Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Nattcup 4

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Nattcup 4
Arrangörsorganisation: Garda OK
Datum: fredag 20 mars 2015

Kort

1 740 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jonathan FlodmanGotlands Bro OK18:34
Olof LevinSvaide Roma SOK18:34
Alma PetterssonGotlands Bro OK18:34
Beata PetterssonGotlands Bro OK18:34
Folke SvangrenGotlands Bro OK18:34
Ylva SvangrenGotlands Bro OK18:34

Mellan avkortad

3 980 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johan BergiusVisborgs OK18:34
Joakim BjörkegrenGotlands Bro OK18:34
Ann-Charlotte DahlVisborgs OK18:34
Elin DahlVisborgs OK18:34
Matilda DrottenmyrVisborgs OK18:34
Ingrid EnekvistVisborgs OK18:34
Katarina JakobssonGarda OK18:34
Svenerik JohanssonVisby IF Gute SOK18:34
Erik NilssonGotlands Bro OK18:34
Stefan PerssonVisborgs OK18:34
Jonas PetterssonGotlands Bro OK18:34
Olle SvangrenGotlands Bro OK18:34
Tommy UllbergSvaide Roma SOK18:34
Adam ÖsterdahlVisborgs OK18:34
Millie KarlssonGarda OK19:28

Mellan

5 330 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Felix BäckstädeVisborgs OK18:34
Jerker DrottenmyrVisborgs OK18:34
Edvin JohnssonSvaide Roma SOK18:34
Ann-Britt LevinGarda IK18:34
Mattias LevinSvaide Roma SOK18:34
Ronny LiljegrenGotlands Bro OK18:34
Albin LindgrenVisborgs OK18:34
Ulrika NikolaussonSvaide Roma SOK18:34
Anton NilssonGotlands Bro OK18:34
Edvin NilssonGotlands Bro OK18:34
Kjell NilssonGotlands Bro OK18:34
Ulf NilssonGotlands Bro OK18:34
Ludvig WaktelSvaide Roma SOK18:34
Mattias ÖsterdahlVisborgs OK18:34
Peter ÖsterdahlVisborgs OK18:34

Lång

7 020 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Brent GodmanGotlands Bro OK18:34
Frej HeggSvaide Roma SOK18:34
Fredrik LevinSvaide Roma SOK18:34
Andreas LiljegrenGotlands Bro OK18:34
Håkan MattssonGotlands Bro OK18:34
Andreas NikolaussonVisborgs OK18:34
Olof PerssonSvaide Roma SOK18:34
Stefan WahlgrenVisborgs OK18:34

Annonser