Svenska Orienteringsförbundet

Officiell resultatlista för Sjövallaslaget

TävlingsinformationVisa resultatlista per organisationPressresultatlistaLadda upp ruttSkriv ut

Tävlingens namn: Sjövallaslaget
Arrangörsorganisation: Sjövalla FK
Datum: söndag 29 mars 2015

D21

3 840 m, 32 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Lovisa HanssonHestra IF31:218:09
2Linda HallbergBredareds IF32:43+1:228:31
3Frida BakkmanIFK Lidingö SOK32:47+1:268:32
4Elin HamreforsSävedalens AIK33:35+2:148:44
5Sanna SvenssonFrämmestads IK33:36+2:158:45
6Laila B HöglundFK Herkules34:15+2:548:55
7Annica EngIFK Göteborg34:25+3:048:57
8Kristin SkaarRyda SK34:41+3:209:01
9Emma AnderssonSävedalens AIK34:49+3:289:04
10Pernilla OlssonSkåneslättens OL34:59+3:389:06
11Sara BengtssonSävedalens AIK35:05+3:449:08
12Maria HolmstrandIFK Göteborg35:43+4:229:18
13Pia JohanssonOK Landehof36:01+4:409:22
14Louise GötforsGöteborg-Majorna OK36:03+4:429:23
15Erika LindqvistSävedalens AIK36:26+5:059:29
16Helena SvenssonFK Herkules36:57+5:369:37
17Malin HultqvistIK Ymer37:06+5:459:39
18Milla MattilaHelsingin Suunnistajat37:25+6:049:44
19Filippa SpånérSävedalens AIK38:38+7:1710:03
20Karolina KällstrandGöteborg-Majorna OK39:55+8:3410:23
21Petra HalvarssonGöteborg-Majorna OK41:56+10:3510:55
22Emilia HenryssonTibro OK42:00+10:3910:56
23Maria R ThelinJönköpings OK43:08+11:4711:13
24Saana TaimistoMS Parma43:45+12:2411:23
25Madeleine AttforsSävedalens AIK45:14+13:5311:46
26Hanna JohanssonOK Skogshjortarna45:55+14:3411:57
27Sofia AnderssonCentrum OK46:11+14:5012:01
28Sara HolmdellGöteborg-Majorna OK47:24+16:0312:20
29Ronja ArvidssonSkåneslättens OL59:41+28:2015:32
30Mia GustafssonTolered-Utby Ol-klubb1:03:29+32:0816:31
Linnéa BäckströmHestra IFdiskvalificerad
Nadia El-CharifTolered-Utby Ol-klubbdiskvalificerad
Elin KlassonOK Orintoej start
Ylva SunessonOK Alehofej start

H21

5 170 m, 60 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Jonas PilbladIFK Göteborg31:266:04
2Johan StrandGöteborg-Majorna OK31:29+0:036:05
3Eskil KinnebergIFK Göteborg31:42+0:166:07
4Daniel WernerssonGöteborg-Majorna OK31:55+0:296:10
5Martin LarssonHestra IF32:47+1:216:20
6Martin AhlbergerHestra IF32:52+1:266:21
7Fredrik MattssonOK Kåre33:21+1:556:27
8Anders HedbergGöteborg-Majorna OK33:44+2:186:31
9Mikael EliassonGöteborg-Majorna OK34:02+2:366:34
10Ola SkeppSävedalens AIK34:41+3:156:42
11Anders AxenborgGöteborg-Majorna OK34:42+3:166:42
12Erik KlassonOK Orinto34:44+3:186:43
13Rickard BörjessonVänersborgs SK35:09+3:436:47
14Jonas PalmSävedalens AIK35:25+3:596:51
15Filip WadstenOK Landehof35:28+4:026:51
16Rasmus SvantessonOK Pan-Kristianstad35:29+4:036:51
17Albin PetterssonOK Tisaren35:50+4:246:55
18Conny RantzowHestra IF36:04+4:386:58
19Christian HolmqvistHestra IF36:05+4:396:58
19Johan LevinSävedalens AIK36:05+4:396:58
21Andreas HolmqvistHestra IF36:12+4:467:00
22Dmitriy MihalkinSävedalens AIK36:39+5:137:05
23Karl LevinSävedalens AIK37:38+6:127:16
24Jonas MartnerFrölunda OL37:57+6:317:20
25Fredrik WeihardSävedalens AIK38:05+6:397:21
26Sebastian AgerhällOK Tisaren38:14+6:487:23
27Ken PeetersGöteborg-Majorna OK38:32+7:067:27
28Per-Åke BligårdGöteborg-Majorna OK38:35+7:097:27
29Linus LandergrenHestra IF38:48+7:227:30
30Martin LarssonIFK Göteborg39:14+7:487:35
31Simon LarssonSävedalens AIK39:50+8:247:42
32Daniel NetzIFK Göteborg40:04+8:387:44
32Jonas AnderssonIF Rigor40:04+8:387:44
34Stefan RoosIFK Göteborg40:12+8:467:46
35Jonas HjertFalköpings AIK OK40:37+9:117:51
36Sven GranforsOK Landehof40:52+9:267:54
37Victor AxbomOK Landehof41:12+9:467:58
38Rikard PentonenIFK Göteborg41:42+10:168:03
39Anders HöijeGöteborg-Majorna OK41:44+10:188:04
40Fredrik SturessonOK Alehof41:52+10:268:05
41Johnny HålsjöVänersborgs SK42:19+10:538:11
42David RunemalmNybro OK42:20+10:548:11
43Thomas KarlssonOK Landehof44:18+12:528:34
44Max KarleOK Skogshjortarna44:33+13:078:37
45Johan LarssonOK Skogshjortarna44:34+13:088:37
46Patrik BergagårdBoxholm-Mjölby OL44:46+13:208:39
47Fredrik AnderssonIF Rigor45:00+13:348:42
48Anton BlomGöteborg-Majorna OK45:59+14:338:53
49Tobias JohanssonOK Skogshjortarna46:20+14:548:57
50Sven LarssonLeksands OK46:26+15:008:58
51Kristian PorathTolered-Utby Ol-klubb48:04+16:389:17
52Anton HemlinIK Uven48:06+16:409:18
53Marcus GranlundSkellefteå OK48:42+17:169:25
54Andreas ClaessonOK Kullingshof52:05+20:3910:04
55Martin SigbyOK Orinto52:22+20:5610:07
56Niklas HelmertzFrölunda OL52:28+21:0210:08
57Jonas HemlinIK Uven52:29+21:0310:09
58Andreas KarlssonSävedalens AIK56:16+24:5010:52
59Jan GrahnIK Uven1:12:37+41:1114:02
John BörjessonGöteborg-Majorna OKdiskvalificerad
Marcus SvenssonFK Bokenej start
Ilya BeliankaSävedalens AIKej start
Kristian AndersonGöteborgs SKej start
Joakim AntonssonOK Löftanej start
Andreas NilssonMarkaryds FKej start
Jesper SjögrenOK Kullingshofej start
Oscar SvalinOK Alehofej start
Pontus JanssonOK Orintoej start
Erik HanssonBredareds IFej start

D20

3 390 m, 3 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Lovisa LemanGöteborgs SK31:109:11
2Klara PålssonSävedalens AIK36:01+4:5110:37
3Lydia NorinFrölunda OL55:46+24:3616:27

H20

3 670 m, 12 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Kevin StåhlOK Hammaren28:597:53
2Gustav BoquistIK Uven30:01+1:028:10
3Tobias PentonenHestra IF30:56+1:578:25
4Markus NordmarkNässjö OK34:01+5:029:16
5John GabrielssonSävedalens AIK34:24+5:259:22
6Felix GarmerGöteborg-Majorna OK35:04+6:059:33
7Oscar RenbergSävedalens AIK35:31+6:329:40
8Aron HåkanssonKungälvs OK37:10+8:1110:07
9Erik ForsHestra IF38:14+9:1510:25
10Christoffer JohanssonTrollhättans SOK40:46+11:4711:06
11Oskar VigrenSävedalens AIK42:57+13:5811:42
12Oskar VamlingFrölunda OL1:01:59+33:0016:53
Johannes KuhlinGöteborg-Majorna OKej start
Arvid HammarFK Herkulesej start

D18

3 340 m, 16 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Gabriella GustafssonIK Hakarpspojkarna28:348:33
2Elvira BjörklundTrollhättans SOK29:36+1:028:51
3Emma NilssonOK Tranan30:27+1:539:07
4Vilma BlennowFalköpings AIK OK31:17+2:439:21
5Agnes SpånérGöteborg-Majorna OK32:18+3:449:40
6Klara DjerfLerums SOK32:21+3:479:41
7Elvira SellgrenGöteborg-Majorna OK32:53+4:199:50
8Kajsa JungbjerGöteborg-Majorna OK33:45+5:1110:06
9Moa KuhlinGöteborg-Majorna OK35:55+7:2110:45
10Alice AronengHestra IF36:55+8:2111:03
11Lina LandergrenHestra IF37:01+8:2711:04
12Ella WallinderGöteborg-Majorna OK37:28+8:5411:13
13Jonna HalonenFjärås AIK39:55+11:2111:57
14Emma DjerfLerums SOK41:21+12:4712:22
15Agnes BerglundUlricehamns OK54:34+26:0016:20
16Emma RenbergSävedalens AIK55:39+27:0516:39
Sara AlmehedFrölunda OLej start

H18

3 540 m, 13 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Elias EkvallTrollhättans SOK23:376:40
2Otto StuhlhoferOK Landehof24:18+0:416:51
3Olle JosarpFK Friskus-Varberg25:03+1:267:04
4Johan LammFrölunda OL26:38+3:017:31
5Johan OlsonIK Uven26:49+3:127:34
6Douglas Fransson LeeOK Alehof28:51+5:148:08
7Martin Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK29:25+5:488:18
8Rasmus ArfwedsonFrölunda OL29:55+6:188:27
9Albin ClaessonSävedalens AIK30:22+6:458:34
10Adam JohanssonTrollhättans SOK33:19+9:429:24
11Immanuel StensötaFrölunda OL35:32+11:5510:02
12Simon AlvhageHestra IF1:02:24+38:4717:37
Adam BrobergIF Rigordiskvalificerad
Mattis HallbergIK Uvenej start

D16

3 290 m, 19 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Johanna NilssonKungälvs OK30:469:21
2Kajsa RaskKungälvs OK32:11+1:259:46
3Anni BergerGöteborg-Majorna OK33:26+2:4010:09
4Isabella LagoGöteborg-Majorna OK33:41+2:5510:14
5Elin HermanssonKungälvs OK34:17+3:3110:25
6Selma MoqvistLerums SOK35:19+4:3310:44
7Alice HultinOK Löftan37:01+6:1511:15
8Elvira WildheimFK Friskus-Varberg37:05+6:1911:16
9Alice BarreforsIK Uven37:36+6:5011:25
10Tuva WallumSävedalens AIK37:42+6:5611:27
11Emma KarlssonOK Landehof39:33+8:4712:01
12Elina HansonTolered-Utby Ol-klubb40:09+9:2312:12
13Maja GunnarssonLerums SOK43:24+12:3813:11
14Sara ForsbergIK Uven46:20+15:3414:04
15Hanna BoquistIK Uven46:51+16:0514:14
16Lisa BörnstedtKungälvs OK47:50+17:0414:32
17Janneke SnijderIK Uven50:42+19:5615:24
18Moa SjöbergGöteborg-Majorna OK57:47+27:0117:33
Tove JohanssonOK Alehofdiskvalificerad
Vilma SvantessonHjärnarps GH OLej start
Lina ErdeliusIF Rigorej start
Alva SellgrenGöteborg-Majorna OKej start
Clara HiltunenGöteborg-Majorna OKej start
Frida AnderssonGöteborg-Majorna OKej start
Emelie KarlssonOK Landehofej start
Emelie LorénOK Landehofej start

H16

3 530 m, 23 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Andreas GustafssonIK Hakarpspojkarna25:507:19
2Emil KarlssonHestra IF28:58+3:088:12
3Hampus NyströmIF Hagen29:50+4:008:27
4Marcus CarlssonIF Hagen30:29+4:398:38
5Daniel BogrenIF Hagen30:43+4:538:42
6Edvin LjungbergSjövalla FK30:48+4:588:43
7Johan GrahnIK Uven31:17+5:278:51
8Jonatan Wedberg-KilnäsSjövalla FK31:24+5:348:53
9Filip RosjöJönköpings OK31:38+5:488:57
10Martin LammFrölunda OL32:09+6:199:06
11Elias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb32:31+6:419:12
12Tim JohanssonFK Friskus-Varberg33:26+7:369:28
13Jakob IngströmBottnaryds IF34:54+9:049:53
14Axel ForsmanFK Herkules35:38+9:4810:05
15Jonas LauriFK Herkules36:29+10:3910:20
16Axel BlomFrölunda OL36:33+10:4310:21
17Johan HjelmérSjövalla FK37:06+11:1610:30
18Filip JohanssonTrollhättans SOK38:36+12:4610:56
19Felix FalkGöteborg-Majorna OK42:03+16:1311:54
20Kalle LundgrenTolered-Utby Ol-klubb47:00+21:1013:18
21Fabian LundellHestra IF47:32+21:4213:27
22Petter HindérTolered-Utby Ol-klubb50:42+24:5214:21
23Hugo SöderbergTolered-Utby Ol-klubb51:07+25:1714:28

D16 Kort

3 070 m, 2 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Amanda MullinsSjövalla FK48:1815:43
2Kajsa IsidorssonOK Vivill1:12:57+24:3923:45

H16 Kort

3 050 m, 1 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Gustav MerlanderTolered-Utby Ol-klubb50:2416:31

D14

3 070 m, 29 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Julia RangertIK Hakarpspojkarna28:589:26
2Anna FlakbergIFK Göteborg30:11+1:139:49
3Alma JohanssonIK Hakarpspojkarna30:28+1:309:55
4Emma LingJönköpings OK30:46+1:4810:01
5Ellen BlennowFalköpings AIK OK30:56+1:5810:04
6Märta LjungbergSjövalla FK31:44+2:4610:20
7Lovisa MoqvistLerums SOK32:03+3:0510:26
8Klara WallinderGöteborg-Majorna OK33:00+4:0210:44
9Thea FagerströmIFK Göteborg35:08+6:1011:26
10Elsa Aderstedt AlthoffKungälvs OK35:36+6:3811:35
11Kajsa WallumSävedalens AIK37:04+8:0612:04
12Alma WilhelmssonFalköpings AIK OK37:07+8:0912:05
13Nora AronengHestra IF37:55+8:5712:21
14Erica AbrahamssonMölndal Outdoor IF38:12+9:1412:26
15Felicia LorénOK Landehof38:28+9:3012:31
16Olivia AspIFK Göteborg38:32+9:3412:33
17Ellika GrothKungälvs OK39:24+10:2612:50
18Clara SamuelssonOK Vivill41:00+12:0213:21
19Elsa EricssonFK Friskus-Varberg41:29+12:3113:30
20Alva BohlinIFK Göteborg44:52+15:5414:36
21Linn MauritzsonTolered-Utby Ol-klubb45:05+16:0714:41
22Nellie MånssonGöteborg-Majorna OK46:51+17:5315:15
23Jennifer DavidsonGöteborg-Majorna OK50:11+21:1316:20
24Linnea Wedberg-KilnäsSjövalla FK50:50+21:5216:33
25Klara SäfstenMölndal Outdoor IF52:27+23:2917:05
26Tilda ErixonIFK Göteborg55:13+26:1517:59
27Emelie RönnborgIK Uven1:05:47+36:4921:25
28Kajsa HomannOK Orinto1:16:02+47:0424:45
Ella SöderberghIFK Göteborgdiskvalificerad
Lisa FalkGöteborg-Majorna OKej start
Matilda HagstrandLerums SOKej start

H14

3 050 m, 28 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Samuel PihlströmOK Landehof24:398:04
2Adrian VartiaOK Löftan26:45+2:068:46
3Hugo StrömUlricehamns OK27:52+3:139:08
4Emil AxelssonLerums SOK29:52+5:139:47
5Jakob GunnarssonLerums SOK30:16+5:379:55
6Carl JosefssonSävedalens AIK31:05+6:2610:11
7Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK31:52+7:1310:26
8Rasmus FjordsideSävedalens AIK32:37+7:5810:41
9Felix DrejmoOK Landehof32:46+8:0710:44
10Daniel HolmgrenSävedalens AIK32:56+8:1710:47
11Benjamin ClaessonJönköpings OK33:39+9:0011:01
12Jesper JohanssonOK Löftan34:32+9:5311:19
13Axel BerglundUlricehamns OK38:03+13:2412:28
14Petter BergstedtMarkbygdens OK38:15+13:3612:32
15Simon GårdsbyTolered-Utby Ol-klubb38:33+13:5412:38
16Erik IngemarssonHestra IF38:58+14:1912:46
17Oscar Wall JungbjerGöteborgs SK39:08+14:2912:49
18Noah BechtelFK Friskus-Varberg41:06+16:2713:28
19Erik JohanssonOK Alehof41:39+17:0013:39
20Joel HellmanSjövalla FK43:12+18:3314:09
21Edvin NilssonKungälvs OK45:56+21:1715:03 Ladda ner rutt i gpx-format
22Adam OlssonSjövalla FK49:04+24:2516:05
23Simon NordbergGöteborg-Majorna OK49:58+25:1916:22
24Olle BergstedtMarkbygdens OK50:10+25:3116:26
25Olle ElfströmOK Orinto51:18+26:3916:49
26Wilmer HolmqvistSjövalla FK1:05:46+41:0721:33
27Joel IngemarssonHestra IF1:11:14+46:3523:21
Axel EdströmBottnaryds IFdiskvalificerad
Elvis HammarkloSjövalla FKej start
Erik HogedalGöteborg-Majorna OKej start
Hannes RosendahlIF Marin Västej start

D14 Kort

2 260 m, 4 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Rebecka StenholdtFK Herkules40:5718:07
2Julia LindbladSävedalens AIK43:42+2:4519:20
3Signe EngströmTolered-Utby Ol-klubb46:08+5:1120:24
Fredrika UlfvensköldTolered-Utby Ol-klubbutgått

H14 Kort

2 270 m, 5 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Viktor Le ClaireFK Herkules29:2412:57
2Edvin NilssonTolered-Utby Ol-klubb35:49+6:2515:46
3Peter BergerDer Bergerclan36:51+7:2716:14
4Gustav BohmanOK Orinto44:21+14:5719:32
5David PohlmanTolered-Utby Ol-klubb57:39+28:1525:23
Ludvig LinderOK Orintoej start
Victor JärnekullTolered-Utby Ol-klubbej start
Zebastian ArfwedsonFrölunda OLej start

D12

2 260 m, 27 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Tilda PalmIK Hakarpspojkarna21:009:17
2Elin FlakbergIFK Göteborg22:25+1:259:55
3Elina ReinholdssonOK Alehof24:06+3:0610:39
4Elsa KarlssonOK Landehof24:55+3:5511:01
5Sofia RaskKungälvs OK26:23+5:2311:40
6Rebecka PihlströmOK Landehof26:42+5:4211:48
7Agnes BohlinIFK Göteborg26:47+5:4711:51
8Eleonora AlinderSjövalla FK26:54+5:5411:54
9Ida BengtssonOK Alehof26:58+5:5811:55
10Thilda SeldénIF Rigor27:22+6:2212:06
11Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna28:37+7:3712:39
12Matilda WallströmSävedalens AIK28:58+7:5812:49
13Olivia LundstedtSjövalla FK31:20+10:2013:51
14Disa RangertKungälvs OK32:32+11:3214:23
15Ida RosjöJönköpings OK32:52+11:5214:32
16Anna SvarfvarSjövalla FK36:22+15:2216:05
17Molly GranängKungälvs OK39:08+18:0817:18
18Alina JohnssonLerums SOK39:21+18:2117:24
19Rakel HansonTolered-Utby Ol-klubb40:55+19:5518:06
20Josephine CaronSjövalla FK41:40+20:4018:26
21Emma EliassonFK Friskus-Varberg44:02+23:0219:29
22Ida BruhnIF Rigor49:23+28:2321:51
23Elvira SöderbergTolered-Utby Ol-klubb49:25+28:2521:51
24Vera ElfströmOK Orinto53:13+32:1323:32
25Emma IsidorssonOK Vivill1:08:03+47:0330:06
Stella RangertIK Hakarpspojkarnadiskvalificerad
Ida EskilssonIK Hakarpspojkarnautgått
Unni GranforsIF Rigorej start
Moa SteneborgOK Orintoej start

H12

2 270 m, 25 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Lukas LarssonOK Skogshjortarna18:598:21
2Casper SkeppSävedalens AIK20:57+1:589:13
3Anton CarlssonIF Hagen21:18+2:199:22
4Albin NyqvistOK Landehof21:33+2:349:29
5Erik LingJönköpings OK21:36+2:379:30
6Victor HanssonOK Löftan23:30+4:3110:21
7Willy FjällborgStenungsunds OK23:39+4:4010:25
8Tobias JohanssonOK Löftan25:27+6:2811:12
9Simon VeltmanOK Skogshjortarna26:32+7:3311:41
10Simon BååthSävedalens AIK26:43+7:4411:46
11Lucas LjungdahlOK Skogshjortarna26:58+7:5911:52
12Alex JohanssonFK Friskus-Varberg27:16+8:1712:00
13Jonas OlandersLerums SOK28:21+9:2212:29
14Victor BeischerIK Uven29:22+10:2312:56
15Lukas GrothKungälvs OK30:42+11:4313:31
16Albin LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb32:15+13:1614:12
17Lowe HammarFK Herkules34:26+15:2715:10
18Albin SchmidtFrölunda OL36:24+17:2516:02
19Hannes EssungerSjövalla FK38:05+19:0616:46
20Arvid ÖhrvallOK Skogshjortarna38:16+19:1716:51
21Melwin WildheimFK Friskus-Varberg41:03+22:0418:05
22Simon AlfredssonLerums SOK45:17+26:1819:56
23Anton LundOK Skogshjortarna53:15+34:1623:27
24Jacob GrahnIK Uven53:35+34:3623:36
Filip IngemarssonHestra IFdiskvalificerad
William RönnborgIK Uvenej start
Karl GranforsOK Landehofej start
Alfred ErdeliusIF Rigorej start
Ebbe HolmqvistSjövalla FKej start

D12 Kort

1 930 m, 5 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Ebba NäsmanLerums SOK20:3910:41
2Matilda AspIFK Göteborg24:11+3:3212:31
3Amanda EckerlidSävedalens AIK25:40+5:0113:17
4Kristina BohmanOK Orinto47:05+26:2624:23
5Stella SandelinTolered-Utby Ol-klubb49:00+28:2125:23

H12 Kort

1 930 m, 4 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Anton SöderberghIFK Göteborg19:109:55
2Jakob AspIFK Göteborg22:36+3:2611:42
3Johan Wall JungbjerGöteborgs SK25:01+5:5112:57
4Erik KlerforsFK Herkules33:57+14:4717:35
Linus WiklanderLerums SOKej start
Albin SamuelssonOK Vivillej start

D10

1 930 m, 8 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Elsa MoqvistLerums SOK18:069:22
2Emilia LundstedtSjövalla FK19:25+1:1910:03
3Maja AxelssonLerums SOK20:06+2:0010:24
4Sandra LingJönköpings OK21:28+3:2211:07
5Hannah LandergrenHestra IF23:17+5:1112:03
6Lisa ErikssonOK Landehof25:43+7:3713:19
7Kajsa ElfströmOK Orinto30:38+12:3215:52
8Johanna PihlströmOK Landehof31:00+12:5416:03
Emma KarlssonOK Landehofej start

H10

1 930 m, 19 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna12:426:34
2Tim MartnerFrölunda OL16:09+3:278:22
3Emil SeldénIF Rigor16:27+3:458:31
4Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK17:00+4:188:48 Ladda ner rutt i gpx-format
5Emil LindbladSävedalens AIK17:36+4:549:07
6Tom WeihartOK Orinto18:36+5:549:38
7Jacob TegnérLerums SOK19:04+6:229:52
8Ivar HenrikssonTolered-Utby Ol-klubb19:09+6:279:55
9Elias NyqvistOK Landehof19:44+7:0210:13
10Linus BååthSävedalens AIK19:48+7:0610:15
11Marcus LammFrölunda OL21:00+8:1810:52
12Pontus HedinTolered-Utby Ol-klubb21:13+8:3110:59
13Linus AlinderSjövalla FK21:44+9:0211:15
14Fabian AlinderSjövalla FK22:01+9:1911:24
15Melvin AnderssonTolered-Utby Ol-klubb24:46+12:0412:49
16Isak LemurellSjövalla FK29:39+16:5715:21
17Filip HanssonOK Löftan31:20+18:3816:14
18Alexander NilssonLerums SOK45:15+32:3323:26
Jakob BaierTolered-Utby Ol-klubbdiskvalificerad

D35

3 390 m, 3 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Frida WallströmSävedalens AIK34:4710:15
2Desiré RexOK Landehof36:42+1:5510:49
3Martina VejedalMarkbygdens OK37:35+2:4811:05
Ingela RoosIFK Göteborgej start

D40

3 340 m, 14 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Lotta SaetreOK Landehof30:209:04
2Johanna AspIFK Göteborg30:49+0:299:13
3Hanna RangertKungälvs OK33:06+2:469:54
4Lisa AhnoffGöteborg-Majorna OK34:54+4:3410:26
5Karin KullmanOK Alehof38:01+7:4111:22
6Ann-Sofi HermanssonKungälvs OK38:52+8:3211:38
7Annika BengtssonOK Alehof42:01+11:4112:34
8Carin RosjöJönköpings OK42:04+11:4412:35
9Annika BechtelFK Friskus-Varberg44:51+14:3113:25
10Malin JohanssonFK Friskus-Varberg47:07+16:4714:06
11Cecilia FlakbergIFK Göteborg48:29+18:0914:30
12Mari KraftIK Uven50:41+20:2115:10
13Pernilla KarlssonOK Landehof54:52+24:3216:25
14Tineke van den BroekIK Uven1:03:04+32:4418:52
Anna LövgärdOK Alehofej start
Anna RönnborgIK Uvenej start
Anna KarlssonSOK 68ej start

H40

4 150 m, 17 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Jonas LundbergGöteborg-Majorna OK31:277:34
2Daniel OlssonIMP004 Dalsjöfors GoIF31:35+0:087:36
3Jens ArvidssonIF Rigor31:56+0:297:41
4Björn GrothKungälvs OK32:35+1:087:51
5Ola JodalGöteborg-Majorna OK33:09+1:427:59
6Stefan GraadIF Rigor34:11+2:448:14
7Magnus HanssonOK Löftan37:00+5:338:54
8Erik AderstedtKungälvs OK37:22+5:559:00
9Arne Kjell VikhagenGöteborg-Majorna OK38:43+7:169:19
10Emil ErdeliusIF Rigor40:28+9:019:45
11Anders LövgärdOK Alehof41:39+10:1210:02
12Henrik PetterssonGustavsbergs OK44:16+12:4910:39
13Thomas WesterlundHerrljunga SK Skid o OL49:16+17:4911:52
14Johan GranforsIF Rigor53:55+22:2812:59
15Ola SamuelssonOK Vivill59:31+28:0414:20
16Johan EdströmBottnaryds IF1:00:08+28:4114:29
17Fredrik DavidsonGöteborg-Majorna OK1:02:44+31:1715:06
Magnus FogelIK Uvenej start
Mattias GrahnIFK Göteborgej start

D45

2 960 m, 16 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Anna ErikssonOK Landehof30:3210:18
2Kristina NilssonOK Tranan33:03+2:3111:09
3Anki BlennowFalköpings AIK OK33:20+2:4811:15
4Hedi BergerDer Bergerclan33:24+2:5211:17
5Sara LorénOK Landehof33:51+3:1911:26
6Carina AnderssonFK Friskus-Varberg34:28+3:5611:38
7Ellinor JohanssonOK Alehof35:38+5:0612:02
8Malin LammFrölunda OL35:58+5:2612:09
9Suzy LarssonOK Skogshjortarna38:35+8:0313:02
10Maria HolmbergJönköpings OK40:49+10:1713:47
11Annika KuhlinGöteborg-Majorna OK41:09+10:3713:54
12Johanna WallinderGöteborg-Majorna OK41:26+10:5413:59
13Maria LandergrenHestra IF47:22+16:5016:00
14Christina AronssonFK Friskus-Varberg47:34+17:0216:04
15Anna GrahnIK Uven55:46+25:1418:50
Åsa JellvertGöteborg-Majorna OKdiskvalificerad
Helen LjungqvistTolered-Utby Ol-klubbej start

H45

4 120 m, 42 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Hans LundgrenIK Hakarpspojkarna30:597:31
1Andreas RangertIK Hakarpspojkarna30:597:31
3Björn AnderssonBredaryds SOK31:56+0:577:45
4Tommy AskBredaryds SOK32:03+1:047:46
5Thomas AspIFK Göteborg32:26+1:277:52
6Magnus HomannOK Orinto33:37+2:388:09
7Magnus JohanssonOK Löftan33:42+2:438:10
8Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna34:09+3:108:17
9Björn KarlssonOK Orinto35:04+4:058:30
10Anders LingJönköpings OK35:11+4:128:32
11Anders ArfwedsonFrölunda OL35:31+4:328:37
12Peter AspIFK Göteborg35:46+4:478:40
13Jonas AxelssonLerums SOK36:38+5:398:53 Ladda ner rutt i gpx-format
14Peter AronssonFK Friskus-Varberg36:58+5:598:58
15Anders WadstenOK Landehof37:04+6:058:59
16Anders HellgrenFrölunda OL37:09+6:109:01
17Ola WallinderGöteborg-Majorna OK37:37+6:389:07
18Gert WildheimFK Friskus-Varberg37:41+6:429:08
19Thomas JosarpFK Friskus-Varberg38:55+7:569:26
20Klas FriborgJönköpings OK39:00+8:019:27
21Olle SjöforsOK Älme39:57+8:589:41
22Patrik FalkGöteborg-Majorna OK40:00+9:019:42
23David GabrielssonSävedalens AIK41:26+10:2710:03
23Carl NorinFrölunda OL41:26+10:2710:03
25Mattias LjungqvistTolered-Utby Ol-klubb41:58+10:5910:11
26Anders HolménGöteborg-Majorna OK42:01+11:0210:11
27Ulf PerssonBottnaryds IF42:55+11:5610:25
28Anders RybergMölndal Outdoor IF44:10+13:1110:43
29Erik RuotsalainenFrölunda OL45:01+14:0210:55
30Håkan BerlinHästveda OK45:20+14:2111:00
31Ingemar BlomGnellspikes Multisport Club47:02+16:0311:24
32Mikael FjällborgStenungsunds OK47:31+16:3211:31
33Klas ÅströmMölndal Outdoor IF48:55+17:5611:52
34Pär MoqvistLerums SOK48:59+18:0011:53
35Anders GustafssonFK Friskus-Varberg49:39+18:4012:03
36Jonas HultinOK Löftan52:06+21:0712:38
37Per JohnssonLerums SOK52:53+21:5412:50
38Ulric BjörckIK Uven53:30+22:3112:59
39Björn LindbladSävedalens AIK1:00:02+29:0314:34
40Mats RönnborgIK Uven1:00:42+29:4314:43
41Axel HansonTolered-Utby Ol-klubb1:01:14+30:1514:51
42Pär JohannessonFrölunda OL1:01:27+30:2814:54

D50

3 150 m, 19 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Malin ÅrebäckGöteborg-Majorna OK31:3510:01
2Helena SellgrenGöteborg-Majorna OK36:33+4:5811:36
3Lena KarlssonSävedalens AIK37:17+5:4211:50
4Åsa NybergGöteborg-Majorna OK38:04+6:2912:05
5Lena ErikssonElfsborg SOK38:34+6:5912:14
6Annika AasaIK Uven38:52+7:1712:20
7Britta SahlinVänersborgs SK39:56+8:2112:40
8Susanne JohanssonFjärås AIK41:49+10:1413:16
9Annika HogedalGöteborg-Majorna OK42:03+10:2813:20
10Agnetha Le ClaireFK Herkules42:13+10:3813:24
11Lena OlssonKinnaströms SK42:48+11:1313:35
12Annie EdvardsenGöteborg-Majorna OK46:34+14:5914:46
13Lena PeterssonOK Alehof49:02+17:2715:33
14Tuuli SaariFK Herkules49:16+17:4115:38
15Karin BergdahlIK Uven55:10+23:3517:30
16Ulrika JohanssonOK Löftan55:52+24:1717:44
17Jenny HomannOK Orinto56:12+24:3717:50
18Christina MalmqvistFalkenbergs OK1:29:48+58:1328:30
Karin HelmertzFrölunda OLdiskvalificerad
Eva PedersenOK Skogshjortarnaej start
Birgitta CarlsonTolered-Utby Ol-klubbej start

H50

3 390 m, 33 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Kent KlassonHestra IF28:028:16
2Bengt NorrmanTrollhättans SOK28:35+0:338:25
3Magnus JoelssonSOK 6829:03+1:018:34
4Magnus KarlssonOK Landehof29:06+1:048:35
5Pär ClaessonSävedalens AIK29:07+1:058:35
6Andres LaasOK Skogshjortarna29:24+1:228:40
7Per FlakbergIFK Göteborg29:56+1:548:49
8Magnus BlennowFalköpings AIK OK30:25+2:238:58
9Stefan OlofssonOK Gisle30:26+2:248:58
10Kjell EinarssonOK Skogshjortarna30:49+2:479:05
11Jan HindérTolered-Utby Ol-klubb30:53+2:519:06
12Stefan AronengHestra IF32:22+4:209:32
13Göran StuhlhoferOK Landehof33:06+5:049:45
14Andrew LagoGöteborg-Majorna OK33:26+5:249:51
15Christer BorgGöteborg-Majorna OK33:39+5:379:55
16Krister RosjöJönköpings OK33:48+5:469:58
17Arve OpheimMåren OK35:03+7:0110:20
18Mikael KuhlinGöteborg-Majorna OK35:28+7:2610:27
19Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubb36:24+8:2210:44
20Ulf AlmehedFrölunda OL36:54+8:5210:53
21Christer CarlssonIK Uven39:52+11:5011:45
22Johan WettergrenIK Uven40:39+12:3711:59
23Torbjörn KjörkFrölunda OL42:57+14:5512:40
24Patrick DjerfLerums SOK43:56+15:5412:57
25Torbjörn AlmgrenGöteborgs SK44:32+16:3013:08
26Håkan WåhlanderFrölunda OL45:05+17:0313:17 Ladda ner rutt i gpx-format
27Hans VokseppOK Skogshjortarna47:34+19:3214:01
28Leif HagmanIK Uven50:15+22:1314:49
29Bernt BerndtssonFrölunda OL50:33+22:3114:54
30Börje PerssonOK Alehof51:22+23:2015:09
31Mats DahlrotIK Uven54:00+25:5815:55
Mats LindqvistSävedalens AIKdiskvalificerad
Richard BlomFrölunda OLdiskvalificerad
Lars SvantessonHjärnarps GH OLej start
Per SanderGöteborg-Majorna OKej start
Patrik FredrikssonFK Herkulesej start
Magnus PedersenOK Skogshjortarnaej start
Thomas BäckströmIF Rigorej start

D55

3 060 m, 12 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Elisabeth StrandhagenGöteborg-Majorna OK37:2212:12
2Gunilla CarlssonGöteborg-Majorna OK40:02+2:4013:04
3Anna-Karin GranathTolered-Utby Ol-klubb40:20+2:5813:10
4Monica KnutssonSävedalens AIK40:51+3:2913:20
5Ann Warma LaasOK Skogshjortarna42:23+5:0113:51
6My EngströmLerums SOK45:31+8:0914:52
7Lisbeth BergagårdTolered-Utby Ol-klubb47:45+10:2315:36
8Marianne ThorssonIK Trenne Ullared48:08+10:4615:43
9Ingvor JohanssonFalkenbergs OK51:18+13:5616:45
10Leila LjunggrenMarkbygdens OK52:18+14:5617:05
11Liselott SigbyIK Vista56:06+18:4418:20
12Susanne EickhoffSävedalens AIK58:10+20:4819:00
Maria VamlingFrölunda OLej start

H55

3 340 m, 21 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Magnus JosefssonSävedalens AIK28:248:30
2Asgeir EdvardsenGöteborg-Majorna OK30:31+2:079:08
3Anders JohanssonHestra IF32:26+4:029:42
4Ulf PalmérUlricehamns OK33:09+4:459:55
5Tomas KarlssonOK Skogshjortarna33:26+5:0210:00
6Anders SjögrenOK Kullingshof34:28+6:0410:19
7Hans GarmerGöteborg-Majorna OK34:43+6:1910:23
8Stefan JohanssonTrollhättans SOK36:24+8:0010:53
9Sven BörjesonGöteborg-Majorna OK37:18+8:5411:10
10Bengt NilssonGöteborg-Majorna OK38:50+10:2611:37
11Anders SpånérGöteborg-Majorna OK39:41+11:1711:52
12Martin EickhoffSävedalens AIK40:30+12:0612:07
13Bertil AxbomOK Landehof40:51+12:2712:13
14Björn BorgGöteborg-Majorna OK41:27+13:0312:24
15Göran OlesundOK Landehof42:01+13:3712:34
16Lars-Erik FredrikssonOK Skogshjortarna42:18+13:5412:39
17Lars ErikssonMarkbygdens OK46:21+17:5713:52
18Henrik CarlssonIK Uven49:16+20:5214:45
19Martin CarlsonTolered-Utby Ol-klubb1:07:54+39:3020:19
Stefan SjöblomFrölunda OLdiskvalificerad
Per AnderssonOK Orintodiskvalificerad
Michael AnderssonGöteborg-Majorna OKej start
Sven-Åke AnderssonIF Rigorej start
Alf B JohanssonFK Friskus-Varbergej start
Thomas SellgrenGöteborg-Majorna OKej start
Lars NorénGöteborg-Majorna OKej start

D60

2 640 m, 9 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Inger LindholmFjärås AIK31:3311:57
2Ing-Marie Brande StrandGöteborg-Majorna OK33:02+1:2912:30
3Karin AxelssonIK Uven35:00+3:2713:15
4Anne KaillIK Omega36:50+5:1713:57
5Eva AndreassonBorås GIF38:02+6:2914:24
6Monica WassFalkenbergs OK38:09+6:3614:27
7Monica IvarssonOK Skogshjortarna45:23+13:5017:11
8Marita LarssonMarkbygdens OK49:04+17:3118:35
9Gun-Britt MolinMarkbygdens OK54:55+23:2220:48

H60

3 540 m, 25 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Bo HerderssonMarkbygdens OK33:359:29
2Magnus AnderssonUlricehamns OK33:56+0:219:35
3Krister StrandOK Landehof35:32+1:5710:02
4Mikael BodénMarkbygdens OK35:47+2:1210:06
5Lennart HålsjöOK Skogshjortarna36:10+2:3510:12
6Hans AntonssonOK Löftan36:49+3:1410:24
7Kjell NeroNässjö OK37:37+4:0210:37
8Bengt JonassonGöteborg-Majorna OK38:29+4:5410:52
9Lars GrehnMullsjö SOK38:37+5:0210:54
10Björn PetterssonUlricehamns OK39:08+5:3311:03
11Kent ErikssonLerums SOK40:02+6:2711:18
12Bill AnderssonI 15 IF41:25+7:5011:41
13Stefan JanslättTolered-Utby Ol-klubb41:38+8:0311:45
14Tommy WesterbergIF Hagen43:10+9:3512:11
15Conny SahlinVänersborgs SK43:49+10:1412:22
16Sten BlomströmIK Stern45:50+12:1512:56
17Kent IvarssonOK Skogshjortarna46:04+12:2913:00
18Sören KarlssonMullsjö SOK46:52+13:1713:14
19Per-Olof LarssonHestra IF47:01+13:2613:16
20Jan ArvidssonOK Skogshjortarna47:51+14:1613:31
21Lennart VamlingFrölunda OL50:46+17:1114:20
22Bernt AnderssonIF Rigor51:54+18:1914:39
23Börje GustavssonTrollhättans SOK56:26+22:5115:56
24Lennart GustafssonJönköpings OK1:07:18+33:4319:00
25Håkan HåkanssonKungälvs OK1:21:41+48:0623:04
Roger AnderssonSävedalens AIKej start
Tomas GeorgssonOK Nackheej start
Per-Anders EnengeBredareds IFej start

D65

2 640 m, 20 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK36:1113:42
2Eva AlsinIK Ymer37:01+0:5014:01
3Ingrid Rex WallströmOK Landehof37:53+1:4214:20
4Inger HolmstrandHerrljunga SK Skid o OL38:53+2:4214:43
5Ann-Britt JohanssonIK Stern41:01+4:5015:32
6Ylva HäggströmIF Rigor42:26+6:1516:04
7Ulla-Britt OrdasiKungälvs OK42:58+6:4716:16
8Enid IngemarssonHestra IF45:36+9:2517:16
9Gunilla HolstBottnaryds IF45:59+9:4817:25
10Elisabeth RosénGöteborg-Majorna OK46:36+10:2517:39
11Barbro AnderssonOK Skogshjortarna46:54+10:4317:45
12Lotta BörjessonSävedalens AIK47:22+11:1117:56
13Ingegerd OlssonOK Alehof47:48+11:3718:06
14Eva HöijeOK Ravinen49:33+13:2218:46
15Britt-Marie LarssonSOK 6853:53+17:4220:24
16Barbro BörjessonOK Skogshjortarna59:17+23:0622:27
17Ann-Kristin LindegårdhTolered-Utby Ol-klubb1:00:28+24:1722:54
18Ulla BjörkmanIK Ymer1:18:24+42:1329:41
19Inger Alice EismarkOK Orinto1:31:41+55:3034:43
Eva BlomströmIK Sterndiskvalificerad
Kristina JohanssonMullsjö SOKej start
Eva-Britt MartnerTolered-Utby Ol-klubbej start
Rosa JohanssonIK Uvenej start

H65

2 960 m, 28 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Rune LarssonOK Skogshjortarna29:4410:02
2Carl-Henry AnderssonOK Orinto29:47+0:0310:03
3Björn JägerströmIK Uven32:00+2:1610:48
4Stig JohanssonBredaryds SOK32:49+3:0511:05
5Kent KardellLjungskile FK32:56+3:1211:07
6Kjell-Åke NilssonUlricehamns OK33:16+3:3211:14
7Kent JogelandIK Ymer34:09+4:2511:32
8Benny IvarssonFjärås AIK37:38+7:5412:42
9Sven Erik MolanderTolered-Utby Ol-klubb37:47+8:0312:45
10Torbjörn WikströmOK Orinto37:54+8:1012:48
11Hans M CarlssonIFK Göteborg38:06+8:2212:52
12Per FredrikssonOK Skogshjortarna38:20+8:3612:57
13Björn EngströmLerums SOK40:21+10:3713:37
14Lars-Göran MolinMarkbygdens OK40:32+10:4813:41
15Lars-Göran AxmalmSävedalens AIK42:11+12:2714:15
16Ingemar MagnussonBoxholm-Mjölby OL42:42+12:5814:25
17Christer SamuelssonOK Löftan43:45+14:0114:46
18Lennart AlmströmIK Stern44:19+14:3514:58
19Bengt MattssonOK Orinto44:48+15:0415:08
20Sture GrytheimElfsborg SOK45:38+15:5415:25
21Kjell JeppsonIF Rigor47:14+17:3015:57
22Lars ÖsterbergSävedalens AIK50:39+20:5517:06
23Claes LindegårdhTolered-Utby Ol-klubb56:53+27:0919:13
24Sten OlssonOK Alehof57:04+27:2019:16
25Sten HelmertzFrölunda OL1:14:04+44:2025:01
Bo HolmbergGöteborg-Majorna OKdiskvalificerad
Lars-Olof RönnqvistOK Löftandiskvalificerad
Lennart AnderssonGöteborgs SKdiskvalificerad
Lennart JanssonOK Alehofej start
Rune EliassonFalkenbergs OKej start
Claes-Göran StrandGöteborg-Majorna OKej start
Hasse ÅbergValbo AIFej start
Jan MartnerTolered-Utby Ol-klubbej start
Christer HåkanssonFalkenbergs OKej start

D70

2 610 m, 12 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Britt RangertIK Ymer38:0014:33
2Christina SchedwinIK Stern40:23+2:2315:28
3Birgitta KarlssonOK Orinto40:27+2:2715:29
4Mariann KjellbergBredareds IF40:34+2:3415:32
5Gunnel KarlssonSOK 6841:18+3:1815:49
6Ingrid HermanssonIK Ymer41:44+3:4415:59
7Lena WaernTrollhättans SOK43:06+5:0616:30
8Lillemor LorénOK Frisene47:40+9:4018:15
9Ann-Britt BjörkmanKungälvs OK49:25+11:2518:56
10Ulla SönsterödSOK 6850:18+12:1819:16
11Elvy BörjessonOK Alehof1:11:48+33:4827:30
Ing-Mari LarssonOK Löftandiskvalificerad
Birgitta ParknerOK Landehofej start

H70

3 100 m, 29 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Sören AnderssonIK Dran31:3210:10
2Kalle JohanssonOK Skogshjortarna34:46+3:1411:12
3Lars JohanssonOK Skogshjortarna35:30+3:5811:27
3Dag LorénOK Frisene35:30+3:5811:27
5Lars FinbomOK Landehof35:37+4:0511:29
6Lars TuvessonUlricehamns OK36:31+4:5911:46
7Anders BerglundOK Skogshjortarna37:15+5:4312:00
8Ronny AnderssonOK Skogshjortarna37:50+6:1812:12
9Ingemar LindblomOK Orinto37:53+6:2112:13
10Stellan AhnströmForserums SOK38:20+6:4812:21
11Lars-Olof LannfeltOK Skogshjortarna39:16+7:4412:40
12Lennart HöijeOK Ravinen39:36+8:0412:46
13Hans KarlssonOK Orinto40:29+8:5713:03
14Sven Erik SjöholmMullsjö SOK41:21+9:4913:20
15Kenneth RosénGöteborg-Majorna OK43:00+11:2813:52
16Rolf GabrielssonFalköpings AIK OK43:03+11:3113:53
17Gunnar VallinOK Landehof44:04+12:3214:12
18Steffen HäggströmIF Rigor44:52+13:2014:28
19Bertil IngemarssonHestra IF45:30+13:5814:40
20Jan LarssonSävedalens AIK46:51+15:1915:06
21Per GranevikJönköpings OK47:46+16:1415:24
22Hans C JohanssonIK Stern49:31+17:5915:58
23Gunnar AnderssonIK Vista51:35+20:0316:38
24Bengt NilssonHestra IF53:07+21:3517:08
25Göran LefflerLerums SOK1:00:08+28:3619:23
26Gösta MalmerIF Marin Väst1:00:20+28:4819:27
27Bert LuvöFK Herkules1:06:09+34:3721:20
28Christer WestbergIFK Göteborg1:10:43+39:1122:48
Leif BjörkmanIK Ymerutgått
Sune MentorGöteborg-Majorna OKej start
Thomas ÅbergTolered-Utby Ol-klubbej start
Karl-Axel JohanssonIK Uvenej start
Björn AhlnérGöteborg-Majorna OKej start

D75

1 910 m, 8 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Eivor Steen-OlssonKungälvs OK32:4717:09
2Birgit NilssonHestra IF33:03+0:1617:18
3Vivi-Anne BylundRydboholms SK36:50+4:0319:17
4Barbro VallinKungälvs OK38:03+5:1619:55
5Anna-Cajsa ErikssonJönköpings OK42:23+9:3622:11
6Margareta HolmbergIF Hagen43:43+10:5622:53
7Gunnel BörjessonIK Uven44:44+11:5723:25
8Inger HallbergIK Uven1:01:11+28:2432:01
Lisbeth JohanssonOK Skogshjortarnaej start
Inga PerssonOK Landehofej start

H75

3 100 m, 16 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Roland DahlIFK Göteborg37:5312:13
2Åke GatelidOK Skogshjortarna39:09+1:1612:37
3Magne HagströmFrölunda OL39:28+1:3512:43
4Rune AhlanderJönköpings OK40:47+2:5413:09
5Roland BrandshageSävedalens AIK43:08+5:1513:54
6Bo LeuchoviusGöteborg-Majorna OK43:40+5:4714:05
7Ingemar HolmbergIF Hagen44:16+6:2314:16
8Rune ArvidssonMarkbygdens OK51:58+14:0516:45
9Gunnar WaernTrollhättans SOK55:38+17:4517:56
10Melvin KristiansenIF Rigor56:51+18:5818:20
11Kurt RydinOK Tranan1:07:28+29:3521:45
12Per LarssonJönköpings OK1:08:41+30:4822:09
13Gunnar BylundRydboholms SK1:09:15+31:2222:20
14JB LarssonOK Löftan1:16:30+38:3724:40
Ingemar AlfredssonIK Uvendiskvalificerad
Ragnar BewertOK Landehofdiskvalificerad
John VallinOK Hedströmmenej start
Per-Hugo LundgrenLerums SOKej start

D80

1 910 m, 2 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Marianne HöglundFK Herkules52:0127:14
2Gunvor Hedin-HåkanssonMarkbygdens OK53:32+1:3128:01
Lisa HedströmOK Pan-Kristianstadej start

H80

2 610 m, 9 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Torild BornetunSkillingaryds FK41:1715:49
2Leif EdsandSävedalens AIK43:34+2:1716:41
3Karl-Eric WannbergIK Omega51:28+10:1119:43
4Erland OlssonIMP004 Dalsjöfors GoIF53:14+11:5720:23
5Carl-Henrik HallbergIK Uven53:34+12:1720:31
6Lasse OlssonIK Trenne Ullared57:50+16:3322:09
7Bertil JohanssonMarkbygdens OK1:01:12+19:5523:26
8Gösta CederinGöteborg-Majorna OK1:03:33+22:1624:20
9Holger PerssonOK Eken1:21:41+40:2431:17

H85

1 730 m, 1 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Ture GunnarssonGöteborg-Majorna OK32:1718:39

Inskolning

1 450 m, 21 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
Alma AnhoffGöteborg-Majorna OKfullföljt
Agnes CahierKlubblösfullföljt
Pontus CliffordsonTolered-Utby Ol-klubbfullföljt
Jakub DobsicekOK Orintofullföljt
Alice FagerströmIFK Göteborgfullföljt
Sixten FranssonOK Orintofullföljt
Stella GabrielssonOK Orintofullföljt
Felicia JohanssonOK Orintofullföljt
William JohanssonOK Orintofullföljt
Greta KarlssonTolered-Utby Ol-klubbfullföljt
Linnea NilssonOK Landehoffullföljt
Linnea PerssonOK Orintofullföljt
Erik PeterssonTolered-Utby Ol-klubbfullföljt
Linnéa RexOK Landehoffullföljt
Einar SöderbergSjövalla FKfullföljt
Nanna TorénHestra IFfullföljt
Linus WeihardSävedalens AIKfullföljt
Amanda WillbergOK Orintofullföljt
Emilia WillbergOK Orintofullföljt
Leona WillbergOK Orintofullföljt
Felicia SerenHestra IFdiskvalificerad
Dante CahierKlubblösej start
Isabelle LinderOK Orintoej start
Moa WallströmSävedalens AIKej start
Nikki WeihartOK Orintoej start

U1

1 490 m, 23 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Gustav AspIFK Göteborg11:427:51
2Emil LingJönköpings OK13:24+1:428:59
3Sara AlfredssonLerums SOK14:07+2:259:28
4Nadja AnhoffGöteborg-Majorna OK15:18+3:3610:16
5Hugo KonradssonIK Omega15:23+3:4110:19
6Wilma RosénGöteborg-Majorna OK15:30+3:4810:24
7Harald MartnerFrölunda OL16:22+4:4010:59
8Simon KilnäsSjövalla FK18:51+7:0912:39
9Olof HenrikssonTolered-Utby Ol-klubb21:18+9:3614:17
10Sebastian CaronSjövalla FK21:40+9:5814:32
11Jonathan HagmanOK Orinto21:59+10:1714:45
12Alice BohlinIFK Göteborg23:02+11:2015:27
13Erik VerhagenOK Orinto26:31+14:4917:47
14Mattias ReulOK Orinto26:35+14:5317:50
15Kaspar SandelinTolered-Utby Ol-klubb26:54+15:1218:03
16Linn EneljungKlubblös27:49+16:0718:40
17Mailis HolmqvistSjövalla FK29:22+17:4019:42
18Ida IngemarssonHestra IF30:16+18:3420:18
19Elias LauriFK Herkules30:51+19:0920:42
20Clemens SandelinTolered-Utby Ol-klubb34:59+23:1723:28
21Karl Hugo NilssonOK Orinto36:23+24:4124:25
22Emil WalleniusFrölunda OL38:43+27:0125:59
23Elsa IngemarssonHestra IF1:19:02+1:07:2053:02
Ebba LövgärdOK Alehofej start
Erik NyströmTolered-Utby Ol-klubbej start
Elias SamuelssonOK Vivillej start
Emil SkeppSävedalens AIKej start

U2

2 440 m, 36 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Isabella BaierTolered-Utby Ol-klubb26:2610:50
2Emelina HolmqvistSjövalla FK27:45+1:1911:22
3Felix JohanssonOK Alehof28:08+1:4211:31
4Emelie HagmanOK Orinto28:23+1:5711:37
5Miranda WallströmSävedalens AIK28:26+2:0011:39
6Filip VallentinGöteborg-Majorna OK28:31+2:0511:41
7Axel EckerlidSävedalens AIK28:53+2:2711:50
8Simon GrahnIK Uven30:21+3:5512:26
9Vilma GrimmergårdBredareds IF30:31+4:0512:30
10Wilma ReinholdssonOK Alehof31:20+4:5412:50
11Lovisa EliassonFK Friskus-Varberg31:47+5:2113:01
12Rasmus LarssonBredareds IF32:16+5:5013:13
13Lova JohanssonFK Friskus-Varberg33:02+6:3613:32
14Oliver JohanssonBredareds IF33:38+7:1213:47
15Sara BengtssonOK Alehof33:50+7:2413:51
16Ella IngströmBottnaryds IF34:27+8:0114:07
17Maja KarlssonTolered-Utby Ol-klubb35:06+8:4014:23
18Elsa LiljerosTolered-Utby Ol-klubb35:17+8:5114:27
19Simone SnijderIK Uven35:44+9:1814:38
20Linnea NyströmTolered-Utby Ol-klubb36:30+10:0414:57
21Tova WessbroLerums SOK36:45+10:1915:03
22Rasmus GranängKungälvs OK38:00+11:3415:34
23Albin SvenssonFK Herkules40:43+14:1716:41
24Amanda CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb42:42+16:1617:30
25Amy JohanssonIK Uven48:21+21:5519:48
26Vilgot FröhlichBredareds IF48:35+22:0919:54
27Elin AxelssonLerums SOK49:07+22:4120:07
28Benjamin ReulOK Orinto49:21+22:5520:13
29Lovisa DavidsonGöteborg-Majorna OK49:29+23:0320:16
30Linn MånssonGöteborg-Majorna OK49:32+23:0620:18
31Alva LiljenvallTolered-Utby Ol-klubb50:50+24:2420:50
32My AnderssonOK Orinto55:13+28:4722:37
33Benjamin EvensenIK Omega59:19+32:5324:18
34Arvid PeterssonTolered-Utby Ol-klubb1:03:28+37:0226:00
Felicia PihelSjövalla FKdiskvalificerad
Ludwig RosénGöteborg-Majorna OKdiskvalificerad
Martin EkFrölunda OLej start
Linn JägardSjövalla FKej start
Clara LövgärdOK Alehofej start
Eric OlofssonSjövalla FKej start

Öppen motion 1

2 440 m, 7 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Isabell IsidorssonOK Vivill25:3010:27
2Klara LemurellSjövalla FK25:52+0:2210:36
3Christina VernerssonOK Orinto39:43+14:1316:16
4Rut Olsson RaneklintKinnaströms SK47:45+22:1519:34
5Carina SalomonssonKinnaströms SK48:26+22:5619:50
6Lotta BohmanOK Orinto57:12+31:4223:26
Sofia WallnerGöteborg-Majorna OKdiskvalificerad

Öppen motion 3

2 490 m, 25 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Dan SunneroVaggeryds SOK27:0110:51
2Marie EngmanKlubblös29:58+2:5712:02
3Håkan HagmanOK Orinto30:17+3:1612:09
4Johan KarlssonVaggeryds SOK31:28+4:2712:38
5Robin NyqvistKungälvs OK31:43+4:4212:44
6Helen AhlstrandOK Vivill32:34+5:3313:04
7Katarina KonradssonIK Omega36:33+9:3214:40
8Annette JohanssonIF Rigor37:46+10:4515:10
9Mikael SedvallIK Ymer37:49+10:4815:11
10Bitte EldhLidköpings VSK39:06+12:0515:42
11Tilda WiklundFalköpings AIK OK39:13+12:1215:44
12Marcus RagnarssonMarkbygdens OK39:27+12:2615:50
13Ayan LingJönköpings OK39:59+12:5816:03
14Ebba KonradssonIK Omega41:36+14:3516:42
15Inger VejedalMarkbygdens OK45:33+18:3218:17
16Annika JohanssonOK Alehof47:12+20:1118:57
17Johanna SörqvistBredareds IF50:59+23:5820:28
18Marie NilssonTolered-Utby Ol-klubb51:05+24:0420:30
19Gunnel AxelssonOK Skogshjortarna53:02+26:0121:17
20Lena TellIF Hagen53:38+26:3721:32
21Annika IsidorssonOK Vivill1:10:12+43:1128:11
22Carola VeltmanOK Skogshjortarna1:11:31+44:3028:43
23Reinhold ReulOK Orinto1:15:19+48:1830:14
Rune JungbjerGöteborgs SKdiskvalificerad
Magnus StrömUlricehamns OKdiskvalificerad

Öppen motion 5

3 530 m, 60 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Klara AskMarkbygdens OK34:079:39
2Per WillbergOK Orinto39:06+4:5911:04
3Maria PetterssonHalmstad OK42:13+8:0611:57
4Martin JohanssonHalmstad OK42:20+8:1311:59
5Alexander WeddmarkOK Räven42:42+8:3512:05
6Martin AxelssonOK Skogshjortarna43:44+9:3712:23
7Andreas NäsmanLerums SOK43:47+9:4012:24
8Katja BohlinIFK Göteborg46:05+11:5813:03
9Ronnie BohmanOK Orinto47:09+13:0213:21
10Emely WeihartHestra IF47:42+13:3513:30
11Olof CarlsonUtby IK47:54+13:4713:34
12Lars NyströmKlubblös47:59+13:5213:35
13Katarina VartiaOK Löftan48:33+14:2613:45
14Robert EneljungIFK Göteborg49:37+15:3014:03
15Katarina Rydén MarkinhuhtaGöteborgs SK50:33+16:2614:19
16Erik KarlssonOK Orinto50:36+16:2914:20
17Hjalmar EldhLidköpings VSK52:44+18:3714:56
17Amelie EldhLidköpings VSK52:44+18:3714:56
19Conny NilssonOK Gynge52:54+18:4714:59
20Tove EneljungIFK Göteborg53:03+18:5615:01
21Fredrik GanningIK Omega53:09+19:0215:03
22Sören VilhelmssonFalköpings AIK OK53:22+19:1515:07
23Annica BerglundUlricehamns OK53:38+19:3115:11
24Peter BrobergIF Rigor54:36+20:2915:28
25Hans HellströmGöteborg-Majorna OK55:35+21:2815:44
26Eva BäcklundTrollhättans SOK56:46+22:3916:04
27Elin VokseppOK Skogshjortarna57:54+23:4716:24
28Lisa StrandKlubblös58:05+23:5816:27
29Madeleine JohanssonOK Skogshjortarna59:36+25:2916:53
30Gina TellnorBredareds IF1:00:42+26:3517:11
31Cecilia TofteredIF Rigor1:00:47+26:4017:13
32Henrik ÖhrvallOK Skogshjortarna1:01:05+26:5817:18
33Madelene HanssonOK Löftan1:01:24+27:1717:23
34Mats GruvefältKlubblös1:02:01+27:5417:34
35Peter GabrielssonOK Orinto1:02:11+28:0417:36
36Margareta HofflanderGöteborg-Majorna OK1:02:37+28:3017:44
37Inger Marie SmestadTolered-Utby Ol-klubb1:02:42+28:3517:45
38Malin LemurellSjövalla FK1:02:52+28:4517:48
39Jenny NilssonKlubblös1:02:53+28:4617:48
40Frida HaglindBredareds IF1:05:31+31:2418:33
41Marita HaglundBredareds IF1:05:35+31:2818:34
42Guna BerzinaKlubblös1:06:45+32:3818:54
43Jan SkoglundOK Vivill1:07:19+33:1219:04
44Malin SöderberghIFK Göteborg1:08:46+34:3919:28
45Elisabet HemlinIK Uven1:08:51+34:4419:30
46Peter BrosholmOK Orinto1:10:38+36:3120:00
47Christina VestergrenIK Uven1:23:09+49:0223:33
48Alf KjellbergBredareds IF1:23:43+49:3623:42
49Emma LundgrenKlubblös1:33:10+59:0326:23
50Lena LarssonHestra IF1:52:52+1:18:4531:58
51Lena KlerforsFK Herkules2:05:41+1:31:3435:36
52Bengt Le ClaireFK Herkules2:05:47+1:31:4035:37
Morgan BörjessonKlubblösdiskvalificerad
Sandra EkströmOK Orintodiskvalificerad
Kerstin LarssonOK Skogshjortarnadiskvalificerad
Lennart ForsHestra IFdiskvalificerad
Jeanette SigenstamMarkbygdens OKdiskvalificerad
Rickard RamhöjSOK Träffdiskvalificerad
Karl-Henrik LindblomOK Rävendiskvalificerad
Ulrika GreenIK Sternutgått
Ingrid AnderssonIF Rigorej start

Öppen motion 7

3 100 m, 52 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Thomas AttforsSävedalens AIK32:2010:25
2Maria GustafssonSävedalens AIK33:25+1:0510:46
3Torgny PetterssonMarkbygdens OK33:43+1:2310:52
4Anders LammFrölunda OL34:56+2:3611:16
5Kristina Wall JungbjerGöteborgs SK36:46+4:2611:51
5Björn HenrikssonTolered-Utby Ol-klubb36:46+4:2611:51
7Linda VennerlundGöteborg-Majorna OK37:07+4:4711:58
8Mark UbbinkSävedalens AIK37:33+5:1312:06
9Andreas PihlströmOK Landehof38:51+6:3112:31
10Lena MelvinsdotterIF Rigor39:35+7:1512:46
11Malin WalleniusFrölunda OL40:07+7:4712:56
12Stefan HammarFK Herkules40:16+7:5612:59
13Ulrika GustafssonIK Vista42:28+10:0813:41
14Ronny RagnarssonMarkbygdens OK43:45+11:2514:06
15Christine LundOK Skogshjortarna43:55+11:3514:10
16Sven ErikssonOK Landehof43:57+11:3714:10
17Stefan JohanssonKlubblös45:27+13:0714:39
18Magnus WillnerKlubblös45:37+13:1714:42
19Christopher AugustssonKinnaströms SK46:15+13:5514:55
20Malin BruhnIF Rigor47:32+15:1215:20
21Anna-Karin SärénHestra IF47:51+15:3115:26
22Viola EckermarkGöteborg-Majorna OK48:14+15:5415:33
23Eva NilssonKungälvs OK48:26+16:0615:37
24Rolf EckermarkGöteborg-Majorna OK48:41+16:2115:42
25Cathrine DavidsonGöteborg-Majorna OK51:57+19:3716:45
26Mats StrandhagenGöteborg-Majorna OK52:02+19:4216:47
27Anders LundOK Skogshjortarna52:12+19:5216:50
28Bo CederlöfKlubblös52:17+19:5716:51
29Jesper AugustssonKinnaströms SK54:09+21:4917:28
30Conny VernerssonOK Orinto55:09+22:4917:47
31Fredrik HofflanderGöteborg-Majorna OK56:02+23:4218:04
32Ola NiklassonFrölunda OL56:24+24:0418:11
33Anders SvedinLidköpings VSK58:26+26:0618:50
34Lizkulla PetterssonMarkbygdens OK59:54+27:3419:19
35Tomas CahierForserums SOK1:00:14+27:5419:25
36Annette ReulOK Orinto1:02:09+29:4920:02
37Hilma MarkinhuhtaGöteborgs SK1:05:21+33:0121:04
38Anna Ekbom OlsonIK Uven1:08:11+35:5121:59
39Rolf LundmarkKlubblös1:13:02+40:4223:33
40Gun RosendahlIF Marin Väst1:14:05+41:4523:53
41Erling SvenssonIK Trenne Ullared1:20:29+48:0925:57
42Rosa BjörkmanOK Orinto1:23:33+51:1326:57
43Anna DurgéKFUK-KFUM IA Göteborg1:25:07+52:4727:27
44Anna BeischerIK Uven1:33:15+1:00:5530:04
45Christina HogedalKungälvs OK1:34:20+1:02:0030:25
46Sofia WillnerKlubblös1:40:47+1:08:2732:30
Pia AlvhageHestra IFdiskvalificerad
Ulf BäckströmHestra IFdiskvalificerad
Linnea Bengtsson/CreaseerSävedalens AIKdiskvalificerad
Sofia HansonTolered-Utby Ol-klubbdiskvalificerad
LARS SönsterödSOK 68diskvalificerad
Gunnar MarkinhuhtaGöteborgs SKdiskvalificerad

Öppen motion 8

3 670 m, 41 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Arvid VågIFK Göteborg30:198:15
2Mikael NordIK Ymer32:02+1:438:43
3Mikael BergstedtMarkbygdens OK32:06+1:478:44
4Bengt JohanssonFK Friskus-Varberg34:46+4:279:28
5Erik HolmbergJönköpings OK37:06+6:4710:06
6Olle PenttinenIFK Hedemora OK37:30+7:1110:13
7Ulf NyqvistOK Landehof38:39+8:2010:31
8Pär JohanssonKlubblös38:47+8:2810:34
9Mikael SvenssonFK Herkules43:03+12:4411:43
10Johanna SjonsIFK Hedemora OK43:07+12:4811:44
11Stefan O JanssonLerums SOK43:23+13:0411:49
12Sofia KarlssonOK Landehof46:01+15:4212:32
13Magnus EliassonFK Friskus-Varberg46:20+16:0112:37
14Åsa NordbergGöteborg-Majorna OK47:36+17:1712:58
15Anders ÅdahlMölndal Outdoor IF48:27+18:0813:12
16Lars-Erik AnderssonLerums SOK48:32+18:1313:13
17Kristofer DrejmoOK Landehof48:43+18:2413:16
18Anna SäfstenMölndal Outdoor IF48:46+18:2713:17
19Pernilla HedinTolered-Utby Ol-klubb49:15+18:5613:25
20Per WillnerOK Landehof49:43+19:2413:32
21Anton MildtonIK Uven51:28+21:0914:01
22Ing-Marie AronengBredareds IF51:48+21:2914:06
23Anna BjörkmanOK Orinto52:04+21:4514:11
24Peter ElofssonLerums SOK52:07+21:4814:12
25Martin LindmarkGöteborg-Majorna OK52:37+22:1814:20
26Joel NordqvistKlubblös52:40+22:2114:21
27Linda GunnarssonLerums SOK52:43+22:2414:21
28Mats HermanssonKungälvs OK54:41+24:2214:54
29Marie-Louise AxenborgGöteborg-Majorna OK54:52+24:3314:57
30Anders SörqvistBredareds IF57:04+26:4515:32
31Lars BorelidGöteborg-Majorna OK59:14+28:5516:08
32Ingemar BrunssonOK Skogshjortarna1:00:52+30:3316:35
33Arjan SnijderIK Uven1:03:14+32:5517:13
34Fredrik ForsmanFK Herkules1:04:05+33:4617:27
35Nina DjerfLerums SOK1:06:33+36:1418:08
36Albin SöderbergTolered-Utby Ol-klubb1:35:36+1:05:1726:02
John JonssonOK Landehofdiskvalificerad
Tommy PedersenKlubblösdiskvalificerad
Svante BerglundUlricehamns OKdiskvalificerad
Karin TorstenssonFalköpings AIK OKdiskvalificerad
Sofia LundbergGöteborg-Majorna OKdiskvalificerad

Öppen motion 9

4 650 m, 30 startande
PlacNamnOrganisationTidDiffKm-tid R
1Fredrik JohanssonIFK Lidingö SOK32:056:53
2Jakob EngIFK Göteborg32:32+0:276:59
3Egil EdvardsenGöteborg-Majorna OK32:35+0:307:00
4Simon AnderssonOK Kullingshof33:14+1:097:08
5Tobias AhnoffGöteborg-Majorna OK34:24+2:197:23
6Martin IvarssonGöteborg-Majorna OK37:41+5:368:06
7Joakim EliassonGöteborg-Majorna OK38:02+5:578:10
8Herman RosénGöteborg-Majorna OK38:43+6:388:19
9Håkan JohanssonIK Hakarpspojkarna40:07+8:028:37
10Jonas OrnungOK Skogshjortarna41:15+9:108:52
11Elin GranstedtIK Hakarpspojkarna41:44+9:398:58
12Peder HallbergIK Ymer44:06+12:019:29
13Martin JohanssonOK Orinto44:40+12:359:36
14Anette GranstedtIK Hakarpspojkarna45:29+13:249:46
15Jimmy PetterssonGöteborg-Majorna OK46:17+14:129:57
16Daniel ValentinGöteborg-Majorna OK46:22+14:179:58
17Pål SchmidtSträngnäs-Malmby OL46:43+14:3810:02
18Anja MinörGöteborg-Majorna OK47:34+15:2910:13
19Sven-Olof HermanssonKlubblös48:01+15:5610:19
20Staffan NethGöteborgs SK50:08+18:0310:46
21Bo GranstedtIK Hakarpspojkarna50:36+18:3110:52
22Ingvar LarssonGöteborg-Majorna OK50:53+18:4810:56
23Fredrik AskMarkbygdens OK51:24+19:1911:03
24Svante LundgrenKlubblös52:53+20:4811:22
25Ida-Maria SvenssonSävedalens AIK53:41+21:3611:32
26Mikael AxelssonOK Skogshjortarna53:44+21:3911:33
27Johan ByströmKFUK-KFUM IA Göteborg54:23+22:1811:41
28Johan HåkanssonGöteborgs SK1:03:28+31:2313:38
29Gunnar BarreforsIK Uven1:11:26+39:2115:21
Gunnar OlssonIFK Göteborgutgått

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!

Annonser