Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för FK Boken, medel

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: FK Boken, medel
Arrangörsorganisation: FK Boken
Datum: lördag 14 november 2015

D21

3 950 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
217263Madelene AxelssonHärlövs Idrottsförening10:57
9102606Anna WikströmHästveda Orienteringsklubb11:00
921301Camilla NilssonOrienteringsklubben Torfinn11:03
42675Siri WahlströmMalmö Orienteringsklubb11:06
9497731Carina ThynellHärlövs Idrottsförening11:09
404330Evelina FolkessonOrienteringsklubben Torfinn11:12
580810Christina OlssonSkåneslättens Orienteringslöpa11:15
910515Ann-Sofie LarssonÖrkelljunga Friluftsklubb11:18
1201078Henna YliluikkiSuomusjärven Sisu11:21
533251Nelly CarlssonOK Pan-Kristianstad11:24
1401670Enni JalavaTurun Suunnistajat11:27
9102600Caroline LindelöwHärlövs Idrottsförening11:30
900412Jannie HagårdOK Pan-Kristianstad11:33
439613Stina PerssonEmmaboda Verda OK11:36
910329Anna SjöströmLunds Orienteringsklubb11:39

H21

5 060 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1992212Axel HalvarssonOK Kroppefjäll10:58
2013606Hans SitarzSC Klecken11:00
1406280Kåre SørensenOK Sorø11:02
931227Algot NajvikOK Pan-Kristianstad11:04
342865Julius KindlundhFriluftsklubben Finn11:06
911338Christoffer AndersenIdrottsklubben Gandvik11:08
900611Gustav RuneforsVäxjö Orienteringsklubb11:10
7201378Stefan NilssonLunds Orienteringsklubb11:12
7766666Simon BörjesonRyda Skidklubb11:14
9101404Emanuel StridOrienteringsklubben Torfinn11:16
2077305Björn NorrlidenTorsås Orienteringsklubb11:18
820282Patrik JohanssonHelsingborgs Skid o Orienterin11:20
9101546Robbie AndersonGöteborg-Majorna OK11:22
330900Johan AntonssonOrienteringsklubben Löftan11:24
908561Magnus EricssonVäxjö Orienteringsklubb11:26
7880626Jonatan AnderssonFalkenbergs Orienteringsklubb11:28
9000707Isac EricssonVäxjö Orienteringsklubb11:30
871029Niclas LindblomStigmännen Karlshamns OK11:32
7000251Martin RosénOrienteringsklubben Stigen11:34
781200Mikael PerssonFriluftsklubben Göingarna11:36
9000516Emil AuseliusBredaryds Skid O OK11:38
840417Jonas HjertFalköpings AIK Orienteringsklu11:40
1470561Sebastian WahlströmSnättringe Sportklubb11:42
990824Emil PetterssonOrienteringsklubben Dacke11:44

H18

3 990 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
991222Filip TrofastBredaryds Skid O OK11:02

D16

3 870 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1030600Kajsa AnderssonOrienteringsklubben Orion11:02
1444619Ebba JensenSkåneslättens Orienteringslöpa11:05
9010914Clara DahlHärlövs Idrottsförening11:08
451421Elsa EricssonFK Friskus-Varberg11:11
9990617Sofia DahlHärlövs Idrottsförening11:14
448767Lovisa WeidenSkåneslättens Orienteringslöpa11:17
344017Lotten KindlundhFriluftsklubben Finn11:20

H16

3 870 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2058168Julius PukeYstads Orienteringsklubb11:21
9000810Jacob EnbergHalmstad Orienteringsklubb11:24

D14

3 300 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1664264Kajsa ToftnerOrienteringsklubben Kompassen11:00
1060302Klara AnderssonOrienteringsklubben Orion11:04
2077240Agnes LindblomMalmö Orienteringsklubb11:08
9031101Thea BökmanHelsingborgs Skid o Orienterin11:12
9165622Alva NystedtSkåneslättens Orienteringslöpa11:16
961860Hilda AxelssonFriluftsklubben Göingarna11:20
445111Lovisa LagerHalmstad Orienteringsklubb11:24
439908Tina LjungqvistLunds Orienteringsklubb11:28

H14

3 300 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
431975Albin WeidenSkåneslättens Orienteringslöpa11:03
438791Erik ÅkessonVäxjö Orienteringsklubb11:07
7011217Samuel LåstbomHärlövs Idrottsförening11:11
9085619Hugo EricssonVäxjö Orienteringsklubb11:15
9116257Viktor GunnarssonIdrottsklubben Hakarpspojkarna11:19
2077202Willy FjällborgStenungsunds Orienteringsklubb11:23
440749Jonas Emil FoghOK Sorø11:27

D12

2 640 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1060811Anna BenattiSkåneslättens Orienteringslöpa11:03
2078113Tiffany JakobssonFrosta Orienteringsklubb11:07
15758Joanna PerssonOrienteringsklubben Tyringe11:11
344149Fredrika KindlundhFriluftsklubben Finn11:15
2085368Alice PerssonOrienteringsklubben Tyringe11:19
9031226Hanna LarssonYstads Orienteringsklubb11:23
1050128Ida BenattiSkåneslättens Orienteringslöpa11:27

H12

2 640 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
445430Edvin VensrydEslövs Friluftsklubb10:57
355947Albin AnderssonOrienteringsklubben Torfinn11:01
340627Klas LjungqvistLunds Orienteringsklubb11:05
2089123William SteffertOrienteringsklubben Tyringe11:09
1399756Hugo CedervallÖrkelljunga Friluftsklubb11:13
1230204Olof EdvardssonRonneby Orienteringsklubb11:17
1040903David MorénHjärnarps Orienteringslöpare11:21

D10

2 150 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
24438Elin SalbergIdrottsklubben Uven11:00
1060118Hanna MorénHjärnarps Orienteringslöpare11:04
353100Sara LjungqvistLunds Orienteringsklubb11:08
9005721Josefina AndraeOrienteringsklubben Vilse 8711:12
1051001Louise EdvardssonRonneby Orienteringsklubb11:16
9080319Felicia PerssonHelsingborgs Skid o Orienterin11:20

H10

2 150 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1060316Edvin SanderSkåneslättens Orienteringslöpa11:02
1399783Isak EdholmÖrkelljunga Friluftsklubb11:06
717478Hjalmar AxelssonFriluftsklubben Göingarna11:10

D40

3 820 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1399754Lotta EkbergÖrkelljunga Friluftsklubb11:00
7012262Kerstin JensenSkåneslättens Orienteringslöpa11:04
217195Agneta TörnkvistIdrottsklubben Uven11:08
7501114Jenny LindblomMalmö Orienteringsklubb11:12
402823Ingela AnderssonOrienteringsklubben Orion11:16
341059Angelica BrandqvistTibro Orienteringsklubb11:20
9690311Åsa EricssonLunds Orienteringsklubb11:24
886628Hanne FoghOK Sorø11:28
449728Malin WeidenSkåneslättens Orienteringslöpa11:32
606072Erika BjörckTormestorps Idrottsförening11:36
1240373Kajsa BenattiSkåneslättens Orienteringslöpa11:40
445323Maria TuressonHärlövs Idrottsförening11:44
15360Anna LjungqvistLunds Orienteringsklubb11:48

H40

4 250 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
445410Tomas VensrydEslövs Friluftsklubb10:59
234427Lars DahlHärlövs Idrottsförening11:01
1690819Lennart MorénHjärnarps Orienteringslöpare11:03
690906Thomas LåstbomHärlövs Idrottsförening11:05
690610Fredrik HugossonLunds Orienteringsklubb11:07
7205502Tomas WestlundOK Pan-Kristianstad11:09
438134Johan JensenSkåneslättens Orienteringslöpa11:11
2052719Dennis HansenOrienteringsklubben Kompassen11:13
452601Oscar GrönvallHelsingborgs Skid o Orienterin11:15
7447479Johan RosénSkåneslättens Orienteringslöpa11:17
740474Mikael NilssonOrienteringsklubben Kontinent11:19
9440144Fredrik NystedtSkåneslättens Orienteringslöpa11:21
341287Fabian LjungqvistLunds Orienteringsklubb11:23
217107Håkan SalbergIdrottsklubben Uven11:25
672425Håkan AxelssonFriluftsklubben Göingarna11:27
9670506Anders EricssonLunds Orienteringsklubb11:29
450443Henrik WeidenSkåneslättens Orienteringslöpa11:31
1201068Jyrki NieminenLounais-Hämeen Rasti11:33
9680405Erik AhlströmHelsingborgs Skid o Orienterin11:35
9700328Jan LagerHalmstad Orienteringsklubb11:37
422491Magnus TrofastBredaryds Skid O OK11:39
9997105Nils HelmerssonHässleholms Orienteringsklubb11:41
28625Lennart SöderbergIdrottsklubben Hakarpspojkarna11:43
452289Johan BökmanHelsingborgs Skid o Orienterin11:45
681127Thomas NajvikOK Pan-Kristianstad11:47

D50

3 110 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
610330Ann-Kristin SjöströmLunds Orienteringsklubb11:01
581203Ingela EkelövSkåneslättens Orienteringslöpa11:05
17893Sari HåkanssonOrienteringsklubben Gränsen11:09
648648Kristina SpångbergLunds Orienteringsklubb11:13
601224Tina HagårdRävetofta Orienteringsklubb11:17

H50

3 960 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
350573Joakim ErikssonSödertälje-Nykvarn Orientering11:01
341026Jens LindströmTibro Orienteringsklubb11:04
2052707Mats ToftnerOrienteringsklubben Kompassen11:07
17892Håkan HåkanssonOrienteringsklubben Gränsen11:10
888950Henrik AlbahnCopenhagenO11:13
262721Glen HåkanssonVäxjö Orienteringsklubb11:16
630912Bengt OlssonEslövs Friluftsklubb11:19
777929Magnus PorleVäxjö Orienteringsklubb11:22
330993Benjamin ViebkeMalmö Orienteringsklubb11:25
600600Jörgen BatzSkarpnäcks Orienteringslöpare11:28
561106Ingmar EkelövSkåneslättens Orienteringslöpa11:31
591016Ingemar MånssonRonneby Orienteringsklubb11:34
17742Lars MagnussonOrienteringsklubben Älme11:37
560703Ulf PalmérUlricehamns Orienteringsklubb11:40
435798Mats AnderssonOrienteringsklubben Orion11:43
305297Matti YliluikkiSuomusjärven Sisu11:46
570726Sten GustafssonEds Skidklubb11:49

D60

2 880 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
540609Ulla EngelbyOK Pan-Kristianstad10:58
9101913Margareta SjöbergLunds Orienteringsklubb11:02
9025597Siv LarssonVäxjö Allmänna Idrottssällskap11:06
17054Mona EnforsTockarps Idrottsklubb11:10
16187Karin BengtssonOrienteringsklubben Kompassen11:14
21069Kristin JohanssonOrienteringsklubben Dacke11:18
354084Inger GlansOrienteringsklubben Torfinn11:22
237544Lisbeth DamsgaardHjärnarps Orienteringslöpare11:26
25266Gudrun NilssonLunds Orienteringsklubb11:30
17528Berit SchannongMalmö Orienteringsklubb11:34
970478Karin PerssonOrienteringsklubben Tyringe11:38

H60

3 880 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
6188Roland DahlmanMalmö Orienteringsklubb10:59
25454Sölve AnderssonOrienteringsklubben Stigen11:01
9199191Sven-Inge SvenssonHässleholms Orienteringsklubb11:03
16179Holger SigboOrienteringsklubben Kompassen11:05
7480502Åke PerssonHjärnarps Orienteringslöpare11:07
7460915Ebbe MalmMarkaryds Friluftsklubb11:09
44082Peter LincolnFriluftsklubben Snapphanarna11:11
9510225Christer NordströmOrienteringsklubb Älvsjö-Örby11:13
9025593Sven-Olof LarssonVäxjö Allmänna Idrottssällskap11:15
511010Håkan NilssonMalmö Orienteringsklubb11:17
2800695Johnny GustafssonGamleby Orienteringsklubb11:19
27900Janne LindholmFrosta Orienteringsklubb11:21
540211Torgny OttossonOrienteringsklubben Torfinn11:23
7012551Bent GalborgenIndre Østfold OK11:25
355950Arne AnderssonOrienteringsklubben Torfinn11:27
28763Börje ÅkessonFrosta Orienteringsklubb11:29
17931Dag Lewis-JonssonHelsingborgs Skid o Orienterin11:31
442564Ronald Mc GrailHjärnarps Orienteringslöpare11:33
16659Tommy OlssonOrienteringsklubben Dacke11:35
661414Tommy WesterbergIdrottsföreningen Hagen11:37
581124Nils-Erik BondessonFrosta Orienteringsklubb11:39
25267Bo Anders NilssonLunds Orienteringsklubb11:41
9874998Jan WahlströmSnättringe Sportklubb11:43
520907Olle BohmanHjärnarps Orienteringslöpare11:45
15515Bo JohanssonOrienteringsklubben Stigen11:47
1413026Roy OvessonHelsingborgs Skid o Orienterin11:49
550401Mats StrandhagenGöteborg-Majorna OK11:51
500718Kent KardellLjungskile Friluftsklubb11:53

D70

2 800 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
16623Brita DahlbergHässleholms Orienteringsklubb11:03
10010Barbro HugossonLunds Orienteringsklubb11:07
521030Helen AndertoftMarkaryds Friluftsklubb11:11
1662900Ann-Charlotte JensenHässleholms Orienteringsklubb11:15
554511Britt Forsell PirozziLunds Orienteringsklubb11:19
444055Gull SvenssonTockarps Idrottsklubb11:23
445397Gunilla GrönbladHärlövs Idrottsförening11:27

H70

3 290 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2050839Kenneth LindborgOK Pan-Kristianstad11:01
17490Bo BülowMalmö Orienteringsklubb11:03
354710Raimo SalminenOK Pan-Kristianstad11:05
11262Christer LjungquistLunds Orienteringsklubb11:07
36139Per-Olof FernbergIdrottssällskapet Skanne11:09
441869Allan SunnergrenHjärnarps Orienteringslöpare11:11
9664311Sven-Erik ForsellSkåneslättens Orienteringslöpa11:13
426900Nils KarlssonVäxjö Allmänna Idrottssällskap11:15
13755Göran BengtssonTockarps Idrottsklubb11:17
445369Christer GrönbladHärlövs Idrottsförening11:19
258531Bo SvenssonTockarps Idrottsklubb11:21
890821Sven-Åke AndertoftMarkaryds Friluftsklubb11:23
7451005Ingvar PerssonFriluftsklubben Åsen11:25
17530Paul SchannongMalmö Orienteringsklubb11:27
204693Åke NordbergOrienteringsklubben Klyftamo11:29
17543Gerth SällströmLessebo Orienteringsklubb11:31
17946Macke SelanderHelsingborgs Skid o Orienterin11:33
448423Ingemar ErlandssonVäxjö Orienteringsklubb11:35
13667Gunnar BrystHjobygdens Orienteringsklubb11:37
437495Ernie BroströmHalmstad Orienteringsklubb11:39
1205515Torsten ClaessonOrienteringsklubben Älme11:41

D80

2 130 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
450325Gun HanssonYstads Orienteringsklubb11:02

H80

2 750 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
29245Bo BengtssonHässleholms Orienteringsklubb11:00
27167Johan JanssonVäxjö Orienteringsklubb11:04
660818Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad11:08
36178Nils JanssonSkattkärrs Skid- och Orienteri11:12
509313Ingvar PeterssonHässleholms Orienteringsklubb11:16
41467Anders AdlerLinköpings Allmänna IK11:20
259442Nils RågstedtIdrottssällskapet Kullen11:24
15920Jan-Eric NelkingFriluftsklubben Åsen11:28

Inskolning

1 830 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1080929Valter SanderSkåneslättens Orienteringslöpa11:01:34

U1

1 900 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
987003Hanna SalbergIdrottsklubben Uven10:58:44
1399782Jonathan EdholmÖrkelljunga Friluftsklubb11:05:54
987005Lovisa ErichsenFriluftsklubben Boken11:20:02
421152Erik OlssonFrosta Orienteringsklubb11:20:45
987004Anton CarlströmFriluftsklubben Boken11:21:10

U2

2 310 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2077945Ebba ElofssonHelsingborgs Skid o Orienterin11:12:13
1061227Elias PerssonHelsingborgs Skid o Orienterin11:22:06
2087124Melvin BillingOrienteringsklubben Kompassen11:24:38
17170Tove RosbergVäxjö Orienteringsklubb11:31:21
2087114Walther BergvallOrienteringsklubben Kompassen11:34:36
15760Villyam JohanssonOrienteringsklubben Tyringe11:54:41

Öppen motion 1

2 310 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
922016Jacob SørensenOK Sorø10:58:16
2078016Annika JohanssonKlubblös11:00:14
987001Marie CarlströmFriluftsklubben Boken11:20:21
2093538Ulla KarlssonOrienteringsklubben Tyringe11:31:57
2093612Isabella ToftKlubblös11:54:27
2093640Elisa ToftKlubblös11:54:33

Öppen motion 3

2 640 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
16622Jan DahlbergHässleholms Orienteringsklubb10:58:12
2052700Sonja HammarOrienteringsklubben Kompassen10:59:38
7771112Frida WallentinKlubblös11:05:39
15764William Tengstrand NugentOrienteringsklubben Tyringe11:06:08
2078003Jan ElofssonHelsingborgs Skid o Orienterin11:12:07
29462Rosita KarlssonVäxjö Allmänna Idrottssällskap11:14:15
216342Jan HägerAndrarums Idrottsförening11:17:22
433489Tine LönborgMalmö Orienteringsklubb11:18:50
1660424Henriette JareklevHelsingborgs Skid o Orienterin11:18:52
2093483Adam SpjuthHärlövs Idrottsförening11:27:03
7000140Margareta RingRonneby Orienteringsklubb11:27:08
441839Carina AronssonHässleholms Orienteringsklubb11:32:29

Öppen motion 5

3 760 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
421161Susanne GöranssonFrosta Orienteringsklubb10:58:04
438139Nils Olof JohanssonOrienteringsklubben Kompassen11:01:12
404162Kerstin DahlHärlövs Idrottsförening11:01:22
438799Johan MeurlingLunds Orienteringsklubb11:01:35
2077596Deborah NymanFrosta Orienteringsklubb11:06:52
246735Lena DanielssonHärlövs Idrottsförening11:06:56
2087136Ulf BengtssonOrienteringsklubben Kompassen11:13:25
2052775Iréne BengtssonOrienteringsklubben Kompassen11:16:03
253822Bengt LinussonFriluftsklubben Åsen11:19:16
2077552Eva OlssonFrosta Orienteringsklubb11:20:47
2093513Kerstin MartinssonOrienteringsklubben Tyringe11:21:02
438186Thomas PerssonKlubblös11:21:39
1720423Lotta MorénHjärnarps Orienteringslöpare11:22:20
987002Robert SpjuthHärlövs Idrottsförening11:26:58
545321Bea SpjuthHärlövs Idrottsförening11:27:01

Öppen motion 7

3 220 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
591007Lena StrandMarkaryds Friluftsklubb10:59:55
450653Hannes TschirpheKlubblös11:00:21
15759Tobias PerssonOrienteringsklubben Tyringe11:01:43
2067170Anders HenrikssonIdrottssällskapet Skanne11:02:07
244616Åsa HedinHjärnarps Orienteringslöpare11:04:52
7902262Margareta HofflanderGöteborg-Majorna OK11:05:32
2089118Emil HofflanderKlubblös11:05:37
343284Peter HeldFriluftsklubben Åsen11:06:35
25480Matts Lennart AnderssonHässleholms Orienteringsklubb11:08:14
33504Monika LarssonSkarpnäcks Orienteringslöpare11:09:00
11846Josephine HedlundSigtuna Orienteringsklubb11:11:02
11857Margareta HaraldssonSigtuna Orienteringsklubb11:11:04
970512Cecilia SpångbergLunds Orienteringsklubb11:11:08
11276Inga LjungqvistLunds Orienteringsklubb11:12:21
452644Andreas GrönvallHelsingborgs Skid o Orienterin11:12:48
27165Maria HåkanssonVäxjö Orienteringsklubb11:16:53
9470110Jan PerssonYstads Orienteringsklubb11:17:11
15233Bengt-Göran FrantzStigmännen Karlshamns OK11:18:28
2089489Anne-Li AugustssonOrienteringsklubben Tyringe11:19:42
1334770Katarina FastOK Pan-Kristianstad11:22:12
7000126Olle RingRonneby Orienteringsklubb11:25:08
2089486Fredrik HofflanderGöteborg-Majorna OK11:32:25
9600928Bengt LarssonYstads Orienteringsklubb11:33:15
450287Carina LidforssJärla IF Orienteringsklubb11:41:47
2093488Jerker NilssonOrienteringsklubben Älme11:56:24
451964Peter WallentinLerums SOK12:05:59

Öppen motion 8

4 860 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
620813Sven GiselssonRonneby Orienteringsklubb11:01:07
7444066Stein ÖstbyMalmö Orienteringsklubb11:01:09
560209Fredrik HjortHelsingborgs Skid o Orienterin11:01:28
28778André BjärbyFrosta Orienteringsklubb11:03:48
930513David ArboreliusHelsingborgs Skid o Orienterin11:04:48
940320Frida HedinHjärnarps Orienteringslöpare11:04:56
15755Ross NugentOrienteringsklubben Tyringe11:06:17
2089010Anders HellrupKlubblös11:06:20
15228Annika FrantzStigmännen Karlshamns OK11:14:19
1218542Göran FastOK Pan-Kristianstad11:16:07
46742Tor MarntellSundsvalls OK11:23:16
984777Felicia FeursteinTormestorps Idrottsförening11:24:10
428996Matilda NilssonFriluftsklubben Göingarna11:25:43
7504080Andreas BlomqvistHelsingborgs Skid o Orienterin11:30:56
451403Maureen Olsson LoLunds Orienteringsklubb11:37:55
16335Per GerdleHalmstad Orienteringsklubb11:43:59
15222Anders WetterlingStigmännen Karlshamns OK11:46:33

Öppen motion 12

1 830 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
345135Sally AnderssonKlubblös11:01:49
7081022Solveig WallentinKlubblös11:05:20
2077245Hjalmar AnderssonFriluftsklubben Boken11:30:30
2077212Viktor AnderssonFriluftsklubben Boken11:30:37

Annonser