Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Finspångsorienteringen, medel

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Finspångsorienteringen, medel
Arrangörsorganisation: Finspångs SOK
Datum: lördag 30 april 2016

D21 Elit

5 040 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
5Alicia FribergFalköpings AIK OK11:02:45
6Elin HamreforsSävedalens AIK11:05:45
7Lisa JohanssonStjärnorps SK11:08:45
8Amélie WallenhammarHagaby GoIF Örebro11:11:45
9Veronica LundOK Kolmården11:14:45
10Amanda HolmgrenVittjärvs IK11:17:45
11Susen LöschÄrla IF11:20:45
12Lina LångStora Tuna OK11:23:45
13Jenny BjörkOK Denseln11:26:45
14Malin Leijon LindOK Kolmården11:29:45
15Anna-Stina PåledalOK Roxen11:32:45
16Johanna ÖbergOK Hällen11:35:45
17Rebecka LindbergOK Roslagen11:38:45
18Lisa WesterbergOK Milan11:41:45
19Linnéa HolmqvistHagaby GoIF Örebro11:44:45
20Aina EdgrenTrollhättans SOK11:47:45
21Anna WehlinSkogspojkarnas OK11:50:45
22Maria ElmelidLinköpings OK11:53:45

H21 Elit

6 070 m, 34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
26Anton HallorOK Tisaren10:55:45
27Jens WängdahlNyköpings OK10:58:45
28Emil KaleredOK Denseln11:01:45
29Oskar DanielsAttunda OK11:04:45
30Oskar AndrénOK Tisaren11:07:45
31Björn CarlsonOK Roxen11:10:45
32Per CarlborgLinköpings OK11:13:45
33Erik PetterssonOK Denseln11:16:45
34Peter ErikssonLinköpings OK11:19:45
35William PommerStora Tuna OK11:22:45
36Johan ErikssonHagaby GoIF Örebro11:25:45
37Joakim SvenskStora Tuna OK11:28:45
38Olle KaleredOK Denseln11:31:45
39Erik MartinssonLinköpings OK11:34:45
40Rasmus SøesTisvilde Hegn OK11:37:45
41Henrik HåkanssonGöteborg-Majorna OK11:40:45
42Henrik TostebergLinköpings OK11:43:45
43Mats RöjgårdOK Kolmården11:46:45
44Marcus BerggrenNyköpings OK11:49:45
45Daniel AttåsOK Tisaren11:52:45
46Mikael AnderssonLinköpings OK11:55:45
47Simon SjöhedGävle OK11:58:45
48Hans BrolundOK Denseln12:01:45
49Ville JohanssonOK Kolmården12:04:45
50Johan PerssonHagaby GoIF Örebro12:07:45
51Mathias HallménOK Denseln12:10:45
52Anton SjökvistStora Tuna OK12:13:45
53Bruno GodefroyLinköpings OK12:16:45
54Kristian AlgersSkogspojkarnas OK12:19:45
55Erik LiljequistSödertälje-Nykvarn OF12:22:45
56Jonas LundgrenLinköpings OK12:25:45
57Edvin KarlssonOK Denseln12:28:45
58Jonathan KarlssonOK Tisaren12:31:45
59Victor BergstrandMotala AIF OL12:34:45

D20 Elit

4 010 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
65Maria GustafssonHagaby GoIF Örebro11:25:45
66Fanny AsketunOK Roxen11:28:45
67Josefin ErlandssonOK Milan11:31:45
68Josefine HöögHagaby GoIF Örebro11:34:45
69Märta BerggrenOK Kolmården11:37:45

H20 Elit

5 580 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
75Emil TellsénOK Roxen11:02:45
76Jakob FranssonOK Milan11:05:45
77Tom CampbellLustens OK11:08:45
78Adam ThellsénOK Roxen11:11:45
79Albin LillieströmOK Roxen11:14:45
80Sven EngströmLinköpings OK11:17:45
81Lukas EvebornOK Roxen11:20:45

D18 Elit

3 810 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
85Tilda MarmelidOK Roxen11:32:45
86Josefin BovellanNAIS Orienteringsklubb11:35:45
87Victoria AsketunOK Roxen11:38:45
88Lisa BerggrenOK Kolmården11:41:45
89Emma PetterssonOK Roxen11:44:45
90Tora WesterbergOK Kolmården11:47:45
91Klara LjunggrenLinköpings OK11:50:45
92Lova EvebornOK Roxen11:53:45

H18 Elit

5 230 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
96Per KarlssonOK Tylöskog10:57:45
97Oscar PrytzGOIF Tjalve11:00:45
98Pontus LindblomOK Roxen11:03:45
99Hugo EkingeOK Motala11:06:45
100Eric JehrlanderGOIF Tjalve11:09:45
101Hugo DalhammerOK Roxen11:12:45
102Johan WehlinSkogspojkarnas OK11:15:45
103Hugo LillieströmOK Roxen11:18:45
104August MollénOK Denseln11:21:45
105Joar LönngrenBoxholm-Mjölby OL11:24:45
106Josef JohanssonOK Kolmården11:27:45
107Jonas AnderssonOK Roxen11:30:45
108Joel SjödinOK Kolmården11:33:45
109Joel KarnehedOK Roxen11:36:45

D21

3 710 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lisa MalmströmGOIF Tjalve10:59:45
Malin JohanssonOK Tylöskog11:02:45
Karin JosefssonOK Hällen11:05:45
Julia Modig TjärnströmLinköpings OK11:08:45
Karolina FalkOK Roxen11:11:45
Anna HåkanssonLinköpings OK11:14:45
Anneli BerggrenOK Denseln11:17:45
Hanna Modig TjärnströmLinköpings OK11:20:45
Nina HallorOK Tisaren11:23:45
Jenny SandhOK Roxen11:26:45
Natalie JosefssonOK Hällen11:29:45
Frida KarlssonLinköpings OK11:32:45
Malin PilvingeOK Kolmården11:35:45
Elin GunnarssonLinköpings OK11:38:45
Marie JacobssonOK Rodhen11:41:45
Fredrika VångellLinköpings OK11:44:45
Susanna ForsellMotala AIF OL11:47:45
Sara ForsbergOK Kolmården11:50:45
Therese EkströmHalmstad OK11:53:45
Elisabeth AhlgrenLinköpings OK11:56:45

H21

4 500 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Erik BacktemanLinköpings OK10:58:45
Henrik TengvallBoxholm-Mjölby OL11:01:45
Erik SandhOK Roxen11:04:45
Henrik PilvingeOK Kolmården11:07:45
Anders MalmqvistMotala AIF OL11:10:45
Thomas GustafssonLinköpings OK11:13:45
Markus WallinStora Tuna OK11:16:45
Vidar SjögrenTjällmo-Godegårds OK11:19:45
Gustav LidénLinköpings OK11:22:45
Gísli Örn BragasonOK Denseln11:25:45
Emil BruhnBoxholm-Mjölby OL11:28:45
Filip SöderlundOK Milan11:31:45
Carl TorstenssonEmmaboda Verda OK11:34:45
Simon NybergNAIS Orienteringsklubb11:37:45
Klas JohanssonOK Kolmården11:40:45

D20

3 490 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Isabella AgerhällOK Tisaren11:01:45
Linnea BorgLinköpings OK11:04:45

D18

3 490 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hannele MöllerLinköpings OK11:32:45
Moa KjellbergBjörkfors GOIF11:35:45
Henrietta MöllerLinköpings OK11:38:45

H18

3 710 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Martin HägglundLinköpings OK11:55:45
Jakob TomassonLinköpings OK11:58:45
Sixten ElehedLinköpings OK12:01:45
Linus ClassonNAIS Orienteringsklubb12:04:45

D16

3 400 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alicia GummessonFinspångs SOK11:05:45
Tove EkströmLinköpings OK11:08:45
Emma LingJönköpings OK11:14:45
Therese EkmanFinspångs SOK11:17:45
Malva EvebornOK Roxen11:20:45
Olivia FröbergOK Roxen11:23:45
Linnea HanssonOK Roxen11:26:45
Lovisa TunessonSkogspojkarnas OK11:29:45
Tove PetterssonOK Roxen11:35:45
Frida SahlmanLinköpings OK11:38:45
Linnea SamuelssonNAIS Orienteringsklubb11:41:45
Serina SalovaaraOK Roxen11:47:45
Anna JohnssonSkogspojkarnas OK11:50:45

H16

3 770 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johan AlpbergAlmby IK10:58:45
Jakob ThellsénOK Roxen11:01:45
Leo JohanssonOK Kolmården11:04:45
Olof LjunggrenLinköpings OK11:10:45
Gustav TräffNAIS Orienteringsklubb11:16:45
Jonathan JylltorpLinköpings OK11:19:45
Elias AxelssonFinspångs SOK11:22:45
Arvid WesterbergOK Kolmården11:28:45
Emanuel HerberthsonLinköpings OK11:34:45
Viktor WaernqvistNAIS Orienteringsklubb11:37:45
Gunnar EngströmLinköpings OK11:43:45

D14

2 960 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
113Alice MarmelidOK Roxen11:10
114Moa HjortOK Roxen11:13
115Olivia AsketunOK Roxen11:16
116Hanna LundgrenLinköpings OK11:19
117Sigrid FröbergOK Roxen11:22
118Sara WänströmFinspångs SOK11:25
119Ebba LindellIF Thor11:28
120Johanna PetterssonGustavsbergs OK11:31
121Jonna AlfredssonOK Roxen11:34
122Elin NetzOK Kolmården11:37
124Emma ErikssonTjällmo-Godegårds OK11:43
125Kristin HerberthsonLinköpings OK11:46
126Ellen AnderssonHagaby GoIF Örebro11:49
128Jensine SvenssonFinspångs SOK11:55
129Linnea LundOK Kolmården11:58
130Ellen EkingeOK Motala12:01
131Linn AldénOK Roxen12:04
132Karolina RönnbäckOK Eken12:07
133Emmy LindgrenLinköpings OK12:10
134Elvira KarnehedOK Roxen12:13
136Filippa BjörkhammerBjörkfors GOIF12:19
137Fanny ÖstlundOK Kolmården12:22
138Mikaela JohanssonVästerviks OK12:25
139Sofie VindFinspångs SOK12:28
140Alva SvenskTjällmo-Godegårds OK12:31
142Kerstin LjungemyrOK Kolmården12:37

H14

3 180 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
144Ture BergqvistNAIS Orienteringsklubb11:03
145Karl MoverareLinköpings OK11:06
146Alfons PetersonOK Denseln11:09
147Martin KvillengFinspångs SOK11:12
148Måns BjörnskiöldOK Roxen11:15
149Emil SöderbergTjällmo-Godegårds OK11:18
150Carl HedegårdOK Kolmården11:21
152Sverre RöjgårdOK Kolmården11:27
153Valter FredrikssonGOIF Tjalve11:30
154Oliver HöögOK Motala11:33
155Valter PetterssonOK Tisaren11:36
157Simon KarlssonOK Motala11:42
158Ludvig ClassonNAIS Orienteringsklubb11:45
159Malte EvebornOK Roxen11:48
161Erik JohnssonOK Kolmården11:54
162Erik LingJönköpings OK11:57
164Mattis NilssonNAIS Orienteringsklubb12:03
165Albin EronnLinköpings OK12:06
166Simon JohanssonOK Kolmården12:09
167Albin AlfredssonOK Roxen12:12

D14 Kort

2 590 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Malin BorgLinköpings OK11:53
Johanna HalldinKFUM Örebro OK11:59

H14 Kort

2 520 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Robin FredsbergOK Roxen11:55
Edvin WalterssonOK Roxen11:58

D12

2 590 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mindra LangerOK Roxen10:53
Ida HjortOK Roxen10:55
Veronika KvillengFinspångs SOK10:57
Sofie EttlingSkogspojkarnas OK10:59
Josefine NilssonFinspångs SOK11:01
Evelin GummessonFinspångs SOK11:03
Julia ÅttingLinköpings OK11:05
Moa Algers OmholtSkogspojkarnas OK11:07
Love EklundOK Tylöskog11:09
Alice JohanssonFinspångs SOK11:11
Sofia TunessonSkogspojkarnas OK11:13
Annie LundOK Kolmården11:17
Maja HarryssonFinspångs SOK11:19
Sigrid LjunggrenLinköpings OK11:21
Amanda SjödinOK Tisaren11:23
Alva KarlssonOK Kolmården11:25
Elin JonhedKFUM Örebro OK11:27
Ellen TrofastTjällmo-Godegårds OK11:29
Linda SvenssonFinspångs SOK11:31
Alice ErikssonTjällmo-Godegårds OK11:35
Malva ÖsterbergOK Eken11:37
Johanna LinellFinspångs SOK11:39
Tyra LindellOK Roxen11:41
Sandra LingJönköpings OK11:45
Ida ErnstssonFinspångs SOK11:47
Yrsa RöjgårdOK Kolmården11:49

H12

2 520 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elis PetersonOK Denseln10:59
Albin KjellbergBjörkfors GOIF11:03
Pontus ÖstemarFinspångs SOK11:05
Tim MartinssonOK Motala11:07
Max DoverforsTjällmo-Godegårds OK11:09
Vilgot KämpeOK Denseln11:13
Rasmus PåledalOK Roxen11:15
Tronje SkoglundOK Motala11:17
Ludvig EronnLinköpings OK11:19
Rikard HellgrenFinspångs SOK11:23
Elias ThellsénOK Roxen11:25
Hugo BjörkhammerBjörkfors GOIF11:27
Alfred SjödinOK Tisaren11:29
August EkingeOK Motala11:31
Bruno GöranssonAlmby IK11:35
Rasmus KarlssonOK Denseln11:37
Johan ÅrbrinkLinköpings OK11:39
Mattias SamuelssonNAIS Orienteringsklubb11:41
Jacob PåledalOK Roxen11:43
Hugo PerssonOK Denseln11:45
Elmer WaldfeltFinspångs SOK11:47
Ludvig KarlqvistTjällmo-Godegårds OK11:51

D12 Kort

1 990 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Irma BergDomnarvets GOIF12:12
Fanny WalterssonOK Roxen12:16
Agnes CarlssonFinspångs SOK12:22

D10

1 990 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alice EttlingSkogspojkarnas OK11:46
Edit TreptowAnderstorps OK11:50
Moa GöhlFinspångs SOK11:54
Tilde EvebornOK Roxen11:58
Emma LindgrenNAIS Orienteringsklubb12:00
Elsa GustafssonOK Tylöskog12:02
Ebba SkullmanLinköpings OK12:06

H10

1 990 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mille LangerOK Roxen10:58
Filip HöögOK Motala11:00
Gabriel EkströmHalmstad OK11:02
Oscar SvenskTjällmo-Godegårds OK11:06
Theo ÅrbrinkLinköpings OK11:08
Hugo BraamOK Denseln11:10
Noah KorallMotala AIF OL11:12
Melker WaldfeltFinspångs SOK11:14
Lucas BerggrenLinköpings OK11:18
Oliver EiderbäckOK Hällen11:20
Gustav HellgrenSkogspojkarnas OK11:24
Edvin FredrikssonGOIF Tjalve11:26
Viktor JonhedKFUM Örebro OK11:28
Arvid Algers OmholtSkogspojkarnas OK11:30
Oskar KarlqvistTjällmo-Godegårds OK11:32
Edvin ÅttingLinköpings OK11:36
Emil LingJönköpings OK11:38
Wilmer KämpeOK Denseln11:40
Philip SjödinOK Tisaren11:42
Rasmus ÖbergOK Hällen11:46

D35

3 490 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna KempeOK Denseln11:14:45
Linda NyströmOK Roxen11:17:45
Helena SkoglundOK Motala11:20:45
Lina JonhedKFUM Örebro OK11:23:45
Ieva SargautyteIFK Mora OK11:26:45

H35

4 500 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Erik ÖsterbergOK Eken11:46:45
Marcus AnderssonMatteus SI11:49:45
Markus JohanssonLinköpings OK11:52:45
Lars JonhedKFUM Örebro OK11:55:45
Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen11:58:45
Fredrik EkströmHalmstad OK12:01:45
Joakim KjellbergBjörkfors GOIF12:04:45
Markus HenrikssonLinköpings OK12:07:45
Martin HammarlundMotala AIF OL12:10:45

D40

3 490 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Liselott EricsonLinköpings OK11:42:45
Malin WiklundAlmby IK11:45:45
Marie WalterssonOK Roxen11:48:45
Angelica BrandqvistTibro OK11:51:45
Susanne AldénOK Roxen11:54:45
Marie SvenskTjällmo-Godegårds OK11:57:45
Nina AhlanderOK Denseln12:00:45
Madeleine ÖlfvingssonLinköpings OK12:03:45
Cecilia BjörkhammerBjörkfors GOIF12:06:45
Mia EronnLinköpings OK12:09:45
Karin LindellIF Thor12:12:45
Annica CrispinOK Denseln12:15:45

H40

4 300 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mats FröbergOK Linné10:43:45
Ulrik KarlssonMotala AIF OL10:46:45
Christer CasselsjöOK Kolmården10:49:45
Johan MoverareLinköpings OK10:52:45
Henrik PetersonOK Denseln10:55:45
Peter EttlingSkogspojkarnas OK10:58:45
Leif LindgrenLinköpings OK11:01:45
James MelanderTjällmo-Godegårds OK11:04:45
Stefan NyströmOK Roxen11:07:45
Fredrik LindellIF Thor11:10:45
Andreas CarlssonOK Kolmården11:13:45
Bertil EronnLinköpings OK11:16:45
Magnus ForsbergOK Motala11:19:45
Markus KleinBjörkfors GOIF11:22:45
Johan KällsandLinköpings OK11:25:45
Tobias TrofastTjällmo-Godegårds OK11:28:45
Mattias NilssonBjörkfors GOIF11:31:45
Jan SjödinOK Tisaren11:34:45
Per MagnussonLinköpings OK11:37:45
Anders JohanssonNAIS Orienteringsklubb11:40:45
Henrik NordKFUM Örebro OK11:43:45
Thorbjörn GustafssonTjällmo-Godegårds OK11:46:45
Anders KnutssonLinköpings OK11:49:45
Andreas KarlqvistTjällmo-Godegårds OK11:52:45
Sören Nilsson PåledalOK Roxen11:55:45

D45

3 110 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Åsa HägglundLinköpings OK10:56:45
Lena MalmströmGOIF Tjalve10:59:45
Helena HolmOK Roxen11:02:45
Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen11:05:45
Sofia WesterbergOK Kolmården11:08:45
Maria LillieströmOK Roxen11:11:45
Karin OlofssonLinköpings OK11:14:45
Jenny RöjgårdOK Kolmården11:17:45
Annika IvarssonLinköpings OK11:20:45
Annica BerggrenOK Kolmården11:23:45
Gith TellsénOK Roxen11:26:45
Lotta BorgLinköpings OK11:29:45
Annika AsketunOK Roxen11:32:45
Charlotta PersOK Kolmården11:35:45
Maria WallströmNyköpings OK11:38:45
Maria BroströmOK Denseln11:41:45
Florence BergDomnarvets GOIF11:44:45
Pernilla HörwingOK Roxen11:47:45
Agneta ErikssonOK Kolmården11:50:45
Kristina LjunggrenLinköpings OK11:53:45
Susanne PetterssonOK Roxen11:56:45
Anna Öhrwall RönnbäckOK Eken11:59:45
Jenny ÖstlundOK Kolmården12:02:45

H45

3 900 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Henrik MarmelidOK Roxen10:57:45
Sven-Johan PrytzGOIF Tjalve11:00:45
Pontus HalldinKFUM Örebro OK11:03:45
Johan OtterströmLinköpings OK11:06:45
Fredrik EngmanOK Denseln11:09:45
Peter AgerhällOK Tisaren11:12:45
Hans AxOK Eken11:15:45
Per-Ola ThuressonOK Tylöskog11:18:45
Per JohanssonMotala AIF OL11:21:45
Peter LundOK Kolmården11:24:45
Torbjörn AnderssonOK Motala11:27:45
Stefan KarlssonOK Denseln11:30:45
Åke LjunggrenLinköpings OK11:33:45
Mickael GöranssonAlmby IK11:36:45
Henrik LjungemyrOK Kolmården11:39:45
Anders DoverforsTjällmo-Godegårds OK11:42:45
Håkan BerlinHästveda OK11:45:45
Anders LillieströmOK Roxen11:48:45
John-Patrik TreptowAnderstorps OK11:51:45
Per KempeOK Denseln11:54:45
Daniel BjärsvikIK Hakarpspojkarna11:57:45
Christian ErikssonLinköpings OK12:00:45
Fredrik JönssonMotala AIF OL12:03:45
Mikael WesterbergOK Kolmården12:06:45
Anders LingJönköpings OK12:09:45
Thomas PerssonOK Denseln12:12:45
Johan PetterssonOK Motala12:15:45
Mikael AnderssonHagaby GoIF Örebro12:18:45
Christer ErikssonOK Kolmården12:21:45
Jonas PetterssonOK Tisaren12:24:45
Magnus SahlmanLinköpings OK12:27:45

D50

3 010 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Annika ArdellOK Rodhen11:01:45
Marie HåkanssonOK Kolmården11:04:45
Monika LundqvistSkogspojkarnas OK11:07:45
Monica HallorOK Tisaren11:10:45
Ann-Louise Notstam HjorthArboga OK11:13:45
Anneli ÖstbergStora Tuna OK11:16:45
Pia VångellLinköpings OK11:19:45
Ebba HedegårdOK Kolmården11:22:45
Camilla WallinStora Tuna OK11:25:45
Gitte EngströmLinköpings OK11:28:45
Anna-Birgitta GustafssonOK Tylöskog11:31:45
Annelie AleniusBoxholm-Mjölby OL11:34:45
Karin LundströmStjärnorps SK11:37:45
Kajsa HolmqvistHagaby GoIF Örebro11:40:45
Sofia GustafssonOK Roxen11:43:45
Ann-Katrin JohanssonVästerviks OK11:46:45
Karin SkullmanLinköpings OK11:49:45
Carina KaleredOK Denseln11:52:45
Sofia SvedevallOK Roxen11:55:45
Anita WehlinSkogspojkarnas OK11:58:45
Elke MyrhedeMotala AIF OL12:01:45
Kerstin JagestenOK Kolmården12:04:45

H50

3 750 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johan MalmOK Kolmården10:55:45
Peter LindebringOK Denseln10:58:45
Johan ÅttingLinköpings OK11:01:45
Rolf E JohanssonVästerviks OK11:04:45
Ulf JohnssonSkogspojkarnas OK11:07:45
Dag JehrlanderGOIF Tjalve11:10:45
Stefan ThellsénOK Roxen11:13:45
Lars SkymbergKFUM Örebro OK11:16:45
Christer BroströmOK Denseln11:19:45
Mats WallinStora Tuna OK11:22:45
Pedro LundqvistLinköpings OK11:25:45
Jan AsketunOK Roxen11:28:45
Thomas RimhagenLinköpings OK11:31:45
Jens LindströmTibro OK11:34:45
Fredrik BarrulfOK Tyr11:37:45
Kennet LindqvistOK Kolmården11:40:45
Jonas LångStora Tuna OK11:43:45
Peter BerggrenOK Kolmården11:46:45
Conny BruhnBoxholm-Mjölby OL11:49:45
Micke WallströmNyköpings OK11:52:45
Anders ÖstbergStora Tuna OK11:55:45
Rikard BorgLinköpings OK11:58:45
Magnus HedegårdOK Kolmården12:01:45
Jonas DetterfeltLinköpings OK12:04:45
Niklas RönnbäckOK Eken12:07:45
Mats GunnemyrSöders-Tyresö12:10:45
Anders DalhammerOK Roxen12:13:45
Michael WehlinSödertälje-Nykvarn OF12:16:45
Jörgen SköldLinköpings OK12:19:45
Anders SvenskTjällmo-Godegårds OK12:22:45
Anders PetterssonVästerviks OK12:25:45
Joachim FribergFalköpings AIK OK12:28:45
Bo SvedevallOK Roxen12:31:45

D55

3 010 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Eva LindsténStjärnorps SK12:10:45
Barbro KarlssonKatrineholms OK12:13:45
Barbro IsakssonOK Tisaren12:16:45
Birgitta GustafssonHagaby GoIF Örebro12:19:45
Ingrid RoosMotala AIF OL12:22:45
Marianne AxelssonTjällmo-Godegårds OK12:25:45

H55

3 650 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mats HallNyköpings OK11:03:45
Per BjurströmOK Tisaren11:06:45
Tommy TörndahlMatteus SI11:09:45
Mats LönngrenBoxholm-Mjölby OL11:12:45
Christer FranssonMotala AIF OL11:15:45
Bengt SchwartzOK Kolmården11:18:45
Roland NotstamArboga OK11:21:45
Bengt RobertssonAlmby IK11:24:45
Gunnar MyrhedeMotala AIF OL11:27:45
Wilhelm TernborgNAIS Orienteringsklubb11:30:45
Robert HåkanssonOK Kolmården11:33:45
Jan LundgrenLinköpings OK11:36:45
Thommy BergmanStigmännen Karlshamns OK11:42:45
Roger KarlssonOK Kolmården11:45:45
Bo GustafssonOK Tylöskog11:48:45
Roger EngmanHagaby GoIF Örebro11:51:45
Reinert HallorOK Tisaren11:54:45

D60

2 450 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Titti BergendahlOK Måsen11:32:45
Ann-Britt GöranssonAlmby IK11:35:45
Marie SvernestamLinköpings OK11:38:45
Eva-Karin JönssonOK Kolmården11:41:45
Maud LundgrenLinköpings OK11:44:45
Mona PetersenOK Motala11:47:45
Lena JohanssonSkogspojkarnas OK11:50:45
Carin AnderssonOK Denseln11:53:45
Ingrid Mårtensson OK Kolmården11:56:45
Gerd HagströmGOIF Tjalve11:59:45
Catharina ForsénOK Denseln12:02:45
Ulla KjellLinköpings OK12:05:45

H60

3 490 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Leif WadmanKöping-Kolsva OK11:00:45
Kjell AnderssonOK Denseln11:03:45
Lennart SvernestamLinköpings OK11:06:45
Torsten BråmåOK Roxen11:09:45
Göran BlombergGOIF Tjalve11:12:45
Pär ForsströmStjärnorps SK11:15:45
Carl-Gustav NöjdNAIS Orienteringsklubb11:18:45
Per-Åke TengvallBoxholm-Mjölby OL11:21:45
Rolf AxelssonTjällmo-Godegårds OK11:24:45
Mats HastadFellingsbro GOIF11:27:45
Torgny JohanssonBjörkfors GOIF11:30:45
Björn TholénStjärnorps SK11:33:45
Hans Göran PetterssonKFUM Örebro OK11:36:45
Ralf LindgrenNAIS Orienteringsklubb11:39:45
Jan GustafssonHagaby GoIF Örebro11:42:45
Kjell ErikssonStjärnorps SK11:45:45
Pelle SkullmanLinköpings OK11:48:45

D65

2 450 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lena AlshedenIFK Enskede10:59:45
Inger PetterssonBjörkfors GOIF11:02:45
Britt-Marie AldénOK Kolmården11:05:45
Mona HullAlmby IK11:08:45
Kerstin BlomOK Kolmården11:11:45
Mona ForsbergNyköpings OK11:14:45
Stina KorallMotala AIF OL11:17:45
Maria NordvallOK Kolmården11:20:45
Maja-Stina GustavssonOK Roxen11:23:45
Catharina JohanssonOK Kolmården11:26:45

H65

3 160 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hans GreijerVästerås SOK10:59:45
Olle ArmanNyköpings OK11:02:45
Ove JohanssonOK Kolmården11:05:45
Sune CarlssonOK Motala11:08:45
Peter HagströmGOIF Tjalve11:11:45
Anders KjellLinköpings OK11:14:45
Per-Martin GustavsonTjällmo-Godegårds OK11:17:45
Karl-Göran WahlströmAlmby IK11:20:45
Karl-Gösta HarvenbergNyköpings OK11:23:45
Lars StrömTjällmo-Godegårds OK11:26:45
Hans PerssonMatteus SI11:29:45
Per  GustavssonOK Roxen11:32:45
Peter JakobssonLinköpings OK11:35:45
Håkan TengvallBoxholm-Mjölby OL11:38:45
Anders RobertssonAlmby IK11:41:45
Göran AnderssonOK Tylöskog11:44:45
Runar AldénOK Kolmården11:47:45
Anders HedinMotala AIF OL11:50:45
Göran ForsbergNyköpings OK11:53:45
Rune RingsgårdOK Roxen11:56:45
Christer JohanssonOK Motala11:59:45
Per-Åke HullAlmby IK12:02:45

D70

2 160 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Inga JohanssonNyköpings OK11:12:45
Kerstin ErnvidUlricehamns OK11:15:45
Margareta TidmanOK Kolmården11:18:45
Lotta GranholmLinköpings OK11:21:45
Kerstin BengtssonMotala AIF OL11:24:45
Sonja HanssonGOIF Tjalve11:27:45
Ulla LingJönköpings OK11:30:45
Eva LindgrenLinköpings OK11:33:45

H70

2 920 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Roger DanielssonLinköpings OK11:41:45
Lennart PetterssonBjörkfors GOIF11:44:45
Rolf-Inge KarlssonBoxholm-Mjölby OL11:47:45
Gunnar CarlsonOK Roxen11:50:45
Arne JoelssonMatteus SI11:53:45
Kjell HolmströmBjörkfors GOIF11:56:45
Jan PetterssonOK Roxen11:59:45
Bertil WahlqvistIFK Norrköpings OK12:02:45
Jerry MartinssonOK Motala12:05:45
Ulf WaldenfjordLinköpings OK12:08:45
Nils-Göran KempeOK Denseln12:11:45
Bengt ErikssonRegna IF12:14:45
Åke LewanderSkarpnäcks OL12:17:45
Leif SamorTjällmo-Godegårds OK12:20:45
Christer SandhOK Roxen12:23:45
Börje ErikssonRegna IF12:26:45
Ingvar HalldinOK Tylöskog12:29:45
Leif CarlssonSkarpnäcks OL12:32:45
Nils SjödinGOIF Tjalve12:35:45
Roland AlsénOK Roxen12:38:45

D75

2 160 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gunnel Cassel-SöderbäckOK Eken11:03:45
Inger GustafssonOK Roxen11:06:45
Monica LindgrenLinköpings OK11:09:45

H75

2 920 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders JohanssonNyköpings OK10:58:45
Stig IsraelssonOK Tylöskog11:01:45
Göran HektorLinköpings OK11:04:45
Evert ElgefjordOK Kolmården11:07:45
Stig BengtssonMotala AIF OL11:10:45
Erland LingJönköpings OK11:13:45
Bengt KarlssonLinköpings AIK11:16:45
Otto HolmdahlLinköpings OK11:19:45
Åke TidmanOK Kolmården11:22:45
Arne WallbergOK Eken11:25:45
Kjell HagströmLinköpings OK11:28:45
Bertil EngmanIFK Norrköpings OK11:31:45
Ivan ErnvidUlricehamns OK11:34:45
Bertil ArdellOK Roxen11:37:45
Johnny WallingeOK Kolmården11:40:45

H80

2 160 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders AdlerLinköpings AIK11:37:45
Holger PerssonOK Eken11:40:45
Rubert EngblomLinköpings AIK11:43:45
Nils-Erik ÅbergTjällmo-Godegårds OK11:46:45
Ole TveteLinköpings AIK11:49:45

Inskolning

1 320 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alexander LarssonFinspångs SOK10:28:14
Astrid TreptowAnderstorps OK10:29:58
Linn BorgOK Denseln10:34:30
Sofia HäggFinspångs SOK10:36:57
Julie LindbladLinköpings OK10:41:39
Agnes GustafssonOK Roxen10:41:44
Ville AnderssonMatteus SI11:04:53
Elin AlfredssonOK Roxen11:08:28
Alice SjödinOK Tisaren11:11:45
Elsa KorallMotala AIF OL11:15:03
Emil HofflanderKlubblös11:17:42
Solveig ValentinLerums SOK11:17:46
Sixten LundmarkÄrla IF11:18:19
Lukas KantarpÄrla IF11:18:20
Sofia HalldinKFUM Örebro OK11:32:28
Linnéa PåledalOK Roxen11:43:46
Felix AnderssonNAIS Orienteringsklubb11:46:19
Alice ClassonNAIS Orienteringsklubb11:53:57
Malin GöhlFinspångs SOK11:55:02
Lovis ÖsterbergOK Eken12:32:01

U1

2 080 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Cornelia LarssonFinspångs SOK10:31:33
Emmy BorgOK Denseln10:34:35
Joel GustafssonKlubblös10:36:07
Stina BerggrenLinköpings OK10:37:38
Maja SjödinOK Tisaren10:39:47
Sandrine LindbladLinköpings OK10:40:37
Saga SehlerOK Kolmården10:42:11
Hannes PetersonOK Denseln10:42:45
Erik EttlingSkogspojkarnas OK10:43:47
Alfred PetterssonFinspångs SOK10:44:17
Alvar KämpeOK Denseln10:58:22
Malte AnderssonMatteus SI11:01:23
Julie CasselsjöOK Kolmården11:02:39
Lova BraamOK Denseln11:07:32
Nils BjörnskiöldOK Roxen11:14:16
Tuva AnderssonNAIS Orienteringsklubb11:26:22
Linus FredsbergOK Roxen11:28:52
Alexander CrispinOK Denseln11:32:21
Simon JonhedKFUM Örebro OK11:32:29
Ella JohanssonFinspångs SOK11:36:07
Axel GustafssonOK Tylöskog12:19:19

U2

2 480 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vidar EdlundGOIF Tjalve10:32:36
Oscar SöderströmOK Kolmården10:33:57
Johanna HäggFinspångs SOK10:34:20
Emil ÖstemarFinspångs SOK10:37:41
Elsa PetterssonFinspångs SOK10:43:54
Tilda MalmströmGOIF Tjalve10:46:05
Emma EngströmFinspångs SOK10:52:40
Lukas EiderbäckOK Hällen11:00:25
Isak EiderbäckOK Hällen11:00:28
Edvin HalldinKFUM Örebro OK11:16:34
Emmy AnderssonKlubblös11:22:24
Aron LindbergOK Roslagen12:33:11
Gustav LindbergOK Roslagen12:33:27
Theo DoverforsTjällmo-Godegårds OK

Öppen motion 1

2 480 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Felix GustafssonKlubblös10:36:33
Margareta ClaessonOK Tisaren10:48:06
David KarlssonOK Motala10:48:49
Linda HylénOK Motala10:48:52
Brigitte AlsénOK Roxen11:36:44

Öppen motion 3

3 030 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bernt PetterssonOK Kolmården10:30:55
Anneli BorgOK Denseln10:34:45
Eva PetterssonGustavsbergs OK10:47:09
Malin SehlerOK Kolmården10:51:11
Marianne HörbergKlubblös11:01:15
Inga AevarsdottirOK Denseln11:02:12
Emilia LundgrenKlubblös11:05:36
Pernilla EklundOK Tylöskog11:08:08
Magdalena SjödinOK Tisaren11:13:00
Annika LindbladLinköpings OK11:19:06
Lars-Rune HäggÅmåls OK11:24:24
Eva FröbergKlubblös11:45:34
Erik HörbergKlubblös12:07:50
Peter Wagnsgård OK Roxen12:11:07
Fredrik KarlssonOK Kolmården12:22:50

Öppen motion 5

3 130 m, 39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Malin MarmelidOK Roxen10:29:15
Matilda KohtamäkiFinspångs SOK10:38:44
Marcus KohtamäkiFinspångs SOK10:38:45
Sara AnderssonOK Denseln10:44:58
Liselotte EvebornOK Roxen10:45:32
Emma KantarpÄrla IF10:49:03
Sara BergqvistNAIS Orienteringsklubb10:54:43
Kerstin BobergOK Roxen10:59:35
Susanne DahlbergGOIF Tjalve10:59:39
Eva LångStora Tuna OK11:00:41
Torgny KonradssonÖdeshögs SK11:02:04
Anna-Lena KarlssonLinköpings OK11:02:07
Emma BacktemanOK Denseln11:03:49
Karin LindqvistVäxjö OK11:04:28
Hugo SjödinOK Tisaren11:07:43
Malin AxÖdeshögs SK11:10:48
Cecilia BjurströmOK Tisaren11:11:55
Anniken GustafssonÖdeshögs SK11:12:04
Anna KallinOK Motala11:15:06
Fredrik BerggrenLinköpings OK11:16:13
Jonas SchedinLinköpings OK11:18:28
Ture MyrhedeMotala AIF OL11:19:09
Niklas SamuelssonNAIS Orienteringsklubb11:22:30
Emilia SamuelssonNAIS Orienteringsklubb11:22:32
Emma ErikssonOK Kolmården11:22:33
Sofia NydahlOK Motala11:23:19
Daniel DjuvfeltKFUM Örebro OK11:24:02
Frida ValentinLerums SOK11:26:16
Joakim HöglundMotala AIF OL11:32:04
Mattias FredsbergOK Roxen11:34:16
Tobias JanssonNAIS Orienteringsklubb11:44:39
Sigvard ErikssonOK Gränsen11:49:05
Lotta ClassonNAIS Orienteringsklubb11:53:53
Magnus AnderssonOK Denseln11:54:30
Sandra HanssonOK Rodhen11:56:21
Caroline CasselsjöOK Kolmården11:57:14
Margareta HofflanderGöteborg-Majorna OK12:09:05
Joakim WalterssonOK Roxen12:17:24
Elisabeth ÖsterbergLinköpings OK12:17:46

Öppen motion 7

3 030 m, 40 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars KarlssonAlmby IK10:29:18
Stefan SehlerOK Kolmården10:30:38
Emma BerggrenLinköpings OK10:34:00
Anna KarlqvistTjällmo-Godegårds OK10:35:02
Kristine HjortOK Roxen10:36:33
Jessica HallqvistOK Tisaren10:46:29
Karl MollénOK Denseln10:48:46
Claes JonssonOK Rodhen10:49:52
Sara GertssonLinköpings OK10:51:07
Hans GustavssonNyköpings OK10:51:30
Lars JohanssonOK Motala10:51:53
Maria LangerOK Roxen10:55:33
Kent StrömbergOK Roxen10:57:38
Kent PetersonOK Denseln10:57:57
Ole PedersenLinköpings OK10:59:53
Erik HanssonOK Roxen11:05:49
Magnus HerberthsonLinköpings OK11:06:11
Jan-Åke AnderssonOK Denseln11:07:26
Anette BarrulfOK Tyr11:10:07
Stephan SvenssonLinköpings OK11:10:42
Curt AnderssonOK Denseln11:11:12
Karin AnderssonBoxholm-Mjölby OL11:12:49
Valter FallAlmby IK11:13:27
Johan GranathTjällmo-Godegårds OK11:16:10
Jonas LindellOK Motala11:17:51
Bo KarlssonKatrineholms OK11:23:01
Sofia BorgLinköpings OK11:23:41
Mikael ÅhlundAlmby IK11:26:55
Oskar LindströmLinköpings OK11:27:34
Arne AnderssonOK Denseln11:30:49
Linnea CarlssonSkarpnäcks OL11:30:55
Anita LindbohmSkarpnäcks OL11:32:56
Anders JohanssonVäxjö OK11:33:25
Johanna PetersonOK Denseln11:36:48
Thomas JohanssonOK Kolmården11:39:07
Anna-Karin SalovaaraOK Roxen11:39:31
Göran WallentinssonOK Denseln11:39:48
Anna FröbergOK Roxen11:42:50
Åsa DetterfeltLinköpings OK11:51:41
Åsa BraamOK Denseln11:54:21

Öppen motion 8

4 350 m, 34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sara HelanderDomnarvets GOIF10:27:57
Joakim DahlbergAlmby IK10:29:36
Klaus SiegerKlubblös10:33:13
Niklas TiedermannOK Tisaren10:40:41
Alexander TiedermannOK Tisaren10:40:44
Sami NerbergKlubblös10:46:48
Axel JohanssonFinspångs SOK10:52:00
Peter AronssonLinköpings OK10:53:38
Tobias KonradssonÖdeshögs SK10:55:21
Andreas AxelssonLinköpings OK10:55:30
Moa HedegårdOK Kolmården11:04:51
Lena StrömTjällmo-Godegårds OK11:09:34
Stina SternerLinköpings OK11:11:49
Lars PerssonHagaby GoIF Örebro11:12:04
Fredrik HofflanderGöteborg-Majorna OK11:18:57
Joakim GustafssonFinspångs SOK11:19:31
Olle HanssonOK Roxen11:20:47
Johan HerrmanOK Hällen11:21:09
Nils-Åke SkoglundOK Motala11:21:57
Jonas OlssonOK Roxen11:24:32
Peter ÖbergOK Hällen11:25:27
Peter WallentinLerums SOK11:25:41
Veronica AxelssonKlubblös11:29:47
Lars-Åke ClassonNAIS Orienteringsklubb11:33:56
Erik KjellgrenNAIS Orienteringsklubb11:36:21
Stefan WittmanKlubblös11:38:11
Björn KarlssonOK Denseln11:40:19
Fredrik GöranssonAlmby IK11:45:57
Erik SköldLinköpings OK11:46:18
Sofie AnderssonMatteus SI11:49:37
Jakob EnmarkSödertälje-Nykvarn OF11:51:08
Sebastian SvenssonFinspångs SOK11:53:14
Fredrik KempeOK Denseln12:06:49
Robbin KantarpÄrla IF12:11:15

Annonser