Officiell resultatlista för Tiomila i Falun-Borlänge

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: Tiomila i Falun-Borlänge
Arrangörsorganisationer: Kvarnsvedens GOIF OK / OK Kåre / Stora Tuna OK / Säterbygdens OK
Datum: lördag 14 maj 2016 - söndag 15 maj 2016

10MILA-kavlen, sträcka 1

339 startande
PlacNamnLagTidDiff
1Antonio Martinez PerezHalden SK 21:15:31
2Martin RegbornHagaby GoIF Örebro 11:15:33+0:02
3Andreas RüedlingerHalden SK 11:15:34+0:03
4Kasper FosserHeming Orientering 11:15:39+0:08
5Bartosz PawlakSödertälje-Nykvarn OF 11:15:43+0:12
6Tuomas HeikkiläHelsingin Suunnistajat 11:15:46+0:15
7Mikko KnuuttilaIkaalisten Nouseva-Voima 11:16:22+0:51
8William J GardnerOK Södertörn 11:16:27+0:56
9Florian SchneiderIFK Lidingö SOK 11:16:39+1:08
10Roman RyapolovIFK Mora OK 11:16:40+1:09
11Erik RostMalungs OK Skogsmårdarna 11:16:41+1:10
12Per SjögrenKFUM Örebro OK 11:16:49+1:18
13Robert MerlLillomarka OL 11:16:53+1:22
14Yannick MichielsTurun Metsänkävijät 11:17:08+1:37
15Carl Petter LyngenFrol IL 11:17:16+1:45
15Edvin KarlssonOK Denseln 11:17:16+1:45
17Max Peter BejmerIFK Göteborg 11:17:20+1:49
18Joakim AndénSödertälje-Nykvarn OF 21:17:21+1:50
18Alan CherryVaregg Fleridrett 11:17:21+1:50
20Emil AhlbäckFossum IF 11:17:25+1:54
21Matthias ReinerOK Hammaren 11:17:26+1:55
22Kristian AlgersGOIF Tjalve / Skogspojkarnas OK 11:17:27+1:56
23Martin HammarbergMalungs OK Skogsmårdarna 21:17:35+2:04
24Dmitriy MihalkinSävedalens AIK 11:17:43+2:12
25Denis GrishmanRastivarsat 11:17:45+2:14
26Niklas SaramäkiLynx 11:17:53+2:22
27Endijs D. TitomersTurun Metsänkävijät 21:17:56+2:25
28Anton KuukkaTampereen Pyrintö 11:17:57+2:26
29Duncan CoombsIL Tyrving 11:17:58+2:27
30Hugo MattssonSkåneslättens OL 11:17:59+2:28
31Philipp von ArxLahden Suunnistajat-37 11:18:06+2:35
32Mikael KristenssonOK Pan-Kristianstad 11:18:09+2:38
33Ola AnderssonOK Orion 21:18:13+2:42
34Christian KollbergJärla Orientering 21:18:17+2:46
35Andreas HöyeFredrikstad SK 11:18:26+2:55
36Ivan KuchmenkoJärla Orientering 11:18:42+3:11
37Markus RäsänenKuopion Suunnistajat 11:18:44+3:13
38Filip JacobssonOK Tisaren 11:18:46+3:15
39Oskar LindEksjö SOK 11:18:49+3:18
40Daniel StenlundPaimion Rasti 11:18:51+3:20
41Raffael HuberGöteborg-Majorna OK 11:18:55+3:24
41Samuel KellerNyköpings OK 11:18:55+3:24
43Markus HederskogIK Hakarpspojkarna 11:18:57+3:26
44Per Melander OftenNTNUI 11:18:58+3:27
45Samuel HedlundLånghundra IF 11:19:05+3:34
46Konstantin SerebryanitskiiRehns BK 11:19:08+3:37
47Vegard DanielsenKristiansand OK 11:19:21+3:50
48Hannu-Pekka PukemaRajamäen Rykmentti 11:19:24+3:53
49Marek MinarIFK Mora OK 21:19:25+3:54
50Andreas UllerKils OK / Lustens OK 11:19:41+4:10
50Sami HämäläinenMS Parma 11:19:41+4:10
52Tõnis LaugesaarHiidenkiertäjät 21:19:44+4:13
52Ivan SirakovStora Tuna OK 11:19:44+4:13
54Joni HirvikallioKoovee 11:19:45+4:14
54Bojan BlumensteinNydalens SK 11:19:45+4:14
54Vasili StraltsouOK Rodhen 11:19:45+4:14
57Oscar VångellÄrla IF 11:19:51+4:20
58Dmitry NakonechnyyAngelniemen Ankkuri 11:19:52+4:21
59Jakub ŠkodaTäby OK 11:19:53+4:22
60Håvard EidsmoFreidig 11:19:56+4:25
61Sven AschwandenGrycksbo IF OK 11:19:57+4:26
62Per CarlborgLinköpings OK 11:20:03+4:32
63Johan GibergTumba-Mälarhöjden OK 11:20:24+4:53
64Jere AhonenKangasala SK 11:20:34+5:03
65Arvid VågIFK Göteborg 21:20:36+5:05
66Emil ØbroOK Orion 11:20:41+5:10
67Otto LoukkalahtiHiidenkiertäjät 11:20:43+5:12
68Martynas TirlikasIGTISA 11:20:48+5:17
69Jonathan RosendahlÄrla IF 21:20:50+5:19
70Marius WikstrømRingsaker OK / Hamar OK / Løten o-lag / Raufoss I.L. Orientering 21:20:54+5:23
71Ville JohanssonOK Kolmården 11:20:57+5:26
72Jonas KjällCentrum OK 11:21:01+5:30
73Stepan MudrakOK Lokomotiva Pardubice 21:21:15+5:44
74Hugo ErikssonOK Nolaskogsarna 11:21:16+5:45
75Jonne LakanenVaajakosken Terä 11:21:21+5:50
76Jonas MuntheOK Pan Århus 11:21:27+5:56
77Johan TörnrothHestra IF 11:21:29+5:58
77Joona OjapaloLynx 21:21:29+5:58
79Kuba DragowskiOK Raseborg 11:21:35+6:04
80Jan CechFinspångs SOK 11:21:47+6:16
81Eetu SummanenHelsingin Suunnistajat 21:22:15+6:44
82Mikael NilssonSnättringe SK 11:22:16+6:45
83Jyri UusitaloPellon Ponsi 11:22:17+6:46
84Eero SalevaSK Uusi 11:22:20+6:49
85Jørgen BaklidKonnerud IL 11:22:25+6:54
86Roman EfimovHiisirasti 11:22:40+7:09
87Uldis UpitisRehns BK 21:22:42+7:11
88Filip KarlssonIF Hagen 11:22:43+7:12
89Jonas ErikssonSki Team Forest 11:22:47+7:16
90Benjamin EdlundHestra IF 21:22:48+7:17
91Rasmus SøesTisvilde Hegn OK 11:22:50+7:19
92Anton BordyukovHellas Orientering 11:22:52+7:21
93Misa TuomalaSuunta Jyväskylä 11:22:54+7:23
94Matěj KamenickýOK Lokomotiva Pardubice / OK Kåre 11:22:55+7:24
95Per EklöfOK Milan 11:22:56+7:25
96Juuso MetsäläKalevan Rasti 11:22:57+7:26
97Knut Sveinung Holth RekaaRøyken O-lag 11:22:59+7:28
97Elias EkvallTrollhättans SOK 11:22:59+7:28
99Juho-Veikko HytönenKangasala SK / Ikaalisten Nouseva-Voima 21:23:00+7:29
100Oskar MalmbergIFK Umeå 11:23:02+7:31
101Otto SundOK Trian 11:23:13+7:42
102Patrik HorakVaajakosken Terä 21:23:19+7:48
103Gjermund UrsetBul-Tromsø IL 11:23:29+7:58
104Janis TamuzsOK Älvsjö-Örby 11:23:31+8:00
105Emil BjörnlingerIK Hakarpspojkarna 21:23:34+8:03
105Mattias NilssonOK Alehof 11:23:34+8:03
107Axel JutterströmIFK Mora OK 31:23:35+8:04
108Karl EngesAttunda OK 11:23:42+8:11
109Emil NilssonUmeå OK 11:23:48+8:17
110Sturla FrydenlundIF Sturla 11:24:16+8:45
111Robin SalénBergnäsets AIK 11:24:19+8:48
112Anders BoströmUMA Idrottsförening 11:24:21+8:50
113Kalle JohanssonHalmstad OK 11:25:01+9:30
114Mikhail ChegarovskiyOK Trian 21:25:03+9:32
115Anders ÖsterlundVästerås SOK 11:25:06+9:35
116Matias LundIF Femman 11:25:25+9:54
117Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI 21:25:37+10:06
118Mattis HallbergIK Uven 11:25:42+10:11
119Pavel ShestakovKoovee 21:25:54+10:23
120Gustav NordströmGävle OK 11:26:09+10:38
121Olov VikströmSundsvalls OK 11:26:23+10:52
122Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK 21:26:36+11:05
123Josef NordlundOK Linné 11:26:37+11:06
124Nils SpetzUlricehamns OK 11:26:44+11:13
125Karl-Johan WestbergOK Tranan 11:26:53+11:22
126Jonas NordströmHalden SK 31:26:54+11:23
127Vegard GulbrandsenAsker SK 11:26:57+11:26
128Øyvind WiggenByåsen IL 11:26:58+11:27
129Dan EngbergJärla Orientering 31:26:59+11:28
130Magnus PerssonOK Tisaren 21:27:00+11:29
131Joakim EliassonGöteborg-Majorna OK 21:27:03+11:32
132Olle NilssonOK Linné 21:27:05+11:34
133Aleksey LakhmanovNord West 11:27:08+11:37
134Daniel GustafssonFK Friskus-Varberg 11:27:09+11:38
135Johan NordströmFK Herkules / Frölunda OL / OK Älgen 11:27:11+11:40
135Adrien DelenneLinköpings OK 21:27:11+11:40
137Per Øyvind ValenNTNUI 51:27:14+11:43
137August MollénOK Denseln 21:27:14+11:43
137Teemu VärePaimion Rasti 21:27:14+11:43
140Oscar JohanssonKarlskrona SOK 11:28:03+12:32
141Martin SimpsonSK100 11:28:08+12:37
142Jørgen MadslienNTNUI 71:28:13+12:42
143Vladimir AtanasovBEGUN 11:28:14+12:43
144Casper GidingKamrat och IF KIF 11:28:15+12:44
145Marc SerrallongaOK Skogshjortarna 11:28:16+12:45
146Stefan SjölundSkogslöparna 11:28:19+12:48
147Simon LarssonOK Hällen 11:28:29+12:58
148Niklas SundqvistTullinge SK 11:28:30+12:59
149Martin LindskogOK Ravinen 11:28:36+13:05
150Per Øyvind SteneNydalens SK 21:28:43+13:12
151Viktor WassénVänersborgs SK 11:29:01+13:30
152Daniel MillbournOK Skogsfalken / OK Vilse 87 11:29:17+13:46
153Björn NormarkTullinge SK 21:29:27+13:56
154Tord StrandKongsberg OL 11:29:32+14:01
155Ádám KovácsPannon Supersonics 11:29:33+14:02
156Nikita SomovHämeenlinnan Suunnistajat 11:29:39+14:08
157Gustaf WennerbergOK Pan-Kristianstad 21:29:44+14:13
158Miika IrtolaKouvolan Suunnistajat 11:29:48+14:17
159Olle CarlssonSöders-Tyresö 11:29:49+14:18
160Johan SöderlundLeksands OK 11:29:54+14:23
161Per OlaussenFredrikstad SK 21:29:57+14:26
162Styrk Hundseid KamsvågFossum IF 21:30:18+14:47
163Emil AuseliusBredaryds SOK 11:30:25+14:54
164Aleksi IlmonenJämsän Retki-Veikot 11:30:58+15:27
165Aki YlitaloHauhon Sisu 11:31:31+16:00
166Fredrik ÅkerlindVallentuna-Össeby OL 11:31:33+16:02
167Odd WallumSävedalens AIK 21:31:38+16:07
168Niko LarmalaEspoon Suunta 21:31:39+16:08
169Per JanzonArboga OK 11:31:42+16:11
170Hugo DahlbergHaninge SOK 11:31:44+16:13
171Teemu RantalaLapuan Virkiä 11:31:45+16:14
172Knut AasheimOppsal Orientering 11:31:46+16:15
173Per HjerrildOK Pan Århus 21:31:55+16:24
174John GunnarssonSurahammars SOK 11:31:57+16:26
175Eric RosjöJönköpings OK 11:32:08+16:37
176Adrian OpheimNTNUI 31:32:13+16:42
177Ville KinnalaTurun Suunnistajat 11:32:18+16:47
178Fabian af HällströmOK77 11:32:25+16:54
179Simon AnderssonOK Kullingshof / OK Skogshjortarna 21:32:31+17:00
180Sergey DobryninRasti-Kurikka 11:32:39+17:08
181Eero-Matti VainioMS Parma 21:33:19+17:48
182Carl PramlidOK Klemmingen 11:33:45+18:14
183Juha HellstenSBS Vikke 11:33:47+18:16
184Øystein Fruseth ChristiansenINTEAM 11:33:48+18:17
185Artem PopovEspoon Suunta 11:33:50+18:19
185Matias VanhanenKemiön Kiilat 11:33:50+18:19
187Ulrik OlssonBohuslän-Dals OF 11:33:52+18:21
188Rickard DjerfTibro OK / Sigtuna OK 11:33:59+18:28
189Jonas VikströmKöping-Kolsva OK 11:34:06+18:35
190Anders BoströmJärfälla OK 11:34:12+18:41
191Anders LindbergForsa OK 11:34:14+18:43
191Daniel ForsellMotala AIF OL 11:34:14+18:43
191Jesper LagerbergOK Södertörn 21:34:14+18:43
194Ronny FalkSundbybergs IK 11:34:19+18:48
195Øyvind AunøienNord-Østerdal OK / Gjø-Vard OL / Lillehammer OK / Ringsaker OK 31:34:22+18:51
196Gisle NysæterPorsgrunn OL / Larvik OK / Skien OK 11:34:31+19:00
197Erik NeroGudhems IF / Mullsjö SOK 11:34:38+19:07
198Lukas LundgrenVäxjö OK 11:34:49+19:18
199Roman ZbranekOK Hällen 21:34:50+19:19
200Timo KarppinenSK Uranus 11:34:55+19:24
201Elias AnderssonVäxjö OK / Kexholms SK / OK Norrvirdarna 31:34:57+19:26
202Felix AxelssonMarkbygdens OK 11:35:17+19:46
203Mathias VindalFreidig / Frol IL 21:35:18+19:47
204Jáchym KavalírSuunta Jyväskylä 21:35:40+20:09
205Teppo PellinenLappeen Riento / Joutsenon Kullervo / Luumäen Rasti / Raja-Karjalan Suunnistajat / SK Vuoksi 11:35:45+20:14
206Mikkel Kaae-NielsenSøllerød OK 11:35:52+20:21
207David SundströmJämtland United1:36:05+20:34
208Raphael FerrandBækkelagets SK 11:36:16+20:45
209Lari TakanenVehkalahden Veikot 11:36:22+20:51
210Fredrik PerssonDomnarvets GOIF 11:36:37+21:06
211Hugo LillieströmOK Roxen 11:36:56+21:25
212Miika HusuLappeen Riento / Joutsenon Kullervo / Luumäen Rasti / Raja-Karjalan Suunnistajat / SK Vuoksi 21:37:25+21:54
213Albin AnderssonOK Ravinen 21:37:43+22:12
214Sixten HillerhagIFK Lidingö SOK 31:37:45+22:14
215Markus GladNydalens SK 31:38:11+22:40
216Lukas ZwickyOLG Cordoba 11:38:20+22:49
217Jakub LandovskyTSM Praha 11:38:22+22:51
218Linus OlhansÅs-NMBU Orientering 11:38:24+22:53
219Rami SiivonenRasti-Lukko 11:38:28+22:57
220Anton SundinSträngnäs-Malmby OL 11:38:30+22:59
221Jonas LundbergGöteborg-Majorna OK 31:38:33+23:02
222Justus LaitinenKoovee 31:38:34+23:03
223Erik OlssonOK Renen 11:38:37+23:06
223Kent LundvallTäby OK 21:38:37+23:06
225Jonas HjertFalköpings AIK OK 11:38:38+23:07
226Daniel GustafssonKFUM Örebro OK 21:38:43+23:12
227Fabian SteenOK Enen 11:38:46+23:15
228Torbjørn Blom-HagenFossum IF 31:38:48+23:17
229Sixten WestlundOK Tyr 11:39:03+23:32
230Vegard MyhreKristiansand OK 31:39:06+23:35
231Gustav JonssonOK Tor / Tullinge SK 51:39:37+24:06
232Martin NorrbomSala OK / Vandrarringen 11:39:53+24:22
233Anders AspLerums SOK / Mölndal Outdoor IF 11:39:57+24:26
234Fredrik SoneAttunda OK 21:40:06+24:35
234Konsta PitkänenTampereen Pyrintö 21:40:06+24:35
236Mårten OlssonGävle OK 21:40:14+24:43
237Marius AurebekkKristiansand OK 21:40:15+24:44
238Mathias WesterlundOK Nolaskogsarna 21:40:21+24:50
239Rasmus BlockgrenFalkenbergs OK 11:40:26+24:55
240Svein NygårdLillomarka OL 21:40:43+25:12
241Albin DetterfeltLinköpings OK 31:41:31+26:00
242Josef KociOK Älvsjö-Örby / Tullinge SK 41:41:32+26:01
243Fritjof AxelssonFK Göingarna / Hästveda OK 11:41:35+26:04
244Robert SandbergOK Roslagen 11:41:37+26:06
245Håkon DåsnesVang OL 11:41:39+26:08
246Patric De BoussardIFK Enskede 11:41:40+26:09
247John SolbreckLånghundra IF 21:41:42+26:11
248Oskar KarlssonAvesta OK 11:41:54+26:23
249Daniel EvaldssonVäxjö OK 21:42:02+26:31
250Henrik MattssonValbo AIF1:42:03+26:32
251Ville MäkeläSuunta-Sepot 11:42:12+26:41
252Tomi LehmusvuoriLahden Suunnistajat-37 21:42:20+26:49
252Erik DahlqvistStorviks IF 11:42:20+26:49
254Asger Skytte KirkegaardTisvilde Hegn OK 21:42:23+26:52
255Thomas PetterssonIF Thor 11:42:24+26:53
256Brent GodmanGotlands OF 11:42:26+26:55
257Martin WindlingSkellefteå OK 11:42:32+27:01
258Benjamin SellingHärnösands OK 11:42:37+27:06
259Per KarlssonOK Tylöskog 11:43:00+27:29
260Aapo HäkkinenSaarijärven Pullistus 11:43:06+27:35
261Arne AnderssonOK Denseln 31:43:34+28:03
262Niclas BehrenfeldtSkarpnäcks OL 11:43:53+28:22
263Johan EdenhamnLänna IF 11:44:31+29:00
264Jesús Rodríguez CorrochanoSnättringe SK 21:44:34+29:03
265Per FredbergOK Djerf / Degerfors OK / Kristinehamns OK 11:44:52+29:21
266Truls HestengenNTNUI 61:45:16+29:45
267Lisa AnderssonÄrla IF DAM1:45:26+29:55
268Thomas OhlinRånäs OK 11:45:39+30:08
269Erik NorinSundsvalls OK 31:45:56+30:25
270Isak HertinGamleby OK / Västerviks OK 11:46:25+30:54
271Moa Leijon LindHaninge SOK / Södertälje-Nykvarn 21:46:53+31:22
272Magnus SödervallIK Gandvik 11:47:06+31:35
273Thomas Ekström500Mila Finnish Team 11:47:11+31:40
274Gard AntonsenFredrikstad SK 31:47:15+31:44
275Lars SjöbergOK Tisaren / Tullinge SK 31:47:20+31:49
276Maciej GrabowskiKalmar OK / Nybro OK 11:47:52+32:21
277Aleksi PietikäinenKeravan Urheilijat / Pihkaniskat / Sigtuna OK / SK Uusi 21:47:57+32:26
278Isabela SalénIFK Mora OK - Ladies night DAM1:48:11+32:40
279Christian GrotnesIL Tyrving 21:48:18+32:47
280Kristian VadHalden SK 41:48:25+32:54
281Per-Anders OlssonOckelbo OK / Järbo OK / Årsunda IF 11:48:39+33:08
282Linda TakeOK Tyr DAM1:48:45+33:14
283Jens WernerGustavsbergs OK 11:48:49+33:18
284Robert TellvikTumba-Mälarhöjden OK 21:48:52+33:21
285Erik AderstedtKungälvs OK 11:48:58+33:27
286Pasi RomppainenHyvinkään Rasti 21:49:07+33:36
287Erik NielsenOK Linné 41:49:21+33:50
288Carl AuraIFK Hedemora OK 11:49:22+33:51
289Audhild Bakken RognstadNTNUI DAM1:49:26+33:55
290Lars EnerhaugenModum O-lag 11:49:34+34:03
291Kristoffer Sloth GadeAalborg OK 11:49:40+34:09
292Håkan PalmOK Klemmingen / Attunda OK 31:49:50+34:19
293Simon NybergNAIS Orienteringsklubb 11:49:52+34:21
294Michael DubachOK Linné 31:50:12+34:41
295Jon EklundIK Jarl Rättvik 11:50:45+35:14
296Elias TidevallSkogsluffarnas OK 11:51:47+36:16
297Kjetil KarlsenOK Moss 11:51:56+36:25
298Mads Møller SkaugOK Pan Århus 31:52:11+36:40
299Erik NallgårdVästerås SOK 21:52:36+37:05
300Andreas DavidssonAlfta-Ösa OK 11:52:59+37:28
301Martin StorkampSundsvalls OK 21:53:56+38:25
302Mika KomeeKorven Honka 11:53:59+38:28
303Ludwig BergfalkJärfälla OK 21:54:01+38:30
304Matti HuttunenTio Rättens Män 11:54:02+38:31
305Fredrik StenbeckOK Österåker 11:54:04+38:33
306Tord HederskogHJS-Vansbro OK 11:54:26+38:55
307Fredrik WinteråsVästerbergslagens OL 11:54:29+38:58
308Anna WehlinLiTHe Vilse DAM1:54:35+39:04
309Joonatan KiveläVetelin Urheilijat / Halsuan Toivo / Kaustisen Pohjan-Veikot / Perhon Kiri 11:55:23+39:52
310Johanna ErlandssonKnoppen Elit DAM1:56:18+40:47
311Daniel JohanssonOK Hammaren 21:56:46+41:15
312Lennart KnutssonKvarnsvedens Gubblag1:57:02+41:31
313Rolf LundCopenhagenO 11:57:10+41:39
314Kimme ArnesenHeming Orientering 21:57:22+41:51
315Pål JanssonOK Roslagen 21:59:07+43:36
316Jussi BorgenströmHyvinkään Rasti 11:59:19+43:48
317Sigmund VisterIndre Østfold OK 12:00:07+44:36
318Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering 12:00:24+44:53
319Elin ClassonOK Orinto / Ryda SK 12:00:44+45:13
320Ove GustafssonJärfälla OK 32:00:56+45:25
321Juho KorpiSuunta 2000 12:01:32+46:01
322Hans Petter EngRælingen ok 12:01:59+46:28
323Martin MoldinSödertälje-Nykvarn OF 32:02:00+46:29
324Ola SingsdalNTNUI 42:09:23+53:52
325Johan KüglerNyköpings OK / Sigtuna OK 32:10:22+54:51
326Joakim SkantzeSundbybergs IK 22:15:58+1:00:27
327Juha VienaRingerike OL 12:16:03+1:00:32
328Holger KohrCentrum OK 22:16:41+1:01:10
329Klara PålssonSävedalens AIK DAM2:17:30+1:01:59
330Simon SandgrenBromma-Vällingby SOK 12:21:34+1:06:03
331Anders HermanssonTolered-Utby Ol-klubb 12:21:59+1:06:28
332Henrik SpångmyrSMHI IF 12:28:46+1:13:15
333Per BoströmSkattkärrs SOK 12:31:27+1:15:56
334Björn JanssonVäsby OK 12:33:16+1:17:45
335Aada ForsmanTeekkarisuunnistajat 12:36:33+1:21:02
336Emil HåsteenRånäs OK 22:43:29+1:27:58
337Lauri MetsovuoriPälkäneen Luja-Lukko 12:43:39+1:28:08
338Mikaela FiskarsOK Raseborg 22:43:46+1:28:15
Ronja JungåkerKorsnäs IF OK 1ej godkänd
Michael GraaeSøllerød OK 2ej godkänd
Magnus RambergØstmarka OK 1ej godkänd

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser