Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Påskdubbeln, lång

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Påskdubbeln, lång
Arrangörsorganisation: OK Skogsfalken
Datum: söndag 27 mars 2016

D21

6 320 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
32Karolin OhlssonJärla Orientering10:16
33Emma DahlstedtIFK Lidingö SOK10:17
34Stina PerssonUmeå OK10:18
35Josefine KlintbergOK Ravinen10:19
36Elsa TörnrosTumba-Mälarhöjden OK10:20
37Matilda AnderssonOK Kåre10:21
38Rebecka OlssonOK Linné10:22
39Camilla BergmannAllerød OK10:23
40Moa SvenssonIK Hakarpspojkarna10:24
41Masha SemakTisvilde Hegn OK10:25
42Susanna ForsellMotala AIF OL10:26
43Camilla ÖhmanNTNUI10:27
44Elsa JanssonJärla Orientering10:28
45Elin SvenssonIK Hakarpspojkarna10:29
46Sara JonssonOK Orion10:30
47Johanna ErlandssonStora Tuna OK10:31
48Maria ArvidssonGöteborg-Majorna OK10:32
49Alva OlssonLinköpings OK10:33
50Anna Maria RoubertOK Ravinen10:34
51Alice HugossonIFK Lidingö SOK10:35
52Junia BirgerssonVisborgs OK10:36
53Maria JohanssonTorsås OK10:37
54Anna SameliusVisborgs OK10:38
55Linda LindkvistLeksands OK10:39
56Anna EnvallIK Hakarpspojkarna10:40
57Caroline LindelöwHärlövs IF10:41
58Elin WallquistVäxjö OK10:42
59Jenny ErikssonOK Kåre10:43
60Viktoria HelmerssonOK Ravinen10:44
61Sara BerganderEksjö SOK10:45
62Sara SjökvistJärla Orientering10:46
63Anna ArvidssonKalmar OK10:47
98Signe KlintingJärla Orientering10:48

H21

8 490 m, 77 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
124Kalle BergmanOK Ravinen10:49
125Dan WesterJärla Orientering10:50
126Emil SvalbringMålilla OK10:51
127Linus KajsajunttiIFK Lidingö SOK10:52
128Mikkel SørensenNTNUI10:53
129Oskar HöglundMotala AIF OL10:54
130Jonas Madslien BakkenNTNUI10:55
131Erik PalmfjordKatrineholms OK10:56
132Søren Skaarup LarsenTisvilde Hegn OK10:57
133Oscar BjörckJärla Orientering10:58
134Erik GustafssonNTNUI10:59
135Oskar LundqvistOK Orion11:00
136Emil GunnarssonEksjö SOK11:01
137Tord HultbergSOK Viljan11:02
138Oskar DanielsAttunda OK11:03
139Jonas EnarssonLunds OK11:04
140Alain DenzlerJärla Orientering11:05
141Sindre Østgulen DeiszNTNUI11:06
142Andreas BerganderEksjö SOK11:07
143Anders AxlingSundsvalls OK11:08
144Tomas TörnqvistKarlskrona SOK11:09
145Pontus JohanssonOK Linné11:10
146Jacob LindstamOK Ravinen11:11
147Harald KalagerNTNUI11:12
148Ludvig ÅhlundMalungs OK Skogsmårdarna11:13
149Erik ToomingasSundsvalls OK11:14
150Linus BohmanMalungs OK Skogsmårdarna11:15
151Isak BergsetNTNUI11:16
152David RunemalmNybro OK11:17
153Jon AnderssonIFK Umeå11:18
154Aleksandr ManoilovJärfälla OK11:19
155Johan WennermarkOK Orion11:20
156Jon Aukrust OsmoenNTNUI11:21
157Henrik TostebergLinköpings OK11:22
158Johan SöderlundLeksands OK11:23
159Henrik UpsalNTNUI11:24
160Marcus RamströmOK Kåre11:25
161Tom OlaussonOK Orion11:26
162Victor BergstrandMotala AIF OL11:27
163Daniel RoosAttunda OK11:28
164Sverre Turter SandvoldNTNUI11:29
165Przemyslaw OlechUKS Siodemka Rumia11:30
166Gustav BergmanOK Ravinen11:31
167Viktor TovessonOK Orion11:32
168Patrik JohanssonKexholms SK11:33
169Jonas PilbladIFK Göteborg11:34
170Bjørn LundanesNTNUI11:35
171Johnny RahlénOK Ravinen11:36
172Olof SandgrenOK Orion11:37
173Andreas JanssonIK Hakarpspojkarna11:38
174William LindMalungs OK Skogsmårdarna11:39
175Gustav Henrik FiskumNTNUI11:40
176Mathias HallménOK Denseln11:41
177Niclas WesterbergIF Hagen11:42
178David BejbomJärla Orientering11:43
179Simen Eid NielsenNTNUI11:44
180Joakim TörnrosTumba-Mälarhöjden OK11:45
181Joel Käll KarlssonLinköpings OK11:46
182Niklas OlofssonOK Pan-Kristianstad11:47
183Rickard BörjessonMalungs OK Skogsmårdarna11:48
184Niclas TjernlundOK Vilse 8711:49
185Anders VedinSundsvalls OK11:50
186Daniel HájekMalungs OK Skogsmårdarna11:51
187Magne JutulstadNTNUI11:52
188David SundströmSöderhamns OK11:53
189Gustav ÅhrénMotala AIF OL11:54
190Gunnar FiskumNTNUI11:55
191Marcus BerggrenNyköpings OK11:56
192Johan LindbergIFK Mora OK11:57
193Simon NilssonEksjö SOK11:58
194Mårten LundqvistSundbybergs IK11:59
195Aleksander BernaciakOK Orion12:00
196Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI12:01
197Gunnar HolmgrenBergnäsets AIK12:02
198Rasmus ElmelidLinköpings OK12:03
199Erik AnderssonOK Orion12:04
200Eric HanssonIK Hakarpspojkarna12:05

D20

4 480 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
64Ronja BjörklundOK Kåre11:30
65Linnéa GolsäterEksjö SOK11:32
66Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering11:34
67Gabriella GustafssonIK Hakarpspojkarna11:36
68Hanna KorhonenOK Ravinen11:38
69Elin LundqvistOK Orion11:40
70Pim HedbergOK Pan-Kristianstad11:42
71Johanna SjölundSundsvalls OK11:44
72Maja EngesLeksands OK11:46
73Sigrid HolmgrenOK Renen11:48
74Alice TörnlundOK Ravinen11:50

H20

6 090 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
75John GunnarssonSurahammars SOK10:01
76Simon HectorSnättringe SK10:03
77Martin KihlSundbybergs IK10:05
78Jonas GustafssonOK Kåre10:07
79Oskar LindEksjö SOK10:09
80Thomas CurigerOK Orion10:11
81Timo SuterEksjö SOK10:13
82Emil ÅbergOK Kåre10:15
83Anton HanssonIK Hakarpspojkarna10:17
84Oscar SundlöfSundsvalls OK10:19
85Karl EngesAttunda OK10:21
86Ola AnderssonOK Orion10:23
87August KollbergEksjö SOK10:25
88Albin BergkvistOK Kåre10:27
89Filip IvarssonOK Hammaren10:29
90Radosław PiotrowskiOK Orion10:31
91Andreas Duc JørgensenTisvilde Hegn OK10:33
92Lucas SundbladEksjö SOK10:35
93Harald LarssonHagaby GoIF Örebro10:37
94André AnderssonOK Kåre10:39
95Philip EdvardssonEksjö SOK10:41
96Amadeus HanssonGotlands Bro OK10:43
97Oskar SandbergMalungs OK Skogsmårdarna10:45

D18

4 110 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
240Vilma Von KrusenstiernaOK Kåre11:42
241Klara AnderssonOK Pan-Kristianstad11:43
242Amanda KarlssonOK Ravinen11:44
243Sofia BengtssonSundbybergs IK11:45
244Emma DjerfLerums SOK11:46
245Klara LjunggrenLinköpings OK11:47
246Vera BogrenSundbybergs IK11:48
247Ronja JungåkerKorsnäs IF OK11:49
248Emma S JohanssonLinköpings OK11:50
249Heini RintanenEksjö SOK11:51
250Klara AxelssonMarkbygdens OK11:52
251Sofia DahlHärlövs IF11:53
252Carolina JonsellVallentuna-Össeby OL11:54
253Moa WestbladOK Ravinen11:55
254Sarah MagnussonLinköpings OK11:56
255Ellinor ÖstervallTumba-Mälarhöjden OK11:57
256Emilie WestinPorsgrunn OL11:58
257Sanna FastEksjö SOK11:59
258Oliwia KreftUKS Siodemka Rumia12:00
259Fanny SundbladEksjö SOK12:01
260Tova HermodssonLunds OK12:02
261Tone AlbrektssonOK Ravinen12:03
262Emma PerssonTumba-Mälarhöjden OK12:04
263Johanna GuståsLinköpings OK12:05
264Stina NordinSundsvalls OK12:06
265Jenny WegebroUmeå OK12:07
266Jonna JungåkerKorsnäs IF OK12:08
267Klara DjerfLerums SOK12:09
268Gabriella S BerganderEksjö SOK12:10
270Hannele MöllerLinköpings OK12:12
269Moa KjellbergBjörkfors GOIF12:22

H18

5 400 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
271Rasmus Møller JessOK Linné10:27
272Nils GripKalmar OK10:29
273Niklas CarlssonSundbybergs IK10:31
274Martin StorkampSundsvalls OK10:33
275Viktor WohlgemuthOK Ravinen10:35
276Christian LindhSundbybergs IK10:37
277Benjamin SturekSOK Viljan10:39
278Andreas GustafssonIK Hakarpspojkarna10:41
279Albin AnderssonOK Ravinen10:43
280Truls LindholmSundsvalls OK10:45
281Andreas JonssonOK Orion10:47
282Lasse August HelwegTisvilde Hegn OK10:49
283Henrik HamreforsVästerås SOK10:51
284Axel GranqvistOK Ravinen10:53
285Ruben HylanderTumba-Mälarhöjden OK10:55
286Erik HerneOK Ravinen10:57
287Felix AxelssonMarkbygdens OK10:59
288Mikkel Lyskjær JensenTisvilde Hegn OK11:01
289Sixten ElehedLinköpings OK11:03
290Johan GibergTumba-Mälarhöjden OK11:05
291Mikkel MeldgaardAllerød OK11:07
292Isac von KrusenstiernaOK Kåre11:09
293Emil Olander LorenzCopenhagenO11:11
294Hannes SvahnOK Ravinen11:13
295Gustav ÖgrenKorsnäs IF OK11:15
296Max KlassonOK Ravinen11:17
297Erik VinbladLunds OK11:19
298Eskil Nordahl FundalAllerød OK11:21

D16

4 460 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elin DahlVisborgs OK10:01
Lovisa JohanssonKarlskrona SOK10:03
Irmalinn NilssonHärlövs IF10:05
Ellen WahlbomOK Orion10:07
Else HolmgrenBergnäsets AIK10:09
Klara HöglundEksjö SOK10:11
Clara DahlHärlövs IF10:13
Sofia GidingVallentuna-Össeby OL10:15
Ebba AdebrantTumba-Mälarhöjden OK10:17
Linnea DagsbergOK Orion10:19
Frida SahlmanLinköpings OK10:21
Aleksandra BieleckaUKS Siodemka Rumia10:23
Alma LeijonHärlövs IF10:25
Maria DeptulskaUKS Siodemka Rumia10:27
Julia WannerAvesta OK10:29
Matilda DrottenmyrVisborgs OK10:31
Wilma BerganderEksjö SOK10:33
Vendela JonsellVallentuna-Össeby OL10:35
Tove EkströmLinköpings OK10:37
Alma KappelVisborgs OK10:39
Isa EnvallIK Hakarpspojkarna10:41
Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK10:43
Zofia MelzerUKS Siodemka Rumia10:45
Maja TenghagenHärlövs IF10:47

H16

5 150 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Albin KronkvistÖrkelljunga FK10:01
Simon FreylandEksjö SOK10:03
Isac EricssonVäxjö OK10:05
Tobias AbrahamssonSundbybergs IK10:07
Jakub KuzbaUKS Siodemka Rumia10:09
Victor HanssonJönköpings OK10:11
Gustav OlssonTorsås OK10:13
Emanuel HerberthsonLinköpings OK10:15
Simon SvahnEksjö SOK10:17
Fredrik HamreforsVästerås SOK10:19
Kristoffer TengrothSundbybergs IK10:21
Adrian SkobeKalmar OK10:23
Anton GlivesonRonneby OK10:25
Emil AuseliusBredaryds SOK10:27
Melker ElofssonOK Njudung10:29
Hugo JakobssonEksjö SOK10:31
Jonatan StåhlSundbybergs IK10:33
Mattis PerssonEksjö SOK10:35
Albin LindgrenVisborgs OK10:37
Gunnar EngströmLinköpings OK10:39
Bartlomiej OgdowskiUKS Siodemka Rumia10:41
Albin TollOK Njudung10:43
Simon HardenFK Boken10:45
Grzegorz ZurekUKS Siodemka Rumia10:47
Loke ÖstangårdGamleby OK10:49
Simon GiselssonRonneby OK10:51
Johannes ÖgrenKorsnäs IF OK10:53
Oskar SvahnEksjö SOK10:55
Viktor LejonklouSundbybergs IK10:57
Hugo DjurstedtEksjö SOK10:59
Rasmus KihlSundbybergs IK11:01
Rasmus Krogh MadsenTisvilde Hegn OK11:03
Alexander KällTumba-Mälarhöjden OK11:05
Jonathan JylltorpLinköpings OK11:07
Simon FriskGustavsbergs OK11:09

D16 Kort

3 750 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sofia MagnussonLinköpings OK10:00
Martina SundelinOK Orion10:02
Siri RosengrenTumba-Mälarhöjden OK10:04

D14

3 750 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tuva LövdahlSOK Viljan11:00
Julia ZurekUKS Siodemka Rumia11:02
Rebecca HardenFK Boken11:04
Agnes DjurstedtEksjö SOK11:06
Kajsa BogrenSundbybergs IK11:08
Marta ZurekUKS Siodemka Rumia11:10
Hanna LundgrenLinköpings OK11:12
Filippa SöderbergKalmar OK11:14
Ronja StåhlSundbybergs IK11:16
Elin EmilssonOK Skogsfalken11:18
Nellie NilssonOK Orion11:20
Filippa BjörkhammerBjörkfors GOIF11:22
Sigrid CarlssonSundbybergs IK11:24
Elin KjellmanLinköpings OK11:26
Ella SöderbergOK Skogsfalken11:28
Matilda LindhSundbybergs IK11:30
Ebba KleinBjörkfors GOIF11:32
Ida EdvardssonEksjö SOK11:34
Zuzanna MoskalUKS Siodemka Rumia11:36
Elin HugossonLunds OK11:38
Elin RindstigSOK Viljan11:40
Tuva FalkSundbybergs IK11:42
Thea AbajiEksjö SOK11:44
Kristin HerberthsonLinköpings OK11:46
Therese NilssonOK Österåker11:48

H14

3 750 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mattis NilssonNAIS Orienteringsklubb10:06
Emil AxelssonLerums SOK10:08
Oscar David Broman JensenAllerød OK10:10
Melker AnderssonOK Pan-Kristianstad10:12
Felix BäckstädeVisborgs OK10:14
Max PerssonOK Skogsfalken10:16
Maxim OmelchenkoKarlskrona SOK10:18
Anders Krogh MadsenCopenhagenO10:20
Gustaf KullbergBjörkfors GOIF10:22
Klas LjungqvistLunds OK10:24
Emil ViktorssonOK Skogsfalken10:26
Viktor GunnarssonIK Hakarpspojkarna10:28
Agust KronkvistÖrkelljunga FK10:30
Edvin SelinFK Göingarna10:32
Melvin NilssonHärlövs IF10:34
Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK10:36
Hugo UnossonKalmar OK10:38
Hugo EricssonVäxjö OK10:40
Eskil WidehagSundbybergs IK10:42
Adam ÖsterdahlVisborgs OK10:44
Elias AdebrantTumba-Mälarhöjden OK10:46
Theis MunktvedAllerød OK10:48
Elmer ÖgrenKarlsbyhedens IK10:50
Ivar HelmerssonHässleholms OK10:52
Hugo LarssonKarlskrona SOK10:54
Aron ÖstangårdGamleby OK10:56
Erik ÅkessonVäxjö OK10:58

D14 Kort

2 940 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Julia KarlssonOK Skogsfalken10:01
Malin BorgLinköpings OK10:03
Elin GöthEksjö SOK10:05

H14 Kort

2 940 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Linar JonassonKarlskrona SOK10:07
Hugo AuseliusBredaryds SOK10:09

D12

2 940 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna ViktorssonOK Skogsfalken10:11
Ina ÅmanOK Vilse 8710:13
Signe ÖgrenKarlsbyhedens IK10:15
Tuva SelinFK Göingarna10:17
Lisa SwartzOK Orion10:19
Elsa KällTumba-Mälarhöjden OK10:21
Hedda Kärner GroossAllerød OK10:23
Vendela SturekSOK Viljan10:25
Sigrid LjunggrenLinköpings OK10:27
Tuva ÖstangårdGamleby OK10:29
Tilda HagelbergEksjö SOK10:31
Emma EmilssonOK Skogsfalken10:33
Alice OlvegårdFK Göingarna10:35
Maja AxelssonLerums SOK10:37
Vilma EngströmOK Orion10:39

H12

2 940 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Theo LövdahlSOK Viljan10:41
Anton KarlssonFK Finn10:43
Michal BeleckiUKS Siodemka Rumia10:45
Viktor SandelinTumba-Mälarhöjden OK10:47
Gustav AnderssonOK Pan-Kristianstad10:49
Hugo BjörkhammerBjörkfors GOIF10:51
Linus VernströmRonneby OK10:53
Elmer WaldfeltFinspångs SOK10:55
Nils SwartzOK Orion10:57
Svante SelinFK Göingarna10:59
Samuel KleinBjörkfors GOIF11:01
Linus NilssonOK Österåker11:03
Albin KjellbergBjörkfors GOIF11:05
Johan BjörckOK Älme11:07
Lucas WannerAvesta OK11:09
Stepan KhakimovKarlskrona SOK11:11
Wilmer SelinFK Göingarna11:13
Marcus SteneboAttunda OK11:15
Simon BååthSävedalens AIK11:17
Albin HugossonLunds OK11:19
Axel TenghagenHärlövs IF11:21
Arvid SvenssonBjörkfors GOIF11:23
Ludvig LangeTumba-Mälarhöjden OK11:25
Erik ErikssonOK Skogsfalken11:27
Emil KreutnerSOK Viljan11:29

D12 Kort

2 720 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emma RindstigSOK Viljan10:02

H12 Kort

2 720 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Adam AnderssonKarlskrona SOK10:00

D10

2 720 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nanna SundelinOK Orion10:04
Maja FalkSundbybergs IK10:06
Julia AbajiEksjö SOK10:08
Ellen AnderssonOK Pan-Kristianstad10:10
Selma LeopoldOK Orion10:12
Meja EnvallIK Hakarpspojkarna10:14
Alva HagelbergEksjö SOK10:16
Ebba SkullmanLinköpings OK10:18
Alva EngströmOK Orion10:20
Sara LjungqvistLunds OK10:22

H10

2 720 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lukas SandelinTumba-Mälarhöjden OK10:24
Mads Christian MaarupAllerød OK10:26
Linus BååthSävedalens AIK10:28
Wille VernströmRonneby OK10:30
Melker WaldfeltFinspångs SOK10:32
Carl-Johan OlvegårdFK Göingarna10:34

D35

6 090 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Maureen Olsson LoLunds OK11:19
Karin LindqvistRonneby OK11:21
Marion BüchliOLG Suhr11:23
Maria MickelåkerAndrarums IF11:25

H35

8 490 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mattias HenrikssonCentrum OK10:00
Stefan MagnussonLunds OK10:02
Alexander LivfKexholms SK10:04
Markus HenrikssonLinköpings OK10:06
Mattias EngströmOK Orion10:08
Peter WirenstedtRonneby OK10:10
Olof NilssonVäxjö OK10:12
Mattias HolmstrandOK Landehof10:14

D40

5 250 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Åsa LinnersjöSöders-Tyresö10:00
Dorthe MunktvedAllerød OK10:02
Camilla SelinFK Göingarna10:04
Anna-Karin JonssonOK Orion10:06
Linda NordinEksjö SOK10:08
Jessica BjörckOK Älme10:10
Kornelia BieleckaUKS Siodemka Rumia10:12
Anna FalkSundbybergs IK10:14

H40

7 440 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jonas HåkanssonEksjö SOK10:00
Björn AnderssonKarlskrona SOK10:02
Tomas HenrikssonAttunda OK10:04
Mikael PihlOK Pan-Kristianstad10:06
Fredrik SteneboAttunda OK10:08
Christian EnbergLinköpings OK10:10
Erik SandelinTumba-Mälarhöjden OK10:12
Daniel AxelssonMålilla OK10:14
Tony LövdahlSOK Viljan10:16
Niklas HenrikssonAttunda OK10:18
Erik BengtssonFK Åsen10:20

D45

4 480 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Malin ÅmanOK Vilse 8710:36
Carina BerganderEksjö SOK10:38
Katarina SundelinOK Orion10:40
Charlotte StåhlSundbybergs IK10:42
Karin SteneboAttunda OK10:44
Lotta BorgLinköpings OK10:46
Susanna DjurstedtEksjö SOK10:48
Kristina LjunggrenLinköpings OK10:50
Lenka WestinPorsgrunn OL10:52
Charlotta GibergHellas Orientering10:54
Sara ElfvingRonneby OK10:56
Helena AdebrantTumba-Mälarhöjden OK10:58
Karin OlofssonLinköpings OK11:00
Maria TuressonHärlövs IF11:02
Marina AxelssonMarkbygdens OK11:04
Jytte Olander RasmussenAllerød OK11:06
Helena GunnarssonIK Hakarpspojkarna11:08
Charlotta ÖstervallTumba-Mälarhöjden OK11:10
Anna NyqvistKalmar OK11:12
Jenny ÖgrenKarlsbyhedens IK11:14
Annika IvarssonLinköpings OK11:16
Anna LjungqvistLunds OK11:18
Lotta SundbladEksjö SOK11:20
Marie DahlgrenFilipstads OK11:22
Anna NordinSundsvalls OK11:24
Hanne FoghOK Sorø11:26
Inger GuståsLinköpings OK11:28

H45

6 430 m, 39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jonas PerssonTorsås OK10:01
Ronny FalkSundbybergs IK10:03
Tomas KarlssonKexholms SK10:05
Patrik RönnbäckVisborgs OK10:07
Johan EngesLeksands OK10:09
Anders SundelinOK Orion10:11
Magnus SahlmanLinköpings OK10:13
Björn ZettervallKarlskrona SOK10:15
Jonas AxelssonLerums SOK10:17
Dan GibergTumba-Mälarhöjden OK10:19
Svante JonsellVallentuna-Össeby OL10:21
Patrik FriskGustavsbergs OK10:23
Våge RindstigSOK Viljan10:25
Niklas KronkvistÖrkelljunga FK10:27
Fabian LjungqvistLunds OK10:29
Per JohanssonMotala AIF OL10:31
Patrik RosénVäxjö OK10:33
Tobias BorgerKalmar OK10:35
Ulf ÅmanOK Vilse 8710:37
Lennart SöderbergIK Hakarpspojkarna10:39
Håkan KarlssonFK Finn10:41
Magnus LarssonKarlskrona SOK10:43
Urban StåhlSundbybergs IK10:45
Lars ÖgrenKarlsbyhedens IK10:47
Per-Anders AxelssonMarkbygdens OK10:49
Gustaf SameliusVisborgs OK10:51
Anders JohanssonNAIS Orienteringsklubb10:53
Åke LjunggrenLinköpings OK10:55
Fredrik HugossonLunds OK10:57
Ole MeldgaardBallerup OK10:59
Patrik AdebrantTumba-Mälarhöjden OK11:01
Yuri OmelchenkoOK Orion11:03
Lars-Åke KullbergBjörkfors GOIF11:05
Björn KarlssonKexholms SK11:07
Nils HelmerssonHässleholms OK11:09
Magnus LarsenFK Boken11:11
Lars MunktvedAllerød OK11:13
Mattias BååthSävedalens AIK11:15
Anders SelinFK Göingarna11:17

D50

4 110 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anneli KarlssonFK Finn11:00
Ingegerd CarlssonSundbybergs IK11:02
Anna Von KrusenstiernaOK Kåre11:04
Anna KullbergLinköpings OK11:06
Carina SvärdOK Orion11:08
Ingrid JohanssonLaholms IF OK11:10
Anne LindellKalmar OK11:12
Liselott KihlSundbybergs IK11:14
Anne MaarupFIF Hillerød11:16
Lena SwartzOK Orion11:18
Inger BergLinköpings OK11:20
Annelie AleniusBoxholm-Mjölby OL11:22
Åsa Flink-SvenssonNässjö OK11:24
Charlotte BergmannAllerød OK11:26
Mia GustafssonOK Kåre11:28
Birgitte Birck FrederiksenAllerød OK11:30
Marita FilipssonMarkaryds FK11:32
Nina DjerfLerums SOK11:34
Agneta Hallberg HanssonJönköpings OK11:36
Lotta JungåkerKorsnäs IF OK11:38
Gunilla GustafssonOK Orion11:40

H50

6 090 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders NilssonOK Orion11:27
Rikard BorgLinköpings OK11:29
Mats SöderbergKalmar OK11:31
Håkan SvahnOK Ravinen11:33
Jan-Olof BogrenSundbybergs IK11:35
Bengt-Åke BerntssonSkåneslättens OL11:37
Stefan ErikssonIK Hakarpspojkarna11:39
Anders BergLinköpings OK11:41
Peter AlbrektssonOK Ravinen11:43
Jan LindhSundbybergs IK11:45
Magnus SvenssonNässjö OK11:47
Johan HanssonJönköpings OK11:49
Stefan KarlssonOK Ravinen11:51
Stefan AbrahamssonSundbybergs IK11:53
Patrick DjerfLerums SOK11:55
Per GuståsLinköpings OK11:57
Johan RisbergTormestorps IF11:59
Mats CarlssonSundbybergs IK12:01
Magnus HerberthsonLinköpings OK12:03
Stefan PålssonSkåneslättens OL12:05
Jonas GidingVallentuna-Össeby OL12:07

D55

4 110 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ann NilssonMarkaryds FK10:38
Britt ThörnOK Vilse 8710:40
Gunilla SandströmAlmby IK10:42
Tina HagårdRävetofta OK10:44
Kati NémethStigmännen Karlshamns OK10:46
Christina OlssonSkåneslättens OL10:48
Kristina JohanssonKalmar OK10:50
Ann ÖhlinStigmännen Karlshamns OK10:52
Eva TollsternVäxjö AIS10:54
Ingela EkelövSkåneslättens OL10:56
Kerstin TjernlundOK Vilse 8710:58

H55

5 520 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Per-Ivan EngströmOK Orion10:01
Ove LernåKalmar OK10:03
Richard HolmgrenBergnäsets AIK10:05
Jan KihlSundbybergs IK10:07
Göran MånssonKarlskrona SOK10:09
Johan KarlssonNorbergs OK10:11
Jan NordinSundsvalls OK10:13
Henrik AlbahnTisvilde Hegn OK10:15
Torbjörn SöderlundLeksands OK10:17
Jan AnderssonKalmar OK10:19
Torbjörn WrighedMotala AIF OL10:21
Ronny NordgrenSundbybergs IK10:23
Jan KarlssonVäxjö OK10:25

D60

3 490 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bente KällVäxjö OK10:28
Lena PerssonGamleby OK10:30
Kristin JohanssonKarlskrona SOK10:32
Lena JohanssonSkogspojkarnas OK10:34
Maud LundgrenLinköpings OK10:36

H60

5 250 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Thomas DagsbergOK Orion10:16
Kjell WestinPorsgrunn OL10:18
Pelle SkullmanLinköpings OK10:20
Mats KarlssonKarlskrona SOK10:22
Ingmar EkelövSkåneslättens OL10:24
Håkan PalmfjordKatrineholms OK10:26
Ingemar PerssonGamleby OK10:28
Per-Arne HöögOK Vilse 8710:30
Tommy HautopOK Pan-Kristianstad10:32
Lennart SohlinOK Orion10:34
Ulf PalmérUlricehamns OK10:36
Arne AnderssonOK Torfinn10:38
Stefan OlhedenSOK Viljan10:40
Jan DanielssonKalmar OK10:42
Roger ThörnOK Vilse 8710:44
Anders GunnarssonSurahammars SOK10:46

D65

3 490 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gunnel MånssonOK Vilse 8710:10
Majvie AnnegårdSOK Viljan10:12
Vanja GummessonNybro OK10:14
Bigge BengtssonStigmännen Karlshamns OK10:16
Marie-Louise KarlssonNybro OK10:18
Marianne SellgrenSigtuna OK10:20
Britt-Mari KarlssonVäxjö OK10:22
Maj-Britt ByströmRävetofta OK10:24
Gerda Marie ChristiansenKøge OK10:26

H65

4 480 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Håkan NilssonMalmö OK10:00
Lars-Gunnar BengtssonStigmännen Karlshamns OK10:02
Lennart AnderssonOK Orion10:04
Lars SvenssonOK Vilse 8710:06
Nils-Arne HåkanssonStigmännen Karlshamns OK10:08
Bengt ElmerssonOK Norrvirdarna10:10
Anders PerssonOK Vilse 8710:12
Kim FolanderOK Sorø10:14
Hans SvensonSOK Viljan10:16
Jan PerssonYstads OK10:18
Gunnar Grue-SørensenKøge OK10:20
Owe NilssonStigmännen Karlshamns OK10:22
Gert OlssonSkåneslättens OL10:24
Thomas JohanssonStigmännen Karlshamns OK10:26
Karl-Evert AnnegårdSOK Viljan10:28
Tommy HeldFK Åsen10:30
Bo JohanssonOK Vilse 8710:32
Tommy OlaussonSOK Aneby10:34

D70

2 890 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Inge JørgensenOK Roskilde10:18
Gunilla GrönbladHärlövs IF10:20
Berit ByströmOK Virdarna10:22
Ulla NilssonSOK Viljan10:24
Birgitta OlssonRonneby OK10:26

H70

4 110 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Christer GrönbladHärlövs IF10:00
Lennart BohmanKarlskrona SOK10:02
Anders BuhréNybro OK10:04
Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OK10:06
Kjell HolmströmBjörkfors GOIF10:08
Jan FalkSundbybergs IK10:10
Anders SellgrenSigtuna OK10:12
Kjell MånssonKarlskrona SOK10:14
Lennart PetterssonBjörkfors GOIF10:16
Yngve MagnussonOK Orion10:18
Roland NilssonSOK Viljan10:20
Toivo VoudinmäkiMullsjö SOK10:22
Roland OffrellFrosta OK10:24
Per-Olof FernbergIS Skanne10:26
Lars HenrikssonOK Älme10:28
Ingemar AnderssonOK Orion10:30
Erling SamuelssonOK Vilse 8710:32
Per EngqvistRonneby OK10:34
Tommy OlssonKarlskrona SOK10:36

D75

2 890 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kerstin HenmyrOK Vilse 8710:04
Karin LexellOK Torfinn10:06

H75

3 490 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Torgny JonssonVäxjö AIS10:00
Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad10:02
Bo SvenssonTockarps IK10:04
Leif SjögrenOK Orion10:06
Stig KarlssonTorsås OK10:08

H80

2 890 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Inge ÅkessonStigmännen Karlshamns OK10:00
Bengt EdvardssonOK Torfinn10:02

Inskolning

1 620 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Viola OlssonOK Skogsfalken09:30:47
Arvid EmanderStigmännen Karlshamns OK09:31:28
Eleonor PhilPan Kristianstad09:34:21
Albin SöderbergOK Skogsfalken09:49:57
Smilla Dahlstedt KajsajunttiIFK Lidingö SOK09:59:16
Ludvig Frisk-10:00:37
Leo LarssonFK Vittus10:06:53
Ivar HolmstrandOK Landehof10:07:45
Anna EnbergLinköpings OK10:09:04
Erik KllTumba-Mälarhöjden OK10:18:50
Zeb MillbournOK Skogsfalken10:41:45
Olle Schyberg-10:41:59
Loa OttossonOK Skogsfalken10:42:51
Melvin AxelssonStigmännen Karlshamns OK10:47:04
Ellinor AxelssonStigmännen Karlshamns OK10:47:08
Sally PilbladIFK Göteborg10:56:25
Ville MalmqvistKarlskrona SOK11:09:22
Inez KjellvångOK Skogsfalken11:31:00

U1

2 000 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elsa SvenssonBjörkfors GOIF09:40:12
Olivia SvenssonFK Åsen09:44:57
Isak SandelinTumba-Mälarhöjden OK09:47:14
Oskar SöderbergOK Skogsfalken09:48:47
Svante BohlinOK Skogsfalken09:52:13
Tuva BohlinOK Skogsfalken09:52:31
Karl KullbergBjörkfors GOIF09:56:05
Inez OlssonOK Skogsfalken09:56:25
Elin RydströmOK Skogsfalken10:03:35
Oskar MathissonRonneby OK10:04:48
Isak TörnqvistKarlskrona SOK10:08:53
Noa GöthEksjö SOK10:09:19
Olle SaleskogRonneby OK10:14:19
Eric Kjellv[gOK Skogsfalken10:15:04
Disa LundbergKarlskrona SOK10:39:46
Tore Emil MaarupAllerød OK10:41:15
Oskar och Sofia ÅkessonStigmännen Karlshamns OK10:47:49
Olof OlssonOK Skogsfalken11:30:25

U2

2 720 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Agnes OlssonOK Skogsfalken09:30:04
Nora KleinBjörkfors GOIF09:31:55
Elin AxelssonLerums SOK09:35:48
Erik SundelinOK Orion09:36:21
Simon AdebrantTumba-Mälarhöjden OK09:44:10
Alvar LangeTumba-Mälarhöjden OK09:49:16
Frida Kärner GroossAllerød OK09:58:39
Linnéa EdvardssonEksjö SOK10:00:30
Elin ÅkessonVäxjö OK10:06:34
Elin SaleskogRonneby OK10:10:12
Erik LeopoldOK Orion10:12:03
Irma WidehagSundbybergs IK10:32:43
Axel KjellvågOK Skogsfalken10:46:18
Matilda SöderbergOK Skogsfalken10:46:54
Axel Linder LinnersjöGustavsbergs OK10:48:38
Alfred OlssonLunds OK

Öppen motion 1

2 720 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Emma  AnselinsBredaryda Sok09:30:51
Siv BerganderEksjö SOK10:00:03
Göran BerganderEksjö SOK10:00:05
Petronella Frisk-10:01:07
Eva BlomkvistOK Skogsfalken10:17:36
Riitta Kallio-10:18:53
Mona NeckénOK Älme10:19:39
Gabriel Svennerberg-10:55:53
Åsa LindhSundbybergs IK11:17:18
Helena WaldfeltFinspångs SOK

Öppen motion 3

2 940 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Margareta WikströmVäxjö AIS09:46:30
Malin EngströmHalmstad OK09:47:30
Emma NilssonStigmännen Karlshamns OK09:49:50
Eric TenlandStigmännen Karlshamns OK10:02:17
Margareta HeldFK Åsen10:09:02
Ulf Carlsson Växjö AIS10:09:07
Inger PetterssonBjörkfors GOIF10:09:20
Simon FogelströmTorsås OK10:13:26
Agneta Petersson-10:18:48
Ola SvenssonFK Åsen10:19:35
Marina ProninaFK Åsen10:25:13
Carin BergmanLunds OK10:30:04
Frida EngströmOK Orion10:32:26
Gunnar HanssonSurahammars SOK10:32:28
Anna SmittKatrineholms OK10:34:35
Marianne ArvidssonKalmar OK10:36:14
Claes OlvegårdFK Göingarna10:39:08
Eva Lydell LindblomStigmännen Karlshamns OK10:48:34
Bengt LindblomStigmännen Karlshamns OK10:48:36
Annika GranqvistVärend GN OL10:52:28
Evelina ErikssonIK Hakarpspojkarna10:58:43
Cecilia HugossonLunds OK11:02:11
Maria JohanssonLunds OK11:14:03
Edvin WaldfeltFinspångs SOK

Öppen motion 5

3 570 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Håkan AuseliusBredaryds SOK09:28:55
Ingegerd ThorellStigmännen Karlshamns OK09:29:10
Jan VernströmRonneby OK09:32:09
Maria VernströmRonneby OK09:32:11
Johan WannerAvesta OK09:51:24
Emma KällTumba-Mälarhöjden OK09:53:47
Ann-Katrin AlmquistFK Göingarna09:58:40
Carolina MagnussonLinköpings OK10:01:05
Kerstin OlvegårdFK Göingarna10:02:57
Martina SturekSOK Viljan10:10:40
Eva RådströmÖrkelljunga FK10:10:43
Hasse AxelssonStigmännen Karlshamns OK10:14:00
Jörgen LarssonKarlskrona SOK10:14:44
Stefan CaleklintKarlskrona SOK10:15:44
Majken MaarupAllerød OK10:18:00
Robert SvenssonBjörkfors GOIF10:18:20
Alice OlssonVisborgs OK10:18:22
Kerstin DahlHärlövs IF10:19:08
Karin JonsellVallentuna-Össeby OL10:26:21
Hanne Möller JensenOK Roskilde10:27:14
Samuel GiselssonRonneby OK10:30:45
Lena NilssonOK Österåker10:35:04
Elsa WesterlundOK Vilse 8710:36:20
Anders  PerssonPan Kristianstad10:37:38
Albin LiljaRonneby OK10:41:32
Sissel WidehagSundbybergs IK10:41:38
Sarah StutzOLG Suhr10:43:16
Karin MathissonRonneby OK10:44:20
Johan NilssonStigmännen Karlshamns OK10:51:21
Anders GranqvistVärend GN OL10:52:30
Markus KleinBjörkfors GOIF10:54:14
Åsa KjellbergBjörkfors GOIF10:57:08
Olle RingRonneby OK10:57:25
Lars DahlHärlövs IF10:58:02
Lars KreutnerSOK Viljan11:05:50
Maria KjellmanLinköpings OK11:12:22
Magnus SahlmanLinköpings OK11:39:54

Öppen motion 6

5 860 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
0Christer JonssonVäxjö OK09:30:36
Magnus JohanssonFÖRSVARSMAKTEN10:03:22
Fredrik Axelsson-10:09:05
Anders KällTumba-Mälarhöjden OK10:14:36
Line Larsen-10:18:24
Stefan UnossonKalmar OK10:23:27
Anders JohanssonKarlskrona SOK10:35:20
Kadri KalvoSundsvalls OK10:36:13
Jens BohlinKarlskrona SOK10:37:32
Lars HagelbergEksjö SOK10:40:49
Fredrik SilverskärKarlskrona SOK10:48:04
Emil BergerHalmstad OK10:48:09
Axel StridKFUM Örebro OK11:03:46
Anders LeopoldOK Orion11:07:10

Öppen motion 7

2 890 m, 69 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Maria AuseliusBredaryds SOK09:28:57
Waste ByströmOK Virdarna09:31:59
Kristina LandgrenMalmö OK09:52:02
Christian LangeTumba-Mälarhöjden OK09:54:32
Anna HenrikssonTorsås OK09:56:03
Christer SvenssonRonneby OK09:56:24
Hanna EDVARDSSONEksjö SOK10:02:05
David GunnarssonIK Hakarpspojkarna10:02:15
Johan WegebroUmeå OK10:03:15
Harriet KarlssonTorsås OK10:05:46
Rolf HallbergFK Finn10:08:15
Gunnar SandströmOK Pan-Kristianstad10:08:59
Ingrid SalomonssonSkåneslättens OL10:09:14
Thomas ElofssonOK Njudung10:09:22
Gry HafskjoldBergnäsets AIK10:11:13
Joakim KjellbergBjörkfors GOIF10:11:16
Ole SvendsenOK Roskilde10:12:06
Susanne BerganderEksjö SOK10:14:06
Nicklas EnlungGamleby OK10:14:43
Carin RosénGustavsbergs OK10:16:31
Susanna CaleklintKarlskrona SOK10:16:38
T orbj;rn LindstenTumba-Mälarhöjden OK10:18:17
Lina NeckénOK Älme10:19:04
Elin NeckénOK Älme10:19:05
Torgny JohanssonBjörkfors GOIF10:20:20
Annika LundströmSundbybergs IK10:20:47
Bo SvillingKarlskrona SOK10:23:11
Oscar HultgrenOK Njudung10:23:43
Annika ÖsterdahlVisborgs OK10:24:08
Pia ÖstangårdGamleby OK10:26:15
Mats PeterssonStigmännen Karlshamns OK10:29:04
Roland EkelöfStigmännen Karlshamns OK10:29:10
Hanna HugossonSundsvalls OK10:29:19
Petra NilssonNAIS Orienteringsklubb10:30:15
Ellen NilssonNAIS Orienteringsklubb10:30:37
Jan LundgrenLinköpings OK10:32:48
Louise PihlOK Pan-Kristianstad10:33:05
Maria RindstigSOK Viljan10:33:11
Marie SvenssonFK Åsen10:33:18
Kent BergmanOK Ravinen10:33:37
Helen NilssonHärlövs IF10:34:09
Linda LarssonKarlskrona SOK10:35:14
Cecilia BjörkhammerBjörkfors GOIF10:37:07
Erik BjörklundLeksands OK10:39:05
Cecilia BerganderEksjö SOK10:39:33
Martin WidmerOLG Suhr10:42:16
Joel LundbladEksjö SOK10:42:48
Ingrid S;derbergOK Skogsfalken10:43:33
Annika CarlbergSundsvalls OK10:45:26
Fredrik SturekSOK Viljan10:47:42
Camilla BohmanIF Hagen10:48:05
Linda DanielssonLerums SOK10:50:28
William LindblomStigmännen Karlshamns OK10:51:12
John D SöderbergOK Skogsfalken10:51:40
Mariann JohanssonKexholms SK10:52:25
Elinor LangeOK Ravinen10:52:36
Anna KullbergBjörkfors GOIF10:53:01
Anna LampinenSundsvalls OK10:54:18
Johan WinbladLunds OK10:55:15
Jenny WinbladLunds OK10:55:18
Gunilla BohmanFK Boken10:56:11
Thomas WinbladLunds OK10:59:05
Kent TörnqvistKarlskrona SOK11:00:26
Christer KajsajunttiOK Skogsfalken11:00:54
Märtha KajsajunttiOK Skogsfalken11:03:24
Peter SunnegårdhRonneby OK11:04:36
Hanna RingRonneby OK11:05:43
Maria BergstrandMotala AIF OL11:08:38
Camilla CarlssonHärlövs IF11:21:04

Öppen motion 8

4 480 m, 53 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mattias NilssonBjörkfors GOIF09:29:37
Lennart NilssonOK Orion09:46:35
Christer JohanssonEksjö SOK09:50:19
Göran  HenrikssonTorsås OK09:52:37
Arne LindströmTorsås OK09:54:20
Lars PerssonGamleby OK09:55:30
Jon MobergFK Göingarna09:57:39
Stefan DjurstedtEksjö SOK10:04:20
Åsa HellqvistIFK Göteborg10:06:30
Bengt SalomonssonSkåneslättens OL10:08:11
Mikael PerssonFK Göingarna10:09:11
Emma RisbyOK Ravinen10:09:17
Mikael WahlbomOK Orion10:11:03
Per O MagnussonLinköpings OK10:12:46
Stig Magnus Henrik OlssonTorsås OK10:13:13
Kristina AnderssonOK Dacke10:13:50
Jakob EmanderStigmännen Karlshamns OK10:14:14
Wiviann OttossonMalmö OK10:15:29
Matti EnvallIK Hakarpspojkarna10:16:57
Ebba EnvallIK Hakarpspojkarna10:16:59
Karin LindstenTumba-Mälarhöjden OK10:19:13
Lars MartinssonRonneby OK10:19:22
Ann-Charlotte DahlVisborgs OK10:19:25
Monika LydinOK Kontinent10:22:25
Linnea BorgLinköpings OK10:24:36
Annika EmanderStigmännen Karlshamns OK10:25:40
Leif JohanssonKexholms SK10:26:33
Michael Leth JessOK Roskilde10:27:05
Leon HanssonVisborgs OK10:33:04
Lars NordgrenEksjö SOK10:33:21
Anna FreijLunds OK10:34:52
Lena RisbyOK Ravinen10:35:02
Frida KarlssonLinköpings OK10:36:42
Annika JosefssonKarlskrona SOK10:37:09
Åke StridAlmby IK10:37:14
Simon RolanderIF Hallby SOK10:37:27
Johan JylltorpLinköpings OK10:43:09
Niclas NilssonOK Österåker10:45:04
Björn LinderGustavsbergs OK10:47:06
Catrin SandelinTumba-Mälarhöjden OK10:52:41
Mikkel LauAllerød OK10:53:07
Mats ÅkessonStigmännen Karlshamns OK10:53:30
Kersti KernerAllerød OK10:54:40
Urban PeterssonLinköpings OK10:58:24
Marie SpångmyrLeksands OK10:59:00
Maria BjörklundLeksands OK11:04:03
Catarina HardenFK Boken11:05:03
Martin MörsellOK Kåre11:23:11
Thomas CarlssonMalungs OK Skogsmårdarna11:25:37
Hanna DjerfLerums SOK11:26:00
Simen AamodtNTNUI11:32:57
Jakob LööfMalungs OK Skogsmårdarna11:40:10
Henrik OttossonOK Skogsfalken11:45:12

Öppen motion 9

7 440 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lucie KomarkovaHjärnarps OL10:02:55
Niels HansenBallerup OK10:18:35
Johan SchagerlindOK Bävern10:18:55
Philip PerssonOK Orion10:24:29
Johan EngströmOK Orion10:26:06
Per HolmbergRonneby OK10:37:05
Gabriel BengtssonStigmännen Karlshamns OK10:42:25
Jannie HagårdOK Pan-Kristianstad10:49:51
Daniel PerssonRonneby OK11:01:06
Niklas ThörnOK Vilse 8711:04:39
Peter BergstrandMotala AIF OL11:15:37
Nencho Nenchev-

Annonser