Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Tibrotrippeln, dag 2, medel

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Tibrotrippeln, dag 2, medel
Arrangörsorganisationer: IF Hagen / Tibro OK / Tidaholm SOK Sisu
Datum: lördag 6 augusti 2016

D21 Elit

4 630 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna EnvallIK Hakarpspojkarna14:58
Maria MagnussonSävedalens AIK15:00
Marie-Louise AxenborgGöteborg-Majorna OK15:02
Mathilda JägrydSkåneslättens OL15:04
Anette CarlssonKFUM Örebro OK15:06
Anna-Stina PåledalOK Roxen15:08
Caroline LindelöwHärlövs IF15:10
Annica EngIFK Göteborg15:12
Pavla MrazovaOrientacni Beh Opava15:14
Anna WehlinSkogspojkarnas OK15:16
Louise GötforsGöteborg-Majorna OK15:18
Karin HåkanssonOK Gränsen15:20
Karin ThernOK Skogshjortarna15:22
Cecilia BrattOK Orion15:24
Elna ForsbergIK Hakarpspojkarna15:26
Elvira BjörklundTrollhättans SOK15:28
Jana BenesovaOrientacni Beh Opava15:30
Sara HelanderDomnarvets GOIF15:32
Lovisa LemanGöteborgs SK15:34
Sarah LindströmRonneby OK15:36
Alena SarmanovaOrientacni Beh Opava15:38
Elvira SellgrenGöteborg-Majorna OK15:40
Alicia FribergFalköpings AIK OK15:42
 Elsa   Ekelin KFUM Örebro OK15:44
Louise BorgTrollhättans SOK15:46
Marie PetterssonOK Djerf15:48
Hanna PalmIK Hakarpspojkarna15:50
Sara JonssonOK Orion15:52

H21 Elit

5 130 m, 48 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Joakim ByströmJärfälla OK14:57
Magnus PerssonOK Tisaren14:59
Albin AnderssonMarkbygdens OK15:01
Niklas ThörnOK Vilse 8715:03
Dag StridhUmeå OK15:05
Arvid HenrikssonJärla Orientering15:07
Andréas ThernOK Skogshjortarna15:09
Filip HadacOrientacni Beh Opava15:11
Kristian DahlströmIFK Mora OK15:15
Pål SkogtjärnSödertälje-Nykvarn OF15:17
Filip OssianssonIK Hakarpspojkarna15:19
Mattias NilssonOK Alehof15:21
Anders HedbergGöteborg-Majorna OK15:23
Emil WikströmOK Tyr15:25
Vojtěch MatušMoravskoslezsky kraj (MSK)15:27
Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OF15:29
Jakob EngIFK Göteborg15:31
Harald HenrikssonJärla Orientering15:33
Adam GranstedtIK Hakarpspojkarna15:35
Emil SvenssonHjärnarps OL15:37
Oskar SvärdMalungs OK Skogsmårdarna15:39
Tommy AnderssonVänersborgs SK15:41
Brent GodmanGotlands Bro OK15:45
Fredrik JohnssonKFUM Örebro OK15:47
Andreas NikolaussonVisborgs OK15:49
Jakub GlonekMoravskoslezsky kraj (MSK)15:51
Erik MartinssonLinköpings OK15:53
Anton ThorstenssonIK Hakarpspojkarna15:55
Fredrik SturessonOK Alehof15:57
Jesper LiderudLidköpings VSK15:59
Per ÖbergOK Hällen16:01
Simon LarssonSävedalens AIK16:03
Andreas PeterssonBurseryds IF16:05
Oscar BjörckJärla Orientering16:07
Jaromir MielecIK Hakarpspojkarna16:09
Ludwig LjungqvistIK Hakarpspojkarna16:11
Mikael PihelOK Tisaren16:13
Ken PeetersGöteborg-Majorna OK16:15
Magnus FalkenströmSkogsluffarnas OK16:17
Jonas NordströmHalden SK16:21
Albin RidefeltOK Linné16:23
Anton LifRehns BK16:25
Johan WikströmSävedalens AIK16:27
Johan TörnrothHestra IF16:29
Lars JonhedKFUM Örebro OK16:31
Erik FernlundSäterbygdens OK16:33
Albin AxelssonIK Hakarpspojkarna16:35
Anders AxenborgGöteborg-Majorna OK16:37

D20 Elit

4 110 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sara JosarpFK Friskus-Varberg15:01
Louise LundgrenVäxjö OK15:03
Gabriella GustafssonIK Hakarpspojkarna15:05
Josefine KristianssonTrollhättans SOK15:07
Jana TesařováMoravskoslezsky kraj (MSK)15:11
Lina FredrikssonKorsnäs IF OK15:13
Andrea SvenssonOK Tisaren15:15
Ida ØbroOK Orion15:17
Markéta SabelováMoravskoslezsky kraj (MSK)15:21
Pim HedbergOK Pan-Kristianstad15:23

H20 Elit

4 650 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Joakim SkärlénHaninge SOK15:12

D18 Elit

3 650 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
701Klara CechovaOrientacni Beh Opava15:46
702Astrid SimonssonSundbybergs IK15:50

H18 Elit

4 070 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
801Filip TrofastBredaryds SOK15:41
802Per KarlssonOK Tylöskog15:43
803Christian LindhSundbybergs IK15:45
804Martin Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK15:47
805Emil PetterssonKarlskrona SOK15:49
806Olle SörqvistMarkbygdens OK15:51
807Olle JosarpFK Friskus-Varberg15:53
808Erik HerneOK Ravinen15:55
809Viktor WassénVänersborgs SK15:57
810Martin SkyggessonOK Nackhe15:59
811Andreas GustafssonIK Hakarpspojkarna16:01
812Carl CarlssonNyköpings OK16:03
813Oskar EdvardssonJärfälla OK16:05
814Fritjof AxelssonFK Göingarna16:07
815Johan WehlinSkogspojkarnas OK16:09
816Oscar JohanssonKarlskrona SOK16:11
817Oscar PrytzTjalve IF Norrköping16:13
818Malthe PoulsenKarlskrona SOK16:15
819Tim OlssonBrattås CK16:17
820Tuve MöllerOK Linné16:19
821Niklas CarlssonSundbybergs IK16:21
822Ludvig EkNyköpings OK16:23
823Otto StuhlhoferOK Landehof16:25
824Axel HalvarssonKarlskrona SOK16:27
825Jonas LauriFK Herkules16:29
826Lukas LundgrenVäxjö OK16:31
827Felix AxelssonMarkbygdens OK16:33
828Vojtech TesarOrientacni Beh Opava16:35
829Fredrik JohanssonOK Nackhe16:37

D21

3 740 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elin LundkvistOK Tyr14:57
Linnea LandforsLustens OK15:01
Emelie UnossonBredareds IF15:05
Kristine SvenssonFalköpings AIK OK15:09
Elin TörnrothHjobygdens OK15:13
Karin HolmFalköpings AIK OK15:17

H21

4 650 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Christoffer AndersenOK Alehof15:00
Oscar TörnrothHjobygdens OK15:02
Roine SchölinLaholms IF OK15:06
Erik HanssonBredareds IF15:10
Magnus HomannOK Orinto15:14
Jan StridhSkogsluffarnas OK15:18

D21 Kort

3 670 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Louise HaneUmeå OK15:03

H21 Kort

3 780 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johan GranathTjällmo-Godegårds OK15:26

D18

3 630 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alice AxelssonIK Hakarpspojkarna15:47
Vera BogrenSundbybergs IK15:49
Magalie GilletD-Team Belgium15:51
Luise PrzibillaSundbybergs IK15:53
Hanna SundströmVästerås SOK15:55
Ems DesmulD-Team Belgium15:57
Meta NordesjöSundbybergs IK15:59
Jenny JakobssonGamleby OK16:01
Lies DefermeD-Team Belgium16:03

H18

3 640 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Benjamin GabrielssonKungälvs OK15:54
Klaas MellebeekD-Team Belgium15:58
Arne KvarnefalkJärfälla OK16:02
Hampus NorrbyJärfälla OK16:10
Miel DefermeD-Team Belgium16:14
Johan HöögOK Kullingshof16:18
Albin HenryssonKarlskrona SOK16:26
Jens Van LommelD-Team Belgium16:30
Albin KvarnefalkJärfälla OK16:34
Wout KeuppensD-Team Belgium16:38
Simon KrekelsD-Team Belgium16:45

D16

3 410 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
501Signe NilssonNyköpings OK14:59
502Hanna CarlqvistFK Friskus-Varberg15:01
503Ida ErikssonOK Landehof15:03
504Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK15:05
505Ella PalmIK Hakarpspojkarna15:07
506Lovisa BlomgrenSOK Aneby15:09
507Elin BlomkvistSkattkärrs SOK15:11
508Sofia JohanssonOK Skärmen15:13
509Elsa Aderstedt AlthoffKungälvs OK15:15
510Siel De SmulOMEGA15:17
511Emma LingIK Hakarpspojkarna15:19
512Isabella AumoKungälvs OK15:21
513Jonna LundbäckJärfälla OK15:23
514Elvira WildheimFK Friskus-Varberg15:25
515Maja PorleVäxjö OK15:27
516Tilda BellanderGustavsbergs OK15:29
517Lovisa LagerHalmstad OK15:31
518Nadja Dixon KassmanNyköpings OK15:33
519Kajsa RaskKungälvs OK15:35
520Lovisa JohanssonKarlskrona SOK15:37
521Malin StrandbergGustavsbergs OK15:39
522Alicia LundgrenVäxjö OK15:41
523Maja KindlundOK Tranan15:43
524Ida JohnssonOK Kåre15:45
525Alma LiderudLidköpings VSK15:47

H16

3 520 m, 44 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
601Petter JonssonSävedalens AIK14:48
602Adrian VartiaOK Löftan14:50
603Fredrik GlänneforsSöders-Tyresö14:52
604Edvin WiklundOK Enen14:54
605Filip RosjöJönköpings OK14:56
606Jakob IngströmIK Hakarpspojkarna14:58
607Lukas GranstedtIK Hakarpspojkarna15:00
608Erik HogedalGöteborg-Majorna OK15:02
609Philip CarlssonNyköpings OK15:04
610Elias TidevallSkogsluffarnas OK15:06
611Per NordholmSävedalens AIK15:08
612Loke ÖstangårdGamleby OK15:10
613Noah BechtelFK Friskus-Varberg15:12
614Samuel PihlströmOK Landehof15:14
615Anton SilierJärfälla OK15:16
616Gustav RuneforsVäxjö OK15:18
617Martin SkärlénHaninge SOK15:20
618Alfred AnderIstrums SK15:22
619Johan LangerakJärfälla OK15:24
620Victor HanssonJönköpings OK15:26
621Rasmus KihlSundbybergs IK15:28
622Martin LammFrölunda OL15:30
623Oliver ValleriusGamleby OK15:32
624Richard TakeOK Tyr15:34
625Oskar VahlbergOK Österåker15:36
626Erik HanssonKarlskrona SOK15:38
627Tim JohanssonFK Friskus-Varberg15:40
628Lukas OlmKils OK15:42
629Kristoffer TengrothSundbybergs IK15:44
630Lennart GheyselsD-Team Belgium15:46
631Niklas SvenssonJärfälla OK15:48
632William LundstedtMullsjö SOK15:50
633Carl JosefssonSävedalens AIK15:52
634Simon FriskGustavsbergs OK15:54
635Emil AuseliusBredaryds SOK15:56
636Melker ElofssonOK Njudung15:58
637Tomas ValikOrientacni Beh Opava16:00
638Isac EricssonVäxjö OK16:02
639Tobias AbrahamssonSundbybergs IK16:04
640Viktor WaernqvistNAIS Orienteringsklubb16:06
641Hugo HåkanssonIK Ymer16:08
642Noel WaldenfjordJärfälla OK16:10
643Albin FalkNyköpings OK16:12
644Thibaut SmeetsD-Team Belgium16:14

D16 Kort

3 050 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hanna AhlströmLunds OK15:20

D14

3 190 m, 38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ebba LindOK Skärmen15:25
301Moa ErikssonTrollhättans SOK15:27
302Alice EkNyköpings OK15:29
303Nora AnderssonOK Norrvirdarna15:31
304Ella BrattOK Orion15:33
305Matilda LindhSundbybergs IK15:35
306Sofia RaskKungälvs OK15:37
307Emilia JohnssonOK Kåre15:39
308Emma ErikssonTjällmo-Godegårds OK15:41
309Johanna LaurinGustavsbergs OK15:43
310Matilda NilssonHalmstad OK15:45
311Caroline GuttkeNyköpings OK15:47
312Bara PachmannovaOrientacni Beh Opava15:49
313Sabina AumoKungälvs OK15:51
314Amanda KarmetunOK Njudung15:53
315Klara AnderssonOK Orion15:55
316Matilda ÅkessonOK Landehof15:57
317Olivia GrönkvistJönköpings OK15:59
318Tuva FalkSundbybergs IK16:01
319Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna16:03
320Rebecka PihlströmOK Landehof16:05
321Sigrid CarlssonSundbybergs IK16:07
322Sofia EdvardssonJärfälla OK16:09
323Hanna GabrielssonKungälvs OK16:11
324Alma HjertbergHestra IF16:13
325Irma SvenssonOK Klyftamo16:15
326Emma BellanderGustavsbergs OK16:17
327Linn AldénOK Roxen16:19
328Frida JohanssonOK Skärmen16:21
329Ronja AnderssonTrollhättans SOK16:23
330Clara JohanssonOK Skärmen16:25
331Kajsa BogrenSundbybergs IK16:27
332Emma EliassonFK Friskus-Varberg16:29
333Kato KeuppensOMEGA16:31
334Johanna PetterssonGustavsbergs OK16:33
335Alma GustafssonSOK Aneby16:35
336Tilda PalmIK Hakarpspojkarna16:37
337Disa RangertKungälvs OK16:39

H14

3 210 m, 67 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
401Filip JanekeIK Hakarpspojkarna15:31
402Jesper JohanssonOK Löftan15:32
403Teodor LundborgHjobygdens OK15:33
404Hugo MandingerTrollhättans SOK15:34
405Wilhelm NordqvistWaxholms OK15:35
406Rasmus Johansson FjordsideSävedalens AIK15:36
407Casper SkeppSävedalens AIK15:37
408Johan MårtenssonOK Skogsstjärnan15:38
409Gabriel ÖhgrenSävedalens AIK15:39
410Anton CarlssonIF Hagen15:40
411Robin CarlstedtHjärnarps OL15:41
412Albin HjellströmIK Hakarpspojkarna15:42
413Hugo EricssonVäxjö OK15:43
414Simon Karlsson HolmerIFK Mora OK15:44
415Anton TörnqvistKarlskrona SOK15:45
416Vit CechOrientacni Beh Opava15:46
417Manne HammarbergJärfälla OK15:47
418Edvin HellstenNyköpings OK15:48
419Filip HåkanssonOK Orion15:49
420Olle AnderssonTidaholm SOK Sisu15:50
421Fabian ValleriusGamleby OK15:51
422Erik LingIK Hakarpspojkarna15:52
423Kasper LagerströmNyköpings OK15:53
424Johan LundbäckJärfälla OK15:54
425Rasmus SöderbergGävle OK15:55
426Axel ElmbladBredaryds SOK15:56
427Oscar HultgrenOK Njudung15:57
428David AlménTrollhättans SOK15:58
429Lucas EfraimssonUlricehamns OK15:59
430Hugo LarssonKarlskrona SOK16:00
431Lukas MalmströmGustavsbergs OK16:01
432Felix DrejmoOK Landehof16:02
433Alex JohanssonFK Friskus-Varberg16:03
434Axel NalbinMullsjö SOK16:04
435Isak WestringJärfälla OK16:05
436Andreas HolmqvistNyköpings OK16:06
437Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK16:07
438Erik ÅkessonVäxjö OK16:08
439Jiri KostkaOrientacni Beh Opava16:09
440Karl PetersénOK Njudung16:10
441Adam SkoglundUlricehamns OK16:11
442Oskar DahlinIK Gandvik16:12
443Aron ÖstangårdGamleby OK16:13
444Albin GezeliusIFK Mora OK16:14
445Maxim OmelchenkoKarlskrona SOK16:15
446Karl LundinKatrineholms OK16:16
447Isak AnängenNyköpings OK16:17
448Arvid AronssonOK Kroppefjäll16:18
449Isak OlssonStigsökarna16:19
450Tiger LandénGustavsbergs OK16:20
451Erik BovalliusJärfälla OK16:21
452Adam ValikOrientacni Beh Opava16:22
453Gustav OhlinOK Tranan16:23
454Erik AlbinssonHjärnarps OL16:24
455Oscar OlinIK Hakarpspojkarna16:25
456Anton GunnarssonBredaryds SOK16:26
457Rasmus PetterssonOK Djerf16:27
458Albin NyqvistOK Landehof16:28
459Isak LiljeholmGamleby OK16:29
460Terje StormoGustavsbergs OK16:30
461Valter PetterssonOK Tisaren16:31
462Viktor GunnarssonIK Hakarpspojkarna16:32
463Isak FranssonOK Njudung16:33
464Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK16:34
465Axel LindgrenNyköpings OK16:35
466Arvid KronmarKarlskrona SOK16:36
467Melker LundinKatrineholms OK16:37

H14 Kort

2 280 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Erik SundelinOK Orion15:00
Holger PatrikssonOK Klyftamo15:04

D12

2 310 m, 54 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elin DanielssonIstrums SK14:59
Matilda LekbergSävedalens AIK15:00
Elin JonhedKFUM Örebro OK15:01
Tuva ÖstangårdGamleby OK15:02
Stella RangertIK Hakarpspojkarna15:03
Ella NilssonHalmstad OK15:04
Alma SvennerudKarlskrona SOK15:05
Vega SundstedtRasbo IK15:06
Ebba ThernOK Skogshjortarna15:07
Stina NalbinMullsjö SOK15:08
Lina ÅsLunds OK15:09
Ellen TrofastTjällmo-Godegårds OK15:10
Thea LennartssonJärfälla OK15:11
Tille De SmulOMEGA15:12
Tindra JonssonSkarpnäcks OL15:13
Emma KarlssonOK Landehof15:14
Elina ReinholdssonOK Alehof15:15
Enni LindskogOK Älme15:16
Lisa SwartzOK Orion15:17
Lovis BergstrandBrattås CK15:18
Miia RollerJärfälla OK15:19
Hanna StalebrantGamleby OK15:20
Edith DomeijKarlskrona SOK15:21
Matilda WallströmSävedalens AIK15:22
Agnes IvarssonOK Skogshjortarna15:23
Elsa HagströmKristinehamns OK15:24
Sofie Karlsson HolmerIFK Mora OK15:25
Hanna AnängenNyköpings OK15:26
Hanna ÖbergGamleby OK15:27
Alice ErikssonTjällmo-Godegårds OK15:28
Sandra LingIK Hakarpspojkarna15:29
Liv HerneOK Ravinen15:30
Ebba NäsmanLerums SOK15:31
Emelie ForslundKristinehamns OK15:32
Julia MeijerIFK Mora OK15:33
Lova BerzeliusOK Skogshjortarna15:34
Maja NordinUlricehamns OK15:35
Emilia Jantzen-KumlinKFUM Örebro OK15:36
Ellen NormanSävedalens AIK15:37
Julia WesthMullsjö SOK15:38
Molly GranängKungälvs OK15:39
Elin AxelssonMullsjö SOK15:40
Ida BengtssonOK Alehof15:41
Matilda AspIFK Göteborg15:42
Alva ErssonIFK Mora OK15:43
Emma OlinIK Hakarpspojkarna15:44
Linn De BoussardIFK Enskede15:45
Jennifer StigssonTrollhättans SOK15:46
Magdalena SalenbäckKristinehamns OK15:47
Ella PetterssonSävedalens AIK15:48
Lisa ErikssonOK Landehof15:49
Alma AnderIstrums SK15:50
Emma ZettervallKarlskrona SOK15:51
Tove ValleriusGamleby OK15:52

H12

2 300 m, 69 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Axel HejdenbergGävle OK14:53
Tobias JohanssonOK Löftan14:54
Noah KrikströmHjärnarps OL14:55
Noel HelmerssonOK Tisaren14:56
Noel BengtssonOK Skogshjortarna14:57
Arvid SkeppSävedalens AIK14:58
Oscar EkenborgNyköpings OK14:59
Marcus LammFrölunda OL15:00
Elias OhlssonTjällmo-Godegårds OK15:01
Gustav FribergHelsingborgs SOK15:02
Edvin OckbornTrollhättans SOK15:03
Axel BrönnestamOK Gipen15:04
Lucas AlzénGustavsbergs OK15:05
Rasmus PåledalOK Roxen15:06
David MilendahlKarlskrona SOK15:07
Oliver HåkanssonOK Orion15:08
Victor HanssonOK Löftan15:09
Markus LjungqvistKexholms SK15:10
Melker ÅkessonOK Landehof15:11
Emanuel ZitkaUlricehamns OK15:12
Gustav BertsOK Alehof15:13
Simon StridhSkogsluffarnas OK15:14
Axel BrattOK Orion15:15
Stepan KhakimovKarlskrona SOK15:16
Simon WesthMullsjö SOK15:17
Rasmus LindblomGustavsbergs OK15:18
Lucas SöderbergGävle OK15:19
Olle KarlssonIK Hakarpspojkarna15:20
Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK15:21
Emanuel ErikssonNyköpings OK15:22
Gustav AnderssonOK Löftan15:23
Simon LjungkvistOK Alehof15:24
Joel RingströmOK Landehof15:25
Albert BrohedeOK Tyr15:26
Åke FalkenströmSkogsluffarnas OK15:27
Arvid AlbinssonHjärnarps OL15:28
Victor EricssonHelsingborgs SOK15:29
Erik SlättOK Alehof15:30
Sixten LindqvistSkogsluffarnas OK15:31
Melker LarssonOK Orion15:32
Olle BorkmarHelsingborgs SOK15:33
Adam AnderssonKarlskrona SOK15:34
Elias NyqvistOK Landehof15:35
Johan BjörckOK Älme15:36
Robin AnderssonTrollhättans SOK15:37
Johan FochsenWaxholms OK15:38
Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna15:39
Melwin WildheimFK Friskus-Varberg15:40
Odin EkNyköpings OK15:41
Anton MörkforsJärfälla OK15:42
Alexander GustavssonOK Njudung15:43
Dante RangertKungälvs OK15:44
Albin PaulssonOK Löftan15:45
Hjalmar HögsellKristinehamns OK15:46
Nils SwartzOK Orion15:47
Malte LandforsLustens OK15:48
Olle SynnermarkSkogsluffarnas OK15:49
Alfred JohanssonOK Alehof15:50
Isak SkoglundUlricehamns OK15:51
Isak HolmgårdKils OK15:52
David MorénHjärnarps OL15:53
Olle PetersénOK Njudung15:54
Kasper VemdalMullsjö SOK15:55
Alfred KjellénHelsingborgs SOK15:56
Jacob PåledalOK Roxen15:57
Ludvig KarlqvistTjällmo-Godegårds OK15:58
Valter DrejmoOK Landehof15:59
Jan AntonowiczKarlskrona SOK16:00
Elias WesterberghRasbo IK16:01

D12 Kort

1 940 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elin JärvallNyköpings OK14:58
Tindra MolinFalköpings AIK OK15:02

D10

1 960 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Signe KullanderSävedalens AIK14:57
Moa BengtssonOK Skogshjortarna14:59
Felicia PerssonHelsingborgs SOK15:01
Emma LindénVäxjö OK15:03
Elsa GustafssonOK Tylöskog15:05
Clara LövgärdOK Alehof15:07
Stina ThernOK Skogshjortarna15:09
Malva ArvidssonBrattås CK15:11
Moa VemdalMullsjö SOK15:13
Signe HördegårdhIFK Göteborg15:15
Maja NymanVänersborgs SK15:17
Klara FribergHelsingborgs SOK15:19
Linn EnbomVänersborgs SK15:21
Alma BerzeliusOK Skogshjortarna15:23
Miranda WallströmSävedalens AIK15:25
Alice CarlqvistFK Friskus-Varberg15:27
Minna PalmIK Hakarpspojkarna15:29
Lisa WallanderBrattås CK15:31
Frida LindénVäxjö OK15:33
Molly BergstrandBrattås CK15:35
Maja FalkSundbybergs IK15:37
Ebba RanbroHelsingborgs SOK15:39
Sara BengtssonOK Alehof15:41
Andrea EnbomVänersborgs SK15:43
Lovisa EliassonFK Friskus-Varberg15:45
Moa GlanshedHaninge SOK15:47
Irma WesthMullsjö SOK15:49
Sara CarlstedtHjärnarps OL15:51
Lova JohanssonFK Friskus-Varberg15:53
Ida AnderssonVänersborgs SK15:55
Pia EliassonIK Hakarpspojkarna15:57
Klara EberlénOK Skogshjortarna15:59
Emy PetterssonIK Gandvik16:01
Saga PalmertzHelsingborgs SOK16:03
Hanna MorénHjärnarps OL16:05
Wilma ReinholdssonOK Alehof16:07
Lova KronmarKarlskrona SOK16:09

H10

1 940 m, 47 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Albin EfraimssonUlricehamns OK14:54
Axel NordqvistWaxholms OK14:56
Robin HelmerssonOK Tisaren14:58
Olle NordinUlricehamns OK15:00
Elias LauriFK Herkules15:02
Malte LjungkvistOK Alehof15:04
Hugo TofténSOK Träff15:06
Viggo AnderssonTrollhättans SOK15:08
Viggo HolmbergOK Tylöskog15:10
Anton RaskKungälvs OK15:12
Viggo WulffOK Gränsen15:14
Viktor JonhedKFUM Örebro OK15:18
Emil LingIK Hakarpspojkarna15:20
Wilhelm KarmetunOK Njudung15:22
Hjalmar AxelssonFK Göingarna15:24
Felix JohanssonOK Alehof15:26
Rasmus ÖbergOK Hällen15:28
Hampus GlanshedHaninge SOK15:30
Hannes HolmbergOK Gränsen15:32
Henning FalkenströmSkogsluffarnas OK15:34
Filip HanssonOK Löftan15:36
Jens FochsenWaxholms OK15:38
Kasper FagerKarlskrona SOK15:40
Oskar KarlqvistTjällmo-Godegårds OK15:42
Mats De SmulOMEGA15:44
Tor NylundOK Linné15:46
Arvid TrofastTjällmo-Godegårds OK15:48
Samuel RingströmOK Landehof15:50
Isak DahlOK Alehof15:52
Petter FochsenWaxholms OK15:54
Viktor DanielssonVimmerby OK15:56
Emil ClashammarNyköpings OK15:58
Kurt SjöbergHelsingborgs SOK16:00
Liam HogedalVänersborgs SK16:02
Rasmus GranängKungälvs OK16:04
Oskar WesterbergTrollhättans SOK16:06
Axel SlättOK Alehof16:08
Carl ÖbergGamleby OK16:10
Oliver HammarFalköpings AIK OK16:12
Erik KindlundOK Tranan16:14
Alfons WesterberghRasbo IK16:16
Joel HolmgårdKils OK16:18
Nils JohanssonVästvärmlands OK16:20
Gabriel HogedalVänersborgs SK16:22
Adam NeroNässjö OK16:24
Theo DoverforsTjällmo-Godegårds OK16:26
Albin IsakssonOK Tyr16:28

D35

3 640 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jenny MartinssonOK Tranan15:25
Therése IvarssonOK Skogshjortarna15:27
Sara ÖbergOK Hällen15:29
Ida HördegårdIFK Göteborg15:31
Sofia HjortFalköpings AIK OK15:33
Anna-Karin MattssonSkattkärrs SOK15:35
Emelie SvalinVänersborgs SK15:37
Veronika PalmertzHelsingborgs SOK15:39
Johanna KarlssonOK Pan-Kristianstad15:41
Malin SörstrandIstrums SK15:43
Nina De BoussardIFK Enskede15:45

H35

4 270 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Michael ForslundKristinehamns OK15:24
Jonatan SöderbergGävle OK15:28
Petter ValleriusGamleby OK15:32
Robin KarlssonAlvesta SOK15:36

D40

3 490 m, 40 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stina BorängSnättringe SK14:56
Katrin SkeppSävedalens AIK14:58
Annika WesthMullsjö SOK15:00
Anna FalkSundbybergs IK15:02
Jenny HåkanssonOK Orion15:04
Sofia ÖstenssonOK Tranan15:06
Annica BerglundUlricehamns OK15:08
Fredrika ErikssonRyda SK15:10
Nina AhlanderOK Denseln15:12
Karolina AnderssonLänna IF15:14
Anneli GabrielssonKungälvs OK15:16
Susanne AldénOK Roxen15:18
Sigrid VemdalMullsjö SOK15:20
Anna JanssonOK Djerf15:22
Jessica BjörckOK Älme15:24
Katarina EnbomVänersborgs SK15:26
Anna LövgärdOK Alehof15:28
Matilda HolmbergOK Gränsen15:30
Mia EronnLinköpings OK15:32
Jeannette AumoKungälvs OK15:34
Lena AnderssonTrollhättans SOK15:36
Malin SvenssonOK Orion15:38
Martina StigssonTrollhättans SOK15:40
Catarina HardenFK Boken15:42
Hanna RangertKungälvs OK15:44
Linda LarssonKarlskrona SOK15:46
Lena Karlsson HolmerIFK Mora OK15:48
Ellen De BieOMEGA15:50
Jessica HolstHjobygdens OK15:52
Frida WallströmSävedalens AIK15:54
Maria EdvardssonJärfälla OK15:56
Ann HyvönenSkattkärrs SOK15:58
Therese DahlströmOK Alehof16:00
Cecilia KarmetunOK Njudung16:02
Erika RaskKungälvs OK16:04
Anna OlinIK Hakarpspojkarna16:06
Ulrika KindlundOK Tranan16:08
Agnes PetterssonSävedalens AIK16:10
Karin JohnssonOK Kåre16:12
Cecilia EnbergLinköpings OK16:14

H40

4 080 m, 53 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jesper HåkanssonFK Göingarna14:54
Magnus BertilssonOK Skogshjortarna14:56
Fredrik EkenborgNyköpings OK14:58
Stefan DahlOK Alehof15:00
Martin LarboIFK Lidingö SOK15:02
Kalle LindqvistSkogsluffarnas OK15:04
Peter LekbergSävedalens AIK15:06
Magnus HanssonOK Löftan15:08
Jon LindskogOK Älme15:10
Odd WallanderBrattås CK15:12
Kristian NylanderMotala AIF OL15:14
Per-Fredrik AnderssonTrollhättans SOK15:16
Richard HejdenbergGävle OK15:18
Jonas LarssonKristinehamns OK15:20
Magnus LindblomGustavsbergs OK15:22
Anders LarssonOK Skogshjortarna15:24
Jan HjortFalköpings AIK OK15:26
Johan ÅhlundVänersborgs SK15:28
Mathias PerssonHelsingborgs SOK15:30
Magnus DahlinIK Gandvik15:32
Michael NilssonAndrarums IF15:34
Patrick EricsonMullsjö SOK15:36
Daniel BrohedeOK Tyr15:38
Joakim KarmetunOK Njudung15:40
Mårten WaldenfjordJärfälla OK15:42
Christian EnbergLinköpings OK15:44
Andreas KarlqvistTjällmo-Godegårds OK15:46
Henrik AnängenNyköpings OK15:48
Bertil EronnLinköpings OK15:50
Johan WesterberghRasbo IK15:52
Christer ÖbergGamleby OK15:54
Erik AderstedtKungälvs OK15:56
Erik LauriFK Herkules15:58
Stefan AnderssonIstrums SK16:00
Sören Nilsson PåledalOK Roxen16:02
Johan SwartzOK Orion16:04
Johan TirénSkogsluffarnas OK16:06
Martin IvarssonOK Skogshjortarna16:08
Lars-Magnus BjörckOK Älme16:10
Magnus EliassonFK Friskus-Varberg16:12
Erik OlssonGöteborg-Majorna OK16:14
Mattias GunnarssonBredaryds SOK16:16
Magnus LennartssonJärfälla OK16:18
Erik BengtssonFK Åsen16:20
Mathias LindgrenNyköpings OK16:22
Patrik SvalinVänersborgs SK16:24
Magnus ArvidssonBrattås CK16:26
Martin PetterssonSävedalens AIK16:28
Tobias TrofastTjällmo-Godegårds OK16:30
Johan G HördegårdhIFK Göteborg16:32
Håkan ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna16:34
Fredrik AlzénGustavsbergs OK16:36
Markus OlinIK Hakarpspojkarna16:38

D45

3 120 m, 36 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johanna WallinderGöteborg-Majorna OK15:21
Ylva OlmKils OK15:23
Charlotte FlansbjerOK Djerf15:25
Malin JohanssonFK Friskus-Varberg15:27
Ann RollerJärfälla OK15:29
Annelie JohanssonOK Skärmen15:31
Ellinor JohanssonOK Alehof15:33
Kristina PatrikssonOK Klyftamo15:35
Anna ErikssonOK Landehof15:37
Åse FuxborgSjövalla FK15:39
Louise AxelssonFK Göingarna15:41
Lina BerggrenTullinge SK15:43
Jenny NymanVänersborgs SK15:45
Lotta BorgLinköpings OK15:47
Sofia HolmgårdKils OK15:49
Kajsa NordinUlricehamns OK15:51
Annika EricssonVäxjö OK15:53
Jeanette LarssonFK Friskus-Varberg15:55
Kristina NilssonOK Tranan15:57
Anna MattssonOK Norrvirdarna15:59
Sofia KarlssonOK Landehof16:01
Cecilia FochsenWaxholms OK16:03
Monika HjellströmGränna-Bygdens OK16:05
Maria HolmbergJönköpings OK16:07
Pia JohanssonOK Landehof16:09
Pia ÖstangårdGamleby OK16:11
Annika SundströmVästerås SOK16:13
Karin TorstenssonFalköpings AIK OK16:15
Anna-Karin RybergOK Klyftamo16:17
Ann-Sophie OhlinOK Tranan16:19
Kristina LandforsLustens OK16:21
Annika IvarssonLinköpings OK16:23
Malin KvarnefalkJärfälla OK16:25
Karin TidevallSkogsluffarnas OK16:27
Anna-Lena JacobssonDegerfors OK16:29
Åsa JosarpFK Friskus-Varberg16:31

H45

3 970 m, 72 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Henrik PetterssonOK Roxen14:55
Anders JägrydSkåneslättens OL14:56
Thomas KullanderSävedalens AIK14:57
Magnus JohanssonOK Löftan14:58
Ulf MellerdalKils OK14:59
Ulf RaskKungälvs OK15:00
Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna15:01
Anders HåkanssonOK Orion15:02
Jonas PetterssonOK Tisaren15:03
Anders GustavssonOK Enen15:04
Jan GrahnIK Uven15:05
Magnus EricssonVäxjö OK15:06
Nichlas WallströmSävedalens AIK15:07
Erik ErssonIFK Mora OK15:08
Fredrik CarlqvistFK Friskus-Varberg15:09
Urban SörqvistMarkbygdens OK15:10
Niklas BrattOK Orion15:11
Dan LundstedtMullsjö SOK15:12
Magnus LarssonKarlskrona SOK15:13
Mats LundbäckJärfälla OK15:14
Svante BerglundUlricehamns OK15:15
Björn AnderssonBredaryds SOK15:16
Jonas BergenfurSkattkärrs SOK15:17
Mats GranstedtIK Hakarpspojkarna15:18
Tomas CechOrientacni Beh Opava15:19
Thomas KarlssonOK Landehof15:20
Ola BovalliusJärfälla OK15:21
Tobias Den BraverOK Gränsen15:22
Henrik LindbladOK Djerf15:23
Andreas RangertIK Hakarpspojkarna15:24
Anders DoverforsTjällmo-Godegårds OK15:25
Thomas JohanssonGamleby OK15:26
Mats RanbroHelsingborgs SOK15:27
Martin BellanderGustavsbergs OK15:28
Mikael BergstedtMarkbygdens OK15:29
Lennart SöderbergIK Hakarpspojkarna15:30
Urban VahlbergOK Österåker15:31
Robert WieslanderOK Skärmen15:32
Per JanssonOK Djerf15:33
Magnus FredrikssonKorsnäs IF OK15:34
Klas GrönkvistJönköpings OK15:35
Anders SundelinOK Orion15:36
Ulf NyqvistOK Landehof15:37
Sven-Johan PrytzTjalve IF Norrköping15:38
Per-Anders AxelssonMarkbygdens OK15:39
Nils EdvardssonJärfälla OK15:40
Jan LagerHalmstad OK15:41
Kristian PalmIK Hakarpspojkarna15:42
Lars-Ola LarssonOK Orion15:43
Patrick HolmqvistNyköpings OK15:44
Thomas BergstrandBrattås CK15:45
Stefan NordinUlricehamns OK15:46
Tomas GlanshedHaninge SOK15:47
Anders LingIK Hakarpspojkarna15:48
Sven ErikssonOK Landehof15:49
Olivier De SmulOMEGA15:50
Ulf ÄrligOK Gränsen15:51
Håkan BlomkvistSkattkärrs SOK15:52
Tommy JohanssonVästvärmlands OK15:53
Johan OckbornTrollhättans SOK15:54
Anders GustafssonFK Friskus-Varberg15:55
Stefan NormanSävedalens AIK15:56
Kenneth JohanssonOK Tranan15:57
Pelle LandforsLustens OK15:58
Thomas JosarpFK Friskus-Varberg15:59
Jussi AumoKungälvs OK16:00
Håkan AxelssonFK Göingarna16:01
Joakim ÅkessonOK Landehof16:02
Mats HolmbergOK Gränsen16:03
Klas KarlssonIK Hakarpspojkarna16:04
Johan BökmanHelsingborgs SOK16:05
Torgeir SnilsbergOK Moss16:06

D50

3 050 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karin JägrydSkåneslättens OL15:46
Kristina LindOK Skärmen15:48
Annika PeterssonBurseryds IF15:50
Agneta Hallberg HanssonJönköpings OK15:52
Linda VerbrakenD-Team Belgium15:54
Ingela AnderssonLunds OK15:56
Maria SkogsbergMariestads FK15:58
Gunilla GustafssonOK Orion16:00
Sari HåkanssonOK Gränsen16:02
Anna-Birgitta GustafssonOK Tylöskog16:04
Anna KullbergLinköpings OK16:06
Ingrid JohanssonLaholms IF OK16:08
Anette ArksandVallentuna-Össeby OL16:10
Carina AnderssonFK Friskus-Varberg16:12
Margareta MandingerTrollhättans SOK16:14
Lotta JungåkerKorsnäs IF OK16:16
Lena SwartzOK Orion16:18
Annika HogedalGöteborg-Majorna OK16:20
Inger BergLinköpings OK16:22
Marita FilipssonMarkaryds FK16:24
Anne TuressonBredaryds SOK16:26
Christina HalvarssonOK Kroppefjäll16:28
Annika JosefssonKarlskrona SOK16:30
Karin ÖhlinSOK Aneby16:32
Lena CarlssonSävedalens AIK16:34

H50

3 760 m, 60 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kent BerggrenTullinge SK15:39
Kjell NordqvistWaxholms OK15:40
Phil ConwayGuildford Orienteers15:41
Dirk GoossensD-Team Belgium15:42
Johan HanssonJönköpings OK15:43
Jonas BornetunSkillingaryds FK15:44
Jan SvenssonOK Orion15:45
Bengt AnderssonIFK Mora OK15:46
Thord SalenbäckKristinehamns OK15:47
Anders BergLinköpings OK15:48
Martin MandingerTrollhättans SOK15:49
Ola AllvinIK Hakarpspojkarna15:50
Mikael JohanssonOK Skärmen15:51
Magnus PorleVäxjö OK15:52
Dennis ØbroTisvilde Hegn OK15:53
Lars G JohanssonIFK Göteborg15:54
Jan-Olof BogrenSundbybergs IK15:55
Per SundströmVästerås SOK15:56
Leif MörkforsJärfälla OK15:57
Magnus OlssonHjärnarps OL15:58
Per WintherVästerbergslagens OL15:59
Mikael KindbornOK Hällen16:00
Gunnar SkärlénHaninge SOK16:01
Philip HjellströmGränna-Bygdens OK16:02
Björn CarlstedtHjärnarps OL16:03
Hans MelinGöteborg-Majorna OK16:04
Rikard BorgLinköpings OK16:05
Fredrik BarrulfOK Tyr16:06
Jan KarlssonKristinehamns OK16:07
Jonas MånssonK 3 IF16:08
Kent KlassonHestra IF16:09
Stefan KarlssonOK Ravinen16:10
Bo WesterbergTrollhättans SOK16:12
Joachim FribergFalköpings AIK OK16:13
Mats GunnemyrSöders-Tyresö16:14
Jan LindströmIK Wilske16:15
Mikael DavidssonVästerås SOK16:16
Stefan SvenssonBredaryds SOK16:17
Lars HolmgårdKils OK16:18
Per KällvikÅmåls OK16:19
Mats SvenssonHjärnarps OL16:20
Sven LundgrenVäxjö OK16:21
Stefan OlofssonOK Gisle16:22
Bo HallbergFalköpings AIK OK16:23
Ulrik OlssonBrattås CK16:24
Ulf LinderfalkSkåneslättens OL16:25
Mats KristianssonTrollhättans SOK16:26
Mats LjungqvistKexholms SK16:27
Johan LiderudLidköpings VSK16:28
Anders LammFrölunda OL16:29
Thomas AspIFK Göteborg16:30
Conny StrandbergGustavsbergs OK16:31
Klaes AxelssonMullsjö SOK16:32
Lars JacobssonDegerfors OK16:33
Klas LindgrenVästerås SOK16:34
Michael WehlinSkogspojkarnas OK16:35
Magnus ForsbergOK Norrvirdarna16:36
Peter Lillen NilssonOK Tranan16:37
Torbjörn OhlssonHaninge SOK16:38
Miroslav HadacOrientacni Beh Opava16:41

D55

3 030 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Monica KnutssonSävedalens AIK14:57
Britt-Marie ForsgrenOK Tisaren14:59
Christina OlssonSkåneslättens OL15:01
Annika DavidssonVästerås SOK15:03
Mona OlssonBrattås CK15:05
Lotta Lidman AlmqvistVästerviks OK15:07
Anita BodinGällstadbygdens SOK15:09
Ann-Sofie HultsvedOK Tyr15:11
Ewa-Liz SällOK Alferna15:13
Britta SahlinVänersborgs SK15:15
Katarina SjöholmMullsjö SOK15:17
Ingrid SchmiterlöwHjobygdens OK15:19
Monika NilssonOK Alehof15:21
Eva CarlssonJönköpings OK15:23
Monika LarssonSkarpnäcks OL15:25
Gun LundbergIstrums SK15:27
Agneta JonzonSöderhamns OK15:29
Gunilla GedinGöteborg-Majorna OK15:31
Ann-Marie AnderssonTenhults SOK15:33
Annette Falck LarssonVänersborgs SK15:35
Marianne ThorssonIK Trenne Ullared15:37
Kerstin OhlssonHaninge SOK15:39
Nina BejbomUddevalla OK15:41

H55

3 690 m, 41 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Thomas HelblingKlubblös14:55
Göran LarsendahlVästerås SOK14:57
Jens DanielssonIstrums SK14:59
Jan-Olof SvenssonHalmstad OK15:01
Anders LundJärfälla OK15:03
Michael AnderssonGöteborg-Majorna OK15:05
Nils-Olof LarssonVänersborgs SK15:07
Magnus JosefssonSävedalens AIK15:09
Jörgen BatzSkarpnäcks OL15:11
Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubb15:13
Bo GustafssonOK Tylöskog15:15
Björn JakobssonTäby OK15:17
Ulf SundinGöteborg-Majorna OK15:19
Göran SvenssonFalkenbergs OK15:21
Leif SandahlOK Tyr15:23
Mats JönssonKorsnäs IF OK15:25
Claes-Göran PeterssonBurseryds IF15:27
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL15:29
Sören JonssonNydalens SK15:31
Torbjörn AronssonGöteborg-Majorna OK15:33
Bengt SvenssonSundbybergs IK15:35
Peter LundbergJärfälla OK15:37
Göran OlesundOK Landehof15:39
Jerry SällHagaby GoIF Örebro15:41
Tomas AnderssonTrollhättans SOK15:43
Tapani MattusIFK Lidingö SOK15:45
Per BjurströmOK Tisaren15:47
Jan-Olof BäckOK Djerf15:49
Håkan HåkanssonOK Gränsen15:51
Håkan LarssonLjungskile FK15:53
Lars GerhardssonAttunda OK15:55
Ulf WallinGöteborg-Majorna OK15:57
Lars AnderssonOK Tyr15:59
Rolf EckermarkGöteborg-Majorna OK16:01
Stefan GustafssonOK Hällen16:03
Jan KihlSundbybergs IK16:05
Rune LundgrenOK Trian16:07
Bengt LundbergIstrums SK16:09
Reinert HallorOK Tisaren16:11
Arto BlomdahlIK Hakarpspojkarna16:13
Thomas AlmqvistVästerviks OK16:15

D60

2 530 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Inger SvenssonLidköpings VSK14:58
Elisabeth ÖströmOK Tyr15:00
Monica MartinssonOK Tranan15:02
Pia SvenssonFalköpings AIK OK15:04
Ann-Britt WinnbergIK Trenne Ullared15:06
Inger JohanssonNAIS Orienteringsklubb15:08
Maria KärrströmTullinge SK15:10
Anna-Carin MolinFalköpings AIK OK15:12
Kerstin BurmanKvillebyns SK15:14
Britt GunnarssonKristinehamns OK15:16
Kristina Roos LarssonBredareds IF15:18
Gun-Britt MolinMarkbygdens OK15:20
Monica LööfMariestads FK15:22
Erén Lång AlbinssonBredaryds SOK15:24
Marita LarssonMarkbygdens OK15:26
Inger JohanssonOK Klyftamo15:28
Ing-Marie HjertFalköpings AIK OK15:30
Catherine DawsonGafanhori15:32
Gunilla HogedalVänersborgs SK15:34
Marite ÅkerströmSOK Träff15:36

H60

3 310 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bo EngborgHällefors OK14:54
Bo-Gunnar JosefssonNässjö OK14:56
Christer ForsgrenOK Tisaren14:58
Lars GrehnMullsjö SOK15:00
Thomas AlbinssonBredaryds SOK15:02
Kjell NeroNässjö OK15:04
Stefan GunnarssonKristinehamns OK15:06
Torbjörn OlssonGöteborg-Majorna OK15:08
Per LindgrenIK Hakarpspojkarna15:10
Bo AnderssonSträngnäs-Malmby OL15:12
Lennart GustafssonJönköpings OK15:14
Anders AlamaaIK Vikings OK15:16
Ingemar CarlssonSävedalens AIK15:18
Arne AlfredssonUddevalla OK15:20
Mikael BodénMarkbygdens OK15:22
Pierre KarlssonOK Alehof15:24
Bernhard GrenaboHjobygdens OK15:26
Roland SvenssonOK Skogsstjärnan15:28
Thomas SjöholmMullsjö SOK15:30
Olov ÖströmOK Tyr15:32
Owe TörnrothHjobygdens OK15:34
Jan-Ola KarlssonOK Njudung15:36
Thomas HjertFalköpings AIK OK15:38
Kjell BomanSöderhamns OK15:40
Bengt KärrströmTullinge SK15:42
Björn PetterssonUlricehamns OK15:44
Ralf LindgrenNAIS Orienteringsklubb15:46
Mats SunessonOK Skogsstjärnan15:48
Kenneth WalterssonBredaryds SOK15:50
Ulf RadlerJärfälla OK15:52
Gunnar BejbomUddevalla OK15:54
Conny SahlinVänersborgs SK15:56
Sven GranathTjällmo-Godegårds OK15:58

D65

2 480 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ingrid TengelandIK Gandvik15:48
Ulla LindellOK Hällen15:50
Gullan AnderssonSträngnäs-Malmby OL15:52
Kajsa TofténHjobygdens OK15:54
Lisbeth DamsgaardHjärnarps OL15:56
Marianne SjöbergOK Gränsen15:58
Marianne RosénIK Ymer16:00

H65

2 970 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stefan MillegårdSävedalens AIK14:57
Clas-Göran HerrgårdTäby OK14:59
Christer JohanssonOK Motala15:01
Sven-Erik JohanssonOK Skogsstjärnan15:03
Åke SjöbergOK Gränsen15:05
Anders WidénOLG Säuliamt15:07
Kjell MartinssonOK Tranan15:09
Karl-Gustav LarssonOK P415:11
Håkan WinnbergIK Trenne Ullared15:13
Torbjörn WikströmOK Orinto15:15
Per-Arne KällénUddevalla OK15:17
Lennart AnderssonGöteborgs SK15:19
Roger BergvikVäxjö OK15:21
Lars HogedalVänersborgs SK15:23
Hans-Gösta BernhardMariestads FK15:25
Hans LindqvistTrollhättans SOK15:27
Anders KäckMariestads FK15:29
Roy DawsonGafanhori15:31
Håkan OlssonHjobygdens OK15:33
Roalh KlevelandKvillebyns SK15:35
Carl-Henry AnderssonOK Orinto15:37
Ove ThorssonIK Trenne Ullared15:39
Bengt SörensenJönköpings OK15:41
Per FredrikssonOK Skogshjortarna15:43
Gert OlssonSkåneslättens OL15:45
Christer NordströmOK Älvsjö-Örby15:47
Ronald Mc GrailHjärnarps OL15:49

D70

2 450 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lena WaernTrollhättans SOK15:59
Ingrid Rex WallströmOK Landehof16:01
Kerstin ErnvidUlricehamns OK16:03
Ingrid HermanssonIK Ymer16:05
Inga JohanssonNyköpings OK16:07
Vega SlottnerJönköpings OK16:09
Christina SchedwinIK Stern16:11
Ulla LingJönköpings OK16:13
Britt RangertIK Ymer16:15
Gunilla Hvatz-LarssonHagaby GoIF Örebro16:17
Monica LarssonOK Tranan16:19
Eva HöijeOK Ravinen16:21

H70

3 040 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bjørn W. LudvigsenIF Sturla15:24
Alf LindbergKöping-Kolsva OK15:26
Ingemar LindblomOK Orinto15:28
Roland NilssonFalköpings AIK OK15:30
Ulf SkogtjärnOK Linné15:32
Mårten SvenssonOK Gipen15:34
Kurt FredrixonOK Skogshjortarna15:36
Lars FinbomOK Landehof15:38
Åke EckerbomIFK Sävsjö15:40
Roland BomanUlricehamns OK15:42
Hans SjögrenAlvesta SOK15:44
Morgan LjungVaggeryds SOK15:46
Göran BengtssonTockarps IK15:48
Olle HermanssonIK Ymer15:50
Lars-Göran MolinMarkbygdens OK15:52
Ulf WaldenfjordLinköpings OK15:54
Jan-Olof AnderssonMariestads FK15:56
Lars-Olof GustafssonOK Klyftamo15:58
Nils SjödinTjalve IF Norrköping16:00
Sven Erik SjöholmMullsjö SOK16:02
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna16:04
Christer OttossonOK P416:06
Bengt-Rune WallströmIK Uven16:08
Roger DanielssonLinköpings OK16:10
Lennart HöijeOK Ravinen16:12
Bengtåke AnderssonOK Amne16:14
Rolf GabrielssonFalköpings AIK OK16:16
Gunnar HejdenbergMotala AIF OL16:18
Leif BergSigtuna OK16:20
Karl-Gustav KlemetsKöping-Kolsva OK16:22
Bengt ÅkerströmSOK Träff16:24
Arne AnderssonOK Motala16:26
Bo BengtssonOK Alehof16:28
Stig LarssonHagaby GoIF Örebro16:30
Jan BojlingSolna OK16:32
Per-Olof JohanssonOK Klyftamo16:34
Kent OlaussonOK Orinto16:36

D75

2 050 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kerstin HagströmIstrums SK15:23
Monica LindgrenLinköpings OK15:27
Lisbeth JohanssonOK Skogshjortarna15:31
Anna-Cajsa ErikssonJönköpings OK15:35

H75

2 790 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sune HagströmIstrums SK15:00
Per LarssonJönköpings OK15:04
Gunnar BrystHjobygdens OK15:08
Lars-Erik LarssonOK Amne15:12
Folke DahlénLidköpings VSK15:16
Gunnar WaernTrollhättans SOK15:20
Kjell AnderssonSkattkärrs SOK15:24
Lars JohanssonOK Skogshjortarna15:28
Anders JohanssonNyköpings OK15:32
Rune AhlanderJönköpings OK15:36
Sune LindellOK Hällen15:40
Erland LingJönköpings OK15:44
Ingemar SvenssonLunds OK15:48
Ivan ErnvidUlricehamns OK15:52
Rolf LarssonDegerfors OK15:56
Lars-Åke LarssonOK Tranan16:00

H80

2 490 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nils JanssonSkattkärrs SOK15:51
Atte HeikkiläOK Gipen15:55
Valter AlamaaIK Vikings OK15:59
Arvo HyvönenSkattkärrs SOK16:03

Inskolning

1 490 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Herman EngIFK Göteborg13:56:31
Emilia LennellSträngnäs-Malmby OL13:59:37
Theodor LauriJärla Orientering14:02:01
Lukas ÖbergOK Hällen14:09:11
Ebbe SjöbergTibro OK14:11:39
Signe SvebergTibro OK14:12:04
Felix HerbstVästerås SOK14:13:36
Liam De BoussardIFK Enskede14:26:15
Lovisa KristianssonTrollhättans SOK14:28:18
William JantzénKFUM Örebro OK14:35:58
Axel ValdinIFK Göteborg14:41:19
Leo BertsOK Alehof14:48:28
Ebba EberlénOK Skogshjortarna14:55:46
Assar SjölundGöteborg-Majorna OK15:25:26
Ture SjölundGöteborg-Majorna OK15:25:31
Iris FranssonKlubblösa15:35:36
Vera WesthMullsjö SOK15:35:39
Olle FranssonKlubblös15:36:35
Elias GranängKungälvs OK15:43:06
Benias PerssonMarkbygdens OK15:50:40
Harald CarlssonKFUM Örebro OK16:10:14
Alfred MartinssonOK Tranan16:20:07
Linnéa PåledalOK Roxen16:59:17

U1

1 760 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emil ÖbergOK Hällen14:09:17
Moa WallströmSävedalens AIK14:10:49
Frida HerbstVästerås SOK14:18:39
Ella AnderssonOK Löftan14:20:47
Robin HildingHestra IF14:22:46
Saga SehlerOK Kolmården14:25:21
Gustav DanielssonVimmerby OK14:25:58
Tindra BlomkvistSkattkärrs SOK14:27:01
Elsie HördegårdhIFK Göteborg14:29:28
Love KarlssonAlvesta SOK14:33:37
Elvira ÅhlundVänersborgs SK14:37:23
Ida TofténSOK Träff14:41:26
Emma WulffOK Gränsen14:45:26
Linus HolmbergOK Gränsen14:45:28
Melker CarlssonKFUM Örebro OK14:46:14
Herman PetterssonSävedalens AIK14:50:16
Edith BergenfurSkattkärrs SOK14:51:12
Lilly BergenfurSkattkärrs SOK14:51:32
Alma KjellénHelsingborgs SOK14:53:31
Axel GustafssonOK Tylöskog14:57:56
Simon JonhedKFUM Örebro OK15:00:00
Elin JanekeIK Hakarpspojkarna15:04:54
Lova JonssonSkarpnäcks OL15:20:11
Hjalmar JohanssonOK Alehof15:23:55
William BjörnbeckerSjövalla FK15:41:14
Siri SvalinVänersborgs SK15:49:46
Eliva PerssonMarkbygdens OK15:50:08
Moa DahlOK Alehof15:52:21
Sebastian NylanderKlubblös15:57:32
Siri HejdenbergGävle OK16:00:16
JOlin LundbergKlubblös16:06:01
Axel LindbladOK Djerf16:13:48

U2

2 340 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Teodor JonssonSkarpnäcks OL14:06:19
Assar SundbladKlubblös14:06:36
Axel LinderKlubblös14:07:15
Tage SundbladKlubblös14:07:49
Lucas De BoussardIFK Enskede14:26:28
Frida SkoglundUlricehamns OK14:27:35
Emil AnderssonFalköpings AIK OK14:30:13
Agnes PaulssonOK Löftan14:31:55
Oskar AnderssonFalköpings AIK OK14:33:56
Oskar ZitkaUlricehamns OK14:34:56
Vilgot ÅhlundVänersborgs SK14:37:58
Emil SkeppSävedalens AIK14:39:05
Ida IvarssonOK Skogshjortarna14:39:16
Joel GabrielssonKungälvs OK14:41:56
Elin KarlssonOK Landehof14:43:16
Johannes AnderssonVänersborgs SK14:46:24
Einar SörqvistMarkbygdens OK14:46:31
Arvid HägerstrandKungälvs OK14:51:20
Sonja BertsOK Alehof14:54:25
Ebba LövgärdOK Alehof14:57:16
Lova TidquistFalköpings AIK OK15:00:43
Vilhelm OlssonStigsökarna15:09:51
Noah OlssonStigsökarna15:09:53
Alvin LundgrenVäxjö OK15:18:25
Gustav AspIFK Göteborg15:20:39
Elin BlomqvistMarkbygdens OK15:49:51
Elias LindströmRonneby OK15:52:48
Jakob RingströmOK Landehof16:01:52
Hampus SahlénIF Hagen16:04:03
Johannes IsakssonOK Tyr16:29:07
Malva LarssonOK Orion16:29:52

Öppen motion 1

2 210 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karl-Inge KarlssonIstrums SK13:55:04
Emma SvenssonOK Gränsen14:25:11
Hedvig SundstedtRasbo IK14:28:54
Pirjo OkkoskinenTäby OK14:30:24
Moa HolmvikTidaholm SOK Sisu14:32:19
Bengt österblomK3 IF14:50:45
Veronica OckbornTrollhättans SOK15:41:09
Marina ProninaFK Åsen16:20:46

Öppen motion 3

2 770 m, 49 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Samuel ErikssonOK Letstigen14:36:43
Kjell JohanssonMarkbygdens OK14:39:27
Johanna RagnarssonHjärnarps OL14:42:21
Ayan LingIK Hakarpspojkarna14:46:27
David WesthMullsjö SOK14:47:12
Linnéa TöppnerOK Landehof14:48:00
Johanna TöppnerOK Landehof14:48:02
Malin SehlerOK Kolmården14:53:05
Tilde SvenssonOK Gränsen14:54:11
Göran SvanBorås GIF14:57:30
Matilda RännareHjobygdens OK14:57:35
Eva FredrikssonKorsnäs IF OK14:59:24
Lil AlfredssonUddevalla OK15:00:00
Karin StattinSOK Träff15:00:55
John-Erik ErikssonJönköpings OK15:04:52
Elisabeth SamefjordKlubblös15:07:40
Pia NilssonHalmstad OK15:08:18
Ulrika LjungqvistKexholms SK15:12:14
Oscar LennellSträngnäs-Malmby OL15:14:20
Karin ÅkessonOK Landehof15:14:31
Eva VigrenSävedalens AIK15:15:31
Maria EfraimssonUlricehamns OK15:19:09
Birgit LjungOK Gipen15:19:11
Eva HagrotTäby OK15:21:31
Maja InghammarHestra IF15:25:13
Karin InghammarKlubblös15:25:17
Jenny MeijerIFK Mora OK15:26:37
Karin EjeKlubblös15:27:11
Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna15:28:25
Camilla TinglöfOK Gränsen15:31:52
Irene Klas-GundelSpiridon-Hochwald15:32:49
Irene GodoyOK Tiveden15:34:41
Cecilia ElofssonOK Njudung15:40:12
Björn Olof PetrenIstrums SK15:46:03
Anna SalenbäckKristinehamns OK15:47:24
Frida BengtsdotterFalköpings AIK OK15:48:22
Ulrika FranssonOK Njudung15:49:06
Maria PetterssonOK Njudung15:55:07
Sara WulffOK Gränsen15:55:36
Victoria KolehmainenOK Klemmingen15:57:54
Alvin DalinGandvik OK15:58:17
Sara AnderssonVänersborgs SK16:05:33
Hilda AhlgrenIK Gandvik16:11:56
Ann Charlotte JohanssonIK Gandvik16:11:58
Ulrika EliassonIK Hakarpspojkarna16:15:44
Anna BertsOK Alehof16:21:51
Ida KarlssonOK Gränsen16:23:26
Klas KarlssonOK Gränsen16:23:29
Liv LindOK Skärmen16:26:52

Öppen motion 5

2 970 m, 62 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jesper PatrikssonOK Klyftamo14:08:02
Staffan WelanderOK P414:20:45
Lars KarlssonOK Tisaren14:26:42
Madelene HanssonOK Löftan14:37:17
Jonas NorénHelsingborgs SOK14:37:50
Peter AnderssonOK Klyftamo14:38:34
Marie-Louise StridhHestra IF14:39:34
Oscar RagnarssonHjärnarps OL14:41:31
Niklas WiklundOK Enen14:44:57
Karin HelmiusOK Reftele14:46:54
Martin TöppnerOK Landehof14:51:18
Patrik AnderssonHjobygdens OK14:51:34
Ante GustavssonSOK Träff14:53:14
Björn KullbergLinköpings OK14:57:02
Moa RännareHjobygdens OK14:57:27
Lena TornéusSävedalens AIK15:02:48
Monica BrönnestamOK Gipen15:04:35
Ida SundstedtRasbo IK15:06:03
Åsa LarssonOK Hällen15:07:20
Alf AnderssonOK P415:07:56
Keiko ConwayGuildford Orienteers15:09:06
Karin NalbinMullsjö SOK15:11:26
Annika AnderssonOK Skogsstjärnan15:11:35
Sofia JanssonHjobygdens OK15:12:12
Andreas NäsmanLerums SOK15:14:41
Birgitta SunessonOK Skogsstjärnan15:15:01
Åsa GrenaboHjobygdens OK15:15:44
Ali  El AhmadVänersborgs SK15:16:51
Ayham  MuhammadVänersborgs SK15:16:52
Ali WaisVänersborgs SK15:16:53
Lotta MorénHjärnarps OL15:17:18
Joel HagrotTäby OK15:21:25
Erica StrandbergGustavsbergs OK15:21:37
Emma CarlstedtHjärnarps OL15:23:49
Pär InghammarKlubblös15:25:05
Christina StrandbergGustavsbergs OK15:29:41
Annika BjörklundIFK Mora OK15:30:34
Emma OlofssonVästerås SOK15:31:08
Bodil LjungkvistOK Alehof15:31:26
Mattias TörnblomOK Alehof15:31:29
Lottis BrohedeOK Tyr15:32:35
Sebastian ÅkärbjärIFK Mora OK15:32:44
Elisabeth ÅkärbjärIFK Mora OK15:32:45
Marie AlbinssonHjärnarps OL15:33:37
Patrik PogemaaOK Skogsstjärnan15:35:29
Catarina KarlssonSOK Träff15:37:09
Ann PogemaaOK Skogsstjärnan15:37:12
Malin AnderIstrums SK15:37:44
Camilla LiderudLidköpings VSK15:38:04
Sidonie WintherVästerbergslagens OL15:39:13
Andreas DanielssonVimmerby OK15:39:19
Andreas HerneOK Ravinen15:44:32
Rickard NilssonHalmstad OK15:45:09
Kristina ÅhlundVänersborgs SK15:46:46
Tord StrandbySOK Träff15:54:09
Anna BergOK Grip15:57:33
Pernilla LundbergIK Gandvik16:08:05
Karin ReimertzMarkbygdens OK16:09:30
Marie StrandbySOK Träff16:10:48
Anna-Carin ErikssonSOK Aneby16:14:11
Fredrik ZitkaUlricehamns OK16:19:20
Tindra JonssonSkarpnäcks OL16:33:29

Öppen motion 7

2 980 m, 87 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hans Kienholz 13:59:04
Maria ÅkerfeldtGäddede SK14:05:54
Helen NilssonHärlövs IF14:06:04
Anna KristofferssonIstrums SK14:07:47
Jenny VinbladLunds OK14:07:55
Niclas ClashammarNyköpings OK14:25:38
Olof IngemarssonKarlskrona SOK14:27:57
Birgitta JohanssonOK Tranan14:29:08
Stefan HåkanssonIK Ymer14:30:44
David GunnarssonIK Hakarpspojkarna14:31:12
Henrik JacobsonTibro OK14:32:18
Göte JohanssonOK Tranan14:35:07
irmgard FabianWAT.OL14:35:49
Helena GunnarssonIK Hakarpspojkarna14:36:54
Oskar DalströmOK Klyftamo14:37:42
Helena JohanssonOK Gisle14:38:48
Filip LemanGöteborgs SK14:40:02
Lars BroströmDegerfors OK14:41:49
Sten-Åke NilssonOK Alehof14:43:31
Nils-Gunnar PetterssonOK Reftele14:44:03
Stig GustafssonIK Ymer14:45:47
Per-Inge JohanssonKlubblös14:46:07
Elias AnderssonOK Norrvirdarna14:46:12
Ulrika GöhleIK Gandvik14:47:35
Thomas ElofssonOK Njudung14:49:28
Helena BlomqvistMarkbygdens OK14:50:36
Stefan SehlerOK Kolmården14:52:42
Lukas GustafssonIK Ymer14:53:02
Jessika SvenssonOK Gränsen14:54:09
Peter ÖstenssonOK Tranan14:54:48
Anders JonssonOK Klyftamo14:55:08
Inger SundinOK Landehof14:56:03
Johan KarlssonTjällmo-Godegårds OK14:57:33
Tony HolmbergOK Tylöskog14:59:40
Kurt BodinGällstadbygdens SOK14:59:49
Jack GrönroosOK Alehof15:00:02
Malin Sjölund OlssonGöteborg-Majorna OK15:00:08
Andreas PihlströmOK Landehof15:03:28
Klas SkogOK Gipen15:04:37
Erik JohanssonOK Motala15:04:42
Ulf PerssonBottnaryds IF15:05:04
Inge AnderssonOK Skogsstjärnan15:07:22
Martin SvenssonOK Gränsen15:08:43
Per PetterssonOK Djerf15:12:11
Ann-Kristin JanssonHjobygdens OK15:12:29
Berit RuneforsVäxjö OK15:13:11
Peter FogelströmMariestads FK15:14:39
Kajsa NormanSävedalens AIK15:15:49
Hans AnderssonIK Gandvik15:16:08
Lars-Olov AnderssonSigtuna OK15:18:13
Ulla-Britt KarlssonVäxjö OK15:20:11
Mona LindénVäxjö OK15:20:33
Carl-Christian SchmiterlöwHjobygdens OK15:21:08
Marika ElverlindOK Tranan15:22:21
Tord GustafssonOK Skogsstjärnan15:24:49
Julia ElverlindOK Tranan15:26:09
Tove ErikssonRyda SK15:26:10
Petra LundbäckJärfälla OK15:27:55
Anders SwedinLidköpings VSK15:29:07
Mats HanssonOK Alehof15:30:06
Johan HerbstVästerås SOK15:31:04
Cecilia HagströmKristinehamns OK15:32:30
Ulrika JantzénKFUM Örebro OK15:36:22
Per-Erik JantzénKFUM Örebro OK15:36:23
Klara AxelssonMarkbygdens OK15:37:05
Annika BengtssonOK Alehof15:39:40
Lotta PetersénOK Njudung15:40:07
Sofie SchillerOK Njudung15:40:09
Jan RosénIK Ymer15:41:04
Roland KarlssonSOK Träff15:41:14
Lina LiljeholmAnkarsrums OK15:42:11
Pertti HeedOK Orinto15:43:31
Liselotte LarssonLjungskile FK15:43:51
Monica HallorOK Tisaren15:49:11
Mikael BomanLustens OK15:51:05
Eva DahlOK Alehof15:53:03
Måns SandgrenOK Orion15:54:17
Anna KarlqvistTjällmo-Godegårds OK16:04:11
Bo HultgrenOK Njudung16:07:03
Ylva GefvertOK P416:08:11
Jenny OlssonStigsökarna16:11:15
Ingemar GreisOK Måsen16:14:18
Malin FritzellMullsjö SOK16:17:09
Anna-Märta JohanssonVästvärmlands OK16:18:03
Daniel SjölundGöteborg-Majorna OK16:26:07
Maria SibilevaKarlskrona SOK16:31:29
Per EmionKFUM Örebro OK16:33:07

Öppen motion 8

4 040 m, 60 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Krister KarlssonIstrums SK14:00:46
Niclas ArkåsenOK Kåre14:07:03
Martin JohanssonGöteborg-Majorna OK14:13:50
Anna ÅsLunds OK14:16:35
Mikael JohanssonOK Gisle14:34:45
Wolfgang FabianWAT.OL14:35:34
Jan GranängKungälvs OK14:39:54
Alf-Erik RagnarssonHjärnarps OL14:43:24
Peter SvenssonIK Gandvik14:46:50
Ludvig LarsendahlVästerås SOK14:49:08
Lennart MorénHjärnarps OL14:49:19
Jenny WesterberghRasbo IK14:49:24
Niclas AnderssonMarkbygdens OK14:56:11
Adam FredénFalköpings AIK OK14:57:06
Anna HammarFalköpings AIK OK14:57:37
Nils GrimbeckSävedalens AIK14:57:46
Mikael PetterssonIK Gandvik14:58:38
Evelina EricssonSöders-Tyresö14:59:22
Roger NorbergOK Hällen15:01:14
Jenny JohanssonIK Ymer15:01:26
Jerzy AntonowiczKalmar OK15:02:20
Mikael ÖhgrenSävedalens AIK15:03:47
Johan BlomgrenSOK Aneby15:04:07
Rasmus PerssonSkåneslättens OL15:06:17
Per AnderssonOK P415:07:04
Mikael KrantzOK P415:07:14
Fredrik GöranssonAlmby IK15:07:32
Erik ÅsLunds OK15:09:03
AnnaLena SvärdOK Tylöskog15:11:21
Johan SvärdOK Tylöskog15:11:23
Helena SandbergIK Hakarpspojkarna15:15:16
Petter BergstedtMarkbygdens OK15:19:02
Ola HoltOK Tyr15:19:15
Jonny LindénVäxjö OK15:20:07
Mikael LundborgHjobygdens OK15:20:16
Jan HildingHestra IF15:24:07
Anders LövgärdOK Alehof15:24:21
Magnus ElverlindOK Tranan15:24:30
Olle BergstedtMarkbygdens OK15:25:20
Lena StrömTjällmo-Godegårds OK15:25:27
Anna BerlinKungälvs OK15:27:25
Per WesterlundSkogsluffarnas OK15:28:12
Daniel HåkanssonOK Gränsen15:30:32
Claes SetthagenOK Tranan15:36:18
Adam ConwayGuildford Orienteers15:39:17
Marina JohanssonOK Njudung15:39:44
Axel MatssonHjärnarps OL15:41:39
Kjell JohanssonIF Hagen15:45:02
Björn MårtenssonOK Skogsstjärnan15:45:27
Dennis TollOK Njudung15:47:29
Tomas KristofferssonIstrums SK15:48:25
Anders GranbergOK Klemmingen15:57:25
Kristofer DrejmoOK Landehof15:59:08
Daniel HägerstrandKungälvs OK15:59:22
Robert EnbomVänersborgs SK16:03:07
Charlotte DrejmoOK Landehof16:03:23
Nils GumaeliusWaxholms OK16:03:39
Martin AnderssonSjövalla FK16:03:45
Anders BerglundOK Skogshjortarna16:18:42
Johan BertsOK Alehof16:24:55

Trail

6 330 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mattias SundstedtRasbo IK14:08:35
Erik HagströmFalköpings AIK OK14:18:37
Cecilia HåkanssonLaholms IF OK14:21:48
Mikael TakeOK Tyr14:46:10
Dennis GustafssonOK Njudung15:01:32
Tomas PetersénOK Njudung15:04:33
Jonas HolstHjobygdens OK15:09:39
Jenny TofténSOK Träff15:18:47
Ulrika RibbholmOK Njudung15:22:07
Karin MårtenssonOK Skogsstjärnan15:33:06

Annonser