Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Svartnatta

TävlingsinformationVisa startlista per organisationDölj laguppställningarSkriv ut

Tävlingens namn: Svartnatta
Arrangörsorganisationer: Katrineholms OK / Vingåkers OK
Datum: fredag 1 april 2016

Herrar

44 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
1Orienteringsklubben Denseln OK Denseln 121:00
18106221. Per Brolund
17015002. Hans Brolund
2Orienteringsklubben Denseln OK Denseln 221:00
27007111. Björn Karlsson
28810292. David Modig
3Orienteringsklubben Denseln OK Denseln 321:00
399609661. Mathias Hallmén
39010012. Erik Pettersson
4Orienteringsklubben Denseln OK Denseln 421:00
48808291. Emil Kalered
48012302. Harri Karlsson
5Orienteringsklubben Södertörn OK Södertörn 121:00
55041271. Jonny Malley
58707252. John Svanberg
6Orienteringsklubben Södertörn OK Södertörn 221:00
699811111. Linus Backlund
682405992. Georg Eklöw
7Orienteringsklubben Södertörn OK Södertörn 321:00
719908201. Hugo Lindbärg
79704132. Jesper Lagerberg
8Orienteringsklubben Södertörn OK Södertörn 421:00
820781601. Fredrik Larsson
86596592. Josh Beech
9Orienteringsklubben Södertörn OK Södertörn 521:00
999908211. Simon Österling
97712142. Johan Sisell
10Orienteringsklubben Tisaren OK Tisaren 121:00
102538281. Jacob Bolin
1097208262. Jan Sjödin
11Orienteringsklubben Tisaren OK Tisaren 221:00
1180000071. Anton Hallor
1195265752. Johan Aronsson
12Orienteringsklubben Tisaren OK Tisaren 321:00
121. N.N.
122. N.N.
13Orienteringsklubben Tisaren OK Tisaren 421:00
137411301. Magnus Persson
1397306252. Dan Larsson
14Järla IF Orienteringsklubb Järla Orientering 121:00
1498602241. David Bejbom
1499308122. Oscar Björck
15Orienteringsklubben Linné OK Linné 121:00
158310131. Henrik Löfås
158104252. Jan Troeng
16Orienteringsklubben Linné OK Linné 221:00
1694039441. Olof Eriksson
167807112. Mats Troeng
17Orienteringsklubben Linné OK Linné 321:00
1799999981. Henrik Löfås
1799999992. Mats Troeng
18Orienteringsklubb Älvsjö-Örby OK Älvsjö-Örby 121:00
1891015451. Magnus Nordström
185623012. Stefan Nordström
19Orienteringsklubb Älvsjö-Örby OK Älvsjö-Örby 221:00
1991212111. Erik Larsson
193061862. Conny Ekstrand
20Orienteringsklubben Roxen OK Roxen 121:00
209909111. Hugo Lillieström
209701162. Albin Lillieström
21Orienteringsklubben Roxen OK Roxen 221:00
2171356521. Nils Nedfors
2191913202. Henrik Marmelid
22Orienteringsklubben Roxen OK Roxen 321:00
227012071. Mattias Zachrisson
2291913152. Erik Helander
23Orienteringsklubben Roxen OK Roxen 421:00
236707021. Anders Lillieström
2396805352. Hugo Dalhammer
24Orienteringsklubben Roxen OK Roxen 521:00
2413940971. Sören Nilsson Påledal
247773682. Adam Thellsén
25Ärla Idrottsförening Ärla IF 121:00
258901121. Viktor Silvemark
258302112. Robbin Kantarp
26Ärla Idrottsförening Ärla IF 221:00
268808261. Petter Eriksson
265017782. Emil Andersson
27Ärla Idrottsförening Ärla IF 321:00
275042541. Oscar Vångell
2775290822. Simon Hedlund
28Ärla Idrottsförening Ärla IF 421:00
288704281. Jonathan Rosendahl
289004182. Oskar Backlund
29Orienteringsklubben Hällen OK Hällen 121:00
298303121. Jonas Engström
2998004172. Peter Öberg
30Orienteringsklubben Hällen OK Hällen 221:00
309812041. Simon Larsson
307705242. Per Öberg
31Orienteringsklubben Hällen OK Hällen 321:00
319001251. Tommy Söderberg
3120582142. Arvid Linder
32Köping-Kolsva Orienteringsklub Köping-Kolsva OK 121:00
328222231. Jonas Vikström
3278903252. Johan Celander
33Köping-Kolsva Orienteringsklub Köping-Kolsva OK 221:00
337315201. Janne Selkälä
337475002. Thomas Ek
34Linköpings Orienteringsklubb Linköpings OK 121:00
346606181. Johan Åtting
3476811232. Johan Otterström
35Orienteringsklubben Klemmingen OK Klemmingen 121:00
3591026141. Carl Pramlid
354433632. Per Skyllberg
36Orienteringsklubben Klemmingen OK Klemmingen 221:00
368985161. Edvard Davidsson
36272092. Jonas Svensson
37Orienteringsklubben Klemmingen OK Klemmingen 321:00
3717181921. Greger Bäckström
374333932. Simon Martinsson
38Långhundra Idrottsförening Långhundra IF 121:00
382312011. Hugo Lindell
3899312042. Anton Sundgren
39Finspångs Skid och Orientering Finspångs SOK 121:00
399409021. Simon Lundin
399602002. Per Lindman
40NAIS Orienteringsklubb 121:00
4013924941. Erik Kjellgren
404249352. Simon Nyberg
41Orienteringsklubben Rodhen OK Rodhen 121:00
419244121. Martin Jansson
418719922. Henrik Jonsson
42Attunda Orienteringsklubb Attunda OK 121:00
429502191. Daniel Roos
4299011192. Oskar Daniels
43KFUM Örebro Orienteringsklubb KFUM Örebro OK 121:00
437706111. Oskar Arlebo
437711232. Oskar Axelsson
44Hagaby Gymnastik och Idrottsfö Hagaby GoIF Örebro 121:00
448703081. Johan Eriksson
448505152. Johan Persson

Damer

14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
61Ärla Idrottsförening Ärla IF 121:00
615002931. Susen Lösch
619027852. Julia Davidsson
62Ärla Idrottsförening Ärla IF 221:00
628304061. Linn Axelsson
628207232. Emma Kantarp
63Ärla Idrottsförening Ärla IF 321:00
6391014131. Emelie Larsson
639207442. Lisa Andersson
64Ärla Idrottsförening Ärla IF 421:00
649011301. Maria Wester
64437212. Alexandra Forss
65Orienteringsklubben Kolmården OK Kolmården 121:00
6599912231. Lisa Berggren
654370662. Moa Hedegård
66Orienteringsklubben Hällen OK Hällen 121:00
668012161. Johanna Engström
668204072. Johanna Öberg
67Orienteringsklubben Hällen OK Hällen 221:00
672024071. Natalie Josefsson
674326232. Maiken Sandberg
68Orienteringsklubben Denseln OK Denseln 121:00
6819010191. Jenny Björk
688612042. Hanna Eriksson
69Orienteringsklubben Denseln OK Denseln 221:00
698904261. Linnéa Claesdotter
692594532. Anneli Berggren
70Orienteringsklubben Klemmingen OK Klemmingen 121:00
704502881. Norna Molin
7010081512. Diana Soldagg
71Orienteringsklubben Södertörn OK Södertörn 121:00
715005311. Hanna Lagerberg
7190102182. Tilde Backlund
72Orienteringsklubben Södertörn OK Södertörn 221:00
729102061. Louise Markstedt
729303232. Helena Markstedt
73Hagaby Gymnastik och Idrottsfö Hagaby GoIF Örebro / IFK21:00
7395051001. Erica Pettersson
739203102. Karin E Gustafsson
74Hagaby Gymnastik och Idrottsfö Hagaby GoIF Örebro / Lin21:00
749204021. Kajsa Hammarström
748804012. Karin Persson

Öppen

26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
91Orienteringsklubben Denseln OK Denseln 121:00
918863611. Gísli Örn Bragason
9119650082. Christer Broström
92Köping-Kolsva Orienteringsklub Köping-Kolsva OK 121:00
925701081. Kenneth Larsson
925707182. Pelle Höök
93Köping-Kolsva Orienteringsklub Köping-Kolsva OK 221:00
935305081. Anders Waldemarsson
939910092. Lars Fogelberg
94Valbo Allmänna Idrottsförening Valbo AIF 121:00
942292211. Robin Offermo
94335972. Jens Åkerman
95Markaryds Friluftsklubb Karlskrona SOK / Markary21:00
959029431. Göran Månsson
9516809042. Ann-Sofie Brink
96Orienteringsklubben Hällen OK Hällen 121:00
964341441. Mattias Zeijlon
9619693262. Mikael Larsson
97Orienteringsklubben Tisaren OK Tisaren 121:00
9710208171. Valter Pettersson
976702022. Jonas Pettersson
98Orienteringsklubben Tisaren OK Tisaren 221:00
9891021631. Peter Sjödin
9876305122. Nils Aronsson
99Orienteringsklubben Södertörn OK Södertörn 121:00
996472011. Göran Hellgren
999905002. Nils Eklöw
100Almby Idrottsklubb Almby IK 121:00
1009191501. Karl-Göran Wahlström
1005191552. Per-Åke Hull
101Almby Idrottsklubb Almby IK 221:00
101191451. Malin Wiklund
10197312232. Per Håstlund
102Ärla Idrottsförening Ärla IF 121:00
102276841. Willie Kantarp
1024057942. Ivar Näsholm
103Ärla Idrottsförening Ärla IF 221:00
1038302221. Kalle Larsson
10312211722. Donald McCarthy
104Skattkärrs Skid- och Orienteri Skattkärrs SOK 121:00
1047102091. Jonas Bergenfur
1047611252. Ann Hyvönen
105Skattkärrs Skid- och Orienteri Skattkärrs SOK 221:00
1057802111. Lina Rööhs
1057010162. Mikael Larsson
106Hagaby Gymnastik och Idrottsfö Hagaby GoIF Örebro 121:00
1065808051. Roger Engman
1065606012. Lars Persson
107NAIS Orienteringsklubb / Ljusdals OK 121:00
10795310021. Lennart Kjellgren
107165912. Vesa Jussila
108NAIS Orienteringsklubb 221:00
1084485501. Gustav Träff
1084528332. Stefan Träff
109Idrottsklubben Hakarpspojkarna Malmö OK / IK Hakarpspoj21:00
10912526601. Sebastian Giese
10915531582. Bengt Olsson
110IK Vikings Orienteringsklubb IK Vikings OK 121:00
1109702091. Mats Bergenfur
1109903252. Hannes Bergenfur
111Södertälje-Nykvarn Orientering Södertälje-Nykvarn OF 121:00
1116109101. Pål Skogtjärn
1114401242. Barbara Skogtjärn
112Lunds Orienteringsklubb FK Åsen / Lunds OK 121:00
1126202281. Britt-Marie Bengtsson
1126203252. Johnny Nimvik
113Katrineholms Orienteringsklubb Katrineholms OK 121:00
11370230031. Karl Lundin
11379904162. Melker Lundin
114Orienteringsklubben Rodhen OK Rodhen 121:00
11499211081. Albin Olausson
1149001262. Anna Algotsson
115Leksands Orienteringsklubb Leksands OK / Korsnäs IF21:00
1156709271. Peter Edman
11597022012. Erica Edman
116Kristinehamns OK Kristinehamns OK21:00
11615412231. Stefan Gunnarsson
1162. N.N.

HD14

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnStarttid
131KFUM Örebro Orienteringsklubb KFUM Örebro OK21:00
1314511241. Julia Berg
13190203252. Lovisa Gustafsson
132Nyköpings Orienteringsklubb Nyköpings OK21:00
13290306211. Caroline Guttke
1322050012. Frida Jarding

Annonser