Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för 25manna

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: 25manna
Arrangörsorganisationer: Järfälla OK / Väsby OK
Datum: lördag 12 oktober 2013

OK Roxen

2 startande
PlacNamnKlassStrtidStrplStrdiffTidVxlplDiff
78OK Roxen 125manna6:33:36
1. Albin Lillieström39:39124+6:0639:39124
2. Anna-Stina Påledal33:4238+3:591:13:2162-62
3. Annika Asketun29:58144+5:151:43:1960-2
3. Ida Dalhammer31:27250+6:441:44:4857-5
3. Lova Eveborn32:07295+7:241:45:2858-4
3. Emma Pettersson36:31710+11:481:49:5268+6
4. Linnea Hansson22:20382+5:482:12:12600
4. Hugo Dalhammer20:47198+4:152:10:3954-3
4. Victoria Asketun22:02346+5:302:11:5450-8
4. Joel Karnehed18:3929+2:072:08:3149-19
5. Stefan Thellsén38:17128+6:542:46:4858-2
5. Sören Nilsson Påledal42:10348+10:472:50:41540
5. Mattias Zackrisson43:24442+12:012:51:5547-3
5. Stefan Nyström44:58541+13:352:53:2952+3
6. Olle Hansson29:52150+6:303:21:0543-15
6. Lukas Eveborn31:06216+7:443:22:1947-7
6. Henrik Pettersson32:08264+8:463:23:2145-2
6. Henrik Marmelid31:54254+8:323:23:0741-11
7. Emil Thellsén37:39282+9:474:00:4647+4
7. Jonas Ringsgård38:00308+10:084:01:0750+3
7. Elias Rankka37:58305+10:064:01:0547+2
7. Anders Dalhammer36:34230+8:423:59:41410
23. Hugo Lillieström23:1110+2:214:22:5236-11
24. Anders Lillieström1:25:56256+44:525:48:4885+49
25. Fanny Asketun44:4849+9:246:33:3678-7
184OK Roxen 225manna7:52:11
1. Emil Rankka43:25232+9:5243:25232
2. Susanne Pettersson42:59241+13:161:26:24231-1
3. Tilda Marmelid37:26787+12:432:03:50235+4
3. Gith Thellsén40:38999+15:552:07:02237+6
3. Tove Pihlström41:361073+16:532:08:00228-3
3. Malva Eveborn44:281193+19:452:10:52223-8
4. Olivia Asketun23:40544+7:082:34:32223-12
4. Alice Marmelid24:15613+7:432:35:07213-24
4. Jakob Thellsén24:01587+7:292:34:53215-13
4. Moa Hjort31:491254+15:172:42:41198-25
5. Erik Helander42:16357+10:533:17:55198-25
5. Jan Asketun51:53919+20:303:27:32206-7
5. Örjan Sandell52:47967+21:243:28:26202-13
5. Per Thellsén52:14935+20:513:27:53188-10
6. Johan Lilliecreutz40:01681+16:394:07:54184-14
6. Patrik Eveborn40:13701+16:514:08:06189-17
6. Pontus Lindblom43:17871+19:554:11:10200-2
6. Adam Thellsén48:191060+24:574:16:12183-5
7. Mikael Langer44:34659+16:424:57:551840
7. Roger Sandell54:191110+26:275:07:40186-3
7. Björn Karlson40:05430+12:134:53:26180-20
7. Joakim Fornander51:571021+24:055:05:18182-1
23. Maria Lillieström34:04175+13:145:37:11176-8
24. Per Östlund1:23:18248+42:147:00:29184+8
25. Linda Nyström51:423067:52:111840

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser