Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för Trekvällars, etapp 2

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationPressresultatlistaLadda upp ruttSkriv ut

Tävlingens namn: Trekvällars
Arrangörsorganisation: OK Ravinen
Datum: måndag 2 juli 2012 - onsdag 4 juli 2012

Etapp 1Etapp 2Etapp 2 (totalt)Etapp 3Etapp 3 (totalt)

OK Södertörn

61 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tid
1Alice TörnlundD1623:049:08
1Pia HellgrenD4533:069:57
1Hanna LagerbergD1219:208:08
2Gunnel JunegardD751:09:38+18:0927:34
2Daniela RennerD3540:25+3:3311:23
2Caroline BerglindÖppen motion 456:17+3:5714:04
3Ann FranzénD4534:51+1:4510:28
3Ann-Sofie SvanbergD5032:13+2:3911:24
4Jacob HårdÖppen motion 538:36+15:1813:05
4Anders JakobssonH5026:52+3:057:47
4Johan MarkstedtH4527:33+2:047:45
4Paul NorénH6030:38+3:1110:12
4Jonathan BerglindÖppen motion 832:24+2:117:42
4Mattias IvarezH1230:09+8:1212:41
4Ing-Marie NilssonÖppen motion 342:36+11:2117:56
5Anita KarlssonD5033:20+3:4611:47
5Lennart BerglindÖppen motion 540:17+16:5913:39
6Viktor ZillingÖppen motion 139:53+12:4116:47
6Göran HellgrenH4528:11+2:427:56
6Matilda RenlundD1634:58+11:5413:50
6William NilssonH1834:28+4:027:47
7Måns HellgrenÖppen motion 835:08+4:558:21
8Per FranzénH4529:11+3:428:13
8Max HårdH1644:31+17:4813:23
8Staffan ZillingÖppen motion 737:05+7:5512:21
9Jesper Hansson LagerbergH4529:12+3:438:13
9Örjan KampegårdH6537:43+10:2613:21
9Lars AnderssonH5031:47+8:009:12
10Jenny EkÖppen motion 61:21:05+30:2215:58
10Helena BerglindÖppen motion 41:24:04+31:4421:01
11Ove ArvidssonÖppen motion 545:56+22:3815:34
11Pyttan AsplundÖppen motion 146:59+19:4719:46
11Björn NyqvistH5535:17+8:0410:36
11Anders HedbergÖppen motion 836:53+6:408:46
12Torbjörn JohanssonÖppen motion 836:57+6:448:47
13Melvin JakobssonH1258:17+36:2024:32
13Georg EklöwÖppen motion 739:30+10:2013:10
14Martin ErikssonH6049:45+22:1816:35
14Sanna HedbergÖppen motion 159:51+32:3925:12
15Tove LagerbergD2144:39+13:0610:05
15Ylva LagerbergÖppen motion 553:11+29:5318:01
16Mattias SkepplingÖppen motion 91:00:33+24:5211:32
16Helena MarkstedtD2146:27+14:5410:29
16Axel KudinoffH1438:17+17:4312:58
19Yngve SundbladH651:11:23+44:0625:16
20Tomas HolmbergH2145:03+11:438:34
21Elin Nygren-WåhlinÖppen motion 744:01+14:5114:40
23Nils EklöwH4537:53+12:2410:40
24Claes RennerH4538:12+12:4310:45
24Adam HedbergÖppen motion 746:09+16:5915:23
26Göran IvarezH5053:02+29:1515:22
28Erik AnderssonH2152:49+19:2910:03
31Ewa ArvidssonÖppen motion 51:11:43+48:2524:18
31Fredrik SetterqvistH2159:03+25:4311:14
32John SvanbergH211:00:38+27:1811:32
51Anna-Karin CarlssonÖppen motion 71:00:35+31:2520:11
53Sven SetterqvistÖppen motion 851:33+21:2012:16
57Annica HedbergÖppen motion 71:11:03+41:5323:41
64Loke SundbergÖppen motion 71:30:03+1:00:5330:01
75Daniel BeutlerÖppen motion 81:32:50+1:02:3722:06
Maxine LindströmÖppen motion 1ej godkänd

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser