Startlista för FK Boken, medel

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: FK Boken, medel
Arrangörsorganisation: FK Boken
Datum: lördag 14 november 2015

D21

3 950 m, 15 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
217263 Madelene Axelsson Härlövs Idrottsförening 10:57
9102606 Anna Wikström Hästveda Orienteringsklubb 11:00
921301 Camilla Nilsson Orienteringsklubben Torfinn 11:03
42675 Siri Wahlström Malmö Orienteringsklubb 11:06
9497731 Carina Thynell Härlövs Idrottsförening 11:09
404330 Evelina Folkesson Orienteringsklubben Torfinn 11:12
580810 Christina Olsson Skåneslättens Orienteringslöpa 11:15
910515 Ann-Sofie Larsson Örkelljunga Friluftsklubb 11:18
1201078 Henna Yliluikki Suomusjärven Sisu 11:21
533251 Nelly Carlsson OK Pan-Kristianstad 11:24
1401670 Enni Jalava Turun Suunnistajat 11:27
9102600 Caroline Lindelöw Härlövs Idrottsförening 11:30
900412 Jannie Hagård OK Pan-Kristianstad 11:33
439613 Stina Persson Emmaboda Verda OK 11:36
910329 Anna Sjöström Lunds Orienteringsklubb 11:39

H21

5 060 m, 24 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
1992212 Axel Halvarsson OK Kroppefjäll 10:58
2013606 Hans Sitarz SC Klecken 11:00
1406280 Kåre Sørensen OK Sorø 11:02
931227 Algot Najvik OK Pan-Kristianstad 11:04
342865 Julius Kindlundh Friluftsklubben Finn 11:06
911338 Christoffer Andersen Idrottsklubben Gandvik 11:08
900611 Gustav Runefors Växjö Orienteringsklubb 11:10
7201378 Stefan Nilsson Lunds Orienteringsklubb 11:12
7766666 Simon Börjeson Ryda Skidklubb 11:14
9101404 Emanuel Strid Orienteringsklubben Torfinn 11:16
2077305 Björn Norrliden Torsås Orienteringsklubb 11:18
820282 Patrik Johansson Helsingborgs Skid o Orienterin 11:20
9101546 Robbie Anderson Göteborg-Majorna OK 11:22
330900 Johan Antonsson Orienteringsklubben Löftan 11:24
908561 Magnus Ericsson Växjö Orienteringsklubb 11:26
7880626 Jonatan Andersson Falkenbergs Orienteringsklubb 11:28
9000707 Isac Ericsson Växjö Orienteringsklubb 11:30
871029 Niclas Lindblom Stigmännen Karlshamns OK 11:32
7000251 Martin Rosén Orienteringsklubben Stigen 11:34
781200 Mikael Persson Friluftsklubben Göingarna 11:36
9000516 Emil Auselius Bredaryds Skid O OK 11:38
840417 Jonas Hjert Falköpings AIK Orienteringsklu 11:40
1470561 Sebastian Wahlström Snättringe Sportklubb 11:42
990824 Emil Pettersson Orienteringsklubben Dacke 11:44

H18

3 990 m, 1 anmäld deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
991222 Filip Trofast Bredaryds Skid O OK 11:02

D16

3 870 m, 7 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
1030600 Kajsa Andersson Orienteringsklubben Orion 11:02
1444619 Ebba Jensen Skåneslättens Orienteringslöpa 11:05
9010914 Clara Dahl Härlövs Idrottsförening 11:08
451421 Elsa Ericsson FK Friskus-Varberg 11:11
9990617 Sofia Dahl Härlövs Idrottsförening 11:14
448767 Lovisa Weiden Skåneslättens Orienteringslöpa 11:17
344017 Lotten Kindlundh Friluftsklubben Finn 11:20

H16

3 870 m, 2 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
2058168 Julius Puke Ystads Orienteringsklubb 11:21
9000810 Jacob Enberg Halmstad Orienteringsklubb 11:24

D14

3 300 m, 8 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
1664264 Kajsa Toftner Orienteringsklubben Kompassen 11:00
1060302 Klara Andersson Orienteringsklubben Orion 11:04
2077240 Agnes Lindblom Malmö Orienteringsklubb 11:08
9031101 Thea Bökman Helsingborgs Skid o Orienterin 11:12
9165622 Alva Nystedt Skåneslättens Orienteringslöpa 11:16
961860 Hilda Axelsson Friluftsklubben Göingarna 11:20
445111 Lovisa Lager Halmstad Orienteringsklubb 11:24
439908 Tina Ljungqvist Lunds Orienteringsklubb 11:28

H14

3 300 m, 7 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
431975 Albin Weiden Skåneslättens Orienteringslöpa 11:03
438791 Erik Åkesson Växjö Orienteringsklubb 11:07
7011217 Samuel Låstbom Härlövs Idrottsförening 11:11
9085619 Hugo Ericsson Växjö Orienteringsklubb 11:15
9116257 Viktor Gunnarsson Idrottsklubben Hakarpspojkarna 11:19
2077202 Willy Fjällborg Stenungsunds Orienteringsklubb 11:23
440749 Jonas Emil Fogh OK Sorø 11:27

D12

2 640 m, 7 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
1060811 Anna Benatti Skåneslättens Orienteringslöpa 11:03
2078113 Tiffany Jakobsson Frosta Orienteringsklubb 11:07
15758 Joanna Persson Orienteringsklubben Tyringe 11:11
344149 Fredrika Kindlundh Friluftsklubben Finn 11:15
2085368 Alice Persson Orienteringsklubben Tyringe 11:19
9031226 Hanna Larsson Ystads Orienteringsklubb 11:23
1050128 Ida Benatti Skåneslättens Orienteringslöpa 11:27

H12

2 640 m, 7 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
445430 Edvin Vensryd Eslövs Friluftsklubb 10:57
355947 Albin Andersson Orienteringsklubben Torfinn 11:01
340627 Klas Ljungqvist Lunds Orienteringsklubb 11:05
2089123 William Steffert Orienteringsklubben Tyringe 11:09
1399756 Hugo Cedervall Örkelljunga Friluftsklubb 11:13
1230204 Olof Edvardsson Ronneby Orienteringsklubb 11:17
1040903 David Morén Hjärnarps Orienteringslöpare 11:21

D10

2 150 m, 6 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
24438 Elin Salberg Idrottsklubben Uven 11:00
1060118 Hanna Morén Hjärnarps Orienteringslöpare 11:04
353100 Sara Ljungqvist Lunds Orienteringsklubb 11:08
9005721 Josefina Andrae Orienteringsklubben Vilse 87 11:12
1051001 Louise Edvardsson Ronneby Orienteringsklubb 11:16
9080319 Felicia Persson Helsingborgs Skid o Orienterin 11:20

H10

2 150 m, 3 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
1060316 Edvin Sander Skåneslättens Orienteringslöpa 11:02
1399783 Isak Edholm Örkelljunga Friluftsklubb 11:06
717478 Hjalmar Axelsson Friluftsklubben Göingarna 11:10

D40

3 820 m, 13 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
1399754 Lotta Ekberg Örkelljunga Friluftsklubb 11:00
7012262 Kerstin Jensen Skåneslättens Orienteringslöpa 11:04
217195 Agneta Törnkvist Idrottsklubben Uven 11:08
7501114 Jenny Lindblom Malmö Orienteringsklubb 11:12
402823 Ingela Andersson Orienteringsklubben Orion 11:16
341059 Angelica Brandqvist Tibro Orienteringsklubb 11:20
9690311 Åsa Ericsson Lunds Orienteringsklubb 11:24
886628 Hanne Fogh OK Sorø 11:28
449728 Malin Weiden Skåneslättens Orienteringslöpa 11:32
606072 Erika Björck Tormestorps Idrottsförening 11:36
1240373 Kajsa Benatti Skåneslättens Orienteringslöpa 11:40
445323 Maria Turesson Härlövs Idrottsförening 11:44
15360 Anna Ljungqvist Lunds Orienteringsklubb 11:48

H40

4 250 m, 25 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
445410 Tomas Vensryd Eslövs Friluftsklubb 10:59
234427 Lars Dahl Härlövs Idrottsförening 11:01
1690819 Lennart Morén Hjärnarps Orienteringslöpare 11:03
690906 Thomas Låstbom Härlövs Idrottsförening 11:05
690610 Fredrik Hugosson Lunds Orienteringsklubb 11:07
7205502 Tomas Westlund OK Pan-Kristianstad 11:09
438134 Johan Jensen Skåneslättens Orienteringslöpa 11:11
2052719 Dennis Hansen Orienteringsklubben Kompassen 11:13
452601 Oscar Grönvall Helsingborgs Skid o Orienterin 11:15
7447479 Johan Rosén Skåneslättens Orienteringslöpa 11:17
740474 Mikael Nilsson Orienteringsklubben Kontinent 11:19
9440144 Fredrik Nystedt Skåneslättens Orienteringslöpa 11:21
341287 Fabian Ljungqvist Lunds Orienteringsklubb 11:23
217107 Håkan Salberg Idrottsklubben Uven 11:25
672425 Håkan Axelsson Friluftsklubben Göingarna 11:27
9670506 Anders Ericsson Lunds Orienteringsklubb 11:29
450443 Henrik Weiden Skåneslättens Orienteringslöpa 11:31
1201068 Jyrki Nieminen Lounais-Hämeen Rasti 11:33
9680405 Erik Ahlström Helsingborgs Skid o Orienterin 11:35
9700328 Jan Lager Halmstad Orienteringsklubb 11:37
422491 Magnus Trofast Bredaryds Skid O OK 11:39
9997105 Nils Helmersson Hässleholms Orienteringsklubb 11:41
28625 Lennart Söderberg Idrottsklubben Hakarpspojkarna 11:43
452289 Johan Bökman Helsingborgs Skid o Orienterin 11:45
681127 Thomas Najvik OK Pan-Kristianstad 11:47

D50

3 110 m, 5 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
610330 Ann-Kristin Sjöström Lunds Orienteringsklubb 11:01
581203 Ingela Ekelöv Skåneslättens Orienteringslöpa 11:05
17893 Sari Håkansson Orienteringsklubben Gränsen 11:09
648648 Kristina Spångberg Lunds Orienteringsklubb 11:13
601224 Tina Hagård Rävetofta Orienteringsklubb 11:17

H50

3 960 m, 17 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
350573 Joakim Eriksson Södertälje-Nykvarn Orientering 11:01
341026 Jens Lindström Tibro Orienteringsklubb 11:04
2052707 Mats Toftner Orienteringsklubben Kompassen 11:07
17892 Håkan Håkansson Orienteringsklubben Gränsen 11:10
888950 Henrik Albahn CopenhagenO 11:13
262721 Glen Håkansson Växjö Orienteringsklubb 11:16
630912 Bengt Olsson Eslövs Friluftsklubb 11:19
777929 Magnus Porle Växjö Orienteringsklubb 11:22
330993 Benjamin Viebke Malmö Orienteringsklubb 11:25
600600 Jörgen Batz Skarpnäcks Orienteringslöpare 11:28
561106 Ingmar Ekelöv Skåneslättens Orienteringslöpa 11:31
591016 Ingemar Månsson Ronneby Orienteringsklubb 11:34
17742 Lars Magnusson Orienteringsklubben Älme 11:37
560703 Ulf Palmér Ulricehamns Orienteringsklubb 11:40
435798 Mats Andersson Orienteringsklubben Orion 11:43
305297 Matti Yliluikki Suomusjärven Sisu 11:46
570726 Sten Gustafsson Eds Skidklubb 11:49

D60

2 880 m, 11 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
540609 Ulla Engelby OK Pan-Kristianstad 10:58
9101913 Margareta Sjöberg Lunds Orienteringsklubb 11:02
9025597 Siv Larsson Växjö Allmänna Idrottssällskap 11:06
17054 Mona Enfors Tockarps Idrottsklubb 11:10
16187 Karin Bengtsson Orienteringsklubben Kompassen 11:14
21069 Kristin Johansson Orienteringsklubben Dacke 11:18
354084 Inger Glans Orienteringsklubben Torfinn 11:22
237544 Lisbeth Damsgaard Hjärnarps Orienteringslöpare 11:26
25266 Gudrun Nilsson Lunds Orienteringsklubb 11:30
17528 Berit Schannong Malmö Orienteringsklubb 11:34
970478 Karin Persson Orienteringsklubben Tyringe 11:38

H60

3 880 m, 28 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
6188 Roland Dahlman Malmö Orienteringsklubb 10:59
25454 Sölve Andersson Orienteringsklubben Stigen 11:01
9199191 Sven-Inge Svensson Hässleholms Orienteringsklubb 11:03
16179 Holger Sigbo Orienteringsklubben Kompassen 11:05
7480502 Åke Persson Hjärnarps Orienteringslöpare 11:07
7460915 Ebbe Malm Markaryds Friluftsklubb 11:09
44082 Peter Lincoln Friluftsklubben Snapphanarna 11:11
9510225 Christer Nordström Orienteringsklubb Älvsjö-Örby 11:13
9025593 Sven-Olof Larsson Växjö Allmänna Idrottssällskap 11:15
511010 Håkan Nilsson Malmö Orienteringsklubb 11:17
2800695 Johnny Gustafsson Gamleby Orienteringsklubb 11:19
27900 Janne Lindholm Frosta Orienteringsklubb 11:21
540211 Torgny Ottosson Orienteringsklubben Torfinn 11:23
7012551 Bent Galborgen Indre Østfold OK 11:25
355950 Arne Andersson Orienteringsklubben Torfinn 11:27
28763 Börje Åkesson Frosta Orienteringsklubb 11:29
17931 Dag Lewis-Jonsson Helsingborgs Skid o Orienterin 11:31
442564 Ronald Mc Grail Hjärnarps Orienteringslöpare 11:33
16659 Tommy Olsson Orienteringsklubben Dacke 11:35
661414 Tommy Westerberg Idrottsföreningen Hagen 11:37
581124 Nils-Erik Bondesson Frosta Orienteringsklubb 11:39
25267 Bo Anders Nilsson Lunds Orienteringsklubb 11:41
9874998 Jan Wahlström Snättringe Sportklubb 11:43
520907 Olle Bohman Hjärnarps Orienteringslöpare 11:45
15515 Bo Johansson Orienteringsklubben Stigen 11:47
1413026 Roy Ovesson Helsingborgs Skid o Orienterin 11:49
550401 Mats Strandhagen Göteborg-Majorna OK 11:51
500718 Kent Kardell Ljungskile Friluftsklubb 11:53

D70

2 800 m, 7 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
16623 Brita Dahlberg Hässleholms Orienteringsklubb 11:03
10010 Barbro Hugosson Lunds Orienteringsklubb 11:07
521030 Helen Andertoft Markaryds Friluftsklubb 11:11
1662900 Ann-Charlotte Jensen Hässleholms Orienteringsklubb 11:15
554511 Britt Forsell Pirozzi Lunds Orienteringsklubb 11:19
444055 Gull Svensson Tockarps Idrottsklubb 11:23
445397 Gunilla Grönblad Härlövs Idrottsförening 11:27

H70

3 290 m, 21 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
2050839 Kenneth Lindborg OK Pan-Kristianstad 11:01
17490 Bo Bülow Malmö Orienteringsklubb 11:03
354710 Raimo Salminen OK Pan-Kristianstad 11:05
11262 Christer Ljungquist Lunds Orienteringsklubb 11:07
36139 Per-Olof Fernberg Idrottssällskapet Skanne 11:09
441869 Allan Sunnergren Hjärnarps Orienteringslöpare 11:11
9664311 Sven-Erik Forsell Skåneslättens Orienteringslöpa 11:13
426900 Nils Karlsson Växjö Allmänna Idrottssällskap 11:15
13755 Göran Bengtsson Tockarps Idrottsklubb 11:17
445369 Christer Grönblad Härlövs Idrottsförening 11:19
258531 Bo Svensson Tockarps Idrottsklubb 11:21
890821 Sven-Åke Andertoft Markaryds Friluftsklubb 11:23
7451005 Ingvar Persson Friluftsklubben Åsen 11:25
17530 Paul Schannong Malmö Orienteringsklubb 11:27
204693 Åke Nordberg Orienteringsklubben Klyftamo 11:29
17543 Gerth Sällström Lessebo Orienteringsklubb 11:31
17946 Macke Selander Helsingborgs Skid o Orienterin 11:33
448423 Ingemar Erlandsson Växjö Orienteringsklubb 11:35
13667 Gunnar Bryst Hjobygdens Orienteringsklubb 11:37
437495 Ernie Broström Halmstad Orienteringsklubb 11:39
1205515 Torsten Claesson Orienteringsklubben Älme 11:41

D80

2 130 m, 1 anmäld deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
450325 Gun Hansson Ystads Orienteringsklubb 11:02

H80

2 750 m, 8 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
29245 Bo Bengtsson Hässleholms Orienteringsklubb 11:00
27167 Johan Jansson Växjö Orienteringsklubb 11:04
660818 Peo Bengtsson OK Pan-Kristianstad 11:08
36178 Nils Jansson Skattkärrs Skid- och Orienteri 11:12
509313 Ingvar Petersson Hässleholms Orienteringsklubb 11:16
41467 Anders Adler Linköpings Allmänna IK 11:20
259442 Nils Rågstedt Idrottssällskapet Kullen 11:24
15920 Jan-Eric Nelking Friluftsklubben Åsen 11:28

Inskolning

1 830 m, 1 anmäld deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
1080929 Valter Sander Skåneslättens Orienteringslöpa 11:01:34

U1

1 900 m, 5 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
987003 Hanna Salberg Idrottsklubben Uven 10:58:44
1399782 Jonathan Edholm Örkelljunga Friluftsklubb 11:05:54
987005 Lovisa Erichsen Friluftsklubben Boken 11:20:02
421152 Erik Olsson Frosta Orienteringsklubb 11:20:45
987004 Anton Carlström Friluftsklubben Boken 11:21:10

U2

2 310 m, 6 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
2077945 Ebba Elofsson Helsingborgs Skid o Orienterin 11:12:13
1061227 Elias Persson Helsingborgs Skid o Orienterin 11:22:06
2087124 Melvin Billing Orienteringsklubben Kompassen 11:24:38
17170 Tove Rosberg Växjö Orienteringsklubb 11:31:21
2087114 Walther Bergvall Orienteringsklubben Kompassen 11:34:36
15760 Villyam Johansson Orienteringsklubben Tyringe 11:54:41

Öppen motion 1

2 310 m, 6 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
922016 Jacob Sørensen OK Sorø 10:58:16
2078016 Annika Johansson Klubblös 11:00:14
987001 Marie Carlström Friluftsklubben Boken 11:20:21
2093538 Ulla Karlsson Orienteringsklubben Tyringe 11:31:57
2093612 Isabella Toft Klubblös 11:54:27
2093640 Elisa Toft Klubblös 11:54:33

Öppen motion 3

2 640 m, 12 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
16622 Jan Dahlberg Hässleholms Orienteringsklubb 10:58:12
2052700 Sonja Hammar Orienteringsklubben Kompassen 10:59:38
7771112 Frida Wallentin Klubblös 11:05:39
15764 William Tengstrand Nugent Orienteringsklubben Tyringe 11:06:08
2078003 Jan Elofsson Helsingborgs Skid o Orienterin 11:12:07
29462 Rosita Karlsson Växjö Allmänna Idrottssällskap 11:14:15
216342 Jan Häger Andrarums Idrottsförening 11:17:22
433489 Tine Lönborg Malmö Orienteringsklubb 11:18:50
1660424 Henriette Jareklev Helsingborgs Skid o Orienterin 11:18:52
2093483 Adam Spjuth Härlövs Idrottsförening 11:27:03
7000140 Margareta Ring Ronneby Orienteringsklubb 11:27:08
441839 Carina Aronsson Hässleholms Orienteringsklubb 11:32:29

Öppen motion 5

3 760 m, 15 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
421161 Susanne Göransson Frosta Orienteringsklubb 10:58:04
438139 Nils Olof Johansson Orienteringsklubben Kompassen 11:01:12
404162 Kerstin Dahl Härlövs Idrottsförening 11:01:22
438799 Johan Meurling Lunds Orienteringsklubb 11:01:35
2077596 Deborah Nyman Frosta Orienteringsklubb 11:06:52
246735 Lena Danielsson Härlövs Idrottsförening 11:06:56
2087136 Ulf Bengtsson Orienteringsklubben Kompassen 11:13:25
2052775 Iréne Bengtsson Orienteringsklubben Kompassen 11:16:03
253822 Bengt Linusson Friluftsklubben Åsen 11:19:16
2077552 Eva Olsson Frosta Orienteringsklubb 11:20:47
2093513 Kerstin Martinsson Orienteringsklubben Tyringe 11:21:02
438186 Thomas Persson Klubblös 11:21:39
1720423 Lotta Morén Hjärnarps Orienteringslöpare 11:22:20
987002 Robert Spjuth Härlövs Idrottsförening 11:26:58
545321 Bea Spjuth Härlövs Idrottsförening 11:27:01

Öppen motion 7

3 220 m, 26 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
591007 Lena Strand Markaryds Friluftsklubb 10:59:55
450653 Hannes Tschirphe Klubblös 11:00:21
15759 Tobias Persson Orienteringsklubben Tyringe 11:01:43
2067170 Anders Henriksson Idrottssällskapet Skanne 11:02:07
244616 Åsa Hedin Hjärnarps Orienteringslöpare 11:04:52
7902262 Margareta Hofflander Göteborg-Majorna OK 11:05:32
2089118 Emil Hofflander Klubblös 11:05:37
343284 Peter Held Friluftsklubben Åsen 11:06:35
25480 Matts Lennart Andersson Hässleholms Orienteringsklubb 11:08:14
33504 Monika Larsson Skarpnäcks Orienteringslöpare 11:09:00
11846 Josephine Hedlund Sigtuna Orienteringsklubb 11:11:02
11857 Margareta Haraldsson Sigtuna Orienteringsklubb 11:11:04
970512 Cecilia Spångberg Lunds Orienteringsklubb 11:11:08
11276 Inga Ljungqvist Lunds Orienteringsklubb 11:12:21
452644 Andreas Grönvall Helsingborgs Skid o Orienterin 11:12:48
27165 Maria Håkansson Växjö Orienteringsklubb 11:16:53
9470110 Jan Persson Ystads Orienteringsklubb 11:17:11
15233 Bengt-Göran Frantz Stigmännen Karlshamns OK 11:18:28
2089489 Anne-Li Augustsson Orienteringsklubben Tyringe 11:19:42
1334770 Katarina Fast OK Pan-Kristianstad 11:22:12
7000126 Olle Ring Ronneby Orienteringsklubb 11:25:08
2089486 Fredrik Hofflander Göteborg-Majorna OK 11:32:25
9600928 Bengt Larsson Ystads Orienteringsklubb 11:33:15
450287 Carina Lidforss Järla IF Orienteringsklubb 11:41:47
2093488 Jerker Nilsson Orienteringsklubben Älme 11:56:24
451964 Peter Wallentin Lerums SOK 12:05:59

Öppen motion 8

4 860 m, 17 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
620813 Sven Giselsson Ronneby Orienteringsklubb 11:01:07
7444066 Stein Östby Malmö Orienteringsklubb 11:01:09
560209 Fredrik Hjort Helsingborgs Skid o Orienterin 11:01:28
28778 André Bjärby Frosta Orienteringsklubb 11:03:48
930513 David Arborelius Helsingborgs Skid o Orienterin 11:04:48
940320 Frida Hedin Hjärnarps Orienteringslöpare 11:04:56
15755 Ross Nugent Orienteringsklubben Tyringe 11:06:17
2089010 Anders Hellrup Klubblös 11:06:20
15228 Annika Frantz Stigmännen Karlshamns OK 11:14:19
1218542 Göran Fast OK Pan-Kristianstad 11:16:07
46742 Tor Marntell Sundsvalls OK 11:23:16
984777 Felicia Feurstein Tormestorps Idrottsförening 11:24:10
428996 Matilda Nilsson Friluftsklubben Göingarna 11:25:43
7504080 Andreas Blomqvist Helsingborgs Skid o Orienterin 11:30:56
451403 Maureen Olsson Lo Lunds Orienteringsklubb 11:37:55
16335 Per Gerdle Halmstad Orienteringsklubb 11:43:59
15222 Anders Wetterling Stigmännen Karlshamns OK 11:46:33

Öppen motion 12

1 830 m, 4 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
345135 Sally Andersson Klubblös 11:01:49
7081022 Solveig Wallentin Klubblös 11:05:20
2077245 Hjalmar Andersson Friluftsklubben Boken 11:30:30
2077212 Viktor Andersson Friluftsklubben Boken 11:30:37

Annonser