Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för 25manna

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: 25manna
Arrangörsorganisationer: Järfälla OK / Väsby OK
Datum: lördag 12 oktober 2013

OK Raseborg

2 startande
PlacNamnKlassStrtidStrplStrdiffTidVxlplDiff
95OK Raseborg 125manna6:46:05
1. Edvard Sundman37:3366+4:0037:3366
2. Sara Forsström30:289+0:451:08:0116-50
3. Monica Boström30:54205+6:111:38:5534+18
3. Johanna von Frenckell32:23318+7:401:40:2431+15
3. Josefina Bäck34:30527+9:471:42:3134+18
3. Susanna Forsell35:08578+10:251:43:0932+16
4. Eva Bussman24:31651+7:592:07:4043+9
4. Ove Forsström21:35287+5:032:04:4447+16
4. Tobias Söderholm24:50685+8:182:07:5943+9
4. Cedrik Sandell25:02709+8:302:08:1144+12
5. Pekka Vesterinen38:15124+6:522:45:4853+10
5. Erik Haajanen42:23361+11:002:49:5646-1
5. Dennis Rehn49:23778+18:002:56:5666+23
5. Jörgen Nyman48:33733+17:102:56:0656+12
6. Mats Lundström33:25317+10:033:26:4279+26
6. Linus Westerlund41:06754+17:443:34:2371+25
6. Björn-Erik Wickholm37:36554+14:143:30:5373+7
6. Jan Täppinen56:591285+33:373:50:16100+44
7. Roy Wickholm41:38511+13:464:26:1482+3
7. Ville Forsström40:33458+12:414:25:0983+12
7. Robert von Frenckell45:35721+17:434:30:1178+5
7. Leif Haajanen40:34460+12:424:25:101000
23. Otto von Frenckell30:37119+9:474:55:4798+16
24. Andreas Selenius56:0888+15:045:51:5593-5
25. Maria Ljungqvist54:10132+18:466:46:0595+2
OK Raseborg 225mannaej godkänd
1. Lasse Ahlqvist41:51187+8:1841:51187
2. Catarina von Frenckell1:24:05388+54:222:05:56368+181
3. Linda Danskanen45:321244+20:492:51:28360-8
3. Maria Danskanen47:101299+22:272:53:06359-9
3. Pia Holmberg59:341506+34:513:05:30365-3
3. Malin Danielsson1:00:171514+35:343:06:13359-9
4. Nora Lindroos25:38768+9:063:31:51336-24
4. Pia Bussman32:001263+15:283:38:13338-21
4. Helena Kanste30:221155+13:503:36:35345-20
4. Salme Åsten33:571329+17:253:40:10338-21
5. Andre Lindroos1:03:451314+32:224:43:12328-8
5. Christopher Mikander53:14987+21:514:32:41328-10
5. Magnus Lindroos1:08:071385+36:444:47:34323-22
5. Harri Leinikka1:03:391312+32:164:43:06319-19
6. Ulrika Haajanen51:121144+27:505:31:26323-5
6. Rita Forsström46:18992+22:565:26:32318-10
6. Anne Forsström54:191212+30:575:34:33308-15
6. Hannele Bäck1:04:181403+40:565:44:32307-12
7. Joni Stenström53:101066+25:186:37:42310-13
7. Magnus Mannström1:00:551274+33:036:45:27305-13
7. Benny Forsström45:51736+17:596:30:23300-8
7. Viktor Bäck1:15:391452+47:477:00:11299-8
23. Tua Hindersson-Söderholm59:13342+38:237:39:17305-5
24. Kimmo Mäkiej godkändej godkänd
25. Anette Sjöbergej godkändej godkänd

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser