Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Skaraborg By Night

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Skaraborg By Night
Arrangörsorganisation: Istrums SK
Datum: torsdag 8 januari 2015

Lång Herr

6 860 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Daniel BogrenIF Hagen19:00
Peter BrämersonTibro OK19:00
Marcus CarlssonIF Hagen19:00
Magnus DahlinIK Gandvik19:00
Martin DjerfIK Hakarpspojkarna19:00
Michael ForsmanK 3 IF19:00
Karl GellermanGöteborgs SK19:00
Johan Genbergklubblös19:00
Rikard GustavssonGudhems IF19:00
Thomas GustavssonGudhems IF19:00
Bo HallbergFalköpings AIK OK19:00
Lars HolmbergIF Hagen19:00
Fredrik JohanssonOK Skogsstjärnan19:00
Stefan JonssonMalungs OK Skogsmårdarna19:00
Lasse Karlsson-LodIstrums SK19:00
Anders KindbomIF Hagen19:00
Erik LösethFalköpings AIK OK19:00
Jonas NiklassonFalköpings AIK OK19:00
Hampus NyströmIF Hagen19:00
Anton PetterssonTibro OK19:00
Anders PåhlmanIstrums SK19:00
Anton UddOK Tyr19:00
Åke WijkmarkIF Hagen19:00

Mellan Herr

5 060 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jan AlbertssonIstrums SK19:10
Calle AnderssonOK Skogsstjärnan19:10
Svante AndrénTibro OK19:10
Hans-Gösta BernhardMariestads FK19:10
Pär-Magnus BjurekTibro OK19:10
Andreas Brag JonssonIK Gandvik19:10
Claes EkbergLidköpings VSK19:10
Jan-Åke EmilssonGudhems IF19:10
Anders HallgrenTibro OK19:10
Robert JakobssonTidaholm SOK Sisu19:10
Per-Arne JohanssonVänersborgs SK19:10
Stig JohanssonFalköpings AIK OK19:10
Bertil KarlssonHjobygdens OK19:10
Henrik KarlssonOK Skogsstjärnan19:10
Magnus KarlssonRyda SK19:10
Mats KarlssonIF Hagen19:10
Niclas KjellmanLidköpings VSK19:10
Johan KällIK Gandvik19:10
Emil Larssonklubblös19:10
Svante LindqvistOK Klyftamo19:10
Thomas LjungqvistTibro OK19:10
Jonas LundgrenTibro OK19:10
Lars MelanderLidköpings VSK19:10
David OlssonOK Skogsstjärnan19:10
Sten OlssonOK Klyftamo19:10
Peter RavnellGudhems IF19:10
Tommy RoosFalköpings AIK OK19:10
Lennart SibeckFalköpings AIK OK19:10
Roland SvenssonOK Skogsstjärnan19:10
Patrik WallinFalköpings AIK OK19:10
Cristian WesterIF Hagen19:10

Kort Herr

3 350 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Yngve AlfvénIK Wilske19:00
Bo AnderssonFalköpings AIK OK19:00
Hans AnderssonIK Gandvik19:00
Harry BrandkvistTidaholm SOK Sisu19:00
Anton CarlssonIF Hagen19:00
Per CarlssonIF Hagen19:00
Leif ClaessonIstrums SK19:00
Folke DahlénLidköpings VSK19:00
Kuno EkdahlOK P419:00
Bernhard GrenaboHjobygdens OK19:00
Lars-Olof GustafssonOK Klyftamo19:00
Knut HöökOK Klyftamo19:00
Johan KindbomIF Hagen19:00
Bo KlamfeltTibro OK19:00
Anders KäckMariestads FK19:00
Lars LjungbergTrollhättans SOK19:00
Björn MårtenssonOK Skogsstjärnan19:00
Johan MårtenssonOK Skogsstjärnan19:00
Kenneth MörkIK Wilske19:00
Lars-Erik NilssonMariestads FK19:00
Åke NordbergOK Klyftamo19:00
Axel OlssonOK Skogsstjärnan19:00
Kjell PerssonMariestads FK19:00
Anders PeterssonTibro OK19:00
Stig-Olof PetterssonLidköpings VSK19:00
Robert SkoogIF Hagen19:00
Anders SvedinLidköpings VSK19:00
Arne SääfGudhems IF19:00

Kort lätt Herr

2 050 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Oskar DahlinIK Gandvik19:10
Edvin HenryssonTibro OK19:10
Hjalmar KällIK Gandvik19:10

Lång Dam

6 860 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alicia Cobo CaballeroIstrums SK19:00
Sara KarlssonOK Skogsstjärnan19:00
Hanna MårtenssonOK Skogsstjärnan19:00
Ida WillénÖstersunds OK19:00

Mellan Dam

5 060 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Martina  BochenkovaUmeå OK19:10
Karin HolmFalköpings AIK OK19:10
Jane JohanssonIstrums SK19:10
Emma KindbomIF Hagen19:10
Marita LemmingOK Skogsstjärnan19:10
Kristina PatrikssonOK Klyftamo19:10
Kristine SvenssonFalköpings AIK OK19:10
Karin TorstenssonFalköpings AIK OK19:10
Alma VilhelmssonFalköpings AIK OK19:10

Kort Dam

3 350 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Monica AbrahamssonGudhems IF19:00
Marie AnebreidTidaholm SOK Sisu19:00
Lena ArnoldssonTidaholm SOK Sisu19:00
Elin EkdalIstrums SK19:00
Elisabeth FredrikssonGudhems IF19:00
Nina GumaeliusTibro OK19:00
Lovisa HallgrenTibro OK19:00
Ann-Marie HolmströmLidköpings VSK19:00
Clara JakobssonTidaholm SOK Sisu19:00
Kerstin KarlssonTidaholm SOK Sisu19:00
Frida KjellmanLidköpings VSK19:00
Susanne OlssonGudhems IF19:00
Anna-Karin RybergOK Klyftamo19:00
Maria SkoogIF Hagen19:00
Anna-Lena SvenssonLidköpings VSK19:00
Ingrid TengelandIK Gandvik19:00

Kort lätt Dam

2 050 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bibbi AppelgrenMariestads FK19:10
Anne-Catrine PerssonMariestads FK19:10
Moa SkoogIF Hagen19:10

Annonser