Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Ungdomsserien 1, krets 3, syd

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Ungdomsserien 1, krets 3, syd
Arrangörsorganisation: Skogsluffarnas OK
Datum: tisdag 12 maj 2015

D16

4 150 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
449694Sofia ZillingOK Södertörn18:30
680020Viola SöderlundJärla Orientering18:34
500531Hanna LagerbergOK Södertörn18:38
9800731Ella AnderssonOK Södertörn18:42

H16

4 880 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
451012Magnus EricsonJärla Orientering18:30
990921Mattias IvaresOK Södertörn18:32
9990821Simon ÖsterlingOK Södertörn18:34
2077363Andreas MagnvallOK Södertörn18:36
2048780Jason BransomeSkogsluffarnas OK18:38
1990820Hugo LindbärgOK Södertörn18:40
951951Filip MöllerOK Södertörn18:42
9990915Adam HedbergOK Södertörn18:44
1409852Alvar TrojenborgJärla Orientering18:46
990500Georg EklöwOK Södertörn18:48
991108Axel KudinoffOK Södertörn18:50

D16 Kort

4 030 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
452333Malin AdolfssonOK Södertörn18:31
209668Elsa WretbladJärla Orientering18:42

H16 Kort

4 030 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
680019Simon LindenforsJärla Orientering18:33
2041878Emil MårdOK Södertörn18:37
450211Linus GyllenbergSkogsluffarnas OK18:41

D14

4 030 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9010218Tilde BacklundOK Södertörn18:45
669955Sara MöllerOK Södertörn18:49
450266Linda RennerOK Södertörn18:53
710605Tyra AlmJärla Orientering18:57
556678Petrina CostermansJärla Orientering19:01
2050718Ylva SandénOK Södertörn19:05
2058207Katarina NorrbyOK Södertörn19:09
2057340Lotten SandénOK Södertörn19:13
9020925Sanna HedbergOK Södertörn19:17

H14

4 030 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9020917Vincent WippJärla Orientering18:35
1409856Victor SadaranganiJärla Orientering18:39
439400Måns AbrahamssonOK Södertörn18:43
2048632Elias TidevallSkogsluffarnas OK18:47
2050714Timothy Arkwall-LindqvistJärla Orientering18:51
450272Johan NordquistJärla Orientering18:55
9020719Ludvig SigrandOK Södertörn18:59
2078254Edvin OgeborgJärla Orientering19:03
7010822Melvin JakobssonOK Södertörn19:07
2048729Trevor BransomeSkogsluffarnas OK19:11

D14 Kort

2 880 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1020823Malva LindbärgOK Södertörn18:30
2062013Marie CronaOK Södertörn18:34
444736Tilde CarlingerSkogsluffarnas OK18:38

H14 Kort

2 880 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2041892Alexander SchandlOK Södertörn18:46
225667Elias HybergJärla Orientering18:50

D12

2 880 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
225651Maya KastlanderJärla Orientering18:54
2057394Hanna AnderssonSkogsluffarnas OK18:58
450281Nora LundinSkogsluffarnas OK19:02
225655Sigrid ÖstlingJärla Orientering19:06
740601Lilo KardJärla Orientering19:10
511210Elisabeth LarssonOK Södertörn19:14
450047Åsa SundströmJärla Orientering19:18
2058186Ester AnderssonOK Södertörn19:22
680003Elina AblerJärla Orientering19:26

H12

2 880 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2050704Axel FribergerJärla Orientering18:32
2062060Ivar GentzJärla Orientering18:36
673931Viktor SöderbergJärla Orientering18:40
449620Viktor ZillingOK Södertörn18:44
225678Max KarlssonJärla Orientering18:48
2057392Albin JohanssonSkogsluffarnas OK18:52
444730Melker CarlingerSkogsluffarnas OK18:56
9040501Max ÖsterlingOK Södertörn19:00
556679Eskil CostermansJärla Orientering19:04
1030928Alexander ThulinSkogsluffarnas OK19:08
429960Claes NyqvistJärla Orientering19:12
2057297Ingemar SandénOK Södertörn19:16
2078279Björn RennerOK Södertörn19:20
2057396Andreas AnderssonSkogsluffarnas OK19:24
452176Mattis SandénOK Södertörn19:28

D12 Kort

2 290 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2057398Klara NilssonSkogsluffarnas OK18:55
33477Tove KarlssonJärla Orientering18:59
680024Josephine FribergJärla Orientering19:03
209634Clara WretbladJärla Orientering19:07
680021Wilma AlmJärla Orientering19:11
2087084Linn OlssonOK Södertörn19:15
225657Sofia ErséusJärla Orientering19:19

H12 Kort

2 290 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2077390Alexander MagnvallOK Södertörn19:23
225666Edvin SkäringerJärla Orientering19:25
680023Tomas WallinJärla Orientering19:27
452266Teodor EricsonJärla Orientering19:29

D10

2 290 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
33457Klara SamuelssonJärla Orientering18:31
2058172Greta HägerOK Södertörn18:35
2087064Tove OlssonOK Södertörn18:39
550117Lina TorbiörnssonJärla Orientering18:43
1050510Elvira HolmbergOK Södertörn18:47
2066568Sonja AhlquistJärla Orientering18:51

H10

2 290 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1050528Theodor HolmströmSkogsluffarnas OK18:33
2062096Olof NordlundJärla Orientering18:37
225679Lotus SöderlundJärla Orientering18:41
2054967Olle SynnermarkSkogsluffarnas OK18:45
2057217Love PalmgrenSkogsluffarnas OK18:49
2057260Olof AnderssonOK Södertörn18:53
1051212Simon StridhSkogsluffarnas OK18:57
2057215Arvid HammarbäckSkogsluffarnas OK19:01
451702Sixten LindqvistSkogsluffarnas OK19:05
2083831Johannes NorrbyOK Södertörn19:09
7050531Åke FalkenströmSkogsluffarnas OK19:13
450742Niklas ErlandssonOK Södertörn19:17
2062035Ludvig HagwallJärla Orientering19:21

Inskolning

1 690 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2057363Thelma PruthSkogsluffarnas OK18:30:17
2057361Mirja HårdSkogsluffarnas OK18:30:20
2057357Caio PruthSkogsluffarnas OK18:30:25
2041806Axel ElofssonOK Södertörn18:30:48
2041808Theodore Hammarfors PujaraOK Södertörn18:32:49
2041870Martin WännmanOK Södertörn18:34:03
433383Ivar Adler DahlinSkogsluffarnas OK18:35:15
2041881Lilo HillgrenOK Södertörn18:36:43
680015Melker HagwallJärla Orientering18:43:52
450754Frode ApelqvistSkogsluffarnas OK18:49:35
19409Lydia FalkenströmSkogsluffarnas OK19:07:11
2041882Sixten ElfversonOK Södertörn
2041823Rickard LekénOK Södertörn
435976Beata ÖstlingSkogsluffarnas OK

U1

2 230 m, 51 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
234502Albin FranzénOK Södertörn18:28:17
2041838Gordon OldemarOK Södertörn18:28:18
2078132Tilda MattssonOK Södertörn18:31:05
225664Lisa FribergerJärla Orientering18:32:10
1090101Hjalmar HolmströmSkogsluffarnas OK18:32:30
2041816Gustav HenrikssonOK Södertörn18:33:19
2041867Carl WännmanOK Södertörn18:33:57
433394Alfred Adler DahlinSkogsluffarnas OK18:35:36
2041848Ida SamuelssonOK Södertörn18:37:49
2077917Ester HägerOK Södertörn18:37:58
209667Stina WretbladJärla Orientering18:38:12
680010Joel BertilssonJärla Orientering18:38:17
2041821Alma IvarsdotterOK Södertörn18:38:59
2063817Olof HagwallJärla Orientering18:42:41
680007Hilda LöfstrandJärla Orientering18:42:54
680016Nico LinderholmJärla Orientering18:43:01
680018Sally RoëlJärla Orientering18:43:16
680009Ingemar Christian SpillbergJärla Orientering18:43:34
435980Theo NordlingSkogsluffarnas OK18:44:07
680012Lova SkalinJärla Orientering18:45:15
225673Albert LindbladJärla Orientering18:45:29
417482Rut GustafssonJärla Orientering18:45:38
680017Thea SchwartzJärla Orientering18:45:47
680004Emilia RindefjellJärla Orientering18:45:59
680006Emmi LindroosJärla Orientering18:46:04
225656Morris BerggrenJärla Orientering18:46:12
225659Sofie BerggrenJärla Orientering18:46:14
2054993Janne SynnermarkSkogsluffarnas OK18:47:08
225663Adrian EngwallJärla Orientering18:47:31
2041830Alice NordströmOK Södertörn18:47:41
225652Malte AnéJärla Orientering18:47:44
2057360Manne NamslauerSkogsluffarnas OK18:48:57
435979Vidar ApelqvistSkogsluffarnas OK18:49:05
680014Moa GranhageJärla Orientering18:50:47
2062043Mirjam CostermansJärla Orientering18:51:00
2057208Josefin AhlSkogsluffarnas OK18:51:34
209693Märta NamslauerSkogsluffarnas OK18:51:35
209610Anna BerginJärla Orientering18:52:22
680022Laban Forssberg MadshusJärla Orientering18:52:27
680002Edvin CronerJärla Orientering18:52:38
451089Majken LindqvistSkogsluffarnas OK18:57:45
680008Hilma LöfgrenJärla Orientering18:58:56
680011Klara LöfgrenJärla Orientering18:59:32
2041860Sigvard SturestigOK Södertörn19:01:23
7202434Frida LundinJärla Orientering19:02:26
452184Blenda SandénOK Södertörn19:03:52
19407Henning FalkenströmSkogsluffarnas OK19:13:10
2041897Sima AbdullaOK Södertörn19:14:27
435975Edit KanthSkogsluffarnas OK
435972Stig SochmanSkogsluffarnas OK
2057356Hedvig TroseliusSkogsluffarnas OK

U2

2 290 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
435974Dag SochmanSkogsluffarnas OK18:26:49
209664Ruben HårdSkogsluffarnas OK18:27:35
209673Sandro PruthSkogsluffarnas OK18:27:46
2041815Alva HenrikssonOK Södertörn18:33:27
209659Anton TruedsonSkogsluffarnas OK18:34:19
2041895Sixten BillerOK Södertörn18:39:03
2041819Agnes IvarsdotterOK Södertörn18:39:04
435971Jakob KolkerSkogsluffarnas OK18:39:14
2057399Carl ClaessonSkogsluffarnas OK18:40:30
2057377Alicia ClaessonSkogsluffarnas OK18:40:32
2083816Albin GentzJärla Orientering18:41:05
450741Tove ErlandssonOK Södertörn18:41:21
680013Lukas WallhedJärla Orientering18:41:25
680001Edith TorstenssonJärla Orientering18:42:02
10493Filip SkepplingOK Södertörn18:42:15
2078041Emma HenriquesOK Södertörn18:47:49
435978Tilda LindholmSkogsluffarnas OK18:47:54
1112704Viktor HolmbergOK Södertörn18:49:25
2057232Ture JohanssonSkogsluffarnas OK18:49:43
2066582Märta AhlquistJärla Orientering18:50:36
225654Judit SkäringerJärla Orientering18:50:43
2057375Simon PalmgrenSkogsluffarnas OK18:51:10
2057400Sofia HagnellSkogsluffarnas OK18:52:31
2041856Ingrid SturestigOK Södertörn18:58:15
2057241Gustav SkogsjöSkogsluffarnas OK19:07:44
225672Agnes KarlssonJärla Orientering
2057225Otto PerssonSkogsluffarnas OK
209685Folke SvanängenSkogsluffarnas OK

U3

2 880 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
442020Filip SigrandOK Södertörn18:34:09
225669Lara HengstlerJärla Orientering19:00:40
2062030Axel Rudehill-SundellJärla Orientering

U4

4 030 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
451309Elin ThorénSkogsluffarnas OK18:46:30
451310Linn HammarstedtSkogsluffarnas OK18:46:36

Annonser