Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Frosta OK, medel

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Frosta OK, medel
Arrangörsorganisation: Frosta OK
Datum: lördag 26 mars 2016

D21

4 620 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Karin HagwallLunds OK10:12
Maria MickelåkerAndrarums IF10:15
Anna FreijLunds OK10:18
Annie LennartssonSkåneslättens OL10:21
Rebecka HeinrupTullinge SK10:24
Ann-Sofie LarssonÖrkelljunga FK10:27
Pernilla OlssonSkåneslättens OL10:30
Pia OlssonOK Pan-Kristianstad10:33
Petra ÖrlegårdLunds OK10:36
Ronja ArvidssonSkåneslättens OL10:39
Sara Snogerup LinseLunds OK10:42
Marie JinnemoHjärnarps OL10:45
Marie OlssonÖrkelljunga FK10:48
Carolina NilssonOK Kompassen10:51
Marlene BjärehedMalmö OK10:54
Anna SjöströmLunds OK10:57
Marielle NilssonAndrarums IF11:00
Siri WahlströmMalmö OK11:03
Magdalena OlssonIFK Mora OK11:06
Annika WigrenLunds OK11:09
Frida AnderssonLinköpings OK11:12
Emelie AnderssonHässleholms OK11:15

H21

5 200 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johan AspegrenOK Kontinent10:00
Erik SchultzLunds OK10:04
Linus MalmstenMalmö OK10:08
Fredrik JohanssonBredaryds SOK10:12
Anton UddOK Tyr10:16
Markus PÃ¥lssonOK Kompassen10:20
Mattias JohanssonIFK Mora OK10:24
Emanuel StridOK Torfinn10:28
Jonathan GunnarssonMalmö OK10:32
Emil WestessonOK Kontinent10:36
Patrik LindebergSkåneslättens OL10:40
Sebastian WahlströmMalmö OK10:44
Andreas ErikssonLunds OK10:52
Per-Åke BligårdGöteborg-Majorna OK10:56
Robin WestessonOK Kontinent11:00
Patrik JohanssonHelsingborgs SOK11:04
Magnus JonassonMalmö OK11:08
Robert WetterlöfOK Pan-Kristianstad11:12
Per AspegrenOK Kontinent11:16
Niklas OlssonLinköpings OK11:20
Daniel NilssonSkåneslättens OL11:24

D18

3 930 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elinor DelinOK Pan-Kristianstad10:26
Carolina OlssonÄlvdalens IF OK10:29

H18

4 620 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Erik JönssonLunds OK10:17

D16

3 690 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Julia ElverlindOK Tranan10:00
Astrid EricssonLunds OK10:12
Linn LindblomMalmö OK10:24
Vera UhrbergBrattås CK10:36

H16

3 930 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Axel OrrhedeHelsingborgs SOK10:07
Allan HedbergLunds OK10:10
Jakob ZällHjärnarps OL10:13
Povel HedbergLunds OK10:16

D14

3 370 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Elin NilssonAndrarums IF10:05
Olivia LarssonLunds OK10:10
Hanna LarssonYstads OK10:15
Agnes LindblomMalmö OK10:20
Therese NilssonOK Österåker10:25
Selma LarssonLunds OK10:30
Sofia ElverlindOK Tranan10:35
Elsa EricssonLunds OK10:40

H14

3 640 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Edvin VensrydEslövs FK10:04
Carl ÅsLunds OK10:10
Ivar HelmerssonHässleholms OK10:16
Brian AhlmAndrarums IF10:22
Loke HedbergLunds OK10:28
Viggo JohanssonSkåneslättens OL10:34
Klas LjungqvistLunds OK10:40
Adam LindblomMalmö OK10:46

D12

2 560 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Marta TörnströmFK Friskus-Varberg10:09
Alva SvenssonFK Åsen10:16
Alice PerssonOK Tyringe10:23
Märta HenningssonLunds OK10:30

H12

2 560 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Adam JohanssonSkåneslättens OL10:06
Erik MånssonSödertälje-Nykvarn OF10:13
Linus NilssonOK Österåker10:20
Alfred JohanssonOK Alehof10:27
Marcus SteneboAttunda OK10:34
Isak AnderssonLunds OK10:41
Gustav ÅkessonSkåneslättens OL10:48

D10

2 410 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sara LjungqvistLunds OK10:04
Emilia ElverlindOK Tranan10:06
Lina ÅsLunds OK10:08

H10

2 410 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nils PerssonOK Tyringe10:05
Felix JohanssonOK Alehof10:07
Emil AnderssonLunds OK10:09
Kurt SjöbergHelsingborgs SOK10:11
Isak TörnströmFK Friskus-Varberg10:13
Alvin WigrenLunds OK10:15

H35

4 850 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mattias KarlssonOK Alehof10:02
Stefan MagnussonLunds OK10:06
Jesper NilssonAndrarums IF10:10
Henrik EklundLunds OK10:14

D40

3 610 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Petra NicanderJärla Orientering10:17
Jenny LindblomMalmö OK10:21

H40

4 850 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Michael NilssonAndrarums IF10:18
Martin LindsjöSävedalens AIK10:22
Mikael NilssonLunds OK10:26
Ulf ÅkessonHärlövs IF10:30
Magnus BackanHelsingborgs SOK10:34
Henrik LindblomMalmö OK10:38
Marcus HenningssonLunds OK10:42
Heide PerssonAndrarums IF10:46
Lars NicanderJärla Orientering10:50

D45

3 460 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Åsa EricssonLunds OK10:32
Helena ÅhlinHelsingborgs SOK10:44
Ellinor JohanssonOK Alehof10:56
Karin SteneboAttunda OK11:08
Anna LjungqvistLunds OK11:20

H45

4 270 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tomas VensrydEslövs FK09:59
Dennis HansenOK Kompassen10:05
Örjan LarssonLunds OK10:11
Erik AhlströmHelsingborgs SOK10:17
Fabian LjungqvistLunds OK10:23
Raul HindovLunds OK10:29
Niklas WelanderÖrkelljunga FK10:35
Anders EricssonLunds OK10:41
Nils HelmerssonHässleholms OK10:47
Peter HedbergLunds OK10:53

D50

3 460 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ingela AnderssonLunds OK10:11
Lena PålssonOK Kompassen10:23
Christel OlssonFK Åsen10:35
Kristina SpångbergLunds OK10:47
Britt-Marie StenssonHelsingborgs SOK10:59
Ing-Britt SwedenborgLunds OK11:11
Christina SternerOK Njudung11:23

H50

4 270 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Pär JohanssonOK Alehof10:40
Jonas JönssonOK Tyringe10:46
Bengt OlssonEslövs FK10:52
Fredrik SteneboAttunda OK10:58
Jonas ÅhlinHelsingborgs SOK11:04
Jan JohanssonSkåneslättens OL11:10
Elis BengtssonOK Norrvirdarna11:16

D55

3 370 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna Thorell-JönssonOK Kontinent10:34
Lollo NybergOK Kontinent10:39
Marianne RosgrenOK Njudung10:44
Lena OlssonSkåneslättens OL10:49
Anne UddMarkbygdens OK10:54
Ann-Kristin SjöströmLunds OK10:59
Karin AnderssonSkåneslättens OL11:04
Agneta ErforsOK Torfinn11:09
Gun EricssonSkåneslättens OL11:14
Yvonne AnderssonHässleholms OK11:19

H55

3 930 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Håkan JönssonOK Kontinent10:47
Hans-Peter OlssonÄlvdalens IF OK10:50
Mats BrorssonTockarps IK10:53
Alf WestessonOK Kontinent10:56
Jan UhrbergBrattås CK10:59
Kyrre ThalbergLunds OK11:02
Lennart StenssonHelsingborgs SOK11:05
Leif LindauOK Torfinn11:08

D60

2 940 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Eva TykessonRävetofta OK10:22
Inger GustafssonLunds OK10:27
Ina LindebergSkåneslättens OL10:32
Mona EnforsTockarps IK10:37
Gudrun NilssonLunds OK10:42

H60

3 460 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stefan NilssonOK Kontinent10:15
Kurt SvenssonIK Hakarpspojkarna10:21
Olle EnforsTockarps IK10:27
Lennart ErforsOK Torfinn10:33
Thom SandvikAvesta OK10:39
Sven-Inge SvenssonHässleholms OK10:45
Lars StrandSkåneslättens OL10:51
Lennart HävrénTullinge SK10:57
Tor UddMarkbygdens OK11:03
Jan WahlströmSnättringe SK11:09
Torgny OttossonOK Torfinn11:15

D65

2 830 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Barbro NilssonAndrarums IF10:23
Margareta SjöbergLunds OK10:29
Berit SchannongMalmö OK10:35
Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK10:41
Sonja HammarOK Kompassen10:47
Inger GlansOK Torfinn10:53
Britt BülowMalmö OK10:59

H65

3 300 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Connie RoslundHässleholms OK10:18
Göran JohnssonSkåneslättens OL10:22
Agne BengtssonOK Kompassen10:26
Leif MalmMarkaryds FK10:30
Kaare HanssonMalmö OK10:34
Åke PerssonHjärnarps OL10:38
Bengt HanssonAndrarums IF10:42
Dag Lewis-JonssonHelsingborgs SOK10:46
Roland NilssonOK Kompassen10:50
Lars JohanssonMalmö OK10:54
Bo Anders NilssonLunds OK10:58
Gösta LundgrenHjärnarps OL11:02
Lars PerssonOK Kompassen11:06
Jan PerssonYstads OK11:10
Tommy HeldFK Åsen11:14
Kent R NilssonAndrarums IF11:18

D70

2 320 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Brita DahlbergHässleholms OK10:21
Karin HelmerssonLunds OK10:35
Karin BengtssonOK Kompassen10:49

H70

3 060 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Erling LarssonHässleholms OK10:01
Bo BülowMalmö OK10:07
Helge HelmerssonLunds OK10:13
Mats TörngrenOK Linné10:19
Kjell LindauOK Kompassen10:25
Johnny MalmgrenHjärnarps OL10:31
Sven ThelanderssonLunds OK10:37

D75

2 080 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gun HanssonYstads OK10:12
Barbro HugossonLunds OK10:38
Karin LexellOK Torfinn10:52

H75

2 940 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Arne GustafssonMalmö OK10:26
Roland AkselssonLunds OK10:31
Allan HammarOK Kompassen10:36
Nils-Åke NilssonHärlövs IF10:41
Paul SchannongMalmö OK10:46
Torbjörn WingqvistSkåneslättens OL10:51
Bertil OlofssonAndrarums IF10:56
Nils-Eric EricsonFK Åsen11:01
Håkan BrostMalmö OK11:06
Ingemar SvenssonLunds OK11:11
Gert OlssonMalmö OK11:16

H80

2 830 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ingvar PeterssonHässleholms OK10:27
Klas TykessonSkåneslättens OL10:33
Kjell BjörupLunds OK10:39
Bengt EdvardssonOK Torfinn10:45
Leif ClaessonTormestorps IF10:51

H85

2 320 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bertil JohanssonSkåneslättens OL10:14
Kjell-Arne PetterssonHärlövs IF10:21
Rune IsakssonHelsingborgs SOK10:28
Curth SvenssonSkåneslättens OL10:42

Inskolning

1 790 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vidar SunessonOK Annehof09:45:52
Oskar MagnussonKexholms SK09:46:24
Alfons MickelåkerAndrarums IF09:59:39
Jonas NicanderJärla Orientering10:00:00
Tuva ChristensenLandskrona CK10:05:22
Eskil JussilaNAIS Orienteringsklubb10:07:29
Juliette SjögrenEslövs FK10:09:04
Robbin AhlmAndrarums IF10:18:59
Hjalmar HärwellEslövs FK10:36:40
August HärwellEslövs FK10:36:41
Jakob StenEslövs FK10:37:19
Wilma NilssonOK Kompassen10:48:26
Albin SjöSkåneslättens OL10:55:22
Andrej Tschirpheklubblös10:59:50
Ebba SjöSkåneslättens OL11:01:57
Alfred SvenssonLunds OK11:07:47
Linnea SvenssonLunds OK11:07:49
Oscar Svantessonklubblös11:10:58
Max BurströmIFK Mora OK11:23:07

U1

2 040 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Evelina LindsjöSävedalens AIK09:57:48
Selma VensrydEslövs FK10:04:35
Markus EllmarkLunds OK10:07:38
Hjalmar JohanssonOK Alehof10:08:52
Sixten TörnströmFK Friskus-Varberg10:17:33
Viggo AhlmAndrarums IF10:19:01
Aervid FalkstrandTormestorps IF10:20:54
Olivia SvenssonFK Åsen10:22:22
Axel FalkstrandTormestorps IF10:22:46
Wilma Svantessonklubblös10:25:53

U2

2 410 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tove RosbergVäxjö OK10:00:00
Anton HeldFK Åsen10:03:19
Matilda EllmarkLunds OK10:05:09
Kerstin SpännarOK Kåre10:08:59
Jakob ÅkessonSkåneslättens OL10:09:10
Edwin FalkstrandTormestorps IF10:18:48
Embla KarlssonYstads OK10:30:14
Elias FeurstHelsingborgs SOK10:36:31
Anton ÅgrenTumba-Mälarhöjden OK10:38:29
Astrid UhrbergBrattås CK10:43:02
Amalia AnderssonFrosta OK11:08:42
Saga ChristensenLandskrona CK11:29:43

Öppen motion 1

2 040 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jonathan PalmingerMalmö OK10:25:11
Ylva Lindebergklubblös10:30:36
Ida PalmingerMalmö OK10:31:35
Love Åströmklubblös10:37:12
Matilda AxbarrOK Kompassen10:38:31
Hilda BengtssonTäby OK10:45:19
Emma MånssonSödertälje-Nykvarn OF10:45:20
Kadri KuuskLunds OK10:52:02

Öppen motion 2

2 560 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Simon SchwantesOK Kompassen09:55:08
Margareta Eriksson SmåBSävedalens AIK09:57:50
Jan DahlbergHässleholms OK09:59:02
Christel HanssonOK Kontinent10:04:16
Iris JussilaNAIS Orienteringsklubb10:09:34
Mari NilssonNAIS Orienteringsklubb10:09:37
Kerstin KempeLinköpings OK10:12:57
Lotta HanssonOK Kontinent10:14:22
Karin MalmgrenHjärnarps OL10:16:03
Love EnerothLunds OK10:23:22
Teo AxbarrOK Kompassen10:39:06
Åsa MånssonSödertälje-Nykvarn OF10:45:39
Emil SchwantesOK Kompassen10:47:32

Öppen motion 4

3 370 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lilian HärwellEslövs FK09:56:15
Anne Pommerklubblös09:58:53
Agneta BengtssonSkåneslättens OL09:58:55
Mikael NilssonOK Tyringe10:11:04
Ann-Christin  LarssonLunds OK10:12:35
Katri RantonenOK Kontinent10:13:24
Alice TryggSävedalens AIK10:14:28
Erik RidderbyFrosta OK10:17:37
Lisa Palmklubblös10:18:19
Anna MagnussonKexholms SK10:21:14
Henriette JareklevHelsingborgs SOK10:23:18
Ann-Margret NilssonFrosta OK10:25:15
Mattias PalmingerMalmö OK10:25:44
Malin ÅgrenTumba-Mälarhöjden OK10:25:48
Ola SvenssonFK Åsen10:25:50
Carina JönssonFK Åsen10:28:32
Adam Carlssonklubblös10:30:41
Julia Adlercreutzklubblös10:31:22
Truls CarlssonSkåneslättens OL10:31:32
Carina AronssonHässleholms OK10:33:33
Vanja JinnemoHjärnarps OL10:36:28
Vilma ÅgrenTumba-Mälarhöjden OK10:38:21
Mia ÅbergEslövs FK10:38:35
Hanna RothLinköpings OK10:39:12
Åsa BengtssonTäby OK10:49:48
Fredrik OlssonEslövs FK10:52:20
Engla JohanssonÖrkelljunga FK10:56:09
Jonna JohanssonÖrkelljunga FK10:56:10
Aidin HadzicÖrkelljunga FK10:56:12
Kristina JohanssonÖrkelljunga FK10:56:13
Kjell NybergIS Kullen11:01:06
Karin JohanssonMalmö OK11:03:52
Andreas FeurstHelsingborgs SOK11:23:21

Öppen motion 5

3 930 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Aina JeppssonLunds OK09:57:19
Lena NilssonOK Österåker10:02:26
Denise NybergOK Kontinent10:04:11
Madeleine HellqvistOK Kontinent10:06:02
Anders HanssonOK Kontinent10:08:36
Folke SjöbergLunds OK10:08:46
Kajsa PerssonOK Tyringe10:08:55
Roger NilssonFK Åsen10:10:11
Sylvain DebaeckerEslövs FK10:10:21
Jan SpännarOK Kåre10:13:17
Jonas NorénHelsingborgs SOK10:14:24
Samuel PerssonMalmö OK10:18:28
Alexander StridOK Torfinn10:18:57
Sandra NilssonFK Åsen10:20:27
Josefin SällbergFK Åsen10:25:28
Per EnerothLunds OK10:26:03
Sofia StiblertTockarps IK10:26:50
Carolina SvenssonFK Åsen10:27:54
Leo EnerothLunds OK10:28:51
Olle Jonssonklubblös10:33:38
Marika ElverlindOK Tranan10:36:35
Bengt IvarssonOK Tyringe10:42:47
Björn ÅkessonSkåneslättens OL10:49:26
Per StenEslövs FK10:52:18
Andrea ErforsOK Torfinn11:04:15
Erik PålssonOK Kontinent11:09:25
Johanna Lindebergklubblös11:12:09
Jessica SjögrenEslövs FK11:15:21
Sara PalmingerMalmö OK11:25:49

Öppen motion 7

3 300 m, 52 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kristina StenEslövs FK09:45:38
Eva-Lotta BengtslinLunds OK09:48:46
Jan KarlssonHässleholms OK09:57:14
Emma WallbergFrosta OK09:59:10
Robin WallbergFrosta OK09:59:12
Lennart MånssonRingsjö OK09:59:31
Hans JeppssonLunds OK09:59:48
Gun SvenssonRehns BK10:00:12
Lars-Ivar SvenssonRehns BK10:00:14
Eva HagwallLunds OK10:00:16
Ida LjungkvistHässleholms OK10:00:59
Anders HenrikssonIS Skanne10:01:52
Maria SvenssonLunds OK10:02:56
Peter HeldFK Åsen10:03:54
Lennart SvenssonRävetofta OK10:06:17
Camilla NilssonOK Torfinn10:08:18
Mats OrrhedeHelsingborgs SOK10:09:30
Jonathan OrrhedeHelsingborgs SOK10:09:33
Enar MagnussonIS Skanne10:10:08
Margareta HeldFK Åsen10:10:14
Evelina BengtssonOK Tyringe10:13:05
Ingvar SchönAndrarums IF10:13:21
Patrik KarlssonOK Kontinent10:14:17
Leif PerssonOK Torfinn10:14:26
Bengt LarssonYstads OK10:16:43
Richard AnderssonLunds OK10:16:58
Simon LarssonOK Kontinent10:17:07
Emilia SvenssonRävetofta OK10:18:17
Maritha SchönAndrarums IF10:20:14
Leif KarlssonOK Kontinent10:22:38
Ulla KarlssonTormestorps IF10:24:07
Sten Åke KvistIS Kullen10:25:46
Lisbeth LindebergMalmö OK10:27:50
Hannah PetersonOK Torfinn10:28:12
Krister LindebergMalmö OK10:32:22
Rolf SpångbergLunds OK10:36:24
Jonas RothLinköpings OK10:39:10
Anna AnderssonLunds OK10:40:42
Marie SvenssonFK Åsen10:41:56
Lena Åströmklubblös10:43:24
Lotta BerntssonSkåneslättens OL10:50:50
Mona RosbergVäxjö OK10:52:13
Matts Lennart AnderssonHässleholms OK10:52:15
Rikard SwedenborgLunds OK10:54:27
Siri EinarssonTormestorps IF10:55:05
Anna SjöSkåneslättens OL10:58:21
Martin TryggSävedalens AIK10:59:46
Anna EllmarkLunds OK11:07:31
Arvid EinarssonTormestorps IF11:13:18
Joel EinarssonTormestorps IF11:13:19
Peter RosvallFrosta OK11:15:31
Maria LundhRingsjö OK11:23:24

Öppen motion 8

4 850 m, 44 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anna PerssonFK Göingarna09:52:37
Anna ÅsLunds OK09:57:08
Erik NordqvistHässleholms OK09:58:15
Magnus HärwellEslövs FK09:59:36
Stellan BorgSkåneslättens OL10:02:22
Kristian SvenssonRävetofta OK10:02:59
Erik SimesOK Tyr10:03:15
Niclas NilssonOK Österåker10:03:52
Christian GlantzAndrarums IF10:05:52
Bengt BengtssonTormestorps IF10:06:33
Sven TörnkvistTormestorps IF10:07:12
Erik ÅsLunds OK10:08:10
Fredrik HolmerHästveda OK10:10:47
Magnus ElverlindOK Tranan10:16:21
Kurt Göte Lennart KarlssonTormestorps IF10:24:09
Andreas EnforsTockarps IK10:24:24
Kjell ÅgrenTumba-Mälarhöjden OK10:25:32
Joel UddMarkbygdens OK10:27:47
Håkan CarlssonSkåneslättens OL10:29:35
Jonas BjärehedMalmö OK10:31:59
Björn LinseLunds OK10:32:23
Johan RosénSkåneslättens OL10:32:57
Patrick AdlercreutzLunds OK10:33:54
Tobias PerssonOK Kompassen10:34:31
Anders Hellrupklubblös10:37:27
Stefan NilssonLunds OK10:37:30
Kajsa Lundbergklubblös10:40:10
Martin OlssonÖrkelljunga FK10:40:57
Jenny OlssonÖrkelljunga FK10:43:23
Bengt-Åke BerntssonSkåneslättens OL10:44:10
Martin JönssonSkåneslättens OL10:49:23
Vesa JussilaNAIS Orienteringsklubb10:49:55
Peter EllmarkLunds OK10:50:15
Peter BengtslinLunds OK10:51:28
Thomas JohanssonÖrkelljunga FK10:55:32
Rasmus JohanssonÖrkelljunga FK10:55:33
Ola BengtssonTäby OK10:56:43
Jan OttmerTormestorps IF10:57:57
Erik ÖhlenschlägerÖrkelljunga FK11:04:37
Egil SimesOK Tyr11:05:50
Tobias NilssonOK Kompassen11:06:23
Johan MickelåkerAndrarums IF11:08:19
Harald OttmerTormestorps IF11:15:10
Jonathan MagnussonKexholms SK11:25:21

Annonser

Mila