarn OF 444:18+19:35
1186Julia BirathStenungsunds OK / Kvillebyns SK / OK Skogsmunken 144:20+19:37
1187Johanna JulkunenLounais-Hämeen Rasti 144:21+19:38
1187Elisabeth AhlgrenLinköpings OK 344:21+19:38
1189Åsa GranströmNAIS Orienteringsklubb 144:26+19:43
1190Katarina VartiaOK Löftan 144:27+19:44
1190Anna MartinNAIS Orienteringsklubb 144:27+19:44
1190Elin Falk SörqvistIF Thor / Rasbo IK 344:27+19:44
1193Malva EvebornOK Roxen 244:28+19:45
1193Ingrid SvenssonFinspångs SOK 244:28+19:45
1195Frida RoosIF Thor / Rasbo IK 344:29+19:46
1195Ann-Sofi WelanderOK Djerf 244:29+19:46
1197Britt-Marie HellgrenOK Älvsjö-Örby 144:31+19:48
1198Johanna IvarezOK Södertörn 444:32+19:49
1199Monica AbrahamssonGudhems IF / Mullsjö SOK / Tidaholm SOK Sisu 144:33+19:50
1199Åsa RiisomOK Tylöskog 144:33+19:50
1201Marie MalmbergKvarnsvedens GOIF OK 144:35+19:52
1202Christine BrogliOLV Baselland / Järla Orientering 444:38+19:55
1202Carina BrattströmOK Djerf 244:38+19:55
1204Johanna GustafssonRajamäen Rykmentti 244:41+19:58
1205Gunilla HåkanssonIFK Hedemora OK 144:42+19:59
1206Anna LindeusHagaby GOIF 244:43+20:00
1206Saga JönssonHässleholms OK / Hästveda OK / OK Torfinn 144:43+20:00
1208Katarina KvickForsa OK 244:44+20:01
1208Ida LindellOK Pan-Kristianstad 244:44+20:01
1208Annika DavidssonOK Klemmingen 244:44+20:01
1208Katarina HolmgrenSkogsluffarnas OK 144:44+20:01
1212Monica MalménIK Vikings OK / OK Älgen 144:45+20:02
1213Carolina JonsellVallentuna-Össeby OL 144:46+20:03
1213Eija SulavuoriHirvensalon Heitto 144:46+20:03
1215Jenny RobertssonMålilla OK / Vimmerby OK 244:48+20:05
1216Emma JonssonForsa OK 144:49+20:06
1217Moa ErlandssonMålilla OK / Vimmerby OK 244:54+20:11
1218Annika LjungbergDegerfors OK 144:55+20:12
1218Lill NallgårdVästerås SOK 344:55+20:12
1220Gisela LindIK Uven / FK Herkules / Göteborgs SK 144:56+20:13
1221Alli MajaRasti-Jussit 144:58+20:15
1222Elina AhvonenLahden Suunnistajat-37 245:00+20:17
1222Kerstin KarlssonMålilla OK / Vimmerby OK 245:00+20:17
1224Taina WirbergTurun Suunnistajat 345:01+20:18
1224Marie SkyttnerLjusdals OK 145:01+20:18
1226Jessica ElmerssonOK Bävern 145:02+20:19
1227Birgitta StrandbergSkogslöparna / Hägglunds IoFK / OK Nipan 245:05+20:22
1228Monica HåbergSöderhamns OK / Segersta OK 145:06+20:23
1229Juulia VehkalahtiIkNV/KanSu/KyRa 145:10+20:27
1230Eeva-Kaisa IkonenEspoon Suunta 245:13+20:30
1231Maria NorellFrölunda OL 145:15+20:32
1232vacant OK Kāpa 145:17+20:34
1232Louise ReinikkaVaasan Suunnistajat ry 145:17+20:34
1232Anette ThoressonAndrarums IF 145:17+20:34
1232Susanne HartleyOK Nolaskogsarna 245:17+20:34
1236Susanna RokkaLounais-Hämeen Rasti 145:18+20:35
1237Danielle FröstadKungälvs OK 145:19+20:36
1238Maria HolmbackMalax IF / Solf IK 145:20+20:37
1238Katarina AlmehedFrölunda OL / Bromma-Vällingby SOK / OK Orinto 345:20+20:37
1240Sanna MorénSnättringe SK 345:23+20:40
1241Anneli WiklundFinspångs SOK 245:24+20:41
1242Kristin NumminenOK Linné 645:25+20:42
1243Sara BergquistRånäs OK 245:29+20:46
1244Malin EkmanSala OK / OK Norden 145:32+20:49
1244Linda DanskanenOK Raseborg 245:32+20:49
1246Monica HolmIFK Moras OK 345:34+20:51
1246Maria TibellLånghundra IF 245:34+20:51
1246Sofia BengtssonSidensjö IK 145:34+20:51
1249Emma SundlingNjurunda OK 145:36+20:53
1249Eva KjellmanVandrarringen 145:36+20:53
1251Marie GustavssonRånäs OK 245:38+20:55
1251Ida NordbergFalköpings AIK OK / IF Hagen / Tidaholm SOK Sisu 245:38+20:55
1253Christina BerghWaxholms OK 145:39+20:56
1254Carina JohanssonOK Borgen / Tierps SOK 145:40+20:57
1254Piritta HämäläinenTurun Suunnistajat 345:40+20:57
1256Ylva TidevallSkogsluffarnas OK 145:42+20:59
1257Ronja WitickRastihaukat 145:46+21:03
1258Marie BjursäterSnättringe SK 245:47+21:04
1259Gun LundbergIstrums SK 145:48+21:05
1260Cecilia RämmalLunds OK / Skåneslättens OL 245:53+21:10
1261Eva KarlssonVandrarringen 145:54+21:11
1262Monika LjunglideOK Kullingshof 145:56+21:13
1263Maria LiljeströmAkilles OK 145:57+21:14
1263vacant IFK Enskede 245:57+21:14
1265Susanne W KarlssonHärlövs IF 145:59+21:16
1266Monika Högberg-GustafssonOK Södertörn 246:00+21:17
1267Marika Yli-IkkeläAkilles OK 146:03+21:20
1267Sofie KarlssonRånäs OK 146:03+21:20
1269Maarit KorteTurun Suunnistajat 246:08+21:25
1270Birgitta AnderssonFrämmestads IK 146:11+21:28
1271Anna-Karin RybergOK Klyftamo 146:12+21:29
1272Petra HelmerssonVandrarringen 146:13+21:30
1273Sofie SvenssonBjörkfors GOIF 146:15+21:32
1274Ann-Christine VedinSelånger SOK / VK Uvarna 146:17+21:34
1275Karolin JanssonOK Måsen 146:18+21:35
1276Katja AlhoPäijät-Rasti 146:19+21:36
1277Kerstin KarlssonFalköpings AIK OK / IF Hagen / Tidaholm SOK Sisu 246:25+21:42
1278Ann-Charlotte DahlGotlands OF 446:29+21:46
1279Petra NilssonNAIS Orienteringsklubb 146:32+21:49
1280Gabriella HammarskjöldGotlands OF 246:35+21:52
1281Charlotte KilmanOK Löftan 146:37+21:54
1282Ingegerd CarlssonSundbybergs IK 246:39+21:56
1283Nelli RimminenEspoon Suunta 246:40+21:57
1284Jenny ForsénMalax IF / Solf IK 146:42+21:59
1284Isabella DannbergStorviks IF 146:42+21:59
1286Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering 246:43+22:00
1287Jennie BörjessonStorviks IF 146:44+22:01
1288Sarah AhlbäckMalax IF / Solf IK 146:45+22:02
1289Marika KujalaVaasan Suunnistajat ry 146:47+22:04
1289Sofie SvernestamOK Hällen 346:47+22:04
1291Sara SpensTibro OK 246:52+22:09
1292Anette HedlundSigtuna OK 146:53+22:10
1293Hanni TihiläPihkaniskat 246:54+22:11
1294Birgitta JanssonGarphyttans IF 146:57+22:14
1295Liselott KihlSundbybergs IK 246:58+22:15
1296Alice SandbergForsa OK 246:59+22:16
1297Hanna CederDomnarvets GOIF 247:01+22:18
1298Sofie PerssonHärlövs IF 147:06+22:23
1299Clara BerlinTrollhättans SOK 247:10+22:27
1299Maria DanskanenOK Raseborg 247:10+22:27
1301Gunilla GedinGöteborg-Majorna OK 347:12+22:29
1302Susanna BjörkstrandIF Femman 247:14+22:31
1303Ann-Kristin WiklundOK Grip 147:16+22:33
1304Christina FlordalLjusdals OK 147:17+22:34
1305Caroline SjögrenKristinehamns OK 147:20+22:37
1306Ida DahlgrenJämtland-Härjedalens OF 147:23+22:40
1306Elinor LindelöwHärlövs IF 147:23+22:40
1308Åsa FribergJämtland-Härjedalens OF 147:24+22:41
1308Frida WickholmIF Sibbo-Vargarna 247:24+22:41
1310Anna WidströmKvarnsvedens GOIF OK 147:25+22:42
1311Kaisa MårtenssonGarphyttans IF 147:26+22:43
1312Anna AhlnäsIF Femman 247:33+22:50
1313Ingrid SjölanderOK Rodhen 247:38+22:55
1314Susanne GrahnGamleby OK 147:40+22:57
1314Elin WinbergStenungsunds OK / Kvillebyns SK / OK Skogsmunken 147:40+22:57
1316Karin HagwallLunds OK / Skåneslättens OL 247:44+23:01
1317Susanne JohannessonRonneby OK 247:47+23:04
1318Elisabeth WestmanVästerås SOK 347:48+23:05
1319Inger SchwartzOK Södertörn 347:52+23:09
1320Marie StrandOK Österåker 247:53+23:10
1321Maria SanderiLidköpings VSK / Ryda SK 147:55+23:12
1322Sofie KolmodinAndrarums IF 147:58+23:15
1323Karolina AnderssonLänna IF 148:00+23:17
1324Venla LiljeströmOlavin Rasti 148:01+23:18
1325vacant Østmarka OK 148:02+23:19
1325Jenny FredricssonValbo AIF / OK Ödmården / Oslättforspojkarnas IK 148:02+23:19
1325Margareta AhlqvistSundbybergs IK 348:02+23:19
1328Linnea GustafssonOK Hällen 248:06+23:23
1328Joela VäisänenRajamäen Rykmentti 248:06+23:23
1330Lisa Karlsson MoodLänna IF 148:07+23:24
1330Anna ÅhmanRånäs OK 248:07+23:24
1332Ann-Katrin LarssonMålilla OK / Vimmerby OK 248:08+23:25
1333Suvi SorvakkoEspoon Akilles 148:11+23:28
1334Marielle NilssonAndrarums IF 148:12+23:29
1334Stine NjåsteinIL Tyrving 248:12+23:29
1336Helena BadLustens OK 148:14+23:31
1337Susanne HellsingLindebygdens OK 148:19+23:36
1338Kerstin Alneberg StenssonOckelbo OK / Järbo OK 148:23+23:40
1339Thea Feiring HaltiaIL Tyrving 248:27+23:44
1340Emma HäggströmOK Nolaskogsarna 248:30+23:47
1341Lisa RondahlGotlands OF 448:32+23:49
1342Marie LyckebäckSigtuna OK 148:34+23:51
1343Elli HäkkinenSaarijärven Pullistus 148:35+23:52
1344Helén LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb 148:37+23:54
1345Mary Falkevik OlssonVästvärmlands OK 148:40+23:57
1346Helena KouttuMaarian Mahti 148:41+23:58
1347Veronica SochmanSkogsluffarnas OK 148:42+23:59
1348Nina TupitsaHelsingin Suunnistajat 248:43+24:00
1349Heléne SvenssonKristinehamns OK 148:44+24:01
1349Anki TeikeForsa OK 248:44+24:01
1351Eva LindellTrosabygdens OK 148:45+24:02
1352Lea AnttolainenLahden Suunnistajat-37 248:47+24:04
1353Astrid ThelinSidensjö IK 148:48+24:05
1353Jenny KällmanOK Hällen 348:48+24:05
1355Kristin HellbergSundbybergs IK 348:49+24:06
1355Pernilla StammOK Klemmingen 348:49+24:06
1357Gudrun NilssonAndrarums IF 148:50+24:07
1358Anette AnderssonOK Nolaskogsarna 249:00+24:17
1359Stina NordahlDomnarvets GOIF 149:01+24:18
1359Natalia Trivino AmigoKFUM Örebro OK 249:01+24:18
1361Ida RydbergGamleby OK 149:09+24:26
1361Sophia ArrakoskiOK77 249:09+24:26
1363Inger EdinSidensjö IK 149:10+24:27
1364Ida Aabogen HauggaardIndre Østfold OK 149:11+24:28
1365Lisa Eriksson RehnmanVandrarringen 149:13+24:30
1366Heidi SaarikkoHyvinkään Rasti 249:14+24:31
1367Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK 149:18+24:35
1368Malin DahlbergFalköpings AIK OK / IF Hagen / Tidaholm SOK Sisu 249:20+24:37
1369Britt GunnarssonKristinehamns OK 149:24+24:41
1370Astrid EricssonLunds OK / Skåneslättens OL 249:28+24:45
1371Sofia LindenSelånger SOK / VK Uvarna 149:33+24:50
1372Cecilia BentlingerOK Älvsjö-Örby 149:36+24:53
1373Maria LindbergOK Grip 149:41+24:58
1373AnnaLena SvärdOK Tylöskog 149:41+24:58
1375Anna NybergFalköpings AIK OK / IF Hagen / Tidaholm SOK Sisu 249:43+25:00
1376Anna BlombergSöderhamns OK / Segersta OK 149:47+25:04
1377Marie LindbladOK Djerf 249:52+25:09
1378Anni MuhonenVaasan Suunnistajat ry 149:53+25:10
1379Kristina LandforsLustens OK 149:59+25:16
1380Sofia KjellssonSidensjö IK 150:01+25:18
1380Jonna LundbäckJärfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 250:01+25:18
1382Birgit AholaKangasala SK 350:10+25:27
1383Emilia ÅkessonHässleholms OK / Hästveda OK / OK Torfinn 150:12+25:29
1384Satu Kielinen-MyllymäkiKortesjärven Järviveikot 150:14+25:31
1384Katarina FunkquistGotlands OF 250:14+25:31
1386Anna-Karin EklundSöderhamns OK / Segersta OK 150:16+25:33
1387Michaela KällstrandÅmåls OK / Stigsökarna / Stångenäs AIS 150:41+25:58
1387Mervi SaloPunkalaitumen Kunto 150:41+25:58
1389Elina HansonTolered-Utby Ol-klubb 150:43+26:00
1390Elsa SaikoffAlmby IK / OK Alferna / OK Letstigen 250:47+26:04
1391Emma BrånnOK Tylöskog 150:48+26:05
1391Pirjo KuuselaPunkalaitumen Kunto 150:48+26:05
1393Eeva Kuuri-RiuttaLappeen Riento 150:49+26:06
1394Barbro TörnrothHjobygdens OK 150:54+26:11
1395Maria TaanilaIkNV/KanSu/KyRa 150:55+26:12
1396Monika AlgotsonOK Tylöskog 150:57+26:14
1396Maja AnderssonTrollhättans SOK 250:57+26:14
1398Julia JärvinenKangasala SK 350:59+26:16
1399Yvonne EklundAvesta OK / Dalaportens OL / Rembo IK 251:05+26:22
1400Erika CarlingerSkogsluffarnas OK 251:06+26:23
1401Karin EdströmSkogsluffarnas OK 251:07+26:24
1402Helena FredrikssonSkogsluffarnas OK 251:08+26:25
1403Ing-Marie BergmanGotlands OF 451:09+26:26
1404Ulrica RudbergOK Bävern 151:13+26:30
1405Elin Leijon ThorellLånghundra IF 251:22+26:39
1405Monica RostöRånäs OK 251:22+26:39
1407Susanne LindHaninge SOK 251:24+26:41
1408Lotta KunttuRastiPiikkiö 151:25+26:42
1409Anna AdolfssonOK Bävern 151:27+26:44
1410Evy JohanssonSala OK / OK Norden 151:32+26:49
1411Gunnel GillenäsKristinehamns OK 151:33+26:50
1412Elin PetterssonSurahammars SOK 151:35+26:52
1412Ann-Louise Notstam HjorthArboga OK 151:35+26:52
1414Ellinor SegerstenIF Thor / Rasbo IK 351:39+26:56
1415Helen AhlstrandOK Vivill 151:41+26:58
1416Ing-Britt SwedenborgLunds OK / Skåneslättens OL 251:43+27:00
1417Mikaela JönssonIK Uven / FK Herkules / Göteborgs SK 151:44+27:01
1417Anna-Karin LövgrenAvesta OK / Dalaportens OL / Rembo IK 251:44+27:01
1419Jenny TunisKauhavan Wisa 151:49+27:06
1420Anna PerssonOckelbo OK / Järbo OK 151:53+27:10
1421Elisabeth KimellGotlands OF 251:57+27:14
1422Kajsa KällérusKFUM Örebro OK 251:59+27:16
1423Taina HäyhäPihkaniskat 252:04+27:21
1424Lena AhnlénOK Hammaren 252:06+27:23
1425vacant OK Enen 152:09+27:26
1426Monica SvärdOK Klemmingen 352:10+27:27
1427Katarina BorneFrölunda OL / Bromma-Vällingby SOK / OK Orinto 352:15+27:32
1428Henna TurpiainenHyvinkään Rasti 252:29+27:46
1429Gunilla ReinholdssonIF Thor 252:30+27:47
1430Birgitta HjerthénGotlands OF 252:37+27:54
1431Ritva KärkkäinenAvesta OK / Dalaportens OL / Rembo IK 252:38+27:55
1432Karin LindOK Borgen / Tierps SOK 152:41+27:58
1433Malin SundebySkogslöparna / Hägglunds IoFK / OK Nipan 252:48+28:05
1433Elisabeth SvanfeldtSnättringe SK 352:48+28:05
1435Susanne JacobsonFrölunda OL / Bromma-Vällingby SOK / OK Orinto 352:49+28:06
1436Karin HannrupIF Thor 252:50+28:07
1436Sofia KarmstigAnkarsrums OK / Vimmerby OK 152:50+28:07
1438Karolina VessbyIF Thor 252:52+28:09
1438Cahtrine GertmanVingåkers OK 152:52+28:09
1440Isabel DonnerOK77 252:54+28:11
1441Aino NorrbackaHyvinkään Rasti 253:05+28:22
1442Liisa SinisammalJämsän Retki-Veikot 253:08+28:25
1443vacant OK Enen 153:11+28:28
1444Madelene BjernulfSundbybergs IK 353:13+28:30
1445Hanne GrandalIL Tyrving 253:17+28:34
1446Pia StålhandskeBjörkfors GOIF 153:19+28:36
1447Maria EngstrandStorviks IF 153:20+28:37
1448Eline WestgaardOppsal Orientering 253:22+28:39
1449Maria WicksellHellas Orientering 253:26+28:43
1450Marit-Elin IdenOK Moss 153:27+28:44
1451Karin SkogSkogsluffarnas OK 153:28+28:45
1451Reidunn Haarr JohansenOppsal Orientering 253:28+28:45
1453Jenny GustavssonArboga OK 153:30+28:47
1454Ann Kristin AndrénTibro OK 253:34+28:51
1455Ulla HåkanssonOK Gynge 153:57+29:14
1456Christin OlssonOK Gynge 154:04+29:21
1457Märta MolinHärnösands OK 154:16+29:33
1458Eva EngmanOK Denseln 354:18+29:35
1459Birgit HanssonHerrestads AIF / Ljungskile FK / OK Kroppefjäll 154:40+29:57
1460Enni-Maria PeltolaHauhon Sisu 254:43+30:00
1461Åsa SvenssonOK Pan-Kristianstad 254:46+30:03
1462Karin ProforsKöping-Kolsva OK 254:50+30:07
1463Ella JohanssonOK Österåker 254:56+30:13
1463Britt-Marie ErikssonOK Rodhen 254:56+30:13
1465Suvi JalliHauhon Sisu 254:58+30:15
1466Gurli Hörnell RondahlGotlands OF 455:01+30:18
1467Kerstin ErikssonBjörkfors GOIF 155:06+30:23
1468Åsa LindhSundbybergs IK 355:09+30:26
1469Johanna JohnsonOK Klemmingen 355:23+30:40
1470Ingeborg DanielssonJämtland-Härjedalens OF 255:52+31:09
1471Anna LampinenSelånger SOK / VK Uvarna 156:03+31:20
1472Kristina NilssonSelånger SOK / VK Uvarna 156:05+31:22
1472Åsa Marknell DeWittLänna IF 156:05+31:22
1474Karin Lindström-AhlgrenOK Borgen / Tierps SOK 156:24+31:41
1475Pauliina RepoRastiPiikkiö 156:26+31:43
1476Caroline EdlundOK Nolaskogsarna 256:32+31:49
1477Anne SaarikkoHyvinkään Rasti 256:46+32:03
1478Viktorian OlssonGotlands OF 356:50+32:07
1479Berith PetterssonVänersborgs SK 256:51+32:08
1480Pernilla BengtssonSala OK / OK Norden 156:53+32:10
1481Christina BergströmSödertälje-Nykvarn OF 457:01+32:18
1482Annakaisa HeikinheimoEspoon Akilles 157:08+32:25
1483Julia SundbüeOK Hällen 357:11+32:28
1484Ulla LindellOK Hällen 357:14+32:31
1485Helena KorhonenHaninge SOK 257:23+32:40
1486Åsa PerssonAlmby IK / OK Alferna / OK Letstigen 257:36+32:53
1487Ing-Mari EskilssonHaninge SOK 257:46+33:03
1488Sunniva HaaveOppsal Orientering 257:48+33:05
1489Kati LundenMaarian Mahti 157:56+33:13
1490Emmie UddenHerrestads AIF / Ljungskile FK / OK Kroppefjäll 158:00+33:17
1491Jorid Nandrup NielsenIndre Østfold OK 158:03+33:20
1492Carina HolmbergOK Hammaren 258:08+33:25
1493Cecilia LefflerJärfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 258:15+33:32
1494Mari-helen LidströmSnättringe SK 358:20+33:37
1495Arja Lehto-LinnaHauhon Sisu 258:22+33:39
1496Mirva KrumIF Sibbo-Vargarna 258:28+33:45
1497Elke Wilke-GüntherOK Borgen / Tierps SOK 158:30+33:47
1498Karin WalltinJämtland-Härjedalens OF 258:33+33:50
1499Maiken SandbergNydalens SK 258:48+34:05
1500Matilda JonassonTumba-Mälarhöjden OK 258:56+34:13
1501Helle HundseidIL Tyrving 258:57+34:14
1502Marie ForshällenAttunda OK 359:00+34:17
1503Sofia HaslerSurahammars SOK 159:06+34:23
1504Amanda LundhSurahammars SOK 159:08+34:25
1505Sirpa PapinsaariKangasala SK 359:31+34:48
1506Pia HolmbergOK Raseborg 259:34+34:51
1507Elisa SalmiPunkalaitumen Kunto 159:36+34:53
1508Anki HallströmGotlands OF 359:43+35:00
1508Katarina WedinOK Rodhen 259:43+35:00
1510Elisabeth StödemanSurahammars SOK 159:57+35:14
1511Eija Ala-SavikotaHauhon Sisu 259:59+35:16
1512vacant OK Enen 11:00:02+35:19
1513Kierstin MarkstedtOK Södertörn 41:00:04+35:21
1514Malin DanielssonOK Raseborg 21:00:17+35:34
1515Ann-Sofie TäckOK Hammaren 21:00:37+35:54
1516Hanna-Kaisa SadwinskiRastiPiikkiö 11:01:02+36:19
1517Ann-Sofie KarlssonStenungsunds OK / Kvillebyns SK / OK Skogsmunken 11:01:21+36:38
1518Sofia HelmertzFrölunda OL / Bromma-Vällingby SOK / OK Orinto 31:01:27+36:44
1519Jannike GustafssonOK Klemmingen 31:01:38+36:55
1520Hanna NäslundJämtland-Härjedalens OF 11:01:43+37:00
1521Britt Marie PersIK Jarl Rättvik / HJS-Vansbro OK / Insjöns IF OK 11:02:04+37:21
1522Kajsa TerningTolered-Utby Ol-klubb 11:02:51+38:08
1523Sussi JonsonRonneby OK 21:02:54+38:11
1524Jessica KarmetunOK Bävern 11:03:22+38:39
1525Gunilla JacobssonNjurunda OK 11:04:06+39:23
1526Eva KarlssonOK Gynge 11:04:26+39:43
1527Anna Lilja-RasmussonRonneby OK 21:05:31+40:48
1528Frida ErikssonLustens OK 11:05:47+41:04
1529Linn LundqvistAlmby IK / OK Alferna / OK Letstigen 21:05:55+41:12
1530Jessica GustafssonRajamäen Rykmentti 21:05:56+41:13
1531Cecilia KarlssonIK Uven / FK Herkules / Göteborgs SK 11:06:16+41:33
1532Anna-Lena WullfGällstadbygdens SOK 11:07:46+43:03
1533Marja RajalampiRastiPiikkiö 11:08:19+43:36
1534Ingmarie BadhOK Vivill 11:09:12+44:29
1535Emilia KarlssonOK Gynge 11:09:19+44:36
1536Helene WiknerJämtland-Härjedalens OF 21:09:25+44:42
1537Eija SunaMS Parma 31:09:50+45:07
1537Lise-Lott AlmgrenOK Rodhen 21:09:50+45:07
1539Satu LeppänenHirvensalon Heitto 11:11:06+46:23
1540Sara ThörnOK Södertörn 31:11:30+46:47
1541Christel NilssonHaninge SOK 21:12:18+47:35
1542Katarina Bonander AnderssonGällstadbygdens SOK 11:12:26+47:43
1543Sofia KleinBjörkfors GOIF 11:13:15+48:32
1544Fariba SandbergGustavsbergs OK 21:13:53+49:10
1545Christina MolineGustavsbergs OK 21:13:56+49:13
1546Charlotte WiknerOK Österåker 21:14:09+49:26
1547Lisa ErlandssonOK Österåker 21:14:17+49:34
1548Erica StrandbergGustavsbergs OK 21:14:56+50:13
1549Eva NordinGustavsbergs OK 21:14:59+50:16
1550Garnet SchindlerSnättringe SK 31:15:17+50:34
1551Sofie IderupIK Uven / FK Herkules / Göteborgs SK 11:15:53+51:10
1552Eva KarlssonVingåkers OK 11:17:59+53:16
1553Marie KarlkvistVingåkers OK 11:18:07+53:24
1554Gerd JohanssonGällstadbygdens SOK 11:20:59+56:16
1555Celine BodinGällstadbygdens SOK 11:21:38+56:55
1556Anna KrohnJämtland-Härjedalens OF 21:22:22+57:39
1557Malin AnkardalRonneby OK 21:22:45+58:02
1558Mona HullAlmby IK / OK Alferna / OK Letstigen 21:25:09+1:00:26
1559Elvira OlssonHerrestads AIF / Ljungskile FK / OK Kroppefjäll 11:26:57+1:02:14
1560Ida ThunbergOK Vivill 11:34:00+1:09:17
Ida TorbiörnssonJärla Orientering 2ej godkänd
Iida NummelaKärkölän Kisa-Veikot / Mäntsälän Urheilijat 1ej godkänd
Elsa WilhelmssonFalköpings AIK OK 1ej godkänd
Pernilla EinanKöping-Kolsva OK 2ej godkänd
Annamari HeikkiläLynx 2ej godkänd
Ewa SturkWaxholms OK 1ej godkänd
Liisa KohijokiPunkalaitumen Kunto 1ej godkänd
Irmeli SaariHirvensalon Heitto 1ej godkänd

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser