Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för Trekvällars, etapp 1

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationPressresultatlistaLadda upp ruttSkriv ut

Tävlingens namn: Trekvällars
Arrangörsorganisation: OK Ravinen
Datum: måndag 2 juli 2012 - onsdag 4 juli 2012

Etapp 1Etapp 2Etapp 2 (totalt)Etapp 3Etapp 3 (totalt)

Öppen motion 7

3 150 m, 58 startande
PlacNamnOrganisationTidDiff
1Staffan ZillingOK Södertörn32:59
2Sören AnderssonVäsby OK33:38+0:39
3Anna CurtiusJärla Orientering33:50+0:51
4Karin AlmgrenSöders-Tyresö36:42+3:43
5Stig ThorssonSödertälje IF37:01+4:02
6Margareta AhlqvistSundbybergs IK38:35+5:36
6Carina DoyleSundbybergs IK38:35+5:36
8Micke GustafssonOK Södertörn38:52+5:53
9Gary PetterssonStockholms OK38:57+5:58
10Anna ÅgrenCentrum OK40:58+7:59
11Arne ÅhmanOK Klemmingen41:06+8:07
12Anders KihlströmTullinge SK42:19+9:20
13Gabriella LundholmSöders-Tyresö43:05+10:06
14Jörgen AhlqvistSundbybergs IK43:07+10:08
15Olof RudinTumba-Mälarhöjden OK43:22+10:23
16Olof HedenCentrum OK44:39+11:40
17Marie HeijkenskjöldTullinge SK45:44+12:45
18Lena StenbergIFK Umeå46:12+13:13
19Jörgen LundholmSöders-Tyresö46:55+13:56
20Anna ReforsJärla Orientering48:22+15:23
21Kennet SpennareAttunda OK48:39+15:40
22Bo AdolfssonIK Ymer49:48+16:49
22Inger PahlénSöders-Tyresö49:48+16:49
24Anders StenbackBromma-Vällingby SOK50:33+17:34
25Isak SöderströmSala OK52:26+19:27
26Sven-Erik AmrénSnättringe SK52:40+19:41
27Jacob HårdOK Södertörn54:58+21:59
28Marie EnokssonOK Österåker56:08+23:09
29Annica MagnussonKFUM Örebro OK56:38+23:39
30Anette HagelinGustavsbergs OK57:03+24:04
31Claes LandqvistVallentuna-Össeby OL57:16+24:17
32Johanna AlmlundHaninge SOK57:21+24:22
33Lars-Olov AnderssonSigtuna OK58:53+25:54
34Helene RipaHaninge SOK1:01:47+28:48
35Mikael AnderssonOK Österåker1:02:20+29:21
36Kerstin LoenbergStigfinnarna1:02:27+29:28
37Kjell AggeforsKlubblös1:02:55+29:56
37Markus AggeforsOK Ravinen1:02:55+29:56
39Anna DahlbergIFK Enskede1:03:10+30:11
40Ulrika StarkKlubblös1:03:11+30:12
41Leif BergmanSödertälje-Nykvarn OF1:08:29+35:30
42Susanne LundHaninge SOK1:09:04+36:05
43Erik DanielssonSkogsluffarnas OK1:09:06+36:07
44Kurt AnderssonEnebybergs IF1:09:43+36:44
45Margaretha NylundOK Södertörn1:10:02+37:03
46Anna-Karin CarlssonOK Södertörn1:10:12+37:13
47Ingvar OskarssonKlubblös1:10:51+37:52
48Karin EdströmSkogsluffarnas OK1:11:00+38:01
49Monique Stalås HörnstenOK Österåker1:15:36+42:37
50Elisabeth CarlinSöders-Tyresö1:18:09+45:10
51Ingrid E StrömTäby OK1:18:35+45:36
52Sebastian BankSkarpnäcks OL1:21:04+48:05
53Lars HeijkenskjöldTullinge SK1:28:11+55:12
54Caroline StenbergKlubblös1:39:39+1:06:40
55Tanja-Birgit SöderströmSala OK1:52:26+1:19:27
Eva AdolfssonIK Ymerej godkänd
Anders ErikssonVallentuna-Össeby OLej godkänd
Loke SundbergOK Södertörnej godkänd

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser