Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för 3+3 i Sälen, etapp 2

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationPressresultatlistaLadda upp ruttSkriv ut

Tävlingens namn: 3+3 i Sälen
Arrangörsorganisation: Malungs OK Skogsmårdarna
Datum: fredag 26 juni 2015 - söndag 28 juni 2015

Etapp 1Etapp 2Etapp 2 (totalt)Etapp 3Etapp 3 (totalt)

Klasser: Visa alla | D21E | H21E | D20E | H20E | D18E | H18E | D21 | H21 | D21K | H21K | D20 | H20 | D18 | H18 | D16 | H16 | D16K | H16K | D14 | H14 | D14K | H14K | D12 | H12 | D12K | H12K | D10 | H10 | D35 | H35 | D40 | H40 | D45 | H45 | D50 | H50 | D55 | H55 | D60 | H60 | D65 | H65 | D70 | H70 | D75 | H75 | H80 | Insk | U1 | U2 | ÖM1 | ÖM3 | ÖM5 | ÖM7 | ÖM8 | ÖM9

Ålder: Visa alla | Visa <16 år | Visa >17 år | Visa juniorer | Visa seniorer | Visa veteraner

D45

4 400 m, 36 startande
PlacNamnOrganisationTidDiff
1Anna StrandAttunda OK34:44
2Josefine NordströmOK Triangeln34:55+0:11
3Kirsti KringhaugRingerike OL38:18+3:34
4Marina AxelssonMarkbygdens OK38:24+3:40
5Anna-Karin SchmutzLeksands OK39:22+4:38
6Åsa JellvertGöteborg-Majorna OK39:27+4:43
7Yvonne SjödénÄlvdalens IF OK40:29+5:45
8Helen SkoogKils OK42:21+7:37
9Annika SundströmVästerås SOK43:04+8:20
10Charlotte VikströmSundsvalls OK43:48+9:04
11Susanne SöderholmSträngnäs-Malmby OL44:16+9:32
12Marie AlfredssonOK Tyr46:27+11:43
13Izabell BirklinOK Kåre46:57+12:13
14Monika BlombergDalaportens OL47:01+12:17
15Evonne StrandOK Linné47:19+12:35
16Weronica MorellOK Kåre47:37+12:53
17Erika FältmanLeksands OK52:11+17:27
18Kersti RingiOK Kåre53:03+18:19
19Eva-Lena HahneInsjöns IF OK54:37+19:53
20Charlotte SkoglundKils OK57:44+23:00
21Ann-Sofie BrinkMarkaryds FK58:01+23:17
22Maria HållströmGävle OK58:24+23:40
23Maria StrömbergAvesta OK58:59+24:15
24Anna-Karin RybergOK Klyftamo59:08+24:24
25Catrin JohanssonSundsvalls OK59:19+24:35
26Charlotta WallinKorsnäs IF OK1:00:28+25:44
27Åsa Marknell DewittLänna IF1:00:36+25:52
28Ewa HolmbergIF Hagen1:00:47+26:03
29Lotta StenströmSträngnäs-Malmby OL1:01:01+26:17
30Gunilla KallhaugeSnättringe SK1:01:40+26:56
31Erica HållHJS-Vansbro OK1:03:28+28:44
32Anna TedhamreSnättringe SK1:03:38+28:54
33Maria GustafssonIFK Mora OK1:03:44+29:00
34Birgit LundkvistOK Vargen1:14:34+39:50
35Anna-Karin LövgrenAvesta OK1:20:44+46:00
Anna DanielssonOK Kåreej godkänd
Lena PetrisiVästerbergslagens OLej start

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser

Mila