Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för 25manna

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: 25manna
Arrangörsorganisationer: Järfälla OK / Väsby OK
Datum: lördag 12 oktober 2013

IK Hakarpspojkarna

2 startande
PlacNamnKlassStrtidStrplStrdiffTidVxlplDiff
26IK Hakarpspojkarna 125manna5:51:40
1. Aleksei Alekseyonok43:12223+9:3943:12223
2. Anna Envall35:0584+5:221:18:17147-76
3. Hanna Palm29:08108+4:251:47:2585-62
3. Elin Svensson30:01148+5:181:48:1882-65
3. Johanna Jonsson30:56206+6:131:49:1378-69
3. Sofie Svensson31:20236+6:371:49:3766-81
4. Anette Granstedt19:1050+2:382:08:4764-21
4. Andreas Gustafsson17:326+1:002:07:0958-24
4. Gabriella Gustafsson19:0746+2:352:08:4455-23
4. Moa Svensson20:04123+3:322:09:4153-13
5. Ludwig Ljungqvist35:5148+4:282:45:0839-25
5. Oskar Ljungqvist35:2743+4:042:44:4439-19
5. Markus Hederskog37:43100+6:202:47:0038-17
5. Gustaf Sparrevik40:34253+9:112:49:5137-16
6. Stefan Sandahl26:5844+3:363:14:0729-10
6. Andreas Rangert26:3836+3:163:13:4729-10
6. Peter Jacobsson27:4863+4:263:14:5729-9
6. Ingvar Åkesson29:40140+6:183:16:4929-8
7. Adam Granstedt32:4995+4:573:49:3827-2
7. Albin Axelsson34:13138+6:213:51:0224-5
7. Eric Hansson38:07315+10:153:54:5631+2
7. Joakim Hederskog33:52128+6:003:50:4127-2
23. Bo Granstedt26:0454+5:144:16:4528+1
24. Erik Holmberg51:2651+10:225:08:1124-4
25. Elna Forsberg43:2941+8:055:51:4026+2
55IK Hakarpspojkarna 225manna6:19:27
1. Marcus A Karlsson37:2143+3:4837:2143
2. Grete Gutmann33:1229+3:291:10:3336-7
3. Amanda Rangert29:31121+4:481:40:04360
3. Ebba Envall31:21239+6:381:41:54360
3. Sophia Björnlinger32:31331+7:481:43:0438+2
3. Isa Envall32:39345+7:561:43:1233-3
4. Hilda Holmqvist Johansson21:39297+5:072:04:5133-3
4. Alma Holmqvist Johansson22:36406+6:042:05:4845+9
4. Ella Palm21:20254+4:482:04:3237-1
4. Lisa Lindkvist23:08479+6:362:06:2038+5
5. Viktoras Staiši?nas38:46155+7:232:44:5840+7
5. Fredrik Lindgren38:09115+6:462:44:2138-7
5. Kristian Palm39:56213+8:332:46:0836-1
5. Peter Tudén43:16434+11:532:49:2831-7
6. Lukas Granstedt31:53252+8:313:16:5242+2
6. Per Lindgren33:52343+10:303:18:5144+6
6. Sara Granstedt38:17602+14:553:23:1648+12
6. Malin Svensson43:10867+19:483:28:0953+22
7. Håkan Johansson39:25386+11:334:06:5650+8
7. Matti Envall37:57304+10:054:05:2846+2
7. Anton Hansson36:26220+8:344:03:5743-5
7. Mats Granstedt35:34187+7:424:03:0547-6
23. Viktor Ossiansson29:11100+8:214:32:1654+4
24. Filip Ossiansson56:0888+15:045:28:24540
25. Elin Granstedt51:03115+15:396:19:2755+1

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser