Officiell resultatlista för Centrum Team Sprint

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationDölj laguppställningarPressresultatlistaSkriv ut

Tävlingens namn: Centrum Team Sprint
Arrangörsorganisation: Centrum OK
Datum: onsdag 6 juni 2018

D24

9 startande
PlacNamnStrtidStrplStrdiffTidVxlplDiff
1Skogsmupparna regerar40:58
Wilma Mårtensson11:063+0:2411:063+0:24
Tuva Holmström9:522+0:1920:581-2-0:24
Wilma Mårtensson8:362+0:0329:34100:00
Tuva Holmström11:24140:58100:00
2Nella45:01+4:03
Nellie Bolin10:42110:421
Ella Matthews10:225+0:4921:042+1+0:06+0:06
Nellie Bolin9:014+0:2830:053+1+0:31+0:25
Ella Matthews14:565+3:3245:012-1+4:03+3:32
3Twins45:07+4:09
Molly Gelius11:084+0:2611:084+0:26
Elin Abel10:044+0:3121:1240+0:14-0:12
Molly Gelius8:33129:452-2+0:11-0:03
Elin Abel15:227+3:5845:073+1+4:09+3:58
4Team Rönninge45:08+4:10
Alice Ljungberg10:442+0:0210:442+0:02
Hilda Mårsell10:347+1:0121:185+3+0:20+0:18
Alice Ljungberg8:493+0:1630:074-1+0:33+0:13
Hilda Mårsell15:016+3:3745:0840+4:10+3:37
5Ellice48:16+7:18
Ella Lindqvist13:246+2:4213:246+2:42
Alice Röken10:256+0:5223:4960+2:51+0:09
Ella Lindqvist11:007+2:2734:4960+5:15+2:24
Alice Röken13:274+2:0348:165-1+7:18+2:03
6Systrarna48:29+7:31
Sara Strömqvist14:318+3:4914:318+3:49
Malin Strömqvist9:33124:047-1+3:06-0:43
Sara Strömqvist12:118+3:3836:1570+6:41+3:35
Malin Strömqvist12:142+0:5048:296-1+7:31+0:50
7Al-o-Vera49:03+8:05
Alice Hedin11:115+0:2911:115+0:29
Vera Skantze9:593+0:2621:103-2+0:12-0:17
Alice Hedin9:225+0:4930:325+2+0:58+0:46
Vera Skantze18:319+7:0749:037+2+8:05+7:07
8Gurra City Kladdkakor55:50+14:52
Paulina Alzén18:479+8:0518:479+8:05
Sofie Lindell11:398+2:0630:268-1+9:28+1:23
Paulina Alzén12:369+4:0343:029+1+13:28+4:00
Sofie Lindell12:483+1:2455:508-1+14:52+1:24
9Lag 56459:22+18:24
Cleo Mattila14:017+3:1914:017+3:19
Hilda Trofast17:499+8:1631:509+2+10:52+7:33
Cleo Mattila9:356+1:0241:258-1+11:51+0:59
Hilda Trofast17:578+6:3359:229+1+18:24+6:33

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!