Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för SM Stafett

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: SM Stafett
Arrangörsorganisation: IF Thor
Datum: söndag 28 september 2014

D21, sträcka 3

62 startande
PlacNamnLagTidDiff
1Helena KarlssonIFK Lidingö SOK 145:01
2Lisa RisbyOK Kåre 145:02+0:01
3Emma JohanssonDomnarvets GOIF 145:17+0:16
4Annika BillstamOK Linné 145:26+0:25
5Emma KlingenbergJärla Orientering 145:40+0:39
6Johanna LönnkvistTullinge SK 146:41+1:40
7Maria MagnussonSävedalens AIK 147:04+2:03
8Linnea GustafssonLeksands OK 148:22+3:21
9Olga PanchenkoIFK Moras OK 148:36+3:35
10Lilian ForsgrenOK Tisaren 148:44+3:43
11Lina StrandGöteborg-Majorna OK 149:28+4:27
12Alva OlssonLinköpings OK 150:40+5:39
13Sara EskilssonHaninge SOK 150:52+5:51
14Marie PetterssonOK Djerf 152:02+7:01
15Anna EnvallIK Hakarpspojkarna 152:14+7:13
16Josefin PerssonJärla Orientering 252:36+7:35
17Hilda ForsgrenOK Linné 352:47+7:46
18Sara JohanssonDomnarvets GOIF 253:40+8:39
19Anna NärhiIFK Göteborg 153:55+8:54
20Karin PerssonHagaby GOIF 154:01+9:00
21Rebecka HeinrupTullinge SK 254:09+9:08
22Petra OlanderLånghundra IF 154:58+9:57
23Karolina HellbergSundbybergs IK 155:09+10:08
24Annika BjörkOK Kåre 255:57+10:56
25Ausrine KutkaiteIFK Lidingö SOK 256:15+11:14
26Lisa CarlssonOK Linné 257:30+12:29
27Carina SvenssonBredaryds SOK 157:38+12:37
28Ylva KindlundhAlfta-Ösa OK 158:24+13:23
29Sofie SöderblomFalkenbergs OK 159:00+13:59
30Maja PetterssonOK Dacke 159:07+14:06
31Emma AnderssonÄrla IF 159:17+14:16
32Maria WestherOK Tisaren 259:32+14:31
33Jenny WegmüllerOK Rodhen 11:00:38+15:37
34Helena MarkstedtOK Södertörn 11:00:50+15:49
35Madelene AllmungsLeksands OK 21:00:55+15:54
36Josefina NorinIFK Göteborg 21:00:57+15:56
37Charlotta BergqvistGävle OK 11:01:34+16:33
38Lovisa AdolfssonOK Denseln 11:01:51+16:50
39Susanne ErikssonKFUM Örebro OK 11:03:26+18:25
40Anne HanssonMarkbygdens OK 11:04:25+19:24
41Elin BjörkmanTäby OK 11:04:26+19:25
42Hanna Modig TjärnströmLinköpings OK 21:04:33+19:32
43Sophie ErikssonÄrla IF 21:04:42+19:41
44Johanna ErlandssonStora Tuna OK 11:07:16+22:15
45Ingela ErikssonGävle OK 21:08:13+23:12
46Carina SandbergSäterbygdens OK 11:08:40+23:39
47Barbro LönnkvistTullinge SK 31:08:55+23:54
48Anna NordinSundsvalls OK 11:09:14+24:13
49Akvile PreiksaiteIFK Lidingö SOK 31:09:18+24:17
50Karin ElfvingDomnarvets GOIF 31:10:53+25:52
51Viktoria HelmerssonOK Ravinen 11:11:57+26:56
52Emma LindgrenVisborgs OK 11:14:03+29:02
53Anna HellnerLunds OK 11:16:20+31:19
54Sofia NilssonUmeå OK 11:17:16+32:15
55Anette NyströmOK Nolaskogsarna 11:18:44+33:43
56Charlotta AskeljungOK Klemmingen 11:29:44+44:43
57Signe Leffler-RosendahlOK Renen 11:32:18+47:17
58Carina KaleredOK Denseln 21:39:42+54:41
Louise FurubomVäxjö OK 1ej godkänd
Emma BergmanGöteborg-Majorna OK 2ej godkänd
Josefin ErlandssonOK Milan 1ej godkänd
Linn BylarsForsa OK 1ej godkänd

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser