Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för 25manna

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: 25manna
Arrangörsorganisationer: Järfälla OK / Väsby OK
Datum: lördag 12 oktober 2013

Attunda OK

3 startande
PlacNamnKlassStrtidStrplStrdiffTidVxlplDiff
44Attunda OK 125manna6:10:43
1. Mathias Hallmén37:3163+3:5837:3163
2. Maria von Schmalensée38:32162+8:491:16:03101+38
3. Anna Strand30:16163+5:331:46:1976-25
3. Terese Herlin31:50272+7:071:47:5378-23
3. Tove Forshällen32:57384+8:141:49:0075-26
3. Linnea Daniels35:37627+10:541:51:4091-10
4. Oskar Enges22:47442+6:152:14:2773-3
4. Ludvig Lindén21:36290+5:042:13:1667-11
4. Claes-Erik Karlsson21:36290+5:042:13:1670-5
4. Ulla Molin20:16144+3:442:11:5669-22
5. Oskar Daniels38:43154+7:202:50:3961-12
5. Martin Gelinder39:11175+7:482:51:0752-15
5. Erik Berzell39:22183+7:592:51:1851-19
5. Daniel Roos38:46155+7:232:50:4250-19
6. Fredrik Sone26:1627+2:543:16:5846-15
6. Johan Redtzer29:46144+6:243:20:2842-10
6. Andreas Fredriksson29:50147+6:283:20:3238-13
6. Niklas Henriksson30:02156+6:403:20:4436-14
7. Anders Frisk34:16140+6:243:54:1643-3
7. Axel Wrådhe34:42156+6:503:54:42420
7. Henrik Hammas38:52364+11:003:58:5240+2
7. Karl Enges42:51574+14:594:02:5142+6
23. Jörgen Karlsson25:5450+5:044:25:4341-2
24. Love Berzell54:4977+13:455:20:3243+2
25. Laura DAngelo50:11108+14:476:10:4344+1
214Attunda OK 225manna8:18:16
1. Roger Lindén49:17305+15:4449:17305
2. Marianne Henke44:17259+14:341:33:34278-27
3. Lina Ivers38:13836+13:302:11:47271-7
3. Mia Forslin38:42875+13:592:12:16259-19
3. Josefin Carlsson41:011034+16:182:14:35262-16
3. Monica Roos43:311147+18:482:17:05254-24
4. Anette Brunander28:121021+11:402:45:17256-15
4. Göran Larbo25:48785+9:162:42:53252-7
4. Ida Spennare32:031267+15:312:49:08246-16
4. Åsa Whilestedt30:341164+14:022:47:39236-18
5. Fredrik Stenebo45:54598+14:313:31:03236-20
5. Björn Carlheim47:37688+16:143:32:46234-18
5. Jakob Redtzer1:02:101269+30:473:47:19244-2
5. Ulrik Ivers1:13:221441+41:593:58:31265+29
6. Lucas Norrman41:10760+17:484:38:22227-9
6. Filip Brunander50:451128+27:234:47:57229-5
6. Christian Redtzer42:24824+19:024:39:36226-18
6. Patrik Fors36:00458+12:384:33:12224-41
7. Magnus Forshällen47:08795+19:165:20:20223-4
7. Hans Andersson Strinning1:03:511326+35:595:37:03231+2
7. Sven Hedman52:481052+24:565:26:00224-2
7. Lars Gerhardsson48:04838+20:125:21:16218-6
23. Leif Nordin38:44247+17:546:00:00216-7
24. Tomas Henriksson1:11:12197+30:087:11:12202-14
25. Sofie Redtzer1:07:043398:18:16214+12
228Attunda OK 325manna8:31:29
1. Alexander Fors46:29293+12:5646:29293
2. Maria Frisk48:48300+19:051:35:17295+2
3. Alice DAngelo40:04963+15:212:15:21288-7
3. Kristina Martelius40:511021+16:082:16:08275-20
3. Eve-Lina Larsson40:531024+16:102:16:10268-27
3. Marie Forshällen59:001502+34:172:34:17314+19
4. Hampus Brunander22:43431+6:112:57:00248-40
4. Alicia Redtzer24:55695+8:232:59:12244-31
4. Veronica Redtzer24:58702+8:262:59:15240-28
4. Göran Frisk25:00707+8:282:59:17277-37
5. Christoffer Norrman52:31949+21:083:51:48246-2
5. Anders Carlheim57:471165+26:243:57:04249+5
5. Anton Daniels1:02:171273+30:544:01:34242+2
5. Simon Martelius1:03:281306+32:054:02:45276-1
6. Nils Orbert35:27424+12:054:38:12229-17
6. Axel Forshällen41:36782+18:144:44:21217-32
6. Christopher Wilestedt37:28546+14:064:40:13213-29
6. Håkan Redtzer36:49502+13:274:39:34238-38
7. Anders Hallmén50:51973+22:595:30:25218-11
7. Stefan Knorn53:581093+26:065:33:32215-2
7. Fredrik Jonsson54:011096+26:095:33:352130
7. Per-Erik Carlenius52:091031+24:175:31:43234-4
23. Erik Daniels34:37186+13:476:06:20229+11
24. Esbjörn Långström1:06:47176+25:437:13:07206-23
25. Maria Gelinder1:18:223688:31:29228+22

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser