*** Instance-specific ***

Startlista för DM, lång, Småland

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: DM, lång, Småland
Arrangörsorganisation: Torsås OK
Datum: söndag 11 september 2016

Alvesta SOK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Barbro NilssonÖppen motion 7 (26)3 340 m10:45:09
172Liam KarlssonH12 (20)3 310 m11:09
Eva ArvidssonD65 (10)3 640 m11:38
Kenneth ArvidssonH70 (23)4 020 m11:42
Bernt PeterssonH80 (12)3 180 m11:47
Åke KarlssonH65 (17)4 430 m11:54

Ankarsrums OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Åke BorgerH70 (23)4 020 m11:36
Lina LiljeholmÖppen motion 7 (26)3 340 m11:46:28

Annebergs GIF

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
181Martin ErikssonH12 (20)3 310 m11:27
116Emma ErikssonD14 (19)4 080 m11:32
Carina Rosén ErikssonD50 (10)4 040 m11:55
Jan-Olov ErikssonH60 (22)5 050 m11:58

Berga SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Stellan HäggbrinkÖppen motion 7 (26)3 340 m11:19:04

Bredaryds SOK

26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Håkan AuseliusÖppen motion 5 (13)3 320 m10:27:22
Emma AuseliusÖppen motion 7 (26)3 340 m10:29:14
Maria AuseliusÖppen motion 7 (26)3 340 m10:31:02
Hugo AuseliusH14 Kort (3)3 350 m11:00
Håkan SvenssonH50 (24)6 010 m11:00
101Ellen SigvardsonD14 (19)4 080 m11:02
Carina SvenssonD45 (15)4 490 m11:09
Micael ElmbladÖppen motion 8 (27)4 490 m11:09:53
36Moa HanssonD18 (10)5 080 m11:18
Mikael HanssonH50 (24)6 010 m11:18
38Amelia SkalbergD18 (10)5 080 m11:24
Mats NylundH50 (24)6 010 m11:36
188Filip BrolingH12 (20)3 310 m11:41
Mattias GunnarssonH40 (14)7 570 m11:41
121Anton GunnarssonH14 (26)4 060 m11:43
11Katarina ÖstbergD21 (5)7 380 m11:52
Magnus TrofastH45 (28)6 730 m11:52
Arne AnderssonÖppen motion 8 (27)4 490 m11:53:47
Ina SkalbergD50 (10)4 040 m11:57
130Axel ElmbladH14 (26)4 060 m12:01
98Emil AuseliusH16 (20)5 360 m12:09
Maria AnderssonD55 (10)4 020 m12:10
Maja NylundInskolning (5)1 680 m12:12:53
46Filip TrofastH18 (11)6 730 m12:20
71Linnea SkalbergD16 (15)4 650 m12:24
166Tuva NylundD12 (20)3 350 m12:24

Eksjö SOK

42 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lars HagelbergÖppen motion 6 (6)6 170 m10:30:05
Susanne BerganderÖppen motion 7 (26)3 340 m10:39:36
20Viktor AntonssonH21 (10)10 890 m10:55
31Gabriella S BerganderD18 (10)5 080 m11:03
Susanna DjurstedtD45 (15)4 490 m11:03
102Agnes DjurstedtD14 (19)4 080 m11:04
Peter SvahnÖppen motion 8 (27)4 490 m11:05:46
33Fanny SundbladD18 (10)5 080 m11:09
26Andreas BerganderH21 (10)10 890 m11:13
Carina BerganderD45 (15)4 490 m11:13
Göran BerganderÖppen motion 1 (1)2 780 m11:16:43
Vilmer HagelbergH10 (10)2 740 m11:18
28Simon NilssonH21 (10)10 890 m11:19
Anette OlssonD45 (15)4 490 m11:19
39Sanna FastD18 (10)5 080 m11:27
Lotta SundbladD45 (15)4 490 m11:27
117Ida EdvardssonD14 (19)4 080 m11:34
Björn GolsäterÖppen motion 5 (13)3 320 m11:37:36
83Mattis PerssonH16 (20)5 360 m11:39
Stefan DjurstedtÖppen motion 8 (27)4 490 m11:44:11
87Hugo JakobssonH16 (20)5 360 m11:47
Alva HagelbergD10 (9)2 780 m11:47
Ingela KlintbergÖppen motion 7 (26)3 340 m11:48:03
Linnéa GolsäterD20 (2)5 670 m11:50
89Oskar SvahnH16 (20)5 360 m11:51
150Tilda HagelbergD12 (20)3 350 m11:52
Linnéa EdvardssonD10 (9)2 780 m11:55
93Hugo DjurstedtH16 (20)5 360 m11:59
Sandra BackD35 (4)6 010 m12:00
August KollbergH20 (9)7 540 m12:03
61Wilma BerganderD16 (15)4 650 m12:04
Elisabeth HagelbergD35 (4)6 010 m12:04
97Simon SvahnH16 (20)5 360 m12:07
Philip EdvardssonH20 (9)7 540 m12:09
Monica HenrikssonD55 (10)4 020 m12:12
Christer FolkessonH60 (22)5 050 m12:12
66Siri SuterD16 (15)4 650 m12:14
Lucas SundbladH20 (9)7 540 m12:18
Lars-Gunnar NilssonH55 (10)5 670 m12:21
Oskar LindH20 (9)7 540 m12:24
Arne KlintbergH55 (10)5 670 m12:25
72Klara HöglundD16 (15)4 650 m12:26

Emmaboda Verda OK

17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kent EkdahlH70 (23)4 020 m11:00
Sture JanssonH85 (1)2 490 m11:01
Sofie EkdahlÖppen motion 3 (19)3 310 m11:08:10
Joakim EkdahlÖppen motion 7 (26)3 340 m11:08:55
Nicklas KallerbäckÖppen motion 8 (27)4 490 m11:10:22
Nina EkdahlÖppen motion 3 (19)3 310 m11:15:54
Gun-Britt FranssonD65 (10)3 640 m11:28
Peter EkdahlH50 (24)6 010 m11:34
Monica PåhlstorpD65 (10)3 640 m11:36
Kerstin HjalmarssonD60 (4)3 650 m11:39
123Oliver ErikssonH14 (26)4 060 m11:47
Ronny HjalmarssonH65 (17)4 430 m11:52
60Kajsa EkdahlD16 (15)4 650 m12:02
132Olle KallerbäckH14 (26)4 060 m12:05
65Ellen KallerbäckD16 (15)4 650 m12:12
Jörgen FranssonH65 (17)4 430 m12:14
Kajsa NiemiD40 (7)5 080 m12:29

FK Finn

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Rolf HallbergH75 (12)3 650 m11:17

FK Friskus-Varberg

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bernice AntonssonD80 (2)2 490 m11:20

Forserums SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Stellan AhnströmH70 (23)4 020 m11:06

Gamleby OK

18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Susanne GranD45 (15)4 490 m11:17
110Ellen OlovssonD14 (19)4 080 m11:20
Carl ÖbergH10 (10)2 740 m11:26
Christer ÖbergH40 (14)7 570 m11:31
Richard OlovssonH40 (14)7 570 m11:37
Jan JohanssonH60 (22)5 050 m11:42
85Oliver ValleriusH16 (20)5 360 m11:43
Pia ÖstangårdÖppen motion 8 (27)4 490 m11:43:18
122Aron ÖstangårdH14 (26)4 060 m11:45
154Hanna StalebrantD12 (20)3 350 m12:00
Yvonne JohanssonD55 (10)4 020 m12:04
158Hanna ÖbergD12 (20)3 350 m12:08
134Isak LiljeholmH14 (26)4 060 m12:09
Petter ValleriusH35 (5)8 120 m12:11
Johnny GustafssonH65 (17)4 430 m12:12
163Tove ValleriusD12 (20)3 350 m12:18
168Tuva ÖstangårdD12 (20)3 350 m12:28
144Fabian ValleriusH14 (26)4 060 m12:29

Gränna-Bygdens OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Monika HjellströmD45 (15)4 490 m11:25
Philip HjellströmH50 (24)6 010 m11:32

Hultsfreds OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Åke ArvidssonH65 (17)4 430 m11:44

IFK Sävsjö

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lena JohanssonÖppen motion 3 (19)3 310 m11:11:30
Ulf PalmqvistÖppen motion 2 (4)4 080 m11:11:31
106Bella PalmqvistD14 (19)4 080 m11:12
Åke EckerbomH70 (23)4 020 m11:14

IK Hakarpspojkarna

63 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anders LingÖppen motion 8 (27)4 490 m10:27:35
Klas KarlssonH45 (28)6 730 m10:58
30Tova OlssonD18 (10)5 080 m11:00
Andreas RangertH45 (28)6 730 m11:00
Ayan LingÖppen motion 3 (19)3 310 m11:03:11
Hildi SvenssonÖppen motion 7 (26)3 340 m11:03:41
32Alice Svensson FinndahlD18 (10)5 080 m11:06
171Isak EskilssonH12 (20)3 310 m11:07
104Hilda Holmqvist JohanssonD14 (19)4 080 m11:08
Fridolf EskilssonH45 (28)6 730 m11:10
Emil LingH10 (10)2 740 m11:12
Håkan JohanssonÖppen motion 9 (4)7 540 m11:12:15
Bo GranstedtH50 (24)6 010 m11:14
35Sophia BjörnlingerD18 (10)5 080 m11:15
175Olle KarlssonH12 (20)3 310 m11:15
Maria OssianssonD45 (15)4 490 m11:15
108Emma LingD14 (19)4 080 m11:16
Mats GranstedtH45 (28)6 730 m11:20
37Amanda RangertD18 (10)5 080 m11:21
29Adam GranstedtH21 (10)10 890 m11:22
111Tilda PalmD14 (19)4 080 m11:22
Anette GranstedtD45 (15)4 490 m11:23
Lena BarkestamD65 (10)3 640 m11:26
Anders RyvalliusH40 (14)7 570 m11:27
182Joel Svensson FinndahlH12 (20)3 310 m11:29
Lars SvenssonH45 (28)6 730 m11:30
80Hugo AlmquistH16 (20)5 360 m11:33
184Kalle ÖhlundH12 (20)3 310 m11:33
118Ida EskilssonD14 (19)4 080 m11:36
Bengt ÖhlundH45 (28)6 730 m11:36
186Adrian SjödinH12 (20)3 310 m11:37
Peter JacobssonH45 (28)6 730 m11:40
Bo SöderqvistH50 (24)6 010 m11:42
86Jakob IngströmH16 (20)5 360 m11:45
Mattias OssianssonH45 (28)6 730 m11:46
10Elna ForsbergD21 (5)7 380 m11:49
90Joar HertinH16 (20)5 360 m11:53
126Viktor GunnarssonH14 (26)4 060 m11:53
12Eva ÖhlundD21 (5)7 380 m11:55
Lennart BarkestamH65 (17)4 430 m11:56
128Albin HjellströmH14 (26)4 060 m11:57
153Tova RangertD12 (20)3 350 m11:58
Minna PalmD10 (9)2 780 m11:59
Kurt SvenssonH60 (22)5 050 m12:00
14Amanda LeoD21 (5)7 380 m12:01
94Emil ÖhlundH16 (20)5 360 m12:01
41Isak HertinH18 (11)6 730 m12:05
62Ebba LindmanD16 (15)4 650 m12:06
Filip OssianssonH20 (9)7 540 m12:06
159Emmy GranstedtD12 (20)3 350 m12:10
99Lukas GranstedtH16 (20)5 360 m12:11
Arvid NordH20 (9)7 540 m12:12
Svante BjurgrenH60 (22)5 050 m12:14
67Julia RangertD16 (15)4 650 m12:16
138Mattias ÖhlundH14 (26)4 060 m12:17
Tommy LjungdahlH55 (10)5 670 m12:19
69Alma Holmqvist JohanssonD16 (15)4 650 m12:20
Martin DjerfH20 (9)7 540 m12:21
Malin HolmqvistD40 (7)5 080 m12:23
142Erik LingH14 (26)4 060 m12:25
49Viktor OssianssonH18 (11)6 730 m12:29
74Sara GranstedtD16 (15)4 650 m12:30
169Sandra LingD12 (20)3 350 m12:30

Jönköpings OK

10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Klas GrönkvistH45 (28)6 730 m11:02
Johan HanssonH50 (24)6 010 m11:04
103Olivia GrönkvistD14 (19)4 080 m11:06
Erland LingH75 (12)3 650 m11:07
Ulla LingD70 (15)3 340 m11:13
Per LarssonH80 (12)3 180 m11:41
88Victor HanssonH16 (20)5 360 m11:49
Agneta Hallberg HanssonD50 (10)4 040 m12:01
Lennart LarssonH60 (22)5 050 m12:10
Lennart GustafssonH60 (22)5 050 m12:20

Kalmar OK

48 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anders MårtenssonÖppen motion 9 (4)7 540 m10:38:44
Mikael PalmÖppen motion 8 (27)4 490 m10:47:40
Matilda BjörneldU2 (14)2 740 m10:58:23
Elvira SkobeU2 (14)2 740 m10:58:27
Hugo LundgrenH12 Kort (2)2 780 m11:01
Ville LundgrenH12 Kort (2)2 780 m11:03
Ferdinand KlingsellH14 Kort (3)3 350 m11:04
Hanna KlingsellU2 (14)2 740 m11:04:12
Gustav KlingsellU1 (9)2 070 m11:04:13
Petra LundgrenÖppen motion 3 (19)3 310 m11:04:16
Heino OtsH75 (12)3 650 m11:05
Olle BjörneldH45 (28)6 730 m11:06
Anders ThorÖppen motion 6 (6)6 170 m11:07:42
Stefan NormanH50 (24)6 010 m11:08
Bengt RonbergÖppen motion 6 (6)6 170 m11:09:01
Erik EmrinH10 (10)2 740 m11:10
Kent LindbladH45 (28)6 730 m11:12
107Filippa SöderbergD14 (19)4 080 m11:14
Edvin NelsonH10 (10)2 740 m11:14
Carl Fredrik NelsÖppen motion 6 (6)6 170 m11:14:58
Sivert AxelssonH75 (12)3 650 m11:19
Anna HagbergÖppen motion 5 (13)3 320 m11:20:20
178Lukas HagbergH12 (20)3 310 m11:21
Tobias BorgerH45 (28)6 730 m11:24
Mats SöderbergH50 (24)6 010 m11:24
Stefan PeterssonH45 (28)6 730 m11:34
Jan DanielssonH60 (22)5 050 m11:40
Sofia NylanderD50 (10)4 040 m11:47
Lars ErikssonH60 (22)5 050 m11:48
Marcus AlexanderssonH40 (14)7 570 m11:51
Åke KarlssonH80 (12)3 180 m11:53
13Maria ArvidssonD21 (5)7 380 m11:58
Liselotte KlemmingD35 (4)6 010 m11:58
Karin Rahm BjörneldÖppen motion 5 (13)3 320 m11:58:30
Ann-Louise KlingsellÖppen motion 3 (19)3 310 m11:58:55
95Adrian SkobeH16 (20)5 360 m12:03
Bo SalomonsonH60 (22)5 050 m12:04
Anne LindellD50 (10)4 040 m12:05
Lars-Åke ÅbergH65 (17)4 430 m12:06
42Nils Hammaräng GripH18 (11)6 730 m12:08
135Isak HagbergH14 (26)4 060 m12:11
Jan AnderssonH55 (10)5 670 m12:11
Kristina JohanssonD55 (10)4 020 m12:14
162Linn BjörneldD12 (20)3 350 m12:16
Ove LernåH55 (10)5 670 m12:17
165Linnea SkobeD12 (20)3 350 m12:22
143Adam NelsonH14 (26)4 060 m12:27
Benjamin KlemmingU2 (14)2 740 m

Kamrat och IF KIF

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Karl PalmÖppen motion 8 (27)4 490 m10:52:49

Kexholms SK

16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Leif JohanssonÖppen motion 7 (26)3 340 m10:42:27
Anders ErikssonÖppen motion 5 (13)3 320 m10:56:36
Moa NicklassonU2 (14)2 740 m11:09:08
Mats LjungqvistH50 (24)6 010 m11:16
Jimmy NicklassonÖppen motion 8 (27)4 490 m11:17:52
Anna EkbringD45 (15)4 490 m11:21
Björn KarlssonH45 (28)6 730 m11:22
Ulrika LjungqvistÖppen motion 3 (19)3 310 m11:27:23
Axel ErikssonH10 (10)2 740 m11:28
Agnes ErikssonU1 (9)2 070 m11:36:16
187Markus LjungqvistH12 (20)3 310 m11:39
Magnus ErikssonH40 (14)7 570 m11:47
Tomas KarlssonH45 (28)6 730 m11:50
Mariann JohanssonD55 (10)4 020 m12:00
136Olle EkbringH14 (26)4 060 m12:13
47Carl EkbringH18 (11)6 730 m12:23

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Niclas HägglundÖppen motion 4 (4)4 910 m10:59:41

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Josefin RakosÖppen motion 4 (4)4 910 m11:23:37

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Oskar BorgÖppen motion 4 (4)4 910 m11:23:38

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Erik GreenÖppen motion 5 (13)3 320 m10:38:13

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
AnnikaAnnika PalmÖppen motion 8 (27)4 490 m10:42:15

Lessebo OK

15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Martina SöderlindÖppen motion 5 (13)3 320 m10:56:19
Fabian SeluskaU2 (14)2 740 m10:56:57
Emmie NordströmD12 Kort (1)2 740 m11:00
Emmi SöderlindU1 (9)2 070 m11:00:01
Gerth SällströmH70 (23)4 020 m11:08
Kurt BergstrandH75 (12)3 650 m11:09
Folke RingbergH70 (23)4 020 m11:20
Stig KarlssonH75 (12)3 650 m11:23
Gunnar LindahlH65 (17)4 430 m11:48
Evald JohanssonH80 (12)3 180 m11:49
125Fabian EvertssonH14 (26)4 060 m11:51
Christina EvertssonÖppen motion 7 (26)3 340 m11:56:35
Henrik SöderlindÖppen motion 5 (13)3 320 m11:59:47
Björn PalmH65 (17)4 430 m12:08
Mona PalmD55 (10)4 020 m12:16

Linköpings OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Anna JohanssonÖppen motion 8 (27)4 490 m10:59:27

Markaryds FK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Sven-Åke AndertoftÖppen motion 3 (19)3 310 m10:49:28
Helen AndertoftD70 (15)3 340 m11:09
Marita FilipssonD50 (10)4 040 m11:59
Ann NilssonD55 (10)4 020 m12:06

Målilla OK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jan-Ulf KarlssonH70 (23)4 020 m11:18
Leif AxelssonÖppen motion 8 (27)4 490 m11:18:12
Daniel AxelssonÖppen motion 6 (6)6 170 m11:25:45
Iasmin SouzaÖppen motion 2 (4)4 080 m11:58:43
Gunnar EnbergH65 (17)4 430 m12:00

Nybro OK

33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Erik NybergÖppen motion 7 (26)3 340 m10:28:50
Karl Winsent LöhnertU2 (14)2 740 m10:30:33
Hilda HartwigU2 (14)2 740 m10:30:35
Alvin JakobssonU1 (9)2 070 m10:57:10
Agne PeterssonÖppen motion 7 (26)3 340 m11:03:23
Tobias EventornÖppen motion 9 (4)7 540 m11:03:38
Anna RunemalmÖppen motion 7 (26)3 340 m11:04:32
Britt NybergD70 (15)3 340 m11:05
Kerstin LundqvistÖppen motion 5 (13)3 320 m11:08:27
Bengt PeterssonH70 (23)4 020 m11:10
Karolina KarlssonÖppen motion 7 (26)3 340 m11:10:41
Rolf JonssonH75 (12)3 650 m11:11
Ulf LiljebjörnH45 (28)6 730 m11:16
Britt AxelssonD70 (15)3 340 m11:17
Stina KarlssonÖppen motion 3 (19)3 310 m11:18:50
Filip GummessonH10 (10)2 740 m11:20
Leif LindströmH70 (23)4 020 m11:24
180Viktor LundqvistH12 (20)3 310 m11:25
Fredrik KarlssonH45 (28)6 730 m11:26
Caroline LiljebjörnD45 (15)4 490 m11:29
Ros-Mari KarlssonD70 (15)3 340 m11:29
Marie-Louise KarlssonD65 (10)3 640 m11:30
Anders BuhréH70 (23)4 020 m11:30
Michael AdamssonH45 (28)6 730 m11:32
Vanja GummessonD65 (10)3 640 m11:34
Emilia JakobssonD10 (9)2 780 m11:41
Sonja HaasÖppen motion 8 (27)4 490 m11:42:51
Patrik LundqvistH45 (28)6 730 m11:44
Håkan AlmqvistH50 (24)6 010 m11:44
Jenny LöhnertÖppen motion 7 (26)3 340 m11:45:28
Lena JakobssonD35 (4)6 010 m12:02
139Rasmus JohanssonH14 (26)4 060 m12:19
Magdalena JonssonD40 (7)5 080 m12:21

Nässjö OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Magnus SvenssonH50 (24)6 010 m11:22
Bo-Gunnar JosefssonH60 (22)5 050 m11:38
Kjell NeroH60 (22)5 050 m11:52

OK Bävern

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jessica ElmerssonÖppen motion 7 (26)3 340 m10:46:07
170Aron RudbergH12 (20)3 310 m11:05
Marika HallÖppen motion 5 (13)3 320 m11:06:50
176Hugo HedströmH12 (20)3 310 m11:17
84Linus LundbergH16 (20)5 360 m11:41
Elsa HallD10 (9)2 780 m11:43
Mikael M KarlssonH40 (14)7 570 m11:49
Pia LundbergD50 (10)4 040 m11:49
Mikael HallH35 (5)8 120 m12:13
44Oliwer LundbergH18 (11)6 730 m12:14
48Rasmus LundbergH18 (11)6 730 m12:26
167Alice HallD12 (20)3 350 m12:26
73Stina JohanssonD16 (15)4 650 m12:28

OK Njudung

26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bo HultgrenÖppen motion 8 (27)4 490 m10:45:20
Marina JohanssonÖppen motion 8 (27)4 490 m10:57:29
Lotta PetersénÖppen motion 3 (19)3 310 m10:58:30
Stefan JennerstrandÖppen motion 4 (4)4 910 m11:08:51
173Olle PetersénH12 (20)3 310 m11:11
Ulrika RibbholmD45 (15)4 490 m11:11
Kristina JennerstrandÖppen motion 2 (4)4 080 m11:15:22
Emma RosénÖppen motion 8 (27)4 490 m11:20:31
Wilhelm KarmetunH10 (10)2 740 m11:22
179Alexander GustafssonH12 (20)3 310 m11:23
113Amanda KarmetunD14 (19)4 080 m11:26
Per FranssonH50 (24)6 010 m11:26
Margareta LarssonD70 (15)3 340 m11:27
Dennis TollH45 (28)6 730 m11:28
81Albin TollH16 (20)5 360 m11:35
Joakim KarmetunH40 (14)7 570 m11:39
Anders PeterssonH45 (28)6 730 m11:42
Stefan G LarssonH70 (23)4 020 m11:44
Anna RosénD50 (10)4 040 m11:53
127Karl PetersénH14 (26)4 060 m11:55
Jan-Ola KarlssonH60 (22)5 050 m12:08
161Ellen TollD12 (20)3 350 m12:14
137Filip JennerstrandH14 (26)4 060 m12:15
Cecilia KarmetunD40 (7)5 080 m12:19
141Oscar HultgrenH14 (26)4 060 m12:23
Maria SundbergD40 (7)5 080 m12:25

OK Norrvirdarna

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Magnus ForsbergH50 (24)6 010 m11:06
John KarlssonH50 (24)6 010 m11:20
Elis BengtssonH50 (24)6 010 m11:38
Bengt ElmerssonH65 (17)4 430 m11:46

OK Orion

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Elin LundqvistÖppen motion 8 (27)4 490 m11:04:30
Kent OlssonÖppen motion 8 (27)4 490 m11:06:40
24Aleksander BernaciakH21 (10)10 890 m11:07
Yngve MagnussonH70 (23)4 020 m11:16
Lena OlssonD65 (10)3 640 m11:40
Karl-Axel EngströmÖppen motion 7 (26)3 340 m11:42:17
Per-Ivan EngströmÖppen motion 8 (27)4 490 m11:42:28

OK Stigen

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Martin RosénH35 (5)8 120 m12:15

OK Tisaren

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
21Jonathan KarlssonH21 (10)10 890 m10:58

OK Vilse 87

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Håkan LindbergH45 (28)6 730 m11:08

OK Virdarna

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Berit ByströmD70 (15)3 340 m11:11
Waste ByströmH70 (23)4 020 m11:22

OK Älme

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Annamoa LindskogÖppen motion 3 (19)3 310 m10:47:53
Berit NilssonD70 (15)3 340 m11:03
Bodil RuterD70 (15)3 340 m11:15
Ville LindskogH10 (10)2 740 m11:16
Sven RuterH70 (23)4 020 m11:28
Kjell SvenssonH50 (24)6 010 m11:30
183Johan BjörckH12 (20)3 310 m11:31
Lars HenrikssonH70 (23)4 020 m11:32
Jon LindskogH40 (14)7 570 m11:33
152Enni LindskogD12 (20)3 350 m11:56
Jessica BjörckD40 (7)5 080 m12:17
70Elin SvenssonD16 (15)4 650 m12:22

Sjövalla FK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Karin GreenÖppen motion 7 (26)3 340 m11:52:13

Skillingaryds FK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Torild BornetunH80 (12)3 180 m12:03

SOK Aneby

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
105Alma GustafssonD14 (19)4 080 m11:10
Christer AnderssonÖppen motion 7 (26)3 340 m11:21:18
155Tilda RosanderD12 (20)3 350 m12:02
Karin ÖhlinD50 (10)4 040 m12:03
Tommy OlaussonH65 (17)4 430 m12:10
P-O DerebrantH55 (10)5 670 m12:29

SOK Viljan

45 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jack ÅkebergU1 (9)2 070 m10:28:28
Gustav LindkvistU1 (9)2 070 m10:28:29
Erik LindkvistInskolning (5)1 680 m10:29:38
Jenny LindÖppen motion 2 (4)4 080 m10:31:33
Tina EvvebornÖppen motion 3 (19)3 310 m10:32:49
Amalia ErlandssonU2 (14)2 740 m10:43:31
Madelene ErlandssonÖppen motion 3 (19)3 310 m10:52:58
100Tuva LövdahlD14 (19)4 080 m11:00
Ulla NilssonD70 (15)3 340 m11:01
Lukas BergforsU2 (14)2 740 m11:02:43
Vilma PeterssonD16 Kort (2)4 060 m11:03
Karina RubenssonÖppen motion 3 (19)3 310 m11:03:06
23Erik LennartssonH21 (10)10 890 m11:04
Anna SvenssonD45 (15)4 490 m11:07
Jonas BergforsH50 (24)6 010 m11:12
174Theo LövdahlH12 (20)3 310 m11:13
109Stina LindD14 (19)4 080 m11:18
177William ElfstrandH12 (20)3 310 m11:19
Stefan PetersonÖppen motion 8 (27)4 490 m11:19:12
Lars KreutnerÖppen motion 8 (27)4 490 m11:20:03
Roland NilssonH70 (23)4 020 m11:26
114Elin RindstigD14 (19)4 080 m11:28
Arne ErlandssonH40 (14)7 570 m11:29
Majvie AnnegårdD65 (10)3 640 m11:32
185Emil KreutnerH12 (20)3 310 m11:35
Tony LövdahlH40 (14)7 570 m11:35
Karl-Erik PetterssonH65 (17)4 430 m11:42
189Gustav EvebornH12 (20)3 310 m11:43
Tord HultbergH40 (14)7 570 m11:43
124Axel EvebornH14 (26)4 060 m11:49
Göran SvensonH60 (22)5 050 m11:50
Karl-Evert AnnegårdH65 (17)4 430 m11:50
Niklas PetterssonH40 (14)7 570 m11:53
151Emma RindstigD12 (20)3 350 m11:54
Leif CarlssonH60 (22)5 050 m11:56
92Isak HultbergH16 (20)5 360 m11:57
Allan HåkanssonH80 (12)3 180 m11:57
40Pontus ErlandssonH18 (11)6 730 m12:02
Lennart KalénH60 (22)5 050 m12:02
131Johan HanssonH14 (26)4 060 m12:03
157Klara HultbergD12 (20)3 350 m12:06
Stefan CarlssonH60 (22)5 050 m12:18
164Vendela SturekD12 (20)3 350 m12:20
145Olle ErlandssonH14 (26)4 060 m12:31
50Benjamin SturekH18 (11)6 730 m12:32

Sol Tranås

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
63Lovisa NordD16 (15)4 650 m12:08

Söders-Tyresö

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lars ForsstedtH60 (22)5 050 m11:46

Tockarps IK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bo SvenssonH75 (12)3 650 m11:13
Gull SvenssonD70 (15)3 340 m11:25

Torsås OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Alva RahmInskolning (5)1 680 m11:29:07
Ebba WidellU1 (9)2 070 m12:22:10
Tiffany KarlssonU1 (9)2 070 m12:22:13

Vaggeryds SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Morgan LjungH70 (23)4 020 m11:40

Vimmerby OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Urban SvenssonÖppen motion 7 (26)3 340 m11:13:00
Kenneth AntonssonH55 (10)5 670 m12:15
Torbjörn FalkH55 (10)5 670 m12:23

Värend GN OL

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Annika GranqvistÖppen motion 5 (13)3 320 m10:46:41
Anders GranqvistH50 (24)6 010 m10:58
Göran ThourH75 (12)3 650 m11:03
Siv EkelöfD70 (15)3 340 m11:07
34Rebecca SvenssonD18 (10)5 080 m11:12
Erling EkelöfH70 (23)4 020 m11:38
45Rasmus SvenssonH18 (11)6 730 m12:17

Väsby OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lars PerssonH80 (12)3 180 m11:59

Västerviks OK

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Michael HertinH50 (24)6 010 m11:10
Britt-Marie BjörklundD70 (15)3 340 m11:19
Åke BjörklundH75 (12)3 650 m11:21
112Eira HertinD14 (19)4 080 m11:24
Olof HertinH10 (10)2 740 m11:24
Lotta Lidman AlmqvistD55 (10)4 020 m12:02
Thomas AlmqvistH60 (22)5 050 m12:06
Ann-Katrin JohanssonÖppen motion 3 (19)3 310 m12:11:46
160Mikaela JohanssonD12 (20)3 350 m12:12
Rolf E JohanssonH35 (5)8 120 m12:17
Anna HertinÖppen motion 7 (26)3 340 m12:34:10

Växjö AIS

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Ebba EdénU1 (9)2 070 m10:32:33
Rosita KarlssonÖppen motion 3 (19)3 310 m10:47:58
MariAnn SvenssonÖppen motion 3 (19)3 310 m10:51:49
Torgny JonssonH75 (12)3 650 m11:01
Nils KarlssonH70 (23)4 020 m11:04
Bengt HenrikssonÖppen motion 7 (26)3 340 m11:14:07
Margareta WikströmD70 (15)3 340 m11:23
Siv LarssonD60 (4)3 650 m11:37
Sven-Olof LarssonH65 (17)4 430 m12:04
Eva TollsternD55 (10)4 020 m12:08
Conny BerggrenÖppen motion 8 (27)4 490 m17:03:38

Växjö OK

66 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Kenneth LindblomÖppen motion 7 (26)3 340 m10:39:52
Eva PerssonÖppen motion 8 (27)4 490 m10:50:02
Alvin LundgrenU2 (14)2 740 m10:59:11
Maria HåkanssonÖppen motion 7 (26)3 340 m11:00:15
22Patrik KarlssonH21 (10)10 890 m11:01
Jonny LindénÖppen motion 9 (4)7 540 m11:01:11
Glen HåkanssonH50 (24)6 010 m11:02
Peter BraunH45 (28)6 730 m11:04
Martina BraunD16 Kort (2)4 060 m11:05
Annika EricssonD45 (15)4 490 m11:05
25Mattias KarlssonH21 (10)10 890 m11:10
Mona LindénÖppen motion 8 (27)4 490 m11:10:33
Ingemar ErlandssonH70 (23)4 020 m11:12
Patrik RosénH45 (28)6 730 m11:14
Hagbert PerssonH75 (12)3 650 m11:15
27Niklas KarlssonH21 (10)10 890 m11:16
Laila MalmqvistD80 (2)2 490 m11:17
Håkan DanielssonH45 (28)6 730 m11:18
Ann-Mari PerssonD70 (15)3 340 m11:21
Ulla-Britt KarlssonD65 (10)3 640 m11:24
Ingrid NilssonÖppen motion 3 (19)3 310 m11:28:46
115Clara DanielssonD14 (19)4 080 m11:30
Lena RegnellD45 (15)4 490 m11:31
Krister SandbladH70 (23)4 020 m11:34
Bente KällD60 (4)3 650 m11:35
Linus LindénU2 (14)2 740 m11:36:35
82Anton DanielssonH16 (20)5 360 m11:37
Ulf HonethH45 (28)6 730 m11:38
Magnus PorleH50 (24)6 010 m11:40
120Hugo EricssonH14 (26)4 060 m11:41
Eva PetterssonD60 (4)3 650 m11:41
Britt-Mari KarlssonD65 (10)3 640 m11:42
Filippa BraunD10 (9)2 780 m11:45
Daniel EvaldssonH40 (14)7 570 m11:45
Johan JanssonH80 (12)3 180 m11:45
Berit RuneforsÖppen motion 5 (13)3 320 m11:47:25
Magnus EricssonH45 (28)6 730 m11:48
Emma LindénD10 (9)2 780 m11:49
Gillis AlmH80 (12)3 180 m11:51
Louise LundgrenD20 (2)5 670 m11:53
Hilda LindénD10 (9)2 780 m11:53
Peter JohanssonÖppen motion 6 (6)6 170 m11:53:48
Lovisa KroksmyrU2 (14)2 740 m11:53:50
Wilma KroksmyrU2 (14)2 740 m11:53:51
91Isac EricssonH16 (20)5 360 m11:55
Werner TörnblomH80 (12)3 180 m11:55
Frida LindénD10 (9)2 780 m11:57
Krister NilssonH65 (17)4 430 m11:58
129William BjörkmanH14 (26)4 060 m11:59
Lars-Erik MalmqvistH80 (12)3 180 m12:01
Roger BergvikH65 (17)4 430 m12:02
156Maja LindénD12 (20)3 350 m12:04
96Gustav RuneforsH16 (20)5 360 m12:05
133Erik ÅkessonH14 (26)4 060 m12:07
64Alicia LundgrenD16 (15)4 650 m12:10
43Lukas LundgrenH18 (11)6 730 m12:11
Jan KarlssonH55 (10)5 670 m12:13
Henrik EklundH20 (9)7 540 m12:15
Lars EklundH60 (22)5 050 m12:16
68Maja PorleD16 (15)4 650 m12:18
Eva EklundD55 (10)4 020 m12:18
Henrik KroksmyrH35 (5)8 120 m12:19
140Noel BraunH14 (26)4 060 m12:21
Simon RuneforsH20 (9)7 540 m12:27
Maria BraunD40 (7)5 080 m12:27
Maria KroksmyrÖppen motion 3 (19)3 310 m

Ålems OK

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Allan KarlssonÖppen motion 7 (26)3 340 m10:52:00
Karin DernegårdÖppen motion 8 (27)4 490 m10:56:55
Ville EkströmH14 Kort (3)3 350 m11:02
Lars JohanssonH70 (23)4 020 m11:02
Alvin DernegårdInskolning (5)1 680 m11:10:57
Lisa DernegårdInskolning (5)1 680 m11:11:02
Ulf RindstigH50 (24)6 010 m11:28
Henry GustafssonH80 (12)3 180 m11:43
Ulrika SandebäckÖppen motion 5 (13)3 320 m11:43:13
Torbjörn SandebäckH60 (22)5 050 m11:44
Anna NyströmD50 (10)4 040 m11:51
Peter JoelssonH60 (22)5 050 m11:54
Henric DernegårdÖppen motion 8 (27)4 490 m12:00:34
Åke NyströmH55 (10)5 670 m12:27

Annonser