Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för 25manna

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: 25manna
Arrangörsorganisationer: Järfälla OK / Väsby OK
Datum: lördag 12 oktober 2013

Linköpings OK

4 startande
PlacNamnKlassStrtidStrplStrdiffTidVxlplDiff
18Linköpings OK 125manna5:36:37
1. Per Carlborg37:2244+3:4937:2244
2. Ekaterina Nikitina30:177+0:341:07:3912-32
3. Fredrika Vångell26:136+1:301:33:528-4
3. Sofia Salomonsson28:1066+3:271:35:4913+1
3. Amy Rankka28:2076+3:371:35:5913+1
3. Sanna Eriksson28:4796+4:041:36:2610-2
4. Kristina Ljunggren19:4691+3:141:56:1212+4
4. Emanuel Herberthson20:18145+3:461:56:4412-1
4. Sarah Magnusson22:30395+5:581:58:5610-3
4. Pär Ericsson21:59339+5:271:58:2512+2
5. Jonas Lundgren37:2686+6:032:35:1417+5
5. Peter Eriksson39:02167+7:392:36:5016+4
5. Mikael Andersson38:59163+7:362:36:4719+9
5. Ivan Nikitin41:08290+9:452:38:5614+2
6. Johan Otterström25:4320+2:213:03:0316-1
6. Åke Ljunggren28:56112+5:343:06:1611-5
6. Mati Tiit27:3556+4:133:04:5510-9
6. Per Magnusson33:25317+10:033:10:4518+4
7. Jakob Forsselius34:19141+6:273:45:0417+1
7. Christian Enberg35:18179+7:263:46:0315+4
7. Lukas Gustavsson36:57251+9:053:47:4216+6
7. Erik Sköld31:2649+3:343:42:1117-1
23. Anders Berg21:512+1:014:04:0210-7
24. Erik Martinsson54:4375+13:394:58:4522+12
25. Alva Olsson37:527+2:285:36:3718-4
149Linköpings OK 225manna7:23:10
1. Albin Detterfelt43:20228+9:4743:20228
2. Hanna Modig Tjärnström37:34137+7:511:20:54176-52
3. Anna Håkansson30:26174+5:431:51:20141-35
3. Annika Ivarsson32:49369+8:061:53:43146-30
3. Julia Modig Tjärnström33:58460+9:151:54:52141-35
3. Terese Wängdahl36:14682+11:311:57:08140-36
4. Frida Sahlman22:33401+6:012:19:41116-25
4. Amanda Ivehammar22:15372+5:432:19:23121-25
4. Johanna Gustås21:23261+4:512:18:31110-31
4. Stina Gustås20:47198+4:152:17:5599-41
5. Johan Eriksson38:50158+7:272:56:45109-7
5. Magnus K-O Johansson43:55475+12:323:01:50101-20
5. Einar Johansson42:43392+11:203:00:3892-18
5. Sven Engström45:12560+13:493:03:0789-10
6. Tomas Boman30:13169+6:513:31:2390-19
6. Thomas Karlsson32:53295+9:313:34:0385-16
6. Pedro Lundquist40:10696+16:483:41:2097+5
6. Per Gustås39:15643+15:533:40:25890
7. Anders Knutsson39:58418+12:064:20:2386-4
7. Henrik Tosteberg36:22217+8:304:16:4799+14
7. Johan Källsand49:00883+21:084:29:2594-3
7. Andreas Berg41:33506+13:414:21:5893+4
23. Magnus Herberthson25:5551+5:054:47:5384-2
24. Johan Nyman1:16:03217+34:596:03:56110+26
25. Sara Jelvegård1:19:14187+43:507:23:10149+39
251Linköpings OK 425manna8:58:48
1. Johan Sköld44:55266+11:2244:55266
2. Maria Olofsson42:52239+13:091:27:47238-28
3. Frida Johansson35:03573+10:202:02:50225-13
3. Emma Lindell36:05667+11:222:03:52221-17
3. Frida Karlsson36:31710+11:482:04:18208-30
3. Monika Edstam36:49744+12:062:04:36187-51
4. Sixten Elehed23:01462+6:292:27:37202-23
4. Ludvig Forslund23:10483+6:382:27:46191-30
4. Hannele Möller25:17734+8:452:29:53185-23
4. Henrietta Möller26:33854+10:012:31:09173-14
5. Jesper Johansson45:10557+13:473:14:33186-16
5. Rikard Borg52:03927+20:403:21:26200+9
5. Christer Lindell58:491199+27:263:28:12208+23
5. Jonas Roth1:03:111300+31:483:32:34199+26
6. Linnea Borg41:04751+17:424:12:01222+36
6. Anders Kjell46:341001+23:124:17:31224+24
6. Liselott Roth1:00:121362+36:504:31:09231+23
6. Lena Strömbäck1:15:361486+52:144:46:33243+44
7. Karin Skullman57:321197+29:405:39:16249+27
7. Ove Möller1:14:061445+46:145:55:50246+22
7. Åsa Detterfelt1:08:591398+41:075:50:43238+7
7. Gitte Engström50:49970+22:575:32:33235-8
23. Klara Ljunggren35:34201+14:446:08:07230-19
24. Magnus Sahlman2:02:05298+1:21:018:10:12276+46
25. Elin Gunnarsson48:362088:58:48251-25
280Linköpings OK 325manna9:32:43
1. Joakim Tosteberg56:37351+23:0456:37351
2. Matilda Jonsson1:05:30376+35:472:02:07363+12
3. Josefina Berntsson34:17496+9:342:36:24343-20
3. Maria Rost36:13679+11:302:38:20341-22
3. Liselott Ericson41:441083+17:012:43:51344-19
3. Elisabeth Ahlgren44:211187+19:382:46:28339-24
4. Jonathan Jylltorp25:02709+8:303:11:30323-20
4. Lotta Borg30:351165+14:033:17:03321-20
4. Emma S Johansson24:53691+8:213:11:21318-26
4. Sofia Borg23:08479+6:363:09:36300-39
5. Jörgen Sköld52:27947+21:044:02:03307-16
5. Johan Stenström1:10:551421+39:324:20:31315-6
5. Linnea Kjell1:05:391349+34:164:15:15308-10
5. Roger Danielsson1:08:141388+36:514:17:50296-4
6. Urban Pettersson1:01:501385+38:285:18:48303-4
6. Gunnar Engström47:151024+23:535:04:13299-16
6. Mats Backteman51:341151+28:125:08:32295-13
6. Johan Jylltorp57:441303+34:225:14:42286-10
7. Markus Henriksson52:341043+24:426:04:35296-7
7. Pelle Skullman50:59978+23:076:03:00291-8
7. Jonas Detterfelt59:531256+32:016:11:54293-2
7. Per O Magnusson1:22:241485+54:326:34:25293+7
23. Astrid Lundmark1:08:57347+48:077:32:372960
24. Markus Johansson1:10:273258:43:04279-17
25. Inger Gustås49:392359:32:43280+1

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser