Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för Trekvällars, etapp 2

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationPressresultatlistaLadda upp ruttSkriv ut

Tävlingens namn: Trekvällars
Arrangörsorganisation: OK Ravinen
Datum: måndag 2 juli 2012 - onsdag 4 juli 2012

Etapp 1Etapp 2Etapp 2 (totalt)Etapp 3Etapp 3 (totalt)

Öppen motion 7

3 000 m, 69 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffR
1Peter HöglundJärla Orientering29:10Ladda ner rutt i gpx-format
2Anders ErikssonVallentuna-Össeby OL32:13+3:03
3Leif MagnussonSkogsluffarnas OK32:36+3:26
4Oskar GreilertHaninge SOK32:37+3:27
5Stig ThorssonSödertälje IF33:16+4:06
6Eddie BjärrenholtVallentuna-Össeby OL34:02+4:52
7Sven-Erik AmrénSnättringe SK36:20+7:10
8Staffan ZillingOK Södertörn37:05+7:55
9Åsa PleinerTäby OK37:17+8:07
10Mikael CronhjortSolna OK38:02+8:52
11Sven GiselssonRonneby OK38:56+9:46
12Ulf CarnbyTäby OK39:00+9:50
13Georg EklöwOK Södertörn39:30+10:20
14Claes LandqvistVallentuna-Össeby OL39:54+10:44
15Carl-Gunnar BoströmEnebybergs IF40:08+10:58
16Lena GumaeliusWaxholms OK40:42+11:32
17Anders KihlströmTullinge SK41:22+12:12
18Marie EnokssonOK Österåker41:44+12:34
19Hans MalmbergWaxholms OK42:37+13:27
20Arne ÅhmanOK Klemmingen42:54+13:44
21Elin Nygren-WåhlinOK Södertörn44:01+14:51
22Anna TedhamreSnättringe SK44:23+15:13
23Susanne LundHaninge SOK45:41+16:31
24Adam HedbergOK Södertörn46:09+16:59
25Ingvar JanssonSundbybergs IK46:19+17:09
26Christer HedinIFK Enskede46:42+17:32
27Gunvor SandbergBromma-Vällingby SOK47:47+18:37
27Leif ThorssonOK Grip47:47+18:37
29Bo AdolfssonIK Ymer47:54+18:44
30Isak SöderströmSala OK48:51+19:41
31Matilda ÖstmanAttunda OK49:04+19:54
32Karin BjörklundOK Ravinen49:40+20:30
33Åke LinderothSundbybergs IK49:43+20:33
34Ingrid E StrömTäby OK49:50+20:40
35Mikael AnderssonOK Österåker50:50+21:40
36Anette LinnersjöGustavsbergs OK50:57+21:47
37Gunilla RudanderSundbybergs IK51:25+22:15
38Inger PahlénSöders-Tyresö51:52+22:42
39Anette HagelinGustavsbergs OK53:33+24:23
40Isabelle SjöbergOK Österåker55:08+25:58
41Kristina TedhamreSnättringe 55:49+26:39
42Leif BergmanSödertälje-Nykvarn OF55:56+26:46
43Jan SvärdIFK Enskede56:43+27:33
44Cecilia FochsenWaxholms OK57:13+28:03
45Mattias AdlerKlubblös57:55+28:45
46Annica MagnussonKFUM Örebro OK58:32+29:22
47Anders HallménAttunda OK58:40+29:30
48Hans ÖstbergSolna OK58:45+29:35
49Anders StenbackBromma-Vällingby SOK1:00:23+31:13
50Lars-Olov AnderssonSigtuna OK1:00:29+31:19
51Anna-Karin CarlssonOK Södertörn1:00:35+31:25
52Karin EdströmSkogsluffarnas OK1:00:50+31:40
53Mats-Ola ÖbergSundbybergs IK1:01:08+31:58
54Erik DanielssonSkogsluffarnas OK1:04:33+35:23
55Margareta HallménAttunda OK1:08:08+38:58
56Susanne HöglundWaxholms OK1:10:36+41:26
57Annica HedbergOK Södertörn1:11:03+41:53
58Ingemar TedhamreSnättringe SK1:13:01+43:51
59Anki LindahlAttunda OK1:14:16+45:06
60Eva AdolfssonIK Ymer1:14:42+45:32
61Marianne HamiltonEnebybergs IF1:14:54+45:44
62Lars AnderssonSkogsluffarnas OK1:17:35+48:25
63Gabrielle MeyersonBromma-Vällingby SOK1:22:49+53:39
64Loke SundbergOK Södertörn1:30:03+1:00:53
65Peter SundhSundbybergs IK1:41:12+1:12:02
66Tanja-Birgit SöderströmSala OK2:01:31+1:32:21
Tyra KleijnSödertälje-Nykvarn OFej godkänd
Stefan AbrahamssonSundbybergs IKej godkänd
Henning HamiltonEnebybergs IFej godkänd

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser