Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för 25manna

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: 25manna
Arrangörsorganisationer: Järfälla OK / Väsby OK
Datum: lördag 12 oktober 2013

IF Sibbo-Vargarna

2 startande
PlacNamnKlassStrtidStrplStrdiffTidVxlplDiff
82IF Sibbo-Vargarna 125manna6:34:00
1. Daniel Blomster37:5582+4:2237:5582
2. Emma Juga36:34114+6:511:14:2976-6
3. Sabrina Meriheinä31:54280+7:111:46:2377+1
3. Jasmin Sundbäck34:26518+9:431:48:5590+14
3. Tuulia Kivistö34:32531+9:491:49:01760
3. Mikaela Borgman36:12677+11:291:50:4178+2
4. Antonia Holmgren20:44189+4:122:11:2581+4
4. Sanna Nuottajärvi21:05227+4:332:11:4672-18
4. Agneta Boxström25:06716+8:342:15:4778+2
4. Caroline Holmgren20:57220+4:252:11:3867-11
5. Ken Peeters39:26187+8:032:51:0468-13
5. Sören Sundblom38:10118+6:472:49:4857-15
5. Ilkka Juutilainen43:21437+11:582:54:5968-10
5. Victor Mansner41:48329+10:252:53:2659-8
6. Antti Granqvist26:5141+3:293:20:1757-11
6. Henri Pasanen30:48199+7:263:24:1462+5
6. Stefan Borgman37:15537+13:533:30:4164-4
6. Benjamin Holmgren41:54790+18:323:35:2064+5
7. Rickard Svedberg46:33769+18:414:17:5979+22
7. Christoffer Hindsberg41:05487+13:134:12:3174+12
7. Vili Väänänen44:30657+16:384:15:5669+5
7. Christoffer Vilén40:25453+12:334:11:5171+7
23. Heikki Frilander30:48122+9:584:42:3969-10
24. Mikhail Chegarovskiy50:0639+9:025:32:4560-9
25. Tatiana Rozova1:01:15161+25:516:34:0082+22
266IF Sibbo-Vargarna 225manna8:53:50
1. Valtteri Alanko43:51242+10:1843:51242
2. Maire Meriheinä45:21267+15:381:29:12250+8
3. Anni Pakkanen34:22510+9:392:03:34232-18
3. Christa Borgman39:45946+15:022:08:57245-5
3. Frida Wickholm47:241308+22:412:16:36275+25
3. Mirva Krum58:281496+33:452:27:40258+8
4. Aino Pullinen24:12606+7:402:41:52257+25
4. Eija Koli43:491501+27:173:01:29265+20
4. Micaela Johansson40:401473+24:082:58:20259-16
4. Helmi Koli38:281443+21:562:56:08266+8
5. Maximilian Järvinen58:091180+26:463:54:17284+27
5. Anders Ingman51:11883+19:483:47:19272+7
5. Hans Holmgren1:15:371463+44:144:11:45278+19
5. Jari Pullinen1:06:491364+35:264:02:57262-4
6. Bengt Gustafsson44:34929+21:124:41:002840
6. Rita Wickholm46:371003+23:154:43:03277+5
6. Alf Krogell48:181058+24:564:44:44264-14
6. Risto Säynäväjärvi1:17:271490+54:055:13:53278+16
7. Roger Wickholm1:07:021382+39:106:11:48289+5
7. Ulrica Holmgren1:03:471324+35:556:08:33282+5
7. Benjamin Myllylä1:15:501454+47:586:20:36283+19
7. Liisa Juga57:231192+29:316:02:09273-5
23. Inga-Lill Svedberg44:37296+23:476:46:46272-17
24. Mathias Karlå1:07:383177:54:24268-4
25. Kirsi Lintula59:263338:53:50266-2

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser