Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för 3+3 i Sälen, etapp 1

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationPressresultatlistaLadda upp ruttSkriv ut

Tävlingens namn: 3+3 i Sälen
Arrangörsorganisation: Malungs OK Skogsmårdarna
Datum: fredag 26 juni 2015 - söndag 28 juni 2015

Etapp 1Etapp 2Etapp 2 (totalt)Etapp 3Etapp 3 (totalt)

Klasser: Visa alla | D21E | H21E | D20E | H20E | D18E | H18E | D21 | H21 | D21K | H21K | D20 | H20 | D18 | H18 | D16 | H16 | D16K | H16K | D14 | H14 | D14K | H14K | D12 | H12 | D12K | H12K | D10 | H10 | D35 | H35 | D40 | H40 | D45 | H45 | D50 | H50 | D55 | H55 | D60 | H60 | D65 | H65 | D70 | H70 | D75 | H75 | H80 | Insk | U1 | U2 | ÖM1 | ÖM3 | ÖM5 | ÖM7 | ÖM8 | ÖM9

Ålder: Visa alla | Visa <16 år | Visa >17 år | Visa juniorer | Visa seniorer | Visa veteraner

Öppen motion 3

2 670 m, 25 startande
PlacNamnOrganisationTidDiff
1Fredric GreorgssonJönköpings OK19:42
2Anna LarssonHJS-Vansbro OK23:49+4:07
3Jenny DruggeKorsnäs IF OK25:10+5:28
4charlotta SvarfvarSjövalla ok26:53+7:11
5Anja NilssonDomnarvets GOIF29:08+9:26
6Karin SvenssonKöping-Kolsva OK29:30+9:48
7Linda HeymanVästerås SOK31:40+11:58
8Pontus NordströmVandrarringen31:42+12:00
9Ayan LingJönköpings OK32:28+12:46
10Conny ErikssonIFK Mora OK32:54+13:12
11Anders BryggarGrycksbo IF OK33:51+14:09
12Elvira PaulssonUmeå OK35:18+15:36
13Minna WestbomSäterbygdens OK35:55+16:13
14Gunnel GillenäsKristinehamns OK36:36+16:54
15Anders BrunanderAttunda OK37:20+17:38
16Inger Ericsson Köping-Kolsva OK37:22+17:40
17Louise DalhammerOK Roxen38:46+19:04
18Maria DanielssonIFK Mora OK38:58+19:16
19My BlixtAvesta OK39:46+20:04
20Milou NieminenGrycksbo IF OK41:39+21:57
21Camilla FlodmanOK Hammaren48:38+28:56
22Lissi WilhelmssonUlriksbergs IK50:50+31:08
23Annika BryggarGrycksbo IF OK52:32+32:50
Lukas HillIFK Mora OKej godkänd
Lars-Olof ErssonOK Kåreej godkänd
Zandra BuudIFK Mora OKej start
Hanne JensenEds SKej start

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser