Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för 25manna

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: 25manna
Arrangörsorganisationer: Järfälla OK / Väsby OK
Datum: lördag 12 oktober 2013

Täby OK

2 startande
PlacNamnKlassStrtidStrplStrdiffTidVxlplDiff
34Täby OK 125manna6:02:22
1. Daniel Hájek34:2816+0:5534:2816
2. Christina Løvald Hellberg34:2356+4:401:08:5125+9
3. Johanna Olsson27:0128+2:181:35:5217-8
3. Elin Björkman29:54139+5:111:38:4523-2
3. Hanna Hänström30:06153+5:231:38:5723-2
3. Lenka Poklopova31:53278+7:101:40:4424-1
4. Anna Herbert21:56333+5:242:02:4020+3
4. Vidar Persson19:55101+3:232:00:3920-3
4. Edvin Nordström18:2622+1:541:59:1018-5
4. Svante Johansson21:23261+4:512:02:0719-5
5. Henrik Olsson38:42151+7:192:38:5028+8
5. Kent Lundvall41:59337+10:362:42:0728+8
5. Anders Jansson41:44318+10:212:41:5229+11
5. Rados?aw Piotrowski43:42461+12:192:43:5022+3
6. Johan Lundvall26:3937+3:173:09:1326-2
6. Arvid Persson32:30278+9:083:15:0426-2
6. Johan Lindqvist28:42100+5:203:11:1623-6
6. Roland Sannicolo37:08527+13:463:19:4230+8
7. Johan Lindahl31:4862+3:563:48:4335+9
7. Martin Olsson41:54526+14:023:58:4939+13
7. Niklas Olsson45:25710+17:334:02:2038+15
7. Martin Herbert46:12753+18:204:03:0738+8
23. Johan Herbert23:4416+2:544:20:1832-3
24. Jens Rönnols54:5878+13:545:15:1636+4
25. Daria Lajn47:0675+11:426:02:2234-2
159Täby OK 225manna7:35:41
1. Fredrik Carlsson45:18284+11:4545:18284
2. Eva Herbert49:51318+20:081:35:09291+7
3. Anne Cecilie Løvald33:34433+8:512:08:43255-36
3. Eva Anderling40:15982+15:322:15:24272-19
3. Linn Rönnols41:071040+16:242:16:16271-20
3. Iréne Persson43:061135+18:232:18:15261-30
4. Harry Hattara24:13608+7:412:42:28232-23
4. Anton Hänström20:49204+4:172:39:04241-31
4. Linnea Johansson22:51450+6:192:41:06235-36
4. Matilda Andersson23:45556+7:132:42:00217-44
5. Carl Persson43:28450+12:053:22:37220-12
5. Gustav Lindeborg44:36516+13:133:23:45211-30
5. Nicklas Bergström51:41907+20:183:30:50218-17
5. Roland Hellberg1:04:521337+33:293:44:012170
6. Lars Grankvist35:33429+12:114:13:21188-32
6. Gustav Aflodal34:25369+11:034:12:13210-1
6. Gabriel Lundvall42:55849+19:334:20:43204-14
6. Seth Wiman49:581101+26:364:27:46185-32
7. Peter Löfgren51:08983+23:165:04:49187-1
7. Peter Olsson45:39725+17:474:59:20198-12
7. Carl Bachman47:10796+19:185:00:51190-14
7. Willy Ljungdell48:57882+21:055:02:38179-6
23. Göran Hansson31:35134+10:455:32:45166-21
24. David Kleman1:07:33182+26:296:40:18158-8
25. Elin Björkman55:23142+19:597:35:41159+1

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser