Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för 25manna

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: 25manna
Arrangörsorganisationer: Järfälla OK / Väsby OK
Datum: lördag 12 oktober 2013

Trollhättans SOK

2 startande
PlacNamnKlassStrtidStrplStrdiffTidVxlplDiff
87Trollhättans SOK 125manna6:38:33
1. Tobias Mattsson41:10173+7:3741:10173
2. Aina Edgren36:04108+6:211:17:14126-47
3. Elvira Björklund31:19233+6:361:48:33110-16
3. Sara Schmidt31:52276+7:091:49:0694-32
3. Lina Andersson32:15305+7:321:49:2982-44
3. Sofia Johansson33:23421+8:401:50:3776-50
4. Anders Björklund19:3276+3:002:10:0972-38
4. Erik Berlin21:03224+4:312:11:4073-21
4. Filip Johansson20:31166+3:592:11:0873-9
4. Joar Tryggö24:11603+7:392:14:48760
5. Johan Sandström42:14354+10:512:54:5879+7
5. Martin Schagerlind42:35378+11:122:55:1982+9
5. Bengt Norrman46:36637+15:132:59:2083+10
5. Elias Bäcklund-Ekvall54:131031+22:503:06:57118+42
6. Adam Johansson31:52250+8:303:38:4971-8
6. Susanne Wiklund Björk34:35376+11:133:41:3288+6
6. Agneta Berlin44:06905+20:443:51:0392+9
6. Jan Mattsson31:17225+7:553:38:1484-34
7. Åke Andersson39:20384+11:284:17:3487+16
7. Erik Bäcklund-Ekvall36:32229+8:404:14:4684-4
7. Håkan Schmidt38:48358+10:564:17:0289-3
7. Martin Mandinger52:541055+25:024:31:0882-2
23. Eskil Tryggö24:0119+3:114:42:3067-20
24. Joakim Axelsson1:07:16178+26:125:49:4688+21
25. Josefine Kristiansson48:4791+13:236:38:3387-1
255Trollhättans SOK 225manna9:08:57
1. Dag Tryggö52:33325+19:0052:33325
2. Jenny Edgren57:12359+27:291:49:45346+21
3. Agnes Westerberg36:12677+11:292:25:57326-20
3. Julia Mattsson40:13980+15:302:29:58326-20
3. Clara Berlin47:101299+22:272:36:55335-11
3. Maja Andersson50:571396+26:142:40:42329-17
4. Amanda Backlund26:56892+10:243:07:38295-31
4. Oscar Karlsson29:081088+12:363:09:50303-23
4. Arvid Björk22:16374+5:443:02:58306-29
4. Hugo Mandinger27:561000+11:243:08:38289-40
5. Stefan Hornebrant54:441056+23:213:59:35290-5
5. Sven Arne Karlsson52:04928+20:413:56:55285-18
5. Ulf Nyström56:381113+25:154:01:29287-19
5. Stefan Johansson55:571097+24:344:00:48273-16
6. Lennart Ekvall33:48341+10:264:34:36268-22
6. Per Ivarsson34:13362+10:514:35:01257-28
6. Amanda Hallén47:531045+24:314:48:41254-33
6. Anna-Karin Mattsson54:051209+30:434:54:53242-31
7. Erik Backlund52:531054+25:015:34:29257-11
7. Bo Westerberg51:25999+23:335:33:01256-1
7. Oskar Hallén1:02:191301+34:275:43:55253-1
7. Hans Kööhler1:04:541347+37:025:46:30253+11
23. Nina Schmidt47:43315+26:536:31:40254-3
24. Christoffer Johansson1:28:51261+47:478:00:31250-4
25. Linda Westerberg1:08:263499:08:57255+5

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser