Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för 25manna

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: 25manna
Arrangörsorganisationer: Järfälla OK / Väsby OK
Datum: lördag 12 oktober 2013

Sävedalens AIK

2 startande
PlacNamnKlassStrtidStrplStrdiffTidVxlplDiff
23Sävedalens AIK 125manna5:51:15
1. Sergej Fedatsenka37:4077+4:0737:4077
2. Maria Magnusson30:003+0:171:07:4013-64
3. Amilia Björklund28:2680+3:431:36:0620+7
3. Erika Lindqvist28:4290+3:591:36:2216+3
3. Märta Mollén30:46198+6:031:38:2616+3
3. Lisa Palm31:00210+6:171:38:4015+2
4. Carl Josefsson21:27272+4:552:00:0721+1
4. Per Nordholm20:45190+4:131:59:2522+6
4. Tuva Carlsson Wallum21:53327+5:212:00:3325+9
4. Hanna Holmgren28:201033+11:482:07:0032+17
5. Albert Mollén37:52107+6:292:42:1823+2
5. Jonas Palm37:0880+5:452:41:3423+1
5. Dmitriy Mihalkin35:5550+4:322:40:2118-7
5. Henrik Lundgren39:42199+8:192:44:0827-5
6. Pär Claesson32:20275+8:583:16:2824+1
6. Anders Björklund35:44447+12:223:19:5228+5
6. Henrik Nordholm34:57396+11:353:19:0526+8
6. Peter Lekberg30:33182+7:113:14:4125-2
7. Ilya Belianka33:44123+5:523:48:25240
7. ODD WALLUM33:09105+5:173:47:5027-1
7. Karl Levin31:1138+3:193:45:5225-1
7. Heino Ollin37:01254+9:093:51:4224-1
23. Magnus Josefsson25:0131+4:114:13:2725+1
24. Andrei Salin57:15101+16:115:10:4227+2
25. Anastasia Denisova40:3320+5:095:51:1523-4
188Sävedalens AIK 225manna7:58:33
1. Vidar Faxén44:45261+11:1244:45261
2. Filippa Spånér48:40299+18:571:33:25277+16
3. Amanda Claesson34:04472+9:212:07:29249-28
3. Lovisa Nilsson34:37538+9:542:08:02241-36
3. Madeleine Attfors35:17596+10:342:08:42232-45
3. Therese Alfredsson40:481017+16:052:14:13241-36
4. Rebecca Lekberg26:21839+9:492:40:34236-13
4. Nikita Alekseyonok22:30395+5:582:36:43236-5
4. Anna Nordholm28:541068+12:222:43:07225-7
4. Anna Henriksson28:171028+11:452:42:30204-37
5. Jonas Höijer46:16620+14:533:23:15222-14
5. Andreas Karlsson56:251110+25:023:33:24230-6
5. Albin Sunesson54:151033+22:523:31:14219-6
5. Johan Nilsson54:021023+22:393:31:01201-3
6. Albin Claesson35:41440+12:194:06:42215-7
6. Ellen Larsson43:54898+20:324:14:55215-15
6. Christer Henriksson53:311200+30:094:24:32208-11
6. Timofej Alekseyonok57:221295+34:004:28:23214+13
7. Thomas Attfors43:31607+15:395:11:51191-24
7. Anton Novichenko45:47732+17:555:14:07201-14
7. Johan Zhahovski48:05839+20:135:16:25201-7
7. David Djurbäck45:11697+17:195:13:31197-17
23. Ingemar Carlsson50:34327+29:446:04:05223+32
24. Alexander Alekseyonok1:05:47171+24:437:09:52194-29
25. Maria Gustafsson48:412137:58:33188-6

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser