Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för 25manna

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: 25manna
Arrangörsorganisationer: Järfälla OK / Väsby OK
Datum: lördag 12 oktober 2013

Gustavsbergs OK

2 startande
PlacNamnKlassStrtidStrplStrdiffTidVxlplDiff
105Gustavsbergs OK 125manna6:53:46
1. Gunnar Lindberg40:45150+7:1240:45150
2. Katrin Söderberg36:53124+7:101:17:38135-15
3. Lotta Valentin35:38629+10:551:53:16159+24
3. Louise Strandberg39:03897+14:201:56:41171+36
3. Margareta Haraldsson41:381075+16:551:59:16172+37
3. Anneli Lindkvist43:071136+18:242:00:45167+32
4. Tilda Bellander27:18938+10:462:28:03162+3
4. Simon Frisk20:23151+3:512:21:08153-18
4. Sylvia Myhr Lilja26:59901+10:272:27:44159-13
4. Malin Strandberg24:41667+8:092:25:26141-26
5. Johan Strandberg38:21132+6:583:02:18137-25
5. Robert Söderberg41:24302+10:013:05:21127-26
5. Erik Kropf42:15356+10:523:06:12117-42
5. Petter Haraldsson41:58336+10:353:05:55108-33
6. Jan Lavén36:34485+13:123:42:12125-12
6. Leif Strandberg38:19604+14:573:43:57120-7
6. Thomas Wester35:48452+12:263:41:26112-5
6. Magnus Haraldsson42:41837+19:193:48:19104-4
7. Jukka Loukusa45:33718+17:414:30:46134+9
7. Björn Linder48:36867+20:444:33:49123+3
7. Conny Strandberg42:39563+14:474:27:52117+5
7. Magnus Lindblom50:14950+22:224:35:27114+10
23. Ulf Burman27:1276+6:224:58:34105-29
24. Martin Bellander53:0359+11:595:51:3792-13
25. Stina Andreasson1:02:09162+26:456:53:46105+13
309Gustavsbergs OK 225manna13:55:04
1. Ville Bexander1:31:43388+58:101:31:43388
2. Gabriella Frisk1:21:29385+51:462:53:12385-3
3. Fariba Sandberg1:13:531544+49:104:07:05378-7
3. Christina Moline1:13:561545+49:134:07:08378-7
3. Erica Strandberg1:14:561548+50:134:08:08378-7
3. Eva Nordin1:14:591549+50:164:08:11378-7
4. Karl Fredrik Myhr Lilja32:591298+16:274:41:10359-19
4. Wilma Werner32:011266+15:294:40:12359-19
4. Emma Bellander36:271401+19:554:44:38359-19
4. Matilda Frisk37:361426+21:044:45:47358-20
5. Mattias Nordin49:37793+18:145:34:21348-11
5. Robert Hagelin1:04:041320+32:415:48:48348-11
5. Roger Hagelin1:22:331503+51:106:07:17348-11
5. Christina Strandberg1:43:361538+1:12:136:28:20349-9
6. Lennart Frisk1:09:441446+46:227:33:24335-13
6. Leif Jonsson1:03:411397+40:197:27:21335-13
6. Per Öhlund1:38:051533+1:14:438:01:45336-12
6. Anette Linnersjö2:03:151545+1:39:538:26:55336-13
7. Anders Steen1:00:5515428:52:52329-6
7. Åke Andreasson1:17:3415469:09:31329-6
7. Carl Emanuelsson1:19:2115489:11:18329-7
7. Håkan Steen1:38:451519+1:10:539:30:42329-7
23. Sara Bergqvist1:19:1638810:34:03325-4
24. Fredrik Alzén1:43:2236212:17:25308-17
25. Anette Hagelin1:37:3937713:55:04309+1

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser