Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för 25manna

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: 25manna
Arrangörsorganisationer: Järfälla OK / Väsby OK
Datum: lördag 12 oktober 2013

OK Rodhen

2 startande
PlacNamnKlassStrtidStrplStrdiffTidVxlplDiff
69OK Rodhen 125manna6:30:18
1. Vasili Straltsou40:34140+7:0140:34140
2. Maria Sjölander35:1390+5:301:15:4794-46
3. Rebecca Bjärrenholt30:47199+6:041:46:3479-15
3. Jenny Wegmüller31:23241+6:401:47:1071-23
3. Jessica Söllvander32:17310+7:341:48:0466-28
3. Yvonne Grehn33:02391+8:191:48:4958-36
4. Axel Bergström20:48201+4:162:09:3770-9
4. Emil Grehn21:34283+5:022:10:2370-1
4. Annika Ardell23:25510+6:532:12:1467+1
4. Lisa Johansson22:42424+6:102:11:3165+7
5. Martin Jansson40:14233+8:512:51:45700
5. Jonas Eklund38:42151+7:192:50:1360-10
5. Simon Andersson40:38256+9:152:52:0954-13
5. Erik Engsten42:29370+11:062:54:0045-20
6. Ove Torstensson30:54203+7:323:21:2161-9
6. Per Melin35:34431+12:123:26:0169+9
6. Maria Alekseyonok37:22542+14:003:27:4966+12
6. Veranika Chernik42:41837+19:193:33:0867+22
7. Ulf Bergström37:04257+9:124:09:5864+3
7. Simon Wegmuller41:53525+14:014:14:4762-7
7. Torbjörn Jacobsson36:27222+8:354:09:2159-7
7. Christian Wöllm37:58305+10:064:10:5266-1
23. Mathilda Karlsson33:06164+12:164:43:5875+11
24. Henrik Jonsson1:02:07138+21:035:46:0578+3
25. Alexandra Bjärrenholt44:1345+8:496:30:1869-9
305OK Rodhen 225manna11:28:08
1. Alexander Wedin1:23:18386+49:451:23:18386
2. Gabriella Melin55:05351+25:222:18:23376-10
3. Ingrid Sjölander47:381313+22:553:06:01370-6
3. Britt-Marie Eriksson54:561463+30:133:13:19370-6
3. Katarina Wedin59:431508+35:003:18:06371-5
3. Lise-Lott Almgren1:09:501537+45:073:28:13371-5
4. Emilia Bergström30:261159+13:543:58:39352-18
4. Kevin Sjölander30:471178+14:153:59:00352-18
4. David Melin34:491359+18:174:03:02352-19
4. Alva Blomqvist30:591191+14:273:59:12351-20
5. Yngve Krantz55:231076+24:004:54:35345-7
5. Karin Jansson1:20:461494+49:235:19:58347-5
5. Bernhard Kling1:30:511520+59:285:30:03345-7
5. Claes Jonsson1:46:241541+1:15:015:45:36343-8
6. Mats Jacobsson49:091075+25:476:12:00334-11
6. Sune Hedström55:111233+31:496:18:02334-13
6. Lennart Torstensson1:04:261404+41:046:27:17332-13
6. Roland Borgström1:27:471520+1:04:256:50:38329-14
7. Anders Grehn58:361227+30:447:20:58327-7
7. Björn Engsten1:13:591444+46:077:36:21327-7
7. Emma Jonsson1:03:001312+35:087:25:22325-7
7. Tommy Sjölander1:25:511499+57:597:48:13324-5
23. Carina Jacobsson43:413768:27:34316-11
24. Patrik Eriksson1:34:5135710:02:25306-10
25. Marie Jacobsson1:25:4337311:28:08305-1

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser