Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för 25manna

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: 25manna
Arrangörsorganisationer: Järfälla OK / Väsby OK
Datum: lördag 12 oktober 2013

Oppsal Orientering

2 startande
PlacNamnKlassStrtidStrplStrdiffTidVxlplDiff
88Oppsal Orientering 125manna6:39:22
1. Ola Marius Pedersen42:08201+8:3542:08201
2. Vigdis Hobøl33:5745+4:141:16:05104-97
3. Mila Zaharinova34:27519+9:441:50:32136+32
3. Arnhild Krogh34:28520+9:451:50:33119+15
3. Ida Bohlin35:25608+10:421:51:30110+6
3. Maren Juveli Pedersen40:411008+15:581:56:46136+32
4. Anniken Karlsen21:17251+4:452:18:03109-27
4. Inger Marie B Rødnes23:42551+7:102:20:28106-13
4. William Skaug23:48562+7:162:20:3496-14
4. Lavran Thorstensen23:41547+7:092:20:27122-14
5. Gard-Martin Udnesseter Johnson41:15294+9:523:01:4294-15
5. Per-Ivar Nikolaisen42:38382+11:153:03:0596-10
5. Knut Aasheim43:56476+12:333:04:2387-9
5. Vadimir Atanasov40:00217+8:373:00:2782-40
6. Are Wigaard31:34241+8:123:32:01101+7
6. Espen Wigaard35:01399+11:393:35:28960
6. Martine Fjogstad44:39933+21:173:45:06102+15
6. Ludvig Andreas Rødnes50:461129+27:243:51:13115+33
7. Sindre Fjogstad39:40401+11:484:27:2597-4
7. Bent Skaug34:45159+6:534:22:3090-6
7. Endre Wigaard45:24706+17:324:33:0992-10
7. Erik Persson37:55301+10:034:25:40102-13
23. Anders Fjogstad35:27198+14:375:01:07111+14
24. Sigve Vågsnes49:2631+8:225:50:3391-20
25. Natalia Dimitrova48:4992+13:256:39:2288-3
Oppsal Orientering 225mannaej godkänd
1. Vegard Fjogstad1:17:56384+44:231:17:56384
2. Anette Bjordal Wigaardej godkändej godkänd
3. Anne Karin Thorstensen46:431286+22:00ej godkänd
3. Eline Westgaard53:221448+28:39ej godkänd
3. Reidunn Haarr Johansen53:281451+28:45ej godkänd
3. Sunniva Haave57:481488+33:05ej godkänd
4. Ane Sofie Krogh26:51881+10:19ej godkänd
4. Jonas Krogh43:311498+26:59ej godkänd
4. Wilmine Skaug38:121439+21:40ej godkänd
4. Andreas Moldskred1:00:541536+44:22ej godkänd
5. Ole Martin Edstrøm1:07:171371+35:54ej godkänd
5. Thomas Harr Johansen1:26:241510+55:01ej godkänd
5. Eirik Brynildsen1:23:401504+52:17ej godkänd
5. Roar Pedersen1:08:461397+37:23ej godkänd
6. Hans Zachariasen1:04:091400+40:47ej godkänd
6. Petter Johansen57:591310+34:37ej godkänd
6. Anne-Elise Edstrøm1:23:001504+59:38ej godkänd
6. Margaret Rosevare1:34:301530+1:11:08ej godkänd
7. Harald Aasheim44:22649+16:30ej godkänd
7. Magnus Zachariasen56:181160+28:26ej godkänd
7. Lars Klyve50:49970+22:57ej godkänd
7. Gro Pedersen46:36774+18:44ej godkänd
23. Bjørg Ingunn Fjogstad33:42350ej godkänd
24. Ola Diltej godkändej godkänd
25. Sara Bråtenej startej godkänd

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser