Swedish Orienteering Federation

Official results for 3+3 i Sälen, etapp 1

Event informationShow result list by classShow result list by organisationPress result listUpload routePrint

Name: 3+3 i Sälen
Organiser: Malungs OK Skogsmårdarna
Date: Friday 26 June 2015 - Sunday 28 June 2015

Etapp 1Etapp 2Etapp 2 (overall)Etapp 3Etapp 3 (overall)

D14

2 320 m, 56 starting competitors
PlacNameOrganisationTimeDiff
1Hanna LundbergOK Renen17:33
2Agnes BromanOK Roslagen19:00+1:27
3Emma LingJönköpings OK21:22+3:49
4Ebba LindellIF Thor22:42+5:09
5Ida HofstedtVallentuna-Össeby OL22:49+5:16
6Elin LindbladOK Djerf22:51+5:18
7Lovisa WigertzLånghundra IF22:56+5:23
8Kajsa Carlsson WallumSävedalens AIK23:31+5:58
9Julia WannerAvesta OK23:34+6:01
10Matilda LarssonOK Hällen23:59+6:26
11Malin BierfeldtÄrla IF24:02+6:29
12Elsa BäsénIF Thor24:32+6:59
13Sofia WigleSödertälje-Nykvarn OF25:05+7:32
14Alva JonssonLånghundra IF25:14+7:41
15Irma SvenssonOK Klyftamo25:25+7:52
16Agnes KarlssonÄlvsby IF OK26:32+8:59
17Sofia PalmFK Boken26:54+9:21
18Louise RamebäckUmeå OK27:03+9:30
19Elin UnanderSundsvalls OK27:04+9:31
20Maja SandvikAttunda OK27:11+9:38
21Alma GustafssonSOK Aneby27:19+9:46
22Amanda CedstedtVallentuna-Össeby OL27:25+9:52
23Cornelia IvarssonOK Hammaren27:29+9:56
24Felicia BredinAttunda OK27:57+10:24
25Moa KarlssonStorviks IF28:11+10:38
26Elsa NilssonDomnarvets GOIF28:25+10:52
27Alma HellströmAttunda OK29:11+11:38
28Julia GunnarssonMalungs OK Skogsmårdarna29:15+11:42
29Sara AnkarlingSträngnäs-Malmby OL29:25+11:52
30Alva NyströmIF Thor30:11+12:38
31Tove RingiOK Kåre30:17+12:44
32Ella KarlssonSnättringe SK31:11+13:38
33Sofia IversAttunda OK31:28+13:55
34Sofia LundkvistOK Vargen32:00+14:27
35Nelly PerssonSundsvalls OK32:19+14:46
36Anna AasaÖvertorneå IF32:25+14:52
37Lovisa NilssonAttunda OK32:43+15:10
38Emelie VibergSkogslöparna33:21+15:48
39Alexandra ÖlundUmedalens IF33:30+15:57
40Julia FunkeLeksands OK33:32+15:59
41Liv ÅkermanÄlvdalens IF OK33:38+16:05
42Alva RyttherVästerbergslagens OL33:43+16:10
43Vendela JonsellVallentuna-Össeby OL33:48+16:15
44Julia NordlanderSundsvalls OK34:07+16:34
45Liina LaitamäkiHämeenlinnan Tarmo34:27+16:54
46Emma ErikssonAnnebergs GIF35:08+17:35
47Lovisa HambäckLånghundra IF35:15+17:42
48Nellie MånssonGöteborg-Majorna OK37:00+19:27
49Tina YlipääBergnäsets AIK37:35+20:02
50Alva LarssonSundsvalls OK40:05+22:32
51Ester LaudonVännäs OK40:39+23:06
52Agnes JonssonDomnarvets GOIF41:38+24:05
53Josefine JonssonOK Tor44:12+26:39
Anna NordströmSigtuna OKmispunched
Hillevie SvärdSträngnäs-Malmby OLmispunched
Amanda JanssonOK Djerfmispunched
Rebecca HardenFK Bokendid not start
Fanny BlomkvistSträngnäs-Malmby OLdid not start

Please report errors in the result list to the organiser.

Advertisements