Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för Tiomila i Eksjö

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: Tiomila i Eksjö
Arrangörsorganisationer: Eksjö SOK / IK Hakarpspojkarna / SOK Aneby
Datum: lördag 3 maj 2014 - söndag 4 maj 2014

Ungdomskaveln

286 startande
PlacNamnStrtidStrplStrdiffTidVxlplDiff
1MS Parma 11:58:15
Akseli Ruohola28:59128:591
Anniina Aaltonen24:40155+5:3553:3920+19
vacant inaktivfullföljt
Essi Rantanen28:4634+4:351:22:2515-5
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Aaro Julkunen35:5011:58:151-14
2Stora Tuna OK 11:58:22
Henning Sjökvist30:254+1:2630:254
Tilda Östberg21:5240+2:4752:176+2
vacant inaktivfullföljt
Sofia Eriksson29:0944+4:581:21:268+2
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Jesper Svensk36:562+1:061:58:222-6
3Heming Orientering 11:58:31
Bjørn Anders Flågen30:5314+1:5430:5314
Martine Engebretsen21:2123+2:1652:145-9
vacant inaktivfullföljt
Sofie Skyttersæter Iversen27:1214+3:011:19:2650
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Kasper Fosser39:057+3:151:58:313-2
4Fossum IF 11:58:49
Victoria Hæstad Bjørnstad32:1543+3:1632:1543
Ingrid Gylterud Kvålsgard21:5842+2:5354:1325-18
vacant inaktivfullföljt
Øyvind Hjermstad24:473+0:361:19:001-24
Vacant inaktivfullföljt
Erling Hjermstad39:4912+3:591:58:494+3
5OK Kåre 11:59:33
Martin Mörsell32:1042+3:1132:1042
Vilma Von Krusenstierna20:125+1:0752:229-33
Ida johnsson25:09174+6:0457:19
Alva Ringi28:4936+4:381:21:117-2
Elin Viker33:25145+9:141:25:47
Isac von Krusenstierna38:224+2:321:59:335-2
6Tampereen Pyrintö 12:01:09
Konsta Puranen30:5013+1:5130:5013
Lotta Eerola21:3429+2:2952:2410-3
vacant inaktivfullföljt
Anni Haanpää27:4921+3:381:20:136-4
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Teemu Eerola40:5629+5:062:01:0960
7Junior O-sport 12:01:11
Josef Koci31:2521+2:2631:2521
Tereza Janosikova20:3910+1:3452:041-20
vacant inaktivfullföljt
Tereza Cechova27:1113+3:001:19:154+3
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Ondrej Vystavel41:5640+6:062:01:117+3
8Asker SK 12:01:12
Ola Løvald Bråten30:4510+1:4630:4510
Tilla Farnes Hennum21:3429+2:2952:198-2
vacant inaktivfullföljt
Synne Strand29:4456+5:331:22:0312+4
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Vegard Gulbrandsen39:098+3:192:01:128-4
9IK Hakarpspojkarna 12:02:07
Lukas Granstedt31:3423+2:3531:3423
Sara Granstedt20:378+1:3252:112-21
Isa Envall21:1520+2:1052:49
Sophia Björnlinger27:028+2:511:19:133+1
Elin Granstedt27:1010+2:591:19:21
Andreas Gustafsson42:5448+7:042:02:079+6
10Tullinge SK 12:02:41
Victor Imark30:336+1:3430:336
Ella Sjöberg22:1849+3:1352:5115+9
vacant inaktivfullföljt
Trine Karlberg31:5199+7:401:24:4229+14
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Simon Imark37:593+2:092:02:4110-19
11Skåneslättens OL 12:03:49
Adam Segerslätt33:0359+4:0433:0359
Tea Markholm23:0178+3:5656:0441-18
vacant inaktivfullföljt
Lisa Jonsson Nordin27:1717+3:061:23:2119-22
Wilma Markholm38:06241+13:551:34:10
Isak Prellner40:2820+4:382:03:4911-8
12Södertälje-Nykvarn OF 12:03:59
Amanda Kleijn32:0538+3:0632:0538
Klara Borg24:14137+5:0956:1946+8
vacant inaktivfullföljt
David Borg27:1010+2:591:23:2921-25
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Erik Wigle40:3022+4:402:03:5912-9
13Helsingin Suunnistajat 12:04:02
Miika Tala31:5029+2:5131:5029
Emilia Tala21:2926+2:2453:1918-11
Sanni Heikkinen25:32193+6:2757:22
Venla Turakainen30:2770+6:161:23:4624+6
vacant inaktivfullföljt
Tuomas Heikkilä40:1617+4:262:04:0213-11
14OK Ravinen 12:04:05
Axel Granqvist30:4912+1:5030:4912
Moa Westblad23:0279+3:5753:5122+10
vacant inaktivfullföljt
Tone Albrektsson29:5860+5:471:23:4926+4
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Erik Herne40:1617+4:262:04:0514-12
15Kils OK 12:04:38
Viktor Skoog31:4026+2:4131:4026
Nora Holmgård21:4135+2:3653:2119-7
vacant inaktivfullföljt
Elsa Holmgård30:2669+6:151:23:4725+6
Ida Hedin34:57176+10:461:28:18
Andreas Uller40:5128+5:012:04:3815-10
16Konnerud IL 12:06:22
Håvard Landro Svingheim35:3393+6:3435:3393
Thea Sildnes Baklid21:4537+2:4057:1857-36
vacant inaktivfullföljt
Jenny Baklid30:3473+6:231:27:5244-13
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Jørgen Baklid38:305+2:402:06:2216-28
17Freidig 12:06:25
Kjetil Mølnvik31:5832+2:5931:5832
Maria Ulseth Sylte21:4838+2:4353:4621-11
vacant inaktivfullföljt
Vera Melkild32:45130+8:341:26:3136+15
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Håvard Eidsmo39:5414+4:042:06:2517-19
18OK Roxen 12:06:44
Pontus Lindblom32:3950+3:4032:3950
Emma Pettersson25:30192+6:2558:0973+23
vacant inaktivfullföljt
Lova Eveborn29:1948+5:081:27:2840-33
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Hugo Lillieström39:169+3:262:06:4418-22
19Trollhättans SOK 12:07:15
Ida Kristiansson35:4095+6:4135:4095
Malin Kristiansson21:3732+2:3257:1755-40
vacant inaktivfullföljt
Eskil Tryggö24:412+0:301:21:5811-44
Anders Björklund24:594+0:481:22:16
Elias Bäcklund-Ekvall45:1790+9:272:07:1519+8
20OK Södertörn 12:07:18
Hanna Lagerberg34:5473+5:5534:5473
Sanna Hedberg21:1822+2:1356:1244-29
Tilde Backlund32:59376+13:541:07:53
Georg Eklöw27:059+2:541:23:1716-28
Melvin Jakobsson33:37149+9:261:29:49
Linus Backlund44:0165+8:112:07:1820+4
21Täby OK 12:07:25
Johan Herbert31:4427+2:4531:4427
Emma Hagrot22:5776+3:5254:41270
vacant inaktivfullföljt
Hanna Hänström28:4634+4:351:23:2720-7
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Edvin Nordström43:5862+8:082:07:2521+1
22OK Lokomotiva Pardubice 12:07:31
Martin Roudny32:5654+3:5732:5654
Barbora Chaloupska22:2250+3:1755:1831-23
vacant inaktivfullföljt
Anna Kopecka28:0023+3:491:23:1817-14
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Jonas Fencl44:1368+8:232:07:3122+5
23Stora Tuna OK / Grycksbo IF OK 22:07:33
Viktor Svensk32:0741+3:0832:0741
Ella Olsson20:227+1:1752:2912-29
vacant inaktivfullföljt
Tova Olsson29:0641+4:551:21:3510-2
vacant inaktivfullföljt
Viktor Barkegren45:5899+10:082:07:3323+13
24OK Kolmården 12:07:45
Josef Johansson35:1785+6:1835:1785
Kerstin Ljungemyr22:5167+3:4658:0871-14
Emilia Östlund24:16140+5:1159:33
Lisa Berggren30:1065+5:591:28:1848-23
vacant inaktivfullföljt
Emil Ljungemyr39:2710+3:372:07:4524-24
25Halden SK 12:07:51
Idun Kristine Felde Olaussen40:00171+11:0140:00171
Hedda Raadal Bjørlo23:49113+4:441:03:49148-23
vacant inaktivfullföljt
August Asheim Birkeland24:1111:28:0046-102
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Håkon Østraat Sævareid39:5113+4:012:07:5125-21
26Kangasala SK 12:07:55
Mikko Ahola30:387+1:3930:387
Eveliina Piippo21:4034+2:3552:1870
Heini Rintanenej godkändfullföljt
Ronja Kontkanen29:5860+5:471:22:1613+6
Vilma Annala30:4176+6:301:22:59
Erik Ahola45:3996+9:492:07:5526+13
27Sundsvalls OK 12:08:46
Martin Storkamp31:5130+2:5231:5130
Oskar Vikström20:5415+1:4952:4513-17
Frida Vikström22:1145+3:0654:02
Stina Nordin28:4433+4:331:21:299-4
vacant inaktivfullföljt
Hanna Hugosson47:17118+11:272:08:4627+18
28Espoon Suunta 12:10:14
Lauri Heinaro31:5933+3:0031:5933
Elisa Ståhlberg21:1520+2:1053:1417-16
Aino Palmen33:11379+14:061:05:10
Ella Mahlamäki30:2268+6:111:23:3623+6
vacant inaktivfullföljt
Alvar Palmen46:38110+10:482:10:1428+5
29Junior O-sport 22:10:28
Petr Kaspar36:0598+7:0636:0598
Sabina Pilcova22:4965+3:4458:5481-17
vacant inaktivfullföljt
Tereza Soldanova32:07112+7:561:31:0171-10
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Otakar Hirs39:2710+3:372:10:2829-42
30Jönköpings OK 12:10:37
Victor Hansson33:0057+4:0133:0057
Moa Sågby25:02171+5:5758:0267+10
Vacant inaktivfullföljt
Emma Ling (vacant)30:3975+6:281:28:4153-14
Vacant inaktivfullföljt
Eric Rosjö41:5640+6:062:10:3730-23
31OK Linné 12:10:41
Sandra Boström37:20127+8:2137:20127
Maria Jansson24:42158+5:371:02:02125-2
vacant inaktivfullföljt
Tuve Möller27:3920+3:281:29:4160-65
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Olle Grywenz41:0030+5:102:10:4131-29
32Fossum IF 32:10:43
Erik Hæstad Bjørnstad34:4769+5:4834:4769
Ingrid Spilde Hasaas24:09134+5:0458:5683+14
vacant inaktivfullföljt
Pernille Katla29:2952+5:181:28:2550-33
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Frederik Ramstad Hoff42:1844+6:282:10:4332-18
33Bredaryds SOK 12:10:45
Moa Hansson35:2990+6:3035:2990
Anton Gunnarsson21:0918+2:0456:3848-42
Axel Elmblad21:3531+2:3057:04
Amelia Skalberg30:0162+5:501:26:3938-10
Klara Elmblad32:22124+8:111:29:00
Filip Trofast44:0666+8:162:10:4533-5
34OK Denseln 12:10:48
Sarah Persson35:0781+6:0835:0781
Vilma Karlsson24:06128+5:0159:1388+7
Towa Petterssonej startfullföljt
Gustav Engman31:0681+6:551:30:1965-23
vacant inaktivfullföljt
August Mollén40:2921+4:392:10:4834-31
35Järfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 12:10:53
Oskar Edvardsson31:3524+2:3631:3524
Agnes Lundqvist24:02123+4:5755:3737+13
vacant inaktivfullföljt
Rebecca Waldenfjord27:5822+3:471:23:3522-15
vacant inaktivfullföljt
Benjamin Langerak47:18119+11:282:10:5335+13
36Varegg Fleridrett 12:10:58
Kristian Rykkje35:2087+6:2135:2087
Constance Storvestre22:2250+3:1757:4263-24
vacant inaktivfullföljt
Kårhild H. Nordstad32:16120+8:051:29:58630
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Markus Kjærner-Semb41:0030+5:102:10:5836-27
37Nydalens SK 22:11:01
Lukas Liland31:0717+2:0831:0717
Frida Bakken Ulseth25:00170+5:5556:0743+26
vacant inaktivfullföljt
Henriette Smeby32:02109+7:511:28:0947+4
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Jørgen Wulfsberg42:5247+7:022:11:0137-10
38OK Dacke 12:11:06
Oscar Johansson29:012+0:0229:012
Lovisa Johansson25:32193+6:2754:3326+24
vacant inaktivfullföljt
Ebba Berglin31:1685+7:051:25:4931+5
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Andreas Jonsson45:1790+9:272:11:0638+7
39Suunta Jyväskylä 12:11:08
Veera Klemettinen33:1161+4:1233:1161
Kaisa Klemettinen22:2552+3:2055:3636-25
Elisa Viholainen22:2753+3:2255:38
Arttu Kaario30:1766+6:061:25:5332-4
Konsta Sipiläinen31:1787+7:061:26:53
Otto Kaario45:1588+9:252:11:0839+7
40Turun Suunnistajat 12:11:12
Ville Kinnala30:4711+1:4830:4711
Jenny Vuori21:2625+2:2152:134-7
Alli Haavisto25:15179+6:1056:02
Ilona Haapasaari32:27126+8:161:24:4028+24
vacant inaktivfullföljt
Justus Vuori46:32109+10:422:11:1240+12
41OK Tranan 12:11:25
Lisa Johansson35:1584+6:1635:1584
Victoria Andersson21:5842+2:5357:1351-33
Maja Kindlund26:01215+6:561:01:16
Erik Lindström30:4578+6:341:27:5845-6
Emma Nordberg34:07160+9:561:31:20
Eric Jansson43:2754+7:372:11:2541-4
42Fossum IF 22:11:30
Einar Melsom37:16125+8:1737:16125
Åsne Holo23:2797+4:221:00:43103-22
vacant inaktivfullföljt
Line Wegner Hodt30:3071+6:191:31:1373-30
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Martin Borge Heir40:1719+4:272:11:3042-31
43Kongsberg OL 12:11:34
Aurora Moholth36:39110+7:4036:39110
Tale Strand21:2424+2:1958:0368-42
Vacant inaktivfullföljt
kristin Sagosen Smeby30:2167+6:101:28:2449-19
Marlin Haavengen32:00107+7:491:30:03
Tord Strand43:1052+7:202:11:3443-6
44Växjö OK / Emmaboda Verda OK 12:11:37
Viktor Östergren34:5977+6:0034:5977
Ellen Kallerbäck23:0585+4:0058:0469-8
vacant inaktivfullföljt
Alicia Lundgren32:18121+8:071:30:2266-3
vacant inaktivfullföljt
Lukas Lundgren41:1535+5:252:11:3744-22
45Lynx 12:11:40
Heidi Plit35:3694+6:3735:3694
Tuuli Heikkilä23:2797+4:2259:0386-8
Aino Asklöf25:28188+6:231:01:04
Henrik Asklöf28:2329+4:121:27:2639-47
Sami Raitola31:54101+7:431:30:57
Ville Rehn44:1469+8:242:11:4045+6
46Helsingin Suunnistajat 22:11:46
Topias Niemi31:1119+2:1231:1119
Juulia Tala22:5167+3:4654:0224+5
Aino Kangasaho27:40275+8:3558:51
Ellen Heinaro34:32165+10:211:28:3451+27
vacant inaktivfullföljt
Matias Salonen43:1253+7:222:11:4646-5
47Asker SK 22:13:36
Johan Westly30:5416+1:5530:5416
Nora Synnøve Woxholth23:0483+3:5953:5823+7
vacant inaktivfullföljt
Fanni Jauhojärvi Markussen32:02109+7:511:26:0034+11
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Sander Arntzen47:36124+11:462:13:3647+13
48Tampereen Pyrintö 22:13:55
Konsta Pitkänen30:387+1:3930:387
Lotta Välkki25:21183+6:1655:5940+33
vacant inaktivfullföljt
Saara Yli-Hietanen33:58157+9:471:29:5762+22
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Taavi Mustajoki43:5862+8:082:13:5548-14
49OK77 12:14:02
Elias Talja36:32108+7:3336:32108
Liva Westerback26:48246+7:431:03:20142+34
vacant inaktivfullföljt
Janina Donner29:0843+4:571:32:2882-60
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Ilari Visuri41:3436+5:442:14:0249-33
50Tumba-Mälarhöjden OK 12:14:09
Alexander Käll36:54115+7:5536:54115
Emma Persson24:14137+5:091:01:08111-4
Natalie Carlén29:52332+10:471:06:46
Ellinor Östervall32:53133+8:421:34:0195-16
vacant inaktivfullföljt
Johan Giberg40:0816+4:182:14:0950-45
51Rastivarsat 12:14:11
Lassi Kuva37:06120+8:0737:06120
Eveliina Lohikainen23:2797+4:221:00:3398-22
Roosa Pelkonen24:34152+5:291:01:40
Ella Hyvärinen29:0240+4:511:29:3558-40
Vacant inaktivfullföljt
Lauri Leirimaa44:3676+8:462:14:1151-7
52Göteborg-Majorna OK 12:14:18
Elvira Sellgren37:08122+8:0937:08122
Kajsa Jungbjer23:33104+4:281:00:41101-21
Fanny Andersson29:39323+10:341:06:47
Kerstin Wadman29:1046+4:591:29:5161-40
Agnes Spånér33:46154+9:351:34:27
Martin Jellvert Börjeson44:2772+8:372:14:1852-9
53IFK Lidingö SOK 12:14:21
Julia Rajan33:4464+4:4533:4464
Jonatan Graversen23:55116+4:5057:3962-2
vacant inaktivfullföljt
Ebba Ganslandt31:4797+7:361:29:2654-8
Elin Jarlemark38:47253+14:361:36:26
Petter Boding44:5582+9:052:14:2153-1
54Hämeenlinnan Suunnistajat 12:14:26
Niko Kommio34:5070+5:5134:5070
Jenna Leipijärvi22:5674+3:5157:4664-6
vacant inaktivfullföljt
Meiju Lehtinen31:4797+7:361:29:3357-7
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Aleksi Vihelä44:5381+9:032:14:2654-3
55Hestra IF 12:14:29
Emil Karlsson37:03118+8:0437:03118
Alice Aroneng23:32103+4:271:00:3599-19
vacant inaktivfullföljt
Sofia Grahn32:18121+8:071:32:5390-9
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Victor Helgesson41:3637+5:462:14:2955-35
56IL Tyrving 12:14:36
Oda Sikkeland37:18126+8:1937:18126
Oliver Wallin Higgins21:0617+2:0158:2477-49
vacant inaktivfullföljt
Synne Skjærstein32:38128+8:271:31:0272-5
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Styrk Hundseid Kamsvåg43:3456+7:442:14:3656-16
57Asker SK 32:14:38
Henrik Fredriksen Aas32:5856+3:5932:5856
Margrethe Wisløff23:0686+4:0156:0441-15
vacant inaktivfullföljt
Ingrid Tandberg Ryan33:31147+9:201:29:3558+17
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Eivind Øfsthus Gravir45:0385+9:132:14:3857-1
58Angelniemen Ankkuri 12:14:47
Jonna Juva (vacant)37:50139+8:5137:50139
Emilia Vuori (vacant)24:03124+4:581:01:53122-17
Aino Reiman (vacant)28:28301+9:231:06:18
Nella Rontu (vacant)30:5079+6:391:32:4385-37
vacant (vacant)inaktivfullföljt
Arttu Laaksonen (vacant)42:0442+6:142:14:4758-27
59Hiisirasti 12:15:55
Tuukka Mäkinen30:5314+1:5430:5314
Linda Huhtala26:33236+7:2857:2659+45
vacant inaktivfullföljt
Susanna Aho32:01108+7:501:29:2755-4
vacant inaktivfullföljt
Roope Ruuhiala46:28107+10:382:15:5559+4
60Hyvinkään Rasti 12:16:18
Sanni Norrbacka37:04119+8:0537:04119
Salla Norrbacka24:03124+4:581:01:07110-9
vacant inaktivfullföljt
Wertti Autio31:3795+7:261:32:4486-24
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Ville Tiljander43:3456+7:442:16:1860-26
61Halden SK 22:16:24
Trygve Kristoffer Løvli32:3147+3:3232:3147
Nora Torgersen24:40155+5:3557:1150+3
vacant inaktivfullföljt
Synne Malene Brække33:37149+9:261:30:4869+19
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Olav Schmitt Gran45:3694+9:462:16:2461-8
62Vittjärvs IK 12:16:27
Sofia Westin36:19106+7:2036:19106
Oskar Lundgren22:4160+3:3659:0084-22
Elin Lundgren23:0787+4:0259:26
Hanna E Tuoremaa32:14117+8:031:31:1475-9
Rebecca Fahlgren44:07318+19:561:43:07
Rasmus Wickbom45:1387+9:232:16:2762-13
63IK Hakarpspojkarna 42:16:31
Alice Svensson Finndahl37:25128+8:2637:25128
Mattias Öhlund24:08132+5:031:01:33118-10
Viktor Gunnarsson24:13136+5:081:01:38
Alma Holmqvist Johansson30:3071+6:191:32:0377-41
Julia Rangert36:39207+12:281:38:12
Viktor Ossiansson44:2873+8:382:16:3163-14
64Ronneby OK 12:16:33
Alexander Graad34:5775+5:5834:5775
Louise Lagerkvist28:27300+9:221:03:24144+69
Annie Frid31:57361+12:521:06:54
Hanna Johannesson32:29127+8:181:35:53112-32
Tova Ericsson45:55334+21:441:49:19
Henrik Johannesson40:4026+4:502:16:3364-48
65Lunds OK 12:16:38
Jenny Bredfelt36:58117+7:5936:58117
Allan Hedberg20:114+1:0657:0949-68
Victor Wahlström20:156+1:1057:13
Tova Hermodsson29:2549+5:141:26:3437-12
Astrid Ericsson56:07373+31:561:53:16
Erik Winbladh50:04151+14:142:16:3865+28
66Sandefjord OK 12:16:47
Maria Prestbøen37:40134+8:4137:40134
Ella Arentz Hagen24:15139+5:101:01:55123-11
vacant inaktivfullföljt
Signe Bredholt Jørgensen28:3832+4:271:30:3368-55
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Hallvard Arntzen Foss46:14102+10:242:16:4766-2
67Sol Tranås 12:16:55
Isac Johansson31:5631+2:5731:5631
Lovisa Nord24:17142+5:1256:1345+14
vacant inaktivfullföljt
Elin Posch36:06194+11:551:32:1980+35
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Victor Thörnkvist44:3676+8:462:16:5567-13
68IF Thor 12:16:57
Lina Svärd38:07150+9:0838:07150
Alva Lindell26:52250+7:471:04:59161+11
vacant inaktivfullföljt
Viktor Bylund31:2893+7:171:36:27117-44
Emil Jonsell39:19263+15:081:44:18
Erik Hannrup40:3022+4:402:16:5768-49
69OK Ravinen 32:17:04
Amanda Karlsson39:24157+10:2539:24157
Elin Berg25:43204+6:381:05:07165+8
vacant inaktivfullföljt
Lukas Hellgren28:0425+3:531:33:1191-74
Viggo Klasson41:34294+17:231:46:41
Viktor Wohlgemuth43:5359+8:032:17:0469-22
70Junior O-sport 32:17:07
Mikulas Jirka33:4565+4:4633:4565
Sarka Plhalova23:34105+4:2957:1958-7
vacant inaktivfullföljt
Veronika Grycova35:17180+11:061:32:3683+25
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Vit Horcicka44:3174+8:412:17:0770-13
71CopenhagenO 12:17:24
Rasmus Möller Jess33:4363+4:4433:4363
Alberte Kaae-Nielsen24:22149+5:1758:0570+7
Celina Bregensöe25:44206+6:3959:27
Astrid Kirkegaard31:2792+7:161:29:3256-14
Astrid Kirkegaardej startfullföljt
Rune Østergaard47:52127+12:022:17:2471+15
72Sundbybergs IK 12:17:48
Jonatan Ståhl36:30107+7:3136:30107
Kajsa Bogren24:06128+5:011:00:36100-7
vacant inaktivfullföljt
Astrid Simonsson31:3594+7:241:32:1178-22
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Niklas Carlsson45:3795+9:472:17:4872-6
73Pargas IF 12:18:01
Conny Arén37:41135+8:4237:41135
Alex Virtala23:41109+4:361:01:22113-22
vacant inaktivfullföljt
Ida-Marie Cederberg29:0742+4:561:30:2967-46
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Amy Nymalm47:32123+11:422:18:0173+6
74Korsnäs IF OK 12:18:08
Jonna Jungåker36:14104+7:1536:14104
Jenny Perérs26:02216+6:571:02:16128+24
Lova Klasér27:27268+8:221:03:41
Ronja Jungåker28:5739+4:461:31:1373-55
vacant inaktivfullföljt
Isak Åberg46:55114+11:052:18:0874+1
75Järfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 22:18:13
Noel Waldenfjord35:4497+6:4535:4497
Karin Modin23:0381+3:5858:4779-18
vacant inaktivfullföljt
Emmy Albinsson36:21199+12:101:35:08105+26
vacant inaktivfullföljt
David Janson43:0551+7:152:18:1375-30
76Raumar Orientering 12:18:24
Anders Haga34:5574+5:5634:5574
Hedda Aakre Skatvedt24:21147+5:1659:1690+16
Hanne Eide Rapp24:42158+5:3759:37
Kristine Eide Rapp30:5580+6:441:30:1164-26
Synne Eide Rapp39:27267+15:161:38:43
Mads Aanes Haugen48:13130+12:232:18:2476+12
77OK Tyr 12:18:31
Malin Nyman39:49167+10:5039:49167
Oskar Nyman22:4363+3:381:02:32131-36
Mattias Hane25:37200+6:321:05:26
Lovisa Martinsson29:1847+5:071:31:5076-55
Vacant inaktivfullföljt
ELIN RANSJÖ ZANDER46:41111+10:512:18:3177+1
78OK Bävern 12:19:21
Emil Johansson36:16105+7:1736:16105
Josefine Sandberg29:27321+10:221:05:43173+68
vacant inaktivfullföljt
Stina Johansson34:44170+10:331:40:27150-23
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Oliwer Lundberg38:546+3:042:19:2178-72
79Team Vejle Orientering / Trollhättans SOK 32:19:26
Linus Kristiansson35:0882+6:0935:0882
Eva Örnhagen Jørgensen26:41242+7:361:01:49121+39
vacant inaktivfullföljt
Amanda Isaksen33:37149+9:261:35:26108-13
vacant inaktivfullföljt
Morten Örnhagen Jørgensen44:0064+8:102:19:2679-29
80Sigtuna OK 12:19:32
Andreas Johnson39:24157+10:2539:24157
Anna Nordström26:03218+6:581:05:27169+12
Ida Häggholm30:01335+10:561:09:25
Sofia Berglund32:52132+8:411:38:19130-39
vacant inaktivfullföljt
Gustaf Berglund41:1334+5:232:19:3280-50
81MS Parma 22:19:36
Eero Lapila32:3849+3:3932:3849
Laura Laukkanen26:16227+7:1158:5481+32
vacant inaktivfullföljt
Essi Valtonen38:09244+13:581:37:03124+43
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Aleks Hiidenhovi42:3345+6:432:19:3681-43
82Rasti-Lukko 12:19:40
Jasmiina Rantala37:57141+8:5837:57141
Säde Uusi-Pietilä26:50249+7:451:04:47157+16
Jemina Pihala29:54333+10:491:07:51
Sami Laurila28:0023+3:491:32:4787-70
Pyry Ruusunen29:2549+5:141:34:12
Veikka Annila46:53112+11:032:19:4082-5
83Vehkalahden Veikot 22:19:45
Matti Suutari31:3825+2:3931:3825
Raita Pakkanen23:2797+4:2255:0529+4
vacant inaktivfullföljt
Emilia Laitinen41:46296+17:351:36:51122+93
Jutta Ojala42:14300+18:031:37:19
Janne Niskanen42:5448+7:042:19:4583-39
84Kangasala SK 22:19:48
Mikko Kemppi32:3950+3:4032:3950
Miina Rautakorpi26:36239+7:3159:1589+39
vacant inaktivfullföljt
Annika Pajula33:07137+8:561:32:2281-8
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Jeremias Joutsensaari47:26122+11:362:19:4884+3
85Tullinge SK 22:20:01
Ruben Bryngelsson38:03149+9:0438:03149
Lovisa Längheim25:29191+6:241:03:32145-4
vacant inaktivfullföljt
Ebba Leickt35:53190+11:421:39:25137-8
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Albin Andersson40:3625+4:462:20:0185-52
86Hässleholms OK 12:20:14
Ludvig Hallabro37:59145+9:0037:59145
Nellie Rydlund22:5370+3:481:00:52106-39
Linnea Rydlund27:51280+8:461:05:50
Emmy Helmersson35:27183+11:161:36:19114+8
vacant inaktivfullföljt
Wiktor Rydlund43:5561+8:052:20:1486-28
87Fredrikstad SK 12:20:16
Bendik Eliassen43:24196+14:2543:24196
Sigrid Saur Modahl24:45163+5:401:08:09191-5
vacant inaktivfullföljt
Kristin Ottesen31:2390+7:121:39:32138-53
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Herman Ryen Martinsen40:4427+4:542:20:1687-51
88Koovee 12:20:25
Eetu Pohja39:50168+10:5139:50168
Susanna Suojanen24:29151+5:241:04:19153-15
vacant inaktivfullföljt
Ella Skog29:3855+5:271:33:5794-59
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Lauri Ketola46:28107+10:382:20:2588-6
89Kils OK 22:20:32
Lukas Olm34:1666+5:1734:1666
Emma Hedin26:53252+7:481:01:09112+46
Linn Lugne30:51346+11:461:05:07
Ella Nordström35:15179+11:041:36:24116+4
vacant inaktivfullföljt
Olof Skoglund44:0867+8:182:20:3289-27
90Asker SK 42:20:39
Sjur Kvisle36:12102+7:1336:12102
Thea Charlotte Hansen25:19182+6:141:01:31117+15
vacant inaktivfullföljt
Lotte Jauhojärvi Markussen32:46131+8:351:34:1797-20
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Per Clemet Wisløff46:22106+10:322:20:3990-7
91Freidig 22:20:45
Mathias Vindal32:0235+3:0332:0235
Pernille Opheim23:2695+4:2155:2834-1
vacant inaktivfullföljt
Malin Sandstad39:01256+14:501:34:29100+66
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Oskar Spets Storhov46:16103+10:262:20:4591-9
92Vehkalahden Veikot 12:20:57
Samu Takanen32:0538+3:0632:0538
Heidi Rautamaa25:49211+6:4457:5465+27
vacant inaktivfullföljt
Roosa Ruoti39:09260+14:581:37:03124+59
Miina Ruoti39:41270+15:301:37:35
Valtteri Heikkinen43:5460+8:042:20:5792-32
93Gävle OK 12:20:58
Emma Hållström39:16155+10:1739:16155
Ellen Wiksten26:09224+7:041:05:25168+13
Klara Larsson31:50359+12:451:11:06
Erik Olsson29:3454+5:231:34:59103-65
Nils Ottosson32:59135+8:481:38:24
Mårten Olsson45:59100+10:092:20:5893-10
94FK Boken / Härlövs IF / Örkelljunga FK 12:21:04
Irmalinn Nilsson38:01148+9:0238:01148
Sofia Palm25:16180+6:111:03:17141-7
Rebecca Harden25:41202+6:361:03:42
Albin Kronkvist32:19123+8:081:35:36110-31
vacant inaktivfullföljt
Simon Harden45:2893+9:382:21:0494-16
95SOK Viljan 12:21:37
Pontus Erlandsson33:1060+4:1133:1060
Elisabet Mikkelsen27:49278+8:441:00:59108+48
Elin Rindstig27:59286+8:541:01:09
Emma Erlandsson35:42187+11:311:36:41120+12
vacant inaktivfullföljt
Benjamin Sturek44:5683+9:062:21:3795-25
96Oppsal Orientering 12:22:07
Lavran Thorstensen33:0158+4:0233:0158
Ane Sofie Krogh24:12135+5:0757:1351-7
vacant inaktivfullföljt
Andreas Moldskred35:29184+11:181:32:4284+33
William Skaug43:23314+19:121:40:36
Ole Martin Edstrøm49:25143+13:352:22:0796+12
97Sävedalens AIK 12:22:13
Carl Josefsson37:47138+8:4837:47138
Linnéa Bengtsson Creaser27:19265+8:141:05:06163+25
Emma Renberg29:48330+10:431:07:35
Tuva Carlsson Wallum30:0663+5:551:35:12107-56
Josefin Bernhed38:12247+14:011:43:18
Jonatan Larsson47:01115+11:112:22:1397-10
98Vimmerby OK 12:22:20
Moa Erlandsson40:25179+11:2640:25179
Erik Erlandsson23:34105+4:291:03:59150-29
Alexander Josefsson27:51280+8:461:08:16
Julia Arvidsson34:37167+10:261:38:36133-17
vacant inaktivfullföljt
Anton Olivestam43:4458+7:542:22:2098-35
99IF Sturla 12:22:22
Kornelia L. Brurberg44:31217+15:3244:31217
Johan Kristian Undeland22:2954+3:241:07:00180-37
Egil Frydenlund22:3457+3:291:07:05
Sigrid Bredde Vig34:10161+9:591:41:10153-27
vacant inaktivfullföljt
Sturla Frydenlund41:1233+5:222:22:2299-54
100Lerums SOK 12:22:36
Emma Djerf38:00147+9:0138:00147
Gabriel Sturesson21:0516+2:0059:0587-60
vacant inaktivfullföljt
Saga Backteman33:45153+9:341:32:5088+1
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Klara Djerf49:46148+13:562:22:36100+12
101Kalevan Rasti 12:22:41
Oskari Silvennoinen32:0337+3:0432:0337
Markus Simonen23:1890+4:1355:2132-5
Jarkko Tiihonen26:30233+7:2558:33
Siiri Silvennoinen30:3473+6:231:25:5533+1
Pinja Partinen37:31226+13:201:32:52
Moona Havula56:46202+20:562:22:41101+68
102OK Linné 22:22:44
Daniel Rönnqvist32:1944+3:2032:1944
Emma Jansson24:58169+5:5357:1755+11
vacant inaktivfullföljt
Anna Karlström31:1988+7:081:28:3652-3
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Gustav Nyholm54:08183+18:182:22:44102+50
103Hamar OK 12:22:55
Anine Lome32:4753+3:4832:4753
Kamilla Lome22:5269+3:4755:3938-15
Agnes Lindstad Børresen27:41276+8:361:00:28
Sivert Seim31:56104+7:451:27:3543+5
Per Ivar Reinemo31:56104+7:451:27:35
Njaal Ellegaard Melby55:20192+19:302:22:55103+60
104Fet OL 12:23:12
Åshild Faller Råheim35:4296+6:4335:4296
Morten Vikerhaug19:05154:4728-68
Jørgen Aas20:378+1:3256:19
Sander H. Rogndokken29:2952+5:181:24:1627-1
Jørgen Barkenæs29:4557+5:341:24:32
Marthe Ramstad58:56214+23:062:23:12104+77
105Linköpings OK 12:23:23
Olof Ljunggren35:2990+6:3035:2990
Emanuel Herberthson20:063+1:0155:3535-55
Ludvig Forslund22:5370+3:4858:22
Tove Ekström31:55102+7:441:27:3041+6
Emma S Johansson41:40295+17:291:37:15
Johanna Gustås55:53195+20:032:23:23105+64
106Snättringe SK 12:24:40
Vilma Karlsson43:29197+14:3043:29197
Jesper Lidmar21:4135+2:361:05:10167-30
Ivar Lidström Lauri22:1145+3:061:05:40
Kristina Tedhamre33:22143+9:111:38:32132-35
vacant inaktivfullföljt
Tobias Karlsson46:08101+10:182:24:40106-26
107FK Göingarna / OK Gynge 22:24:46
Elin Wihlborg40:14176+11:1540:14176
Klara Ingelström27:54282+8:491:08:08189+13
vacant inaktivfullföljt
Algot Najvik31:5199+7:401:39:59144-45
Oscar Modig31:55102+7:441:40:03
Fritjof Axelsson44:4780+8:572:24:46107-37
108Vänersborgs SK 12:24:50
Gustav Nyman37:09123+8:1037:09123
Wilma Jansson25:33195+6:281:02:42133+10
vacant inaktivfullföljt
Sofia Österman39:18262+15:071:42:00163+30
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Viktor Wassén42:5046+7:002:24:50108-55
109Ås-NMBU Orientering / Kolbotn & Skimt OL / Måren OK 12:24:56
Rannveig Winsnes Nordhagen37:41135+8:4237:41135
Carmen Dirro Bøhlerengen25:28188+6:231:03:09138+3
Linda Gammelsæter25:42203+6:371:03:23
Nils Tveite31:0782+6:561:34:1696-42
Mikal Eik Birkelundej startfullföljt
Linus Olhans50:40156+14:502:24:56109+13
110OK Moss 12:25:07
Aurora Gjølsjø39:36161+10:3739:36161
Christopher Ladim Engebretsen21:3027+2:251:01:06109-52
vacant inaktivfullföljt
Karoline Bjørnerød34:28164+10:171:35:341090
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Stian Andresen49:33145+13:432:25:07110+1
111Falköpings AIK OK / Mullsjö SOK 22:25:19
William Lundstedt34:5272+5:5334:5272
Vera Pettersson25:59212+6:541:00:51105+33
Johanna Hagström25:59212+6:541:00:51
Tindra Hjort35:17180+11:061:36:08113+8
vacant inaktivfullföljt
Ellen Blennow49:11140+13:212:25:19111-2
112Modum O-lag 12:25:21
Ragnhild Rønning37:59145+9:0037:59145
Syver Kongsrud23:41109+4:361:01:40119-26
Patrick Thomassen26:17228+7:121:04:16
Agnes Longfjeld33:13139+9:021:34:53102-17
vacant inaktivfullföljt
Petter Stenbro50:28154+14:382:25:21112+10
113Bohuslän-Dals OF 12:25:39
Axel Halvarsson (OK Kroppefjäll)37:34133+8:3537:34133
Sofia Johansson (OK Kroppefjäll)20:4411+1:3958:1876-57
Erika Källvik-Leufvén (OK Kroppefjäll)23:0077+3:551:00:34
Johanna Källvik-Leufvén (Åmåls OK)28:1227+4:011:26:3035-41
Maria Eriksson (OK Kroppefjäll)31:3795+7:261:29:55
Tim Olsson (OK Kroppefjäll)59:09215+23:192:25:39113+78
114Västerviks OK 12:25:44
Joar Hertin32:5654+3:5732:5654
Eira Hertin25:12177+6:0758:0871+17
Ida-Lee Fjelstreniusej startfullföljt
Sara Eckerlid34:04159+9:531:32:1279+8
vacant inaktivfullföljt
Oscar Lang53:32178+17:422:25:44114+35
115Falköpings AIK OK 12:25:48
Alfred Pettersson43:00195+14:0143:00195
Moa Alsiö22:3356+3:281:05:33171-24
vacant inaktivfullföljt
Alma Wilhelmsson32:14117+8:031:37:47128-43
Alva Sonesson37:23224+13:121:42:56
Ola Löseth48:01128+12:112:25:48115-13
116Tampereen Pyrintö 32:26:00
Kaisa Haanpää44:37218+15:3844:37218
Ida Jussila25:59212+6:541:10:36208-10
vacant inaktivfullföljt
Vili Mähönen27:1010+2:591:37:46127-81
Mikko Eerola27:1515+3:041:37:51
Miska Saarnijoki48:14132+12:242:26:00116-11
117FK Friskus-Varberg 12:26:12
Elvira Wildheim44:00213+15:0144:00213
Hanna Carlqvist29:03315+9:581:13:03220+7
Elsa Ericsson37:54406+18:491:21:54
Noah Bechtel33:02136+8:511:46:05186-34
Tim Johansson37:07215+12:561:50:10
Olle Josarp40:0715+4:172:26:12117-69
118Nydalens SK / Kongsberg OL 72:26:21
Rikke Hjelseth Larsen40:04173+11:0540:04173
Andrea Vanebo24:49167+5:441:04:53159-14
Mathilde Flesseberg25:33195+6:281:05:37
Alexander Skeppland Hole36:32204+12:211:41:25157-2
Johannes Finne Reinseth39:24265+15:131:44:17
Emil Morgenlie Skei44:5683+9:062:26:21118-39
119Rajamäen Rykmentti 12:26:32
Julia Himilä38:12152+9:1338:12152
Lauri Laajaniemi21:1019+2:0559:2291-61
Joni Koskinen22:3859+3:331:00:50
Pinja Koskinen37:09216+12:581:36:31119+28
Aino Lukkari38:55254+14:441:38:17
Pyry Seppälä50:01150+14:112:26:321190
120Haninge SOK 12:26:33
Egil Morast32:0235+3:0332:0235
Jakob Gadefors Nau26:10225+7:0558:1274+39
Nina Persson28:47308+9:421:00:49
Martin Skärlén43:44316+19:331:41:56162+88
Elias Norrmanej startfullföljt
Felix Persson44:3778+8:472:26:33120-42
121IFK Moras OK / Västerbergslagens OL 22:26:35
Jonas Norlin35:0379+6:0435:0379
Thea Sjösten Andersson27:56284+8:511:02:59135+56
Elin Norlin36:51399+17:461:11:54
Cecilia Djerf37:39228+13:281:40:38151+16
vacant inaktivfullföljt
Axel Jutterström45:5797+10:072:26:35121-30
122Freidig 42:26:38
Kristian Fredrik Lynum43:54210+14:5543:54210
Jonas Grønli23:1288+4:071:07:06181-29
vacant inaktivfullföljt
Simen Spets Storhov29:5058+5:391:36:56123-58
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Adrian Opheim49:42147+13:522:26:38122-1
123Freidig 32:27:01
Mathias Syversen Waage Hermstad43:34198+14:3543:34198
Lars Sandstad23:59119+4:541:07:33186-12
vacant inaktivfullföljt
Jo Even Kolstad32:23125+8:121:39:56143-43
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Are Mårdalen47:05116+11:152:27:01123-20
124Helsingin Suunnistajat 32:27:06
Ville Mannonen31:4828+2:4931:4828
Venla Salonen25:43204+6:3857:3161+33
Oona Mustonen25:46209+6:4157:34
Heidi Mustonen41:15288+17:041:38:46134+73
vacant inaktivfullföljt
Teemu Mustonen48:20135+12:302:27:06124-10
125OL Tønsberg og Omegn 12:27:43
Øystein Fruseth Christiansen32:2545+3:2632:2545
Martine Gustavsen27:19265+8:1459:4493+48
vacant inaktivfullföljt
Olav Aasmundtveit Hoff35:52189+11:411:35:36110+17
vacant inaktivfullföljt
Hermund Ulvensøen52:07162+16:172:27:43125+15
126IK Hakarpspojkarna 32:27:47
Ella Palm36:47113+7:4836:47113
Evelina Svensson Finndahl22:4564+3:4059:3292-21
Ida Eskilsson22:5674+3:5159:43
Maja Åkesson33:18141+9:071:32:5088-4
Ebba Lindman33:20142+9:091:32:52
Amanda Rangert54:57190+19:072:27:47126+38
127Täby OK 22:28:19
Anna Herbert39:55170+10:5639:55170
Embla Bergström27:28269+8:231:07:23184+14
Vacant inaktivfullföljt
Anton Hänström32:09115+7:581:39:32138-46
vacant inaktivfullföljt
Vidar Persson48:47137+12:572:28:19127-11
128Attunda OK 12:28:23
Christopher Wilestedt37:32131+8:3337:32131
Alicia Redtzer22:5473+3:491:00:2697-34
vacant inaktivfullföljt
Veronica Redtzer41:04284+16:531:41:30159+62
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Christian Redtzer46:53112+11:032:28:23128-31
129Indre Østfold OK 12:28:41
Jørgen Vister32:3248+3:3332:3248
Ida Aabogen Hauggaard25:28188+6:2358:0066+18
vacant 31:56360+12:511:04:28
vacant (OL Tønsberg og Omegn)37:06213+12:551:35:06104+38
Eirik Blågestad37:30225+13:191:35:30
Guttorm Snemyr Holtet53:35179+17:452:28:41129+25
130Nydalens SK 52:28:52
Marte Morgenlie Skei47:41239+18:4247:41239
Anna Trindade Eriksen27:43277+8:381:15:24233-6
vacant inaktivfullföljt
Peder Stenberg-Nilsen31:1584+7:041:46:39191-42
Håkon Øvstedalej startfullföljt
Sam Lunøe42:1343+6:232:28:52130-61
131Järfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 32:29:00
Isa Lundqvist43:58212+14:5943:58212
Elin Bjessmo0:00421fullföljt201-11
vacant inaktivfullföljt
Emil Gustafsson35:24182+11:131:44:17177-24
Emil Gustafssonej startfullföljt
Johan Langerak44:4379+8:532:29:00131-46
132Aalborg OK 12:29:05
Christian Møller32:4652+3:4732:4652
Kirstine Lyngby29:40325+10:351:02:26130+78
vacant inaktivfullföljt
Anne Beukel Bak34:03158+9:521:36:29118-12
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Marko Birk Nielsen52:36168+16:462:29:05132+14
133Hjärnarps GH OL / OK Pan-Kristianstad 12:29:09
Olivia Nilsson49:51253+20:5249:51253
Hugo Andersson22:3155+3:261:12:22213-40
vacant inaktivfullföljt
Vilma Svantesson33:51156+9:401:46:13187-26
vacant inaktivfullföljt
Jakob Höst42:5650+7:062:29:09133-54
134Skogspojkarnas OK / GOIF Tjalve 12:29:16
Oscar Prytz32:0640+3:0732:0640
Anna Johnsson25:10175+6:0557:1653+13
vacant inaktivfullföljt
Madeleine Kongslien48:27351+24:161:45:43182+129
Ingvild Kongslien55:12371+31:011:52:28
Johan Wehlin43:3355+7:432:29:16134-48
135Leksands OK 12:29:20
Maja Mörth43:47205+14:4843:47205
Adelina Funke23:2695+4:211:07:13183-22
Sara Junevik27:02257+7:571:10:49
Viktor Berg32:58134+8:471:40:11147-36
Amanda Halvarson37:21223+13:101:44:34
Jonathan Björk49:09139+13:192:29:20135-12
136Fossum IF 42:29:28
Martin Andresen Skotte37:58143+8:5937:58143
Karen Hoel Jomaas24:03124+4:581:02:01124-19
Tilde Eine26:55254+7:501:04:53
Tonje Rognerud Bøe41:08286+16:571:43:09170+46
vacant inaktivfullföljt
Audun Rognerud Bøe46:19105+10:292:29:28136-34
137Göteborg-Majorna OK 22:29:38
Alva Sellgren37:06120+8:0737:06120
Felix Falk24:19144+5:141:01:25114-6
Klara Wallinder27:32270+8:271:04:38
Isabella Lago33:44152+9:331:35:09106-8
Frida Andersson37:04211+12:531:38:29
Moa Kuhlin54:29187+18:392:29:38137+31
138Freidig 52:29:47
Mats Eidsmo37:57141+8:5837:57141
Oda Fossum28:08293+9:031:06:05176+35
vacant inaktivfullföljt
Vegard Kittilsen27:1515+3:041:33:2092-84
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Line Sølberg56:27199+20:372:29:47138+46
139Pargas IF 22:30:50
Jenny Virtala39:30159+10:3139:30159
Jill Laurén25:33195+6:281:05:03162+3
vacant inaktivfullföljt
Lucas Bergström34:58177+10:471:40:01146-16
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Oscar Arén50:49157+14:592:30:50139-7
140OK Hammaren 22:30:54
Ellen Skoog39:15154+10:1639:15154
Cornelia Ivarsson26:38240+7:331:05:53175+21
vacant inaktivfullföljt
Samuel Johansson37:19221+13:081:43:12171-4
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Andreas Persson47:42126+11:522:30:54140-31
141IF Rigor / Fjärås AIK 12:30:58
Felizia Wikner Zienkiewicz39:35160+10:3639:35160
Lina Erdelius29:09316+10:041:08:44197+37
vacant inaktivfullföljt
Jonna Halonen37:06213+12:551:45:50183-14
Vacant inaktivfullföljt
Jonas Toftered45:0886+9:182:30:58141-42
142OK Roxen 32:31:00
Tove Pihlström49:08252+20:0949:08252
Malva Eveborn26:10225+7:051:15:18230-22
Olivia Asketun26:39241+7:341:15:47
Jakob Thellsén31:2289+7:111:46:40193-37
Josef Helander31:58106+7:471:47:16
Jonas Andersson44:2070+8:302:31:00142-51
143OK Kolmården 32:31:17
Simon Johansson43:49206+14:5043:49206
Linnea Lundh23:49113+4:441:07:38187-19
Elin Netzej startfullföljt
Emma Eriksson36:24202+12:131:44:02174-13
vacant inaktivfullföljt
Leo Johansson47:15117+11:252:31:17143-31
144Västerås SOK 12:31:34
Fredrik Hamrefors36:13103+7:1436:13103
Bianca Wiljebrand27:00255+7:551:03:13139+36
vacant inaktivfullföljt
Elin Dahlmark43:06310+18:551:46:19188+49
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Henrik Hamrefors45:1588+9:252:31:34144-44
145OK Ravinen 22:31:41
Tilda Andersson48:24249+19:2548:24249
Amanda Granqvist26:52250+7:471:15:16229-20
vacant inaktivfullföljt
Max Klasson30:0864+5:571:45:24181-48
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Albin Andersson46:17104+10:272:31:41145-36
146Nydalens SK / Kongsberg OL 62:31:57
Alexander Smeby37:27129+8:2837:27129
Ingvild Tonstad Andersen23:1890+4:131:00:45104-25
vacant inaktivfullföljt
Idunn Haavengen37:43230+13:321:38:28131+27
vacant inaktivfullföljt
Håkon Sturød53:29177+17:392:31:57146+15
147OK Landehof 12:31:59
Joel Leander35:0078+6:0135:0078
Sara Heslyk24:01121+4:5659:0185+7
vacant inaktivfullföljt
Emelie Roos40:40282+16:291:39:41140+55
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Anders Magnusson52:18165+16:282:31:59147+7
148IK Hakarpspojkarna 22:32:02
Hampus Lindman46:47230+17:4846:47230
Hilda Holmqvist Johansson21:5842+2:531:08:45198-32
Tilda Palmej startfullföljt
Isak Snälls33:08138+8:571:41:53161-37
Emil Öhlund33:27146+9:161:42:12
Ebba Envall50:09152+14:192:32:02148-13
149OK Kolmården 22:32:10
Arvid Westerberg35:3192+6:3235:3192
Alva Selerud22:4160+3:3658:1274-18
Fanny Östlundej startfullföljt
Tora Westerberg36:11195+12:001:34:2398+24
vacant inaktivfullföljt
Gustaf Hedegård57:47208+21:572:32:10149+51
150Kristiansand OK 12:32:24
Vegard Myhre36:11101+7:1236:11101
Andrea Drangsholt26:48246+7:431:02:59135+34
vacant inaktivfullföljt
Ida Aurebekk37:17218+13:061:40:16149+14
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Vetle Elias Lynnebakken52:08163+16:182:32:24150+1
151Koovee 22:32:27
Otso Westerlund36:09100+7:1036:09100
Lotta Salonen30:16340+11:111:06:25178+78
vacant inaktivfullföljt
Silja Järvensivu (Orpo)36:41208+12:301:43:06169-9
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Eemi Konttila49:21142+13:312:32:27151-18
152Jönköpings OK 22:32:29
Arvid Claesson31:0717+2:0831:0717
Olivia Grönqvist26:19229+7:1457:2659+42
Sophia Skaar29:40325+10:351:00:47
Tova Larsson45:28331+21:171:42:54168+109
vacant inaktivfullföljt
Filip Rosjö49:35146+13:452:32:29152-16
153Tullinge SK 32:33:18
Lukas Arkäng39:53169+10:5439:53169
Lovisa Larsson25:45208+6:401:05:38172+3
Tilda Andersson28:42306+9:371:08:35
Hanna Tynong40:22279+16:111:46:00185+13
Lovisa Danielssonej startfullföljt
Oskar Forsberg47:18119+11:282:33:18153-32
154OK77 22:33:34
Jonny Donner40:05174+11:0640:05174
Rafaela Von Frenckell28:40305+9:351:08:45198+24
vacant inaktivfullföljt
Julia Lönnfeldt39:27267+15:161:48:12202+4
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Valter Mårtensson45:2292+9:322:33:34154-48
155FIF Hillerød 12:34:06
Malthe Poulsen36:0899+7:0936:0899
Annika Simonsen22:4160+3:3658:4980-19
vacant inaktivfullföljt
Isabella Kempff-Andersen42:38305+18:271:41:27158+78
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Camilla Larsen52:39169+16:492:34:06155-3
156OK Nolaskogsarna 12:34:08
Jesper Wikman30:419+1:4230:419
Elin Nilsson32:32369+13:271:03:13139+130
vacant inaktivfullföljt
Victoria Eriksson42:42307+18:311:45:55184+45
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Simon Dahlberg48:13130+12:232:34:08156-28
157Eiker OL / Bodø & Omegn IF Orientering 12:34:18
Ane P Dyrkorn36:45112+7:4636:45112
Thea Kristine Morlandstø24:44162+5:391:01:29115+3
vacant inaktivfullföljt
Nora Marie Irgens32:07112+7:561:33:3693-22
vacant inaktivfullföljt
Thea P Dyrkorn1:00:42222+24:522:34:18157+64
158Linköpings OK 22:34:20
Klara Ljunggren42:06194+13:0742:06194
Jakob Tomasson24:07130+5:021:06:13177-17
Axel Kullberg25:22184+6:171:07:28
Frida Sahlman33:47155+9:361:40:00145-32
Sarah Magnusson38:11246+14:001:44:24
Gunnar Engström54:20184+18:302:34:20158+13
159Nittedal OL 12:34:23
Ingvild C. Fleisje40:09175+11:1040:09175
Ingrid Bredalen25:22184+6:171:05:31170-5
Ellen Ariansen25:39201+6:341:05:48
Emma Eithun Paulsen35:47188+11:361:41:18155-15
vacant inaktivfullföljt
Peder H. Nygård53:05172+17:152:34:23159+4
160OK Djerf 12:34:29
Amanda Jansson44:53221+15:5444:53221
Anton Hansson24:00120+4:551:08:53201-20
Tova Eriksson28:50311+9:451:13:43
Elin Lindblad36:11195+12:001:45:04178-23
Erica Olsson37:38227+13:271:46:31
Frida Johansson49:25143+13:352:34:29160-18
161Mäntsälän Urheilijat 12:34:50
Liinu Nummela37:46137+8:4737:46137
Riikka Mäkinen23:43111+4:381:01:29115-22
vacant inaktivfullföljt
Laura Kylmälä37:19221+13:081:38:48136+21
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Niko Vaenerberg56:02197+20:122:34:50161+25
162OK Roxen 22:35:35
Joel Karnehed37:33132+8:3437:33132
Tove Pettersson23:2092+4:151:00:53107-25
Malin Kärrström24:51168+5:461:02:24
Linnea Hansson35:56191+11:451:36:49121+14
Victoria Asketun36:18197+12:071:37:11
Hugo Dalhammer58:46212+22:562:35:35162+41
163OK Tyr / Skattkärrs IF 22:35:59
Emma Bergman40:38185+11:3940:38185
Elsa Albinsson28:12294+9:071:08:50200+15
vacant inaktivfullföljt
Richard Take39:30269+15:191:48:20204+4
David Kindlund39:46273+15:351:48:36
David Risberg47:39125+11:492:35:59163-41
164Söders-Tyresö 12:36:01
Elias Röstin36:42111+7:4336:42111
Ebba Jansson23:2797+4:221:00:0994-17
vacant inaktivfullföljt
Mathilda Högberg38:09244+13:581:38:18129+35
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Hanna Röstin57:43207+21:532:36:01164+35
165Gotlands OF 12:36:05
Tuva Nikolausson (Svaide Roma SOK)39:41164+10:4239:41164
Tilda Nikolausson (Svaide Roma SOK)25:27187+6:221:05:08166+2
Agnes Tönseth (Svaide Roma SOK)26:05220+7:001:05:46
Albin Rieem Lindgren (Svaide Roma SOK)37:42229+13:311:42:50167+1
Rasmus Virgin (Svaide Roma SOK)37:43230+13:321:42:51
David Levin (Svaide Roma SOK)53:15174+17:252:36:05165-2
166Heming Orientering 22:36:07
Petter Astrup Arnesen34:5876+5:5934:5876
Martine Sogn-Larssen25:44206+6:391:00:42102+26
vacant inaktivfullföljt
Hedvig Vollset41:29292+17:181:42:11165+63
vacant inaktivfullföljt
Sebastian Eidem53:56180+18:062:36:07166+1
167Team Vejle Orientering 12:36:20
Casper Thygesen40:58188+11:5940:58188
Rikke Rasmussen31:57361+12:521:12:55219+31
vacant inaktivfullföljt
Hans V. Petersen34:40169+10:291:47:35200-19
Jens Kristian Pedersen48:19350+24:082:01:14
Lise Termansen48:45136+12:552:36:20167-33
168OK Österåker 12:36:26
Fredrik Stenbeck35:2788+6:2835:2788
Therese Nilsson27:54282+8:491:03:21143+55
Vacant inaktivfullföljt
Lovisa Sandqvist43:12313+19:011:46:33189+46
vacant inaktivfullföljt
Johan Persson49:53149+14:032:36:26168-21
169Espoon Suunta 22:37:02
Vilppu Viinikainen38:07150+9:0838:07150
Silja Laitinen24:07130+5:021:02:14127-23
vacant inaktivfullföljt
Ella Kaukonen39:03258+14:521:41:17154+27
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Mikko Tervakangas55:45194+19:552:37:02169+15
170IK Uven 12:37:37
Alice Barrefors41:06190+12:0741:06190
Ville Grahn23:2797+4:221:04:33155-35
Janneke Snijder32:33370+13:281:13:39
Sara Forsberg37:04211+12:531:41:37160+5
Hanna Boquist40:13277+16:021:44:46
Johan Grahn56:00196+20:102:37:37170+10
171Tormestorps IF 12:38:34
Nellie Henriksson41:49193+12:5041:49193
Arvid Einarsson21:4838+2:431:03:37147-46
Emelie Feurstein27:57285+8:521:09:46
Astrid Einarsson37:44232+13:331:41:21156+9
Tilda Henriksson37:46234+13:351:41:23
Ebba Söderlund57:13204+21:232:38:34171+15
172IFK Lidingö SOK 22:38:47
Isabella Tapper40:32184+11:3340:32184
Axel Kierkegaard23:0279+3:571:03:34146-38
Anton Ström29:41327+10:361:10:13
Evelyn Wendelius38:28250+14:171:42:02164+18
Lotta Duhs44:28321+20:171:48:02
Niclas Limnefelt56:45201+20:552:38:47172+8
173IL Tyrving 22:38:51
Stine Njåstein40:59189+12:0040:59189
Thea Feiring Haltia23:55116+4:501:04:54160-29
vacant inaktivfullföljt
Maren Norderud38:26249+14:151:43:20172+12
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Anniken Helland-Hansen55:31193+19:412:38:51173+1
174Asker SK 52:38:54
Vegard Løvli44:19216+15:2044:19216
Anna Øfsthus Gravir24:16140+5:111:08:35195-21
vacant inaktivfullföljt
Thea Sofie Salvesen38:08242+13:571:46:43194-1
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Trygve Myhr52:11164+16:212:38:54174-20
175OK Hällen 12:40:04
Linnéa Carlsson48:58251+19:5948:58251
Beatrice Eriksson26:32234+7:271:15:30235-16
Nora Stålberg28:46307+9:411:17:44
Frida Zeijlon33:14140+9:031:48:44205-30
Linnéa Gustafsson36:02193+11:511:51:32
Arvid Linder51:20160+15:302:40:04175-30
176Täby OK 32:40:08
Matilda Andersson47:45242+18:4647:45242
Fredrik Hansson28:06292+9:011:15:51239-3
Filip Lindqvistej startfullföljt
Linnea Johansson31:2491+7:131:47:15198-41
vacant inaktivfullföljt
Svante Johansson52:53171+17:032:40:08176-22
177OK Linné 32:40:17
William Ernlund37:13124+8:1437:13124
Anna Lithell32:43372+13:381:09:56206+82
Sara Nyholm41:02412+21:571:18:15
Klara Mandahl39:45272+15:341:49:41209+3
vacant inaktivfullföljt
Oliver Angelsiöö50:36155+14:462:40:17177-32
178Bohuslän-Dals OF 22:40:30
Klara Wassenius (Uddevalla OK)46:32227+17:3346:32227
Samuel Eriksson (Uddevalla OK)24:47164+5:421:11:19209-18
vacant (Uddevalla OK)inaktivfullföljt
Signe Steindahl (Uddevalla OK)36:21199+12:101:47:40201-8
Sofia Gustafsson (Eds SK)38:08242+13:571:49:27
Martin Lund (Stenungsunds OK)52:50170+17:002:40:30178-23
179OK Hammaren 12:40:32
Emma Blixt43:52209+14:5343:52209
Måns Holmgren23:39107+4:341:07:31185-24
Linus Täck23:51115+4:461:07:43
Tove Flodman36:37206+12:261:44:08175-10
vacant inaktivfullföljt
Rasmus Täck56:24198+20:342:40:32179+4
180Skogspojkarnas OK / GOIF Tjalve 22:40:51
Gustav Malmström35:1483+6:1535:1483
Hanna Kromnér26:33236+7:281:01:47120+37
Ellinor Håkansson31:05350+12:001:06:19
Lovisa Tunesson49:48360+25:371:51:35217+97
Lina Kromnér50:51365+26:401:52:38
Jesper Karlsson49:16141+13:262:40:51180-37
181Nydalens SK 42:40:58
Isak Jonsson36:36109+7:3736:36109
Ada Wulfsberg25:34198+6:291:02:10126+17
vacant inaktivfullföljt
Maiken Sandberg49:46359+25:351:51:56218+92
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Halvor Tørnqvist Halden49:02138+13:122:40:58181-37
182Bredaryds SOK 22:41:06
Mimmi Dahlberg40:01172+11:0240:01172
Tuva Nylund24:01121+4:561:04:02151-21
Linnea Skalberg30:51346+11:461:10:52
Mimmi Dahlberg35:41186+11:301:39:43141-10
David Johanssonej startfullföljt
Elsa Andersson1:01:23224+25:332:41:06182+41
183Fossum IF 62:41:10
Knut Selstad40:21178+11:2240:21178
Mari Gåsbakk26:49248+7:441:07:10182+4
Caroline Grotøy Bjørgum26:53252+7:481:07:14
Julie Bakke39:56275+15:451:47:06197+15
vacant inaktivfullföljt
Truls Wegner Hodt54:04182+18:142:41:10183-14
184Helsingborgs SOK 12:41:12
Astrid Henriksson43:55211+14:5643:55211
Thea Bökman24:19144+5:141:08:14193-18
Hanna Norrestam34:58391+15:531:18:53
Louise Drenth38:25248+14:141:46:39191-2
Ellen Rosenkvist41:11287+17:001:49:25
Gustav Nilsson54:33188+18:432:41:12184-7
185Vallentuna-Össeby OL 12:41:20
Malin Sannel48:53250+19:5448:53250
Marcus Ekman26:07222+7:021:15:00225-25
Vendela Jonsell36:32397+17:271:25:25
Carolina Jonsell41:56297+17:451:56:56228+3
Sofia Giding55:00370+30:492:10:00
Simon Schuster44:2471+8:342:41:20185-43
186Trollhättans SOK 22:41:42
Amanda Backlund47:42240+18:4347:42240
Maja Andersson30:41345+11:361:18:23246+6
vacant inaktivfullföljt
Eric Berlin29:5659+5:451:48:19203-43
Oscar Karlsson41:15288+17:041:59:38
Filip Johansson53:23175+17:332:41:42186-17
187OK Södertörn 32:41:52
Linda Renner40:47186+11:4840:47186
Ester Andersson24:19144+5:141:05:06163-23
Ylva Sandén33:07378+14:021:13:54
Filip Möller31:1685+7:051:36:22115-48
Andreas Skeppling45:52333+21:411:50:58
Axel Kudinoff1:05:30238+29:402:41:52187+72
188IFK Moras OK 12:41:58
Erika Duhlbo45:02222+16:0345:02222
Moa Sjösten Andersson27:10263+8:051:12:12212-10
Simon Karlsson Holmer27:36271+8:311:12:38
Emelie Brudin42:24302+18:131:54:36225+13
vacant inaktivfullföljt
Fredrik Norlin47:22121+11:322:41:58188-37
189OK Södertörn 22:42:04
Ella Andersson47:36238+18:3747:36238
Malin Adolfsson26:22231+7:171:13:58222-16
Sara Möller27:05261+8:001:14:41
Hugo Lindbärg28:4936+4:381:42:47166-56
Mattias Ivarez46:52338+22:412:00:50
Adam Hedberg59:17216+23:272:42:04189+23
190Konnerud IL 22:42:06
Solveig Hernandez Vråle44:15214+15:1644:15214
Vilja Solberg Ohrvik28:34302+9:291:12:49216+2
Carolina Hernandez Vråle28:35304+9:301:12:50
Mari Landro Svingheim37:17218+13:061:50:06211-5
Anniken Ranvik37:18220+13:071:50:07
Aslak Heimdal52:00161+16:102:42:06190-21
191Ärla IF 12:42:12
Pontus Olofsson-Bierfeldt35:1986+6:2035:1986
Malin Olofsson-Bierfeldt25:03172+5:581:00:2296+10
Agnes Ljungkvist33:23384+14:181:08:42
Mathias Ohlsson39:52274+15:411:40:14148+52
Axel Ljungkvist45:44332+21:331:46:06
Sofie Ohlsson1:01:58228+26:082:42:12191+43
192Kongsberg OL 22:42:42
Kjersti Tønnesen Bergstøl47:15236+18:1647:15236
Vetle Drage23:2092+4:151:10:35207-29
Sarah Wølloej startfullföljt
Helene Eger39:02257+14:511:49:37208+1
vacant inaktivfullföljt
Sølve Drage53:05172+17:152:42:42192-16
193OK Landehof 22:42:51
Samuel Pihlström36:49114+7:5036:49114
Alexander Roos21:3933+2:3458:2878-36
Felix Drejmo24:35153+5:301:01:24
Emma Karlsson35:56191+11:451:34:2499+21
vacant inaktivfullföljt
Emelie Lorén1:08:27242+32:372:42:51193+94
194Porsgrunn OL 12:43:31
Rasmus Mathisen39:04153+10:0539:04153
Alexander Repstad Storemyr25:08173+6:031:04:12152-1
vacant inaktivfullföljt
Hanne Vassend41:07285+16:561:45:19180+28
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Emilie Westin58:12211+22:222:43:31194+14
195OK Ravinen 52:43:34
Emilia Engel40:30182+11:3140:30182
Vilma Gothe27:38274+8:331:08:08189+7
vacant inaktivfullföljt
Simon Törnqvist44:29322+20:181:52:37221+32
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
André Lindgren50:57158+15:072:43:34195-26
196Sala OK 12:44:18
Mirjam Dalén37:58143+8:5937:58143
Tindra Bedoire37:04400+17:591:15:02226+83
Tyrone Bedoire37:05401+18:001:15:03
Agnes Källström44:43324+20:321:59:45239+13
Katja Dalén51:22366+27:112:06:24
Anton Källström44:3375+8:432:44:18196-43
197Sävedalens AIK 22:44:29
Hanna Holmgren41:47192+12:4841:47192
Daniel Holmgren23:0381+3:581:04:50158-34
Kajsa Carlsson Wallum25:36199+6:311:07:23
Anna Nordholm44:51325+20:401:49:41209+51
vacant inaktivfullföljt
Johannes Holmgren54:48189+18:582:44:29197-12
198Sarpsborg OL 12:44:45
Helena Åsberg47:43241+18:4447:43241
Marie Lindløv Jensen29:21319+10:161:17:04244+3
Siri Pedersen31:58363+12:531:19:41
Andreas Bergsland28:1428+4:031:45:18179-65
Benjamin Aasen29:2851+5:171:46:32
Emil Løwengreen59:27219+23:372:44:45198+19
199IF Sturla 22:44:49
Fride Sørensen45:13224+16:1445:13224
Bernhard Bryhn24:41157+5:361:09:54204-20
Oscar Melheim24:42158+5:371:09:55
Åshild Vari40:31281+16:201:50:25213+9
vacant inaktivfullföljt
Nicolai Hubschle54:24186+18:342:44:49199-14
200Finspångs SOK 12:45:35
Elias Axelsson46:39228+17:4046:39228
Jensine Svensson27:02257+7:571:13:41221-7
Sara Wänström30:06336+11:011:16:45
Therese Ekman43:37315+19:261:57:18229+8
Vacant inaktivfullföljt
Johan Lindman48:17133+12:272:45:35200-29
201Halden SK 32:45:54
Niels Christian Hellerud37:28130+8:2937:28130
Haakon Johann Slang-Sundsetvik22:5370+3:481:00:2195-35
vacant inaktivfullföljt
Elisabeth Brække39:25266+15:141:39:46142+47
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Marie Bergstrøm1:06:08240+30:182:45:54201+59
202Hestra IF 22:46:41
Elsa Lindeblom43:51208+14:5243:51208
Nora Aroneng25:10175+6:051:09:01203-5
Alma Hjertberg26:23232+7:181:10:14
Ebba Hjertberg35:09178+10:581:44:10176-27
Ida Helgesson53:36368+29:252:02:37
Simon Alvhage1:02:31231+26:412:46:41202+26
203Lerums SOK 22:46:51
Selma Moqvist41:45191+12:4641:45191
Emil Axelsson22:5066+3:451:04:35156-35
Jakob Gunnarsson23:0483+3:591:04:49
Maja Gunnarsson42:57308+18:461:47:32199+43
vacant inaktivfullföljt
Clara Cox59:19217+23:292:46:51203+4
204Fredrikstad SK 22:47:05
Kaisa Antonsen45:02222+16:0345:02222
Bendik Bergseng27:36271+8:311:12:38215-7
Sondre Ottesen27:37273+8:321:12:39
Runar Saur Modahl36:24202+12:131:49:02206-9
vacant inaktivfullföljt
Alma Haugen Kvisgaard58:03209+22:132:47:05204-2
205Tampereen Pyrintö 42:47:31
Suvi Kurth56:02264+27:0356:02264
Sonja Laasonen29:26320+10:211:25:28261-3
Eini Kirveskari31:43356+12:381:27:45
Lasse Viilo28:3731+4:261:54:05224-37
Kiri Huhtanen30:4176+6:301:56:09
Miikka Korhonen53:26176+17:362:47:31205-19
206Lillomarka OL 12:47:57
Elias Skjolden Sørensen54:39259+25:4054:39259
Elin Flø26:33236+7:281:21:12252-7
Ingrid Blindheim26:46244+7:411:21:25
Maria Rørvik Haver38:37251+14:261:59:49241-11
vacant inaktivfullföljt
Jens Johan Brekke48:08129+12:182:47:57206-35
207Katrineholms OK 12:48:12
Linn Lauridsen44:46219+15:4744:46219
Emma Andersson30:35343+11:301:15:21231+12
Vacant inaktivfullföljt
Jakob Andersson42:32304+18:211:57:53232+1
Ola Eklund46:47337+22:362:02:08
Albin Larsson50:19153+14:292:48:12207-25
208Espoon Suunta 32:48:57
Elias Lehikoinen32:2746+3:2832:2746
Maria Niemi24:08132+5:0356:3547+1
Henriette Plit29:51331+10:461:02:18
Venla Tikkanen34:25163+10:141:31:0070+23
Victor Asklöf (vacant)40:17278+16:061:36:52
Iina Ridanpää1:17:57262+42:072:48:57208+138
209OK Grip / Strängnäs-Malmby OL 12:49:03
Jonna Fors37:50139+8:5137:50139
Linnéa Berg28:01289+8:561:05:51174+35
Ebba Helin Axelssonej startfullföljt
Hanna Johansson37:59237+13:481:43:50173-1
Heidi Fors46:35335+22:241:52:26
Emma Falk1:05:13237+29:232:49:03209+36
210OK Enen 12:49:49
Malva Steen40:57187+11:5840:57187
Emma Bernerson36:14396+17:091:17:11245+58
vacant inaktivfullföljt
Samuel Norén32:14117+8:031:49:25207-38
Ville Thorburn Fontell49:18355+25:072:06:29
Adam Lilja1:00:24221+24:342:49:49210+3
211Varegg Fleridrett 22:50:11
Styrk Almeland Bleie34:4368+5:4434:4368
Ida Lehmann27:50279+8:451:02:33132+64
vacant inaktivfullföljt
Mathias Kjærner-Semb32:06111+7:551:34:39101-31
Mathias Rosenlund32:08114+7:571:34:41
Gunhild S. Tysvær1:15:32257+39:422:50:11211+110
212Sundbybergs IK 32:51:42
Emil Lejonklou40:26180+11:2740:26180
Ronja Ståhl23:58118+4:531:04:24154-26
Ida Skantze25:47210+6:421:06:13
Vera Bogren47:37341+23:261:52:01219+65
Tuva Falk52:37367+28:261:57:01
Christian Lindh59:41220+23:512:51:42212-7
213Mölndal Outdoor IF / Frölunda OL 22:52:00
Martin Lamm39:40163+10:4139:40163
Elsa Asp34:23387+15:181:14:03223+60
vacant inaktivfullföljt
Rebecka Persson45:25330+21:141:59:28236+13
Vacant inaktivfullföljt
Axel Blom52:32167+16:422:52:00213-23
214Kungälvs OK 12:52:03
Johanna Nilsson47:06232+18:0747:06232
Fritjof Aderstedt Althoff24:48166+5:431:11:54210-22
Lukas Groth30:37344+11:321:17:43
Ellika Groth38:56255+14:451:50:50215+5
Elsa Aderstedt Althoff39:17261+15:061:51:11
Kajsa Rask1:01:13223+25:232:52:03214-1
215Kalevan Rasti 22:53:45
Salla Rönkkö57:28267+28:2957:28267
Venla Liukka29:47329+10:421:27:15263-4
Marikki Juntunen31:42355+12:371:29:10
Petka Hummelholm32:10116+7:591:59:25235-28
Elias Liukka32:38128+8:271:59:53
Pieti Liukka54:20184+18:302:53:45215-20
216Järfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 42:54:27
Jonna Lundbäck47:50244+18:5147:50244
Sofia Edvardsson28:52313+9:471:16:42242-2
vacant inaktivfullföljt
Niklas Svensson34:35166+10:241:51:17216-26
Nils Babtist34:37167+10:261:51:19
Hampus Norrby1:03:10234+27:202:54:272160
217Hyvinkään Rasti 22:54:36
Ronja Friman44:48220+15:4944:48220
Viivi Vesterinen30:58349+11:531:15:46238+18
vacant inaktivfullföljt
Joonas Ojanen34:47171+10:361:50:33214-24
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Arttu Ylönen1:04:03235+28:132:54:36217+3
218OK Linné 52:54:51
Arvid Roos54:58260+25:5954:58260
Gunnar Karlström26:05220+7:001:21:03251-9
Elliot Angelsiöö31:28353+12:231:26:26
Emil Boström36:22201+12:111:57:25230-21
Filip Elihn36:33205+12:221:57:36
Erling Holst57:26206+21:362:54:51218-12
219Lerums SOK 32:55:29
Olof Blide46:49231+17:5046:49231
Lovisa Moqvist28:15296+9:101:15:04228-3
vacant inaktivfullföljt
Märta Blide43:00309+18:491:58:04234+6
Matilda Hagstrandej startfullföljt
Vilhelm Melkstam57:25205+21:352:55:29219-15
220Østmarka OK 22:55:32
Maria Olsbø48:12247+19:1348:12247
Jesper Ugedal24:42158+5:371:12:54217-30
vacant inaktivfullföljt
Anna Cecilie Linløkken34:11162+10:001:47:05196-21
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Hans Kristian Stubban Hygen1:08:27242+32:372:55:32220+24
221OK Alehof 12:55:42
Douglas Fransson Lee36:54115+7:5536:54115
Johanna Wallberg26:02216+6:571:02:56134+19
vacant inaktivfullföljt
Tove Johansson54:35369+30:241:57:31231+97
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Hugo Thunberg58:11210+22:212:55:42221-10
222Tolered-Utby Ol-klubb 22:59:22
Elias Ljungqvist33:2062+4:2133:2062
Linn Mauritzson33:21382+14:161:06:41179+117
Elvira Söderberg33:22383+14:171:06:42
Elina Hanson40:09276+15:581:46:50195+16
Lisa Börnstedt45:21328+21:101:52:02
Carl Börnstedt1:12:32254+36:422:59:22222+27
223Larvik OK 13:00:24
Elisabeth Hesselberg48:19248+19:2048:19248
Mona Engel Sjøvaag Kierulf27:13264+8:081:15:32236-12
Antonette Hesselberg35:18393+16:131:23:37
Helle Brathagen47:52343+23:412:03:24246+10
Andrine H. Fremstad47:55344+23:442:03:27
Jens Didrik Berg57:00203+21:103:00:24223-23
224OK Linné 43:01:35
Karl Grywenz47:48243+18:4947:48243
Kari Löe28:34302+9:291:16:22241-2
vacant inaktivfullföljt
Klara Möller39:42271+15:311:56:04226-15
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Nils Strand1:05:31239+29:413:01:35224-2
225OK Dacke 23:02:41
Emil Pettersson34:2767+5:2834:2767
Emma Sanderson35:27394+16:221:09:54204+137
vacant inaktivfullföljt
Johanna Wilhelmsson58:51375+34:402:08:45253+49
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Albin Henrysson53:56180+18:063:02:41225-28
226Lunds OK 23:05:24
Tina Ljungqvist55:08261+26:0955:08261
Elsa Ericsson32:56375+13:511:28:04265+4
Cecilia Rämmal42:15413+23:101:37:23
Povel Hedberg34:55174+10:442:02:59245-20
Erik Jönsson37:09216+12:582:05:13
Anton Håkansson1:02:25230+26:353:05:24226-19
227Anderstorps OK 13:06:21
Elise Josefsson43:39202+14:4043:39202
Majken Folkestad31:46357+12:411:15:25234+32
Diana Skogastierna31:46357+12:411:15:25
Isabelle Johansson48:36352+24:252:04:01247+13
vacant inaktivfullföljt
Sofie Josefsson1:02:20229+26:303:06:21227-20
228Bækkelagets SK 13:06:26
Anniken Eriksrud Karlsen43:44204+14:4543:44204
Martin Adelsten Røsholm24:17142+5:121:08:01188-16
vacant inaktivfullföljt
Johanne Øderud VAtne44:59326+20:481:53:00223+35
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Olav Torgersen1:13:26255+37:363:06:26228+5
229Lillomarka OL 23:06:49
Mina Rørvik Haver53:26257+24:2753:26257
Simen Masdal28:22299+9:171:21:48253-4
Mathias Vold31:58363+12:531:25:24
Kaja Grefsrud37:55236+13:441:59:43238-15
Netta Bar-Nathan43:11311+19:002:04:59
Kristian Markhus Brekke1:07:06241+31:163:06:49229-9
230Konnerud IL / Berger og Svelvik o-lag / Røyken O-lag 33:07:09
Andrea Ranvik43:36200+14:3743:36200
Ingvild Marie Haug32:06365+13:011:15:42237+37
Ingeborg Kvarme32:13368+13:081:15:49
Oda Gjerdal42:16301+18:051:57:58233-4
Amanda Skyttersæter Saugerud50:28364+26:172:06:10
Joar Gjerdahl1:09:11246+33:213:07:09230-3
231Järla Orientering 13:07:18
Christoffer Nyqvist43:49206+14:5043:49206
Tyra Alm28:16297+9:111:12:05211+5
Joar Söderberg29:39323+10:341:13:28
Petrina Costermans38:04240+13:531:50:09212+1
Nora Hall40:24280+16:131:52:29
Anna Knutes1:17:09260+41:193:07:18231+19
232Snättringe SK 23:07:28
Mattias Kallhauge48:00245+19:0148:00245
Sofia Fureby27:02257+7:571:15:02226-19
Marie-Chantal Ballnus27:03260+7:581:15:03
Frida Hector37:45233+13:341:52:47222-4
vacant inaktivfullföljt
Fredrik Ormö1:14:41256+38:513:07:28232+10
233OK Moss 23:09:24
Lukas Emil Rogne46:43229+17:4446:43229
Adam Kristiansen35:06392+16:011:21:49254+25
vacant inaktivfullföljt
Selma Kristiansen (OL Tønsberg og Omegn)44:26320+20:152:06:15250-4
vacant inaktivfullföljt
Henriette Milla F. Karlsen1:03:09233+27:193:09:24233-17
234Forsa OK 13:10:53
Hanna Kjellin59:48272+30:4959:48272
Jimmy Johansson24:21147+5:161:24:09258-14
vacant inaktivfullföljt
Elin Johansson35:36185+11:251:59:45239-19
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Marcus Dolk1:11:08251+35:183:10:53234-5
235Tolered-Utby Ol-klubb 13:13:12
Sofie Gruvesäter57:20266+28:2157:20266
Kalle Lundgren27:06262+8:011:24:26259-7
Hugo Söderberg28:21298+9:161:25:41
Petter Hinder36:50209+12:392:01:16244-15
Albin Söderberg39:08259+14:572:03:34
Frida Andersson1:11:56253+36:063:13:12235-9
236Vänersborgs SK / OK Skogsvargarna 23:16:45
Viktor Zetterlund44:15214+15:1644:15214
Ida Ström34:29388+15:241:18:44249+35
Alice Svalin34:51390+15:461:19:06
Felix Sandberg42:09298+17:582:00:53243-6
Fanny Svalin47:51342+23:402:06:35
Arvid Jernstig1:15:52258+40:023:16:45236-7
237Sundbybergs IK 23:16:50
Tobias Abrahamsson47:16237+18:1747:16237
Sigrid Carlsson29:27321+10:221:16:43243+6
Vilde Jonsson-Wold30:33342+11:281:17:49
Matilda Lindh49:49361+25:382:06:32251+8
vacant inaktivfullföljt
Sindre Jonsson-Wold1:10:18249+34:283:16:50237-14
238OK Klemmingen 13:17:32
Arvid Flod43:37201+14:3843:37201
Maja Karlsson0:00422fullföljt260+59
vacant inaktivfullföljt
Norna Molin49:54362+25:432:14:48259-1
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Johan Hagströmer1:02:44232+26:543:17:32238-21
239Gjø-Vard OL / Raufoss I.L. Orientering / Toten-Troll 13:18:25
Kristine Strandlie51:17255+22:1851:17255
Anna Torseth37:19402+18:141:28:36267+12
Karen Johanne47:15418+28:101:38:32
Elias Öhman45:10327+20:592:13:46257-10
Simen Ballangrudej godkändfullföljt
Jonas Mo1:04:39236+28:493:18:25239-18
240Lillehammer OK 13:18:38
Guro Karlsen (vacant)56:08265+27:0956:08265
Even Karlsen (vacant)37:50405+18:451:33:58270+5
Frikk Dukefoss (vacant)38:14409+19:091:34:22
Emilie Høgås (vacant)43:11311+19:002:17:09262-8
Jostein Karlsen43:49317+19:382:17:47
Guro Holm Grøneng (vacant)1:01:29225+25:393:18:38240-22
241Halden SK 43:19:10
Hanna Lye Moum55:31262+26:3255:31262
Ole Øivind Norsted33:34385+14:291:29:05268+6
Ole Øivind Norstedej startfullföljt
Lisa Jenssen48:15347+24:042:17:20263-5
vacant inaktivfullföljt
Erlend Brendstuen1:01:50226+26:003:19:10241-22
242Fossum IF 53:19:47
Maria Nygaard-Østby58:30268+29:3158:30268
Julie ELisabeth Åbyholm38:10407+19:051:36:40271+3
Silje Berner Myhre38:11408+19:061:36:41
Emil Størmer44:13319+20:022:20:53265-6
Harald Ramm Haugland50:16363+26:052:26:56
Oscar Hæstad Bjørnstad58:54213+23:043:19:47242-23
243NAIS Orienteringsklubb 13:20:41
Linnea Samuelsson1:08:27274+39:281:08:27274
Linus Classon34:16386+15:111:42:43275+1
Ida Waernqvist39:42411+20:371:48:09
Ellen Nilsson41:16290+17:052:23:59266-9
vacant inaktivfullföljt
Viktor Waernqvist56:42200+20:523:20:41243-23
244SOK Aneby 13:20:50
Lovisa Blomgren50:07254+21:0850:07254
Wilma Strömgren33:14380+14:091:23:21257+3
Ebba Rosander33:14380+14:091:23:21
Alma Gustafsson48:15347+24:042:11:36256-1
Hampus Fyhr48:16349+24:052:11:37
Simon Freyland1:09:14247+33:243:20:50244-12
245NAIS Orienteringsklubb 23:21:05
Mattis Nilsson53:58258+24:5953:58258
Erik Wikström29:12317+10:071:23:10256-2
Ludvig Classon29:13318+10:081:23:11
Emilia Samuelsson47:00339+22:492:10:10255-1
Caroline Hallgren47:02340+22:512:10:12
Josefin Bovellan1:10:55250+35:053:21:05245-10
246Fredrikstad SK 33:21:29
Oliver Hagaseth Mydske59:39270+30:4059:39270
Emma Danevad27:59286+8:541:27:38264-6
Eirik Klavestad Moen28:00288+8:551:27:39
Silje Moe42:25303+18:142:10:03254-10
vacant inaktivfullföljt
Dina Antonsen1:11:26252+35:363:21:29246-8
247Porsgrunn OL 23:21:38
Anna Meen51:49256+22:5051:49256
Gyri Høiset24:04127+4:591:15:53240-16
vacant inaktivfullföljt
Elise Ausen49:08353+24:572:05:01249+9
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Camilla Rosenvold1:16:37259+40:473:21:38247-2
248Nydalens SK / Eiker OL 83:25:46
Ingrid Letmolie1:09:53277+40:541:09:53277
Christine Hoen32:08366+13:031:42:01274-3
Solveig Letmolie32:35371+13:301:42:28
Sigurd Dyrstad34:52173+10:412:16:53261-13
August Kornerudej godkändfullföljt
Trym Moeng Jensen1:08:53245+33:033:25:46248-13
249Mölndal Outdoor IF 13:27:36
Tove Persson47:12235+18:1347:12235
Erica Abrahamsson35:54395+16:491:23:06255+20
Klara Säfsten (vacant)36:42398+17:371:23:54
Alvin Martinsson Grbic41:29292+17:182:04:35248-7
vacant inaktivfullföljt
Agnes Asp1:23:01264+47:113:27:36249+1
250Rastivarsat 23:33:19
Salla Päivähonka47:10233+18:1147:10233
Anna Kurhinen31:24351+12:191:18:34248+15
Vacant inaktivfullföljt
Kaisu Kyrö57:14374+33:032:15:48260+12
vacant inaktivfullföljt
Eriikka Nenonen1:17:31261+41:413:33:19250-10
251Eiker OL 23:48:44
Henrik Herø1:09:29276+40:301:09:29276
Silje Morlandstø28:49310+9:441:38:18273-3
Tomine Sanden28:50311+9:451:38:19
Anna Isnes Tyse49:26356+25:152:27:44267-6
Johanne Viken Flaten49:35357+25:242:27:53
Jonas Tronrud1:21:00263+45:103:48:44251-16
252OK Vilse 87 13:48:50
Gustav Åman48:09246+19:1048:09246
Vilmalee Suwan Kuusela30:14338+11:091:18:232460
Ina Åman30:14338+11:091:18:23
Linn Karlsson41:17291+17:061:59:40237-9
vacant inaktivfullföljt
Hjalmar Jönsson1:49:10269+1:13:203:48:50252+15
253Nybro OK / Kalmar OK 13:49:51
Jonathan Johansson1:08:56275+39:571:08:56275
Annie Gleisner49:47420+30:421:58:43277+2
vacant inaktivfullföljt
Ophelia Almqvist-Haas41:02283+16:512:39:45268-9
vacant inaktivfullföljt
Erik Liljebjörn1:10:06248+34:163:49:51253-15
254Skarpnäcks OL 23:56:38
Hedda Persson Vildir59:40271+30:4159:40271
Danni De Vylder37:27403+18:221:37:07272+1
Leon Ekselius Lagercrantz37:27403+18:221:37:07
Inez Eklund1:10:44379+46:332:47:51269-3
vacant inaktivfullföljt
Johan Bengtsson1:08:47244+32:573:56:38254-15
255Söders-Tyresö 23:58:16
Filippa Grelz58:48269+29:4958:48269
Hedda Röstin29:42328+10:371:28:30266-3
vacant inaktivfullföljt
Magdalena Hedberg49:14354+25:032:17:44264-2
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Linnea Hedin1:40:32266+1:04:423:58:16255-9
256Ringerike OL 24:17:20
Kristian Kammerud31:3122+2:3231:3122
Silje Opseth21:3128+2:2653:0216-6
vacant inaktivfullföljt
Ida Bolette Enerhaugen26:055+1:541:19:072-14
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Mikkel Berglund2:58:13270+2:22:234:17:20256+254
257Porsgrunn OL 34:33:39
Håvard Skriubakken1:16:51278+47:521:16:51278
Ingrid G. Mehammer31:27352+12:221:48:18276-2
vacant inaktivfullföljt
Torjus Kolbjørnsen1:03:48377+39:372:52:06270-6
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Elise Kaland Odden1:41:33267+1:05:434:33:39257-13
258Skarpnäcks OL 14:07:23
Alf Irestig1:18:50279+49:511:18:50279
Karolina Bergh Papasikas43:47416+24:422:02:37278-1
Tindra Jonsson43:47416+24:422:02:37
Frida Arnesson1:01:59376+37:483:04:36271-7
vacant inaktivfullföljt
Viktor Häggström1:02:472724:07:23258-13
Ringsaker OK 1diskvalificerad
Johannes Bordal31:2220+2:2331:2220
Håvard Hovde20:4912+1:4452:112-18
Sigurd Ranheim Brynestad20:5114+1:4652:13
Ingvild Mei Hermansson46:35335+22:241:38:46134+132
vacant inaktivfullföljt
Ane Fang Hua Hermanssondiskvalificeraddiskvalificerad
CopenhagenO 2diskvalificerad
Lasse Falck Weber35:2788+6:2835:2788
Lasse August Helweg19:572+0:5255:2433-55
Rasmus Krogh Madsen25:17181+6:121:00:44
Søren Thrane Ødum26:577+2:461:22:2114-19
Peter Hansen29:0944+4:581:24:33
Anders Huus Pedersendiskvalificeraddiskvalificerad
Vang OL / Gjø-Vard OL / OL Vallset/Stange 3diskvalificerad
Eskil Fröisland39:38162+10:3939:38162
Tuva Fossheim Asplin34:36389+15:311:14:14224+62
vacant inaktivfullföljt
Fredrik Sveen42:39306+18:281:56:53227+3
Fredrik Sveenej startfullföljt
Ole Johan Bråtendiskvalificeraddiskvalificerad
OL Vallset/Stange / Elverum OK / Hamar OK 2diskvalificerad
Sverre Narum40:18177+11:1940:18177
Lotte Noren23:40108+4:351:03:58149-28
vacant inaktivfullföljt
Even Lindaas33:31147+9:201:37:29126-23
Jostein Svaland Daleej startfullföljt
Even Lindaasdiskvalificeraddiskvalificerad
Nydalens SK 1ej godkänd
Elias Jonsson29:063+0:0729:063
Anine Hallén23:2294+4:1752:2811+8
vacant inaktivfullföljt
Ragne Wiklundej godkändej godkänd
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivej godkänd
Eirik Langedal Breivik40:3224+4:42ej godkänd
Slavia Hradec Kralove 1ej godkänd
Jan Gebrt30:325+1:3330:325
Nikola Thynova22:1548+3:1052:4714+9
Andrea Vetrickova22:3658+3:3153:08
Apolena Malinova34:47171+10:361:27:3442+28
vacant inaktivfullföljt
Daniel Pekej godkändej godkänd
OK Pan Århus 1ej godkänd
Mads Møller Skaug32:0034+3:0132:0034
Maria Dahl23:1589+4:1055:1530-4
William Back Kranker27:22267+8:1759:22
Andreas Bock Bjørnsen28:0425+3:531:23:1918-12
Katrine Spanner39:23264+15:121:34:38
Laurits Bidstrup Møllerej godkändej godkänd
Turun Suunnistajat 2ej godkänd
Saku Valkila34:5171+5:5234:5171
Iiro Seppä20:4912+1:4455:4039-32
Edvin Kuokkanen24:47164+5:4259:38
vacant ej godkändej godkänd
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivej godkänd
ej startej start
Ringerike OL 1ej godkänd
Sander Arnevik35:0379+6:0435:0379
Tuva Aas Stræte22:1347+3:0857:1653-26
vacant inaktivfullföljt
Oskar Arnevik28:2730+4:161:25:4330-23
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Anders Løsetej godkändej godkänd
Sundsvalls OK 2ej godkänd
Nils Lundgren (vacant)39:17156+10:1839:17156
Frida Svedberg (vacant)23:45112+4:401:03:02137-19
vacant (vacant)inaktivfullföljt
Ann Johansson (vacant)37:51235+13:401:40:53152+15
vacant inaktivfullföljt
Gustav Frænell (vacant)ej godkändej godkänd
OK Österåker 2ej godkänd
Simon Sandqvist39:45165+10:4639:45165
Alexandra Persson28:48309+9:431:08:33194+29
vacant inaktivfullföljt
Jakob Vestman38:00238+13:491:46:33189-5
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
vacant (OL Tønsberg og Omegn)ej godkändej godkänd
Järfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 5ej godkänd
Johan Lundbäck40:27181+11:2840:27181
Erik Arthursson21:5641+2:511:02:23129-52
Anton Silier29:59334+10:541:10:26
Sofia Danielsson Damne49:39358+25:281:52:02220+91
vacant inaktivfullföljt
Siri Hjärtbergej startej godkänd
IF Thor 2ej godkänd
Hugo Bäsén40:31183+11:3240:31183
Elsa Bäsén28:05291+9:001:08:36196+13
Ebba Lindell30:08337+11:031:10:39
Petter Nordenholmej godkändej godkänd
Anton Segerman1:04:28378+40:17ej godkänd
Tilda Nordenholm3:57:22271+3:21:32ej godkänd
Østmarka OK 1ej godkänd
Nora Graffer43:39202+14:4043:39202
Alexandra Linløkken28:58314+9:531:12:37214+12
vacant inaktivfullföljt
Kristoffer P. Kagnesej godkändej godkänd
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivej godkänd
Anders Brevik55:04191+19:14ej godkänd
Gotlands OF 2ej godkänd
Edvin Johnsson (Svaide Roma SOK)45:54225+16:5545:54225
Mattias Levin (Svaide Roma SOK)27:00255+7:551:12:54217-8
Matilda Drottenmyr (Svaide Roma SOK)48:27419+29:221:34:21
Mattias Österdahl (Svaide Roma SOK)ej godkändej godkänd
Niklas Westberg (Svaide Roma SOK)38:00238+13:49ej godkänd
Ludvig Waktel (Svaide Roma SOK)1:01:53227+26:03ej godkänd
Nyköpings OK 2ej godkänd
William Nilsson47:10233+18:1147:10233
Alice Ek28:12294+9:071:15:22232-1
vacant inaktivfullföljt
Linnea Nilsson44:40323+20:292:00:02242+10
Vacant inaktivfullföljt
Philip Carlssonej godkändej godkänd
Fossum IF 7ej godkänd
Sigurd Grevstad55:46263+26:4755:46263
Eivind Berner Myhre30:54348+11:491:26:40262-1
vacant inaktivfullföljt
Sivert Sande Kverme48:00345+23:492:14:40258-4
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivfullföljt
Peter Andreas Gisholtej godkändej godkänd
Södertälje-Nykvarn OF 2ej godkänd
Alva Bergquist1:00:10273+31:111:00:10273
Ellen Bergquist32:08366+13:031:32:18269-4
Sofia Wigle43:40415+24:351:43:50
Gustav Heldtej godkändej godkänd
Martin Bygdénej startej godkänd
Christopher Brennan1:24:40265+48:50ej godkänd
IL Tyrving 3ej godkänd
Elise Ullernej godkändej godkänd
Tuva Nesheim Flatebakken26:20230+7:15ej godkänd
Ådne Skjærstein26:41242+7:36ej godkänd
Solveig Eline Berg42:13299+18:02ej godkänd
vacant inaktivej godkänd
Hanne Grandal1:42:56268+1:07:06ej godkänd
Lardal OL 1ej godkänd
Audun Melby Jacobsenej godkändej godkänd
Linn-Hege Roso25:14178+6:09ej godkänd
Simen Åmodt Amundsen28:02290+8:57ej godkänd
Marit Melby Jacobsenej godkändej godkänd
vacant inaktivej godkänd
Simen Åmodt Amundsen48:18134+12:28ej godkänd
Markbygdens OK 1ej godkänd
Klara Axelssonej godkändej godkänd
Erika Åkesson26:04219+6:59ej godkänd
Lisa Åkesson26:08223+7:03ej godkänd
Olle Sörqvist26:226+2:11ej godkänd
Axel Åkesson (vacant)33:24144+9:13ej godkänd
Felix Axelsson41:5039+6:00ej godkänd
Nydalens SK 3ej godkänd
Karianne Olsvik Dengerudej godkändej godkänd
Ingvild Høydal24:28150+5:23ej godkänd
vacant inaktivej godkänd
Jostein Tandberg27:2618+3:15ej godkänd
Espen Hegstad Krüger27:3819+3:27ej godkänd
Gjermund Tørnqvist Halden41:3637+5:46ej godkänd
Nyköpings OK 1ej godkänd
Ludvig Ekej godkändej godkänd
Signe Nilsson25:25186+6:20ej godkänd
vacant inaktivej godkänd
Alva Rasmussen45:22329+21:11ej godkänd
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivej godkänd
Carl Carlsson45:5797+10:07ej godkänd
OK Ravinen 4ej godkänd
Matilda Forsbergej godkändej godkänd
Miranda Gothe31:38354+12:33ej godkänd
vacant inaktivej godkänd
Hugo Thorell28:5538+4:44ej godkänd
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivej godkänd
Hannes Svahn51:17159+15:27ej godkänd
OK Roslagen 1ej godkänd
Joel Wahlqvistej godkändej godkänd
Julia Andersson26:46244+7:41ej godkänd
Agnes Broman33:02377+13:57ej godkänd
Wilma Gille34:56175+10:45ej godkänd
Ellen Frost38:37251+14:26ej godkänd
Waldemar Andersson52:21166+16:31ej godkänd
Tibro OK / OK Skogsstjärnan / SOK Träff 1ej godkänd
Axel Olssonej godkändej godkänd
Lovisa Hallgren26:32234+7:27ej godkänd
Fritzi Poetzsch39:20410+20:15ej godkänd
Ida Roos31:1383+7:02ej godkänd
vacant inaktivej godkänd
Rickard Olsson41:0132+5:11ej godkänd
Tumba-Mälarhöjden OK 2ej godkänd
Ebba Adebrantej godkändej godkänd
Siri Rosengren30:18341+11:13ej godkänd
Emelie Lilja-Malmström42:46414+23:41ej godkänd
Ruben Hylander36:18197+12:07ej godkänd
Erik Åberg36:52210+12:41ej godkänd
Alexander Zackrisson59:19217+23:29ej godkänd
Raumar Orientering 2utgått
Andreas Sedin46:20226+17:2146:20226
Pernille Sønsterudbråten32:43372+13:381:19:03250+24
Sigrid Sedin32:44374+13:391:19:04
Øystein Fagerli Næss48:04346+23:532:07:07252+2
Mathilde Sønsterudbråten56:03372+31:522:15:06
ej startej start
Ulricehamns OK 1inaktiv
Agnes Berglund39:45165+10:4639:45165
vacant inaktivinaktiv
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivinaktiv
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivinaktiv
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivinaktiv
ej startej start
Modum O-lag 2inaktiv
Erik Petter Mårtensson43:35199+14:3643:35199
Håkon August Nordbø24:35153+5:301:08:10192-7
vacant inaktivfullföljt
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivinaktiv
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivinaktiv
ej startej start
Gjø-Vard OL 2inaktiv
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivinaktiv
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivinaktiv
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivinaktiv
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivinaktiv
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivinaktiv
ej startej start
OK Tisaren 1inaktiv
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivinaktiv
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivinaktiv
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivinaktiv
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivinaktiv
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivinaktiv
ej startej start
vacantinaktiv
vacant inaktivinaktiv
vacant ej startej start
vacant ej startej start
vacant ej startej start
vacant ej startej start
vacant ej startej start
vacant inaktivinaktiv
vacant inaktivej start
vacant inaktivej start
vacant inaktivej start
vacant inaktivej start
vacant inaktivej start
vacant inaktivinaktiv
vacant inaktivej start
vacant inaktivej start
vacant inaktivej start
vacant inaktivej start
vacant inaktivej start
vacant inaktivinaktiv
vacant inaktivej start
vacant inaktivej start
vacant inaktivej start
vacant inaktivej start
vacant inaktivej start
vacant inaktivinaktiv
vacant inaktivej start
vacant inaktivej start
vacant inaktivej start
vacant inaktivej start
vacant inaktivej start
ej startej start
FK Göingarna 1ej start
vacant (OL Tønsberg og Omegn)ej startej start
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivej start
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivej start
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivej start
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivej start
ej startej start
Heming Orientering 3ej start
vacant (OL Tønsberg og Omegn)ej startej start
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivej start
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivej start
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivej start
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivej start
ej startej start
Kongsberg OL 3ej start
Rikke Hjelseth Larsenej startej start
Andrea Vaneboej startej start
vacant inaktivej start
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivej start
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivej start
ej startej start
Kongsberg OL 4ej start
vacant (OL Tønsberg og Omegn)ej startej start
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivej start
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivej start
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivej start
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivej start
ej startej start
OK Älvsjö-Örby 1ej start
Johan Karlssonej startej start
Lucas Fredmanej startej start
vacant inaktivej start
Petter Myrenbergej startej start
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivej start
Hugo Nilssonej startej start
Skogsluffarnas OK 1ej start
vacant (OL Tønsberg og Omegn)ej startej start
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivej start
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivej start
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivej start
vacant (OL Tønsberg og Omegn)inaktivej start
ej startej start

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser

Mila