Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Nyköpingsorienteringen

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Nyköpingsorienteringen
Arrangörsorganisation: Nyköpings OK
Datum: lördag 19 mars 2016

H45

6 890 m, 53 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
997980Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OK10:58
606013Eric RollerJärfälla OK11:00
690605Roger LindénAttunda OK11:02
680224Per NilssonJärfälla OK11:04
439479Patrik EvebornOK Roxen11:06
7700814Staffan Jacobsso SvärdIF Thor11:08
701200Henrik PetterssonOK Roxen11:10
450213Thomas BabtistBromma-Vällingby SOK11:12
9005166Petter RanefallIF Thor11:14
9191315Erik HelanderOK Roxen11:16
2095482Mikael AnderssonHagaby GoIF Örebro11:18
261493Johan FridströmFinspångs SOK11:20
440934Nils ErikssonVäsby OK11:22
244889Lars ÖgrenKarlsbyhedens IK11:24
7201153Patrik FriskGustavsbergs OK11:26
245169Johan WänströmFinspångs SOK11:28
9710111Martin SigrandOK Södertörn11:30
9427820Bo SegermanIF Thor11:32
440902Joakim PerssonHaninge SOK11:34
449163Tommy JohanssonVästvärmlands OK11:36
264134Thomas von KronhelmOK Måsen11:38
700400Åke LjunggrenLinköpings OK11:40
59005Tomas GlanshedHaninge SOK11:42
253657Erik BerggrenTullinge SK11:44
2060740Mats LundbäckJärfälla OK11:46
16591Anders JohanssonNAIS Orienteringsklubb11:48
431262Staffan BjessmoBromma-Vällingby SOK11:50
671018Magnus LarssonVästerås SOK11:52
9102169Peter LundOK Kolmården11:54
347183Henrik MorastHaninge SOK11:56
1459098Björn AnderssonBredaryds SOK11:58
681019Jan OlmKils OK12:00
2054905Magnus SahlmanLinköpings OK12:02
9005266Anders LingJönköpings OK12:04
9691014Andreas GrunderJärfälla OK12:06
450757Ulrik IversAttunda OK12:08
2077223Daniel BringbySödertälje-Nykvarn OF12:10
7039309Fredrik SandbergOK Älvsjö-Örby12:12
347125Joakim AhlströmVästerås SOK12:16
430090Christer ErikssonOK Kolmården12:18
2078251Stefan Svensson GeliusSnättringe SK12:20
43927Calle BohmanHellas Orientering12:22
670318Olle LindmanFinspångs SOK12:24
9670509Tore NallgårdVästerås SOK12:26
9690601Henrik LjungemyrOK Kolmården12:28
2089162Lars G BerggrenOK Älvsjö-Örby12:30
437022Mikael RingiOK Kåre12:32
7711015Roger NorbergOK Hällen12:34
780757Patrik LeicktTullinge SK12:36
409336Peter ForsOK Grip12:38
701112Fredrik SoneAttunda OK12:40
2050740Olof SmittSödertälje-Nykvarn OF12:42
7012210John SolbreckLånghundra IF12:44

Annonser