Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för Rånässtafetten

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: Rånässtafetten
Arrangörsorganisation: Rånäs OK
Datum: söndag 12 april 2015

H17-

79 startande
PlacNamnStrtidStrplStrdiffTidVxlplDiff
1OK Linné 13:17:17
Csaba Gösswein44:4514+0:3744:4514
Rassmus Andersson42:332+0:031:27:185-9
Josef Nordlund34:072+0:182:01:252-3
Matt Ogden33:573+0:412:35:221-1
Oskar Sjöberg41:553+1:143:17:1710
2Järla Orientering 13:19:13
Morten Jarvis Westergård44:164+0:0844:164
Olle Boström42:332+0:031:26:491-3
David Bejbom34:404+0:512:01:293+2
Håkon Jarvis Westergård34:564+1:402:36:252-1
Anders Holmberg42:486+2:073:19:1320
3Malungs OK Skogsmårdarna 13:20:25
Erik Rost44:227+0:1444:227
Anton Östlin42:515+0:211:27:134-3
Thomas Carlsson33:4912:01:021-3
Johan Bäckman35:358+2:192:36:373+2
David Andersson43:4811+3:073:20:2530
4Södertälje-Nykvarn OF 13:23:47
Pål Skogtjärn46:1821+2:1046:1821
Ralph Street44:2110+1:511:30:3910-11
Kent Ohlsson35:366+1:472:06:158-2
Eric Börjeskog33:562+0:402:40:114-4
Jonas Leandersson43:3610+2:553:23:4740
5IFK Göteborg 13:25:39
Jonas Pilblad46:0716+1:5946:0716
Simon Smedberg47:4318+5:131:33:5015-1
Vetle Ruud Bråten34:233+0:342:08:1312-3
Johan Högstrand35:146+1:582:43:278-4
Eskil Kinneberg42:124+1:313:25:395-3
6OK Denseln 13:25:43
Mathias Hallmén44:3411+0:2644:3411
Erik Pettersson42:454+0:151:27:196-5
Per Brolund38:1517+4:262:05:347+1
Mattias Eriksson37:0111+3:452:42:3570
Pavlo Ushkvarok43:087+2:273:25:436-1
7IFK Lidingö SOK 13:25:45
Nicolas Simonin44:289+0:2044:289
Julian Dent43:459+1:151:28:1390
Anders Skarholt37:0712+3:182:05:206-3
John Fredriksson35:419+2:252:41:015-1
Anders Carlsson44:4413+4:033:25:457+2
8Lillomarka OL 13:25:46
Kris Jonas44:092+0:0144:092
Matt Speake43:127+0:421:27:217+5
Helmut Gremmel37:5614+4:072:05:175-2
Robert Merl37:1012+3:542:42:276+1
Alasdair McLeod43:198+2:383:25:468+2
9OK Linné 23:26:22
Niklas Aldén44:08144:081
Jan Troeng43:046+0:341:27:122+1
Jakob Andersson35:325+1:432:02:444+2
Henrik Löfås41:2122+8:052:44:059+5
Albin Ridefelt42:175+1:363:26:2290
10OK Ravinen 13:27:55
Love Berzell46:1519+2:0746:1519
Kalle Bergman47:3116+5:011:33:4614-5
Jacob Lindstam38:0816+4:192:11:5416+2
Emil Granqvist35:207+2:042:47:1413-3
Gustav Bergman40:4113:27:5510-3
11IL Tyrving 13:28:05
Wojciech Dwojak46:0817+2:0046:0817
Anders Tiltnes47:4318+5:131:33:51170
Espen Jakobsen38:0715+4:182:11:58170
Bjørn Ekeberg35:125+1:562:47:1011-6
Wojciech Kowalski40:552+0:143:28:05110
12IFK Mora OK 13:31:03
Roman Ryapolov44:205+0:1244:205
Artem Panchenko53:1644+10:461:37:3629+24
Marek Minar36:469+2:572:14:2221-8
Graham Gristwood33:1612:47:3814-7
Vojtech Kral43:259+2:443:31:0312-2
13OK Kåre 13:35:50
Fredrik Mattsson44:3612+0:2844:3612
Tomáš Kubelka46:1812+3:481:30:5411-1
Radek Nožka35:397+1:502:06:339-2
Jonas Gustafsson37:3313+4:172:44:0610+1
Leif Bader51:4424+11:033:35:5013+3
14Malungs OK Skogsmårdarna 23:37:46
Peter Arnesson46:1922+2:1146:1922
Martin Hammarberg47:3717+5:071:33:5619-3
Martin Hederskog36:4910+3:002:10:4514-5
Ola Nyberg36:2510+3:092:47:1011-3
Håkan Eriksson50:3620+9:553:37:4614+3
15Tullinge SK 13:37:59
Johan Kärrström46:5428+2:4646:5428
Markus Adolfsson46:5613+4:261:33:5015-13
Jörgen Ohlin36:5811+3:092:10:48150
Niklas Sundqvist38:4617+5:302:49:3416+1
Magnus Glännefors48:2517+7:443:37:5915-1
16IL Tyrving 23:38:40
Christoph Brandt44:123+0:0444:123
Vegard Brun Saga43:248+0:541:27:368+5
Emil Jönsson39:3622+5:472:07:1211+3
Christian Holmboe43:2131+10:052:50:3317+6
Torbjørn Sagberg48:0715+7:263:38:4016-1
17Stora Tuna OK 13:40:46
Rikard Claesson46:5629+2:4846:5629
Joakim Svensk49:3527+7:051:36:3126-3
Mattias Mårts40:4627+6:572:17:1724-2
Markus Lang39:0318+5:472:56:2019-5
Anton Sjökvist44:2612+3:453:40:4617-2
18Järla Orientering 23:42:48
Peter Hemmyr44:4213+0:3444:4213
Espen Hultgreen Weltzien42:3011:27:122-11
Dan Wester39:3121+5:422:06:4310+8
Martin Härberg42:1324+8:572:48:5615+5
Michael Refors53:5232+13:113:42:4818+3
19Lillomarka OL 23:45:27
Riccardo Scarlet48:5737+4:4948:5737
Christian Wartbichler47:1514+4:451:36:1223-14
David Gottfridsson42:5433+9:052:19:0625+2
Steinar Kollerud38:1315+4:572:57:1921-4
Leon Keely48:0816+7:273:45:2719-2
20OK Linné 33:45:47
Erik Lind44:5015+0:4244:5015
Johan Hamelius50:3733+8:071:35:2721+6
David Lingfors37:4313+3:542:13:1018-3
Anders Håkansson39:5420+6:382:53:04180
Liutauras Bilevicius52:4327+12:023:45:4720+2
21IFK Göteborg 23:46:17
John Persson46:1418+2:0646:1418
Erik Engstrand49:2426+6:541:35:3822+4
Fredrik Löwegren38:3618+4:472:14:1419-3
Arvid Våg43:1130+9:552:57:2525+6
Patrik Martner48:5218+8:113:46:1721-4
22Rehns BK 13:48:13
Andreas Calleberg51:1145+7:0351:1145
Fredrik Ingelsson48:1421+5:441:39:2533-12
Anton Lif39:4425+5:552:19:0926-7
Charlie Stolt42:2826+9:123:01:3728+2
Jesper Lysell46:3614+5:553:48:1322-6
23OK Ravinen 23:49:20
Erik Karlsson48:4835+4:4048:4835
Nick Barrable50:4034+8:101:39:28350
Martin Hunhammar39:4123+5:522:19:0926-9
Stephen Craig38:1014+4:542:57:1921-5
Per-Åke Olsson52:0126+11:203:49:2023+2
24OK Rodhen 13:54:38
Henrik Jonsson44:3010+0:2244:3010
Jonas Eklund52:0338+9:331:36:3327+17
Ulf Bergström43:1037+9:212:19:4332+5
Magnus Blåudd44:5434+11:383:04:3730-2
Martin Jansson50:0119+9:203:54:3824-6
25Gävle OK 13:54:57
Erik Boman46:2525+2:1746:2525
Albin Sjöhed50:2832+7:581:36:5328+3
Lasse Jansson42:2630+8:372:19:1931+3
Simon Sjöhed42:1725+9:013:01:3627-4
Patrik Svedberg53:2129+12:403:54:5725-2
26IFK Mora OK 23:55:18
Simonas Krepsta50:3840+6:3050:3840
Jegor Kostylev48:4923+6:191:39:2734-6
Linus Rapp39:4324+5:542:19:1028-6
Kristian Dahlström38:1416+4:582:57:2424-4
Daniel Duhlbo57:5440+17:133:55:1826+2
27IFK Lidingö SOK 23:55:20
Klaus Schgaguler44:216+0:1344:216
Erik Ivarsson Sandberg47:2315+4:531:31:4412+6
Mattias Johansson42:3331+8:442:14:1720+8
Martin Larbo43:0529+9:492:57:2223+3
Tero Junttila57:5841+17:173:55:2027+4
28Södertälje-Nykvarn OF 23:56:56
Mark Nixon48:2533+4:1748:2533
Ivar Lundanes45:2811+2:581:33:5318-15
Rickard Ohlsson35:528+2:032:09:4513-5
Anders Axelsson47:4241+14:262:57:2726+13
Daniel Olsen59:2948+18:483:56:5628+2
29OK Linné 43:58:51
Henry McNulty48:2332+4:1548:2332
Olle Nilsson55:5053+13:201:44:1342+10
Johannes Ridefelt42:4632+8:572:26:5937-5
Gustaf Granath40:1121+6:553:07:1032-5
Ross Smith51:4123+11:003:58:5129-3
30IFK Lidingö SOK 33:59:12
Niklas Serrander46:1620+2:0846:1620
Mattias Perneby50:0129+7:311:36:1725+5
Andrew Quin42:5735+9:082:19:1430+5
Sixten Hillerhag42:2927+9:133:01:4329-1
Anders Hedman57:2939+16:483:59:1230+1
31Attunda OK 14:01:29
Daniel Roos47:0330+2:5547:0330
Oskar Daniels48:1320+5:431:35:1620-10
Karl Enges39:1819+5:292:14:3422+2
Lars Håkan Sandvik41:5723+8:412:56:3120-2
Martin Gelinder1:04:5854+24:174:01:2931+11
32OK Kåre 24:01:44
Matěj Kamenický44:238+0:1544:238
Matthias Kretzschmar48:2622+5:561:32:4913+5
Albin Bergkvist44:0840+10:192:16:5723+10
Eric Danielsson48:2943+15:133:05:2631+8
Victor Flingmark56:1836+15:374:01:4432+1
33Söders-Tyresö 14:06:05
Olle Karlsson52:5052+8:4252:5052
Göran Thimberg51:1235+8:421:44:0240-12
Alexander Hansen42:5534+9:062:26:5736-4
Tomas Lilja44:5233+11:363:11:4935-1
Niklas Wrane54:1633+13:354:06:0533-2
34Leksands OK 14:09:23
Kalle Dalin49:0638+4:5849:0638
Robert Wallstén55:4952+13:191:44:5545+7
Daniel Kaipe42:2028+8:312:27:1538-7
Erik Björklund50:3548+17:193:17:5040+2
Greger Tysk51:3322+10:524:09:2334-6
35Långhundra IF 14:09:42
Simon Jakobsson46:2424+2:1646:2424
Anton Sundgren52:4240+10:121:39:0631+7
Conny Forsberg40:0626+6:172:19:1229-2
Bobby Brahm50:4049+17:243:09:5233+4
John Solbreck59:5049+19:094:09:4235+2
36Täby OK 14:12:31
Anders Jansson48:4835+4:4048:4835
Robert Johansson55:2651+12:561:44:1443+8
Johan Lindqvist44:4041+10:512:28:5441-2
Peter Nordström45:3437+12:183:14:2837-4
Johan Lindahl58:0342+17:224:12:3136-1
37IFK Umeå 14:13:52
Eduardo Gil Marcos1:00:4067+16:321:00:4067
Lukas Peterson53:5448+11:241:54:3458-9
Oskar Malmberg39:1819+5:292:33:5246-12
Jacob Odeblad42:4928+9:333:16:4138-8
Joel Sjölander57:1138+16:304:13:5237-1
38Järfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 14:16:52
Rasmus Palmqvist Aslaksen53:5253+9:4453:5253
Isak Langerak53:1542+10:451:47:0747-6
Oskar Edvardsson48:1251+14:232:35:19470
Eric Roller45:5338+12:373:21:1242-5
Nils Edvardsson55:4034+14:594:16:5238-4
39OK Södertörn 14:16:56
Josh Beech46:5027+2:4246:5027
Fredrik Larsson53:2947+10:591:40:1937+10
Johan Sisell47:0647+13:172:27:2539+2
Tomas Holmberg46:4940+13:333:14:1436-3
John Svanberg1:02:4253+22:014:16:5639+3
40Stora Tuna OK 24:17:08
Henning Sjökvist52:3851+8:3052:3851
Staffan Eriksson50:2631+7:561:43:0438-13
Mikael Andersson43:1138+9:222:26:1534-4
Nils Alexandersson45:2536+12:093:11:40340
Apostol Atanasov1:05:2855+24:474:17:0840+6
41CopenhagenO 14:19:10
Søren Skaarup Larsen52:3448+8:2652:3448
Aske Jepsen57:3557+15:051:50:0951+3
Malthe Gaarsdal48:0550+14:162:38:14510
Bertram Kopp Stannum45:1535+11:593:23:2943-8
Stefan Frands Petersen55:4135+15:004:19:1041-2
42OK Älvsjö-Örby 14:22:28
Janis Tamuzs46:4826+2:4046:4826
Mikus Purins51:4137+9:111:38:2930+4
Edgars Lakis44:0039+10:112:22:2933+3
Stefan Nordström1:01:5366+28:373:24:2244+11
Magnus Nordström58:0643+17:254:22:2842-2
43OK Linné 54:23:16
Olof Eriksson54:3554+10:2754:3554
Mikael Janerås49:4728+7:171:44:2244-10
Daniel Bjernald49:2654+15:372:33:4845+1
Simon Eklöv43:3432+10:183:17:2239-6
Matija Razum1:05:5456+25:134:23:1643+4
44Västerås SOK 14:25:57
August Mikaelsson52:3448+8:2652:3448
Rickard Svensson52:2339+9:531:44:5746-2
Alfred Lönn53:0566+19:162:38:0249+3
Henrik Hamrefors55:0357+21:473:33:05490
Johan Sundén52:5228+12:114:25:5744-5
45Köping-Kolsva OK 14:26:13
Samuel Hedlund52:3347+8:2552:3347
Marcus Ek56:2854+13:581:49:0150+3
Thomas Ek51:4761+17:582:40:4853+3
Johan Celander51:4452+18:283:32:3248-5
Jonas Vikström53:4131+13:004:26:1345-3
46Lillomarka OL / Bækkelagets SK 34:28:49
Felix Breitschädel50:4743+6:3950:4743
Simon Arbter53:1745+10:471:44:0441-2
Felix Späth47:0848+13:192:31:1243+2
Neeme Loorits55:2958+22:133:26:4145+2
Raphael Ferrand1:02:0852+21:274:28:4946+1
47OK Ravinen 34:35:29
Viktor Wohlgemuth57:1857+13:1057:1857
David Pettersson1:07:3367+25:032:04:5164+7
Baptiste Girard51:0759+17:182:55:5865+1
Ruslan Glebov39:0619+5:503:35:0450-15
Anders Bøgevig1:00:2550+19:444:35:2947-3
48Tullinge SK 24:37:42
Anders Johansson50:0139+5:5350:0139
Björn Normark49:2225+6:521:39:2332-7
Andreas Hultqvist49:3755+15:482:29:0042+10
Göran Längheim51:4753+18:313:20:4741-1
Olle Skog1:16:5565+36:144:37:4248+7
49Strängnäs-Malmby OL 14:38:41
Daniel Alneberg55:1656+11:0855:1656
Mats Sundbüe59:0058+16:301:54:1657+1
Thomas Öqvist51:4060+17:512:45:5656-1
Olle Hägglund51:1150+17:553:37:0752-4
Magnus Sterner1:01:3451+20:534:38:4149-3
50Sundbybergs IK 14:38:50
Fredrik Bjernulf1:02:4170+18:331:02:4170
Niklas Carlsson1:02:0962+19:392:04:5063-7
Simon Mellin50:3157+16:422:55:2164+1
Stefan Hellberg49:5446+16:383:45:1558-6
David Mellin53:3530+12:544:38:5050-8
51OK Nolaskogsarna 14:38:59
Jesper Vikman1:16:5678+32:481:16:5678
Ludvig Åhlund50:1130+7:412:07:0769-9
Jörgen Nylén47:0546+13:162:54:1262-7
Simon Dahlberg53:4156+20:253:47:5359-3
Hugo Eriksson51:0621+10:254:38:5951-8
52OK Österåker 14:39:51
Fredrik Stenbeck57:2359+13:1557:2359
Johan Persson1:08:2970+25:592:05:5265+6
Stefan P Svanström42:2229+8:332:48:1457-8
Tobias Andersson52:4755+19:313:41:0155-2
Pontus Bergström58:5045+18:094:39:5152-3
53Centrum OK 14:43:22
Oskar Gustafsson52:3550+8:2752:3550
Samuel Svensson54:5950+12:291:47:3449-1
Stuart Fell50:3958+16:502:38:1350+1
Mattias Ågren50:0847+16:523:28:2146-4
Holger Kohr1:15:0163+34:204:43:2253+7
54Haninge SOK 14:45:00
Hugo Dahlberg58:3665+14:2858:3665
Joakim Skärlén1:00:1059+17:401:58:4660-5
Henrik Sjögren52:2965+18:402:51:1559-1
Ola Svärd46:4239+13:263:37:5754-5
Niclas Sjögren1:07:0357+26:224:45:00540
55Kamrat och IF KIF 14:46:41
Martin Holth Johannessen57:4060+13:3257:4060
Mårten Frendelius56:3155+14:011:54:1156-4
Martin Granqvist57:2070+23:312:51:3160+4
Leon Spiller1:03:2667+30:103:54:5761+1
Casper Giding51:4424+11:034:46:4155-6
56Rehns BK 24:47:47
Anders Johansson46:2023+2:1246:2023
Oskar Eklöf53:1542+10:451:39:3536+13
Walter Lagerhäll52:1463+18:252:31:4944+8
Lars Olovsson59:3663+26:203:31:2547+3
Fredrik Broman1:16:2264+35:414:47:4756+9
57Surahammars SOK 14:50:09
Andreas Alsén1:10:5276+26:441:10:5276
Viktor Öhlén1:06:1064+23:402:17:0273-3
Stefan Eriksson46:4045+12:513:03:4269-4
Stefan Bjurstedt49:2444+16:083:53:0660-9
Lars-Erik Hasler57:0337+16:224:50:0957-3
58Waxholms OK 14:54:11
Nils Gumaelius50:5844+6:5050:5844
Krister Gumaelius1:02:5963+20:291:53:5755+11
Kjell Nordqvist1:03:4075+29:512:57:3766+11
Joakim Hoppe57:2061+24:043:54:5761-5
Johan Sundin59:1447+18:334:54:1158-3
59OK Kåre 34:56:09
Anders Oksvold1:06:1072+22:021:06:1072
David Procházka51:2836+8:581:57:3859-13
Patrik Johnsson47:4649+13:572:45:2455-4
Karin Johnsson59:4064+26:243:45:0457+2
Marcus Ramström1:11:0560+30:244:56:0959+2
60Järfälla OK / Bromma-Vällingby SOK 24:59:51
Viktor Janrik50:4041+6:3250:4041
Jan Hollbeck56:5156+14:211:47:3148+7
Ludwig Bergfalk54:4269+20:532:42:1354+6
Benjamin Langerak55:3259+22:163:37:4553-1
Joakim Berg1:22:0667+41:254:59:5160+7
61Sundbybergs IK 25:12:45
Ronny Falk52:3246+8:2452:3246
Magnus Andersson1:08:5972+26:292:01:3161+15
Jan Kihl57:4772+23:582:59:1867+6
Ronny Nordgren1:06:0969+32:534:05:27670
Mats Carlsson1:07:1858+26:375:12:4561-6
62OK Södertörn 25:14:06
Linus Backlund58:4966+14:4158:4966
Måns Hellgren1:07:2065+24:502:06:0967+1
Erik Wåhlin53:5168+20:023:00:0068+1
Fredrik Setterqvist1:06:2770+33:114:06:27680
Mattias Nylund1:07:3959+26:585:14:0662-6
63Väsby OK 15:15:29
Lukas Olsson58:2562+14:1758:2562
Henrik Hammas1:07:5569+25:252:06:2068+6
Filip Olsson1:06:1477+32:253:12:3472+4
Stefan Lybert48:1742+15:014:00:5165-7
Joakim Olsson1:14:3862+33:575:15:2963-2
64OK Roslagen 15:15:31
Joel Lännevall1:00:5968+16:511:00:5968
Viktor Lindberg1:11:3173+29:012:12:3070+2
Pål Jansson52:2464+18:353:04:5471+1
Anders Söderbärg52:4654+19:303:57:4064-7
Per Hultin1:17:5166+37:105:15:31640
65Sundbybergs IK 35:18:53
Ulf Hansson58:3464+14:2658:3464
Jan-Olof Bogren1:07:3367+25:032:06:0766+2
Joakim Skantze49:0853+15:192:55:1563-3
Hans Olsén1:00:2965+27:133:55:44630
Henrik Persson1:23:0968+42:285:18:5365+2
66Gävle OK 25:22:48
Sven Lundbäck58:2361+14:1558:2361
Harry Hietanen1:18:1075+35:402:16:3372+11
Erik Olsson57:2971+23:403:14:0274+2
Mikael Persson1:09:5771+36:414:23:5970-4
Patrik Ottosson58:4944+18:085:22:4866-4
67Skarpnäcks OL 15:40:34
Niclas Behrenfeldt1:02:4069+18:321:02:4069
Bengt Langels1:25:0977+42:392:27:4975+6
Roland Persson1:00:0274+26:133:27:5176+1
Göran Eklund1:13:5072+40:344:41:4171-5
Juha Loenberg58:5346+18:125:40:3467-4
68OK Älvsjö-Örby 27:19:50
Lars G Berggren1:08:0874+24:001:08:0874
Henrik Almkvist1:46:1279+1:03:422:54:2079+5
Conny Ekstrand1:05:2176+31:323:59:4177-2
Kennet Nilsson1:35:1173+1:01:555:34:5272-5
Christer Nordström1:44:5870+1:04:177:19:5068-4
OK Denseln 2ej godkänd
Hans Brolund47:1131+3:0347:1131
Harri Karlsson49:0524+6:351:36:1624-7
Lovisa Adolfsson51:4862+17:592:28:0440+16
David Modigej godkändej godkänd
ej startej start
Centrum OK 2ej godkänd
Sverker Lenas1:07:5373+23:451:07:5373
Kristoffer Edshage1:07:2266+24:522:15:1571-2
Jonas Lindholm48:5852+15:093:04:1370-1
Magnus Grafströmej godkändej godkänd
Henrik Lundgren1:36:1569+55:34ej godkänd
OK Linné 6ej godkänd
Mika Numminen1:13:1177+29:031:13:1177
Gustav Nyholm1:25:1278+42:422:38:2378+1
Tuve Möller45:4243+11:533:24:0575-3
Erik Melin56:2460+23:084:20:2969-6
Silvio Meierej godkändej godkänd
Rånäs OK 1ej godkänd
Emil Håsteen1:30:3079+46:221:30:3079
Simon Bohman1:00:5760+18:272:31:2777-2
Magnus Bergströmej godkändej godkänd
Daniel Hallberg1:03:2968+30:13ej godkänd
John Larsson1:11:2161+30:40ej godkänd
IFK Göteborg 3utgått
Joel Nilsson48:2734+4:1948:2734
Daniel Netz54:4349+12:131:43:1039+5
Rikard Pentonen43:0836+9:192:26:1835-4
ej startej start
ej startej start
Attunda OK 2utgått
Johannes Knutas50:4242+6:3450:4242
Anders Frisk1:01:0161+18:311:51:4353+11
Simon Martelius45:1042+11:212:36:5348-5
Christopher Wilestedt59:0062+25:443:35:5351+3
ej startej start
Snättringe SK 1utgått
David Hector54:3655+10:2854:3655
Peter Granath1:08:3371+26:032:03:0962+7
Per Kallhauge50:2656+16:372:53:3561-1
Anders Karlsson51:1150+17:553:44:4656-5
ej startej start
IFK Mora OK 3utgått
Björn Wrahme57:2158+13:1357:2158
Erik Blom53:0341+10:331:50:2452-6
Lars Ambrosiusson59:0173+25:122:49:2558+6
ej startej start
ej startej start
Järla Orientering 3utgått
Henrik Hellman58:3163+14:2358:3163
Emil Lauri53:2746+10:571:51:5854-9
Henric Carlsson46:2044+12:312:38:1852-2
ej startej start
ej startej start
Tullinge SK 3utgått
Fredrik Forsberg1:03:4971+19:411:03:4971
Per-Ove Melinder1:15:4374+33:132:19:3274+3
Björn Axelsson53:4967+20:003:13:2173-1
Emil Andersson49:3445+16:184:02:5566-7
ej startej start
OK Österåker 2utgått
Tomas Albinsson1:08:3875+24:301:08:3875
Linus Holmqvist1:22:1776+39:472:30:5576+1
Martin Sandqvist1:48:3978+1:14:504:19:3478+2
ej startej start
ej startej start

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser