Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för 25manna

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: 25manna
Arrangörsorganisationer: Järfälla OK / Väsby OK
Datum: lördag 12 oktober 2013

25manna, sträcka 6

1564 startande
PlacNamnLagTidDiff
1Matthias NiggliOK Tisaren 123:22
2Johan NäsmanIFK Lidingö SOK 123:27+0:05
3Mats RosanderFinspångs SOK 124:10+0:48
4Mikael SaloOK Orient 124:23+1:01
5Marko LoukkalahtiHiidenkiertäjät 124:28+1:06
6Jouni MähönenTampereen Pyrintö 124:32+1:10
7Tomas HallménOK Tisaren 124:47+1:25
8Topi SyrjäläinenHelsingin Suunnistajat 124:53+1:31
9Janne MärkäläTampereen Pyrintö 125:03+1:41
10Marko VäisänenRajamäen Rykmentti 125:06+1:44
11Stephen CraigOK Ravinen 125:17+1:55
12Mika AholaNavi 125:29+2:07
13Ollipekka HeikkiläLynx 125:31+2:09
14Anton SalmenkyläHelsingin Suunnistajat 125:34+2:12
14Lari PernuEspoon Suunta 125:34+2:12
16Tore SandvikHalden SK 125:36+2:14
17Jarkko HeikkinenVehkalahden Veikot 125:38+2:16
18Jesper SjöblomSödertälje-Nykvarn OF 125:40+2:18
19Per EkNyköpings OK 125:41+2:19
20Johan OtterströmLinköpings OK 125:43+2:21
21Mattias NilssonOK Linné 125:54+2:32
22Tero MamiaKoovee 125:57+2:35
23Henning SjökvistStora Tuna OK 126:04+2:42
24Johan AhlströmVästerås SOK 126:05+2:43
25Peo BergLeksands OK 126:09+2:47
26Håkon Raadal BjørloHalden SK 126:13+2:51
27Fredrik SoneAttunda OK 126:16+2:54
28Anders LindéusHagaby GOIF 126:23+3:01
29Niklas WraneSöders-Tyresö 126:26+3:04
30Janne VirtanenPaimion Rasti 126:27+3:05
31Gunnar ElveljungIFK Göteborg 126:29+3:07
32Dan LarssonOK Tisaren 126:30+3:08
33Jan HildingHestra IF 126:31+3:09
34Yuri OmelchenkoOK Orion 126:33+3:11
35Jesper SvedbergIFK Lidingö SOK 126:35+3:13
36Andreas RangertIK Hakarpspojkarna 126:38+3:16
37Johan LundvallTäby OK 126:39+3:17
38Ulrik ImbergOK Linné 126:41+3:19
39Teemu EerolaTampereen Pyrintö 126:44+3:22
40Petri NoponenHiidenkiertäjät 126:47+3:25
41Martin LarssonIFK Göteborg 126:51+3:29
41Antti GranqvistIF Sibbo-Vargarna 126:51+3:29
43Eevert ToivonenKangasala SK 126:55+3:33
44Stefan SandahlIK Hakarpspojkarna 126:58+3:36
45Torgny LindströmRonneby OK 127:01+3:39
45Magnus GrahnSödertälje-Nykvarn OF 327:01+3:39
47Björn KarlssonOK Denseln 127:02+3:40
48Sami KivilaaksoLynx 127:06+3:44
49Per MårtenssonOK Ravinen 127:07+3:45
50Victor ImarkTullinge SK 127:18+3:56
51Anders BoströmOK Linné 127:21+3:59
52Olli MattilaMS Parma 127:22+4:00
53Tuomas TalaHiidenkiertäjät 127:27+4:05
54Mikko SalonenHelsingin Suunnistajat 127:30+4:08
55Henrik RoosOK Linné 227:34+4:12
56Mati TiitLinköpings OK 127:35+4:13
56Lars-Håkan BengtssonGävle OK 127:35+4:13
58Lennart BorgSödertälje-Nykvarn OF 127:41+4:19
59Jukka ErkkiläRajamäen Rykmentti 127:42+4:20
60Jesper SvenskStora Tuna OK 127:43+4:21
61Kjetil BjørloHalden SK 127:44+4:22
61Timo NurmelaRasti-Kurikka 127:44+4:22
63Peter JacobssonIK Hakarpspojkarna 127:48+4:26
64Mikael PihelOK Tisaren 127:53+4:31
65Stefan KarlssonOK Denseln 127:57+4:35
65Jani LaineTurun Suunnistajat 127:57+4:35
67Per-Åke OlssonOK Ravinen 127:59+4:37
67Aleksi PietikäinenPihkaniskat 127:59+4:37
69Peter HöglundJärla Orientering 128:01+4:39
70Tuomo HaanpääTampereen Pyrintö 128:03+4:41
70Juha SuominenPaimion Rasti 128:03+4:41
70Mika LehtonenIF Femman 128:03+4:41
73Øyvind StoksethHalden SK 128:04+4:42
74Peo SvenskStora Tuna OK 228:06+4:44
75Pasi LiitiäinenOK Orient 128:07+4:45
76Magnus SödervallIK Gandvik 128:08+4:46
77Kristoffer SidebyGöteborg-Majorna OK 128:09+4:47
78Rolf WikströmOK Tyr 128:14+4:52
78Stefan AronssonKFUM Örebro OK 128:14+4:52
80Anders HåkanssonOK Orion 128:15+4:53
81Magnus EricssonVäxjö OK 128:16+4:54
82Janne LehtoAngelniemen Ankkuri 128:17+4:55
82Kristiina LampinenHelsingin Suunnistajat 228:17+4:55
84Mika LaitamäkiHauhon Sisu 128:18+4:56
85Oskar EngmanNyköpings OK 128:21+4:59
86Patrik FalkGöteborg-Majorna OK 228:22+5:00
87Filip WolfSöders-Tyresö 128:24+5:02
87Dan GibergTumba-Mälarhöjden OK 128:24+5:02
89Axel MartinNjurunda OK 128:27+5:05
90Tom AsklöfLynx 128:28+5:06
91Emil SeveliusOK Orient 128:30+5:08
92Magnus AlbinssonOK Tyr 128:32+5:10
93Johannes RidefeltOK Linné 228:33+5:11
94Jarmo MaurialaKoovee 128:34+5:12
95Henrik JohannessonRonneby OK 128:35+5:13
96Erik ErssonIFK Moras OK 128:36+5:14
97Robert PalmVästerås SOK 128:37+5:15
98Mats LiwellSödertälje-Nykvarn OF 228:39+5:17
99Johan EngesLeksands OK 128:40+5:18
100Ines BrodmannIFK Lidingö SOK 128:42+5:20
100Johan LindqvistTäby OK 128:42+5:20
100Panu HaaramoEspoon Suunta 128:42+5:20
100Petter RanefallIF Thor 128:42+5:20
104Andreas NilssonOK Pan-Kristianstad 128:44+5:22
105Veli-Matti HanhelaMS Parma 128:46+5:24
106Eero HeinonenMS Parma 128:47+5:25
107Heikki JokinenLahden Suunnistajat-37 128:48+5:26
108Nils WärnsbergEksjö SOK 128:50+5:28
109Donald McCarthyÄrla IF 128:53+5:31
109Olle AnderssonTullinge SK 128:53+5:31
111Tomas KnutssonÄrla IF 128:55+5:33
112Åke LjunggrenLinköpings OK 128:56+5:34
112Petri LaaksonenJärla Orientering 128:56+5:34
112Ilari VisuriOK77 128:56+5:34
112Anders TillegårdSundbybergs IK 128:56+5:34
116Jan SjöhedGävle OK 128:58+5:36
117Isak PrellnerSkåneslättens OL 128:59+5:37
117Aleksi SorsaPihkaniskat 128:59+5:37
119Anders ErikssonOK Hällen 129:01+5:39
120Juho ElovaaraHämeenlinnan Suunnistajat 129:04+5:42
121Anders GarfvéIFK Moras OK 129:05+5:43
122Thomas PerssonOK Denseln 129:07+5:45
123Asko LautamäkiHämeenlinnan Suunnistajat 129:08+5:46
123Lennart BengtssonFalkenbergs OK 129:08+5:46
125Magnus RajanIFK Lidingö SOK 129:11+5:49
126Thomas AspIFK Göteborg 129:19+5:57
126Thomas HjerpeIF Femman 129:19+5:57
128Ulf HallménHagaby GOIF 129:20+5:58
129Nils OlssonStora Tuna OK 129:23+6:01
129Erik KarlssonTjällmo-Godegårds OK 129:23+6:01
131Petri HeliöKoovee 129:25+6:03
132Janne KivilaaksoLynx 129:27+6:05
133Philip EdvardssonEksjö SOK 129:29+6:07
133Kari SalonenHelsingin Suunnistajat 129:29+6:07
135Peter AlbrektssonOK Ravinen 129:30+6:08
136Niklas SkoogGöteborg-Majorna OK 129:32+6:10
137Olof SmittSödertälje-Nykvarn OF 129:33+6:11
138Jens AndertoftVästerås SOK 129:37+6:15
139Elmeri ToivanenKouvolan Suunnistajat 129:39+6:17
140Ingvar ÅkessonIK Hakarpspojkarna 129:40+6:18
141Loke AgmarkenHalmstad OK 129:43+6:21
142Calle BohmanHellas Orientering 129:44+6:22
142Alexander Skeppland HoleNydalens SK 229:44+6:22
144Johan RedtzerAttunda OK 129:46+6:24
144Peter WesterbergVänersborgs SK 129:46+6:24
144Thomas JohanssonRånäs OK 129:46+6:24
147Andreas FredrikssonAttunda OK 129:50+6:28
148Simon LarssonOK Hällen 129:51+6:29
148Samuli SaukkonenPihkaniskat 129:51+6:29
150Olle HanssonOK Roxen 129:52+6:30
150Pekka AhonenHauhon Sisu 129:52+6:30
152Fredrik SturessonGöteborg-Majorna OK 129:54+6:32
152Jari SundqvistLahden Suunnistajat-37 129:54+6:32
154Juha PrittinenHämeenlinnan Suunnistajat 129:56+6:34
155Tero SalonenHauhon Sisu 130:01+6:39
156Niklas HenrikssonAttunda OK 130:02+6:40
157Pär HanssonIFK Göteborg 130:03+6:41
157Håkan MelinJärfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 130:03+6:41
159Manne SuominenHiidenkiertäjät 130:04+6:42
160Juri EmaldinovAngelniemen Ankkuri 130:06+6:44
160Timo KoskiKoovee 230:06+6:44
162Fredrik KarlssonGöteborg-Majorna OK 130:07+6:45
162Lars PerssonHagaby GOIF 130:07+6:45
162Kaija KekäläinenHelsingin Suunnistajat 230:07+6:45
165Nils AlexanderssonStora Tuna OK 230:08+6:46
166Amadeus HanssonGotlands OF 130:10+6:48
167Lars PerssonOK Skogsfalken 130:11+6:49
168Joona HuilaHiisirasti 130:12+6:50
169Tomas BomanLinköpings OK 230:13+6:51
170Håkan OlofssonÄrla IF 130:15+6:53
171Håkan KleijnSödertälje-Nykvarn OF 130:16+6:54
171Jan CarlssonSöders-Tyresö 130:16+6:54
171Tommi HakuliPihkaniskat 130:16+6:54
174Elias JonssonNydalens SK 130:18+6:56
175Pär HanssonCentrum OK 130:19+6:57
176Urban LarssonOK Tyr 130:25+7:03
177Håkan PalmfjordKatrineholms OK 130:26+7:04
178Hans SundqvistTullinge SK 130:27+7:05
178Anders CarlssonVänersborgs SK 130:27+7:05
180Akseli RuoholaMS Parma 130:28+7:06
180Ulf KallhaugeSnättringe SK 130:28+7:06
182Anders EnmarkGävle OK 130:33+7:11
182Peter LekbergSävedalens AIK 130:33+7:11
182Mats WallinStora Tuna OK 230:33+7:11
182Jan TorrkullaIF Femman 130:33+7:11
186Henrik ErlandssonOK Södertörn 130:34+7:12
187Björn CarlssonOK Hällen 130:37+7:15
187Adam PerssonEksjö SOK 130:37+7:15
187Joona TynysKouvolan Suunnistajat 130:37+7:15
187Aapo LinjamaEspoon Suunta 230:37+7:15
191Pinja ToivanenRasti-Nokia 130:38+7:16
192Fredrik TrahnJärla Orientering 130:40+7:18
193Erik GöthlinKFUM Örebro OK 130:42+7:20
193Emil LönnströmOK Orient 130:42+7:20
195Håkan SöderqvistOK Ravinen 230:44+7:22
195Kimmo PernuEspoon Suunta 230:44+7:22
197David HedbergTumba-Mälarhöjden OK 130:45+7:23
198Oskari JumppanenHyvinkään Rasti 130:47+7:25
199Henri PasanenIF Sibbo-Vargarna 130:48+7:26
200Fredrik SmedbergOK Skogsfalken 130:49+7:27
201Timo ParttimaaAngelniemen Ankkuri 130:50+7:28
201vacant Jönköpings OK 130:50+7:28
203Janne NiskanenVehkalahden Veikot 130:54+7:32
203Ove TorstenssonOK Rodhen 130:54+7:32
205Per SpikLeksands OK 130:56+7:34
205Matias ArolaPaimion Rasti 130:56+7:34
207Lars CarlssonOK Orion 130:57+7:35
207Lars NordgrenEksjö SOK 130:57+7:35
207Rob HartOK Linné 230:57+7:35
207Markku HämäläinenRastivarsat 130:57+7:35
211Aimo MyllymäkiKortesjärven Järviveikot 130:58+7:36
212Arto NiemiRajamäen Rykmentti 131:01+7:39
212Anders LillstrandSödertälje-Nykvarn OF 231:01+7:39
214Axel WasseniusUddevalla OK 131:03+7:41
215Staffan Jacobsson SvärdIF Thor 131:04+7:42
216Lukas EvebornOK Roxen 131:06+7:44
216Juha RauhalaEspoon Suunta 131:06+7:44
218Niko LarmalaEspoon Suunta 231:07+7:45
219Fredrik LindellIF Thor 131:08+7:46
220Jouni NykänenNavi 131:10+7:48
221Per SlungaardIL Tyrving 131:12+7:50
222Sven UndelandSödertälje-Nykvarn OF 231:13+7:51
223Fredrik JönssonMotala AIF OL 131:14+7:52
224Per Kristian EkebergIL Tyrving 131:16+7:54
225Anders JohanssonOK Hammaren 131:17+7:55
225Jan MattssonTrollhättans SOK 131:17+7:55
225Gunnar JohanssonSkarpnäcks OL 131:17+7:55
228Hugo DahlbergHaninge SOK 131:18+7:56
229John ErikssonVäxjö OK 131:19+7:57
230Erik Barr ZeilonSkåneslättens OL 131:20+7:58
230Göran NordströmGävle OK 231:20+7:58
232Martin SigrandOK Södertörn 131:21+7:59
232Patrik AdebrantTumba-Mälarhöjden OK 131:21+7:59
234Inna SomovaHiisirasti 131:22+8:00
234Jussi PartanenHyvinkään Rasti 131:22+8:00
236Tero ViljanenHämeenlinnan Suunnistajat 131:25+8:03
236Michael GranqvistOK Ravinen 431:25+8:03
238Mailiina TuranlahtiEspoon Akilles 131:27+8:05
239Jarmo MunckOlavin Rasti 131:29+8:07
240Tuomas PuputtiHiidenkiertäjät 231:33+8:11
241Are WigaardOppsal Orientering 131:34+8:12
242Anders YngströmGöteborg-Majorna OK 231:35+8:13
243Espen Hegstad KrügerNydalens SK 131:36+8:14
244Thomas PetterssonJärfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 131:43+8:21
245Tomas L LöfgrenStora Tuna OK 131:46+8:24
245Anders JönssonFinspångs SOK 131:46+8:24
247Jonathan RayOK77 131:48+8:26
248Göran AnderssonJärla Orientering 131:51+8:29
248Linda MattssonDalaportens OL 131:51+8:29
250Peter GrahnHestra IF 131:52+8:30
250Adam JohanssonTrollhättans SOK 131:52+8:30
252Lukas GranstedtIK Hakarpspojkarna 231:53+8:31
252Erik JohanssonSödertälje-Nykvarn OF 431:53+8:31
254Henrik MarmelidOK Roxen 131:54+8:32
254Gunnar LangsSkarpnäcks OL 131:54+8:32
256Hjalmar LjungbergSjövalla FK / IFK Göteborg 231:58+8:36
257Kent KlassonHestra IF 131:59+8:37
257Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK 131:59+8:37
259Rickard AsplundÄrla IF 132:01+8:39
260Capucine VercellottiHellas Orientering 132:04+8:42
261Stefan PålssonSkåneslättens OL 132:05+8:43
262Magnus BergmanOK Kåre 132:06+8:44
262Mattias CarlsteinIFK Lidingö SOK 232:06+8:44
264Henrik PetterssonOK Roxen 132:08+8:46
265Anders SkogTullinge SK 432:09+8:47
265Simon ErikssonUmeå OK / Robertsfors IK 132:09+8:47
267Fredrik EngmanOK Denseln 132:11+8:49
268Mikko KemppiKangasala SK 132:15+8:53
268Mattias PernebyIFK Lidingö SOK 232:15+8:53
268Anton SihvonenNavi 132:15+8:53
271Matti SuutariVehkalahden Veikot 132:18+8:56
271Kent BergmanOK Ravinen 332:18+8:56
271Johan HolmbackMalax IF / Solf IK 132:18+8:56
274Claes BerglundSigtuna OK 132:19+8:57
275Pär ClaessonSävedalens AIK 132:20+8:58
276Håkan BrandbergLånghundra IF 132:22+9:00
277vacant Halden SK 232:24+9:02
278Arvid PerssonTäby OK 132:30+9:08
279Lars MattssonOK Kåre 132:31+9:09
279Mika RuuhialaHiisirasti 132:31+9:09
279Dan NilssonNyköpings OK 132:31+9:09
282Michael EngströmAvesta OK 132:35+9:13
283Jori ArrakoskiOK77 132:36+9:14
284Håkan LindénUddevalla OK 132:42+9:20
285Magnus AnderssonSundbybergs IK 132:43+9:21
285Håkan FlingmarkUddevalla OK 132:43+9:21
285Erkki PaananenHauhon Sisu 132:43+9:21
288Samu PylvänäinenKouvolan Suunnistajat 132:45+9:23
289Björn AxelssonTullinge SK 232:46+9:24
290Ville TiljanderHyvinkään Rasti 132:47+9:25
290Ulf NilssonGotlands OF 132:47+9:25
290Clas LöfkvistOK Njudung / Kexholms SK 132:47+9:25
293Martin LerjenCentrum OK 132:48+9:26
294Örjan PetterssonTjällmo-Godegårds OK 132:50+9:28
295Thomas KarlssonLinköpings OK 232:53+9:31
295Göran LängheimTullinge SK 432:53+9:31
297Jimmy WestherOK Tisaren 232:56+9:34
298Martin JohanssonOK Orion 132:57+9:35
299André LindgrenOK Ravinen 232:58+9:36
299Teijo MarttinenNavi 132:58+9:36
299Felix HellgrenOK Ravinen 232:58+9:36
302Reima RantanenMS Parma 233:00+9:38
303Waldemar AnderssonOK Roslagen 133:02+9:40
303Katarina BerganderOK Linné 433:02+9:40
305Lars BjörkingOK Skogshjortarna 133:04+9:42
306Johan KällIK Gandvik 133:06+9:44
307Thomas HedlundÅmåls OK / Stigsökarna / Stångenäs AIS 133:09+9:47
308vacant Jönköpings OK 133:10+9:48
308Miika VehmasEspoon Suunta 233:10+9:48
310Pontus LarssonOK Skogsfalken 133:11+9:49
311Per SundqvistOK Tranan 133:15+9:53
312Peter ZetterströmSöders-Tyresö 133:17+9:55
312Joakim SkärlénHaninge SOK 133:17+9:55
312Albin AnderssonOK Ravinen 233:17+9:55
315Asgeir EdvardsenGöteborg-Majorna OK 433:22+10:00
316Johan PerssonOK Österåker 133:23+10:01
317Per MagnussonLinköpings OK 133:25+10:03
317Mats LundströmOK Raseborg 133:25+10:03
319Konsta JutilaRastikarhut 133:26+10:04
320Magnus HellbergEskilstuna OL / Kjula IF / Stora Sundby GoIF 133:28+10:06
321Gustaf SundbüeOK Hällen 133:29+10:07
322Lukas HellgrenOK Ravinen 433:30+10:08
323Bjørn Henning GrandalIL Tyrving 133:34+10:12
324Per MelénOK Kåre 133:35+10:13
325Tuija KuuselaRastikarhut 133:36+10:14
326Adam SegerslättSkåneslättens OL 133:37+10:15
326Johan WestinSkogslöparna 133:37+10:15
328Teemu HauhiaRasti-Kurikka 133:39+10:17
329Veli-Pekka NurmiAngelniemen Ankkuri 133:40+10:18
330Vesa TervoRajamäen Rykmentti 133:41+10:19
330Donald StaudteJärla Orientering 233:41+10:19
330Conny ArénPargas IF 133:41+10:19
330Thomas DanielssonKöping-Kolsva OK 133:41+10:19
330Hannu KosonenOlavin Rasti 133:41+10:19
335Harry HietanenGävle OK 133:42+10:20
335Mats PerssonOK Pan-Kristianstad 133:42+10:20
337Jukka PeltonenLappeen Riento 133:44+10:22
338Pontus ErikssonSträngnäs-Malmby OL 133:46+10:24
339Samu TakanenVehkalahden Veikot 133:47+10:25
339Jenna PajunenAnttolan Urheilijat / Kalevan Rasti 133:47+10:25
341Lennart EkvallTrollhättans SOK 233:48+10:26
342Adrian DahlströmIFK Moras OK 133:51+10:29
343Per LindgrenIK Hakarpspojkarna 233:52+10:30
343Saku ValkilaTurun Suunnistajat 133:52+10:30
345Tore TjernlundOK Vilse 87 133:53+10:31
346Oscar WibergJärla Orientering 233:54+10:32
347Daniel Andersson-OlmIF Thor 133:56+10:34
347Mika KantolaLahden Suunnistajat-37 133:56+10:34
347Björn AlbinssonIFK Moras OK 233:56+10:34
347Anders SjögrenOK Kullingshof 133:56+10:34
351Per KempeOK Denseln 233:57+10:35
352Kjell EinarssonOK Skogshjortarna 133:58+10:36
352Peter KarlbergSnättringe SK 133:58+10:36
354Johan AleniusIFK Lidingö SOK 234:03+10:41
354Jonas PetterssonOK Tisaren 334:03+10:41
356Linus HoffmanPargas IF 134:07+10:45
356Stefan CarlssonOK Klemmingen 134:07+10:45
356Ulf DanielssonÅmåls OK / Stigsökarna / Stångenäs AIS 134:07+10:45
359Ellinor JohanssonOK Alehof 134:10+10:48
360Per NordlingSundsvalls OK 134:11+10:49
361Mikael LindIK Vikings OK / OK Älgen 134:12+10:50
362Björn SöderbäckOK Linné 334:13+10:51
362Per IvarssonTrollhättans SOK 234:13+10:51
364Ronnie PetterssonHaninge SOK 134:19+10:57
364Pelle BengtssonIFK Enskede 134:19+10:57
366Jonas UllbergIFK Moras OK 134:20+10:58
367Stefan JohanssonBredaryds SOK 134:22+11:00
367Jørgen WulfsbergNydalens SK 134:22+11:00
369Ingvar IvarssonOK Kullingshof 134:25+11:03
369Gustav AflodalTäby OK 234:25+11:03
371Magnus GörasLeksands OK 134:29+11:07
371Olle SkogTullinge SK 134:29+11:07
373Per FranzénOK Södertörn 134:31+11:09
373Hannes SvahnOK Ravinen 334:31+11:09
375Jaromir MielecMagnus Orienteering 134:33+11:11
376Alexander GillbergLånghundra IF 134:35+11:13
376Pär EricsonNyköpings OK 134:35+11:13
376Susanne Wiklund BjörkTrollhättans SOK 134:35+11:13
379Arne JanssonOK Klemmingen 134:36+11:14
379Kristin JohanssonVästvärmlands OK 134:36+11:14
381vacant Jönköpings OK 134:37+11:15
382Anders HanssonGOIF Tjalve / Skogspojkarnas OK 134:38+11:16
383Mika JuvaAngelniemen Ankkuri 234:39+11:17
384Tomas EdströmSundsvalls OK 134:40+11:18
384Per-Arne ForsbergTullinge SK 234:40+11:18
384Mikael NybergHellas Orientering 134:40+11:18
387Douglas Fransson LeeOK Alehof 134:41+11:19
388Marko VirtaTurun Suunnistajat 134:46+11:24
389Nicklas HermundstadSnättringe SK 134:49+11:27
390Alvar PalmenEspoon Suunta 134:50+11:28
390Thomas KronhelmOK Måsen 134:50+11:28
392Mats d.y ErikssonHagaby GOIF 134:53+11:31
392Marianne CarlbergVallentuna-Össeby OL 134:53+11:31
394Hannu VannasMS Parma 234:55+11:33
395Roland HästöIF Femman 234:56+11:34
396Henrik NordholmSävedalens AIK 134:57+11:35
397Johan GustafssonOK Tyr 134:58+11:36
398Rolf CarlquistSkarpnäcks OL 134:59+11:37
399Espen WigaardOppsal Orientering 135:01+11:39
399Vinsci KivinenHyvinkään Rasti 135:01+11:39
401Jaakko SkogKoovee 135:02+11:40
402Clas EngströmOK Nolaskogsarna 135:03+11:41
403Anders CarlssonGöteborg-Majorna OK 235:04+11:42
404Lars SäfströmOK Pan-Kristianstad 135:07+11:45
404Tommy LöfrothMalax IF / Solf IK 135:07+11:45
406Erik HanssonHärnösands OK 135:08+11:46
407Johannes ÄngHagaby GOIF 235:10+11:48
408Ida Pihl SkoogOK Linné 435:11+11:49
409Pekka MäkiKangasala SK 135:12+11:50
410Karin ElfvingDomnarvets GOIF 235:14+11:52
411Juha SipponenJämsän Retki-Veikot 135:15+11:53
412Rauno VuoriAngelniemen Ankkuri 235:16+11:54
412Anne HanssonMarkbygdens OK 135:16+11:54
412Mats R JohanssonMotala AIF OL 135:16+11:54
415Anders JakobssonOK Södertörn 135:18+11:56
415Egil MorastHaninge SOK 135:18+11:56
415Tommy GustavssonRånäs OK 135:18+11:56
418Håvard EidsmoFreidig 135:19+11:57
419Jouni AnttilaSuomusjärven Sisu / Perttelin Peikot 135:20+11:58
420Johan MalmOK Kolmården 135:21+11:59
420Klas ThybeckLindebygdens OK 135:21+11:59
422Antti KorpiTurun Suunnistajat 135:24+12:02
423Anders ÅbergTjällmo-Godegårds OK 135:25+12:03
424Jens AnderssonOK Roslagen 135:27+12:05
424Nils OrbertAttunda OK 335:27+12:05
426Lennart StrandbergSkogslöparna 135:32+12:10
426Gunnar ForsgrenForsa OK 135:32+12:10
426Oscar StombergIF Hagen 135:32+12:10
429Pierre KarlssonOK Alehof 135:33+12:11
429Lars GrankvistTäby OK 235:33+12:11
431Per MelinOK Rodhen 135:34+12:12
432Matti Haveri-HeikkiläSuunta Jyväskylä 135:35+12:13
433Tapani MattusIFK Lidingö SOK 235:37+12:15
433Matti HakolaKangasala SK 235:37+12:15
435Thomas HjertFalköpings AIK OK 135:38+12:16
435Jonas SvenssonOK Klemmingen 135:38+12:16
435Markku KeskitaloMS Parma 235:38+12:16
438Daniel KnutssonSkogslöparna 135:39+12:17
438Fredrik KorallMotala AIF OL 135:39+12:17
440Johan LilljeqvistÅmåls OK / Stigsökarna / Stångenäs AIS 135:41+12:19
440Albin ClaessonSävedalens AIK 235:41+12:19
442Ludwig JohanssonUlricehamns OK 135:42+12:20
442Lukas DanielssonVästerbergslagens OL 135:42+12:20
444Samuli ToivanenHiidenkiertäjät 235:43+12:21
444Anders FriesUmeå OK / Robertsfors IK 135:43+12:21
444Antti AsuinmaaKortesjärven Järviveikot 135:43+12:21
447Anders BjörklundSävedalens AIK 135:44+12:22
447Owen WestergårdVaregg Fleridrett 135:44+12:22
447Henna RöytiöPaimion Rasti 235:44+12:22
447Göran KimellGotlands OF 135:44+12:22
451Erik HallménHagaby GOIF 235:45+12:23
452Thomas WesterGustavsbergs OK 135:48+12:26
453Torbjörn OlssonSundbybergs IK 135:51+12:29
453Håkan HeinemanLeksands OK 335:51+12:29
455Hanna ÖstenbergEksjö SOK 235:55+12:33
456Jesper WikmanOK Nolaskogsarna 135:57+12:35
457Jaana SipponenPaimion Rasti 235:59+12:37
458Patrik ForsAttunda OK 236:00+12:38
459Daniel Carlson BjernaldOK Linné 236:02+12:40
459Toni HaapalaRajamäen Rykmentti 236:02+12:40
461Toni SoiniKymin Suunnistajat 136:05+12:43
462Stefan StombergIF Hagen 136:08+12:46
462Kenneth WåhlbergOK Kåre 236:08+12:46
462Olli-Pekka HäkkinenSaarijärven Pullistus 136:08+12:46
462Stefan StrandbergIF Femman 236:08+12:46
466Gustav JohanssonUlricehamns OK 136:09+12:47
467Jorma AhertoLahden Suunnistajat-37 136:12+12:50
467Stefan AgmarkenHalmstad OK 136:12+12:50
467Jukka NyystiläKauhavan Wisa 136:12+12:50
470Tommi KukkulaRastikarhut 136:13+12:51
471Kari MäkiJämsän Retki-Veikot 136:14+12:52
471Annika EngströmOK Kåre / OK Skärmen 336:14+12:52
473Anders ZederinOK Nackhe / FK Friskus-Varberg 136:20+12:58
474Isac JohanssonSol Tranås 136:21+12:59
475Sara LorénOK Landehof 136:24+13:02
475Lennart AgénTullinge SK 336:24+13:02
477Linus AnderssonOK Skogshjortarna 136:25+13:03
478Jonas KallhaugeSnättringe SK 136:27+13:05
479Eric LöfkvistOK Njudung / Kexholms SK 136:28+13:06
480Esa KuoppalaRasti-Kurikka 136:29+13:07
481Kenneth SvenssonFinspångs SOK 136:30+13:08
481Anders WesterlundOK77 236:30+13:08
483Håkan ForsmanRonneby OK 136:31+13:09
483Christer LinderborgKöping-Kolsva OK 136:31+13:09
485Agneta ErikssonOK Kolmården 136:34+13:12
485Jan LavénGustavsbergs OK 136:34+13:12
485Stefan NilssonStora Tuna OK 336:34+13:12
488Helene NilssonOK Linné 336:35+13:13
488Jaakko LajunenJämsän Retki-Veikot 236:35+13:13
490Roland KusgårdSödertälje-Nykvarn OF 236:36+13:14
491Morgan SvenssonOK Tisaren 236:39+13:17
492Camilla HambergJämtland-Härjedalens OF 136:40+13:18
493Jørn NordbrødenHalden SK 236:41+13:19
494Pontus Kullin AlfredssonOK Tyr 336:42+13:20
495Johanna EinarssonTullinge SK 536:43+13:21
495Staffan MagnussonOK Nolaskogsarna 136:43+13:21
495Mattias ZeijlonOK Hällen 236:43+13:21
498Anders KarlssonOK Hällen 236:44+13:22
499Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK 236:46+13:24
499Henrik PetterssonFalköpings AIK OK 136:46+13:24
499Taavi MustajokiTampereen Pyrintö 236:46+13:24
502Thomas ÖstlundVästvärmlands OK 136:49+13:27
502Håkan RedtzerAttunda OK 336:49+13:27
502Dan HöökArboga OK 136:49+13:27
505Jan AnderssonOK Hammaren 136:50+13:28
506Jan JohanssonOK Denseln 236:52+13:30
507Kennet HorvathHalmstad OK 136:54+13:32
507Eric JehrlanderGOIF Tjalve / Skogspojkarnas OK 136:54+13:32
509Alf LindbergKöping-Kolsva OK 136:55+13:33
509Leif LundinJärla Orientering 336:55+13:33
511Arttu ValkamaKoovee 236:56+13:34
512Peter ErikssonKFUM Örebro OK 136:59+13:37
512Mika SalonenKouvolan Suunnistajat 136:59+13:37
512Kjell NilssonGotlands OF 136:59+13:37
512Bengt CarlssonSkattkärrs IF 136:59+13:37
516Wilmer BrodénLeksands OK 237:01+13:39
517Per-Erik WåhlbergOK Linné 537:02+13:40
518Staffan BromanOK Roslagen 137:03+13:41
518Heikki HakalaKortesjärven Järviveikot 137:03+13:41
520Richard BlomFrölunda OL 137:04+13:42
520Peter WilhelmssonOK Dacke 137:04+13:42
522Henna HertsbackaNärpes OK 137:05+13:43
523Peter CederbergVänersborgs SK 137:06+13:44
523Ludwig BergfalkJärfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 137:06+13:44
523Jorma JussilaJämsän Retki-Veikot 137:06+13:44
523Kristine NilssonOK Tranan 137:06+13:44
527Roland SannicoloTäby OK 137:08+13:46
527Ulf HenrikssonKorsnäs IF OK / Malungs OK Skogsmårdarna 137:08+13:46
529Wilhelm TernborgGOIF Tjalve / Skogspojkarnas OK 137:09+13:47
530Anders OhlinRånäs OK 137:10+13:48
531Anders LindahlAkilles OK 137:11+13:49
532Håkan TrollvadSurahammars SOK 137:12+13:50
533Kjell ÅgrenTumba-Mälarhöjden OK 137:14+13:52
533Kaj HoofAlfta-Ösa OK 137:14+13:52
533Ellen ReimerTormestorps IF 137:14+13:52
533Jan FrödinIFK Enskede 237:14+13:52
537Stefan BorgmanIF Sibbo-Vargarna 137:15+13:53
538Rolf EckermarkGöteborg-Majorna OK 437:16+13:54
538Axel EnglundSundsvalls OK 237:16+13:54
540Per Olav AndersenHalden SK 237:18+13:56
541Ove ArénPargas IF 137:19+13:57
542Thomas NyholmTampereen Pyrintö 237:22+14:00
542Maria AlekseyonokOK Rodhen 137:22+14:00
544Per FribergÄrla IF 237:24+14:02
545Thomas AnderssonKatrineholms OK 137:26+14:04
546Victor HelgessonHestra IF 137:28+14:06
546Christopher WilestedtAttunda OK 337:28+14:06
548Gustav EngmanOK Denseln 237:31+14:09
548Oskar BergHalmstad OK 137:31+14:09
550Jacob ErikssonKFUM Örebro OK 137:32+14:10
550Magnus NiklassonFalköpings AIK OK 137:32+14:10
550Christopher LindqvistIFK Enskede 137:32+14:10
553Anders PetterssonVästerviks OK / Rävetofta OK 137:35+14:13
554Björn-Erik WickholmOK Raseborg 137:36+14:14
554Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett 137:36+14:14
554Charlotte LindkvistLeksands OK 237:36+14:14
557Peter DeptaOK Pan-Kristianstad 137:38+14:16
557Anu MannonenAngelniemen Ankkuri 237:38+14:16
557Ulf LiljebjörnNybro OK 137:38+14:16
560Thomas GloorOLV Baselland / Järla Orientering 437:39+14:17
560Oskar Spets StorhovFreidig 137:39+14:17
560vacant Østmarka OK 137:39+14:17
563Christer EricsonÅmåls OK / Stigsökarna / Stångenäs AIS 137:41+14:19
563Henrik SvenssonOK Löftan 137:41+14:19
565Max KlassonOK Ravinen 437:42+14:20
566Björn SvenssonOK Djerf 137:44+14:22
566Tommy FröjdSundsvalls OK 237:44+14:22
566Jorma PaldaniusTurun Suunnistajat 237:44+14:22
569Torbjörn HallOK Tisaren 337:45+14:23
569Sven BörjesonGöteborg-Majorna OK 437:45+14:23
571Teemu TuhkalainenAnttolan Urheilijat / Kalevan Rasti 137:48+14:26
571Johan KällmanNorbergs OK 137:48+14:26
573Jukka HänninenHiidenkiertäjät 237:49+14:27
574Anders NissarJärla Orientering 337:51+14:29
575Mikael LarssonOK Hällen 237:52+14:30
576Niklas SöderlundAvesta OK 137:55+14:33
577Simon RuneforsVäxjö OK 137:57+14:35
577Thord JanssonVästvärmlands OK 137:57+14:35
579Anders SellgrenSigtuna OK 137:58+14:36
580Ola LösethFalköpings AIK OK 137:59+14:37
581Eivind HoffIL Tyrving 138:00+14:38
581vacant Jönköpings OK 138:00+14:38
581vacant OK Kāpa 138:00+14:38
584Roope LohikoskiRastikarhut 138:01+14:39
584Michelle JohanssonOK Tyr 338:01+14:39
586Per SchölinSundbybergs IK 138:04+14:42
587Tobias JernOK77 138:05+14:43
588Jan SundbüeOK Hällen 238:06+14:44
589Urs HoforOLV Baselland / Järla Orientering 438:07+14:45
590Bobby BrahmLånghundra IF 138:08+14:46
590Robert ÖstlundSäterbygdens OK / IFK Umeå 138:08+14:46
590Annika WesthGudhems IF / Mullsjö SOK / Tidaholm SOK Sisu 138:08+14:46
590Katarina SvahnIFK Moras OK 438:08+14:46
594Marcus CarlssonIF Hagen 138:09+14:47
594Pär HedlundIFK Enskede 138:09+14:47
596Svend Erik MathiassenOK Linné 538:12+14:50
596Håkan KarlssonJämtland-Härjedalens OF 238:12+14:50
598Vesa LahtinenHiidenkiertäjät 238:13+14:51
599Panu KärkkäinenJämsän Retki-Veikot 138:15+14:53
599Kerstin BurnettOK Linné 438:15+14:53
601Magnus AxelssonSträngnäs-Malmby OL 138:16+14:54
602Sara GranstedtIK Hakarpspojkarna 238:17+14:55
602Joona ParjanenMS Parma 238:17+14:55
604Leif StrandbergGustavsbergs OK 138:19+14:57
605Pekka KinnalaTurun Suunnistajat 338:21+14:59
606Axel JutterströmIFK Moras OK 238:22+15:00
606Tuomo RatiaSuomusjärven Sisu / Perttelin Peikot 138:22+15:00
608Åsa RydellLeksands OK 238:24+15:02
609Hans PåhlmanIstrums SK 138:26+15:04
610Anders SpånérGöteborg-Majorna OK 338:27+15:05
611Oliver KlingefjordIFK Lidingö SOK 338:29+15:07
612Matti KaronenIFK Hedemora OK 138:33+15:11
613Viktor WassénVänersborgs SK 138:36+15:14
614Bengt AnderssonIFK Moras OK 238:40+15:18
615Magnus BacklundSäterbygdens OK / IFK Umeå 138:45+15:23
615Anders ErikssonVallentuna-Össeby OL 138:45+15:23
615vacant Njurunda OK 138:45+15:23
618Kimmo KontioKangasala SK 238:47+15:25
618Göran NordSol Tranås 138:47+15:25
620Henrik HamreforsVästerås SOK 338:48+15:26
621Lennart HävrénTullinge SK 238:51+15:29
621Per-Johan WikforsOK Österåker 238:51+15:29
623Kristin EkdalaKungälvs OK 138:52+15:30
624Pekka RekolaLahden Suunnistajat-37 238:54+15:32
624Stig LarssonGöteborg-Majorna OK 338:54+15:32
624Lars PerssonOK Älme / FK Finn / Markaryds FK 138:54+15:32
627Björn NyqvistOK Södertörn 238:55+15:33
627Pauli SavelaRajamäen Rykmentti 238:55+15:33
629Sven HunhammarJärfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 138:57+15:35
629Leif MattsonOLV Baselland / Järla Orientering 438:57+15:35
631Håkan SandstedtEksjö SOK 239:00+15:38
632Håkan OlssonHjobygdens OK 139:01+15:39
633Bo NeidenströmFrölunda OL 139:03+15:41
634Roger HugossonSundsvalls OK 139:04+15:42
635Hannu PeltonenAnttolan Urheilijat / Kalevan Rasti 139:05+15:43
635Meri FingerroosPaimion Rasti 239:05+15:43
635Sara HuhtanenHelsingin Suunnistajat 239:05+15:43
635Gunnar EricssonGävle OK 239:05+15:43
639Sara HuhtanenMS Parma 339:06+15:44
640Bo SvenssonIstrums SK 139:08+15:46
641Ola JönssonOK Vilse 87 139:11+15:49
642Runo JohanssonKristinehamns OK 139:12+15:50
643Per GuståsLinköpings OK 239:15+15:53
644Antti UrsinLynx 239:16+15:54
644Lennart HöijeOK Ravinen 439:16+15:54
646Milla VehkaojaPaimion Rasti 239:18+15:56
646Roalh KlevelandStenungsunds OK / Kvillebyns SK / OK Skogsmunken 139:18+15:56
648Milda RadzivonaiteHellas Orientering 139:20+15:58
648Peter BadenfeltFalkenbergs OK 139:20+15:58
648Stig AnderssonOK Linné 539:20+15:58
648Sune SisellOK Södertörn 339:20+15:58
652Torbjörn OhlssonHaninge SOK 239:23+16:01
653Hans PerssonOK Kolmården 139:26+16:04
654Kristin KarlsIK Jarl Rättvik / HJS-Vansbro OK / Insjöns IF OK 139:30+16:08
655Henrik PetterssonOK Milan 139:34+16:12
656Tomas MovinSnättringe SK 239:36+16:14
657Jacob TorstenssonVästerås SOK 239:37+16:15
658Janne StåhlströmAngelniemen Ankkuri 239:38+16:16
658Kari TikkaMaarian Mahti 139:38+16:16
658Göran PolhedeÄrla IF 239:38+16:16
661Malin SandstadFreidig 139:40+16:18
661Urban AhlqvistSurahammars SOK 139:40+16:18
663Roger ThörnOK Vilse 87 139:43+16:21
664Lars NilssonOK Skogsstjärnan 139:45+16:23
664Roland JosefssonIFK Hedemora OK 139:45+16:23
666Peter TorgénIstrums SK 139:48+16:26
667Per SandlundOK Njudung / Kexholms SK 139:49+16:27
667Marcus BeckiusOK Tyr 239:49+16:27
669Anders S NybergSäterbygdens OK / IFK Umeå 139:51+16:29
670Esko JalantoKangasala SK 239:54+16:32
671Lena RegnellVäxjö OK 139:55+16:33
671Eemeli KiljunenRastivarsat 139:55+16:33
673Mikael LarssonSkattkärrs IF 139:56+16:34
674Jonny NilssonSnättringe SK 239:57+16:35
674Magnus ThorOK Bävern 139:57+16:35
674Vidar FunkquistGotlands OF 439:57+16:35
677Magnus TrofastBredaryds SOK 139:58+16:36
677Conny BruhnBoxholm-Mjölby OL 139:58+16:36
679Lars-Åke ÅbergIFK Hedemora OK 139:59+16:37
679Leif StrömbergFinspångs SOK 239:59+16:37
681Johan LilliecreutzOK Roxen 240:01+16:39
681vacant OK Kāpa 140:01+16:39
681Ola KarlssonStorviks IF 140:01+16:39
681Mikko NorrbackaHyvinkään Rasti 240:01+16:39
685Lars BygdénSödertälje-Nykvarn OF 340:02+16:40
685Markku ElonenLahden Suunnistajat-37 240:02+16:40
685Pär HellstadiusOK Älvsjö-Örby 140:02+16:40
688Patric MalmströmGOIF Tjalve / Skogspojkarnas OK 140:03+16:41
688Sanne AbelssonSundsvalls OK 340:03+16:41
690Mikko MännistöRasti-Kurikka 140:04+16:42
690Håkan HenmyrOK Vilse 87 140:04+16:42
692Mats BredfeltLunds OK 140:05+16:43
693Hans KäckDalaportens OL 140:07+16:45
694Åsa Wadensjö LeoBredaryds SOK 140:08+16:46
695Oscar StenbackaVaasan Suunnistajat ry 140:09+16:47
696Pedro LundquistLinköpings OK 240:10+16:48
696Susanne BiörsOK Tranan 140:10+16:48
696Jyrki TuokkoRastivarsat 140:10+16:48
699Ingemar MånssonRonneby OK 140:12+16:50
699Risto GustafssonSuomusjärven Sisu / Perttelin Peikot 140:12+16:50
701Linda GunnarssonLerums SOK 140:13+16:51
701Linnéa EngstedtTullinge SK 540:13+16:51
701Patrik EvebornOK Roxen 240:13+16:51
704Håkan AnderssonOK Dacke 140:14+16:52
705Erik SimesOK Tyr 340:16+16:54
706Karl GjølsjøOK Moss 140:17+16:55
706Sven-Olov WiklundArboga OK 140:17+16:55
708Jan-Erik SkyttnerLjusdals OK 140:18+16:56
709Erik LiljebjörnNybro OK 140:19+16:57
710Andreas PerssonOK Hammaren 140:22+17:00
711Börje ErikssonVingåkers OK 140:24+17:02
712vacant OK Kāpa 140:26+17:04
712Anders MasesStora Tuna OK 340:26+17:04
714Martin LindbergEksjö SOK 240:27+17:05
714Emil StrömbäckAnkarsrums OK / Vimmerby OK 140:27+17:05
716Per-Anders AxelssonMarkbygdens OK 140:30+17:08
716Kjell HolmbergOK Södertörn 340:30+17:08
718Curt LandinRehns BK 140:31+17:09
718Eddie BjärrenholtRånäs OK 240:31+17:09
720Lotta JungåkerKorsnäs IF OK / Malungs OK Skogsmårdarna 140:32+17:10
721Bo KlamfeltTibro OK 140:33+17:11
722Jörgen BergströmNorbergs OK 140:37+17:15
722Lars WalldoffGarphyttans IF 140:37+17:15
724Lars LjungbergSjövalla FK / IFK Göteborg 240:38+17:16
724Tomas KarlssonOK Kolmården 140:38+17:16
726Oscar LangVästerviks OK / Rävetofta OK 140:39+17:17
727Thomas AnderssonDalaportens OL 140:40+17:18
728Pia GuståsOK Linné 440:43+17:21
728Krister StrandOK Landehof 140:43+17:21
728Britt-Marie AldénOK Kolmården 240:43+17:21
728Stig GerdtmanVingåkers OK 140:43+17:21
732Hans ÖbergOK Hällen 340:44+17:22
733Konsta PitkänenTampereen Pyrintö 240:46+17:24
733Inger DahlgrenJämtland-Härjedalens OF 140:46+17:24
733Esko JussilaPäijät-Rasti 140:46+17:24
736Antero Yli-ikkeläAkilles OK 140:47+17:25
737Svante PahlmanPargas IF 140:49+17:27
737Helen SkoogKils OK 140:49+17:27
739Jan GrannArboga OK 140:50+17:28
740Stig LundströmSöderhamns OK / Segersta OK 140:51+17:29
741Erik BromanAlfta-Ösa OK 140:53+17:31
741Marie EnokssonOK Österåker 140:53+17:31
743Tapani HuovilaSuunta Jyväskylä 140:55+17:33
743Björn LönneSkarpnäcks OL 140:55+17:33
745Åsa Gahne SpikLeksands OK 340:56+17:34
745Johan KarlssonSundbybergs IK 240:56+17:34
747Nina Ljunqvist-SarparantaLynx 240:58+17:36
748Jari JurvakainenSuunta Jyväskylä 140:59+17:37
749Martin BeckmanOK Nackhe / FK Friskus-Varberg 141:01+17:39
750Johan BillingMålilla OK / Vimmerby OK 241:03+17:41
751Lennart TägtströmDomnarvets GOIF 141:04+17:42
751Linnea BorgLinköpings OK 441:04+17:42
753Jan JohanssonIF Thor 241:05+17:43
754Linus WesterlundOK Raseborg 141:06+17:44
754Tuve MöllerOK Linné 341:06+17:44
754Stefan WikströmOK Tor 141:06+17:44
757Hana HorvatovaMagnus Orienteering 141:08+17:46
757Sven SetterqvistOK Södertörn 441:08+17:46
759Malin SamuelssonJärla Orientering 241:09+17:47
760Lucas NorrmanAttunda OK 241:10+17:48
760Leif KlingOckelbo OK / Järbo OK 141:10+17:48
760Gunnar EnbergMålilla OK / Vimmerby OK 241:10+17:48
763Rickard DahlströmBjursås OK / Grycksbo IF OK 141:13+17:51
764Lars DuvanderOK Kåre 241:14+17:52
765Stefan SjöblomFrölunda OL 141:16+17:54
766Ludvig SandahlIFK Enskede 141:17+17:55
766Hans JohanssonIFK Moras OK 441:17+17:55
768Fredrik NorlinIFK Moras OK 241:19+17:57
769Ove ErikssonOK Roslagen 141:21+17:59
769Emma ErikssonOK Kolmården 241:21+17:59
771Mikko KosonenAnttolan Urheilijat / Kalevan Rasti 141:22+18:00
771Ulf AlmehedFrölunda OL 141:22+18:00
773Jørgen VisterIndre Østfold OK 141:24+18:02
774Karl-Erik AnderssonIFK Moras OK 441:26+18:04
775Heikki PitkärantaKortesjärven Järviveikot 141:27+18:05
776Lars OlovssonRehns BK 141:28+18:06
777Eero SompiJämsän Retki-Veikot 241:31+18:09
778Wenche HultgreenIL Tyrving 241:32+18:10
779Janne ValkonenSaarijärven Pullistus 141:33+18:11
780Conny GunnarssonIK Vikings OK / OK Älgen 141:35+18:13
780Lasse HolmStorviks IF 141:35+18:13
782Axel ForshällenAttunda OK 341:36+18:14
783Roger LarssonSnättringe SK 241:37+18:15
784Tove UddMarkbygdens OK 141:41+18:19
785Emma RosénOK Njudung / Kexholms SK 141:44+18:22
786Petteri HakalaRasti-Nokia 141:49+18:27
786Berit DanielsenIL Tyrving 241:49+18:27
788Bror FureskogAlfta-Ösa OK 141:51+18:29
789Arne ErikssonOK Borgen / Tierps SOK 141:53+18:31
790Benjamin HolmgrenIF Sibbo-Vargarna 141:54+18:32
791Luba NilssonKungälvs OK 141:57+18:35
792Per WennerbergOK Klyftamo 141:58+18:36
793Lars StenbackOK Kåre 241:59+18:37
794Oscar SundlöfSundsvalls OK 142:00+18:38
794Stefan GustavssonTibro OK 142:00+18:38
796Måns TistadIFK Lidingö SOK 342:01+18:39
796Kaisa HankalaIkNV/KanSu/KyRa 142:01+18:39
798Thomas KarlssonFrämmestads IK 142:02+18:40
799David DäldehögForsa OK 142:03+18:41
799Maiju OksanenIkNV/KanSu/KyRa 142:03+18:41
799Rune SundströmSöderhamns OK / Segersta OK 142:03+18:41
802Kalle VirtanenHämeenlinnan Suunnistajat 242:04+18:42
803Göran IvarezOK Södertörn 342:05+18:43
804Paavo NikkariLahden Suunnistajat-37 242:06+18:44
804Lisa WeimannIK Uven / FK Herkules / Göteborgs SK 142:06+18:44
806Timo PiironenMS Parma 342:09+18:47
807Nils-olof BodinAlmby IK 142:10+18:48
808Göran FredbergKorsnäs IF OK / Malungs OK Skogsmårdarna 142:11+18:49
808Sven-Erik CarlssonAlfta-Ösa OK 142:11+18:49
810Zuzana MacuchovaDomnarvets GOIF 142:12+18:50
810Peter BrunnbergVallentuna-Össeby OL 142:12+18:50
810Stig IsraelssonOK Tylöskog 142:12+18:50
813Juho TiukkanenVaasan Suunnistajat ry 142:13+18:51
814Annika LeanderssonOK Tyr 242:14+18:52
814Juhani JokinenMaarian Mahti 142:14+18:52
816Lina PålssonKungälvs OK 142:15+18:53
816Göran AnderssonOK Tylöskog 142:15+18:53
818Pia-Lena PutkonenTullinge SK 242:16+18:54
819Benny WiklundFinspångs SOK 242:17+18:55
820Leif SellingHärnösands OK 142:18+18:56
821Olle BlomgrenOK Södertörn 442:19+18:57
822Ingvar SvanbergOK Löftan 142:21+18:59
823Ingemar ZiljatOK Djerf 142:23+19:01
824Christian RedtzerAttunda OK 242:24+19:02
825Henrik FribergerOLV Baselland / Järla Orientering 442:25+19:03
826Mikko MannonenTurun Suunnistajat 242:28+19:06
827Mika VuorelaTampereen Pyrintö 242:29+19:07
827Are MårdalenFreidig 142:29+19:07
827Simon ÖsterlundVästerås SOK 342:29+19:07
830Peter BergstrandMotala AIF OL 142:30+19:08
831Knut Åke HallebroOK Klemmingen 242:32+19:10
832Torbjörn SvenssonKorsnäs IF OK / Malungs OK Skogsmårdarna 142:35+19:13
832Seppo RaatikainenSaarijärven Pullistus 142:35+19:13
834Peter WestmanNyköpings OK 242:37+19:15
834Claes BacklundNjurunda OK 142:37+19:15
836Anders WindlingHärnösands OK 142:39+19:17
837Veranika ChernikOK Rodhen 142:41+19:19
837Magnus HaraldssonGustavsbergs OK 142:41+19:19
837Stefan GustafssonOK Hällen 342:41+19:19
840Harri VehkalahtiIkNV/KanSu/KyRa 142:43+19:21
840Johan BalckVallentuna-Össeby OL 142:43+19:21
842Arnt Ove FemsteinevikVaregg Fleridrett 142:44+19:22
842Anders BuhréNybro OK 142:44+19:22
844Lars Erik HermanssonOK Linné 542:50+19:28
844Alfred HenrikssonLunds OK 142:50+19:28
846Thomas SellgrenGöteborg-Majorna OK 242:51+19:29
847Jaakko HuotariLahden Suunnistajat-37 242:53+19:31
848Örjan VelletKFUM Örebro OK 242:54+19:32
849Joakim AhlströmVästerås SOK 142:55+19:33
849Anna LundqvistKils OK 142:55+19:33
849Albin HenryssonOK Dacke 142:55+19:33
849Gabriel LundvallTäby OK 242:55+19:33
849Karl-Erik JohanssonOK Södertörn 442:55+19:33
854Minttu ToivanenRasti-Nokia 142:56+19:34
854Stina AhlnérGöteborg-Majorna OK 342:56+19:34
854Marcus JohnssonAvesta OK 142:56+19:34
857Hampus NyströmIF Hagen 142:57+19:35
857Stefanie AnderssonHagaby GOIF 242:57+19:35
859Maria FredlundTullinge SK 442:58+19:36
860Viktor HäggströmSkarpnäcks OL 243:00+19:38
861Petra HuttunenKoovee 243:05+19:43
861Sven-Erik JohanssonOK Skogsstjärnan 143:05+19:43
863Ville ViisanenOlavin Rasti 143:07+19:45
864Dag SundinSträngnäs-Malmby OL 143:08+19:46
865Johan KnutssonBoxholm-Mjölby OL 143:09+19:47
865Frej FernströmOK Österåker 143:09+19:47
867Malin SvenssonIK Hakarpspojkarna 243:10+19:48
868Kari MerikoskiRaja-Karjalan Suunnistajat 143:11+19:49
868Leif LindströmNybro OK 143:11+19:49
870Christer BroströmOK Denseln 243:14+19:52
871Sören SvenssonSjövalla FK / IFK Göteborg 243:17+19:55
871Ulf NyqvistOK Landehof 143:17+19:55
871Pontus LindblomOK Roxen 243:17+19:55
871Kristiina AhlqvistRastihaukat 143:17+19:55
875Nina GumaeliusTibro OK 143:18+19:56
875Christer SegerqvistGävle OK 243:18+19:56
877Magnus DahlinIK Gandvik 143:20+19:58
878Ylva EkbergSkattkärrs IF 143:21+19:59
879Melina AvelinHämeenlinnan Suunnistajat 243:23+20:01
880Salla TarvonenKymin Suunnistajat 143:25+20:03
881Marko ÖstermanTurun Suunnistajat 243:26+20:04
882Fredrik PetrisiVästerbergslagens OL 143:30+20:08
883Lars-Erik FredrikssonIK Ymer / Bredareds IF 143:36+20:14
883Per OlofssonStorviks IF 143:36+20:14
885Leif CarlssonSkarpnäcks OL 243:37+20:15
886Hanna BerglundOK Kåre / OK Skärmen 343:40+20:18
886Pia Käck-FritzellGudhems IF / Mullsjö SOK / Tidaholm SOK Sisu 143:40+20:18
888Viktor IvarssonOK Hammaren 143:42+20:20
889Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss 143:43+20:21
890Henry VestergårdAlmby IK 143:47+20:25
891vacant IFK Enskede 243:48+20:26
891Mats NordTumba-Mälarhöjden OK 243:48+20:26
893Mauri SinneläSuomusjärven Sisu / Perttelin Peikot 143:50+20:28
893Riitta TernolaKangasala SK 343:50+20:28
895Åke WansölinSöders-Tyresö 243:51+20:29
896Ralf LindgrenNAIS Orienteringsklubb 143:52+20:30
897Douglas PerssonEskilstuna OL / Kjula IF / Stora Sundby GoIF 143:53+20:31
898Ellen LarssonSävedalens AIK 243:54+20:32
898Bernth GustavssonWaxholms OK 143:54+20:32
900Ulf KivisäkkOK Hammaren 243:55+20:33
901Maja WelanderOK Djerf 143:58+20:36
902Esa MyllyvainioSundbybergs IK 243:59+20:37
903Bernt AnderssonIF Rigor 144:00+20:38
904Monica GustafssonIK Jarl Rättvik / HJS-Vansbro OK / Insjöns IF OK 144:02+20:40
905Willy OlssonOK Skogsfalken 144:06+20:44
905Agneta BerlinTrollhättans SOK 144:06+20:44
905Dan ÖsterlundVästerås SOK 344:06+20:44
908Mia BrattTullinge SK 544:07+20:45
909Lars G BerggrenOK Älvsjö-Örby 144:09+20:47
909Anders MelinGarphyttans IF 144:09+20:47
911Malin HakaNärpes OK 144:10+20:48
911Jörgen ÅhmanRånäs OK 244:10+20:48
911Per HolgerssonSnättringe SK 344:10+20:48
914Tiina LeskinenLynx 244:12+20:50
914Albin LarssonKatrineholms OK 144:12+20:50
916Christian JanssonOK Tranan 144:16+20:54
917Eero HakalaIF Femman 144:17+20:55
918Robert WeissOK77 244:19+20:57
919Rauno HedenströmMS Parma 344:20+20:58
920Christer JohanssonKöping-Kolsva OK 144:21+20:59
920Timo SuhonenKuopion Suunnistajat 144:21+20:59
920Leif BylarsForsa OK 144:21+20:59
923Bertil JohanssonKristinehamns OK 144:26+21:04
923Tarmo MäkeläinenMS Parma 344:26+21:04
925Dan JohanssonOK Tor 144:28+21:06
926Lars MelanderLidköpings VSK / Ryda SK 144:29+21:07
927Pertti HaviaMaarian Mahti 144:32+21:10
927Topias SaranpääRasti-Jussit 144:32+21:10
929Bengt GustafssonIF Sibbo-Vargarna 244:34+21:12
930Mats GustafssonKFUM Örebro OK 344:36+21:14
931Timo AsikainenHiisirasti 144:38+21:16
931Rolf EkmanSala OK / OK Norden 144:38+21:16
933Martine FjogstadOppsal Orientering 144:39+21:17
934Trygve Kristoffer LøvliHalden SK 244:41+21:19
934Mikael MartinssonFalkenbergs OK 144:41+21:19
936Katarina BengtssonLånghundra IF 244:43+21:21
937Ossi HuhtanenTampereen Pyrintö 344:44+21:22
938Axel ElmarssonWaxholms OK 144:49+21:27
939Riitta HakkarainenRaja-Karjalan Suunnistajat 144:51+21:29
939Christer GustavssonOK Tylöskog 144:51+21:29
941Ola HenrikssonJärla Orientering 244:52+21:30
942Catrin PetterssonOK Denseln 344:53+21:31
943John SivarsDalaportens OL 144:55+21:33
944Anna Gustafsson HaneOK Tyr 344:56+21:34
944Per-Åke BladhForsa OK 144:56+21:34
946Lasse LahdelmaKärkölän Kisa-Veikot / Mäntsälän Urheilijat 144:58+21:36
946Ragnar OlssonTibro OK 144:58+21:36
948Örjan TingströmOK Klemmingen 144:59+21:37
949Lauri LeirimaaRastivarsat 145:03+21:41
950Karl ErikssonUddevalla OK 145:04+21:42
950Martin StorkampSundsvalls OK 245:04+21:42
952Hans HolgerssonOK Måsen 145:07+21:45
953Nils-Gunnar LarssonOK Milan 145:15+21:53
954Albin AnderssonBjörkfors GOIF 145:16+21:54
955Jan Olof DahlströmBjursås OK / Grycksbo IF OK 145:17+21:55
955Ville JumppanenHyvinkään Rasti 245:17+21:55
955Håkan KarlssonOK Gynge 145:17+21:55
958Maja MosslindVandrarringen 145:18+21:56
959Johan GrahnIK Uven / FK Herkules / Göteborgs SK 145:19+21:57
960Jörgen AhlqvistSundbybergs IK 345:22+22:00
961Antti NurmiLappeen Riento 145:24+22:02
962Sussie TistadIFK Lidingö SOK 345:29+22:07
963Johan KarlssonNorbergs OK 145:32+22:10
963Jukka LaviKuopion Suunnistajat 145:32+22:10
963Mats IsraelssonSödertälje-Nykvarn OF 345:32+22:10
963Kristina ForsOK Grip 145:32+22:10
967Alexander WiklundFinspångs SOK 145:35+22:13
968Meri HuhtanenTampereen Pyrintö 345:37+22:15
969vacant OK Enen 145:42+22:20
970Hans LindgrenOK Skogshjortarna 145:43+22:21
970Jonas LarssonOK Kullingshof 145:43+22:21
972Jimmy AleniusBoxholm-Mjölby OL 145:44+22:22
973Leif AnderssonBjursås OK / Grycksbo IF OK 145:45+22:23
974Erik WinbladhLunds OK 145:47+22:25
975Ondrej SedlacekMagnus Orienteering 145:51+22:29
976Kerstin NormanKFUM Örebro OK 245:53+22:31
977Lennart PetterssonBjörkfors GOIF 145:55+22:33
978Helena DelvénNyköpings OK 245:57+22:35
979Patrik ServinLånghundra IF 245:58+22:36
980Aino SuomaaHämeenlinnan Suunnistajat 245:59+22:37
981Börje AhnlénOK Hammaren 246:00+22:38
982Juha TähtinenRasti-Nokia 146:01+22:39
982Karin LindqvistOK Älme / FK Finn / Markaryds FK 146:01+22:39
984Lars OlssonVästvärmlands OK 146:02+22:40
985Daniel UnnerudLånghundra IF 146:04+22:42
986Hans AntonssonOK Löftan 146:07+22:45
986Stefan MolinGotlands OF 346:07+22:45
988Torsten PetterssonLånghundra IF 246:08+22:46
989Erik AxelssonBoxholm-Mjölby OL 146:10+22:48
990Tapani KosonenRastiPiikkiö 146:11+22:49
991Sirpa SuhonenKuopion Suunnistajat 146:16+22:54
992Rita ForsströmOK Raseborg 246:18+22:56
993Cecilia JohnssonOK Tor 146:20+22:58
994Elida OttmerTormestorps IF 146:22+23:00
995Niklas KarlssonLustens OK 146:23+23:01
996Mia LiljaIFK Lidingö SOK 346:26+23:04
996Pertti SalonenHauhon Sisu 246:26+23:04
998Alfred LönnVästerås SOK 246:27+23:05
999Roger NorbergOK Hällen 346:29+23:07
1000Johnny GustafssonGamleby OK 146:30+23:08
1001Anders KjellLinköpings OK 446:34+23:12
1002Jonas HultinOK Löftan 146:35+23:13
1003Axel JohanssonIK Gandvik 146:37+23:15
1003Vesa TakaojaOlavin Rasti 146:37+23:15
1003Rita WickholmIF Sibbo-Vargarna 246:37+23:15
1006Felix Tiderman-BjörkblomSöders-Tyresö 246:43+23:21
1007Remo WüstOK Kullingshof 146:44+23:22
1007Christoffer WallgrenIstrums SK 146:44+23:22
1009Minna Valkonen-KorhonenKuopion Suunnistajat 146:45+23:23
1010Tuomo AholaKangasala SK 246:54+23:32
1010Jan-Olof MalmSigtuna OK 146:54+23:32
1012Erika BerggrenTullinge SK 547:03+23:41
1013Christian BiglerUmeå OK / Robertsfors IK 147:04+23:42
1014Lars BjörklundBjursås OK / Grycksbo IF OK 147:06+23:44
1014Anna-Leena TuomistoVaasan Suunnistajat ry 147:06+23:44
1016Åke AnderssonOK Älvsjö-Örby 147:08+23:46
1016Rolf LarssonDegerfors OK 147:08+23:46
1018Bengt AnderssonFrämmestads IK 147:09+23:47
1019Mats AnderssonIK Ymer / Bredareds IF 147:10+23:48
1020Maria TuressonHärlövs IF 147:11+23:49
1020Olle GranathSurahammars SOK 147:11+23:49
1022Jonas KlingLindebygdens OK 147:13+23:51
1023Per HanssonHärnösands OK 147:14+23:52
1024Claes NidebornStora Tuna OK 347:15+23:53
1024Jörgen LindhFrämmestads IK 147:15+23:53
1024Gunnar EngströmLinköpings OK 347:15+23:53
1027Antero VarjonenRajamäen Rykmentti 247:16+23:54
1028Timo JärvinenKärkölän Kisa-Veikot / Mäntsälän Urheilijat 147:17+23:55
1029Liselott NordgrenOK Kåre 247:20+23:58
1030Mats HellstadiusOK Hällen 347:22+24:00
1031Mattias KarlssonOK Tylöskog 147:23+24:01
1032Andreas EvaldssonIFK Hedemora OK 147:24+24:02
1033Erik AholaKangasala SK 147:25+24:03
1033Timo RokkaLounais-Hämeen Rasti 147:25+24:03
1033Erling LarssonHässleholms OK / Hästveda OK / OK Torfinn 147:25+24:03
1036Pär DahlströmTullinge SK 447:28+24:06
1037Mats HaglundOK Djerf 247:29+24:07
1038John ÖstlundSundbybergs IK 247:31+24:09
1039Leif ThorssonOK Grip 147:32+24:10
1040Andreas SandbergSundsvalls OK 247:34+24:12
1041Pentti HelminenJämsän Retki-Veikot 247:35+24:13
1042Elin DölerudGöteborg-Majorna OK 347:36+24:14
1043Erik SjölundSöderhamns OK / Segersta OK 147:44+24:22
1044Per-Erik ModigSöderhamns OK / Segersta OK 147:50+24:28
1045Amanda HallénTrollhättans SOK 247:53+24:31
1046Marjaana HautanierniRaja-Karjalan Suunnistajat 147:54+24:32
1046Lars ÖstlinBjörkfors GOIF 147:54+24:32
1048Lars WestlundTrosabygdens OK 147:56+24:34
1049Anders RöstinSöders-Tyresö 247:58+24:36
1049Anna ÅgrenCentrum OK 147:58+24:36
1051Ove ÅbergStorviks IF 148:01+24:39
1052Anders JohansonOK Skogsstjärnan 148:04+24:42
1052Göran SvärdOK Klemmingen 248:04+24:42
1054Tomas KarlssonStenungsunds OK / Kvillebyns SK / OK Skogsmunken 148:05+24:43
1055Mikael HallbergLidköpings VSK / Ryda SK 148:07+24:45
1055Thomas NyzellEskilstuna OL / Kjula IF / Stora Sundby GoIF 148:07+24:45
1057Jonas OlaussonMålilla OK / Vimmerby OK 248:12+24:50
1058Alf KrogellIF Sibbo-Vargarna 248:18+24:56
1058Martin EnglundOK Södertörn 348:18+24:56
1060Adam ThellsénOK Roxen 248:19+24:57
1061Anders GalinSurahammars SOK 148:21+24:59
1062Linda RuthströmJärla Orientering 348:24+25:02
1063Mikael SvenssonOK Pan-Kristianstad 248:27+25:05
1064Thomas AlmqvistVästerviks OK / Rävetofta OK 148:30+25:08
1064Björn ForsénNärpes OK 148:30+25:08
1066Seppo OjanenKangasala SK 348:33+25:11
1067Maria KontoniemiTampereen Pyrintö 348:34+25:12
1068Matti ValtaJämsän Retki-Veikot 248:41+25:19
1069Seppo KylliäinenLappeen Riento 148:42+25:20
1070Torgny ToressonSödertälje-Nykvarn OF 448:43+25:21
1071Erik HedblomValbo AIF / OK Ödmården / Oslättforspojkarnas IK 148:48+25:26
1072Arvid JernstigVänersborgs SK 248:52+25:30
1073Karl-Göran JonssonValbo AIF / OK Ödmården / Oslättforspojkarnas IK 148:56+25:34
1074Gert PetterssonLunds OK 149:01+25:39
1075Arne AnderssonOK Denseln 349:09+25:47
1075Mats JacobssonOK Rodhen 249:09+25:47
1077Mats KarestrandLerums SOK 149:11+25:49
1078Jan ÅhlundOK Nolaskogsarna 149:12+25:50
1078vacant Østmarka OK 149:12+25:50
1080Christer GillenäsKristinehamns OK 149:14+25:52
1081Teemu LehtorantaPihkaniskat 249:15+25:53
1082Leif HagmanIK Uven / FK Herkules / Göteborgs SK 249:16+25:54
1083Erik NallgårdVästerås SOK 249:17+25:55
1084Jan RydénSjövalla FK / IFK Göteborg 249:20+25:58
1085Inge PerssonOckelbo OK / Järbo OK 149:21+25:59
1086Annica BergerDomnarvets GOIF 249:23+26:01
1087Annika HogedalGöteborg-Majorna OK 449:27+26:05
1087Anders WinaldHellas Orientering 249:27+26:05
1089Marianne HanssonIK Ymer / Bredareds IF 149:28+26:06
1089Magnus LundinAvesta OK 149:28+26:06
1091Henrik JonssonStenungsunds OK / Kvillebyns SK / OK Skogsmunken 149:29+26:07
1092Mathilda HögbergSöders-Tyresö 249:35+26:13
1093Peter CarlbergKils OK 149:40+26:18
1093Erkki HaavistoTurun Suunnistajat 249:40+26:18
1095Leenukka HanhijärviEspoon Akilles 149:44+26:22
1096Kajsa SalgårdLidköpings VSK / Ryda SK 149:48+26:26
1096Aino Rinta-KoskiVaasan Suunnistajat ry 149:48+26:26
1098Jouni HeikkiläHauhon Sisu 249:49+26:27
1099Christer AndénSödertälje-Nykvarn OF 349:50+26:28
1100Jonathan BjörkLeksands OK 349:54+26:32
1101Seth WimanTäby OK 249:58+26:36
1101Göran EklundTrosabygdens OK 149:58+26:36
1103Kurt ÅbergOK Tisaren 349:59+26:37
1103Bo ErikssonKöping-Kolsva OK 249:59+26:37
1105Emil LarssonTibro OK 250:02+26:40
1106Britt-Marie JohansonOK Skogsstjärnan 150:03+26:41
1106vacant IFK Enskede 250:03+26:41
1108Christer LagerhällRehns BK 150:04+26:42
1109Johanna JunkerÄrla IF 250:05+26:43
1109Øyvind ThømtIndre Østfold OK 150:05+26:43
1111Lennart JohanssonUlricehamns OK 150:06+26:44
1112Mikael ÖhrnOK Bävern 150:09+26:47
1113Torgny NäslundSkogslöparna 150:13+26:51
1114Katarina LindrothIFK Moras OK 450:19+26:57
1115Fredrik AhlOK Tisaren 250:20+26:58
1116Ludvig LarsendahlVästerås SOK 250:22+27:00
1117Håkan SvenssonAlmby IK 150:23+27:01
1118Emil JohanssonOK Bävern 150:26+27:04
1119Leonard JanssonIF Thor / Rasbo IK 350:27+27:05
1120Lars-Olof GrönholmAkilles OK 150:28+27:06
1120Pekka VanneHirvensalon Heitto 150:28+27:06
1122Örjan KampegårdOK Södertörn 250:33+27:11
1123Jan LarssonFrämmestads IK 150:35+27:13
1123vacant Østmarka OK 150:35+27:13
1123Per NorrbomSala OK / OK Norden 150:35+27:13
1126Rene PeltonenLappeen Riento 150:37+27:15
1127Erik CallebergSnättringe SK 250:42+27:20
1128Filip BrunanderAttunda OK 250:45+27:23
1129Ludvig Andreas RødnesOppsal Orientering 150:46+27:24
1130Conny SahlinVänersborgs SK 250:54+27:32
1130Harri KarlingPihkaniskat 250:54+27:32
1130Torgny JohanssonBjörkfors GOIF 150:54+27:32
1133Maths CarremanNyköpings OK 250:57+27:35
1133Roy Vidar JohannesenIndre Østfold OK 150:57+27:35
1135Kasperi NiemiHelsingin Suunnistajat 251:00+27:38
1136Bengt ArvidssonOK Vivill 151:02+27:40
1137Peter KjellssonFalkenbergs OK 151:05+27:43
1138Patrick CastenborgNjurunda OK 151:06+27:44
1139Anna-Lena TynongGävle OK 251:07+27:45
1140Robert AlmLänna IF 151:08+27:46
1141Kenneth JohanssonEskilstuna OL / Kjula IF / Stora Sundby GoIF 151:10+27:48
1142Emil PetterssonOK Dacke 151:11+27:49
1142Hanna WeimannIK Uven / FK Herkules / Göteborgs SK 151:11+27:49
1144Ulrika HaajanenOK Raseborg 251:12+27:50
1145Ove JanssonSundsvalls OK 351:15+27:53
1145Lena RunessonOK Vivill 151:15+27:53
1147Mikael KarlssonOK Bävern 151:19+27:57
1148Carl-Christian SchmiterlöwHjobygdens OK 151:20+27:58
1149vacant OK Kāpa 151:24+28:02
1150Oskar DalströmOK Klyftamo 151:29+28:07
1151Mats BacktemanLinköpings OK 351:34+28:12
1152Johan BrandbergLånghundra IF 251:37+28:15
1153Daniil KotovHellas Orientering 251:38+28:16
1154Torbjörn JohanssonIK Vikings OK / OK Älgen 151:39+28:17
1154Pekka MäntyHirvensalon Heitto 151:39+28:17
1156Magnus JohanssonSäterbygdens OK / IFK Umeå 151:40+28:18
1157Jörgen HelmerssonOckelbo OK / Järbo OK 151:41+28:19
1158Ilpo LiimatainenSaarijärven Pullistus 151:46+28:24
1159Torbjörn DanielssonOK Hammaren 251:48+28:26
1160Åke MossbergOK Milan 151:51+28:29
1161Tua DahlgrenJämtland-Härjedalens OF 151:52+28:30
1162Boo NordinSol Tranås 152:04+28:42
1163Mats OlssonKvarnsvedens GOIF OK 152:05+28:43
1164Timo HaapakumpuRastiPiikkiö 152:13+28:51
1165Morgan JohanssonOK Milan 152:17+28:55
1166Timo MaaranenPäijät-Rasti 152:19+28:57
1167Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett 152:24+29:02
1168Nils-Olov ÅsmanKFUM Örebro OK 352:26+29:04
1169Christina LånghKFUM Örebro OK 252:29+29:07
1170Fredrik OrmöSnättringe SK 352:30+29:08
1171Ari NaukkarinenMaarian Mahti 152:32+29:10
1172Anne SöderblomPargas IF 252:36+29:14
1173Jonas KarlssonRånäs OK 252:39+29:17
1174Lennart MattssonLustens OK 152:45+29:23
1175Hannes WegeliusHagaby GOIF 252:46+29:24
1176Jonas KarlssonMarkbygdens OK 152:48+29:26
1176Jacob HårdOK Södertörn 252:48+29:26
1176Hans SöderbergGamleby OK 152:48+29:26
1179Tommy CarlssonGarphyttans IF 152:54+29:32
1179Kersti RingiOK Kåre / OK Skärmen 352:54+29:32
1181Päivi TorrkullaIF Femman 252:56+29:34
1181Jan-Gunnar SwärdForsa OK 252:56+29:34
1183Mikko LähdesmäkiRasti-Jussit 152:57+29:35
1183Heikki PelliPunkalaitumen Kunto 152:57+29:35
1185Joni HemminkiRasti-Jussit 153:02+29:40
1186Göran GustafssonOK Nackhe / FK Friskus-Varberg 153:03+29:41
1187Kristina KettunenRastihaukat 153:04+29:42
1188Daniel WärnsbergEksjö SOK 253:05+29:43
1188Per-Göran BernMålilla OK / Vimmerby OK 253:05+29:43
1190Elin AhlOK Tisaren 353:06+29:44
1191Peter DahlstedtOK Pan-Kristianstad 253:08+29:46
1192Jakub KasparMagnus Orienteering 153:09+29:47
1193Kjell NilssonOK Klemmingen 253:10+29:48
1194Hans ÖstlundHerrestads AIF / Ljungskile FK / OK Kroppefjäll 153:12+29:50
1195Michael ThulinSkogsluffarnas OK 253:13+29:51
1195Linus OlssonStenungsunds OK / Kvillebyns SK / OK Skogsmunken 153:13+29:51
1197Per-Åke HolmSigtuna OK 153:18+29:56
1198Margareta BerghSkarpnäcks OL 253:20+29:58
1199Tapani MertsalmiHirvensalon Heitto 153:27+30:05
1200Christer HenrikssonSävedalens AIK 253:31+30:09
1201Maria HelmerssonHässleholms OK / Hästveda OK / OK Torfinn 153:35+30:13
1202Simon EckerlidVästerviks OK / Rävetofta OK 153:36+30:14
1203Lars RunessonOK Vivill 153:39+30:17
1204Stefan ReimerTormestorps IF 153:48+30:26
1205Bo NorbäckTullinge SK 353:49+30:27
1206Petter HinderTolered-Utby Ol-klubb 153:52+30:30
1207Robert HaglundHaninge SOK 253:54+30:32
1208Rolf NilssonTullinge SK 353:59+30:37
1209Anna-Karin MattssonTrollhättans SOK 254:05+30:43
1210Peter RehnbergWaxholms OK 154:09+30:47
1211Keijo KorkiamäkiKauhavan Wisa 154:15+30:53
1212Anne ForsströmOK Raseborg 254:19+30:57
1213Axel HansonTolered-Utby Ol-klubb 154:21+30:59
1214Anders SvensonAnkarsrums OK / Vimmerby OK 154:22+31:00
1215Lars HenrikssonOK Älme / FK Finn / Markaryds FK 154:23+31:01
1216Ville GrahnIK Uven / FK Herkules / Göteborgs SK 254:24+31:02
1217Jesper HedarOK Tor 154:28+31:06
1217Roger LundinIK Uven / FK Herkules / Göteborgs SK 254:28+31:06
1219Håkan TärnrotHellas Orientering 254:31+31:09
1220Maria GustafssonIFK Moras OK 354:32+31:10
1221Kent ErikssonLerums SOK 154:33+31:11
1222Sören JanssonSundsvalls OK 354:45+31:23
1223Yngve PerssonOK Borgen / Tierps SOK 154:51+31:29
1224Hans KarlssonLänna IF 154:53+31:31
1225Urban SärnbrinkOK Tisaren 254:57+31:35
1225Jon FlordalLjusdals OK 154:57+31:35
1227Anders AxelssonFinspångs SOK 254:58+31:36
1228Päivi SaarikoskiPihkaniskat 255:02+31:40
1229Anders MagnussonNyköpings OK 255:04+31:42
1230vacant Østmarka OK 155:05+31:43
1231Peter AnderssonOK Klyftamo 155:06+31:44
1232David LevinGotlands OF 355:09+31:47
1233Sune HedströmOK Rodhen 255:11+31:49
1234Ida WenkloKungälvs OK 155:12+31:50
1234Mats LaurellOK Linné 655:12+31:50
1236Simon TörnqvistOK Ravinen 355:13+31:51
1237Anna BergqvistOK Österåker 255:18+31:56
1238Jonas HellströmLeksands OK 355:19+31:57
1238Karri LindellOK Måsen 155:19+31:57
1240Ingemar NilssonAndrarums IF 155:21+31:59
1241Mikko Rinne-KantoTurun Suunnistajat 355:23+32:01
1242Stefan FunkquistGotlands OF 255:24+32:02
1243Isak WadmanVästerås SOK 355:25+32:03
1244Lennart WilhelmssonForsa OK 255:26+32:04
1245Johanne LægranNydalens SK 255:28+32:06
1245Albin WallinOckelbo OK / Järbo OK 155:28+32:06
1247Erik WedinNAIS Orienteringsklubb 155:31+32:09
1247Guttorm S. HoltetIndre Østfold OK 155:31+32:09
1249Gunnar SjölundSkogslöparna / Hägglunds IoFK / OK Nipan 255:32+32:10
1250Malin AlbinssonJärfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 255:38+32:16
1251Arne IrewallTjällmo-Godegårds OK 155:41+32:19
1252Päivi VirekunnasTampereen Pyrintö 355:42+32:20
1253Kimmo HeinonenTurun Suunnistajat 355:45+32:23
1254Robert CederholmLänna IF 155:46+32:24
1255Lars BroströmDegerfors OK 155:48+32:26
1256Daniel LundinSkogsluffarnas OK 155:49+32:27
1257Ari VaramäkiKauhavan Wisa 155:53+32:31
1258Filip BorgemoGamleby OK 155:54+32:32
1259Ove LarssonKvarnsvedens GOIF OK 155:56+32:34
1260Pernilla KarlssonPargas IF 256:04+32:42
1261Bertil OlofssonAndrarums IF 156:06+32:44
1262Börje PerssonOK Alehof 156:09+32:47
1263Elena ShcherbakovaHellas Orientering 256:12+32:50
1264Anniken Helland-HansenIL Tyrving 256:15+32:53
1265Jesper MalmbergTolered-Utby Ol-klubb 156:17+32:55
1265Anders SvenssonSelånger SOK / VK Uvarna 156:17+32:55
1267Gabriel SturessonLerums SOK 156:22+33:00
1268Mauri PilttPäijät-Rasti 156:23+33:01
1269Anni-Kaisa KoivunenRastihaukat 156:26+33:04
1270Jan-Åke EmilssonGudhems IF / Mullsjö SOK / Tidaholm SOK Sisu 156:27+33:05
1270Nils BoremyrKvarnsvedens GOIF OK 156:27+33:05
1270Gudrun WegelandOK Nolaskogsarna 256:27+33:05
1273Niclas AhlanderOK Denseln 356:28+33:06
1274vacant OK Enen 156:32+33:10
1275Axel HalvarssonHerrestads AIF / Ljungskile FK / OK Kroppefjäll 156:35+33:13
1276Carina J LindholmHärlövs IF 156:37+33:15
1277Esa Yli-EerolaHauhon Sisu 256:39+33:17
1278Anders WallnerOK Pan-Kristianstad 256:40+33:18
1279Stig NilssonOK Djerf 156:41+33:19
1280Adam HedbergOK Södertörn 256:42+33:20
1281Sven-Erik LevinOK Borgen / Tierps SOK 156:43+33:21
1282Karin ElfvingIK Jarl Rättvik / HJS-Vansbro OK / Insjöns IF OK 156:55+33:33
1283Per-Martin JohanssonIF Rigor 156:56+33:34
1283Annica SundebyTumba-Mälarhöjden OK 256:56+33:34
1285Jan TäppinenOK Raseborg 156:59+33:37
1285Stig ThörnvikCentrum OK 156:59+33:37
1287Otto HannunenSuunta Jyväskylä 157:02+33:40
1288Marie NilssonHärlövs IF 157:05+33:43
1288Per-Erik HellzénLjusdals OK 157:05+33:43
1290Niclas LorénOK Landehof 157:12+33:50
1291Joanna EklundDomnarvets GOIF 257:16+33:54
1292Tommy UllbergGotlands OF 357:18+33:56
1293Tiina VepsäläinenKymin Suunnistajat 157:21+33:59
1293Christer SnickarsMalax IF / Solf IK 157:21+33:59
1295Timofej AlekseyonokSävedalens AIK 257:22+34:00
1296Ingemar JohnssonHaninge SOK 257:25+34:03
1297Emma LiljerothPargas IF 257:26+34:04
1298Anna-Lena Löfqvist-AndersenWaxholms OK 157:27+34:05
1299Sofie HöglundJärla Orientering 357:31+34:09
1300Carina OlssonFalköpings AIK OK / IF Hagen / Tidaholm SOK Sisu 257:33+34:11
1301Alexandra ForsserÄrla IF 257:37+34:15
1302Maria KuittoRaja-Karjalan Suunnistajat 157:39+34:17
1303Johan JylltorpLinköpings OK 357:44+34:22
1304Marcus ErikssonOK Grip 157:48+34:26
1305Andreas FührAlmby IK 157:51+34:29
1305vacant OK Enen 157:51+34:29
1307Lars MandahlOK Linné 657:52+34:30
1308Morgan LarssonGamleby OK 157:55+34:33
1309Håkan BeijarDegerfors OK 157:56+34:34
1310Karl-Gustav HertsbackaNärpes OK 157:59+34:37
1310Petter JohansenOppsal Orientering 257:59+34:37
1312Simon SandqvistOK Österåker 158:07+34:45
1313Stefan PerssonRonneby OK 258:11+34:49
1314Staffan JohanssonSol Tranås 158:15+34:53
1315Helen NilssonHärlövs IF 158:18+34:56
1316Torbjörn AtterbrandOK Borgen / Tierps SOK 158:20+34:58
1317Peder Stenberg-NilsenNydalens SK 258:22+35:00
1318Göran HedmanValbo AIF / OK Ödmården / Oslättforspojkarnas IK 158:24+35:02
1319Per PetterssonOK Djerf 258:27+35:05
1320Svante SandbergSödertälje-Nykvarn OF 458:28+35:06
1320Peter SkoglundOK Grip 158:28+35:06
1322Patrik BlomdahlTullinge SK 358:42+35:20
1323Göran LiljequistOK Älme / FK Finn / Markaryds FK 158:43+35:21
1324Leif AnderssonRånäs OK 258:46+35:24
1325Magnus GreenSträngnäs-Malmby OL 158:47+35:25
1326Claes LarssonOK Klyftamo 158:49+35:27
1327Juhani LeinoHirvensalon Heitto 158:50+35:28
1328Axel KudinoffOK Södertörn 458:52+35:30
1329Tina NäslundOK Nolaskogsarna 258:53+35:31
1330Ola AnderssonDomnarvets GOIF 158:55+35:33
1331Kent NilssonAndrarums IF 158:56+35:34
1332Kerstin FrænellSundsvalls OK 358:59+35:37
1333Göte NatanaelssonHerrestads AIF / Ljungskile FK / OK Kroppefjäll 159:06+35:44
1334Titti RudhAvesta OK / Dalaportens OL / Rembo IK 259:10+35:48
1335Tobias KronhelmOK Måsen 159:11+35:49
1335Åsa HägglundOK Nolaskogsarna 259:11+35:49
1337Håkan RostöRånäs OK 159:13+35:51
1337Rose-Maj FrimanMalax IF / Solf IK 159:13+35:51
1339Bo SandahlGotlands OF 259:18+35:56
1340Christer MorellOK Kåre 159:31+36:09
1341Timo HeinonenTurun Suunnistajat 359:34+36:12
1342Jouni HolopainenEspoon Akilles 159:37+36:15
1342David SöderströmSala OK / OK Norden 159:37+36:15
1344Antti OlkinuoraHämeenlinnan Suunnistajat 259:38+36:16
1345Gunnar HallströmGotlands OF 459:41+36:19
1345Anders HedbergSnättringe SK 359:41+36:19
1347Jyri KarppinenKauhavan Wisa 159:46+36:24
1348Bengt HanssonAndrarums IF 159:47+36:25
1349Rauno RajalampiRastiPiikkiö 159:48+36:26
1350Gustav NyholmOK Linné 359:49+36:27
1351Leif HörnellKFUM Örebro OK 259:51+36:29
1351Ulf BackVandrarringen 159:51+36:29
1353Mattis NilssonNAIS Orienteringsklubb 159:54+36:32
1354Johan GranforsIF Rigor 159:56+36:34
1355Merja MyllysLounais-Hämeen Rasti 11:00:00+36:38
1356Stefan PetterssonArboga OK 11:00:05+36:43
1357Olle AnderssonRehns BK 11:00:06+36:44
1357Anna Weckner WestlundOK Tyr 21:00:06+36:44
1357Olle StorellHaninge SOK 21:00:06+36:44
1360Hubert HugossonOK Gynge 11:00:08+36:46
1361Leo VirolainenKärkölän Kisa-Veikot / Mäntsälän Urheilijat 11:00:09+36:47
1362Sindre Jonsson-WoldSundbybergs IK 21:00:12+36:50
1362Liselott RothLinköpings OK 41:00:12+36:50
1364Anne Marit BjergaardNydalens SK 21:00:14+36:52
1364Åke BorgerAnkarsrums OK / Vimmerby OK 11:00:14+36:52
1366Owe EekKöping-Kolsva OK 21:00:16+36:54
1367Per WolgastSnättringe SK 31:00:18+36:56
1368Annika EngelHässleholms OK / Hästveda OK / OK Torfinn 11:00:24+37:02
1369Bror PalgrimVänersborgs SK 21:00:26+37:04
1370Svante BerglundUlricehamns OK 11:00:28+37:06
1371Per AnderssonNorbergs OK 11:00:38+37:16
1372Hans-Gunnar KarmstigAnkarsrums OK / Vimmerby OK 11:00:40+37:18
1373Per BomanLustens OK 11:00:41+37:19
1373Inger SvenssonLidköpings VSK / Ryda SK 11:00:41+37:19
1375Rolf MührerGotlands OF 31:00:44+37:22
1376Lars PerssonFinspångs SOK 21:00:50+37:28
1376Sakari KohijokiPunkalaitumen Kunto 11:00:50+37:28
1378Mats RunvikKvarnsvedens GOIF OK 11:00:55+37:33
1379Håkan WahlnäsOK Linné 61:00:57+37:35
1380Matias RokkaLounais-Hämeen Rasti 11:01:08+37:46
1381Erik BengtssonSala OK / OK Norden 11:01:10+37:48
1382Per LjungströmOK Djerf 21:01:12+37:50
1383Hugo IsgrenIFK Enskede 21:01:19+37:57
1384Henrik ErikssonSkattkärrs IF 11:01:22+38:00
1385Urban PetterssonLinköpings OK 31:01:50+38:28
1386Roland NordLindebygdens OK 11:02:06+38:44
1387Sanna VillikkaKymin Suunnistajat 11:02:11+38:49
1388Niclas RisbergGarphyttans IF 11:02:15+38:53
1389Anders HolmbergLindebygdens OK 11:02:36+39:14
1389Christina BerggrenHerrestads AIF / Ljungskile FK / OK Kroppefjäll 11:02:36+39:14
1391Hans VokseppIK Ymer / Bredareds IF 11:02:37+39:15
1392Osmo KorvenrantaKärkölän Kisa-Veikot / Mäntsälän Urheilijat 11:03:00+39:38
1393Mickael ErikssonValbo AIF / OK Ödmården / Oslättforspojkarnas IK 11:03:09+39:47
1394Helen TörnrosTumba-Mälarhöjden OK 21:03:20+39:58
1394Lars AnderssonVingåkers OK 11:03:20+39:58
1396Heikki NurmoPunkalaitumen Kunto 11:03:34+40:12
1397Leif JonssonGustavsbergs OK 21:03:41+40:19
1398Bo WetterströmTormestorps IF 11:04:03+40:41
1399Lars HalvarsonLeksands OK 21:04:04+40:42
1400Hans ZachariasenOppsal Orientering 21:04:09+40:47
1401Erik AnderssonLjusdals OK 11:04:11+40:49
1402Anders NilssonHässleholms OK / Hästveda OK / OK Torfinn 11:04:12+40:50
1403Hannele BäckOK Raseborg 21:04:18+40:56
1404Lennart TorstenssonOK Rodhen 21:04:26+41:04
1405Paavo RitvanenPihkaniskat 21:04:30+41:08
1406Lars-Erik KarlssonIF Thor / Rasbo IK 31:04:37+41:15
1406Johan BengtssonSkarpnäcks OL 21:04:37+41:15
1408Peter SjöstedtSundbybergs IK 31:04:38+41:16
1409Magnus BergerDomnarvets GOIF 21:04:43+41:21
1410Åke OlofssonLustens OK 11:04:47+41:25
1410Ellen KastenssonLunds OK / Skåneslättens OL 21:04:47+41:25
1412Annica HenryssonTibro OK 21:04:48+41:26
1413Olle GardellGotlands OF 41:04:50+41:28
1414Patrik NyströmKristinehamns OK 11:04:51+41:29
1415Christer NordströmOK Älvsjö-Örby 11:04:58+41:36
1416Anders MaxsonSkogsluffarnas OK 11:05:03+41:41
1417Thomas TubbehaugenOK Moss 11:05:04+41:42
1418Anders ZetterlundVänersborgs SK 21:05:21+41:59
1419Anette NilssonOK Gynge 11:05:22+42:00
1420Johanna HoltetOK Tyr 21:05:23+42:01
1421Oscar SjöbergVästerbergslagens OL 11:05:25+42:03
1422Niclas LidströmJämtland-Härjedalens OF 21:05:32+42:10
1423Linda HarlénKFUM Örebro OK 31:05:33+42:11
1423Mattias DahlströmOK Klemmingen 31:05:33+42:11
1425Valdemar AskeljungOK Klemmingen 21:05:42+42:20
1426Matthias Kalle DalheimerIK Vikings OK / OK Älgen 11:05:56+42:34
1427Karl Evert SvenssonFalköpings AIK OK / IF Hagen / Tidaholm SOK Sisu 21:06:15+42:53
1428Ebba WesterbergOK Kolmården 21:06:21+42:59
1429Terttu JalantoKangasala SK 31:06:34+43:12
1430Emma JohanssonOK Hammaren 21:06:37+43:15
1431Anders ÅbergLunds OK / Skåneslättens OL 21:06:47+43:25
1432Joni SatamaIkNV/KanSu/KyRa 11:06:50+43:28
1433Håkan DuhlboIFK Moras OK 31:06:58+43:36
1434Anders NilssonGotlands OF 21:07:01+43:39
1435Marita SöderlindSkogslöparna / Hägglunds IoFK / OK Nipan 21:07:08+43:46
1436Bo MagnussonGotlands OF 41:07:10+43:48
1437Trond JohansenOK Moss 11:07:35+44:13
1438Alf SiewertzGudhems IF / Mullsjö SOK / Tidaholm SOK Sisu 11:07:44+44:22
1439Ulf JohanssonAvesta OK / Dalaportens OL / Rembo IK 21:08:00+44:38
1440Maria HjorthDomnarvets GOIF 11:08:01+44:39
1441Erik BerglundOK Kåre / OK Skärmen 31:08:11+44:49
1442Jonas WulffOK Linné 61:09:05+45:43
1443Ralf RönnAkilles OK 11:09:25+46:03
1444Birgitta OlssonRonneby OK 21:09:33+46:11
1445Bo WinqvistOK Djerf 21:09:38+46:16
1446Lennart FriskGustavsbergs OK 21:09:44+46:22
1447Jan RehdinKöping-Kolsva OK 21:09:50+46:28
1447Tove JernOK77 21:09:50+46:28
1449Tom MagnussenSidensjö IK 11:09:59+46:37
1450Erik DanielssonSkogsluffarnas OK 11:10:03+46:41
1451Seppo VarmavuoRajamäen Rykmentti 21:10:14+46:52
1452Mats LarssonSkogslöparna / Hägglunds IoFK / OK Nipan 21:10:20+46:58
1453Eva Påhlsson-NorlinIFK Moras OK 31:10:40+47:18
1454Ebba HedegårdOK Kolmården 21:10:55+47:33
1455Juhani NortomaaOK77 21:11:04+47:42
1456Martin SandqvistOK Österåker 21:11:06+47:44
1457Hampus NorrbyJärfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 21:11:14+47:52
1458Simon SjöbergVästerbergslagens OL 11:11:16+47:54
1459Esko PietariHyvinkään Rasti 21:11:35+48:13
1460Stefan AnnellJärfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 21:11:40+48:18
1461Håkan BorgFrölunda OL / Bromma-Vällingby SOK / OK Orinto 31:11:44+48:22
1462Anna AlbinssonIFK Moras OK 31:11:54+48:32
1463Anders WinellTumba-Mälarhöjden OK 21:12:01+48:39
1464Linda WänströmTrosabygdens OK 11:12:12+48:50
1465Pär NorgrenGällstadbygdens SOK 11:12:17+48:55
1466Jonas JohanssonOK Nackhe / FK Friskus-Varberg 11:12:24+49:02
1467Ilari HauhiaRasti-Jussit 11:12:25+49:03
1468Pentti NiemiHauhon Sisu 21:12:28+49:06
1469Matias Mäki-PetäysEspoon Akilles 11:12:33+49:11
1469Niclas MellbergGällstadbygdens SOK 11:12:33+49:11
1471Gunnar HedbergJämtland-Härjedalens OF 21:12:41+49:19
1472Madelene AnderssonOK Österåker 21:13:08+49:46
1473Are NjåsteinIL Tyrving 21:13:25+50:03
1474Mårten LampinenSelånger SOK / VK Uvarna 11:13:35+50:13
1475Gisela LöfvingTibro OK 21:13:47+50:25
1476Thomas LundinSundbybergs IK 31:13:50+50:28
1477Rolf LindblomOK Klemmingen 31:13:53+50:31
1478Reinhold LenneboIF Thor 21:13:54+50:32
1479Ann-Marie ByströmSidensjö IK 11:13:56+50:34
1480Pentti ViitanenRastiPiikkiö 11:14:27+51:05
1481Britt-Marie OlofssonSidensjö IK 11:14:29+51:07
1482Anette ForsbergKFUM Örebro OK 31:14:38+51:16
1483Jörgen OlaussonVingåkers OK 11:14:39+51:17
1484Helen LindkvistAlmby IK / OK Alferna / OK Letstigen 21:15:05+51:43
1485Lennart WilhelmssonForsa OK 21:15:06+51:44
1486Lena StrömbäckLinköpings OK 41:15:36+52:14
1487Gunnar NordströmSelånger SOK / VK Uvarna 11:15:53+52:31
1488Esbjörn SwahnIF Thor / Rasbo IK 31:16:05+52:43
1489Stefan HedlundKöping-Kolsva OK 21:16:55+53:33
1490Risto SäynäväjärviIF Sibbo-Vargarna 21:17:27+54:05
1491Östen ErikssonAvesta OK / Dalaportens OL / Rembo IK 21:17:40+54:18
1492Fredrik ForsmanIK Uven / FK Herkules / Göteborgs SK 21:17:44+54:22
1493Hans LindgrenTrosabygdens OK 11:18:03+54:41
1494Jari-Pekka MörskyRastihaukat 11:18:29+55:07
1495Edvin MårtenssonLunds OK / Skåneslättens OL 21:18:43+55:21
1496Pia LiljerothPargas IF 21:18:47+55:25
1497Agneta ThorsellForsa OK 21:19:11+55:49
1498Jonas PetterssonGotlands OF 21:19:25+56:03
1499Kjell LarssonAlmby IK / OK Alferna / OK Letstigen 21:20:14+56:52
1500Claes HammarlingLänna IF 11:20:48+57:26
1501Hans ÅgrenJämtland-Härjedalens OF 11:20:52+57:30
1502Gunnar MasesIK Jarl Rättvik / HJS-Vansbro OK / Insjöns IF OK 11:21:02+57:40
1502Marcus LövingVandrarringen 11:21:02+57:40
1504Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering 21:23:00+59:38
1505Leevi PelkonenPäijät-Rasti 11:23:21+59:59
1506Bo OrtmanVandrarringen 11:23:32+1:00:10
1507Johanna LiljaOK Denseln 31:23:42+1:00:20
1508Peter BrobergIF Rigor 11:23:44+1:00:22
1509Elias PonténStora Tuna OK 31:23:47+1:00:25
1510Kurt MaxéSundbybergs IK 31:23:55+1:00:33
1511Heidi HalonenLounais-Hämeen Rasti 11:24:29+1:01:07
1512Maria VamlingFrölunda OL / Bromma-Vällingby SOK / OK Orinto 31:24:35+1:01:13
1513Ing-Marie HjertFalköpings AIK OK / IF Hagen / Tidaholm SOK Sisu 21:24:38+1:01:16
1514Rune BjörkstrandIF Femman 21:24:56+1:01:34
1515Klas ElwingerIF Thor 21:25:11+1:01:49
1516Lars HärdmarkAlmby IK / OK Alferna / OK Letstigen 21:25:18+1:01:56
1517Jan GrahnIK Uven / FK Herkules / Göteborgs SK 11:25:32+1:02:10
1518Inge NilssonUmeå OK / Robertsfors IK 11:26:59+1:03:37
1519Per WesterlundSkogsluffarnas OK 21:27:17+1:03:55
1520Roland BorgströmOK Rodhen 21:27:47+1:04:25
1521Sten-Åke VedinSelånger SOK / VK Uvarna 11:27:55+1:04:33
1522Gustav TräffNAIS Orienteringsklubb 11:28:19+1:04:57
1523Nils BabtistJärfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 21:28:24+1:05:02
1524Mika AnttilaKangasala SK 31:28:30+1:05:08
1525Eva AnderssonTibro OK 21:29:56+1:06:34
1526Linda ThorénRonneby OK 21:30:10+1:06:48
1527Per WestmanAvesta OK / Dalaportens OL / Rembo IK 21:30:16+1:06:54
1528Benny SandmoFrölunda OL / Bromma-Vällingby SOK / OK Orinto 31:32:10+1:08:48
1529Iza AnundborgSidensjö IK 11:32:15+1:08:53
1530Margaret RosevareOppsal Orientering 21:34:30+1:11:08
1531Glenn WiderströmOK Ravinen 31:36:12+1:12:50
1532Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad 21:37:52+1:14:30
1533Per ÖhlundGustavsbergs OK 21:38:05+1:14:43
1534Christer SvenssonRonneby OK 21:38:12+1:14:50
1535August AbrahamssonGällstadbygdens SOK 11:42:36+1:19:14
1536Mats-Olof WallinIF Thor / Rasbo IK 31:46:43+1:23:21
1537Carl BörnstedtTolered-Utby Ol-klubb 11:47:02+1:23:40
1538Lars EkmarkHjobygdens OK 11:47:47+1:24:25
1539Charlotte BlomqvistOK Nolaskogsarna 21:48:31+1:25:09
1540Bernhard GrenaboHjobygdens OK 11:48:40+1:25:18
1541Klara FredrikssonFalköpings AIK OK / IF Hagen / Tidaholm SOK Sisu 21:49:16+1:25:54
1542Sten HelmertzFrölunda OL / Bromma-Vällingby SOK / OK Orinto 31:55:41+1:32:19
1543Sakke AhoniemiHyvinkään Rasti 21:56:18+1:32:56
1544Curt ReinholdssonIF Thor 21:57:54+1:34:32
1545Anette LinnersjöGustavsbergs OK 22:03:15+1:39:53
1546Eva RämmalLunds OK / Skåneslättens OL 22:05:07+1:41:45
1547Vivianne EdblomSkogslöparna / Hägglunds IoFK / OK Nipan 22:07:26+1:44:04
1548Lisbeth ÅhlundOK Klemmingen 32:09:04+1:45:42
1549Olli YlijokiPunkalaitumen Kunto 12:19:15+1:55:53
1550William BodinGällstadbygdens SOK 12:34:50+2:11:28
1551Anders CarlingerSkogsluffarnas OK 20:00
Marcus PherssonOK Linné 1ej godkänd
Tero HeikkiläPaimion Rasti 1ej godkänd
Filip TrofastBredaryds SOK 1ej godkänd
Ruut KankoKoovee 2ej godkänd
Kristian BoströmLynx 2ej godkänd
Fredrik ÅslundKatrineholms OK 1ej godkänd
Ulf MellerdahlKils OK 1ej godkänd
Michael ErikssonSödertälje-Nykvarn OF 4ej godkänd
Elin BergstedtDegerfors OK 1ej godkänd
vacant OK Enen 1ej godkänd
Hans RosénSkogsluffarnas OK 2ej godkänd
Daniél KazinikSkogsluffarnas OK 1ej godkänd
Lars LindénOK Gynge 1ej godkänd
Ola SamuelssonOK Vivill 1ej godkänd
Fred ÅhlundOK Klemmingen 3ej godkänd
Karl EkströmAlmby IK / OK Alferna / OK Letstigen 2ej godkänd
Nora SwartzJämtland-Härjedalens OF 2ej godkänd

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser