Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Tiomilarepet

TävlingsinformationVisa startlista per organisationDölj laguppställningarSkriv ut

Tävlingens namn: Tiomilarepet
Arrangörsorganisation: OK Älvsjö-Örby
Datum: onsdag 22 april 2015

H21 lång

32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
1OK Hällen 119:45
18701171. Oskar Carlborg
18204072. Peter Öberg
2Ulricehamns OK 119:45
25505601. Nils Spetz
29012902. Gustav Eklöf
4Tullinge SK 519:45
420819561. Magnus Glännefors
49007032. Markus Adolfsson
5Tullinge SK 319:45
55032771. Clément Fumey
59055542. Johan Kärrström
6Snättringe SK 319:45
6272251. Peter Granath
69313002. N.N.
7Tullinge SK 419:45
79608101. Niklas Sundqvist
77904082. Jörgen Ohlin
8Snättringe SK 219:45
8439391. Patrik Nilsson
820608712. Anders Wisén
9OK Ravinen 119:45
997406081. Nick Barrable
95153052. Ruslan Glebov
10Tullinge SK 119:45
108210131. Björn Normark
109488342. Henrik Persson
11Centrum OK 219:45
11414321. Oskar Gustafsson
118512282. Jerk Rönnols
12Tullinge SK 219:45
126556001. Jörgen Axelsson
122. Christoffer N.N.
13Sundbybergs IK 119:45
1320507151. Morgan Karlsson
138903252. Mårten Sund
14Tullinge SK 619:45
14308761. Jesper Lund
149204072. Fredrik Forsberg
15Snättringe SK 119:45
159511161. David Hector
158906192. Mikael Nilsson
16OK Linné 319:45
1615907151. Francois Joly
1691017292. - N.N.
17Järla Orientering 219:45
178485861. Dan Wester
178312312. Emil Lauri
19IFK Lidingö SOK 219:45
198503001. Nicolas Simonin
1998710102. Erik Ivarsson Sandberg
20Centrum OK 119:45
205025871. Stuart Fell
208304212. Holger Kohr
21Söders-Tyresö 219:45
21365881. Tomas Lilja
2190006662. Niklas Wrane
22Tumba-Mälarhöjden OK 119:45
22126081. Joakim Törnros
2220507242. Anders Boström
23IFK Lidingö SOK 119:45
238702261. Niklas Serrander
2390051982. Julian Dent
24Skogsluffarnas OK 119:45
244506171. Jan Stridh
2420487802. Jason Bransome
25OK Hällen 219:45
259001251. Tommy Söderberg
25169322. - N.N.
26Järla Orientering 319:45
26260321. Henrik Hellman
266800012. N.N.
27OK Linné 219:45
2712072251. Henry McNulty
277807112. Mats Troeng
28Järla Orientering 119:45
285007811. Alain Denzler
288648922. David Bejbom
29OK Södertörn 119:45
296596591. Josh Beech
2920781602. Fredrik Larsson
30Järfälla OK / OK Ravinen 119:45
309206011. Love Berzell
309308072. Rasmus Palmqvist Aslaksen
32Täby OK 119:45
328901181. Daniel Hájek
327913022. Robert Johansson
33Söders-Tyresö 119:45
3390841931. Markus Martinelle
3320487752. Göran Thimberg
34OK Linné 119:45
348310131. Henrik Löfås
346446442. David Lingfors
35OK Ravinen 219:45
359029791. Kalle Bergman
359806192. Jacob Lindstam

H21 kort

20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
51Skogsluffarnas OK / Söders-Tyresö 119:45
516053211. Fredrik Glännefors
5120486322. Elias Tidevall
52OK Hällen 119:45
5299704201. Gustaf Sundbüe
5220582142. Arvid Linder
53Tullinge SK 219:45
539310221. Tintin Karlberg
539506082. Anton Blomdahl
54Järla Orientering Gustavsbergs OK / 119:45
548304051. Petter Haraldsson
548404112. Johan Strandberg
55OK Södertörn OK Ravinen / 219:45
5599811111. Linus Backlund
5520486662. Viktor Wohlgemuth
56OK Ravinen OK Södertörn / 119:45
566151411. Albin Andersson
569911082. Axel Kudinoff
57Centrum OK 219:45
5720819841. Sverker Lenas
57382712. Karl Melin
58Järfälla OK / Waxholms OK 119:45
589606221. Nils Gumaelius
584420302. Isak Langerak
59Kamrat och IF KIF 119:45
598202061. Martin Holth Johannessen
5915018462. Casper Giding
60IFK Enskede 119:45
603517031. Ove Hedlund
605019682. Fredrik Hedin
61Tullinge SK 119:45
619008011. Markus Fredlund
619602202. Andreas Hultqvist
62Leksands OK / Södertälje Nykvarn OK19:45
629403101. Moa Leijon Lind
625015312. Robert Wallstén
63Söders-Tyresö 219:45
637702041. Johan Hedman
635010352. Jacob Svensson
64IFK Lidingö SOK / Kamrat och IF KIF 219:45
645015981. Mårten Frendelius
647811162. Linus Kajsajuntti
65IFK Enskede 219:45
654233841. Ulf Bylund
653412532. Björn Bylund
66Tumba-Mälarhöjden OK 119:45
664447531. Jerker Åberg
6620581152. Anders Käll
67Centrum OK 119:45
674361521. Martin Karlsson
6798733332. Henrik Lundgren
68Tullinge SK 319:45
689504041. Emil Andersson
687833332. Per-Ove Melinder
69IFK Enskede 319:45
6920620951. Jan Frödin
695019662. Pär Hedlund
70Centrum OK 319:45
708878781. Kristoffer Edshage
708004222. Jonas Lindholm

H90

15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
81Järfälla OK 119:30
818268261. Nils Edvardsson
8196109282. Lars Palmqvist
82Sundbybergs IK 119:30
824437621. Joakim Skantze
827008192. Ronny Falk
83SK Praga 119:30
83516761. Hana Tichovska
83516822. Martin Tichovsky
84Söders-Tyresö Skarpnäcks OL / 119:30
846708111. - N.N.
8420572802. Peter Zetterström
85OK Ravinen 119:30
8572028071. Martina Craig
8575834682. Stephen Craig
86Snättringe SK 119:30
867111221. Per Kallhauge
86272192. Björn Salomonsson
87Tullinge SK 219:30
876403211. Hans Sundqvist
872536572. Erik Berggren
88OK Södertörn 119:30
884300421. Nils Eklöw
889704132. Jesper Lagerberg
89Skarpnäcks OL 219:30
89335051. Lars Segerman
896305232. Håkan Rolfsson
90Järfälla OK 219:30
9020819641. Göran Lundqvist
9077302052. Magnus Lennartsson
91IFK Enskede 119:30
9177665551. Stefan Henriksson
9120781472. Pelle Forsberg
92Täby OK 119:30
922138501. Carl Persson
924233882. Peter Nordström
93Tumba-Mälarhöjden OK 119:30
936707131. Dan Giberg
932273552. Thomas Eriksson
94Tullinge SK 119:30
942171161. Mats Fryxell
94424002. Göran Längheim
95IFK Lidingö SOK 119:30
9520251781. Magnus Rajan
9577204062. Pär Lilja

H110

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
101Järfälla OK 119:30
1015912011. Peter Lundberg
1015602152. Anders Löfgren
102Stockholms OK 119:30
1025535571. Per Ljung
102300822. Lars Öhrman
103Centrum OK 119:30
1034495171. Anders Lavfors
10320665612. Janne Nilsson
104Tullinge SK 119:30
1047781051. Lennart Agén
10420005552. Tommy Eriksson
105Tumba-Mälarhöjden OK 119:30
105187101. Conny Axelsson
105187062. Staffan Törnros

H125

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
121Söders-Tyresö 119:30
1212358281. Åke Wansölin
12190090002. Lars Forsstedt
122Tullinge SK 119:30
1229906471. Gunnar Ehn
1225310382. Anders Kärrström
123Hellas Orientering 119:30
123284671. Rolf Skoglund
12374310232. Kenneth Berglund

H16

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
131Snättringe SK 119:30
13120581881. Tobias Karlsson
1314423322. Ivar Lidström Lauri
132OK Ravinen 119:30
1329366681. Lukas Hellgren
1329991082. Hannes Svahn
133Tullinge SK 119:30
13370030791. Ruben Bryngelsson
1339904262. Albin Andersson
134Täby OK 119:30
1349902051. Vidar Persson
13412364302. Edvin Nordström
135Järfälla OK 219:30
1356700861. Benjamin Langerak
1356520002. Noel Waldenfjord
136Tumba-Mälarhöjden OK 119:30
13620581121. Alexander Käll
1369919192. Johan Giberg
137Tumba-Mälarhöjden OK 219:30
1374497711. Erik Åberg
1372. Johan N.N.
139Sundbybergs IK 119:30
13997677671. Kristoffer Tengroth
13914251722. Niklas Carlsson
140Järfälla OK 119:30
1406090991. Oskar Edvardsson
1405815812. Johan Langerak
141Tullinge SK 219:30
14199050801. Oskar Forsberg
1419905212. Lukas Arkäng

D21 lång

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
201Centrum OK 119:00
2014333731. Moa Kjellstrand
2014072012. Linnea Börjars
202Alfta-Ösa OK 119:00
20218609011. Josefine Engström
2028706012. Sara Eskilsson
203Tullinge SK 119:00
2039094001. Johanna Lönnkvist
2039540012. Linnea Engstedt
204OK Södertörn 119:00
2049102061. Louise Markstedt
2049401222. Tove Lagerberg
205OK Ravinen Leksands OK / 119:00
2059028051. Frida Forsberg
2058508282. Helena Jansson
206Järla Orientering 119:00
2068880041. Anneke Hald Bjørgum
20614061192. Emma Klingenberg
207IFK Lidingö SOK 119:00
20711649801. Sarina Jenzer
2079204272. Helena Karlsson
208Tullinge SK 219:00
2088410061. Sara Lundblad
2082. Linnéa N.N.
210Eksjö SOK Järla Orientering / 119:00
2108610281. Elin Hemmyr Skantze
2109207022. Julia Lauri
211Järla Orientering 219:00
2117766561. Elsa Jansson
2117757512. Karolin Ohlsson

D21 kort

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
221Centrum OK 219:00
2218002411. Sara Jonasson
221621682. Julia Dalgren
222Söders-Tyresö 219:00
22297601281. Åsa Linnersjö
2224527202. Ebba Jansson
223Tumba-Mälarhöjden OK 219:00
2239291231. Charlotta Östervall
223291292. Emma Englid
224Kamrat och IF KIF 119:00
2248006101. Linda Sjögren
2244333862. Johanna Sahlstedt
225Söders-Tyresö 319:00
22519791111. Camilla Hellström
2257109192. Anke Xylander
226IFK Enskede 119:00
22620665551. Ileana von Melen
2267606022. Elin Ahlström
227Centrum OK 119:00
2274400531. Katarina Tallhage
227283102. Mette Petersson
228Järla Orientering 119:00
2288006161. My Heinrup
228309622. Kristin Andrée
229Tumba-Mälarhöjden OK 119:00
2298209261. Elsa Törnros
2297807292. Karin Skogholm
230Söders-Tyresö 119:00
2303517071. Nina Thörnqvist
23013931282. Karin Almgren

D90

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
241Järla Orientering 119:00
2414174821. Johanna Sundström
2412. Johanna N.N.
242Skogsluffarnas OK 119:00
24220773771. Karin Tidevall
2424395432. Erika Carlinger
243Tullinge SK 119:00
2435906221. Barbro Lönnkvist
2436100612. Anna-Karin Sundqvist

D16

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
251Tullinge SK 219:00
25190010181. Ella Sjöberg
2515088002. Trine Karlberg
252OK Södertörn 119:00
2525005311. Hanna Lagerberg
2524496942. Sofia Zilling
253Tullinge SK 119:00
25390010131. Lovisa Längheim
25390005042. Lovisa Larsson
254IFK Lidingö SOK 119:00
25420251811. Elin Jarlemark
2544497902. Julia Rajan
255Tumba-Mälarhöjden OK 119:00
25520620151. Emma Persson
2559905112. Ellinor Östervall

HD14

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
271Skarpnäcks OL 319:15
2713471811. Frida Arnesson
2712. N.N.
272OK Ravinen 119:15
2727103041. Emilia Engel
27220509552. Elin Berg
274Skarpnäcks OL 119:15
2742271751. Vera Rolfsson
27420773812. Linus Halvorsen
275Tullinge SK 119:15
275198461. Tilda Andersson
27570105212. Johannes Bladh
276OK Ravinen 319:15
2765008011. Martin Rinnbäck
2764497762. Gustav Björklund
277Söders-Tyresö 119:15
27720581421. Elias Röstin
27720782832. Emma Stråhle
278OK Älvsjö-Örby 119:15
27818678681. Lucas Fredman
27870102102. Johan Karlsson
279OK Ravinen 219:15
2795161501. Alvin Craig
2795308262. Olle Kallur
280Tullinge SK 219:15
28090109291. Klara Bolin
28077821612. Alfred Längheim
281OK Älvsjö-Örby 219:15
28177778881. Hjalmar Sandberg
28120773392. Malte Berggren
282OK Älvsjö-Örby 319:15
28210104231. Petter Myrenberg
2822. N.N.

Annonser