Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Nyköpingsorienteringen

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Nyköpingsorienteringen
Arrangörsorganisation: Nyköpings OK
Datum: lördag 19 mars 2016

H14

3 810 m, 58 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
444191Tamás SzütsVästerås SOK10:58
9030301William GrunderJärfälla OK11:00
450052Olle Pettersson GradinAttunda OK11:02
7915915Erik BovalliusJärfälla OK11:04
2052753Kasper LagerströmNyköpings OK11:06
2066573Isak WestringJärfälla OK11:08
9021333Kalle Åkerman SjöströmVästerås SOK11:10
599203Isak AnängenNyköpings OK11:12
9031008Elliot AngelsiööOK Linné11:14
9030501Axel LindgrenNyköpings OK11:16
9020603Tobias SjöstedtOK Måsen11:18
2050859Joel MagnussonOK Tor11:20
439480Malte EvebornOK Roxen11:22
1031008Albin HjellströmIK Hakarpspojkarna11:24
9020917Vincent WippJärla Orientering11:26
9200690David BorgSödertälje-Nykvarn OF11:28
2060701Hampus HatlenTullinge SK11:30
7770930Emil KarlssonVäsby OK11:32
9030203Theodor BrabieJärfälla OK11:34
7206311Jonas MusslinderNyköpings OK11:36
452176Mattis SandénOK Södertörn11:38
2050714Timothy Arkwall-LindqvistJärla Orientering11:40
263980Simon WahlnäsOK Linné11:42
7003057Alfons PetersonOK Denseln11:44
7023003Karl LundinKatrineholms OK11:46
714255Ludwig BerglindOK Södertörn11:48
966814Samuel LindénAttunda OK11:50
9020609Philip ForngrenTäby OK11:52
2062065Isak GeliusSnättringe SK11:54
952765Johan LundbäckJärfälla OK11:56
7030726Gustav NorbergOK Hällen11:58
9020719Ludvig SigrandOK Södertörn12:00
2089372Albin HainkeSnättringe SK12:02
7192192Andreas HolmqvistNyköpings OK12:04
7962466Christoffer LindgrenOK Kåre12:06
18602Pelle NilssonOK Linné12:08
7020125Emil AhlströmVästerås SOK12:10
440791Mattis NilssonNAIS Orienteringsklubb12:12
7020330Melker LundinKatrineholms OK12:14
9822709Jakob Gadefors NauHaninge SOK12:16
9005268Erik LingJönköpings OK12:18
9030817Filip StorellHaninge SOK12:20
8020616Manne HammarbergJärfälla OK12:22
7777888Hjalmar SandbergOK Älvsjö-Örby12:24
36432Albin ForsbergLånghundra IF12:26
330781Elmer ÖgrenKarlsbyhedens IK12:28
2062053Erik Lidström LauriSnättringe SK12:30
41772Emil SoneAttunda OK12:32
7030129Hugo KindbornOK Hällen12:34
452367Erik JohnssonOK Kolmården12:36
421869Anton BörjessonOK Måsen12:38
450698Martin SandqvistVästerås SOK12:40
9030331Sverre RöjgårdOK Kolmården12:42
7782161Alfred LängheimTullinge SK12:44
500801Martin RinnbäckOK Ravinen12:46
1279018Arvid BylundIF Thor12:48
9102624Tobias DahlmarkVästerås SOK12:50
9030929Edvin HellstenNyköpings OK12:52

Annonser