Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för 25manna

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: 25manna
Arrangörsorganisationer: Järfälla OK / Väsby OK
Datum: lördag 12 oktober 2013

Anttolan Urheilijat

1 startande
PlacNamnKlassStrtidStrplStrdiffTidVxlplDiff
66Anttolan Urheilijat / Kalevan Rasti 125manna6:26:56
1. Jere Pajunen35:1829+1:4535:1829
2. Henna-Riikka Haikonen35:2398+5:401:10:4141+12
3. Irene Kosonen32:48367+8:051:43:2961+20
3. Jenny Martikainen36:23698+11:401:47:0470+29
3. Jenna Pajunen38:36864+13:531:49:1779+38
3. Kati Korhonen40:561028+16:131:51:3790+49
4. Pekka Ripatti20:05126+3:332:11:42105+44
4. Anna-Leena Haikonen24:37662+8:052:16:14102+32
4. Ilmo Weide26:52885+10:202:18:2993+14
4. Kari Pajunen31:001194+14:282:22:3785-5
5. Mikko Väisänen37:3996+6:162:52:0882-23
5. Juha Hyyryläinen37:49105+6:262:52:1873-29
5. Olli-Jussi Korpinen40:50267+9:272:55:1964-29
5. Risto Haikonen39:07171+7:442:53:3655-30
6. Jenna Pajunen33:47339+10:253:26:4874-8
6. Teemu Tuhkalainen37:48571+14:263:30:4986+13
6. Hannu Peltonen39:05635+15:433:32:0677+13
6. Mikko Kosonen41:22771+18:003:34:2368+13
7. Vili Valjakka39:10374+11:184:12:0772-2
7. Antton Viljakainen38:28334+10:364:11:2580-6
7. Heikki Manninen37:55301+10:034:10:5275-2
7. Anssi Muikku40:16443+12:244:13:1369+1
23. Jarmo Viita34:07179+13:174:45:4678+6
24. Eero Jäppinen53:3561+12:315:39:2166-12
25. Laura Pajunen47:3578+12:116:26:56660

Kalevan Rasti

1 startande
PlacNamnKlassStrtidStrplStrdiffTidVxlplDiff
66Anttolan Urheilijat / Kalevan Rasti 125manna6:26:56
1. Jere Pajunen35:1829+1:4535:1829
2. Henna-Riikka Haikonen35:2398+5:401:10:4141+12
3. Irene Kosonen32:48367+8:051:43:2961+20
3. Jenny Martikainen36:23698+11:401:47:0470+29
3. Jenna Pajunen38:36864+13:531:49:1779+38
3. Kati Korhonen40:561028+16:131:51:3790+49
4. Pekka Ripatti20:05126+3:332:11:42105+44
4. Anna-Leena Haikonen24:37662+8:052:16:14102+32
4. Ilmo Weide26:52885+10:202:18:2993+14
4. Kari Pajunen31:001194+14:282:22:3785-5
5. Mikko Väisänen37:3996+6:162:52:0882-23
5. Juha Hyyryläinen37:49105+6:262:52:1873-29
5. Olli-Jussi Korpinen40:50267+9:272:55:1964-29
5. Risto Haikonen39:07171+7:442:53:3655-30
6. Jenna Pajunen33:47339+10:253:26:4874-8
6. Teemu Tuhkalainen37:48571+14:263:30:4986+13
6. Hannu Peltonen39:05635+15:433:32:0677+13
6. Mikko Kosonen41:22771+18:003:34:2368+13
7. Vili Valjakka39:10374+11:184:12:0772-2
7. Antton Viljakainen38:28334+10:364:11:2580-6
7. Heikki Manninen37:55301+10:034:10:5275-2
7. Anssi Muikku40:16443+12:244:13:1369+1
23. Jarmo Viita34:07179+13:174:45:4678+6
24. Eero Jäppinen53:3561+12:315:39:2166-12
25. Laura Pajunen47:3578+12:116:26:56660

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser