Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för 3+3 i Sälen, etapp 1

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationPressresultatlistaLadda upp ruttSkriv ut

Tävlingens namn: 3+3 i Sälen
Arrangörsorganisation: Malungs OK Skogsmårdarna
Datum: fredag 26 juni 2015 - söndag 28 juni 2015

Etapp 1Etapp 2Etapp 2 (totalt)Etapp 3Etapp 3 (totalt)

Klasser: Visa alla | D21E | H21E | D20E | H20E | D18E | H18E | D21 | H21 | D21K | H21K | D20 | H20 | D18 | H18 | D16 | H16 | D16K | H16K | D14 | H14 | D14K | H14K | D12 | H12 | D12K | H12K | D10 | H10 | D35 | H35 | D40 | H40 | D45 | H45 | D50 | H50 | D55 | H55 | D60 | H60 | D65 | H65 | D70 | H70 | D75 | H75 | H80 | Insk | U1 | U2 | ÖM1 | ÖM3 | ÖM5 | ÖM7 | ÖM8 | ÖM9

Ålder: Visa alla | Visa <16 år | Visa >17 år | Visa juniorer | Visa seniorer | Visa veteraner

D50

2 200 m, 33 startande
PlacNamnOrganisationTidDiff
1Mia BierfeldtÄrla IF16:54
2Anna-Maria BackrydLindebygdens OK17:02+0:08
3Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK18:43+1:49
4Mona BierfeldtÄrla IF18:58+2:04
5Heli MarjomaaStigsökarna19:01+2:07
6Elisabeth TollemarkSkogsluffarnas OK19:43+2:49
7Anna Von KrusenstiernaOK Kåre20:00+3:06
8Karin ÖhlinSOK Aneby20:17+3:23
9Gunilla BomanVästerås SOK20:38+3:44
10Åsa RydellLeksands OK20:41+3:47
11Britt-Marie ErikssonGävle OK21:25+4:31
12Carina Rosén ErikssonAnnebergs GIF21:54+5:00
13Camilla RosénAnnebergs GIF22:28+5:34
14Annie EdvardsenGöteborg-Majorna OK22:29+5:35
15Annette Falck LarssonVänersborgs SK22:32+5:38
16Eva CarlssonJönköpings OK22:34+5:40
17Lena CarlssonSävedalens AIK23:24+6:30
18Camilla AdlertegOK Enen24:00+7:06
19Ann LyrbergValbo AIF24:29+7:35
20Annlouise AlmqvistIFK Mora OK24:41+7:47
21Eva PetersonÄlvdalens IF OK24:42+7:48
22Helena HolmbergKöping-Kolsva OK25:11+8:17
23Lotta JungåkerKorsnäs IF OK25:14+8:20
24Anita Østgård OlsenLøten o-lag25:40+8:46
25Anette LantzOK Österåker25:46+8:52
26Åsa PerssonLaxå OK26:17+9:23
27Mia GustafssonOK Kåre26:38+9:44
28Marie GreenSträngnäs-Malmby OL27:45+10:51
29Marie BjörklundEskilstuna OL28:26+11:32
30Ulrika ErikssonStora Tuna OK28:28+11:34
31Anna-Karin RyttherVästerbergslagens OL33:15+16:21
32Annette WigertzLånghundra IF38:49+21:55
33Birgitta CarlsonTolered-Utby Ol-klubb1:01:55+45:01
Karin LindbergVandrarringenej start
Anne MagnussonOK Landehofej start
Anna-Karin ÖgrenKarlsbyhedens IKej start

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser