Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för 25mannakorten

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: 25mannakorten
Arrangörsorganisationer: Järfälla OK / Täby OK / Vallentuna-Össeby OL / Väsby OK
Datum: söndag 11 oktober 2015

D21 Elit

4 540 m, 84 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
101Emma BacklundSäterbygdens OK09:00
102Pia OlssonOK Pan-Kristianstad09:02
103Helen PalmerHalden SK09:04
104Emma BergmanGöteborg-Majorna OK09:08
105Angelica EngströmSkåneslättens OL09:12
106Ellinor TjernlundOK Vilse 8709:14
107Sofie SöderblomFalkenbergs OK09:16
108Annika CarlbergSundsvalls OK09:18
109Åsa OtterbjörkUmeå OK09:20
111Sofia TörnqvistIFK Lidingö SOK09:24
112Rebecka LindbergOK Roslagen09:26
113Ida-Maria SvenssonSävedalens AIK09:28
114Eva JurenikovaHalden SK09:30
115Johanna EngströmOK Hällen09:32
116Rasa PtasekaiteOK Linné09:34
117Louise OramNydalens SK09:36
118Maja PetterssonOK Dacke09:38
119Kine Hallan SteiwerHalden SK09:40
120Annika BjörkOK Linné09:42
121Anastasia TrubkinaIFK Mora OK09:44
122Linn GrällsOK Kåre09:46
124Anna BrodinFalkenbergs OK09:50
125Viktoria ErnstssonGöteborg-Majorna OK09:52
126Lisa AnderssonÄrla IF09:54
127Jo ShepherdHalden SK09:56
128Märta MollénSävedalens AIK09:58
129Jannie HagårdOK Pan-Kristianstad10:00
130Evgeniya RyapolovaIFK Mora OK10:02
131Martina  BochenkovaUmeå OK10:04
132Dominique BucherJärla Orientering10:06
133Elin SvenssonIK Hakarpspojkarna10:08
134Maria Von SchmalenséeAttunda OK10:10
135Sara HodlerIFK Mora OK10:12
136Susen LöschÄrla IF10:14
137Helena JanssonOK Ravinen10:16
138Maria ArvidssonGöteborg-Majorna OK10:18
139Galina VinogradovaAlfta-Ösa OK10:20
140Åsa Zetterberg ErikssonOK Djerf10:22
141Jennie AnderssonHalden SK10:24
142Frida EmanuelssonOK Pan-Kristianstad10:26
143Tove AlexanderssonStora Tuna OK10:28
144Kristin LöfgrenVaregg Fleridrett10:30
145Johanna ÖbergRyda SK10:32
147Rahel FriederichLeksands OK10:36
148Josefine EngströmAlfta-Ösa OK10:38
150Matilda AnderssonOK Kåre10:42
151Frida NeroGöteborg-Majorna OK10:44
152Hanna Haugen NordbrødenHalden SK10:46
153Moa Leijon LindSödertälje-Nykvarn OF10:48
154Riina KuuseloOK Linné10:50
155Amélie ChataingKalevan Rasti10:52
Sondre Ruud BråtenNydalens SK10:52
156Linda LindkvistLeksands OK10:54
157Elna ForsbergIK Hakarpspojkarna10:56
158Anastasia DenisovaSävedalens AIK10:58
159Alicia FribergIstrums SK11:00
160Sabine HauswirthHalden SK11:02
161Frida SandbergSäterbygdens OK11:04
162Mari FastingHalden SK11:06
163Ylva KindlundhAlfta-Ösa OK11:08
164Ursula KadanOK Pan-Kristianstad11:10
165Isia BassetOK Denseln11:12
166Josefin TjernlundOK Vilse 8711:14
167Anne M Hausken NordbergNydalens SK11:16
168Magdalena OlssonIFK Mora OK11:18
169Malin AnnegårdCentrum OK11:20
170Lina StrandGöteborg-Majorna OK11:22
171Kajsa SpetzUlricehamns OK11:24
172Julia GrossStora Tuna OK11:26
173Lizzie InghamHalden SK11:28
174Frida BakkmanIFK Lidingö SOK11:30
175Josefin CarlssonOK Pan-Kristianstad11:32
176Charlotte LindkvistLeksands OK11:34
177Helene SöderlundIFK Mora OK11:36
178Silje Ekroll JahrenSävedalens AIK11:38
179Maria SjölanderOK Rodhen11:40
180Sofia NilssonUmeå OK11:42
181Marianne DæhliHalden SK11:44
182Sara LundstenSundsvalls OK11:46
183Linnéa JohnssonOK Nackhe11:48
184Sara EskilssonAlfta-Ösa OK11:50
185Sara LüscherKalevan Rasti11:52
186Sofia SalomonssonLinköpings OK11:54
187Sara BengtssonSävedalens AIK11:56

H21 Elit

5 250 m, 87 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Erik Folkesson BlomIFK Mora OK09:00
2Anders NordbergNydalens SK09:02
3Victor FlingmarkOK Kåre09:04
4Joakim EliassonGöteborg-Majorna OK09:06
5Mikael AnderssonStora Tuna OK09:08
6Fredrik NilssonOK Pan-Kristianstad09:10
7Mattias KarlssonVäxjö OK09:12
8Anders AxlingSundsvalls OK09:14
9Niclas JonassonIFK Göteborg09:16
10Viktor AntonssonEksjö SOK09:18
11Martin LarssonHestra IF09:20
12Denys ShcherbakovOK Pan-Kristianstad09:22
13Jonas LundgrenStora Tuna OK09:24
14Magnus GlänneforsTullinge SK09:26
15Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OF09:28
16Fredrik BakkmanIFK Lidingö SOK09:30
17Emil KaleredOK Denseln09:32
18Andreas JanssonIK Hakarpspojkarna09:34
19Jakob LööfMalungs OK Skogsmårdarna09:36
20Simon HectorSnättringe SK09:38
21Anders HedbergGöteborg-Majorna OK09:40
22Björn LjunggrenOK Hammaren09:42
23Jonas EngströmOK Hällen09:44
24Fredrik IngelssonRehns BK09:46
25Nils SpetzUlricehamns OK09:48
26Johan BäckmanMalungs OK Skogsmårdarna09:50
27Gustaf WennerbergOK Pan-Kristianstad09:52
28Markus LangStora Tuna OK09:54
29Anders BoströmJärfälla OK09:56
31Marcus MillegårdHalden SK10:02
32Henrik JonssonOK Rodhen10:04
33Torgny LindströmRonneby OK10:06
34Artem PanchenkoIFK Mora OK10:08
35Niklas OlofssonOK Pan-Kristianstad10:10
36Simon AnderssonOK Kullingshof10:12
37Yasar Ismet DemirözOK Klemmingen10:14
38Henrik TostebergLinköpings OK10:16
39Vincent CoupatHalden SK10:18
40Erik BomanGävle OK10:20
41Liutauras BileviciusOK Linné10:22
42Anton SjökvistStora Tuna OK10:24
43Jacob LindstamOK Ravinen10:26
44Rudolfs ZernisÄrla IF10:28
45Tomas HallménOK Tisaren10:30
46Andreas BerganderEksjö SOK10:32
47Emil SvenskStora Tuna OK10:34
48Andreas JohanssonGöteborg-Majorna OK10:36
49Tiago AiresHalden SK10:38
50Håvard HagaNydalens SK10:40
51Rasmus ElmelidLinköpings OK10:42
52Jerker LysellRehns BK10:44
54Johan WikströmOK Tyr10:48
55Rickard BörjessonVänersborgs SK10:50
56Peter ÖbergOK Hällen10:52
57Andreas HolmbergIFK Mora OK10:54
59Martin JanssonOK Rodhen10:58
60Markus HederskogIK Hakarpspojkarna11:00
61Oskar DanielsAttunda OK11:02
62William LindMalungs OK Skogsmårdarna11:04
63Ola MartnerGöteborg-Majorna OK11:06
64Rasmus Palmqvist AslaksenJärfälla OK11:08
65Mattias MårtsStora Tuna OK11:10
66Ludvig ÅhlundOK Nolaskogsarna11:12
67Christian TingströmGöteborg-Majorna OK11:14
68Joakim SvenskStora Tuna OK11:18
69Lachlan DowAustralia11:20
70Thierry GueorgiouKalevan Rasti11:22
71Henrik AnderssonBredaryds SOK11:24
72Ludvig ErikssonSödertälje-Nykvarn OF11:26
73Magne DæhliHalden SK11:28
74Martin AhlbergerHestra IF11:30
75Markus AdolfssonTullinge SK11:32
76Erik KarlssonOK Ravinen11:34
77Erik FernlundSäterbygdens OK11:36
78Andreas HolmqvistHestra IF11:38
79Rikard ClaessonStora Tuna OK11:40
80Eskil KinnebergIFK Göteborg11:42
81Mathias HallménOK Denseln11:44
83Simon SvenssonOK Pan-Kristianstad11:48
84Aleksei AlekseyonokIK Hakarpspojkarna11:50
85Viktor RunnbyGöteborg-Majorna OK11:52
86Fabian WennerbergVaregg Fleridrett11:54
87Jesper SjögrenOK Kullingshof11:56
88Oskar GustafssonCentrum OK11:58
89Olav LundanesHalden SK12:00
91Andreas RüedlingerLeksands OK12:04
92Fredric PortinHalden SK12:06

H21 ELIT2

5 300 m, 62 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Margers KietisÄrla IF09:02
Guntis MāliņšOK Kāpa09:06
Mattias OlofssonOK Enen09:08
Ilya BeliankaSävedalens AIK09:10
Daniel BlomsterVaregg Fleridrett09:12
Jarkko HuovilaHalden SK09:14
Sergej FedatsenkaSävedalens AIK09:16
Börje PaulerSkogslöparna09:18
Niklas WraneSöders-Tyresö09:20
Erik ToomingasSundsvalls OK09:24
KyongSa RiNydalens SK09:26
Alessio TenaniOK Pan-Kristianstad09:28
Erik ÖhlundGöteborg-Majorna OK09:30
Albert MollénSävedalens AIK09:34
Bryan KeelyAustralia09:36
Térence RisseNydalens SK09:38
Fredrik EliassonHalden SK09:40
Kristian DahlströmIFK Mora OK09:42
Joel NilssonIFK Göteborg09:44
Victor BergstrandMotala AIF OL09:48
Eirik Kamstrup HovindHalden SK09:52
Jegor KostylevIFK Mora OK09:56
Aleksandr ManoilovJärfälla OK10:00
Dmitriy MihalkinSävedalens AIK10:02
Ulrik ImbergOK Linné10:04
Fredrik AhnlénOK Hammaren10:06
Julian DentIFK Lidingö SOK10:08
Rasmus BlockgrenFalkenbergs OK10:14
Johan StrandbergGustavsbergs OK10:16
Anders VisterNydalens SK10:20
Oskar RøenVaregg Fleridrett10:24
Andrey LamovIFK Mora OK10:26
Andrey SalinSävedalens AIK10:28
Edgars BriconoksOK Kāpa10:30
Bojan BlumensteinNydalens SK10:32
Daniel HjortvallHestra IF10:34
Magnus BjörkOK Rodhen10:36
Christian PetterssonCentrum OK10:38
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK10:40
Viktoras StaisiunasOK Pan-Kristianstad10:42
Beat RothLeksands OK10:44
Csaba GössweinOK Linné10:48
Sebastian InderstEksjö SOK10:50
Måns ÖstmanGöteborg-Majorna OK10:54
Kalvis MihailovsIK Hakarpspojkarna10:58
Espen FiskumHalden SK11:00
Alan CherryVaregg Fleridrett11:02
Nick BarrableOK Ravinen11:04
Vasili StraltsouOK Rodhen11:06
Ainars LupikisOK Kāpa11:10
Anatolijs TarasovsÄrla IF11:12
Thomas NipenNydalens SK11:14
Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett11:18
Simon JakobLeksands OK11:20
Martin HosetNydalens SK11:22
Rasmus LeoBredaryds SOK11:24
Antonio Martinez PerezHalden SK11:26
Maxime RauturierOK Hällen11:28
Janis PeilansOK Kāpa11:30
Per FredbergKristinehamns OK11:32
Göran WinbladRehns BK11:34
Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett11:36

D20 Elit

4 140 m, 45 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
301Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK10:00
302Sara WadmanIFK Mora OK10:04
303Josefine KristianssonTrollhättans SOK10:06
304Nicola BlatchfordGöteborg-Majorna OK10:08
305Nelly CarlssonOK Pan-Kristianstad10:10
306Kristin OlovssonRehns BK10:12
307Linnéa AnderssonBredaryds SOK10:14
308Moa SvenssonIK Hakarpspojkarna10:16
309Josefin MikaelssonOK Nolaskogsarna10:18
310Lina FredrikssonKorsnäs IF OK10:20
311Filippa JohanssonJönköpings OK10:22
312Emma BeskowFalkenbergs OK10:24
313Sanna SkoogSödertälje-Nykvarn OF10:26
314Moa GustafssonUddevalla OK10:28
315Rebecka HoppeIF Thor10:30
316Moa PetterssonOK Dacke10:32
317Lydia NorinFrölunda OL10:34
318Klara PålssonSävedalens AIK10:36
319Fanny AsketunOK Roxen10:38
320Nina Asheim BirkelandHalden SK10:40
321Alice TörnlundOK Södertörn10:42
322Sofia SjögrenOK Kullingshof10:44
323Katie WrightHalden SK10:46
324Isabel SalénIFK Mora OK10:48
325Caroline LindelöwHärlövs IF10:50
326Maria AnderssonVästerbergslagens OL10:52
327Stina NilssonUmeå OK10:54
328Jeanette Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF10:56
329Kristin BomanGävle OK10:58
330Stina MagnussonOK Nolaskogsarna11:00
331Sara JosarpFK Friskus-Varberg11:02
332Amanda JohanssonOK Dacke11:04
333Aina EdgrenTrollhättans SOK11:06
334Louise LundgrenVäxjö OK11:08
335Evine Westli AndersenLøten o-lag11:10
336Johanna SjölundSundsvalls OK11:12
337Karen BjergaardNydalens SK11:14
338Ellen JohnssonOK Nackhe11:16
339Malin WidénUddevalla OK11:18
340Amanda BlennowFalköpings AIK OK11:20
341Daria MoskalenkoSävedalens AIK11:22
342Maja EngesLeksands OK11:24
343Lisa ElmbladBredaryds SOK11:26
344Matilda MartinssonFalkenbergs OK11:28
345Lovisa LemanGöteborgs SK11:30

H20 Elit

4 810 m, 57 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
201Alvis ReinsonsOK Södertörn09:43
202Filip OssianssonIK Hakarpspojkarna09:45
203Emil AnderssonTullinge SK09:47
204Daniel RoosAttunda OK09:49
205Sixten WalheimOK Rodhen09:51
206Jakob WahlGöteborg-Majorna OK09:53
207Anton NilssonUmeå OK09:55
208Henrik EijsinkNydalens SK09:57
209Oskar SandbergSäterbygdens OK09:59
210Linus LandergrenHestra IF10:01
211Anton NilssonOK Tranan10:03
212Loic MartyOK Hällen10:05
213Gustav BoquistIK Uven10:07
214Harald LarssonHagaby GoIF Örebro10:09
215Anton GumaeliusWaxholms OK10:11
216Markus LarssonHestra IF10:13
217Emil WikströmOK Tyr10:15
218Henrik JohanssonUmeå OK10:17
219Joakim AndénSödertälje-Nykvarn OF10:19
220Samuel HedlundLånghundra IF10:21
221Jan DalheimerIK Vikings OK10:23
222Johan EklundVäxjö OK10:25
223Rasmus SvantessonOK Pan-Kristianstad10:27
224Niklas SundqvistTullinge SK10:29
225Martin DjerfIK Hakarpspojkarna10:31
226Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett10:33
227Henrik HåkanssonOK Kolmården10:35
228Heino OllinSävedalens AIK10:37
229Johan LarssonOK Skogshjortarna10:39
230Erik ForsHestra IF10:41
231Karl EngesAttunda OK10:43
232Anders Felde OlaussenHalden SK10:45
233Patrick ZbindenLeksands OK10:47
234Johan IvarssonOK Kullingshof10:49
235Frej HeggSvaide Roma SOK10:51
236Anders KallingsVisborgs OK10:53
237Fredrik WigertzLånghundra IF10:55
238Arvid VågIFK Göteborg10:57
239Henrik EklundVäxjö OK10:59
240Oskar SondénMalmö OK11:01
241Gustaf SparrevikIK Hakarpspojkarna11:03
242David HectorSnättringe SK11:05
243Erik WidmarkIF Hagen11:07
244Emil TellsénOK Roxen11:09
245Daniel DuhlboIFK Mora OK11:11
246Marian BassetOK Södertörn11:13
247Oskar LindqvistSävedalens AIK11:15
248Johan NordinSundsvalls OK11:17
249August KollbergEksjö SOK11:19
250Johan SöderlundLeksands OK11:21
251Fredrik LevinSvaide Roma SOK11:23
252Simon MarteliusAttunda OK11:25
253Fredrik RegbornHagaby GoIF Örebro11:27
254Johannes KuhlinGöteborg-Majorna OK11:29
255Mattias JohanssonStångenäs AIS11:31
256Albin AxelssonIK Hakarpspojkarna11:33
257Morgan OlssonAndrarums IF11:35

D18 Elit

3 710 m, 67 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
501Elsa AnderssonBredaryds SOK09:01
502Jenny WegebroUmeå OK09:03
503Kajsa JungbjerGöteborg-Majorna OK09:05
504Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering09:07
505Frida KrohnÖstersunds OK09:09
506Freja VredinIFK Umeå09:11
507Elvira LarssonRyda SK09:13
508Hanna LindströmOK Tranan09:15
509Vilma BlennowFalköpings AIK OK09:17
510Hanna RöstinSöders-Tyresö09:19
511Kajsa JohanssonJönköpings OK09:21
512Alice AxelssonIK Hakarpspojkarna09:23
513Matilda ErikssonVästerbergslagens OL09:25
514Saga BacktemanLerums SOK09:27
515Amelia SkalbergBredaryds SOK09:29
516Anine HallénNydalens SK09:31
517Ronja BjörklundBjursås OK09:33
518Maiken SandbergOK Hällen09:35
519Emma KindbomIF Hagen09:37
520Moa KuhlinGöteborg-Majorna OK09:39
521Rebecca WaldenfjordJärfälla OK09:41
522Malin DahlbäckOK Österåker09:43
523Myrra CarlssonOK Orion09:45
524Elin GranstedtIK Hakarpspojkarna09:47
525Line LaurantsenVaregg Fleridrett09:49
526Emma BengtssonÅrsunda IF09:51
527Olivia NilssonOK Pan-Kristianstad09:53
528Emma DjerfLerums SOK09:55
529Johanna HagströmFalköpings AIK OK09:57
530Elvira SellgrenGöteborg-Majorna OK09:59
532Lina LandergrenHestra IF10:03
533Märta Ransjö ZanderOK Tyr10:05
534Gabriella GustafssonIK Hakarpspojkarna10:07
535Madelene AxelssonHärlövs IF10:09
536Agnes SpånérGöteborg-Majorna OK10:11
537Maria GustafssonHagaby GoIF Örebro10:13
538Lovisa MartinssonOK Tyr10:15
539Hanna ÅbergOK Landehof10:17
540Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving10:19
541Constance StorvestreVaregg Fleridrett10:21
542Klara YngvessonUmeå OK10:23
543Tova OlssonIK Hakarpspojkarna10:25
544Anna KarlströmOK Linné10:27
545Elin LundqvistNybro OK10:29
546Sara HägnanderLidköpings VSK10:33
547Maria ErikssonEds SK10:35
548Olivia NilssonOK Älme10:37
549Agnes WesterbergTrollhättans SOK10:39
550Annie ÖnstenIK Hakarpspojkarna10:41
551Wilma LagerhällRehns BK10:43
552Åse BerganNydalens SK10:45
553Elin Ransjö ZanderOK Tyr10:47
554Tone AlbrektssonOK Ravinen10:49
555Sara KindlundOK Tranan10:51
556Klara DjerfLerums SOK10:53
557Alice AronengHestra IF10:55
558Stina NordinSundsvalls OK10:57
559Elisabet AronssonFK Friskus-Varberg10:59
560Sophia BjörnlingerIK Hakarpspojkarna11:01
561Elin PoschJönköpings OK11:03
562Lisa JohanssonOK Tranan11:05
563Lina PålssonKungälvs OK11:07
564Tilda AnderssonOK Ravinen11:09
565Kajsa MattssonOK Kåre11:11
566Ella WallinderGöteborg-Majorna OK11:13
567Moa HanssonBredaryds SOK11:15
568Filippa AnderssonLidköpings VSK11:17

H18 Elit

4 170 m, 82 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
401Albin AnderssonOK Ravinen09:01
402Egil MorastHaninge SOK09:03
403Victor ThörnkvistSol Tranås09:05
404Martin MörsellOK Kåre09:07
405Filip JacobssonDegerfors OK09:09
406Albin ClaessonSävedalens AIK09:11
407Adrian DahlströmIFK Mora OK09:13
408Filip KarlssonIF Hagen09:15
409Hugo ErikssonOK Nolaskogsarna09:17
410Arvid NordIK Hakarpspojkarna09:19
411Albin LillieströmOK Roxen09:21
412Andreas UllerKils OK09:23
413Oliwer LundbergOK Bävern09:25
414Nils WärnsbergEksjö SOK09:27
415John GunnarssonSurahammars SOK09:29
416Mattis HallbergIK Uven09:31
417Ole Martin EdstrømOppsal Orientering09:33
418Simon SchusterVallentuna-Össeby OL09:35
419Oskar LindEksjö SOK09:37
420Henrik HamreforsVästerås SOK09:39
421Elias EkvallTrollhättans SOK09:41
422Lukas LundgrenVäxjö OK09:43
423Tuve MöllerOK Linné09:45
424Viktor WassénVänersborgs SK09:47
425Trygve Kristoffer LøvliHalden SK09:49
426Jesper LindströmIF Hagen09:51
427Waldemar AnderssonOK Roslagen09:53
428Jørgen VisterIndre Østfold OK09:55
429Bobby BrahmLånghundra IF09:57
430Arvid ClaessonJönköpings OK09:59
432Fredrik JohanssonOK Nackhe10:03
433Axel JutterströmIFK Mora OK10:05
434Rickard DjerfTibro OK10:07
435Adam SegerslättSkåneslättens OL10:09
436Oscar SundlöfSundsvalls OK10:11
437Knut AasheimOppsal Orientering10:13
438David RisbergKils OK10:15
439Simon RuneforsVäxjö OK10:17
440Philip EdvardssonEksjö SOK10:19
441Johan OlsonIK Uven10:21
442Nils GripKalmar OK10:23
443Håkon BlågestadIndre Østfold OK10:25
444Eric RosjöJönköpings OK10:27
445Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett10:29
447Nils AlexanderssonStora Tuna OK10:33
448Christian RedtzerAttunda OK10:35
449Pierre MartinezOK Södertörn10:37
450Lars OlovssonRehns BK10:39
451Johannes RidefeltOK Linné10:41
452Håkon Østraat SævareidHalden SK10:43
453André AnderssonVästerbergslagens OL10:45
454Simon WikströmOK Pan-Kristianstad10:47
455Olle NilssonOK Linné10:49
456Otto StuhlhoferOK Landehof10:51
457Are WigaardOppsal Orientering10:53
458Rasmus ArfwedsonFrölunda OL10:55
460Eirik Langedal BreivikNydalens SK10:59
461Henrik SparrIFK Mora OK11:01
462Erik ZeilonSkåneslättens OL11:03
463Hugo DahlbergHaninge SOK11:07
464Victor ImarkTullinge SK11:09
465Johan EdenhamnLänna IF11:11
467David LevinSvaide Roma SOK11:15
468Tim OlssonBrattås CK11:17
469Martin Jelllvert BörjesonGöteborg-Majorna OK11:19
470Johan PerssonOK Österåker11:21
471Eric DanielssonOK Kåre11:23
472Jesper SjöblomSödertälje-Nykvarn OF11:25
473Tom CampbellLustens OK11:27
474Magnus WølnebergIL Tyrving11:29
475Adam JohanssonTrollhättans SOK11:31
476Timo SuterEksjö SOK11:33
478Olle JosarpFK Friskus-Varberg11:39
479Henrik JohannessonRonneby OK11:41
480Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK11:43
481Olle AnderssonTullinge SK11:45
482Ludvig RødnesOppsal Orientering11:47
484Oliver MalmkvistJönköpings OK11:51
485Rasmus LundbergOK Bävern11:53
486Henning SjökvistStora Tuna OK11:55
487Martin SkyggessonOK Nackhe11:57
488Johan LammFrölunda OL11:59

D21-1

3 590 m, 65 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Madeleine AttforsSävedalens AIK09:31
Malin LindbergMotala AIF OL09:33
Jessica KarlssonOK Torfinn09:35
Lina AllmungsIF Hansa-Hoburg09:39
Anna JohanssonAnkarsrums OK09:41
Thalia BertschingerNydalens SK09:43
Martina RuchOK Kåre09:45
Elina MikaelssonOK Nolaskogsarna09:47
Marie Hammer HåversenØstmarka OK09:49
Lovisa NilssonSävedalens AIK09:51
Karolina KällstrandGöteborg-Majorna OK09:53
Lisa FolinoOK Dacke09:55
Mary FlemingAustralia09:57
Camilla NilssonOK Torfinn09:59
Yevheniya ShcherbakovaOK Pan-Kristianstad10:01
Therese AlfredssonSävedalens AIK10:03
Annie LennartssonSkåneslättens OL10:05
Susanna ForsellMotala AIF OL10:07
Katja GygaxOLG Herzogenbuchsee10:09
Sara KarlssonOK Skogsstjärnan10:11
Emma AlmehedFrölunda OL10:13
Maria KlamfeltSävedalens AIK10:15
Kajsa NilssonHalden SK10:17
Lina LarssonVänersborgs SK10:19
Ulrica FranssonMotala AIF OL10:21
Sofie JohanssonGamleby OK10:23
Maria ElmelidLinköpings OK10:25
Christiane TrøsseVaregg Fleridrett10:27
Elinor LindelöwHärlövs IF10:29
Hanna PerssonGöteborg-Majorna OK10:31
Anna LööfOK Pan-Kristianstad10:33
Lauriane BeauvisageOK Hällen10:35
Charlotte WikströmSävedalens AIK10:37
Sara HolmdellGöteborg-Majorna OK10:39
Lisa GabrielssonFalköpings AIK OK10:41
Maria JohanssonTorsås OK10:43
Erika LindqvistSävedalens AIK10:45
Raquel CostaHalden SK10:47
Lina SamorLerums SOK10:49
Emilie Westli AndersenLøten o-lag10:51
Laurina NeumannBendigo Orienteers Incorporated10:53
Sanna ErikssonLinköpings OK10:55
Frida HildingssonLunds OK10:57
Hanna KlarSäterbygdens OK10:59
Lisa PalmSävedalens AIK11:01
Sofia FranssonMotala AIF OL11:03
Malin AnderssonOK Nolaskogsarna11:05
Agnes AdolfssonEksjö SOK11:07
Amanda ClaessonSävedalens AIK11:09
Beatrice KöhlerSäterbygdens OK11:11
Caroline IvarssonSundbybergs IK11:13
Maria SchmiterlöwHjobygdens OK11:15
Åsa SöderblomFalkenbergs OK11:17
Lin ErikssonOK Roxen11:19
Lisa HofbergSäterbygdens OK11:21
Moa KjellstrandCentrum OK11:23
Jennifer GullFK Friskus-Varberg11:25
Elin HamreforsSävedalens AIK11:27
Åsa FranzénIL Tyrving11:29
Elin DölerudGöteborg-Majorna OK11:31
Filippa SpånérSävedalens AIK11:33
Elin TörnrothHjobygdens OK11:35
Barbara Baczek-MotalaRonneby OK11:37
Josefin AronssonFK Friskus-Varberg11:39
Michelle JohanssonOK Tyr11:41

D21-2

3 560 m, 58 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Charlotte KungUmeå OK09:30
Ingrid HolmOppsal Orientering09:32
Jenny GullqvistVästvärmlands OK09:34
Frida StrömgårdUddevalla OK09:36
Eva GustafssonHagaby GoIF Örebro09:38
Marit Wenseth KureNydalens SK09:40
Zeinab El-CharifTolered-Utby Ol-klubb09:42
Sara SchmidtTrollhättans SOK09:44
Helena StrandOK Landehof09:46
Stina AndreassonGustavsbergs OK09:48
Lena ÖhmanCentrum OK09:50
Karin KarlssonHalmstad OK09:52
Stina SkyttnerLjusdals OK09:54
Ulrika FredrikssonGudhems IF09:56
Vigdis HobølOppsal Orientering09:58
Ida WillénÖstersunds OK10:00
Anna KaskUmeå OK10:02
Ronja HillTumba-Mälarhöjden OK10:04
Maria GustafssonSävedalens AIK10:06
Charlotte IhrforsOK Linné10:08
Hanna KarlssonStenungsunds OK10:10
Line KlyveOppsal Orientering10:12
Ida SellstedtSelånger SOK10:14
Lina NeroRonneby OK10:16
Sofia LevinUmeå OK10:18
Evelina FolkessonOK Torfinn10:20
Lisa HahlinOK Denseln10:22
Linnea BörjarsCentrum OK10:24
Johanna HolménHalmstad OK10:26
Iliana IlievaHalden SK10:28
Kristin SkaarRyda SK10:30
Anna GunnarsIFK Mora OK10:32
Stina PerssonUmeå OK10:34
Karin E GustafssonHagaby GoIF Örebro10:36
Sara IvarssonOK Kullingshof10:38
Nadia El-CharifTolered-Utby Ol-klubb10:40
Viktoria OlssonIF Hansa-Hoburg10:42
Louise BorgTrollhättans SOK10:44
Guro FlatekvalOppsal Orientering10:46
Embla MorastHaninge SOK10:48
Mari FlatekvalOppsal Orientering10:50
Julia BirathStenungsunds OK10:52
Anna FreijLunds OK10:54
Sanna RönnlundUmeå OK10:56
Maija MāliņaOK Kāpa10:58
Elisabet HalvarssonKFUM Örebro OK11:00
Ellen LarssonIF Hagen11:02
Therese EkströmHalmstad OK11:04
Anna OlssonTibro OK11:06
Mia GustafssonTolered-Utby Ol-klubb11:08
Elisabet MöllerOK Nackhe11:10
Linda LarssonTullinge SK11:12
Lovisa CarlssonIFK Göteborg11:14
Malin SettergrenHalmstad OK11:16
Bodil KindlundhAlfta-Ösa OK11:18
Karoline AnisdahlOppsal Orientering11:20
Anna LarssonIF Hagen11:22
Jennifer WargTumba-Mälarhöjden OK11:24

H21-1

4 570 m, 88 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
David MellinSundbybergs IK09:01
Andreas Litzell IvarssonOK Skogshjortarna09:03
Lennart BengtssonFalkenbergs OK09:05
Christian GlantzAndrarums IF09:07
Lukas GustavssonLinköpings OK09:09
Anton TikhomirovHellas Orientering09:11
Oskar HöglundMotala AIF OL09:13
Simon LarssonSävedalens AIK09:15
Robert LarssonGamleby OK09:17
Stefan SöderströmIK Vikings OK09:19
Jonas HjertFalköpings AIK OK09:21
Christoffer AndersenIK Gandvik09:23
Simon BörjesonRyda SK09:25
Markus NilssonOK Nackhe09:27
Mårten KorallGotlands Bro OK09:29
Vidar SjögrenTjällmo-Godegårds OK09:31
Erik HanssonBredareds IF09:33
Lars PerssonGamleby OK09:35
Andreas BjärkmarSävedalens AIK09:37
Tobias JohanssonOK Skogshjortarna09:41
Erik MelénMotala AIF OL09:43
Andreas KarlssonSävedalens AIK09:45
Mattias NylundOK Södertörn09:47
Tobias LindellVänersborgs SK09:49
Andreas LiljegrenGotlands Bro OK09:51
Per SandahlGamleby OK09:53
Simon MarkendahlOK Klyftamo09:55
Johan GustafssonOK Nackhe09:57
Andreas JohanssonAnkarsrums OK09:59
Andreas BranellRyda SK10:01
Markus HellströmForsa OK10:03
Anders LindbergMotala AIF OL10:05
Torbjörn AlmegiusStenungsunds OK10:07
Daniel ForsellMotala AIF OL10:09
Rasmus PerssonFalköpings AIK OK10:11
Johnny HålsjöVänersborgs SK10:13
Göran AnlindOK Kåre10:15
Alexander NilssonGotlands Bro OK10:17
Jesper NelsénFalkenbergs OK10:19
Robin PousetteLånghundra IF10:21
Daniel GustafssonFK Friskus-Varberg10:23
Jakob RiisGamleby OK10:25
Tomas GunnarssonOK Nackhe10:27
Johan AntonssonOK Löftan10:29
Benjamin EdlundHestra IF10:31
Arvid RudbergGamleby OK10:33
Mårten LundqvistSundbybergs IK10:35
Calle StenbergOK Skogshjortarna10:37
Dag StridhUmeå OK10:39
Adam FredénFalköpings AIK OK10:41
Albin AnderssonFalkenbergs OK10:43
Joel JohnssonOK Nackhe10:45
Fredrik JohanssonOK Skogsstjärnan10:47
Marcus AnderssonKFUM Örebro OK10:49
Martin HammarlundMotala AIF OL10:51
David RunemalmNybro OK10:53
Jonatan AnderssonFalkenbergs OK10:55
Niklas OlssonSkåneslättens OL10:57
Niclas LindblomStigmännen Karlshamns OK10:59
Mattias NilssonVänersborgs SK11:01
Johan GullFK Friskus-Varberg11:03
Per HolmIFK Mora OK11:05
Jonas GustafssonAndrarums IF11:07
Vidar FaxénSävedalens AIK11:09
Oscar RiisGamleby OK11:11
Joel HallbergUmeå OK11:13
Niklas HelmertzFrölunda OL11:15
Daniel NilssonSkåneslättens OL11:17
Henrik BengtssonFalkenbergs OK11:19
Rickard IngessonLunds OK11:21
Sam ErikssonAndrarums IF11:23
Johan HellmanVänersborgs SK11:25
Johan GunnarsIFK Mora OK11:27
David ForsOK Skogsstjärnan11:29
Johan KjellanderMotala AIF OL11:31
Andreas ErikssonUmeå OK11:33
Björn JohanssonGamleby OK11:35
Anton SundgrenLånghundra IF11:37
Andreas LundbladOK Nackhe11:39
Mati TiitLinköpings OK11:41
Olof PerssonSvaide Roma SOK11:43
Gabriel LinderssonGamleby OK11:45
Claes AnderssonFalkenbergs OK11:47
Fredrik BerntssonSkåneslättens OL11:49
Emil NilssonUmeå OK11:51
Erik EdénWaxholms OK11:53
Magnus CarlstedtSävedalens AIK11:55
Oskar BörjesonRyda SK11:57

H21-2

4 480 m, 88 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kristian PorathTolered-Utby Ol-klubb09:01
Erik MagnussonOK Nolaskogsarna09:03
Björn KarlssonHalmstad OK09:05
Robin ErikssonOK Roslagen09:07
Markus SvenssonOK Pan-Kristianstad09:09
Anders JohanssonUddevalla OK09:11
Magnus ZachariasenOppsal Orientering09:13
Per EdströmHärnösands OK09:15
Johan BlickOK Alehof09:17
Nicklas ÖstLjusdals OK09:19
Oscar TörnrothHjobygdens OK09:21
Anders TrolinForsa OK09:22
Marcus LööfOK Kullingshof09:23
Björn PehrssonOK Alehof09:25
Pontus JohanssonOK Kullingshof09:27
Simon NilssonEksjö SOK09:29
Tobias EliassonSundsvalls OK09:31
Johan SjögrenNydalens SK09:33
Sindre FjogstadOppsal Orientering09:35
Martin SchagerlindTrollhättans SOK09:37
Jonas EkströmGöteborg-Majorna OK09:39
Karl GellermanGöteborgs SK09:41
Niclas TjernlundOK Vilse 8709:43
Emil HägglundOK Nolaskogsarna09:45
Erik LarssonOK Älvsjö-Örby09:47
Eirik BrynildsenOppsal Orientering09:49
Sebastian EkmanTolered-Utby Ol-klubb09:51
Andreas ClaessonOK Kullingshof09:53
Johan SandströmTrollhättans SOK09:55
Björn SchilobolskiÅmåls OK09:57
Erik LundhRehns BK09:59
Per GenvadGöteborg-Majorna OK10:01
Marcus UllmanOK Alehof10:03
Fredrik JohanssonBredaryds SOK10:05
Jonas HemlinIK Uven10:07
Erik RåbergOK Landehof10:09
Stefan SjölundSkogslöparna10:11
Oscar VagmanOK Klemmingen10:13
Jon Morten MosandOppsal Orientering10:15
Daniel OlsenSödertälje-Nykvarn OF10:17
Kalle IngvarssonOK Vilse 8710:19
Joakim AxelssonTrollhättans SOK10:21
Magnus NordströmOK Älvsjö-Örby10:23
Magnus NordbrødenHalden SK10:25
Jakob AldénGöteborgs SK10:27
Rasmus LarssonOK Alehof10:29
Anton KarlssonOK Kullingshof10:31
Magnus StrandOK Landehof10:33
Jonatan LarssonUddevalla OK10:35
Nils TärkHalmstad OK10:37
Martin KarlssonCentrum OK10:39
Nicolas SpiliersIFK Lidingö SOK10:41
Daniel EdlundOK Nolaskogsarna10:43
Adam KazdaGöteborg-Majorna OK10:45
Håkan PalmOK Klemmingen10:47
Einar TommelstadNydalens SK10:49
Jonathan SvenssonVäxjö OK10:51
Christoffer OlssonUddevalla OK10:53
Mattias KarlssonOK Alehof10:55
Leo Karlsson ForsbergOK Vilse 8710:57
Simon WallmanOK Kullingshof10:59
Mattias KuoskuTolered-Utby Ol-klubb11:01
Rickard WassJärla Orientering11:03
Robert WetterlöfOK Pan-Kristianstad11:05
Arvid StrandbergSkogslöparna11:07
Victor AxbomOK Landehof11:09
Johan OlssonHjobygdens OK11:11
Oscar SvalinOK Alehof11:13
Jesper LiderudLidköpings VSK11:15
Rikard PentonenIFK Göteborg11:17
Anders OlssonUddevalla OK11:19
Erik PerssonOppsal Orientering11:21
Johan HindérTolered-Utby Ol-klubb11:23
Jimmy AnderssonOK Kullingshof11:25
Fredric JohanssonSnättringe SK11:27
Håkan AnderssonHalmstad OK11:29
Daniel OlssonUddevalla OK11:31
Sven GranforsOK Landehof11:33
Robbie AndersonGöteborg-Majorna OK11:35
Emil HåsteenRånäs OK11:37
Anton OddmoOK Pan-Kristianstad11:39
Erik TorshageOK Nolaskogsarna11:41
Torbjörn EngbergHärnösands OK11:43
Sigurd FandangoOppsal Orientering11:45
Svante PerssonSöderhamns OK11:47
Axel BarkestedtOK Kullingshof11:49
Henrik FröjdRehns BK11:51
Adam NymanKristinehamns OK11:53

D20

3 270 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lovisa HäroldSol Tranås09:01
Stina LarssonIF Hagen09:03
Selma HardeggerOK Ravinen09:05
Sofia JohanssonOK Alehof09:07
Linnea PetrisiVästerbergslagens OL09:09
Emelie AnderssonVänersborgs SK09:11
Johanna AnderssonLidköpings VSK09:13
Kristiane Elise OttesenVaregg Fleridrett09:15
Sara HamreforsVästerås SOK09:17
Elina ArvidssonSäterbygdens OK09:19
Isis JernstigVänersborgs SK09:21
Maria LundStenungsunds OK09:23
Frida KjellmanLidköpings VSK09:25
Annika JönssonSkåneslättens OL09:27
Linn ErikssonRyda SK09:29
Elin KindlundhAlfta-Ösa OK09:31

H20

3 550 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johan LiljebjörnNybro OK10:00
Arvid HammarFK Herkules10:02
Filip BarkestedtOK Kullingshof10:04
Erik EkvallTrollhättans SOK10:06
Henrik NäslundOK Nolaskogsarna10:08
Christoffer JohanssonTrollhättans SOK10:10
Oskar VigrenSävedalens AIK10:12
Oskar VamlingFrölunda OL10:14

D18

3 270 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Klara WasseniusUddevalla OK09:33
Anna KristianssonTrollhättans SOK09:35
Francesca DeNardisIFK Göteborg09:37
Sara AlmehedFrölunda OL09:39
Elin JohanssonForsa OK09:41
Julia BlomFrölunda OL09:43
Ida Feiring HaltiaIL Tyrving09:45
Frida JerlinFrölunda OL09:47
Stine NjåsteinIL Tyrving09:49
Hilma MarkinhuhtaGöteborgs SK09:51

H18

3 460 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Eric JanssonOK Tranan09:00
Emanuel NäslundSkogslöparna09:04
Oscar LangVästerviks OK09:08
Hjalmar LjungbergSjövalla FK09:10
Erik HanssonHärnösands OK09:12
Alexander GraadRonneby OK09:14
Oskar ErikssonOK Älgen09:16
Erik CallebergSnättringe SK09:18
Timofej AlekseyonokSävedalens AIK09:20
Martin LundStenungsunds OK09:22
Hugo ThunbergOK Alehof09:24
Thomas TubbehaugenOK Moss09:26
Lucas NorrmanAttunda OK09:28
Johannes ÄngHagaby GoIF Örebro09:30
Uldis UpitisRehns BK09:32
Wiktor RydlundHässleholms OK09:34
Carl BörnstedtTolered-Utby Ol-klubb09:36
Marcus DolkForsa OK09:38
Daniel CarlgrenSala OK09:40
Erik NielsenOK Linné09:42
Martin StorkampSundsvalls OK09:44
Douglas Fransson LeeOK Alehof09:46
Aleksandr BocharovHellas Orientering09:48
Anton NovichenkoSävedalens AIK09:50
Lukas DeiningerIFK Mora OK09:52
Albin HenryssonOK Dacke09:54
Emil JohanssonOK Bävern09:56
Vilhelm MelkstamLerums SOK09:58
Arvid JernstigVänersborgs SK10:00
August BengtssonOK Nackhe10:02
Ludvig HolmbergOK Tranan10:04

D16

3 580 m, 112 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emelie LorénOK Landehof09:00
Lovisa NordSol Tranås09:01
Ronja JungåkerKorsnäs IF OK09:02
Tuva NikolaussonSvaide Roma SOK09:03
Maja GunnarssonLerums SOK09:04
Victoria AnderssonOK Tranan09:05
Sofia ZillingOK Södertörn09:06
Frida JohanssonOK Djerf09:07
Janneke SnijderIK Uven09:08
Ida LehmannVaregg Fleridrett09:10
Sofia BengtssonSundbybergs IK09:11
Maja WalleniusOK Skogsstjärnan09:12
Solveig Eline BergIL Tyrving09:13
Klara MöllerOK Linné09:14
Lisa JenssenHalden SK09:15
Lina SvärdIF Thor09:16
Lovisa RingHalmstad OK09:17
Emma PerssonTumba-Mälarhöjden OK09:18
Elin HermanssonKungälvs OK09:19
Amanda KarlssonOK Ravinen09:20
Moa SjöbergGöteborg-Majorna OK09:21
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK09:22
Sara ForsbergIK Uven09:23
Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrving09:24
Lisa BörnstedtKungälvs OK09:25
Ella PalmIK Hakarpspojkarna09:26
Karoline AuneHalden SK09:27
Johanna WilhelmssonOK Dacke09:28
Selma GumaeliusWaxholms OK09:29
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK09:30
Olivia LönkvistOK Vivill09:31
Ann JohanssonSundsvalls OK09:32
Johanna Källvik LeufvénÅmåls OK09:33
Tindra HjortFalköpings AIK OK09:34
Isa LundqvistJärfälla OK09:35
Julia MarkendahlOK Klyftamo09:36
Elin SvenssonOK Älme09:37
Julia RajanIFK Lidingö SOK09:38
Karianne Olsvik DengerudNydalens SK09:39
Tove JohanssonOK Alehof09:40
Hanna KjellinForsa OK09:41
Frida AnderssonGöteborg-Majorna OK09:42
Hanna LagerbergOK Södertörn09:43
Elinor DelinOK Pan-Kristianstad09:44
Stina JohanssonOK Bävern09:45
Elvira WildheimFK Friskus-Varberg09:46
Jonna LundbäckJärfälla OK09:47
Ida KristianssonTrollhättans SOK09:48
Ebba JensenSkåneslättens OL09:49
Hedda Raadal BjørloHalden SK09:50
Maria JanssonOK Linné09:51
Thea Feiring HaltiaIL Tyrving09:52
Irmalinn NilssonHärlövs IF09:53
Alice BarreforsIK Uven09:54
Ronja HuggForsa OK09:55
Emma KarlssonOK Landehof09:56
Hanna MårtenssonOK Skogsstjärnan09:57
Emma BlixtOK Hammaren09:58
Jorid Nandrup NielsenIndre Østfold OK09:59
Alma LiderudLidköpings VSK10:00
Isabella LagoGöteborg-Majorna OK10:01
Frida VikströmSundsvalls OK10:02
Alva RingiOK Kåre10:03
Victoria ErikssonOK Nolaskogsarna10:04
Johanna NilssonKungälvs OK10:05
Malva SteenOK Enen10:06
Emelie JonassonForsa OK10:07
Victoria AsketunOK Roxen10:08
Maren NorderudIL Tyrving10:09
Moa WestbladOK Ravinen10:10
Maja KindlundOK Tranan10:11
Frida AnderssonTolered-Utby Ol-klubb10:12
Fanny SundbladEksjö SOK10:13
Redzkova ViktoryiaSävedalens AIK10:14
Johanna RundqvistOK Nackhe10:15
Sara GranstedtIK Hakarpspojkarna10:16
Amanda MullinsSjövalla FK10:17
Emmy HelmerssonHässleholms OK10:18
Alva SellgrenGöteborg-Majorna OK10:19
Emma VibergSkogslöparna10:20
Kajsa RaskKungälvs OK10:21
Vilma SvantessonHjärnarps OL10:22
Selma MoqvistLerums SOK10:23
Anna HallménOK Tisaren10:24
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss10:25
Veronica RedtzerAttunda OK10:26
Ingrid MadslienNydalens SK10:27
Nora TorgersenHalden SK10:28
Emelie KarlssonOK Landehof10:29
Emma BillingHultsfreds OK10:30
Sandra BoströmOK Linné10:31
Hanna BoquistIK Uven10:32
Jenny JakobssonGamleby OK10:33
Kajsa JönssonOK Pan-Kristianstad10:34
Sofia JohanssonOK Skärmen10:35
Isa EnvallIK Hakarpspojkarna10:36
Julia KnutssonBoxholm-Mjölby OL10:37
Aurora GjølsjøOK Moss10:38
Frida SvedbergSundsvalls OK10:39
Astrid NorgrenStora Tuna OK10:40
Synne SkjærsteinIL Tyrving10:41
Frida Bakken UlsethNydalens SK10:42
Klara HöglundEksjö SOK10:43
Maja AnderssonTrollhättans SOK10:44
Sofie OhlssonSödertälje-Nykvarn OF10:45
Lisa Jonsson-NordinSkåneslättens OL10:46
Erika Källvik LeufvénÅmåls OK10:47
Natalie LarssonRyda SK10:48
Inger Marie B RødnesOppsal Orientering10:49
Clara Berglund HiltunenGöteborg-Majorna OK10:50
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK10:51
Selma KristiansenOK Moss

H16

3 710 m, 139 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Styrk Hundseid KamsvågFossum IF09:00
Oscar JohanssonOK Dacke09:01
Ludvig HallabroHässleholms OK09:02
Ruben BryngelssonTullinge SK09:03
Carl WärnsbergEksjö SOK09:04
Ivar Lidström LauriSnättringe SK09:05
Axel OlssonOK Skogsstjärnan09:06
Emil ArvidssonSäterbygdens OK09:07
Lukas LilandNydalens SK09:08
Anton HåkanssonLunds OK09:09
Edvin LjungbergSjövalla FK09:10
Hugo LindbärgOK Södertörn09:11
Albin KarlssonIK Vikings OK09:12
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett09:13
Rasmus NordgrenOK Kåre09:14
Emil GrehnOK Rodhen09:15
Johan KindbomIF Hagen09:16
Johan GrahnIK Uven09:17
Gustav RuneforsVäxjö OK09:18
Niels Christian HellerudHalden SK09:19
Jonathan UllerKils OK09:20
Rasmus VirginGotlands Bro OK09:21
Rasmus TäckOK Hammaren09:22
Filip TrofastBredaryds SOK09:23
Daniel BogrenIF Hagen09:24
Lavran ThorstensenOppsal Orientering09:25
Nils BabtistBromma-Vällingby SOK09:26
Hannes SvahnOK Ravinen09:27
Alexander KällTumba-Mälarhöjden OK09:28
Andreas MagnvallOK Södertörn09:29
Alexander Skaug YtterbølHalden SK09:30
Jonas LauriFK Herkules09:31
Felix FalkGöteborg-Majorna OK09:32
Kalle LundgrenTolered-Utby Ol-klubb09:33
Albin AnderssonTullinge SK09:34
Espen Hegstad KrügerNydalens SK09:35
Simon DahlbergOK Nolaskogsarna09:36
Nils LundgrenSundsvalls OK09:37
Emil PetterssonOK Dacke09:38
Hugo LillieströmOK Roxen09:39
Jesper MalmbergTolered-Utby Ol-klubb09:40
Eric BerlinTrollhättans SOK09:41
Elias JonssonNydalens SK09:42
Axel ForsmanFK Herkules09:43
Oscar ModigOK Pan-Kristianstad09:44
Klas JohanssonOK Tranan09:45
Erik JönssonLunds OK09:46
Martin DanielssonOK Kåre09:47
Andreas GustafssonIK Hakarpspojkarna09:48
Haakon Slang-SundsetvikHalden SK09:49
Erik LundStenungsunds OK09:50
Anton MildtonIK Uven09:51
Erik HerneOK Ravinen09:52
Jannis BonekOK Linné09:53
Carl CarlssonNyköpings OK09:54
Tim DalheimerIK Vikings OK09:55
Ludwig GustavssonOK Bävern09:56
Carl HolmbergIF Hagen09:57
August MollénOK Denseln09:58
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett09:59
Truls LindholmSundsvalls OK10:00
Martin LammFrölunda OL10:01
Edvin JohnssonSvaide Roma SOK10:02
Magnus EricsonJärla Orientering10:03
Jørgen WulfsbergNydalens SK10:04
Oliver Wallin HigginsIL Tyrving10:05
Olle HedmanIF Hagen10:06
William JörneliusFK Herkules10:07
Loke ÖstangårdGamleby OK10:08
Fredrik HamreforsVästerås SOK10:09
Daniil KotovHellas Orientering10:10
Petter HindérTolered-Utby Ol-klubb10:11
Olle SvangrenGotlands Bro OK10:12
Jonatan Wedberg-KilnäsSjövalla FK10:13
Anders BjörklundTrollhättans SOK10:14
Adrian LundbergIK Vikings OK10:15
Ludvig LindénAttunda OK10:16
Noel WaldenfjordJärfälla OK10:17
Axel GranqvistOK Ravinen10:18
Filip JohanssonTrollhättans SOK10:19
Oscar StombergIF Hagen10:20
Anton GlivesonRonneby OK10:21
Johan GibergTumba-Mälarhöjden OK10:22
Kristian F. ThomassenVaregg Fleridrett10:23
Lukas OlmKils OK10:24
Axel BlomFrölunda OL10:25
Tim JohanssonFK Friskus-Varberg10:26
Gustav OlssonTorsås OK10:27
Björn JohanssonSundsvalls OK10:28
Måns ErikssonÖstersunds OK10:29
Gabriel SturessonLerums SOK10:30
William SkaugOppsal Orientering10:31
August Asheim  BirkelandHalden SK10:32
Johan HjelmérSjövalla FK10:33
Oskar SvahnEksjö SOK10:34
Mattias IvaresOK Södertörn10:35
Hannes BergenfurIK Vikings OK10:36
Viktor OssianssonIK Hakarpspojkarna10:37
Ludvig WaktelSvaide Roma SOK10:38
Marcus CarlssonIF Hagen10:39
Lukas ArkängTullinge SK10:40
Lucas GranbergOK Kåre10:41
Filip JohanssonKungälvs OK10:42
Emil AuseliusBredaryds SOK10:43
Daniel RönnqvistOK Linné10:44
Gustav FrænellSundsvalls OK10:45
Aune DørmænenVaregg Fleridrett10:46
Emil BjörnlingerIK Hakarpspojkarna10:47
Kristoffer TengrothSundbybergs IK10:48
Oscar EhrnbornAndrarums IF10:49
Filip RosjöJönköpings OK10:50
Algot NajvikOK Pan-Kristianstad10:51
Erik ErikssonOK Älgen10:52
Joakim BjörkegrenGotlands Bro OK10:53
Georg EklöwOK Södertörn10:54
Eskil TryggöTrollhättans SOK10:55
John LarssonRånäs OK10:56
Håkon SturødNydalens SK10:57
Simon FreylandEksjö SOK10:58
Audun BerganNydalens SK10:59
Erlend BrendstuenHalden SK11:00
Isac EricssonVäxjö OK11:01
Erik KärrlanderUmedalens IF11:02
Lukas GranstedtIK Hakarpspojkarna11:03
Hugo SöderbergTolered-Utby Ol-klubb11:04
Andreas MoldskredOppsal Orientering11:05
Oscar KarlssonTrollhättans SOK11:06
Jimmy JohanssonForsa OK11:07
Emil JonsellIF Thor11:08
Hampus NyströmIF Hagen11:09
Oskar ForsbergTullinge SK11:10
Oliver ValleriusGamleby OK11:11
Axel ToressonLunds OK11:12
Walter LagerhällRehns BK11:13
Clemens WolframEksjö SOK11:14
Torjus UllernIL Tyrving11:15
Viktor BarkegrenStora Tuna OK11:16
Axel HalvarssonOK Kroppefjäll11:17
Nils HammarFK Herkules11:18

D16 Kort

3 430 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johanna AlbinssonAnkarsrums OK09:06
Ida ErikssonOK Landehof09:08
Kajsa NilssonHärlövs IF09:10

H16 Kort

3 430 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Samuel HåkanssonRonneby OK09:00
Alex TikhomirovHellas Orientering09:02

D14

2 790 m, 103 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Felicia LorénOK Landehof09:00
Märta LjungbergSjövalla FK09:01
Ebba LindOK Skärmen09:02
Carmen DirroØstmarka OK09:03
Alva RyttherVästerbergslagens OL09:04
Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK09:05
Ane Sofie KroghOppsal Orientering09:06
Linnea SkalbergBredaryds SOK09:07
Julie MeinickeIL Tyrving09:08
Ebba LindmanIK Hakarpspojkarna09:09
Cecilia LindgrenOK Kåre09:10
Tilda AnderssonTullinge SK09:11
Emilia EngelOK Ravinen09:12
Smilla SandströmHärnösands OK09:13
Lovisa HambäckLånghundra IF09:14
Tilda ÖstbergStora Tuna OK09:15
Kajsa LindqvistSelånger SOK09:16
Maja PorleVäxjö OK09:17
Matilda JohannessonFrölunda OL09:18
Alma VilhelmssonFalköpings AIK OK09:19
Emelie RönnborgIK Uven09:20
Erica BogrenIF Hagen09:21
Alicia LundgrenVäxjö OK09:22
Olivia AsketunOK Roxen09:23
Ylva JohanssonOK Djerf09:24
Lovisa WigertzLånghundra IF09:25
Karin Ingeborg WedmanVästerbergslagens OL09:26
Elin EdströmHärnösands OK09:27
Nellie MånssonGöteborg-Majorna OK09:28
Ella BjörckIK Uven09:29
Meja EneljungIFK Göteborg09:30
Hanna RingRonneby OK09:31
Tina LjungqvistLunds OK09:32
Malin KristianssonTrollhättans SOK09:33
Agnes BromanOK Roslagen09:34
Julia RangertIK Hakarpspojkarna09:35
Emma Meyer LarssonIL Tyrving09:36
Lisa HallménOK Tisaren09:37
Clara EhrnbornAndrarums IF09:38
Lina PonténSelånger SOK09:39
Tuva Eik HaaveOppsal Orientering09:40
Evelina OlssonOK Nackhe09:42
Lovisa MoqvistLerums SOK09:43
Mikaela JohanssonVästerviks OK09:44
Kajsa BogrenSundbybergs IK09:45
Wilma BerganderEksjö SOK09:46
Hilda Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna09:47
Therese NilssonOK Österåker09:48
Marte Madslien BakkenNydalens SK09:49
Linnea BengtssonFalkenbergs OK09:50
Silje SlungaardIL Tyrving09:51
Tove RingiOK Kåre09:52
Linnea Wedberg-KilnäsSjövalla FK09:53
Tove ErikssonRyda SK09:54
Elin BergOK Ravinen09:55
Ellika GrothKungälvs OK09:56
Tina KallesonOppsal Orientering09:57
Tove FrænellSundsvalls OK09:58
Emma IvarssonOK Kullingshof09:59
Tea MarkholmSkåneslättens OL10:00
Linn KarlssonOK Vilse 8710:01
Tilda LagerhällRehns BK10:02
Ellen BlennowFalköpings AIK OK10:03
Ida EdvardssonEksjö SOK10:04
Julia AnderssonIK Vikings OK10:05
Matilda DrottenmyrVisborgs OK10:06
Tilde EngbergHärnösands OK10:07
Marie LilandNydalens SK10:08
Amélie AamodtOppsal Orientering10:09
Elsa LampinenSelånger SOK10:10
Maria TikhonovaHellas Orientering10:11
Julia NordlanderSundsvalls OK10:12
Elin HugossonLunds OK10:13
Hillevie SvärdSträngnäs-Malmby OL10:14
Hanna JohannessonRonneby OK10:15
Cornelia IvarssonOK Hammaren10:16
Emelie VibergSkogslöparna10:17
Alma LeijonHärlövs IF10:18
Ida RoosIF Hagen10:19
Matilda RundqvistOK Nackhe10:20
Mina JørgensenIL Tyrving10:21
Martina BraunVäxjö OK10:22
Sofie FröjdSundsvalls OK10:23
Jennifer DavidsonGöteborg-Majorna OK10:24
Ida WickbergOK Nolaskogsarna10:25
Maria LogrenSjövalla FK10:26
Lovisa JohanssonOK Dacke10:27
Lovisa LagerHalmstad OK10:28
Maja SandvikAttunda OK10:29
Tilda MelkstamLerums SOK10:30
Vendela LönkvistOK Vivill10:31
Clara JohanssonOK Skärmen10:32
Elin NilssonAndrarums IF10:33
Elsa EricssonFK Friskus-Varberg10:34
Elsa Aderstedt AlthoffKungälvs OK10:35
Ada WulfsbergNydalens SK10:36
Nellie RydlundHässleholms OK10:37
Elin DahlVisborgs OK10:38
Ida JohnssonOK Kåre10:39
Karoline BjørnerødOK Moss10:40
Iris HolstIL Tyrving10:41
Annie FridRonneby OK10:42
Alma Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna10:43

H14

3 340 m, 130 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Viktor Le ClaireFK Herkules09:00
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK09:01
Seth BorglundHärnösands OK09:02
Arvid WesterbergOK Kolmården09:03
Brian AhlmAndrarums IF09:04
Jakob TorgersenHalden SK09:05
Arvid LundqvistFalkenbergs OK09:06
Ludvig CarlbomUlricehamns OK09:07
Povel HedbergLunds OK09:08
Mattias ÖsterdahlVisborgs OK09:09
Simon FriskGustavsbergs OK09:10
Melker NordgrenOK Kåre09:11
Nils KörleOK Landehof09:12
Henry SvensVästerbergslagens OL09:13
Fredrik GlänneforsSöders-Tyresö09:14
Simon NordbergGöteborg-Majorna OK09:15
Eirik BlågestadIndre Østfold OK09:16
Benjamin TerentForsa OK09:17
Christopher Ladim EngebretsenOK Moss09:18
Johan HolmbergIF Hagen09:19
Hannes LindahlSundsvalls OK09:20
Linus LundbergOK Bävern09:21
Elias TidevallSkogsluffarnas OK09:22
Hugo MandingerTrollhättans SOK09:23
Erik ThoressonAndrarums IF09:24
Zebastian ArfwedsonFrölunda OL09:25
Samuel PihlströmOK Landehof09:26
Mattis PerssonEksjö SOK09:27
Fabian ValleriusGamleby OK09:28
Vemund HeierNydalens SK09:29
Erik JohanssonOK Alehof09:30
Henrik PetrisiVästerbergslagens OL09:31
David BorgSödertälje-Nykvarn OF09:32
Arvid AronssonOK Kroppefjäll09:33
Melker AnderssonOK Pan-Kristianstad09:34
William WasseniusUddevalla OK09:35
Danila KhohlovHellas Orientering09:36
Albin PerssonHalmstad OK09:37
Axel LundgrenSundsvalls OK09:38
Gustav ÖstenssonOK Tranan09:39
Erik HogedalGöteborg-Majorna OK09:40
Johan LangerakJärfälla OK09:41
Adam KristiansenOK Moss09:42
Emil ÖhlundIK Hakarpspojkarna09:43
Aron ÖstangårdGamleby OK09:44
Oskar BütikoferLjusdals OK09:45
Edvin BorneFrölunda OL09:46
Emils ZernisÄrla IF09:47
Gustav OhlinOK Tranan09:48
Elias RöstinSöders-Tyresö09:49
Gustav WärnsbergEksjö SOK09:50
Gustav ÅmanOK Vilse 8709:51
Erik BovalliusJärfälla OK09:52
Theodor LierIndre Østfold OK09:53
Felix DrejmoOK Landehof09:54
Axel ElmbladBredaryds SOK09:55
Oskar SundblomRånäs OK09:56
Aron ThorénRonneby OK09:57
Erik NilssonGotlands Bro OK09:58
Oscar ThornellSurahammars SOK09:59
Joar TryggöTrollhättans SOK10:00
Philip CarlssonNyköpings OK10:01
Carl JosefssonSävedalens AIK10:02
Emil AxelssonLerums SOK10:03
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK10:04
Linus TäckOK Hammaren10:05
Isac ErikssonOK Nolaskogsarna10:06
Allan HedbergLunds OK10:07
Ole Øivind NorstedHalden SK10:08
Axel BerglundUlricehamns OK10:09
Anton SvenssonHässleholms OK10:10
Joel KihlströmRehns BK10:11
Albin KårénSundsvalls OK10:12
Viktor SvenskStora Tuna OK10:13
Melvin NilssonHärlövs IF10:14
Adam OlssonSjövalla FK10:15
Benjamin NäslundSkogslöparna10:16
Sigvart Eugen BerglandIndre Østfold OK10:17
Mattias LevinSvaide Roma SOK10:18
Albin LindgrenVisborgs OK10:19
Johan LundbäckJärfälla OK10:20
Tobias EspedalNydalens SK10:21
Karl LundinKatrineholms OK10:22
Hugo JakobssonEksjö SOK10:23
Noah BechtelFK Friskus-Varberg10:24
Emrik LindFK Herkules10:25
Hugo StrömUlricehamns OK10:26
Samuel LindénAttunda OK10:27
Erik BohneVaregg Fleridrett10:28
Melker LundinKatrineholms OK10:29
Samuel ErikssonEds SK10:30
Arvid BacktemanLerums SOK10:31
Duncan RobertsonSvaide Roma SOK10:32
Gabriel ÖhgrenSävedalens AIK10:33
Mattias LauriFK Herkules10:34
Hampus AnderssonLidköpings VSK10:35
Isak OlssonStigsökarna10:36
Kalle Åkerman SjöströmVästerås SOK10:37
Jonatan AuneHalden SK10:38
Fabian AnderssonRonneby OK10:39
Hugo DjurstedtEksjö SOK10:40
Anton GunnarssonBredaryds SOK10:41
Jakob WilhelmssonOK Dacke10:42
Linus BoströmOK Alehof10:43
Isak JonssonNydalens SK10:44
Jonas CarlssonStora Tuna OK10:45
Johan CallebergSnättringe SK10:46
Edvin NilssonGotlands Bro OK10:47
Samuel LåstbomHärlövs IF10:48
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett10:49
Ivan KuninHellas Orientering10:50
Jakob GunnarssonLerums SOK10:51
David ÅkerlindLustens OK10:52
Simon GiselssonRonneby OK10:53
Erik Lidström Lauri Snättringe SK10:54
Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK10:55
Lars Young VikNydalens SK10:56
Joel HellmanSjövalla FK10:57
Hugo SetthagenOK Tranan10:58
Fabian MellbergSvaide Roma SOK10:59
Simon SvahnEksjö SOK11:00
Alfred PetterssonFalköpings AIK OK11:01
Måns PerssonAndrarums IF11:02
Edvin HägglundOK Nolaskogsarna11:03
Ådne SkjærsteinIL Tyrving11:04
Tobias ErixonOK Kullingshof11:05
Linus KristianssonTrollhättans SOK11:06
Benjamin ClaessonJönköpings OK11:07
Albin LindskogOK Ravinen11:08
Arvid HenningHärnösands OK11:09

D14 Kort

2 730 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elsa RybergMölndal Outdoor IF11:24

H14 Kort

2 630 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gabriel HåkanssonRonneby OK09:01
Olle LeichtVästerviks OK09:03
Lukas CarlssonOK Pan-Kristianstad09:07
Hans Matias GlomsrudIndre Østfold OK09:09
Johan LangVästerviks OK09:11
Axel HermanssonKungälvs OK09:15
Sander BystrømIndre Østfold OK
Henrik HallbergFalköpings AIK OK

D12

2 730 m, 65 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Linnea RydlundHässleholms OK09:00
Tilda PalmIK Hakarpspojkarna09:02
Malin KindbomIF Hagen09:04
Elsa KarlssonOK Landehof09:06
Alva ErikssonÖstersunds OK09:08
Ida RosjöJönköpings OK09:10
Amanda GranqvistOK Ravinen09:12
Stina LindholmSundsvalls OK09:14
Sofia RaskKungälvs OK09:16
Lisa ThunellIFK Lidingö SOK09:18
Klara PerssonHalmstad OK09:20
Tove ValleriusGamleby OK09:22
Tindra JonssonSkarpnäcks OL09:24
Emma EliassonFK Friskus-Varberg09:26
Fredrika NordquistTäby OK09:28
Juliet WaldenfjordJärfälla OK09:30
Nora WesterlundOK Nolaskogsarna09:32
Sophia SkaarJönköpings OK09:34
Alma AppelgrenTrollhättans SOK09:36
Disa RangertKungälvs OK09:38
Emia HjortFalköpings AIK OK09:40
Linnea LeijonHärlövs IF09:42
Liv HerneOK Ravinen09:44
Hanny EdströmHärnösands OK09:46
Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna09:48
Frida JohanssonOK Skärmen09:50
Johanna FredrixonOK Skogshjortarna09:52
Malin StrömqvistAttunda OK09:54
Martina MäkeläHaninge SOK09:56
Wilmine SkaugOppsal Orientering09:58
Ebba LindholmSundsvalls OK10:00
Pia Young VikNydalens SK10:02
Tuva NylundBredaryds SOK10:04
Rebecka HaslerSurahammars SOK10:06
Nora EngströmOK Nolaskogsarna10:08
Åsa SundströmJärla Orientering10:10
Astrid RexSundsvalls OK10:12
Ronja AnderssonTrollhättans SOK10:14
Klara SjöströmVästerås SOK10:16
Maja KarmstigFK Friskus-Varberg10:18
Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna10:20
Märta SandvikAttunda OK10:22
Julia WallbergOK Alehof10:24
Ida KilnäsSjövalla FK10:26
Anna TrempoltsevaHellas Orientering10:28
Enni LindskogOK Älme10:30
Ina ÅmanOK Vilse 8710:32
Klara BorgSödertälje-Nykvarn OF10:34
Rebecka PihlströmOK Landehof10:36
Moa SkoogIF Hagen10:38
Emilia johnssonOK Kåre10:40
Olivia GrönkvistJönköpings OK10:42
Sara SaetreOK Landehof10:44
Elin FlakbergIFK Göteborg10:46
Ebba AnderssonSundsvalls OK10:48
Vilmalee SuwanOK Vilse 8710:50
Frida MattssonOK Kullingshof10:52
Emelie EngvallSala OK10:54
Wilma ThornellSurahammars SOK10:56
Marie Lien BackstrømHalden SK10:58
Ebba ThernOK Skogshjortarna11:00
Selma IvarssonOK Hammaren11:02
Hanna ÖbergGamleby OK11:04
Agnes DjurstedtEksjö SOK11:06
Moa ErikssonTrollhättans SOK11:08

H12

2 630 m, 87 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Linus VernströmRonneby OK10:01
Birk ThorstensenOppsal Orientering10:02
Aron RudbergOK Bävern10:03
Simon VeltmanOK Skogshjortarna10:04
Noel BraunVäxjö OK10:05
Tidemann LierIndre Østfold OK10:06
Herman Lien BackstrømHalden SK10:07
Ebbe HolmqvistSjövalla FK10:08
Markus MelénOK Kåre10:09
Isak LundholmUmeå OK10:10
Arvid BjörkTrollhättans SOK10:11
Folke SvangrenGotlands Bro OK10:12
Mattias ÖstbergStora Tuna OK10:13
Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK10:14
Sondre Ladim EngebretsenOK Moss10:15
Oskar VikströmSundsvalls OK10:16
Elias WesterberghRasbo IK10:17
Simon BååthSävedalens AIK10:18
Isak LiljeholmGamleby OK10:19
Willy FjällborgStenungsunds OK10:20
Erik FranklingIFK Lidingö SOK10:21
Teodor Mo HjelsethNydalens SK10:22
Axel TenghagenHärlövs IF10:23
Erik DelinRyda SK10:24
Timofey SinyavskiyHellas Orientering10:25
Max LönnqvistOK Ravinen10:26
Hampus HatlenTullinge SK10:27
Ivar HelmerssonHässleholms OK10:28
Hugo EricssonVäxjö OK10:29
William RönnborgIK Uven10:30
Elias NordbergGöteborg-Majorna OK10:31
Casper SkeppSävedalens AIK10:32
Edvard PetterssonGotlands Bro OK10:33
Axel MannelqvistOK Nolaskogsarna10:34
Klas LjungqvistLunds OK10:35
Albin NyqvistOK Landehof10:36
Jonas KroghOppsal Orientering10:37
Axel BechtelFK Friskus-Varberg10:38
Jonathan RundqvistOK Nackhe10:39
William SturessonLerums SOK10:40
Johan LundStenungsunds OK10:41
Anton CarlssonIF Hagen10:42
Gaute BerganNydalens SK10:43
Johan LindénSelånger SOK10:44
Linus ZederinOK Nackhe10:45
Alex JohanssonFK Friskus-Varberg10:46
Christoffer LindgrenOK Kåre10:47
Stellan GradinAndrarums IF10:48
Viktor LundqvistNybro OK10:49
Johan MårtenssonOK Skogsstjärnan10:50
Hugo LindskogOK Ravinen10:51
Peder PerssonGotlands Bro OK10:52
Adam ÖsterdahlVisborgs OK10:53
Emil JägstedtHalmstad OK10:54
Marcus NilssonSkogslöparna10:55
Tage KinellIFK Göteborg10:56
Lukas GrothKungälvs OK10:57
Arvid SkeppSävedalens AIK10:58
Alfred BjørnerødOK Moss10:59
Oskar ErikssonRonneby OK11:00
Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering11:01
Viktor GunnarssonIK Hakarpspojkarna11:02
Rasmus ErikssonUmeå OK11:03
Henrik NorgrenStora Tuna OK11:04
Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK11:05
Erik ByströmOK Nolaskogsarna11:06
Lowe HammarFK Herkules11:07
Albin AnderssonOK Torfinn11:08
Alfred JohanssonOK Alehof11:09
Sigurd Saxe SandvikHalden SK11:10
Jacob GrahnIK Uven11:11
Arvid EkströmStenungsunds OK11:12
Yaroslav ShvedovHellas Orientering11:13
Philip VibergRyda SK11:14
Albin GezeliusIFK Mora OK11:15
Hugo LarssonOK Dacke11:16
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK11:17
Gustav AnderssonOK Pan-Kristianstad11:18
Marius AamodtOppsal Orientering11:19
Jonatan HälldalSkogslöparna11:20
Linus DahlbergOK Nolaskogsarna11:21
Tor Erling GjølsjøOK Moss11:22
Lucas LjungdahlOK Skogshjortarna11:23
Karl GranforsOK Landehof11:24
Elias StubberudNydalens SK11:25
Olle KallurOK Ravinen11:26
Loke HedbergLunds OK11:27

H12 Kort

2 520 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Felix ArkängTullinge SK10:00
Gustav NilssonHärlövs IF10:02
Albin HugossonLunds OK10:04
Axel DüringHärlövs IF10:06
Hugo AuseliusBredaryds SOK10:08
Albin JägstedtHalmstad OK10:10

D10

2 330 m, 30 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alice LindqvistSelånger SOK10:51
Maja AxelssonLerums SOK11:31
Filippa BraunVäxjö OK11:33
Alma PetterssonGotlands Bro OK11:35
Signe ForsbergSkogslöparna11:37
Clara SvenssonHässleholms OK11:39
Ellen WesterlundOK Nolaskogsarna11:41
Tuva ÖstangårdGamleby OK11:43
Lisa ErikssonOK Landehof11:45
Alva Lidström LauriSnättringe SK11:47
Moa BirkebækStora Tuna OK11:49
Stina ThernOK Skogshjortarna11:53
Hanna CarlqvistSnättringe SK11:55
Eleonora DellOrtoSolna OK11:57
Sofia HuggForsa OK11:59
Amanda CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb12:01
Lovisa DufvaSundsvalls OK12:03
Alva BjörkTrollhättans SOK12:05
Emma KarlssonOK Landehof12:07
Emelina HolmqvistSjövalla FK12:09
Johanna PihlströmOK Landehof12:11
Linnéa EdvardssonEksjö SOK12:13
Alice HallOK Bävern12:15
Maren HenriksenHalden SK12:17
Maja NymanVänersborgs SK12:19
Olivia EngelOK Ravinen12:21
Elsa MoqvistLerums SOK12:23
Emma ZettervallOK Dacke12:25
Alva EliassonSundsvalls OK12:27
Sara LjungqvistLunds OK12:29

H10

2 280 m, 47 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elias ThunbergOK Vivill10:15
Dante RangertKungälvs OK10:17
Nils EngbergHärnösands OK10:19
Kasper UllbergSvaide Roma SOK10:21
Anton KarlssonFK Finn10:23
Arvid ErikssonRonneby OK10:25
Axel VibergRyda SK10:27
Noah KorallMotala AIF OL10:29
William OksvoldOK Kåre10:31
Liam HälldalSkogslöparna10:33
Tim MartnerFrölunda OL10:35
Eddie KarlssonOK Vilse 8710:37
Filip HatlenTullinge SK10:39
Jakob BrantestadLunds OK10:41
Carl ÖbergGamleby OK10:43
Hugo BergenfurIK Vikings OK10:45
Tim AnderssonOK Tranan10:47
Olof LevinSvaide Roma SOK10:49
Marcus LammFrölunda OL10:51
Cazper NilssonAndrarums IF10:53
Erik LundquistOK Ravinen10:55
Melker ThornellSurahammars SOK10:57
Herman FunkquistIF Hansa-Hoburg10:59
Felix JohanssonOK Alehof11:01
Axel EkdalaKungälvs OK11:03
Alfred LeijonHärlövs IF11:05
Hugo HedströmOK Bävern11:07
Liam Viggo WingstedtHalden SK11:09
Svante SandvikAttunda OK11:11
Olle RingiOK Kåre11:13
Albin SvenssonFK Herkules11:15
Elias NyqvistOK Landehof11:17
Johannes LundsteinOK Linné11:19
Casper TuressonHärlövs IF11:21
Adam SjööarvOK Nackhe11:23
Martin NilssonSkogslöparna11:25
Martin EkFrölunda OL11:27
Gustav LjunggrenOK Hammaren11:29
Elias LauriFK Herkules11:31
Nils Arvid WedmanVästerbergslagens OL11:33
Alfons WesterberghRasbo IK11:35
Anton JonssonOK Tyr11:37
Emil RingRonneby OK11:39
Liam HogedalVänersborgs SK11:41
Eskil EngbergHärnösands OK11:43
Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna11:45
Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK11:47

D35

3 550 m, 43 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Malin LindskogOK Ravinen09:35
Anna RosnäsSkogsluffarnas OK09:37
Cecilia RydbergUmeå OK09:39
Annie SvenssonLidköpings VSK09:41
Maria SahlénIF Hagen09:43
Jennie GustavssonVäxjö OK09:45
Malin JonssonOK Tyr09:47
Anna KorallMotala AIF OL09:49
Sofia KarmstigFK Friskus-Varberg09:51
Karin LindqvistRonneby OK09:53
Kristin JægerOppsal Orientering09:55
Eva GustafssonFalkenbergs OK09:57
Sofia HjortFalköpings AIK OK09:59
Evelina RuthIK Jarl Rättvik10:01
Anna HenrikssonTorsås OK10:03
Eva CarlidenHalmstad OK10:05
Anna M WindevallSävedalens AIK10:07
Lena AnderssonTrollhättans SOK10:09
Anna LundbergGöteborgs SK10:11
Maureen Olsson LoLunds OK10:13
Johanna KarlssonOK Pan-Kristianstad10:15
Katarina LenanderVäxjö OK10:17
Sara JägstedtHalmstad OK10:19
Åsa CliffordsonTolered-Utby Ol-klubb10:21
Valentina TikhomirovaHellas Orientering10:23
Maria MickelåkerAndrarums IF10:25
Anna WikströmHästveda OK10:27
Lena NileviHaninge SOK10:29
Susanne BiörsOK Tranan10:31
Lena BuhreAttunda OK10:33
Marie EngOK Pan-Kristianstad10:35
Helena ForsbergSkogslöparna10:37
Karin ThernOK Skogshjortarna10:39
Jenny WesterberghRasbo IK10:41
Anna MartnerFrölunda OL10:43
Hanna EDVARDSSONEksjö SOK10:45
Zsuzsa FeyIL Tyrving10:47
Marina KotovaOrienta SKI-O10:49
Sarah LindströmRonneby OK10:51
Sara ForsgrenOK Nolaskogsarna10:53
Annieke GrahnGöteborgs SK10:55
Emelie SvalinVänersborgs SK10:57
Åsa LinnersjöSöders-Tyresö10:59

H35

4 570 m, 55 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johan AxenborgGöteborg-Majorna OK09:00
Henning SpjelkavikIL Tyrving09:02
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett09:04
Kimmo HakomäkiVaasan Suunnistajat ry09:06
Andréas ThernOK Skogshjortarna09:08
Per LenanderVäxjö OK09:10
Johan RydbergUmeå OK09:12
Martin AnderssonMarkbygdens OK09:14
Mats SandinHaninge SOK09:16
Karl-Anton KarlssonUlricehamns OK09:18
Jonas HallmanAttunda OK09:20
Peter WirenstedtRonneby OK09:22
Markus HenrikssonLinköpings OK09:24
Anders LindgrenLånghundra IF09:26
Håkan B SamorLerums SOK09:28
Jesper NilssonAndrarums IF09:30
Erik PerssonHärlövs IF09:32
Martin IvarssonOK Skogshjortarna09:34
Stefan MagnussonLunds OK09:36
Marcus JosefssonOK Vivill09:38
Henrik HellborgCentrum OK09:40
Henrik AnderssonHässleholms OK09:42
Jonas SellingLänna IF09:44
Daniel PerssonRonneby OK09:48
Jonas ByströmSkogslöparna09:50
Sindre ValsgårdIndre Østfold OK09:52
Mark UbbinkSävedalens AIK09:54
Jonas ErikssonLänna IF09:56
Alexander TrempoltsevHellas Orientering09:58
Max KarleOK Skogshjortarna10:00
Johan GustafsonLunds OK10:02
Martin HogedalVänersborgs SK10:04
Joakim AlmtorpLånghundra IF10:06
Eric HuijsersHammarby IF OF10:08
Lacho IlievHalden SK10:10
Samuel SvenssonCentrum OK10:12
Fredrik PerssonHalmstad OK10:14
Henrik SjögrenHaninge SOK10:16
Gustav BäcklundRonneby OK10:18
Erik Jakobsen|OK Moss10:20
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering10:22
Per Erik JönssonOK Torfinn10:24
Matthieu PuechIFK Göteborg10:26
Martin JönssonSkåneslättens OL10:28
Anders OlssonOK Tranan10:30
Niclas SjögrenHaninge SOK10:32
Stefan NordströmOK Älvsjö-Örby10:34
Anders SjööarvOK Nackhe10:36
Anders HöijeGöteborg-Majorna OK10:38
Anders OksvoldOK Kåre10:40
Fredrik NilssonAndrarums IF10:42
Mikael HallOK Bävern10:44
Janis BrokersUmeå OK10:46
Ove OksvoldCentrum OK10:48
Lars ThorénRonneby OK10:50

D40

3 460 m, 75 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Maria LangVästerviks OK09:00
Annika JohanssonOK Tranan10:10
Martina KarlssonOK Vilse 8710:11
Ann-Sofi HermanssonKungälvs OK10:12
Maria HolmqvistSjövalla FK10:13
Anna LjungqvistLunds OK10:14
Eva-Lotta JohanssonGotlands Bro OK10:15
Åsa NordbergGöteborg-Majorna OK10:16
Anna QuayleOK Nolaskogsarna10:17
Anna LundgrenSundsvalls OK10:18
Anna ErikssonRonneby OK10:19
Carina ThynellHärlövs IF10:20
Ann-Sofie TäckOK Hammaren10:21
Carola BillingHultsfreds OK10:22
Elin KallesonOppsal Orientering10:23
Hanna RangertKungälvs OK10:24
Malin BrorsonOK Nackhe10:25
Ulrica RudbergOK Bävern10:26
Lene SandvikHalden SK10:27
Marie MarkholmSkåneslättens OL10:28
Anna KårénSundsvalls OK10:29
Karin JohnssonOK Kåre10:30
Eva-Lill BergenfurIK Vikings OK10:31
Ylva SvangrenGotlands Bro OK10:32
Katrin SkeppSävedalens AIK10:33
Marie-Louise PerssonFK Herkules10:34
Monika WesterlundOK Nolaskogsarna10:35
Agneta TörnkvistIK Uven10:36
Karin AlthoffKungälvs OK10:37
Maria R ThelinJönköpings OK10:38
Kerstin FrænellSundsvalls OK10:39
Kine OddenØstmarka OK10:40
Susanna EdströmHärnösands OK10:41
Åsa HägglundOK Nolaskogsarna10:42
Pernilla MellinSvaide Roma SOK10:43
Yvonne GrehnOK Rodhen10:44
Cathrine DavidsonGöteborg-Majorna OK10:45
Maria TuressonHärlövs IF10:46
Karolina AnderssonLänna IF10:47
Carin RosjöJönköpings OK10:48
Erika RaskKungälvs OK10:50
Sofia LindénSelånger SOK10:51
Anna RönnborgIK Uven10:52
Stina BorängSnättringe SK10:53
Malin LeijonHärlövs IF10:54
Liselott NordgrenOK Kåre10:55
Maria BraunVäxjö OK10:56
Anna LövgärdOK Alehof10:57
Eva NilssonKungälvs OK10:58
Lena AnderssonSundsvalls OK10:59
Angelica BrandqvistTibro OK11:00
Louise GötforsGöteborg-Majorna OK11:01
Linda Torper BystrømIndre Østfold OK11:02
Fredrika ErikssonRyda SK11:03
Lillemor ErikssonOK Nolaskogsarna11:04
Kristin EkdalaKungälvs OK11:05
Anna SandbergOK Bävern11:06
Sofia HaslerSurahammars SOK11:07
Pia BirkebækStora Tuna OK11:08
Kari-Ann ÅnesenOppsal Orientering11:09
Weronica ZederinOK Nackhe11:10
Malin ÅmanOK Vilse 8711:11
Kristina NordlanderSundsvalls OK11:12
Lotta SaetreOK Landehof11:13
Malin JohanssonFK Friskus-Varberg11:14
Gabriella HammarskjöldGotlands Bro OK11:15
Jessica KarmetunOK Bävern11:16
Sara TimnerSundsvalls OK11:17
Cecilia GrothKungälvs OK11:18
Marie NilssonHärlövs IF11:19
Charlotte FlansbjerOK Djerf11:20
Linda LarssonOK Dacke11:21
Katarina WallbergOK Alehof11:22
Susanne CoxLerums SOK11:23
Annika LundströmSundbybergs IK11:24

H40

4 300 m, 113 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Magnus RydlundHässleholms OK09:00
Björn ByströmOK Nolaskogsarna09:01
Magnus LarssonOK Dacke09:02
Christian OlssonOK Tranan09:03
Christoffer NorrmanAttunda OK09:04
Tore SandvikHalden SK09:05
Niklas KarlssonLustens OK09:06
Magnus OlssonTorsås OK09:07
Erik LauriFK Herkules09:08
Andreas EklundGöteborg-Majorna OK09:09
Stellan TäckOK Hammaren09:10
Fredrik AugustssonOK Bävern09:11
David OlssonOK Skogsstjärnan09:12
Jörgen AurénIK Vikings OK09:13
Magnus JonssonSundsvalls OK09:14
Robert WidmarkUmeå OK09:15
Runar ThorstensenOppsal Orientering09:16
Torsten LindersTolered-Utby Ol-klubb09:17
Michael NilssonAndrarums IF09:18
Jörgen ÅhlÅmåls OK09:19
Jonas BergenfurSkattkärrs SOK09:20
Mikael PihlOK Pan-Kristianstad09:21
Peter WoxlinSkogslöparna09:22
Jonas MartnerFrölunda OL09:23
Niklas SahlénIF Hagen09:24
Mathias BrantestadLunds OK09:25
Christian HåkanssonRonneby OK09:26
Mats FröbergOK Linné09:27
Mats BergenfurIK Vikings OK09:28
Anders EklundSvaide Roma SOK09:29
Peter WilhelmssonOK Dacke09:30
Christian BiglerUmeå OK09:31
Fredrik BrorsonOK Nackhe09:32
Björn EskilssonHärlövs IF09:33
Ola HäggströmAndrarums IF09:34
Niklas HenrikssonAttunda OK09:35
Nils HelmerssonHässleholms OK09:36
Mattias HolmbergCentrum OK09:37
Mikael M KarlssonOK Bävern09:38
Pelle LandforsLustens OK09:39
Stefan KinellIFK Göteborg09:40
Magnus JohanssonLjusdals OK09:41
Magnus ThornellSurahammars SOK09:42
Ingemar ErikssonRonneby OK09:43
Roger LundinFK Herkules09:44
Calle AnderssonOK Skogsstjärnan09:45
Richard EngOK Pan-Kristianstad09:46
Rune BlågestadIndre Østfold OK09:47
Aleksandr AlekseyonokSävedalens AIK09:48
Andreas PherssonGotlands Bro OK09:49
Mikael TjernbergTumba-Mälarhöjden OK09:50
Jakob WedmanVästerbergslagens OL09:51
Thomas RexSundsvalls OK09:52
Jonas GustafssonVänersborgs SK09:53
Johnny BlästaNjurunda OK09:54
Øystein OlsenOK Moss09:55
Christer ÖbergGamleby OK09:56
Björn DavidssonOK Bävern09:57
Andreas LundholmUmeå OK09:58
Lars-Ola WesterlundLustens OK09:59
Henrik PetterssonGustavsbergs OK10:00
Håkan RundqvistOK Nackhe10:01
Jerker DrottenmyrVisborgs OK10:02
Staffan ErikssonStora Tuna OK10:03
Robert CederholmLänna IF10:04
Mikael LundqvistFalkenbergs OK10:05
Anders LövgärdOK Alehof10:06
Jonas RothénTolered-Utby Ol-klubb10:07
Jon LindskogOK Älme10:08
Fredrik KorallMotala AIF OL10:09
Thomas AnderssonOK Tranan10:10
Tomas HenrikssonAttunda OK10:11
Jonas LundbergGöteborg-Majorna OK10:12
Jonas EklundOK Rodhen10:13
Erik AderstedtKungälvs OK10:14
Per ThunbergOK Vivill10:15
Mathias WesterlundOK Nolaskogsarna10:16
Mathias FredrixonOK Skogshjortarna10:17
Mikael GummessonNybro OK10:18
Lars HenrikssonSundsvalls OK10:19
Carl-Erik FogelstrandRyda SK10:20
Heide PerssonAndrarums IF10:21
Mattias GrahnGöteborgs SK10:22
Oskar ForsbergSkogslöparna10:23
Thomas BedinIndre Østfold OK10:24
Magnus KarlssonRyda SK10:25
Magnus Nilsson-EhrnbornAndrarums IF10:26
Sven Arne KarlssonTrollhättans SOK10:27
Patrik LundqvistNybro OK10:28
Andrey ShvedovOrienta SKI-O10:29
Fredrik KarlssonGöteborg-Majorna OK10:30
Peter FredrikssonIFK Mora OK10:31
Patrik JohnssonOK Kåre10:32
Jonas HälldalSkogslöparna10:33
Richard OlovssonGamleby OK10:34
Ola SkeppSävedalens AIK10:35
Martin BeckmanOK Nackhe10:36
Johan SällforsIFK Lidingö SOK10:37
Ola MarkholmSkåneslättens OL10:38
Ulrik KarlssonMotala AIF OL10:39
Tommy AnderssonVänersborgs SK10:40
Johan HörnfeldtOK Ravinen10:41
Dag Arne LierIndre Østfold OK10:42
Jan HjortFalköpings AIK OK10:43
Mikael SvenssonFK Herkules10:44
Roger LindénAttunda OK10:45
Mattias JägstedtHalmstad OK10:46
Henrik ModigOK Pan-Kristianstad10:47
Andreas NikolaussonVisborgs OK10:48
Pessi LiukkonenSundsvalls OK10:49
Henning Bratland CarlsenOK Moss10:50
Fredrik ForsgrenOK Nolaskogsarna10:51
Niklas AlvaeusJönköpings OK10:52

D45

3 220 m, 106 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Caroline LiljebjörnNybro OK10:01
Gitte KristianssonTrollhättans SOK10:02
Heléne SvenssonKristinehamns OK10:03
Berit GummusIFK Mora OK10:04
Marita SöderlindÖrnsköldsviks OK10:05
Annelie JohanssonOK Skärmen10:06
Katarina BorneFrölunda OL10:07
Lena BrobergSnättringe SK10:08
Hege Resvoll SkaugOppsal Orientering10:09
Christina AronssonFK Friskus-Varberg10:10
Torill VisterIndre Østfold OK10:11
Anett WallinIL Tyrving10:12
Annika AsketunOK Roxen10:13
Ingela ThoressonAndrarums IF10:14
Karin AnderssonIF Hagen10:15
Annika LindbergAttunda OK10:16
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK10:17
Johanna WallinderGöteborg-Majorna OK10:18
Karin SvenskStora Tuna OK10:19
Maria PetterssonBoxholm-Mjölby OL10:20
Charlotta GibergHellas Orientering10:21
Åse FuxborgSjövalla FK10:22
Carina AnderssonFK Friskus-Varberg10:23
Annika SundströmVästerås SOK10:24
Kerstin ImarkTullinge SK10:25
Anneli GordonStigsökarna10:26
Kristina LindOK Skärmen10:27
Annika KuhlinGöteborg-Majorna OK10:28
Anna ErikssonOK Landehof10:29
Kerstin JensenSkåneslättens OL10:30
Anna NyqvistKalmar OK10:31
Ulrika NikolaussonSvaide Roma SOK10:32
Runa Lien BackstrømHalden SK10:33
Maria BogrenIF Hagen10:34
Anne MadslienNydalens SK10:35
Suzy LarssonOK Skogshjortarna10:36
Madeleine LimparAttunda OK10:37
Anna DanielssonOK Kåre10:38
Ann GranqvistOK Ravinen10:39
Åshild FlatebakkenIL Tyrving10:40
Catarina BengtssonOK Nackhe10:41
Petra KorallMotala AIF OL10:42
Gunilla EdgrenTrollhättans SOK10:43
Helena SvenssonFK Herkules10:44
Carina SvenssonBredaryds SOK10:45
Hege FeiringIL Tyrving10:46
Lotta SundbladEksjö SOK10:47
Kari MadslienNydalens SK10:48
Arnhild KroghOppsal Orientering10:49
Pia LindholmSundsvalls OK10:50
Maria ÅbergOK Landehof10:51
Katarina RundströmIFK Enskede10:52
Camilla ÖhgrenSävedalens AIK10:53
Anneli KarlssonFK Finn10:54
Lena PetrisiVästerbergslagens OL10:55
Susanne MikaelssonHusums IF OK10:56
Carina RydlundHässleholms OK10:57
Åsa EricssonLunds OK10:58
Lena RegnellVäxjö OK10:59
Annika OhlssonÄrla IF11:00
Malin LammFrölunda OL11:01
Gith TellsénOK Roxen11:02
Anna LundSurahammars SOK11:03
Ellinor JohanssonOK Alehof11:04
Katarina AlmehedFrölunda OL11:05
Åsa DetterfeltLinköpings OK11:06
Jessica ElmerssonOK Bävern11:07
Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering11:08
Eva PetterssonOK Dacke11:09
Carina RegbornHagaby GoIF Örebro11:10
Eva MartinssonOK Tyr11:11
Jessica HallrosMotala AIF OL11:12
Gisela LindFK Herkules11:13
Anna SameliusVisborgs OK11:14
Monica WalleniusOK Skogsstjärnan11:15
Helena KristianssonHässleholms OK11:16
Sofia KarlssonOK Landehof11:17
Ann-Brith StrömbergOK Skogshjortarna11:18
Maria LillieströmOK Roxen11:19
Susanne KarlssonHärlövs IF11:20
Veronica JägbrantForsa OK11:21
Mari-Helen LidströmSnättringe SK11:22
Maria JonssonNydalens SK11:23
Ulrica Swärd BütikoferLjusdals OK11:24
Anna ErikssonOK Älgen11:25
Kristina NilssonOK Tranan11:26
Josefine NordströmOK Triangeln11:27
Anne JohanssonOK Dacke11:28
Jenny NymanVänersborgs SK11:29
Lena GumaeliusWaxholms OK11:30
Susanne GranGamleby OK11:31
Jeanette LarssonFK Friskus-Varberg11:32
Annica TholénOK Skogshjortarna11:33
Kajsa HolmqvistHagaby GoIF Örebro11:34
Teija LeppinenIFK Lidingö SOK11:35
Therése AnderssonRyda SK11:36
Susanna DjurstedtEksjö SOK11:37
Hanne Lerche RaadalHalden SK11:38
Anna StombergIF Hagen11:39
Anna-Lena LindströmSundsvalls OK11:40
Sara LorénOK Landehof11:41
Annika EricssonVäxjö OK11:42
Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK11:43
Nora SkauenIL Tyrving11:44
Carina IvarssonOK Kullingshof11:45
Victoria KarlssonSkogslöparna11:46

H45-1

4 060 m, 87 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Andreas RangertIK Hakarpspojkarna09:00
Claus NorstedHalden SK09:02
Håkan MattssonGotlands Bro OK09:04
Thomas NajvikOK Pan-Kristianstad09:06
Staffan OlssonStigsökarna09:08
Stefan ErikssonOK Älgen09:10
Ulric BjörckIK Uven09:12
Henrik MelkstamLerums SOK09:14
Thomas LåstbomHärlövs IF09:16
Magnus NiklassonFalköpings AIK OK09:18
Per CarlssonStora Tuna OK09:20
Torbjörn AnderssonSundsvalls OK09:22
Torgny NäslundSkogslöparna09:24
Gunnar Engen VikNydalens SK09:26
Magnus GrafströmCentrum OK09:28
Bo SvenssonIstrums SK09:30
Jan LagerHalmstad OK09:32
Michael LarssonSundsvalls OK09:34
Anders PetterssonStigsökarna09:36
Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna09:38
Henrik MorastHaninge SOK09:40
Magnus LönnqvistOK Ravinen09:42
Christian GrotnesIL Tyrving09:44
Torbjörn GrahnIK Uven09:48
Geir TorgersenHalden SK09:50
Joakim AhrlingVisborgs OK09:52
Björn KristianssonTrollhättans SOK09:54
Bo HallbergFalköpings AIK OK09:56
Kjetil EspedalNydalens SK09:58
Håkan KarlssonFK Finn10:00
Henrik PeterssonNybro OK10:02
Gudmund JenssenHalden SK10:04
Lennart SöderbergIK Hakarpspojkarna10:06
Tommy FröjdSundsvalls OK10:08
Patrik RönnbäckVisborgs OK10:10
Bert ErikssonUmeå OK10:12
Magnus EricssonVäxjö OK10:14
Fredrik MorastHaninge SOK10:16
Per JohnssonLerums SOK10:18
Magnus EngbergLjusdals OK10:20
Anders KindbomIF Hagen10:22
Håkan JönssonOK Pan-Kristianstad10:24
Mats JonsellIF Thor10:26
Nils BerganNydalens SK10:28
Magnus FredrikssonKorsnäs IF OK10:30
Sören SturessonLerums SOK10:32
Matti EnvallIK Hakarpspojkarna10:34
Mats ChristianssonUddevalla OK10:36
Magnus TenghagenHärlövs IF10:38
Tobias BorgerKalmar OK10:40
Rickard EkmanOK Roslagen10:42
Magnus ElwinIFK Enskede10:44
Pål BackstrømHalden SK10:46
Rune LindströmSundsvalls OK10:48
Mats RönnborgIK Uven10:50
Erik JohanssonUmeå OK10:52
Christer MikaelssonHusums IF OK10:54
Pelle ForsbergIFK Enskede10:56
Kristian PalmIK Hakarpspojkarna10:58
Jesper LagerbergOK Södertörn11:00
Urban BillingHultsfreds OK11:02
Mats KarlssonIF Hagen11:04
Jonas NiklassonFalköpings AIK OK11:06
Håkan SalbergIK Uven11:08
Fredrik PetrisiVästerbergslagens OL11:10
Mattias LindahlSundsvalls OK11:12
Peter BraunVäxjö OK11:14
Roger FridRonneby OK11:16
Dan GibergTumba-Mälarhöjden OK11:18
Tomas GlanshedHaninge SOK11:20
Kjetil  BjørloHalden SK11:22
Anders CarlssonVänersborgs SK11:24
Jonas AxelssonLerums SOK11:26
Håkan JohanssonIK Hakarpspojkarna11:28
Gustaf SameliusVisborgs OK11:30
Sigmund VisterIndre Østfold OK11:32
Lars BjörkingOK Skogshjortarna11:34
Olov VikströmSundsvalls OK11:36
Patrik RosénVäxjö OK11:38
Stefan BergOK Ravinen11:40
Ola HultinOK Roslagen11:42
Mikael AnderssonVästerbergslagens OL11:44
Jan-Otto AnderssonLidköpings VSK11:46
Thomas BabtistBromma-Vällingby SOK11:48
Per Olav AndersenHalden SK11:50
Mikael WesterbergOK Kolmården11:52
Niklas NilssonHärlövs IF11:54

H45-2

4 080 m, 86 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jan NäslundOK Nolaskogsarna09:00
John SolbreckLånghundra IF09:02
Thomas BorneFrölunda OL09:04
Örjan GustafssonAnkarsrums OK09:06
Klas FriborgJönköpings OK09:08
Stein MellaOppsal Orientering09:10
Thomas IvarssonOK Hammaren09:12
Magnus NilssonOK Älme09:14
Fabian LjungqvistLunds OK09:16
Ulf JanssonOK Triangeln09:18
Ola JönssonOK Vilse 8709:20
Torbjörn LönkvistOK Vivill09:22
Johan ÅbergOK Landehof09:24
Lars LjungbergSjövalla FK09:26
Fredrik JönssonMotala AIF OL09:28
Mattias BååthSävedalens AIK09:30
Anders EricssonLunds OK09:32
Mikael DanielssonOK Kåre09:34
Gunnar ElveljungIFK Göteborg09:36
Anders LundbergIK Vikings OK09:38
Sven ErikssonOK Landehof09:40
Harald PerssonAndrarums IF09:42
Anders YngströmGöteborg-Majorna OK09:44
Ulf HallménHagaby GoIF Örebro09:46
Thomas JohanssonGamleby OK09:48
Pontus GustafssonSvaide Roma SOK09:50
Anders LammFrölunda OL09:52
Klas GrönkvistJönköpings OK09:54
Johan KnutssonBoxholm-Mjölby OL09:56
Anders MalmqvistMotala AIF OL09:58
Tommy JohanssonStångenäs AIS10:00
Per JohanssonMotala AIF OL10:02
Clas EngströmOK Nolaskogsarna10:04
Daniel WärnsbergEksjö SOK10:06
Roger AnderssonAndrarums IF10:08
Magnus TrofastBredaryds SOK10:10
Kenneth JohanssonOK Tranan10:12
Filip SjöforsOK Älme10:14
Erik RuotsalainenFrölunda OL10:16
Thomas KarlssonOK Landehof10:18
Henric BrohedeOK Tyr10:20
Gert PetterssonLunds OK10:22
Peter AronssonFK Friskus-Varberg10:24
Martin EkdalaKungälvs OK10:26
Pär JohannessonFrölunda OL10:28
Olle SjöforsOK Älme10:30
Ola WallinderGöteborg-Majorna OK10:32
Svein NygårdLillomarka OL10:34
Mats BredfeltLunds OK10:36
Bent Erik SkaugOppsal Orientering10:38
Johan EngesLeksands OK10:40
Thomas JosarpFK Friskus-Varberg10:42
Tommy UllbergSvaide Roma SOK10:44
Anders LillieströmOK Roxen10:46
Matthias Kalle DalheimerIK Vikings OK10:48
Olof BarrSkåneslättens OL10:50
Johan EngvallSala OK10:52
Ulf NyqvistOK Landehof10:54
Erik BorglundHärnösands OK10:56
Håkan ErikssonHästveda OK10:58
Jonas HöijerSävedalens AIK11:00
Håkan AuseliusBredaryds SOK11:02
Stefan KärrlanderUmedalens IF11:04
Björn MårtenssonOK Skogsstjärnan11:06
Patrik KorallMotala AIF OL11:08
Hans NilssonKungälvs OK11:10
Pär-Magnus BjurekTibro OK11:12
Claus JohanssonJönköpings OK11:14
Fredrik HugossonLunds OK11:16
Carl NorinFrölunda OL11:18
Bengt JohanssonFK Friskus-Varberg11:20
Jörgen BlästaNjurunda OK11:22
Tomas NormanLeksands OK11:24
Patrik FalkGöteborg-Majorna OK11:26
Mats HermanssonKungälvs OK11:28
Fredrik PonténSelånger SOK11:30
Thomas LjungqvistTibro OK11:32
Anders HellgrenFrölunda OL11:34
Eilert AamodtOppsal Orientering11:36
Malte LennerstedtLunds OK11:38
Jonas PerssonTorsås OK11:40
Conny ErixonOK Kullingshof11:44
Anders GustafssonFK Friskus-Varberg11:46
Ulf ÅmanOK Vilse 8711:48
Jan SkoglundOK Vivill11:50
Niklas LorénOK Landehof11:52

D50

3 340 m, 79 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Monica NordbrødenHalden SK09:01
Lotta RansjöOK Tyr09:03
Annette WigertzLånghundra IF09:05
Ina SkalbergBredaryds SOK09:07
Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK09:09
Gunnel JernstigVänersborgs SK09:11
Ragnhild SvensVästerbergslagens OL09:13
Anita KlarSäterbygdens OK09:15
Karin HelmertzFrölunda OL09:17
Carina KaleredOK Denseln09:19
Marita KarlssonOK Skogsstjärnan09:21
Marianne NjåsteinIL Tyrving09:23
Ingrid RoosMotala AIF OL09:25
Kristina SpångbergLunds OK09:27
Margareta MandingerTrollhättans SOK09:29
Marit ÄngHagaby GoIF Örebro09:31
Irené AnderssonOK Kullingshof09:33
Kristina BergstrandSöders-Tyresö09:35
Nora WoodwardOK Moss09:37
Christina LiljeqvistStenungsunds OK09:39
Mia GustafssonOK Kåre09:41
Maria TryggöTrollhättans SOK09:43
Pia LundbergOK Bävern09:45
Laila B HöglundFK Herkules09:47
Hillevi ErikssonOK Linné09:49
Heli MarjomaaStigsökarna09:51
Marita FilipssonMarkaryds FK09:53
Ingrid SvenssonStora Tuna OK09:55
Marie FröjdRehns BK09:57
Nina BejbomUddevalla OK09:59
Lisbet LidmanHJS-Vansbro OK10:01
Sara Snogerup LinseLunds OK10:03
Åsa NybergGöteborg-Majorna OK10:05
Cathrine JohanssonTierps SOK10:07
Monika JonssonSvaide Roma SOK10:09
Ann-Katrin JohanssonVästerviks OK10:11
Anne Solheim HaugerudIndre Østfold OK10:13
Annika JosefssonOK Dacke10:15
Annette Falck LarssonVänersborgs SK10:17
Johanna SundströmJärla Orientering10:19
Lena MarkendahlOK Klyftamo10:21
Ann-Louise Notstam HjorthArboga OK10:23
Anna Weckner WestlundOK Tyr10:25
Kristin Back FriskVänersborgs SK10:27
Tuuli SaariFK Herkules10:29
Gunilla RylanderStora Tuna OK10:31
Annlouise AlmqvistIFK Mora OK10:33
Nina SchmidtTrollhättans SOK10:35
Alix Young VikNydalens SK10:37
Nina DjerfLerums SOK10:39
Dorothe SpillmannIF Thor10:41
Elsa BrahmLånghundra IF10:43
Annika AasaIK Uven10:45
Anna JohanssonJönköpings OK10:47
Lotta Lidman AlmqvistVästerviks OK10:49
Monica HatlenTullinge SK10:51
Elisabeth HectorSnättringe SK10:53
Anki GustafssonSäterbygdens OK10:55
Kerstin LarssonIF Hagen10:57
Catrin JohnsonSkogsluffarnas OK10:59
Carina JohanssonTumba-Mälarhöjden OK11:01
Monica BomanGävle OK11:03
Åsa KindlundhAlfta-Ösa OK11:05
Anna-Karin RyttherVästerbergslagens OL11:07
Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK11:09
Tone HollowellOK Tyr11:11
Anette AnderssonOK Nolaskogsarna11:13
Carina SandbergSäterbygdens OK11:15
Carina HammarlingLänna IF11:17
Agneta SanderGöteborg-Majorna OK11:19
Christina HalvarssonOK Kroppefjäll11:21
Annika ArdellOK Rodhen11:23
Anne WestergårdVaregg Fleridrett11:25
Ewa LundbergIK Vikings OK11:27
Eva SvanbergJärfälla OK11:29
Britta SahlinVänersborgs SK11:31
Ingela AnderssonLunds OK11:33
Agnetha Le ClaireFK Herkules11:35
Gudrun NilssonAndrarums IF11:37

H50

3 590 m, 162 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tore BjørnerødOK Moss09:00
Peter BrämersonTibro OK09:01
Anders JonssonIK Vikings OK09:02
Anders BengtssonSundbybergs IK09:03
Inge NilssonUmeå OK09:04
Christer BroströmOK Denseln09:05
Göran HellgrenOK Södertörn09:06
Claes EkbergLidköpings VSK09:07
Per KällvikÅmåls OK09:08
Håkan SvahnOK Ravinen09:09
Jan NylundMariestads FK09:10
Sverre OttesenVaregg Fleridrett09:11
Hans SundqvistTullinge SK09:12
Ulf HamreforsVästerås SOK09:13
Bengt NorrmanTrollhättans SOK09:14
Anders MannelqvistOK Nolaskogsarna09:15
Pär StenbergOK Skogshjortarna09:16
Göran MånssonOK Dacke09:17
Anders PetterssonVästerviks OK09:18
Magnus ThorOK Bävern09:19
Bjørn Henning GrandalIL Tyrving09:20
Ulf AnderssonGöteborg-Majorna OK09:21
Børge PedersenNydalens SK09:22
Thomas AttforsSävedalens AIK09:23
Håkan SvenssonBredaryds SOK09:24
Torben ÖsterlundGöteborgs SK09:25
Ulf NilssonGotlands Bro OK09:26
Christer LagerhällRehns BK09:27
Hans VokseppOK Skogshjortarna09:28
Björn LönneSkarpnäcks OL09:29
Per EdenhamnLänna IF09:30
Per FlakbergIFK Göteborg09:31
Are NjåsteinIL Tyrving09:32
Per-Arne WahlgrenSjövalla FK09:33
Magnus BacklundSäterbygdens OK09:34
Christer BorgGöteborg-Majorna OK09:35
Rikard ImarkTullinge SK09:36
Johan ÖstbergStora Tuna OK09:37
Jörgen KarlssonHärlövs IF09:38
Magnus AbrahamssonHalmstad OK09:39
Lars SvantessonHjärnarps OL09:40
Mats NylundBredaryds SOK09:41
Lars HolmbergIF Hagen09:42
Lars-Olof LundquistNybro OK09:43
Martin ThunbergOK Alehof09:44
Mats EnglundSvaide Roma SOK09:45
Per WintherVästerbergslagens OL09:46
Per SundströmVästerås SOK09:47
Mattias BerglundBromma-Vällingby SOK09:48
Stefan HornebrantTrollhättans SOK09:49
Johan MarkstedtOK Södertörn09:50
Per CarlssonNyköpings OK09:51
Patrick DjerfLerums SOK09:52
Ingvar IvarssonOK Kullingshof09:53
Magnus OhlssonSjövalla FK09:54
Frode KamsvågIL Tyrving09:55
Jörgen HectorSnättringe SK09:56
Magnus NilssonHärlövs IF09:57
Jan AsketunOK Roxen09:58
Peter Lillen NilssonOK Tranan09:59
Krister RosjöJönköpings OK10:00
Ronny NordgrenSundbybergs IK10:01
Per FranzénOK Södertörn10:02
Per SandbergNydalens SK10:03
Tore SandemIndre Østfold OK10:04
Robert HallbergIK Uven10:05
Thomas ArvidssonSäterbygdens OK10:06
Magnus RajanIFK Lidingö SOK10:07
Bo WesterbergTrollhättans SOK10:08
Thomas NorgrenStora Tuna OK10:09
Per ErikssonVästerbergslagens OL10:10
Janne NilssonCentrum OK10:11
Sven WigertzLånghundra IF10:12
Per HanssonHärnösands OK10:13
Håkan DahlbäckOK Österåker10:14
Thomas HollowellOK Tyr10:15
Anders WinaldHellas Orientering10:16
Tommy BäckOK Kullingshof10:17
Joakim ErikssonSödertälje-Nykvarn OF10:18
Magnus BlennowFalköpings AIK OK10:19
Björn SvenssonOK Djerf10:20
Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubb10:21
Stefan SvenssonBredaryds SOK10:22
Robert ÖstlundSäterbygdens OK10:23
Mats LundquistÖstersunds OK10:24
Stefan TellsénOK Roxen10:25
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett10:26
Roine PetterssonIFK Göteborg10:27
Bengt LeijonHärlövs IF10:28
Björn EngströmLustens OK10:29
Hallvard KorenOK Moss10:30
Peo SvenskStora Tuna OK10:31
Andres LaasOK Skogshjortarna10:32
Remo WüstOK Kullingshof10:33
Sven LundgrenVäxjö OK10:34
Håkan ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna10:35
Per SanderGöteborg-Majorna OK10:36
Ulf AlmehedFrölunda OL10:37
Are KristiansenIL Tyrving10:38
Nils EklöwOK Södertörn10:39
Thomas JanssonLänna IF10:40
Lasse Karlsson-LodIstrums SK10:41
Janne MattssonTrollhättans SOK10:42
Stefan HenrikssonIFK Enskede10:43
Thor MellaOppsal Orientering10:44
Kennet HorvathHalmstad OK10:45
Torbjörn SalomonsonVänersborgs SK10:46
Jens Erik MjølnerødHalden SK10:47
Mats DahlrotIK Uven10:48
Roger KrohnFältjägarnas IF10:49
Johan KarlssonNorbergs OK10:50
Thomas CallebergSnättringe SK10:51
Mats SigalitGotlands Bro OK10:52
Joachim FribergIstrums SK10:53
Phil MullinsSjövalla FK10:54
Eivind HoffIL Tyrving10:55
Jan GradinAndrarums IF10:56
Anders S NybergSäterbygdens OK10:57
Anders LevinSvaide Roma SOK10:58
Hans OlsénSundbybergs IK10:59
Peter HambäckLånghundra IF11:00
Kjell EinarssonOK Skogshjortarna11:01
Hans-Olof PerssonOK Alehof11:02
Björn ÖbergRyda SK11:03
Egon GustavssonOK Bävern11:04
John E ErikssonVäxjö OK11:05
Magnus KarlssonOK Landehof11:06
Håkan SchmidtTrollhättans SOK11:07
Anders MattssonOK Kullingshof11:08
Christer JohanssonOK Ravinen11:09
Lars PalmqvistJärfälla OK11:10
Peter HammersbergFrölunda OL11:11
Mats KarlssonTullinge SK11:12
Hans MalmbergWaxholms OK11:13
Bo SöderqvistIK Hakarpspojkarna11:14
Bo LauriSnättringe SK11:15
Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett11:16
Kenneth HermanssonSigtuna OK11:17
Michael GranqvistOK Ravinen11:18
Lars KarlssonValbo AIF11:19
Per SlungaardIL Tyrving11:20
Lars HallabroHässleholms OK11:21
Rolf E JohanssonVästerviks OK11:22
Stefan LundOK Linné11:23
Sten LeanderssonOK Tyr11:24
Lars KrügerNydalens SK11:25
Jens LindströmTibro OK11:26
Lars GreilertHaninge SOK11:27
Tony GustavsenIstrums SK11:28
Pär ClaessonSävedalens AIK11:29
Jan-Olof BogrenSundbybergs IK11:30
Kalle PerssonOK Österåker11:31
Leif HagmanIK Uven11:32
Bengt HaglundLeksands OK11:33
Martin MandingerTrollhättans SOK11:34
Lars GustafssonOK Kåre11:35
Stefan AronengHestra IF11:36
Staffan ZillingOK Södertörn11:37
Rune Siewartz NielsenIndre Østfold OK11:38
Hans LindgrenOK Skogshjortarna11:39
Jonas HagströmFalköpings AIK OK11:40
Anders PetterssonOK Dacke11:41

D55

3 240 m, 55 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Monika NilssonOK Alehof09:00
Margareta WadinOK Älvsjö-Örby09:02
Mari-Louise LundgrenStora Tuna OK09:04
Karin GelotteTolered-Utby Ol-klubb09:06
Gunilla KreissJärla Orientering09:08
Laila SpångmyrIK Jarl Rättvik09:10
Yvonne JohanssonGamleby OK09:12
Anne-Marie KarlssonSvaide Roma SOK09:14
Agneta FriesUmeå OK09:16
Kerstin AnderssonRyda SK09:18
Karin JanssonOK Rodhen09:20
Marie MalmborgSöders-Tyresö09:22
Kerstin TjernlundOK Vilse 8709:24
Ingrid KensbyOK Tyr09:26
Anki Teike AnderssonForsa OK09:28
Katarina ÖstlingOK Skogshjortarna09:30
Ann-Christin Nero ForsmanRonneby OK09:32
Jane JohanssonIstrums SK09:34
Christina BirathStenungsunds OK09:36
Maria VamlingFrölunda OL09:38
Anna-Lena AnderssonVästerbergslagens OL09:40
Margaret RosevareOppsal Orientering09:42
Christel NilssonHaninge SOK09:44
Kane AnderssonIFK Mora OK09:46
Gunilla AxelssonSävedalens AIK09:48
Birgitta WinbladRehns BK09:50
Anita KarlssonOK Södertörn09:52
Marie GustafssonSundsvalls OK09:54
Ann-Sofie SvanbergOK Södertörn09:56
Birgit HanssonHerrestads AIF09:58
Lena RunessonOK Vivill10:00
Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering10:02
Maria AnderssonBredaryds SOK10:04
Annika LeanderssonOK Tyr10:06
Annika StaafForsa OK10:08
Christina NordströmBodens BK10:10
Kerstin Haugen LundStenungsunds OK10:12
Anna-Lena SvenssonLidköpings VSK10:14
Lena LarssonSala OK10:16
Christina SegerslättSkåneslättens OL10:18
Elisabeth StrandhagenGöteborg-Majorna OK10:20
Anne Julsrud HaugenHalden SK10:22
Elisabeth FriesUmeå OK10:24
Britt ClaessonIFK Mora OK10:26
Eva KarlssonUddevalla OK10:28
Birgitta GustafssonHagaby GoIF Örebro10:30
Carina DoyleSundbybergs IK10:32
Anita GalinHärnösands OK10:34
Ann-Kristin NyqvistIFK Göteborg10:36
Lisa LarssonSjövalla FK10:38
Ann Warma LaasOK Skogshjortarna10:40
Kerstin OhlssonHaninge SOK10:42
Eva WalheimRobertsfors IK10:44
Karin IngelhagFrölunda OL10:46
Eva Hadmark- P.Tullinge SK10:48

H55

3 540 m, 98 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tjelvar OtterbjörkUmeå OK09:30
Stefan CarlssonAlfta-Ösa OK09:31
Kyrre ThalbergLunds OK09:32
Tommy RoosFalköpings AIK OK09:33
Kjell BomanSöderhamns OK09:34
Bo NeidenströmFrölunda OL09:35
Thomas HenmyrOK Vilse 8709:36
Michael AnderssonGöteborg-Majorna OK09:37
Tommy HolmérVäsby OK09:38
Gunnar SjölundSkogslöparna09:39
Jan HanssonStenungsunds OK09:40
Leif GustafssonSäterbygdens OK09:41
Lars-Gunnar NilssonEksjö SOK09:42
Mats LindqvistSävedalens AIK09:43
Stefan JohanssonTrollhättans SOK09:44
Anders SvenssonSelånger SOK09:45
Lars LarssonSjövalla FK09:46
Gunnar MarkinhuhtaGöteborgs SK09:47
Stefan O JanssonLerums SOK09:48
Sune SödergrannTullinge SK09:49
Tryggve RönnqvistOK Linné09:50
Göran IvaresOK Södertörn09:51
Jan GranstedtHalden SK09:52
Jan NordinSundsvalls OK09:53
Ulf PalmérUlricehamns OK09:54
Jonas JerlinFrölunda OL09:55
Ronny LiljegrenGotlands Bro OK09:56
Mats NissiläSelånger SOK09:57
Roland NotstamArboga OK09:58
Ingmar OlssonOK Vilse 8709:59
Anders SpånérGöteborg-Majorna OK10:00
Lennart StrandbergSkogslöparna10:01
Sten-Olof MatssonLeksands OK10:02
Tommy JohnssonOK Nackhe10:03
Uno JohanssonSundsvalls OK10:04
Evert JohanssonOK Bävern10:05
Bo EmilssonOppsal Orientering10:06
Anders LarssonHagaby GoIF Örebro10:07
Sören CallebergSöderhamns OK10:08
Roland NorellSöders-Tyresö10:09
Mats WalheimRobertsfors IK10:10
Ulf ErikssonStora Tuna OK10:11
Sven-Erik BrodinKristinehamns OK10:12
Mats ZackrissonOK Älvsjö-Örby10:13
Christopher SchiveOK Moss10:14
Torsten BacktemanLerums SOK10:15
Lars SpångmyrIK Jarl Rättvik10:16
Magnus JosefssonSävedalens AIK10:17
Mats KensbyOK Tyr10:18
Jan-Olof BäckOK Djerf10:19
Anders AxelssonTrollhättans SOK10:20
Gunnar SvanbergJärfälla OK10:21
Georg LarssonFredrikshofs IF Skid & OK10:22
Ingvar LarssonGöteborg-Majorna OK10:23
Lars MattssonOK Kåre10:24
Axel WasseniusUddevalla OK10:25
Jörgen KarlssonAttunda OK10:26
Håkan ForsmanRonneby OK10:27
Tomas VirtanenSelånger SOK10:28
Jan-Olov BergmanVästerås SOK10:29
Leif SandahlOK Tyr10:30
Ulf BurmanGustavsbergs OK10:31
Lars-Erik FredrikssonOK Skogshjortarna10:32
Eirik NordbrødenHalden SK10:33
Nils-Olof LarssonVänersborgs SK10:34
Peter EnokssonOK Österåker10:35
Christer FranssonMotala AIF OL10:36
Thomas HjertFalköpings AIK OK10:37
Ketil ÅstebølOppsal Orientering10:38
Björn SöderbäckOK Linné10:39
Stefan SjöblomFrölunda OL10:40
Francois MartinezOK Södertörn10:41
Per MagnussonOK Nolaskogsarna10:42
Sixten WestlundOK Tyr10:43
Olof FraenellSundsvalls OK10:44
Karl Aasmund ErøyOK Moss10:45
Lars-Olof JanssonOK Linné10:46
Björn-Ove PetterssonAttunda OK10:47
Jan GustafssonHagaby GoIF Örebro10:48
Jan-Erik SkyttnerLjusdals OK10:49
Per LjungStockholms OK10:50
Gunnar LangsSkarpnäcks OL10:51
Kenneth PetterssonJärfälla OK10:52
Torbjörn AronssonGöteborg-Majorna OK10:53
Kjell KlarSäterbygdens OK10:54
Ingemar NilssonAndrarums IF10:55
Bo JohanssonOK Älme10:56
Tore EklundSödertälje-Nykvarn OF10:57
Tomas KarlssonOK Skogshjortarna10:58
Sten SegerslättSkåneslättens OL10:59
Petter FureOppsal Orientering11:00
Anders BjörklundSävedalens AIK11:01
Lars ForsstedtSöders-Tyresö11:02
Per-Olov SjöströmVästerås SOK11:03
Sören JonssonNydalens SK11:04
Thomas AlmqvistVästerviks OK11:05
Sture OttesenIndre Østfold OK11:06
Jørn NordbrødenHalden SK11:07

D60

2 660 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elisabeth BybergerSolna OK09:59
Anneli LindqvistGustavsbergs OK10:01
Gabrielle BrunAndrarums IF10:03
Inger OnsbringEskilstuna OL10:05
Britt GunnarssonKristinehamns OK10:07
Ing-Marie HjertFalköpings AIK OK10:09
Inger SvenssonLidköpings VSK10:11
Lena NilssonRånäs OK10:13
Anne-Chr SchunnessonAttunda OK10:15
Ingela NelsénFalkenbergs OK10:17
Katarina KvickSkogslöparna10:19
Britt-Marie AnderssonOK Amne10:21
Solveig HedenblomSjövalla FK10:23
Gunn GrønliOppsal Orientering10:25
Lisa AnnersandOK Tyr10:27
Bjørg Ingunn FjogstadOppsal Orientering10:29
Monica WassFalkenbergs OK10:31
Titti BergendahlOK Måsen10:33
Karin AxelssonIK Uven10:35
Inger WesterbergIF Hagen10:37
Britt KarlssonStenungsunds OK10:39
Margareta HallménAttunda OK10:41
Lena JanssonArboga OK10:43
Britt LarssonLänna IF10:45
Ingrid GraneliHaninge SOK10:47
Ing-Marie Brander StrandGöteborg-Majorna OK10:49
Helena HemströmGävle OK10:51
Lena PerssonGamleby OK10:53

H60

3 360 m, 83 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mikael BodénMarkbygdens OK09:00
Lennart LundquistOK Nalle09:02
Staffan TörnrosTumba-Mälarhöjden OK09:04
Kjell JanssonLånghundra IF09:06
Sven HedmanAttunda OK09:08
Henrik UndelandIFK Göteborg09:10
Ulf HenrikssonKorsnäs IF OK09:12
Örjan SvahnIFK Mora OK09:14
Ove ErikssonNyköpings OK09:16
Claes HammarlingLänna IF09:18
Stefan GunnarssonKristinehamns OK09:20
Reine SpetzStenungsunds OK09:22
Rolf MührerSvaide Roma SOK09:24
Mikael SternJärla Orientering09:26
Ove KristofersenOppsal Orientering09:28
Mikael TarandiIFK Lidingö SOK09:30
Kurt MaxéSundbybergs IK09:32
Conny SahlinVänersborgs SK09:34
Anders FriesUmeå OK09:36
Lennart SmedenmarkRonneby OK09:38
Johnny GustafssonGamleby OK09:40
Arne AlfredssonUddevalla OK09:42
Hans AnderssonVästerbergslagens OL09:44
Krister StrandOK Landehof09:46
Inge JosefssonStångenäs AIS09:48
Lennart JakobssonTibro OK09:50
Johan Toverud JensenNydalens SK09:52
Anders PerssonOK Vilse 8709:54
Clas FriesUmeå OK09:56
Lars-Erik SpaakEksjö SOK09:58
Anders HallménAttunda OK10:00
Tommy WesterbergIF Hagen10:02
Lennart HålsjöOK Skogshjortarna10:04
Roland WareniusAvesta OK10:06
Jan CarlssonIFK Göteborg10:08
Leif StrandbergSkogslöparna10:10
Lars KlyveOppsal Orientering10:12
Sture LarssonLänna IF10:14
Björn-Olof ValdemarssonOK Nackhe10:16
Tommy ÖstLjusdals OK10:18
Gerhard LilliestiernaOK Roslagen10:20
Urban ArnessonOK Torfinn10:22
Karl-Erik AnderssonIFK Mora OK10:24
Ingemar CarlssonSävedalens AIK10:26
Lars-Peter JohnsonSelånger SOK10:28
Reinhold LenneboIF Thor10:30
Gunnar BejbomUddevalla OK10:32
Per ÖhlundGustavsbergs OK10:34
Johnny FranssonÄrla IF10:36
Anders FjogstadOppsal Orientering10:38
Mats LarssonSkogslöparna10:40
Karl MollénOK Denseln10:42
Alf Larsson