Officiell resultatlista för Centrum Team Sprint

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: Centrum Team Sprint
Arrangörsorganisation: Centrum OK
Datum: onsdag 6 juni 2018

Damer

11 startande
PlacNamnStrtidStrplStrdiffTidVxlplDiff
1IFK Lidingö SOK 11:04:51
Matleena Boström20:222+0:2820:222+0:28
Susanna Tervo12:172+0:4732:3920+0:05-0:23
Matleena Boström12:112+0:0744:501-1-0:05
Susanna Tervo20:012+1:181:04:51100:00
2Filbunkelaget1:05:10+0:19
Lina Blomqvist20:303+0:3620:303+0:36
Jenni Simola12:213+0:5132:5130+0:17-0:19
Lina Blomqvist12:04144:552-1+0:05-0:12
Jenni Simola20:153+1:321:05:1020+0:19+0:14
3Elsa och Åsa1:06:18+1:27
Åsa Mårsell19:54119:541
Elsa Törnros12:404+1:1032:34100:00
Åsa Mårsell12:223+0:1844:563+2+0:06+0:06
Elsa Törnros21:224+2:391:06:1830+1:27+1:21
4Team Germany1:09:35+4:44
Marie Herrnhold23:557+4:0123:557+4:01
Susen Lösch11:30135:254-3+2:51-1:10
Marie Herrnhold15:278+3:2350:525+1+6:02+3:11
Susen Lösch18:4311:09:354-1+4:44-1:18
5Den heliga och den frasiga1:13:18+8:27
Hanna Lagerberg22:525+2:5822:525+2:58
Frida Hector13:345+2:0436:2650+3:52+0:54
Hanna Lagerberg12:534+0:4949:194-1+4:29+0:37
Frida Hector23:595+5:161:13:185+1+8:27+3:58
6Utspringet (KBK)1:16:19+11:28
Ebba Ganslandt22:284+2:3422:284+2:34
Elin Jarlemark14:256+2:5536:536+2+4:19+1:45
Ebba Ganslandt14:315+2:2751:2460+6:34+2:15
Elin Jarlemark24:556+6:121:16:1960+11:28+4:54
7Agent S71:20:56+16:05
Lina Berggren23:236+3:2923:236+3:29
Trine Karlberg16:098+4:3939:327+1+6:58+3:29
Lina Berggren15:067+3:0254:3870+9:48+2:50
Trine Karlberg26:187+7:351:20:5670+16:05+6:17
8Han och Chewie1:31:06+26:15
Vera Rolfsson24:138+4:1924:138+4:19
Inez Eklund17:5710+6:2742:1080+9:36+5:17
Vera Rolfsson15:036+2:5957:1380+12:23+2:47
Inez Eklund33:5311+15:101:31:0680+26:15+13:52
9Bu och Bä1:36:32+31:41
Ulrika Hellström31:3511+11:4131:3511+11:41
Alma Hellström17:119+5:4148:4610-1+16:12+4:31
Ulrika Hellström18:2410+6:201:07:10100+22:20+6:08
Alma Hellström29:228+10:391:36:329-1+31:41+9:21
10Lag 1081:36:38+31:47
Karolina Bjärnlid31:0610+11:1231:0610+11:12
Isabella Tapper16:037+4:3347:099-1+14:35+3:23
Karolina Bjärnlid19:4211+7:381:06:5190+22:01+7:26
Isabella Tapper29:479+11:041:36:3810+1+31:47+9:46
11Ler och Långhalm1:43:12+38:21
Therese Holmström30:529+10:5830:529+10:58
Anne-Marie Holmström20:3611+9:0651:2811+2+18:54+7:56
Therese Holmström18:119+6:071:09:39110+24:49+5:55
Anne-Marie Holmström33:3310+14:501:43:12110+38:21+13:32

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!