Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för DM Stafett Halland

TävlingsinformationVisa startlista per organisationDölj laguppställningarSkriv ut

Tävlingens namn: DM Stafett Halland
Arrangörsorganisation: Halmstad OK
Datum: söndag 28 augusti 2011

DH12

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
FK Friskus-Varberg 110:20
2478701. Tim Johansson
2478762. Noah Bechtel
2478772. Vakant (Vakant)
2478782. Vakant (Vakant)
2478793. Elvira Wildheim
Halmstad OK 110:20
4374811. Gustav Andreasson
4451012. Vera Larsson
3453552. Paulina Jägstedt
2. Vakant (Vakant)
4197043. Alexander Wessman
Halmstad OK 210:20
3453651. Noel Agmarken
163912. Lovisa Lager
164482. Julia Persson
2. Vakant (Vakant)
3453283. Rasmus Persson
IF Rigor 110:20
4340821. Felizia Wikner Zienkiewicz
2422462. Agnes Boberg
440752. Lina Erdelius
440772. Alfred Erdelius
3406293. Emelie Svensson
IK Trenne Ullared 110:20
3419741. Amanda Carlsson
3431982. Elin Carlsson
137782. Oscar Carlsson
2. Vakant (Vakant)
3429603. Viktor Carlsson
OK Lindena 110:20
4433451. Oskar Gran
4232822. Jonathan Lind
4433582. Molly Lind
2. Vakant (Vakant)
165013. Filip Bengtsson
OK Löftan 110:20
2046131. Alice Hultin
2046112. Jesper Johansson
2. Vakant (Vakant)
2. Vakant (Vakant)
2573593. Filip Svensson
OK Löftan 210:20
2585271. Ida Vartia
2446722. Adrian Vartia
2. Vakant (Vakant)
2. Vakant (Vakant)
413943. Daniel Glimtén
OK Nackhe 110:20
4173511. Johanna Rundqvist
2. Matilda Rundqvist
2. Agnes Söhrman
157362. Malin Norlander
360043. Malin Larsson

DH16

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
FK Friskus-Varberg 110:30
2478661. Olle Josarp
2478862. Lisa Johansson
2478872. Hanna Johansson
2478882. Josefine Johansson
2478893. Sara Josarp
Falkenbergs OK 110:30
9509081. Pontus Blockgren
9704072. Helena Hagström
2622502. Samuel Hanson
2. Vakant (Vakant)
9512883. Elin Kjellsson
Falkenbergs OK 210:30
4028751. Albert Gustavsson
4028632. Andreas Johansson
2. Vakant (Vakant)
2. Vakant (Vakant)
173783. Julia Ladefoged
Falkenbergs OK 310:30
9502221. Anton Hagström
4028782. Zakarias Hanson
2. Vakant (Vakant)
2. Vakant (Vakant)
9705183. Linnea Kjellsson
Halmstad OK 110:30
4374911. Hanna Cederholm
2466022. Simon Wikström
2. Vakant (Vakant)
2. Vakant (Vakant)
2466103. Loke Agmarken
Halmstad OK 210:30
4297691. Simon Ebbestål
4374882. Björn Jönsson
4297632. Amanda Nesser
2. Vakant (Vakant)
4197033. Martina Wessman
IF Rigor 110:30
9703241. Anton Boberg
2422042. Adam Broberg
2422332. Jonas Toftered
4415062. Izabel Wikner Zienkiewicz
9510103. Ulrika Toftered
IK Trenne Ullared 110:30
415331. Per Samuelsson
4399712. Moa M-Henningsson
137792. Felicia Carlsson
2. Vakant (Vakant)
415493. Björn Samuelsson
OK Lindena 110:30
165121. Lovisa Eriksson
4232812. Tove Lind
2. Vakant (Vakant)
2. Vakant (Vakant)
165133. Ebba Bengtsson
OK Nackhe 110:30
13946461. Ellen Johnsson
2075822. August Bengtsson
2. Vakant (Vakant)
2. Vakant (Vakant)
2270293. Sofia Johansson
OK Nackhe 210:30
2270351. Johan Gustafsson
4173492. Fredrik Johansson
2075052. Martin Skyggeson
2. Vakant (Vakant)
2449083. Amanda Johansson

D21

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
FK Friskus-Varberg 110:10
2498101. Hanna Arnell
2498122. Caroline Jönsson
2478633. Emma Sigvardsson
Falkenbergs OK 110:10
9050151. Matilda Martinsson
2622562. Johanna Henriksson
3437423. Eva Gustafsson
Hylte OK 110:10
2267601. Marie-Louise Nilsson
2262112. Lisa Eriksson
417353. Anna Torstensson
OK Löftan 110:10
9202081. Elin Månsson
168052. Josefin A. Hanning
8805253. Anna Månsson

H21

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
FK Friskus-Varberg 110:00
5003321. Pär Hansson
5003332. Martin Jönsson
5003343. Magnus Olofsson
FK Friskus-Varberg 210:00
2498011. Sebastian Hasselblom
2498022. Jimmy Hägg
2498033. Robert Sundström
Falkenbergs OK 110:00
7151791. Johan Badenfelt
7801282. Henrik Bengtsson
7312023. Mikael Lundqvist
Falkenbergs OK 210:00
4028721. Lennart Bengtsson
4028742. Henning Gustavsson
9300303. Rasmus Blockgren
Fjärås AIK 110:00
192411. Roger Ivarsson
9211052. Fredrik Elofsson
3069903. Erik Köllerström
Hylte OK 110:00
9040911. Patrik Andersson
9330182. Peter Andersson
3438593. Rasmus Schurmann
IF Rigor 110:00
9103261. Mikael Andersson
8707012. Jonas Andersson
7021053. Martin Boberg
IK Trenne Ullared 110:00
137591. John Johansson
137582. Anders Besterman
6666213. Mattias Carlsson
OK Löftan 110:00
6126121. Stefan Ring
8090712. Tobias Thorsson
3308733. Olle Winroth
OK Löftan 210:00
168041. Joakim Antonsson
3309002. Johan Antonsson
8306123. Lars Hanning
OK Nackhe 110:00
13954421. Joel Johnsson
2643682. Per Skyggeson
9203303. Adam Georgsson

D120

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
FK Friskus-Varberg 110:00
2478901. Annika Bechtel
2478912. Malin Johansson
2478963. Jeanette Larsson
Falkenbergs OK 110:00
3434201. Britta Kjellsson
173862. Ingela Nelsén
4028763. Anna Hagström
IK Trenne Ullared 110:00
6666221. Gunilla Carlsson
445692. Elisabet Dahlberg
4399723. Sabina Mårtensson
OK Lindena 110:00
4232891. Pernilla Lind
165292. Sylvia Karlsson
165253. Berit Bengtsson
OK Löftan 110:00
413961. Liselotte Johansson
270672. Pirkko Turpeinen
3308093. Katarina Vartia
OK Nackhe 110:00
4173521. Catarina Bengtsson
2449062. Malin Brorson
185143. Weronica Zederin
OK Nackhe 210:00
2643761. Lena Johansson
157382. Karin Norlander
360363. Ingela Beckman

H120

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
FK Friskus-Varberg 110:20
2498041. Gert Wildheim
2498052. Bengt Johansson
5003353. Thomas Josarp
Falkenbergs OK 110:20
2419991. Håkan Hanson
6908292. Peter Kjellsson
3065893. Mikael Martinsson
Falkenbergs OK 210:20
2419771. Peter Badenfelt
173622. Göran Svensson
2622533. Claes Andersson
IF Rigor 110:20
2422471. Jens Arvidsson
3412952. Emil Erdelius
440673. Martin Svensson
Laholms IF OK 110:20
164661. Håkan Persson
164742. Roger Nilsson
7405263. Roine Schölin
OK Lindena 110:20
165091. Stefan Gunnarsson
4232882. Stefan Bengtsson
165073. Fredrik Norén
OK Löftan 110:20
110601. Owe Andersson
2645212. Fredrik Svahn
2446663. Magnus Johansson
OK Nackhe 110:20
4026861. Kenth Gustafsson
252922. Robert Bengtsson
2449373. Martin Beckman
OK Nackhe 210:20
1. Jonas Johansson
2449502. Sven-Arne Bengtsson
4173423. Håkan Rundqvist

D150

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
FK Friskus-Varberg 110:30
2478971. Eva Eriksson
2478992. Monica Johansson
2479003. Ann-Kristin Rundberg
Fjärås AIK 110:30
286791. Susanne Johansson
5906202. Maria Halvarsson
286753. Inger Lindholm
IK Trenne Ullared 110:30
415141. Ing-Marie Samuelsson
445812. Marianne Thorsson
415073. Ann-Britt Winnberg
Laholms IF OK 110:30
164821. Britt-Marie Magnusson
164812. Lena Jönsson
164863. Ingrid Johansson
OK Lindena 110:30
165191. Gun Larsson
165242. Anne-Marie Röllike
165213. Maja-Lisa Hansson

H160

7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
FK Friskus-Varberg 110:30
2498071. Alf B Johansson
2498082. Ingmar Johansson
2498093. Rolf Olofsson
Falkenbergs OK 110:30
367721. Karl Uno Andersson
304882. Christer Håkansson
261293. Björn Johansson
Fjärås AIK 110:30
6304241. Stefan Pettersson
192352. Benny Ivarsson
5706153. Torbjörn Halvarsson
IF Rigor 110:30
3068621. Sven-Åke Andersson
3412032. Per-Martin Johansson
250313. Bernt Andersson
IK Trenne Ullared 110:30
5017691. Ove Thorsson
137522. Håkan Winnberg
142343. Anders Z Zederin
OK Löftan 110:30
139361. Raul Lindström
270602. Ingvar Svanberg
168023. Hans Antonsson
OK Nackhe 110:30
252741. Björn Nilsson
368172. Tommy Johnsson
252973. Tomas Georgsson

H200

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
IF Rigor 110:10
250531. Melvin Kristiansen
250592. Nils-Eric Toftered
250483. Steffen Häggström
IK Trenne Ullared 110:10
137411. Sven Erik Dahlberg
137692. Gunnar Andersson
415013. Tore Andersson
IK Trenne Ullared 210:10
137671. Erling Svensson
445852. Bertil Svensson
137633. Lasse Olsson
OK Lindena 110:10
165051. Kjell Erlandsson
165222. Bernt Larsson
4232843. Lennart Nylander
OK Löftan 110:10
2046191. Vakant (Vakant)
2583362. Vakant (Vakant)
413903. Vakant (Vakant)
OK Löftan 210:10
2585211. Vakant (Vakant)
2573042. Vakant (Vakant)
2585143. Vakant (Vakant)

Annonser