Officiell resultatlista för Trekvällars, etapp 2

TävlingsinformationVisa resultatlista per klassVisa resultatlista per organisationPressresultatlistaLadda upp ruttSkriv ut

Tävlingens namn: Trekvällars
Arrangörsorganisation: OK Ravinen
Datum: måndag 2 juli 2012 - onsdag 4 juli 2012

Etapp 1Etapp 2Etapp 2 (totalt)Etapp 3Etapp 3 (totalt)

Klasser: Visa alla | D21 | H21 | D20 | H20 | D18 | H18 | D16 | H16 | D16K | H16K | D14 | H14 | D14K | H14K | D12 | H12 | D12K | H12K | D10 | H10 | D35 | H35 | D40 | H40 | D45 | H45 | D50 | H50 | D55 | H55 | D60 | H60 | D65 | H65 | D70 | H70 | D75 | H75 | D80 | H80 | D85 | H85 | H90 | Insk | U1 | U2 | U3 | U4 | ÖM1 | ÖM2 | ÖM3 | ÖM4 | ÖM5 | ÖM6 | ÖM7 | ÖM8 | ÖM9

Järla Orientering

39 startande
PlacNamnKlassTidDiffKm-tidR
1Magnus EricsonH14 Kort52:2822:05
1Peter HöglundÖppen motion 729:109:43Ladda ner rutt i gpx-format
1Axel MattssonÖppen motion 830:137:11
2Teodor EricsonU253:13+8:2622:24
2Lukas TorbiörnssonÖppen motion 534:54+11:3611:49
2Erik AnderssonH2133:44+0:246:25
3Nora HallD1436:07+7:0712:14
4Sofie HöglundD4046:42+17:1813:32
5Michael ReforsÖppen motion 940:09+4:287:38
5Bengt HallH5027:56+4:098:05
5Karl DanströmÖppen motion 138:51+11:3916:21
5Petter JönssonH2135:59+2:396:51
6Oliver HöglundH1232:40+10:4313:45
6Sara HektorD401:02:48+33:2418:12
6Gunilla KreissD5034:22+4:4812:09
8Rolf KarlssonH5030:59+7:128:58
8Stina JanssonD2141:07+9:349:17
9Joar SöderbergH1236:34+14:3715:23
10Linda Spjut-AsplundD5036:44+7:1013:00
12Ludvig DanströmH1248:03+26:0620:13
13Daniela ProfirÖppen motion 62:16:57+1:26:1426:59
13Anna BrandhorstD4556:59+23:5317:08
13Ylva TorbiörnssonÖppen motion 550:43+27:2517:11
19Anki HolmbergÖppen motion 556:32+33:1419:09
21Jonas NilssonÖppen motion 839:40+9:279:26
22Magnus HektorH4537:44+12:1510:37
24Tomas BjörelindH5047:08+23:2113:39
26Teea PekolaÖppen motion 51:04:55+41:3722:00
27Emma JohanssonÖppen motion 51:06:46+43:2822:37
31Leif LundinH4555:01+29:3215:29
36Stefan LjungdahlÖppen motion 844:51+14:3810:40
54My HeinrupÖppen motion 851:59+21:4612:22
55Fredrik BrandhorstÖppen motion 852:11+21:5812:25
67Mikael HagströmÖppen motion 81:07:52+37:3916:09
Tove KarlssonInskolningfullföljt
Jenny SöderbergD40ej godkänd
Linnea MartinssonÖppen motion 8ej godkänd
Liina HaldnaD21ej godkänd
Martin Dahlgren-RosénH18ej godkänd
Arvid HenrikssonH18ej start
Jan GlevenÖppen motion 9ej start

Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!